PZC Plaats uw familieberichten in de PZC dinsdag 7 maart 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/rri vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18,00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-maiIalléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten pzc.nl Overleden "Laai de kinderkens tol Mij komen, en verhindert ze niet. Tot onze diepe droefheid heeft het de HEERE be haagd van ons weg te nemen ons vroegtijdig geboren dochtertje Linda 2 maart 2006 St. Kruis: Arjen en Petra Moggré-Moerland Appelstraat 11 4528 KB St. Kruis We hebben Linda in besloten kring begraven. Voor altijd in ons hart Gertine Janine Vonk Schiedam, 23 juni I960 Middelburg, 6 maart 2006 We zullen haar enorm missen, maar ze zal ook voor altijd bij ons blijven. Gertine is jarenlang op een voorbeeldige wijze met haar ziekte omgegaan. Wat heeft ze veel gegeven, een verrijking voor ons leven. Mijn allerliefste vrouw, onze zorgzame moeder heeft nu eindelijk rust. Piet Franke Gemma Viola Roy Dennis Sir Winston Churchilllaan 31 4333 BB Middelburg Gertine is thuisBezoek op afspraak. We houden een herdenkingsbijeenkomst in de Koorkerk, onder de Lange Jan in Middelburg op vrijdag 10 maart van 12.00 tot 13.00 uur. Aansluitend is er gelegenheid om te condoleren tot 14.30 uur. Daarna brengen wij als gezin Gertine naar het crematorium. Gertine hield van witte bloemen. We zouden het op prijs stellen als leder een witte bloem voor haar wil meenemen. In het familiehuis van de Daniel den Hoed Kliniek zijn wij erg goed opgevangen. Wij willen graag iets terug doen. Voor dit dóel staat er bij de ingang van de Koorkerk een speciale bus Wanneer u geen rouwkaart heelt ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen Wandelend langs het strand, schreef ik jouw naam in het zand. De golven namen je weer mee, voor eeuwig in de zee. Jouw naam staat in onze harten geschreven, daar zal je altijd verder leven....... Onze lieve, dappere schoondochter, schoonzus en tante GERTINE VONK echtgenote van Piet Franke heeft de strijd tegen haar ziekte niet mogen winnen.. Vee re - Henk (m liefdevolle herinnering) Neeltjé Franke-de Buck Adri Wilma Judith Tim Sjoerd Hennie Jolanda Naomi Daniële Ellen Clista Natasha Ingrid Herman Amber Sam Dankbaar zijn we voor wie ze was en wat ze voor ons en voor Piet en de kinderen heeft mogen betekenen. ik noem je: bloemen ik noem je: merel in de vroegte ik noem je: mooi Jan Hanlo Gertine We hadden zó graag nog langer genoten van je warmte en vriendschap Carla en Arjen Dag lieve Gertine Je was zo dapper, wat zullen we je missen! Els, Leen, Annemiek, Madelief, Liezelot, Christine, Pim, Joost, Luuk, Wilma, Henk, Jasper, Niels, Joke, Femke, Marion, Hann, Barbara, Freek, Willy, Frits In dit verdriet voelen we ons verbonden met Piet, Roy, Dennis, Gemma en Viola. Morgen blijft het nacht. Lieve Gertine Met een warm gevoel kijken we terug op de mooie tijd die we met elkaar hebben gehad Met bewondering hebben we gezien hoe jij je grenzen steeds opnieuw weer kon verleggen Met pijn in ons hart hebben we afscheid van je genomen Wat zullen we je vriendschap missen Jan, Thea en Niels Gertine Vonk Echtgenote van onze collega Piet Franke Op een bijzondere dag waar collega's van RPCZ een start maakten in een nieuw kantoor, ontbrak onze collega Piet. Hij stond óók aan een begin: aan de start van een feven zónder zijn geliefde echtgenote Gertine. Investeren in anderen staat centraal bij RPCZ; iets wat Piet als bijna vanzelfsprekend beheerst. Hij zet deze eigenschap dagelijks in als competent relatiemanager. Daarnaast heeft Piet lange tijd in een veel belangrijker onderdeel dan werk met passie geïnvesteerd. Namelijk thuis, in Gertine. Zeker niet van zelfsprekend is de onvoorwaardelijke liefde en aandacht die hij Het kan altijd beter; zo. dacht Piet vaak over zijn zorg thuis. Ook op het werk is hij niet snel onder de indruk van zijn persoonlijke kwaliteiten. Maar wij zijn dat wel, Piet. Je verdient een diepe buiging. Je hebt je op een bewonderens waardige manier staande gehouden. Voor jouw aanpak van zorg en werk, hebben wij ontzettend veel respect. Wij zijn begaan met het verdriet van Gertines familie en dierbaren. Directeur en medewerkers RPCZ Wij wensen onze lieve vriendin Viola en haar familie veel sterkte toe, nu ze Gertine hebben verloren. Anne, Eelke, Hanna, Harmke, Inus, Ilse, Magda, Lieke, Paulien en Sanne Vi,we zijn er voor je! Met verslagenheid vernamen wij het plotseling overlijden van onze medewerker en collega Frans Florusse Vanaf 14 april 1969 was hij bij ons bedrijf in dienst. In de jaren dat hij bij ons werkzaam is geweest hebben wij hem leren kennen als een gewaar deerd medewerker en collega. Zo blijft hij ook in onze herinnering. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur, directie en medewerkers LétE Middelburg, 6 maart 2006 Thuis, omringd door alle liefde en zorg die zij zo ver diende, heeft waardig afscheid genomen van het le- ven, mijn lieve vrouw en onze lieve, zorgzame moeder Johanna Elizabeth Hendrikse-van Beveren Geboren 14 mei 1948 Overleden 5 maart 2006 Zierikzee: Leen Hendrikse Zierikzee: Leon en Denies Brouwershaven: Marcel Calandweg 31 4301 LW Zierikzee' Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen don derdag 9 maart van 19.30 tot 20.30 uur in het mortu arium van het Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis aan de Koning Gustaafweg 2 te Zierikzee. De crematie zal plaatshebben vrijdag 10 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 13.45 uur in de ontvangstruim te van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het cre matorium alsnog gelegenheid de familie te condoleren. Bedroefd zijn wij om het overlijden van mijn lieve schoondochter en onze lieve schoonzus, tante en oudtante Joke Hendrikse-van Beveren In de leeftijd van 57 jaar Zierikzee: S.f. Hendrikse-Fonteine L.J. Hendrikse (in herinnering) Sleeuwijk: Corry en Ben Nieuwerkerk: Rinus (in herinnering) Annie en Dick Zierikzee:' Jan en 'Jopie Nieuwerkerk: Bert en Ellen Nieuwe-Tonge: Cor en Jeanny neven en nichten Wij wensen Leen en de kinderen veel sterkte toe. Zierikzee, 5 maart 2006 Een leven veel te kort op deze aarde. Maar voor altijd herinnerd en van onschatbare waarde. Na jaren van ziek zijn, maar altijd positief en den kend aan de ander, hebben wij afscheid moeten ne men van onze lieve Joke Wat zullen wij haar missen. Hans en Ineke kinderen en kleinkinderen Zierikzee, 5 maart 2006 Joke Bedankt voor de jarenlange vriendschap, je hebt een speciaal plekje in m'n hart. Ik zal je missen. joke Bazen en kinderen uitvaar tv erzorgin^ de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg inïetf www.degrootdekam.nl Het is mijn droeve pficftt u mee te delen dat plotseling is overleden mijn maatje Eduarcius Johannes Franciscus de Vos Ed Hufst, 27 mei 1943 Vlissingen, 6 maart 2006 Riet de Vos-De Koelt Zuiderbaan 14 4386 CGVlissingen Ed is opgebaard in bet rouwcentrum aan de Van Dishoech- straat 620 te VCissingeti, afwaar gelegenheid is tot afscheid nemen op donderdag 9 maart van 19.00 tot 19.45 uur. De uitvaartdienst zal worden gehouden op vrijdag 10 maart om 11.30 uur in de Parochiekerk van Onze Lieve Vrouwe aan de Singel te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid p(aats\'inden in het crematorium aan de Westefijlee Oudé Havendijk3 te Middelburg. Na afloop van dé plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in hotel "Arneviffe" aan de Buiterauststraat 22 te Mid delburg. Ed hield van witte bloemen. Met verslagenheid ontvingen wij het bericht van het overlijden van Bertus Raas Wij wensen André en Christianne, John en Jacqueline en verdere familie veel sterkte met dit grote verlies. Namens vrienden: Erik en Marina Mike en Inge Jacco en Marjo Dennis en Yvonne Arjen en Clarinda Ruud Angelo Frank Jan Toch nog onverwachts bereikte ons het bericht van het overlijden van Rinus Goedegebuur Rinus was vele jaren werkzaam bij ons bedrijf. Wij herinneren ons hem als een fijne collega. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Directie en medewerkers Jan Volmer Transport BV Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-collega Rinus Goedegebuur Wij wensen de familie veel sterkte. P.V. Jan Volmer Transport B.V. ENIGE KENNISGEVING Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel on verwachts van ons is heengegaan onze broer, zwager en oom Ko Gideonse in de leeftijd van 71 jaar Middelburg: Riet van de Woestijne-Gideonse Jo van de Woestijne t West-Souburg: Chiel Gideonse t Annie Gideonse-van Egmond Kees Gideonse t Vlissingen: Annie Muijsenberg Vrouwenpolder: Janny de Visser-Gideonse Sam de Visset- Neven en nichten Correspondentieadres: Noorddijk 10 4354 NP Vrouwenpolder De crematieplechtigheid zal plaatshebben op don derdag 9 maart om 16.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 5 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze altijd behulpzame buurman Ko Gideonse Mina Jakobsen Fam. Jongepier Tessa Fam. Dees Fam. Remijn Naomi Diepbedroefd, maar dankbaar voor hetgeen zij voor ons betekende, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde partner en onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overoma RozaliaDinci Bruins hoofd in de leeftijd van 74 jaar Zij was de spil in ons leven Kruiningen; Kees Wisse Kruiningen: Riekie en Jo Dek Erwin en Cinzia Ewout en Monique, Fay Dcinny en Francella Kruiningen: Cato en Peter Herwig Liza en Shabira, Chelsea Edith Dave en Melanie Jeff en Ellen Vlissingen: Roza Minnaard Michael en Evelien, Damian en Cloë Bennie en Annelids Ovezande: Corrie Keijzer en Kees Vroonland Olaf Amie Kruiningen, 4 maart 2006 Slagveldstraat 14,4416 CC Kruiningen Er is gelegenheid om van Roza, onze ma, afscheid te ne men op dinsdag 7 maart van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede late Kapelle. De afscheidsbijeenkomst die wij voor haar houden zal plaatsvinden op donderdag 9 maart om 13.00 uur in "Ons Dorpshuis", Berghoekstraat 3 te Kruiningen. Aansluitend begeleiden we haar lopend naai- de algeme ne begraafplaats te Kruiningen. Na de begrafenis ontmoeten wij elkaar in "Ons Dorps huis". Zij houdt van bloemen. Voor ons onverwacht kregen we het bericht dat is over leden Roza Bruinshoofd partner van mijn zoon, onze broer en zwager N. Wisse P, Wisse-Zuydweg t Johan en Marian Janny en Ko Tanny en Frans Neven en nichten Schore, 6 maart 2006 "I-Iet afscheid is daar, veel mooie'herinneringen blijven Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, nemen we afscheid van onze lieve, zorgzame vader, schoonvader en opa. Frederik Eugène Fagg Freek 14 maart 2006 22 januari 1926 Vlissingen: Eugène Fagg Irma Fagg-Geluk Yara Myra Vlissingen: Marjan Siereveld-Fagg Ad Siereveld Roelof en Mieneke Kelly en Edwin Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzonder mens. Jezus Uw verzoenend sterven blijft het rustpunt van mijn hart. Met diepe droefheid geef ik u kennis van het plotse ling overlijden van mijn innig geliefde en zorgzame man Johannes Wondergem eerder weduwnaar van G. van Schaik in de leeftijd van 82 jaar. Sterke de Heere mij in dii groot verlies Jannie Wondergem-van de Woestijne 6 maart 2006 Noordweg 20 4356 EC Oostkapelle Gelegenheid tot condoleren dagelijks aan'huis van 15.00 tot 17.00 uur. Vrijdag 10 maart zal D.V. een dienst van Woord en Gebed gehouden worden in de Zionskerk, Duinweg 36a te Oostkapelle om 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats te Oostkapelle om 14.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Zionskerk. Als wij alles alles derven blijft Gods liefde ons bij in smart. Plotseling is ons ontvallen mijn lieve broer, zwager en onze oom Jo Wondergem Oostkapelle: Mieke Maljaars-Wondergem Ad Maljaars Neven en nichten 6 maart 2006 Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere onver wachts uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde schoonzoon, zwager en oom Johannes Wondergem echtgenoot van Jannie v.d. Woestijne Geve de Heere Jannie en familie de kracht om dit verlies te dragen. C. v.d. Woestijne-Wouters Jannie v.d. Woestijne-Meulmeester Wim en Hannie v.d. Woestijne Leny v.d. Woestijne Adrie v.d. Woestijne Mattie en Jan Wisse Willie v.d. Woestijne Neven en nichten Aagtekerke, 6 maart 2006 Wij verloren een vriend Pa Lammen Hartelijk, betrokken, markant. Pa van Minde Hans en Nora Rana, Patriek Anne en Don Tom en Millie Jaap en Els Een vechter, zoals wij van je gewend waren tot op het laatste moment, je was een man van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Eenmens waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden ben je gestorven. Na een arbeidzaam leven van eenvoud en goedheid voor ons allen die hem kenden, is, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, op 86-jarige leeftijd van ons heengegaan Joban de Martelaere Schoondijke: Familie de Martelaere Bewoners, personeel en bestuur woonvoorziening de Okkernoot 4507 BE Schoondijke, 6 maart 2006 Pr. Bernhardstraat 2 johan is thuis. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 10 maart om 10.00 uur in de r.-lc. Kerk te Schoondijke, waarna aan sluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de al gemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dienstencentrum de Moaneblusser aan de Buys Ballotstraat te Schoondijke. Zij die geen rQuwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Het doet zo'n pijn om geen kind van iemand meerie zijn. Een basis om altijd bij terüg te komen, wanneer het leven niet strookt met je dromen. