PZC Met dank aan Steenpoorte Bravenboer wil schoon schip maken Provoost wordt derde op het WK Ook Porteman vertrekt bij Hoek Judoka's zorgen voor prijzenregen in Worn Pieter Otten is sterker dan z'n tweelingbroer Bekerwedstrijd Goes-AZVV op kunstgrasveld Van Hulle niet naar Breskens Goed seizoen voor spits Le Comte bij wisselvallig Duiveland topscorer uitslagen Maximale winst Goese bowlers agenda dinsdag 7 maart 2006 jwbljj J WESTKAPELLE - Pieter Otten won zaterdag de Open Westka- pelle. De 17-jarige darter uit Oostkapelle klopte in de finale zijn tweelingbroer Sjoerd. In de halve finale rekende Pie ter Otten af met Mark Vink, waarna hij in de finale veel te sterk was voor zijn broer (4-0), die in de halve eindstrijd Ed Huisman had verslagen. Zondag haalde Pieter Otten de laatste 32 van de nationale .ran king in Tilburg. Zijn eerste twee partijen won hij simpel (beide 3-0), de derde was met 3-2 voor de Zeeuw, maar daarna verloor hij van Jerry Hendriks: 3-2. Jel- ger Tuinstra verraste door de kwartfinale te halen. Albertino Essers kwam er aan te pas om de Zeeuw te stuiten: 3-2. Karin Krappen werd derde bij de vrouwen. De Vlissingse ver loor in de halve finale van Rila- na Era des, die het toernooi won. GOES - De voetballers van Goes en AZVV spelen vanavond op kunstgras him bekerduel uit de vijfde ronde. Het duel begint om 19.00 uur in Goes. De winnaar speelt in de zesde ronde (laatste zestien) te gen de winnaar van Duiveland- Terneuzen, dat volgende week zaterdag wordt gespeeld. Deze vier ploegen zijn nog de enige Zeeuwse vertegenwoordigers in het bekertoernooi. GOES/EEDE - Dwight van Hul le mag de komende maanden niet voetballen voor Breskens. De middenvelder was tot en met 22 januari actief bij Uno Animo uit Loon op Zand, maar wilde daar weg. Na lang wikken en we gen besloot Van Hulle de laatste wedstrijden van dit seizoen voor Breskens te vallen spelen, maar hij was te laat met zijn verzoek tot overschrijving. door Eugène de Kok OOSTERLAND - De tijd begint te dringen voor Duiveland. Wil len de Oosterlanders zich hand haven in de derde klasse van het zaterdagvoetbal, dan moet er ge wonnen worden. Dennie le Com te lijkt dat als geen ander te be seffen. Was hij m de een na laat ste wedstrijd al drie keer trefze ker, zaterdag tegen ZSC'62 maakte hij vier goals. Le Comte deed dat vier jaar en twee dagen na zijn eerste compe titiegoal in het vlaggenschip van Duiveland. Het was zater dag de eerste keer dat hij vier treffers in één duel maakte. Eer der maakte hij er al eens vijf, in het seizoen 2003/2004. „Dat'was in de kampioenswedstrijd tegen Mevo", zegt de 22-jarige instal lateur van een installatiebedrijf in Oosterland. Duiveland won dat duel met liefst 10-1 en werd kampioen in de vierde klasse. In het debuut- jaar in de derde klasse draaide het elftal vooral in de eerste sei zoenshelft erg goed en werd uit eindelijk vijfde. Dit jaar gaat het, onder meer door het vertrek van enkele spelers, veel minder. Duiveland staat negende en is lang niet zeker van handhaving. „Het is een erg wisselvallig sei zoen. De eerste helft was drama tisch. Het voetballen ging ge woonweg niet. Soms ging het twintig minuten goed, maar als we scoorden, kregen we vaak binnen enkele minuten een te- gengoal om de oren. We gingen ,voor