PZC vrijdag 10 maart 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dolblij zijn wij met de geboorte van onze dochter Puck 8 maart 2006 Frank Thier Caroline de Voogd Beenhouwerssingel 48 4331 ME Middelburg Overleden Veel fijne herinneringen, verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Nog niet beseffend wat ons is overkomen, maar met dankbaarheid voor al haar liefde en aandacht voor ons en anderen, delen wij u met droefheid mede dat plotseling van ons is heengegaan onze lieve dochter en zus Anita van Dongen Geb. 23 maart 1993 Overi. 8 maart 2006 Scharendijke: Kees-jan van Dongen Tiny van Dongen-Derks Michiel 4322 BK Scharendijke Kloosternolstraat 1 A" Een samenkomst zal worden gehouden maandag 15 maart om 15.00 uur in de Bethlehemkerk, Bethle- hemplein te Scharendijke, waarna aansluitend de be grafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraaf plaats te Scharendijke. Indien u deze samenkomst wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in Dorpshuis "De Putmeet", lngridstraat te Scharendijke. Een leven veel te korf op deze aarde maar voor altijd herinnerd, en van onschatbare waarde, onze lieve kleindochter en nichtje Anita Opa en Oma van Dongen Ineke en Carel Marlies Joris Scharendijke, 8 maart 2006 Veel te jong, veel te vroeg, ons nichtje Anita van Dongen Wim en Wiets de Voogd Gerard en Alida Yoeri, Mike, Naomi Henry en Corina Desiree, Robin, Mark, Esmee Marjolein en Marchel Nick en Ivan Scharendijke, 8 maart 2006 Altijd een lach en stralende ogen veel te kort in dit leven zo jong, zo snel... maar je hebt een indruk achtergelaten die we nooit zullen vergeten. Dag lieve Anita dochter en zus van onze vrienden Wij wensen Kees-jan, Tiny, Michiel en familie heel veel sterkte bij het verwerken van dit enorme verlies. Coert en Irene Als tranen een trap kunnen bouwen en herinnering een brug dan klommen we hoog naar de hemel en nemen je gewoon mee terug Marco Capelle en ouders Door een tragisch ongeval is op veel te jonge leeftijd omgekomen Anita van Dongen dochter van onze brandweercollega Kees-jan van Dongen Wij wensen Tiny, Kees-jan, Michiel en familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Leden Brandweervereniging Scharendijke/Kerkwerve "De Spuitgasten" Als tranen een trap kunnen bouwen en herinneringen een brug dan klommen we hoog naar de hemel en namen je gewoon mee terug Na een noodlottig ongeval moeten wij afscheid nemen van Anita Wij wensen Kees-jan, Tiny Michiel alle kracht toe om dit zware verlies te dragen. Ad, Annelies, Koen René, Christel, Martijn, Wesley Lieve Anita Afscheid nemen is met dankbare handen, meedragen al wat herinnering waard is Sjaak& Annyck "als een vlinder weggevlogen Dag lieve Anita.... Wij wensen onze vrienden Kees-jan, Tiny en Michiel'veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Johan en Jolanda Majka en Remco Imke Een dagelijks samenzijn, zo'wreed onderbroken door ondragelijke pijn. Geschokt door het plotseling overlijden van Anita van Dongen Wij wensen Kees-jan, Tiny, Michiel en familie heel veel sterkte toe met het verwerken van dit grote ver lies. Cora en Peter Aangeslagen door het verlies van Anita van Dongen Wij wensen Tiny, Kees-jan en Michiel veel sterkte toe. Samorn en Karl Onbegrijpelijk Waarom zijn er zoveel vragen waarom is er zoveel pijn waarom zijn er zoveel dingen die niet te begrijpen zijn. Kees-jan, Tiny en Michiel, veel sterkte met het dragen van dit grote verlies. Carin en Peter, Johan, Peter, Wessel en Rinske Door een noodlottig ongeval is op veel te vroege leef tijd overleden Anita van Dongen dochter van onze koffievrienden Kees-jan en Tiny Tiny, Kees-jan, Michiel en familie, wij wensen jullie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote ver driet. Jullie koffiehoekvriendinnen en -vrienden Carin Irene Bert Co Coert Cor Marco Peter Johan Robin Sander Sjaak Door een tragisch ongeval is overleden Anita van Dongen dochter van onze gewaardeerde en gerespecteerde brandweercollega Kees-jan en onze brandweervriendin