COLLECTANTEN 8 PZC Van der Hooft Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! iReumafonds ONMISBAAR vrijdag 10 maart 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dolblij zijn wij met de geboorte van onze dochter Puck 8 maart 2006 Frank Thier Caroline de Voogd Beenhouwerssingel 48 4331 ME Middelburg Overleden Rust zacht lieve Jo personeel en vrienden van Café de Schuur Geschokt en bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenote van onze collega Henk Jolanda Wondergem Wij wensen Henk, Ildar, Elvin en de overige familie heel veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Directie en medewerkers Scheldepoort b.v. Gertine die wij liefhebben en verloren is niet meer waar zij was, maar altijd waar wij zijn. De liefde kan niet sterven. Ze reist in ons, die verder leven, mee. Intens verdrietig hebben we afscheid genomen van onze lieve dochter, zus en schoonzus en haar de rust gegund waarnaar ze zo verlangde GERTINE VONK Piet Vonk en Hennie Vonk-Lucas Margriet en Erik Hannah Amsterdam Ymie 's Hertogenbosch Jacco en Marianne Soest 's Hertogenbosch Lieve Roy en Dennis Heel veel sterkte met het verlies van mama Wij wensen ook Piet, Gemma en Viola veel sterkte toe. Papa, Henny, Stefanie en Tom Geheel onverwacht, als een dief in de nacht. Piet van de Waart als leerkracht verbonden aan de Don Boscoschool te 's-Heerenhoek van 1 september 1963 tot 1 november 1999. Een markant persoon, die we niet zomaar zullen vergeten. Een liefhebber van het Zeeuws in het onderwijs. Met respect zullen we hem herdenken. We wensen Liza en de kinderen veel sterkte toe. Stichting Katholiek Onderwijs Borsele team, oud-collega's, ouders, oud-leerlingen en aan school verwante commissies Beetje bij Beetje moesten zi>e je verlaten. We komen Bijna niet meer met je praten. 'Die Blif^ stilte zvat deed dat zeer, 'Mjnus van vroeger was er niet meer. We zagen je stille verdriet, maar helpen 9fu je dan echt Bent heengegaan Zeggen we dankje zvelvoor alles Met groot verdriet, maar ook met diepe Bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u ken nis dat zacht en kalm van ons is heengegaan Marinus RoeCands weduwnaar vanJotina Anna Hoogstrate in de leeftijd van 73 jaar. Vlissingen: Yvonne Roelands t Oost-Souburg: Ronny Roelands Thea Roelands-Koppejan fgenato, ftngelo Vlissingen, 8 maart 2006 Correspondentieadres Zxianstraat 68, 4388 TE Oost-Souburg Onze Bijzondere danfgaat uit naar de afdeling IC van het Streekziekenhuis Wakheren voor hun inzet en medeleven. Onze lieve vader en opa is opgebaard in het rouwcentrum aan de Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, alwaar gele genheid is tot afscheid nemen op zaterdag 11 maart van 16.00 tot 17.00 uur. Op maandag 13 maart zal er om 13.45 uur een kerkdienst gehouden worden in het kerkcentrum "Open Hof' aan de Alexander Gogelweg te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de crematieplechtigheid p(aats\'inden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havenwijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crematorium. zijn strijd gestreden :ijn wereld werdsteeds kleiner om hem heen hoe hij in stilte heeftgeleden weet niemand; hij alleen Op 8 Maart 2006 overleed onze lieve zwager Rimts Roelands nog maar 5 maanden weduwnaar van onze zusjo. Kruiningen: Annie en Thijs Kruiningen: Nellie en Cor Oegstgeest: Piet en Monique Breskens: Hanny en Ko Oost-Souburg: Willy en Chris Goes:Jenny en Jaap neven en nichten. "D' eenvoudigen wil God steeds gadeslaan naar Psalm 116 Vol verdriet, maar dankbaar voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar ontvangen hebben, delen wij u mee, dat voor ons toch nog onverwacht, door de HEERE uit ons midden is weggenomen, onze lieve moeder en oma Paulina Riemens in de leeftijd van 73 jaar. West-Souburg: Kees en Anneke de Looff- de Keuning Edith Marianne en Klaas- Erik Leon en Diana Oost-Souburg: Leijda de Looff Oost-Souburg: Arie Vlasblom Marije en Kees, Jesse, Maurice, Thijs Annechien en Jeroen. Joery Pieter en Sylvia Vlissingen: Wim en Suzan de Looff-Kodde Marieke, Robbert Middelburg: Gerardus en Ria de Looff-Witte Lennart en Willianne, Helen en Hans Els Alinda en Jan Richard, Ruben Serooskerke: Bart en Petra de Looff-van der Linden Dennis, Daniëlle. Natasja Westkapelle: Jaap en Mariska de Looff-Hengst Jan, Vivian. Willem Baiersdorf (D): Leo en Andrea de Looff-Lösel Laurens, Mauri ts Middelburg: Lia en Peter Hage-de Looff Robin, Aron, Esha Vlissingen: Marja en Jeroen Dingemanse-de Looff Lisa, Sanne Onze bijzondere dank gaat uit naar allen die onze moeder en oma tijdens haar ziekteperiode geholpen en verzorgd hebben. Zorgcentrum "Eben- Haëzer", Kamer 53 Briandlaan 2 Middelburg, 8 maart 2006 Correspondentie-adres: Familie C. De Looff van Doornlaan 13,4386 AH West- Souburg Onze moeder en oma is opgebaard op haar kamer in "Eben- Haëzer", waar gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen op D.V. zaterdag 11 maart van 16.00 uur tot 16.50 uur. De rouwdienst, voor familie en belangstellenden, zal gehouden worden op D.V. maandag 13 maart om 13.15 uur de "Marnixkerk", Marnixplein 41 te West- Souburg. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Oost- Souburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Lieve mam Je gaf ons je liefde, zorgzaamheid en trouw, wij hebben genoten van al die mooie jaren met jou. Wij weten dat het jou ook goed heeft gedaan. Maar wij zullen je zo missen bij het verder gaan. Lia en Marja Psalm 89 19 Diepbedroefd geef ik u kennis dat de Heere, na een ernstige ziekte, van mij heeft weggenomen mijn innig geliefde zuster en onze tante Paulina Riemens in de leeftijd van 73 jaar. J. van Helleman-Riemens Neven en nichten Middelburg, 8 maart 2006 Na een langdurige liefdevolle verzorging in het verpleeghuis Ter Reede te Vlissingen is rustig van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Antonia Hendrika Smits-Weenink -To rn de leeftijd van 83 jaar. Uit aller naam: B.B. Smits Vlissingen, 4 maart 2006 Correspondentieadres: Vredehoflaan 570 4382 CJ Vlissingen De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. uitvaartvexzoxgixxi de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dug en nacht bereikbaar gratis Informatiepakket 5 tel. 0118-612868 Veerseweg 36,4332 BC Middelburg internetw ww.degrootdekam. n I Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog plotseling overleden mijn innig geliefde echtge noot, onze dierbare vader, groot- en overgrootvader Marinus Poortvliet in de leeftijd van 85 jaar. C. Poortvliet-Boogert Lenny en Piet Gerda en Peter Matthieu en Heidi Michael Jorinde Natascha Patrick Cora, in herinnering Hij zal in onze herinnering blijven als een markante persoonlijkheid die voor iedereen, jong of oud, altijd aandacht en een vriendelijk woord had. Goes, 8 maart 2006 De Savomin Lohmanlaan 44,4463 TH Goes Gelegenheid tot afscheid nemen D.V. zaterdag 11 maart van 16.00 tot 16.30 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Be graafplaats) te Goes. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden D.V. dinsdag 14 maart om 14.00 uur in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Deze dienst zal worden geleid door Ds. J. Schipper. Aansluitend zal om plm. 15.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. De begrafenis wordt besloten in rouwcentrum 'De Be velanden', waarna er gelegenheid is tot condoleren. Geen bloemen. Zie ook: www.rouwbericht.nl Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan kunt u deze aankondiging als zodatiig beschouwen. Tot onze diepe droefheid nam de Heere van ons weg onze geliefde broer, zwager en oom Marinus Poortvliet Ondersteune de Heere onze schoonzus en tante in haar omstandigheden samen met de kinderen en kleinkinderen Goes: P. Poortvliet Goes: D.A. Poortvliet-van der Jagt Rilland: M. Moerman neven en nichten Goes, 8 maart 2006 Je was er altijd voor ons! Na een leven van zorg en aandacht voor allen die hem lief en dierbaar waren is heden, toch nog onverwacht, van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Jan Priem Ovezande, 26 juni 1920 Goes, 8 maart 2006 J.A. Priem - Schuerman Johan Priem Margaret Priem - Rijk Monique en Serge, Sophie John en Nicole Jeanet Huisman - Priem Jaap Huisman Carmen Frank Priem José Frederico Soares 8 maart 2006, Anna Paulownaplein 26, Goes Correspondentieadres: Noordhoeklaan 18,4464 BA Goes De uitvaartplechtigheid zal op zaterdag 11 maart in familiekring plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze zus en schoonzus M. Baarends-de Visser Goes: C. Wirtz-de Visser T. de Visser-Weezepoel Iedere dag werd de wereld kleiner de mogelijkheden minder de levenswil bleef het leven niet. Bedroefd maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze lieve moeder, groot- en overgrootmoeder Laurina Catharina van der Welle sinds 1 november 1990 weduwe van Jan Passenier in de leeftijd van 88 jaar. Aagtekerke: Wim en Sien Passenier Carla en Jan Mariska en Jeroen Ferdy Anton en Meranda Roel en llka Linda en Peter Westkapelle: Laura en Wim Verhulst Jan-Willem en Petra Mike Jolanda en Rien Koudekerke, 8 maart 2006 Verpleeghuis "de Vliedberg", appartement 11 Correspondentieadressen: Bouwluststraat 12,4563 BH Aagtekerke Kon. Wilhelminastraat 24,4361 ED Westkapelle De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 15 maart om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in "Hotel Arneville", Buitenruststraat 22 te Middelburg. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van verpleeghuis "de Vliedberg", appartement 11 voorde liefdevolle verzorging aan haar besteed. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve oma Domburg Carla en Jan Anton en Meranda Linda en Peter Jan-Willem en Petra Jolanda en Rien Dag lieve oma oma Domburg Mariska en Jeroen Ferdy Roel en Uka Dag oud omaatje Mike Belangstellend en zorgzaam, nooit vragend, nimmer klagend, altijd stil dragend. Moedig ging je door, steeds weer, tol op het laatste moment, toen kon je niet meer. Verdrietig maar ook dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn. delen wij u mede dat heden, na een kortstondig ziekbed zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve levenspartner, schoonmoeder en overgrootmoeder Maria de Putter-Nieuwdorp in de leeftijd van 97 jaar. C. Mallekoote M. Zwartepoorte-de Putter in herinnering) L.L. Zwartepoorte R.M. Zwartepoorte (in herinnering) Manali, Kylian Edwin van Hengst 8 maart 2006 C.D. Vereekestraat 25,4421 CB Kapelle De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 13 maart om 10.30 uur in de Chr. Gereformeerde Kerk. Biezelingseweg 6 te Biezelinge. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Be graafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 9.45-10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in bovengenoemd kerkgebouw. Na de begrafenis is er in de zaal van de kerk gelegen heid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Geen bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Stil en eenvoudig ben je weggegaan Stil en eenvoudig zul je in onze harten blijven voortbestaan. Slaap zacht, lieverd. Manali Kylian Uw Vertromven Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25. 4431 DC "s-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benomstraat 3. 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Plaats uw familieberichten in de PZC De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. Voor elk wat wils in Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Vakanties van het Reumafonds bieden alle comfort voor mensen die minder mobiel zijn: aangepaste accommodatie en -vervoer (per vliegtuig, bus, boot en met eigen vervoer) Nieuw: kuurreizen Vanaf 2006 bieden wij kuurreizen aan naar Duitsland, Oostenrijk en Slowakije. Sterk in beweging Bestel de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen T 020 589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl als vrijwilliger bij het Astma Fonds Het Astma Fonds zoekt voor de nationale collecte in mei die in hun eigen buurt langs de deuren willen gaan. Het is een leuke manier om anderen te ontmoeten. En met uw hulp kunnen wij meer doen voor mensen met astma en COPD (chronische bronchitis en longemfyseem). Interesse? Bel: 0800-2345777 of meld u aan op WWW.Collecte.aStmafonds.nl. Dank U wel! Gratis advertentie

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30