een periodetitel, maar in de tweede helft van het seizoen is ons doel handhaving gewor den. Dat was realistischer. De laatste weken worden we geluk kig constanter. Tegen Veere en Spui hebben we goed gespeeld. Tegen ZSC hebben we daar een goed gevolg aan gegeven." De re den voor de opleving is volgens de spits simpel. „De laatste we ken zijn we gaan beseffen dat het moeilijk wordt. We moeten er alles aan doen. Gelukkig", zegt hij lachend, „zijn we daar op tijd achter gekomen." De slechte start werkt af en toe nog wel door. „In het begin was het zelfvertrouwen zoek. Dat is door de laatste duels wel toege nomen, toch zie je soms nog te veel paniekvoetbal. Ook als we met 2-0 of 3-0 voor staan." De aanvaller is één van de weini gen die zich het hele seizoen on derscheidt. „Zelf draai ik een lekker seizoen. Ik merk dat ik de laatste twee jaar beter ben ge- Dennie le Comte (9) voetbalt dit seizoen lekker, wat niet gezegd kan worden van zijn club Duiveland. „In het begin was het zelfvertrouwen zoek. Dat is door de laatste duels wel toegenomen, toch zie je soms nog te veel paniekvoetbal." foto Dirk-Jan Gjeltema Interim-voorzitter: Ik maak me sterk voor een krachtig, ambitieus bestuur bij Hoek door Frits Bakker WATERVLIET - De grijze eminentie die Hoek heeft helpen groot maken, zit weer voor even op zijn troon. Voor één keer heeft John Bravenboer (70, uit Watervliet) zich nog eens opgewor pen om de voetbalclub uit een crisis te halen. „Ik wil alleen vooruit kijken, niet natrappen", heeft hij gezegd, toen hij na het ontslag van het vorige be stuur zijn hart voor de club wilde la ten spreken. De ambitie straalt er nog vanaf. „Het zou toch ondenkbaar zijn dat er een topklasse komt zonder Hoek." Vooropgesteld: John Bravenboer treedt straks in de vergadering van 31 mei weer terug als voorzitter. Zijn ge zondheid is te 'wankel om zich in een nieuw avontuur te storten. „We moe.- ten nieuwe mensen zoeken, jong en daadkrachtig en vooral zonder per soonlijke belangen. Ik wil me sterk ma ken voor een krachtig en ambitieus be stuur." Eén man heeft hij daarbij op het oog. Voor Ron Barbé, de oud-burgemeester van Terneuzen, durft hij zijn hand in het vuur te steken. „Ik moet hem al leen nog overhalen, want hij staat niet te springen. Maar hij is de man die het in zijn vingers heeft, de ideale vent om Hoek naar een nieuwe toekomst te lei den." Bolwerk Het moet leiden tot een nieuwe fase in het bestaan van de club, die met zijn veertien jaar in de hoofdklasse tot een bolwerk is uitgegroeid, maar wel va ker door bestuurlijk geruzie in op spraak is geweest. John Bravenboer danst al langer mee op het slappe koord van de club met zijn vele stro mingen en veel onderlinge rivaliteit. „Het gaat me elke keer weer aan het hart als er zoiets gebeurt, al§ de toe komst van Hoek op het spel staat. Dat gevoel had ik nu ook weer. Ik wil er met de mensen om me heen voor zor gen dat de rust terugkeert. En de be langrijkste opdracht is om een sterke voorzitter, met veel persoonlijkheid aan te trekken. Daarna kun je pas uit gaan kijken naar een bestuur dat daar bij past, met mensen op wie je kunt bouwen." Het vroegere boegbeeld, met zijn jaren lange ervaring als voorzitter en aan zienlijke inbreng als hoofdsponsor, wil in de drie maanden dat hij