Tiny De groep Scharendijke wenst Kees-jan, Tiny en Michiel de kracht toe om dit zware verlies te dragen en een plaats in hun leven te geven. Namens alle groepsleden van Brandweer Scharendijke, Johan Wandel (Brandmeester van Dienst) Onbegrijpelijk, een jong leven weg, ons buurmeisje Anita Bert en Connie Peter en Anita Annemarie Bij deze betuigen wij onze oprechte deelneming met het grote verlies van ons lieve buurmeisje Anita Kees-jan, Tiny en Michiel sterkte toegewenst in de toekomstige tijd. Familie L. Verwest-Dalebout Anita van Dongen Zo vrolijk, zo levenslustig Zo vol verwachtingen dan ineens, zomaar weg! Wij wensen Anita's ouders en Michiel heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies en zijn in gedachten bij hen. Directie, personeel en leerlingen Pontes Pieter Zeeman Anita Maar haar herinnering leeft in ons hart. Daar heeft ze een plaatsje waar ze altijd blijven mag. Judith, Sophie, Ashley, Odette, Yentl, Rowie, Tim, Jasper, Michiel, Mike, Wessel, Lars, Anneroos, Roswitha, Kelly, Michelle, Bart, Jarek, Vincent, Sven, Evelijn, Vivian Geschokt hebben wij het bericht ontvangen van een groot verlies Anita Wij wensen ouders, broertje en familie alle sterkte toe. Strao commissie Scharendijke Wegens omstandigheden zal de Strao in Scharendijke op 11 maart niet plaatsvinden. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Anita van Dongen zusje van onze speler uit F1 Michiel Wij wensen de ouders en familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Bestuur en jeugdcommissie ZSC'62 Scharendijke 8 maart 2006 "Een bloem in de knop gebroken Met grote verslagenheid delen wij u mede dat Anita van Dongen oud-leerling van onze school door een noodlottig ongeval is overleden. Wij wensen Kees-jan, Tiny en Michiel Gods kracht en onmisbare zegen toe om dit zware verlies te dragen. Namens leerlingen, ouders, leerkrachten, Ouderraad en Medezeggenschapsraad van de I-Ielcherseeschool te Scharendijke Scharendijke, 9 maart 2006 Met grote verslagenheid vernamen wij woensdag dat Anita van Dongen dochter van onze brandweercollega Kees-jan en zijn vrouw Tiny door een tragisch ongeval is overleden. Wij wensen Kees-jan, Tiny en Michiel de kracht toe om dit zware verlies te dragen. Gemeentelijke Brandweer Schouwen-Duiveland Rust zacht lieve Jo personeel en vrienden van Café de Schuur Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenote van onze collega Henk Jolanda Wondergem Wij wensen Henk, Ildar, Elvin en de overige familie heel veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers Scheldepoort b.v. Gertine die wij liefhebben en verloren is niet meer waar zij was, maar altijd waar wij zijn. De liefde kan niet sterven. Ze reist in ons, die verder leven, mee. Intens verdrietig hebben we afscheid genomen van onze lieve dochter, zus en schoonzus en haar de rust gegund waarnaar ze zo verlangde GERTiNEVONK Piet Vonk en Hennie Vonk-Lucas Margriet en Erik Hannah Amsterdam Ymie 's Hertogenbosch Jacco en Marianne Soest 's Hertogenbosch Lieve Roy en Dennis Heel veel sterkte met het verlies van mama Wij wensen ook Piet, Gemma en Viola veel sterkte toe. Papa, Henny, Stefanie en Tom Geheel onverwacht, als een diefin de nacht. Piet van de Waart als leerkracht verbonden aan de Don Boscoschool te 's-Heerenhoek van 1 september 1963 tot 1 november 1999. Een markant persoon, die we niet zomaar zullen vergeten. Een liefhebber van het Zeeuws in het onderwijs. Met respect zullen we hem herdenken. We wensen Liza en de kinderen veel sterkte toe. Stichting Katholiek Onderwijs Borsele team, oud-collega's, ouders, oud-leerlingen en aan school verwante commissies We konden bijna niet meer met je praten. Die blik, die stilte wat deed dat zeer, !Rinus van vroeger ivas er niet meer. We zagen je stifle verdriet, maar helpen konden we je niet. 'Hu je dan echt 6ent heengegaan Zeggen we dankje wefvooraffes Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn s trijd heeft ges treden, geven wij u ken nis dat zacht en kalm van ons is heengegaan Marirais Roelands weduwnaar vanjoiina Anna Hoogstrate in de leeftijd van 73 jaar. Vlissingen: Yvonne Roelands t Oost-Souburg: Bonny Roelands Tfiea Roelands-Koppejan fRenato, Angela Vlissingen, 8 maait 2006 Zaanstraat 68, 4388 TE Oost-Souburg Onze bijzondere darikgaat uit naar de afdeling IC van het Streekziekenhuis Wakheren voor hun inzet en medeleven. Onze lieve vader en opa is opgebaard in het rouwcentrum aan de Van Dishoecks traat 620 te Vlissingen, alwaar gele genheid is tot afscheid nemen op zaterdag 11 maart van 16.00 tot 17.00 uur. Op maandag 13 maart zal er om 13.45 uur een kerkdienst gehouden worden in het kerkcentmm "Open Hof" aan de Alexander Gogelweg te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. Hij heeft zijn strijd gestreden zijn wereld wem steeds kleiner om hem heen 'eeftgeleden hoe hij ii Weet niemand; hij alleen Op 8 Maart 2006 overleed onze lieve zwager Rinus Roelands nog maar 5 maanden weduwnaar van onze zus Jo. Kiuinimjen: Annie en Thijs Kruiningen: Nellie en Cor Oegstgeest: Piet en Monique Breshens: Hanny en Ko Oost-Souburg: Willy en Chris Goes: Jenny enjaap neven en nichten. Na een langdurige liefdevolle verzorging in het verpleeghuis Ter Reede te Vlissingen is rustig van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Antonia Hendrika Smits-Weenink -To rn de leeftijd van 83 jaar. Uit aller naam: B.B. Smits Vlissingen, 4 maart 2006 Correspondentieadres: Vredehoflaan 570 4382 CJ Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. "D' eenvoudigen wil God steeds gadeslaan naar Psalm 116 Vol verdriet, maar dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar ontvangen hebben, delen wij u mee, dat voor ons toch nog onverwacht, door de HEERE uit ons midden is weggenomen, onze lieve moeder en oma Paulina Riemens in de leeftijd van 73 jaar. West-Souburg: Kees en Anneke de Looff- de Keuning Edith Marianne en Klaas- Erik Leon en Diana Oost-Souburg: Leijda de Looff Oost-Souburg: Arie Vlasblom Marije en Kees, Jesse, Maurice, Thijs Annechien en Jeroen, Joery Pieter en Sylvia Vlissingen: Wim en Suzan de Looff-Kodde Marieke, Robbert Middelburg: Gerardus en Ria de Looff-Witte Lennart en Willianne, Helen en Hans Els Alinda en Jan Richard, Ruben Serooskerke: Bart en Petra de Looff-van der Linden Dennis, Daniëlle, Natasja Westkapelle: Jaap en Mariska de Looff-Hengst Jan, Vivian, Willem Baiersdórf (D): Leo en Andrea de Looff-Lösel Laurens, Maurits Middelburg: Lia en Peter Hage-de Looff Robin, Aron, Esha Vlissingen: Marja en Jeroen Dingemanse-de Looff Lisa, Sanne Onze bijzondere clank gaat uit naar allen die onze moederen oma tijdens haarziekteperiode geholpen en verzorgd hebben. Zorgcentrum "Eben- Haëzer", Kamer 53 Briandlaan 2 Middelburg, 8 maart 2006 Correspondentie-adres: Familie C. De Looff van Doornlaan 13,4386 AH West- Souburg Onze moeder en oma is opgebaard op haar kamer in "Eben- Haëzer", waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. zaterdag 11 maart van 16.00 uur tot 16.30 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden op D.V. maandag 13 maart om 13.15 uur de "Mamixkerk", Marnixplein 41 te West- Souburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Oost- Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve mam Je gaf ons je liefde, zorgzaamheid en trouw, wij hebben genoten van al die mooie jaren met jou. Wij weten dat het jou ook goed heeft gedaan, Maar wij zullen je zo missen bij het verder gaan. Lia en Marja Psalm 89 19 Diepbedroefd geef ik u kennis dat de Heere, na een ernstige ziekte, van mij heeft weggenomen mijn innig geliefde zuster en onze tante Paulina Riemens in de leeftijd van 73 jaar. J. van Helleman-Riemens Neven en nichten Middelburg, 8 maart 2006 Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog plotseling overleden mijn innig geliefde echtge noot, onze dierbare vader, groot- en overgrootvader Marinus Poortvliet in de leeftijd van 85 jaar. C. Poortvliet-Boogert Lenny en Piet Gerda en Peter Matthieu en Heidi Michael Jorinde Natascha Patrick Cora, in herinnering Hij zal in onze herinnering blijven als een markante persoonlijkheid die voor iedereen, jong of oud, altijd aandacht en een vriendelijk woorcl had. Goes, 8 maart 2006 De Savornin Lohmanlaan 44,4463 TH Goes Gelegenheid tot afscheid nemen D.V. zaterdag 11 maart van 16.00 tot 16.