0 PZC schoon!ÉÉn 0111-402000 'Restaurant "polskin PZC COLLEC TANTEN Gaat u mee? Cafe IN KAPELLE ZOEKT DE PZC BEZORGERS! donderdag 9 maart 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zóndag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichtenpzc.nl Jubileum Op 1 februari 2006 waren onze (o)pa en (o)ma Adrie Lamper Marie Moelker 45 jaargetrouwd!! Wilt u hen feliciteren? Dan bent u van harte welkom op de receptie a.s. zaterdag 11 maart van 16.00 uur tot 17.30 uur in het restaurant van camping "Zon en Zee", Bufenpolderweg 30a te Yerseke. Jacco en Annemarieke fanine en Jan Sanne,Yves Evan, Isa Hun adres: Van Randwijckstraat 39, 4401 KL Yerseke 50 JAAR GETROUWD GOUDEN JUBILEUM Wij feliciteren onze (groot)ouders Marien CorrieRouw- Vriend Met hun huwelijksjubileum 8 maart 2006 Kinderen Ouderijksweg 9 4472 AD 's-Heer Hendrikskinderen Kleinkinderen PS. Wij hebben dit in huiselijke kring gevierd Overleden De leegte zonder jou zal altijd bij ons blijven. Maar veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden maar altijd in ons Hart. Bedroefd, maar dankbaar dat haar verder lijden be spaard is gebleven, stellen wij u in kennis dat is over leden mijn vrouw en onze moeder Jolanda Angelique Wondergem-de Klerk Middelburg, t Middelburg, 13 november 1967 7 maart 2006 Middelburg: Henk Wondergem Ildar Elvin 4337 GR Middelburg Meanderhof 159 Jolanda is opgebaard in rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op maan dag 13maartvan 12.30 uur tot 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenisplechtig heid plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. Kom zoals je bent Geen bezoek aan huis Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Rust zacht lieve Jolanda We zullen je nooit vergeten Mama Papa Martin "Maar ik weet niet of ik je kan missen Ik weet niet hoe het nu zal gaan Ik ben alleen Ik weet alleen Dat je in mijn hoofd blijft bestaan GertineVonk We wensen Piet, de kinderen en dierbaren heel veel sterkte toe. Toorenvliedtvrienden: Pim, Hann, Theo, Greult, Leen, Cor Met grote verslagenheid en droefheid hebben wij ken nisgenomen van het overlijden van onze gewaardeer de collega en goede vriend Jasper de Gardeijn Wij herinneren ons Jasper als een collegiaal, sociaal bewogen, rechtvaardig, en vrolijk mens. De periode van zijn ziekte werd gekenmerkt door zijn moed en nimmer aflatende hoop op beterschap. Voelde hij zich even goed, dan liet hij zich weer zien bij ons op Broomchemie. Naast zijn functie als operator was Jasper actief in de ondernemingsraad van ons bedrijf, en zette hij zich voor honderd procent in voor het welzijn en de veilig heid van de mensen via de Arbo-commissie. Bovendien was hij zeer actief in de personeelsvereni ging. Jasper was een inspiratie voor velen. Onze gedachten gaan uit naar zijn vrouw Coby, zijn dochters, kleinkinderen en verdere familie. Wij wensen hun veel sterkte toe in deze droevige tijd. Medewerkers en management van Broomchemie BV "Ome Ed1'<tz Vos bedankt voor de "plezierheid". Wc zidfen u ontzettend gaan missen. Tante Riet, veel sterkte bij het dragen van dit verlies. CBrigit Cees-JJan, Evelien, Jranf Na alle goede jaren die we met hem mochten beleven, hebben wij geheel onverwacht en veel te vroeg afscheid moeten nemen van mijn man, onze pa en opa Piet van de Waart Hij is 67 jaar geworden. 's-Heerenhoek: Liza van de Waart-Heijmans Leiden: Frans van de Waart Annelies van Nispen 's-Heerenhoek: Fons van de Waart Ingrid van de Waart-de Bat Valerie, Jolijn, Siem Leiden: Mieke van de Waart Alex Zakarian Isabel, Bob 8 maart 2006 Werrilaan 114453 CA 's-Heerenhoek De avondwake zal worden gehouden vrijdag 10 maart om 19.00 uur in de parochiekerk van de H. Willibror- dus te 's-Heerenhoek, waarna er gelegenheid is tot condoleren en afscheid nemen in het mortuarium naast de kerk. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 11 maart om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het r.-k. kerkhof te 's-Heerenhoek. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de 'Korenbeurs' te 's-Heerenhoek. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Eindelijk thuis. Elke herinnering is een kostbaar geschenk. Jacob van Hanegem Jaap echtgenoot van M.E. de Kunder Retranchement t Vlissingen 2 februari 1925 7 maart 2006 Lina van Hanegem-de Kunder Sarie en Jacques Krekelberg Laurent Adrienne Ariette en Marcel Joren Izaak van Hanegem en Aukje de Dreu Heieen en Bart Kesteloo Alexander Danielle en Henk Nicolien en Jan Wagenaar Mare Ellen Eddy en Anita van Hanegem José Wouter f Manouk Francina en Hans de Visser Jenno Machalina Dorothea-van Hanegem Rinaldo Met dank aan de medewerkers/sters van Zorgcen trum Ter Reede en van Ziekenhuis Walcheren, afde ling Noord-3 voor de liefdevolle verzorging. Vredehoflaan 568,4382 CJ Vlissingen. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 10 maart van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. De rouwdienst zal worden gehouden op zaterdag 11 maart om 11.00 uur in de "Michaëlskerk", Dorps plein te Koudekerke. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats hebben op de algemene begraafplaats te Koudeker ke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "lmmanuëlkerk", Tramstraat te Koudekerke. Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze zwager Jaap van Hanegem echtgenoot van M.E. de Kunder 's-Heer Arendskerke: C.B. de Kunder t Schore: B.C. de Kunder t Australië Frankston: N.A. de Kunder J. de Kunder-Corstanje t Schore: A.N. de Kunder t Schore: J.M. Joosse-de Kunder M. Joosse t Goes: M.H. de Kunder H.M.J. de Kunder-de Laat Oost-Souburg: A.A. Breure-de Kunder t J. Breure Kapelle: H.M. de Kunder A. de Kunder-Koning f Goes: F.W. de Kunder J.M. de Kunder-Schipper Vlissingen, 7 maart 2006 Wij wensen Lina, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze broer, zwager en oom Piet van de Waart Vlissingen: Cathrien en Jan Heinkenszand: Corrie en Kees Goes: Greetje 's-Fleerenhoek: Jannie en Rinus neven en nichten Liza, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte! Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van j onze vriend Piet van de Waart Wij zullen zijn commentaar en humor missen. Jan Jo, Rinus Saar, Piet Ria, Adrie Jopie, Engel Corry, Kees Jopie, Jan Tannie, Chris Corry Wij wensen Liza, kinderen, kleinkinderen sterkte toe. We zijn zeer getroffen door het plotseling overlijden i van Piet We wensen onze lieve vriendin Mieke en haar familie j veel sterkte. De Domburg Club Bij ieder afscheid wordt een herinnering geboren. Heel verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, hebben wij afscheid genomen van onze lieve, zorgzame ma, oma en overgrootmoe der Margaretha Magdalena Robesin-de Roos weduwe van Octaaf Christiaan Robesin Axel, 15 februari 1921 t Oostburg, 7 maart 2006 Waterlandkerkje: A. Faes-Robesin J. Faes Edwig, Christianne en Alex, Annelies en Chris Carlos en Anneke, Tosca en Olivier Johan en Inge Hoek: J. Robesin M. Robesin-Posthuma Annemarie en Henri, Leonard f Breskens: L. van de Vijver-Robesin t A. van de Vijver t Jack en Mar go, Chris en Karin Biervliet: E. Verwilghen-Robesin S. Verwilghen Joost en Nina, Inès en Eddy Meerle: P. Robesin M. Robesin-Hommel Pieter, Sonia Oostburg: R. de Maillie-Robesin Hde Maillie Dinasio en Annouslea, Vincenzo en Suzanne Conchita en Kees Tricht: M. Robesin J. Steurrijs Nathalie, Fabian en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Van Ostadestraat 77 4501 KS Oostburg Op vrijdag 10 maart van 19.00 tot 19.30 uur kunt u afscheid nemen van onze ma, oma en overgrootmoe der in het mortuarium van het Antoniusziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, vindt plaats op zaterdag 11 maart om 10.00 uur in de parochiekerk van de H. Eligius te Oostburg. Aanslui tend is de'begrafenis op de r.-k. begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Eligiuskerk te Oostburg. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Ieder leven is breekbaar, iedere herinnering is een kostbaar geschenk. Dankbaar voor de tijd dat ze bij, ons was, maar verdrietig om haar heengaan delen we u mede dat is overleden onze lieve moeder en de zorgzame oma van onze kinderen en kleinkinderen Maria de Visser - weduwe van Pieter Baarends - Geboren: 10-12-1918 Overleden: 7-3-2006 Nolly Gelok-Baarends Theo Gelok - in herinnering - Peter en Lenie Gelok-van de Linde Fauve en Anne Meggan Bart Britt Jeroen en Janette Gelok-de Kok Stan Inez Wim en Sarien Baarends-Penne Janina en Ferrie van der Sluis-Baarends Evans Antoineen Mariël Baarends-Hollemans Correspondentieadres: Oostwal 914461JV Goes De afscheidsbijeenkomst zal zijn op maandag 13 maart om 13.15 uur in de aula van rouwcentrum aan het Geideloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Hierna is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcentrum. - Geen bezoek aan huis - Moeder zijn is alles geven, zorgen en leiden, liefde en leven. Moeder zijn is alles derven, Alles.... en tevreden sterven. Dankbaar dat zij zolang in ons midden mocht zijn, delen wij u mede dat heden, zacht en kalm van ons is heengegaan, onze lieve moeder en oma