de touwtjes in handen heeft een strakke organisatie op poten zetten. Het be stuur krijgt een nieuw gezicht („al sluit ik niet uit dat er mensen terugko men"), de technische staf en techni sche commissie ondergaan een meta morfose, het sponsorbestuur moet een nieuwe structuur krijgen en er moet meer Nederlands bloed in het elftal ko men. Cees Hoiitepen krijgt als trainer een gewichtige 'stem in de samenstelling van de selectie voor volgend jaar. De trainer zelf zal ook zijn nieuwe assis tent uitkiezen. Paul Telussa maakt het seizoen af als tweede trainer en is nu al volop actief binnen de technische commissie. Bravenboer: „Hij is de man die met spelers praat, die naar versterkingen uitkijkt, omdat hij over het voetbalinzicht beschikt dat daar voor nodig is. En hij kent vrijwel elke Zeeuwse voetballer. Gerrit Emans blijft nog meer op de achtergrond als adviseur van de commissie." Met het aantrekken van Telussa wilde Hoek zich toch al meer op de Neder landse spelersmarkt begeven. „We zijn een Nederlandse club, versterkt met Belgische spelers", geeft Braven boer aan. „Het is ook veel gezonder om zo veel mogelijk Nederlandse spe lers in het elftal te hebben. Wat we toch allemaal niet naar ons hoofd krij gen geslingerd als we in de randstad moeten voetballen." Goede spits Behalve bestuurlijk gaat Bravenboer ook sportief meedenken. „Ik ben al een paar keer aanwezig geweest bij ge sprekken met spelers. Dat behoort een voorzitter te doen. Je moet overal bo venop zitten, dat deed ik vroeger ook al. Dan weet je wat er leeft in een spe lersgroep en bij een trainer. Ik zou bij voorbeeld heel graag willen dat we eens een goede spits kregen bij Hoek. Die hebben we al jaren niet meer. En het is essentieel voor een club die bo venin wil spelen. We zijn dit jaar met een prachtige selectie begonnen, al leen zonder een scorende spits. Dat breekt ons nu op. Zaterdag hadden we kunnen winnen van FC Lisse, als er een spits had gestaan die de ballen er in schiet." De ambities zijn helder, maar Braven boer maakt zich ook bezorgd. Als Ron Barbé nou eens geen voorzitter wil worden, wat dan? „Dan wordt het al Interim-voorzitter John Bravenboer heeft Ron Barbé, de oud-burgemeester van Terneuzen, op het oog als de man die Hoek naar een nieuwe toekomst moet leiden. „Ik moet hem alleen nog overhalen, want hij staat niet te springen. Maar hij is de man die het in zijn vingers heeft." foto Peter Nicolai door Barry van der Hooft TERNEUZEN - Stijn Porteman draagt komend seizoen niet meer het shirt van Hoek. De Belgische verdediger ver ruilt de Zeeuws-Vlaamse zaterdag- hoofdklasser voor KSK Wevelgem. Rechtsback Charly Okonedo kwam eerder al een overeenkomst voor twee seizoenen met diezelfde club Naast Porteman heeft ook Olivier de Pauw aangegeven dat hij Hoek gaat verlaten. De doelman moest sinds zijn komst aan het begin van het vorig seizoen vooral genoegen nemen met een plaats op de reservebank. Het aantal spelers dat zijn vertrek heeft aangekondigd, is daarmee op vier geko men. Linksbuiten Nyim Melki maakt komende zomer de overstap naar Oudenaarde. Djamel Buyse, Wesley de Smet en Thomas Ragut hebben hun club laten weten dat zij hun verblijf wél met minimaal één seizoen verlengen. Hoek is inmiddels druk op zoek naar nieuwe spelers en heeft Björn Langeveld inmiddels benaderd om samen met zijn trainer Cees Houtepen de overstap te maken van de Goese eersteklasser SSV'65. veel moeilijker om iemand te vinden die de kwaliteiten heeft en zo'n band heeft met de club. Toch kan het ook zo maar iemand anders worden. Roelof Ruules was ook een zeer kundige voor zitter, die eigenlijk helemaal geen ver stand van voetbal had." Wat er ook gebeurt: alle onrust binnen de.club zal volgens John Bravenboer geen (of weinig) invloed hebben op de ambities en op de financiële inbreng van de sponsorclub. Hoek heeft een trouwe achterban, die de club niet zo maar de rug zal toekeren. „De kracht is dat we zo'n honderdvijf tig sponsors hebben. Daar zullen er na dit jaar hooguit een paar van weglo pen, zelfs als we uit de hoofdklasse de graderen. Maar dat gebeurt niet. We hebben het één keer wel meegemaakt. Toen zei ook iedereen: dit is het einde, nu stort Hoek in elkaar. Twee spon sors haakten af, we kregen er drie voor terug." Wat wel overal doorklinkt bij de ach terban, is dat de sponsors eindelijk wel weer eens rust in de tent willen. „Ze steken hun geld in Hoek, willen leuk voetbal zien, in een prettige sfeer en hebben geen zin in al dat geruzie. Daarom moeten we het verleden maar begraven en aan een nieuwe toekomst beginnen. Ook met het oog op de ont wikkelingen in het amateurvoetbal. Hoek wil er straks bij zijn, als er over niet al te lange tijd een topklasse wordt gevormd. Daar horen we in thuis met deze club, met dit potentieel aan sponsors en ons verleden in de hoofdklasse." Sportpark En als alles bij Hoek toch wordt ver nieuwd, dan heeft John Bravenboer nog wel een vurige wens. „Als we mee willen doen in die topklasse, zullen we het sportpark, de velden, de kleedka mers en de bestuurskamer dringend moeten aanpassen. Voor wat we nu hebben, schaam ik me dood tegenover de clubs die bij ons komen. Ik wil echt een klemmend beroep doen op de ge meente om te doen wat bij andere clubs in de hoogste rangen ook ge beurt. Ik heb bij Quick Boys gehoord dat de gemeente anderhalf miljoen meebetaalt aan een nieuwe tribune. En Rijnsburgse Boys krijgt ook meer dan een miljoen om aanpassingen te doen. Wij zijn er bij Hoek allemaal trots op dat we dit sportpark zelf heb ben gebouwd, maar we zullen mee moeten groeien. We horen tot de top van de amateurs en moeten dat ook uitstralen. Niet alleen op voetbalge- bied, ook met onze accommodatie. Dat is Hoek aan zijn stand verplicht." worden. Ik speel veel geslepe ner." Zijn ontwikkeling als spits vertaalt zich in de doelcijfers van de afgelopen jaren. Bleef hij in zijn eerste twee jaar bij Duive land onder de tien, twee seizoe nen terug maakte hij er zeven tien .in de vierde klasse. Vorig jaar in de derde klasse was hij goed voor dertien treffers. Nu heeft hij er al zestien. Daarmee staat Le Comte tweede in het Zeeuws topscorersklassement. „Ik scoor veel, maar denk dat de rol Barry Steenpoorte wordt on dergewaardeerd", zegt hij over de nummer 10 van Duiveland, „Hij heeft een groot aandeel in mijn positie in het klassement. Zeker meer dan de helft van mijn goals vielen na assists van zijn voeten. Het is een spits die niet zo gemakkelijk scoort, maar dit kan hij zo goed." Met Steenpoorte speelde Le Comte ook jarenlang in zaalvoet balteam Neffen d'Eule, ge noemd naar het café waar de aanvaller in de weekeinden wel eens werkt. „Het was een team met vijf, zes basisspelers van Duiveland. Dit jaar zijn we alle maal gestopt. We hadden alles gewonnen: de Zeeuwse beker, de Schouwse beker, noem maar op. Ook vond de trainer van Dui veland (Jan Heikamp) het beter dat we zouden stoppen. We zou den dan fysiek sterker en beter zijn. Nee", kopt hij zelf in, „als je de resultaten ziet, lijkt dat idee niet te kloppen." Het klassement: 1. Jari Vyane (HW'24) 18 doelpunten, 2. Dennie le Comte (Duiveland) 16, 3. Dennis de Nooijer (RCS), Arjen Oostdijlc (Temeuzense Boys), Alex Meijer (Spui), Patrick Vinke (Axel) en Bart Felius (Walcheren) allen 15, 8. Christiaan Boon (SSV'65), Veli Eryürük (AZW) en Gert-Jan Tie- rie (SKNWK) allen 14, 11. Mathijs Hage ZierikzeeFrank Allaart (Serooskerke), Dennis Buijs (Steen), Erik de Rechter (Hoofd plaat) en Erik de Groene (Luc- tor'88) allen 13, 16. Arjan Koop- mans (SSV'65), Lars Steyn (Noad'67), Jelle de Vreeze (Aarden burg) en Evert van de Berg (HVV'24) allen 12, 20. Mervin Nie- mantsverdriet (Vlissingen) 11, 21. Peter Willemse (Bruse Boys) en Tom Nieuwelink (Veere) 10. van onze sportredactie HELSINKI - In Finland zijn de Zeeuwse schaatsers Leon van der Wielen en Adriaan Provoost derde geworden op het WK mas ters. Het kampioenschap werd verreden op de buitenbaan van Helsinki, met temperaturen tot tien graden onder het vriespunt. Adriaan Provoost uit Domburg reed in de categorie Men-45. Door de achterstand klein te houden op de 500 meter (zesde, 46.73) deed hij goede zaken voor het klassement. Met een goede ,3000 (derde, 4.52.15) en 1500 (vierde, 2.21.70) stond hij derde na drie afstanden. Provoostrek sterk op de 5000 (derde i h 8.09.17) en stelde zo het broi veilig. De Noor Arthur Olaf* E) won voor Antero Kotijarvi e d( Finland. In de categorie Men-J; w begon Van der Wielen het tJ |jj nooi met een tijd van 42.87 J gj de 500 meter en werd tweedet Zowel op de 3000 (4.41,79)Ij de 1500 (2.11.99) werd de uit Zij p rikzee afkomstige schaatser d de. Op de slotafstand, de 5[ eindigde Van der Wielen ah v. de in 8.06.99. De Duitser OÜ, Kotva won het toernooi'voor M bert Kreutz (Oostenrijk). Neder, land won zeven gouden, vijf z| I veren en zes bronzen medaille door Edward Oranje WOUW - De Zeeuwse judoka's die zondag deelnamen aan de achtste Open West-Brabantse kampioenschappen grossierden in prijzen. Zeker de mini's in de leeftijdscategorie tot 8 en 10 jaar deden het goed. Zij verza melden 22 podiumplekken. Doordat deze categorieën naast hun gewichtsklasse ook nog eens opgedeeld werden op gra duatie waren hier meer podium plaatsen te behalen dan bij de oudere judoka's. Vanaf de cate gorie tot 12 werd er wel een dub bel eliminatiesysteem met her kansing tot de derde plaats toe gepast. In die leeftijdscategorie won Jo sephine Peeters van sportschool Geelhoed goud in de klasse tot 44 kilo. In haar poule versloeg ze onder andere plaats- en clubgenote Joyce Wiedenhof met een houd greep. Wiedenhof eiste later net als Evianne de Fretes in de klas se tot 32 kilo en Charles Gelijn tot 38 kilo het brons voor Geel hoed op. Nick IJzelenberg (Capital Sports) uit Schore pakte zilver Wouw. Achtste Open West-Brabant- se kampioenschappen. Tot 8 jaar. Eerste plaatsen: Lein Mulder (Cat. A tot 23 kilo); Kiara Mulder (tot 24) (bei den Geelhoed). Tweede plaatsen: Boyd van den Bosch (Cat. A tot 23, Geel hoed); Zoïe Moerman (tot 24, Capital Sports). Derde plaatsen: Kim Hurk- mans (tot 24, Capital Sports); Kevin Goudswaard (Cat. B tot 23, Geelhoed). Tot 10 jaar. Eerste plaatsen: Niek Hurkmans (tot 24); Mauk Moerman (tot 34); Amber Rijn (tot 32) (allen Capital Sports); Boaz Kalkhoven (Cat. A tot 30); Liam Mulder (+42); Marlissa Openeer (tot 25); Ramon van de Vrie (Cat E tot 27) (allen Geelhoed). Tweede plaat sen: Ramses Oranje (Cat. A tot 30); Vic ky Kalverboer (tot 22); Wesley Rijnhout (Cat. B tot 30); Dennis de Brabander (Cat. C tot 27) (allen Geelhoed); Arie Storm (tot 24); Patrick van Riet (Cat. D tot 30, Capital Sports). Helsinki. WK Masters. Cat. Men-35: (500, 3000, 1500, 5000, punten). 1. Olaf Kotva (Dui) 42,97 (3), 4.25,03 (1), 2.09,46 (1), 7.33,33 (1), 175.627. 2. Hu- bert Kreutz (Oos) 41,82 (1), 4.26,63 (2), 2.11,20 (2), 7.36,43 (2), 175.634. 3. Leon van der Wielen (Zierikzee) 42,87 (2), 4.41,79 (3), 2.11,99 (3), 8.06,99 (5). 182.530. Men-45: 1. Arthur Olafsen (Noo) 42,54 (1), 4.36,15 (1), 2.10,28 (1), 7.45,10 (1), 178.501. 2. Antero Kotijarvi (Fin) 45,46 (2), 4.39,05 (2), 2.15,75 (2), 7.47,27 (2), 183.945. 3. Adriaan Pro voost (Domburg) 46,73 (6), 4.52,15 (3), 2.21,70 (4), 8.09,17 (3), 191.571. Ovezande. Zeelandia. Wip 1: le hoofdvogel: H, Koens (Zeelandia), 2e hoofdvogel: J. van Steenbergen (Wil lem Teil), 1e zijvogel: B. Vermeulen (Zorgvlied), 2e zijvogel: A. Tissink (st.Andries), 3e zijvogel: H. Franse (Wil lem Teil), 4e zijvogel: H. Koens Zeelan dia), 1e kal: A. Tissink (st.Andries), 2e kal: J. Verbart (Willem Teil), 3e kal: H. Franse (Willem Teil), 4e kal: J. van Steenbergen (Willem Teil), meéste klei ne vogels: Ang. De Jonge (Zeelandia), vliegende vogel: H. Koens (Zeelandia) Wip 2: 1e hoofdvogel: W. Fijaart (Spes GOES - De bowlers van BV Goes-Belgium en Saloniki Goes hebben tijdens de zesde speel dag beide de maximale score van negen punten behaald. BV Goes-Belgium speelde in Lei den. Met een hoogste game van 278 voor Serge van Mechelen kan het team met een daggemid delde van 190 kegels de toe komst richten op de stap naar de hoofdklasse. Concurrent Sens uit Spijkenisse haalde maar vijf punten. De Goesena- ren staan vier punten los. 'Saloniki pakte in eigen huis ne gen punten. De ploeg haalde daar echter geen voordeel uit omdat de nummers een en twee ook negen punten scoorden. Spruijt Middelburg en Corne lius Sluis staan in de onderste gelederen. Met op 2 april de ze vende speeldag, gaan de twee Goese teams de playoffs in met kans op promotie. in de klasse tot 34 kilo. Clubgj. note Tessa van Meerkerk ii Kloetinge behaalde bij de» mi-aspiranten (tot 15 jaa: in de klasse tot 57 kilo. Marlij; Jansen uit Goes won zilver in klasse tot 66 kilo. Tess Cornelius en Tessa Kardi beiden uitkomend voor spoil, school Frans de Boevere ié Breskens, behaalden respectief lijk de tweede en derde plaats» de klasse tot 36 kilo. Robbing de Bor (sportschool Ge won goud bij de aspiranten (Ij 17 jaar) in de klasse tot 60 ft De Middelburger werd ka& pioen door al zijn partijen een vol punt te winnen. Clul noot Ramon Verrijzer uit Co lijnsplaat won zilver in c se'tot 46 kilo. Jeanneau Driesen (Delta Sport centrum) pakte in de klasse ld 81 kilo de tweede plaats. De Te neuzenaar versloeg de winnaar van het brons, Carbaat (Judo Ryu van Scliaii uit Oost-Souburg met een h( worp. Ramon van de Grift oppermachtig in zijn nieuïs klasse (-66 kilo) bij de manne tot 20 jaar. De Vlissingerwoni zijn drie partijen vroegtijdi met ippon. Nostra), 2e hoofdvogel: B. Vermatte (Zorgvlied), 1e zijvogel: C. Jeremia» (Zorgvlied), 2e zijvogel: P. Nagelkali (Eensgezindheid), 3e zijvogel: J. gers (Zeelandia), 4e zijvogel: R. rogge (Zeelandia), 1e kal: P. Nagelkei' (Eensgezindheid), 2e kal: K. Br mans (Spes Nostra), 3e kal: L man (Spes Nostra). 4e kal: L. Boonrtt (Spes Nostra). Ovezande. Juliana. Wip 1: 1e hoe? vogel: C. Jeremiasse (Zorgvlied), hoofdvogel: W. Remijnse (Edele H2.1l boog), 1e zijvogel: B. Bouwense (sl& bastiaan), 2e zijvogel: B. Vermei/s (Zorgvlied), 3e zijvogel: A. Dekker(Oo: naar Hoger), 1e kal: R. Bouwense (st.St bastiaan), 2e kal: B. Bos (st.Sebasfci 3e kal: B. BoS (st.Sebastiaan). Wip 2: 1e hoofdvogel: C. Boomte (Vrije Schutters), 2e hoofdvogel: J. Steenbergen(Willem Teil), le zijvogrf C. Jeremiasse (Zorgvlied), 2e zijvogj R. Bouwense (stSebastiaan), 3e zijR gel: C. Boonman (Vrije Schutters), kal: C. Boonman (Vrije Schutters), kal: C. Jeremiasse (Zorgvlied). Koni Willem Teil: Jan Rentmeester. ProTour. Parijs-Nïce. Eerste etappt Vïllemandeur-Saint-Amand-Montrj nd: 1. Boonen (Bel) 193 km in 4.56! 2. Davis (Aus), 3. Ventoso (Spa), 10. Dei kers, 35. Erik Dekker, 39. Giling, 50.P<^ huma, 97. Boven, 98. Den Bakker, 12 Clement, 140. Moerenhout, 152,Lóri Klassement: 1. Boonen 5.02.01,' Julich (VSt) 0.07, 3. Kasjetsjkin (Ks 0.08, 19. Posthuma 0.17, 22. Mos® hout 0.18, 55. Clement 0.24,70. Erik Da ker 0.26, 89. Den Bakker 0.29,111.» ven 0.34, 145. Dekkers 0.43,152. GifS 0.48,154. Löwik 0.49. Oosterhout. Omloop Houtse Linie 22. Wilco Jonker (Middelkamp), 23.0? nis Raadtgever (PRC Delta), 25, NB Rentmeester (Van Hemert Groep), 8 John den Engelsman (Pedaalridders). Mannen. Eerste klasse: D'n laer-EMM 27-28, de Sprint-Delta SpW 24-19, Desk-DOS'80 19-18, VHC-Berd ijk 28-24, Tachos 2-GHV 22-34. Tweedij klasse: GSC-Witte Ster'75 210-0,0n« R-Avanti 13-34, Heerle-PSV 2 29-27' Taxandria-Tomado 26-22, Mtó Up-Roe'f 14-18. Derde klasse: 8 Beuk-Delta Sport 2 22-10, Interna 3-Blauw Wit 2 10-0, White Demon 4-Roem'98 20-29. Vierde klasse: WiE| Ster 3-Handbal Breda 30-28. VrouWö Eerste klasse: Swift Helmond-EP 15-17, HVW-Tremeg 24-11, Elshoul-P» 2 25-15, Internos 2-Aristos 14-16, DE» DOS'80 16-16, Tachos 2-Heerle 15-lj Tweede klasse: Olympus-GHV 61 Witte Ster-EMM 2 24-17, Aftemis-BIl 25-7, Dongen- RHV 11-13, HMC2-A» tos 3 24-5, Mixed Up-Tornado 15-10, dinsdag Biljarten —1 Driebanden groot. Vierde diwistê, poule 4: Groot Avontuur-Welkom'Sï mens. (Biljartcentrum Yip Plaza, Goesl Aanvang: 19.30. Pool. Eerste klasse regionaal. W Action-The Dis. (Cue Action, Vliss" gen). Aanvang: 20.00. Tweede klas regionaal. Roadhouse Roadies-J» Power. (The Roadhouse, Middelbur} Aanvang: 20.00, Dammen PZDB-competitie. Hoofdklasse: W merenburg-Tholen/DSVF. Aanv: 19.3ft l Voetbal Districtsbeker. Vijfde ronde: Goe AZVV. Locatie: sportpark Het Scheng Aanvang: 19.30.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18