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Be graafplaats) te Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. dinsdag 14 maart om 14.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Deze dienst zal worden geleid door Ds. J. Schipper. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. De begrafenis wordt besloten in rouwcentrum 'De Be velanden', waarna er gelegenheid is tot condoleren. Geen bloemen. Zie ook: www.rouwbericht.nl Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodanig beschouwen. Tot onze diepe droefheid nam de Heere van ons \m onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Poortvliet Ondersteune de Heere onze schoonzus en tante in haar omstandigheden samen met de kinderen er kleinkinderen Goes: P. Poortvliet Goes: D.A. Poortvliet-van der Jagt Rilland: M. Moerman neven en nichten Goes, 8 maart 2006 Je was er altijd voor ons! Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem lief en dierbaar waren is heden, toch nog onverwacht, van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Jan Priem Ovezande, 26 juni 1920 Goes, 8 maart 2006 J.A. Priem - Schuerman. Johan Priem Margaret Priem - Rijk Monique en Serge, Sophie John en Nicole Jeanet Huisman - Priem Jaap Huisman Carmen Frank Priem José Frederico Soares 8 maart 2006, Anna Paulownaplein 26, Goes Correspondentieadres: Noordhoeklaan 18,4464 BA Goes De uitvaartplechtigheid zal op zaterdag 11 maart in familiekring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Verdrietig geven wij kenni,s van het overlijden vi onze zus en schoonzus M. Baarends-de Visser Goes: C. Wirtz-de Visser T. de Visser-Weezepoel Met droefheid geven wij u kennis dat door de HEERE uit ons midden werd weggenomen onze geliefde moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Catharina Janna Kik-de Koning sinds 16 november 1965 weduwe van Jan Kik in de leeftijd van bijna 88 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Allévo In 't Opper te Bruinisse voor de liefdevolle verzorging. Rockanje: Maria en Jan Poldervaart-Kik Bruinisse: Theun Kik Brouwershaven: Anna en Willem van Bommel-Kik Bruinisse: Henny Kik Bruinisse: Adri en Leo In keiaar-Kik Zwammerdam: Leen Kik Zierikzee: Dieneke Bolle-Kik Bruinisse: Corry en Jaap Stoutjesdijk-Kik Zierikzee: Janny en Gerrit Krijger-Kik Bruinisse: Ria Kik Bruinisse: Coby en Jaap Bij de Vaate-Kik Klein- en achterkleinkinderen 8 maart 2006 Correspondentieadres: H. Kik, Poststraat 6,4311 AL Bruinisse Gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren D.V. zaterdag 11 maart van 19.00 tot 20.00 uur in het Stiltecentrum van zorgcentrum Allévo In 't 0 Dr. de Kockstraat 13 te Bruinisse. De rouwdienst zal worden gehouden D.V. maandag 13 maart om 10.00 uur in de kerk van de Ger. Gem. in Ned. Schoolstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal om plm. 11.00 uur de plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Oma Een hand, een woord, een gebaar doen zogoed. Als je iemand die je lief hebt verliezen moet. De lege plek, het doet zo 'n pijn, maar Oma in gedachten zul je altijd bij ons zijn. Liefs, Alle klein- en achterkleinkinderen "Wij zullen u missen" In dierbare herinnering aan onze oma: A.C.J. Kik-de Koning TerApel: Anja en Peter Steemers-van Bommel Nickey, Chantal, Tamara, Lucien Scherpenisse: Els en Alex Donderwinkel-van Bommel Claudia, Kristian, Martin, Saskia Brouwershaven: Jaco en Anita van Bommel-van Tol Zierikzee: Gerard-Jan van Bommel WWM Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 14 uitvaar tv evzorgimT' de Groot-Ac Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 -ffjj V'cersevieg 36, 4332 B(ï Middelburg interna: www.degrootdekanj.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36