Johanna Maria Cornelia van Jaarsveld op de hoge leeftijd van bijna 96 jaar. Houten: Peet en Afke van der Laan Ronald en Angeline Ingrid en Eric Dion, Savoy en Chenna Wissenkerke: Louise van der Laan Armando Probert Fabian Probert en Daniëlle Goes, 7 maart 2006 Zorgcentrum "Cleijenborch", Colijnsplaat Correspondentieadres: Beatrixstraat 40, 4491 GE Wissenkerke De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden maandag 13 maart om 13.00 uur in de "Opstandingskerk", aan de Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenisplechtig heid plaatshebben op de algemene begraafplaats te Wissenkerke. Na afloop van de plechtigheid is ei" gelegenheid tot condoleren in "Zaal onder de Toren" te Wissenker ke. Vooraj'gaande aan de dienst is er van 12.50 uur tot 12.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de con sistorie van de kerk. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Plaats uw familie berichten in de PZC Heden overleed zacht en kalm onze lieve vader, lieve groot- en overgrootvader Frans Marinus Koopman weduwnaar van Pieternella Burger in de leeftijd van bijna 102 jaar. Goes: Frans Koopman Nel Koopman Victoria BC Canada): Jo de Puit-Koopman Jack de Puit Nieuwvliet: Jan Koopman Janine Koopman-Mansveld Breda: Ad Koopman Swennie Koopman-Heldoorn Klein- en achterkleinkinderen Goes, 7 maart 2006 Correspondentieadres: Cort v.d. Lindenstraat 50 4463 VJ Goes De afscheidsdienst zal worden gehouden zaterdag 11 maart om 10.15 uur in de Ned. Herv. Kerk te Wemel- dinge. Aansluitend zal de teraardebestelling plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemde kerk ge legenheid om de familie te condoleren. /Word computer- 7\ maatje van Els. Ze zit in een rolstoel en computert graag. Goed verzorgd door haar digibete man zoekt ze iemand om tips en trucs mee uit te wisselen. Iets voor jou? Kijk op www.handjehelpen.nl. HOREN, ZIEN Over depressie is al veel bekend. Net als over andere psychische aandoeningen. We kennen oorzaken, gevolgen en behandelingen. Het Fonds Psychische Gezondheid biedt informatie en geeft geld voor onderzoek en betere zorg. Wilt u helpen? Er is nog veel te doen! Want ruim drie miljoen mensen in ons land hebben last van, vaak ern- stige, psychische klachten. Voor ons werk zijn we afhankelijk van bijdragen i zoals u. Word donateur en help ons met uw gift. Giro 4003, Utrecht. Alles over hoofdzaken www.fondspsychischegezondheid.nl Het Astma Fonds zoekt voor de nationale collecte in mei M/V die in hun eigen buurt langs de deuren willen gaan. Het is een leuke manier om anderen te ontmoeten. En met uw hulp kunnen wij meer doen voor mensen met astma en C0PD (chronische bronchitis en longemfyseem). Interesse? Bel: 0800-2345777 of meld u aan op www.collecte.astmafonds.nl Dank u wel! Lucht voor Het Leven ■d lEGRAFENISONDERNEMlNj Verzorging van uitvaarten over geheel Schouwcn-Duivelani en het gehele eiland Tholen en Sint Philipsland Dag en Nacht bereikbaar e-mail schoonaard@zeelandnet.nl www.schoonaard.nl Blindeweg 11 4315 CG Dreischor Alle faciliteiten voor thuisopbaring Wij besteden voor u al onze aandacht aan uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Wilsbeschikkingen Vervoer in binnen- en buitenland Bemiddeling bij aankoop grafsteen Het Nederlandse Rode Kruis Gehandicapt of chronisch ziek? U kunt met de beste zorg geniete en ontspannen in één van onze stijlvolle en volledig aan hotels. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. Hotel Ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van restaurant "Solskin" te Vlissingen geven wij op donderdag 9 maart, vrijdag 10 maart en zaterdag 11 man 50% korting op alle bestedingen in ons Restaurant. Reserveren is gewenst. Op zondag 12 maart zijn wij vanaf 15.00 uur geheel gereserveerd. 1, Solskin... dat is genieten van elk moment Boulevard Bankert 58, 4382 AC Vlissingen. Telefoon (0118) 417 350. Fax (0118) 440 072 www.solskin.nl Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC. Een goede bijbaan voor jong en oud! De PZC is op zoek naar enthousiaste, positief ingestelde mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 15 jaar) die ervoor willen zorgen dat de ochtendkranten voor 07.00 uur bij de abonnees in de bus liggen Momenteel zijn er nog enkele wijken in uw buurt vrij. Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast lichaamsbeweging en een vaste vergoeding zijn er veel extra's, Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800 - 023 51 11 of kijk op www.deleukstebijbaan.nl het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 36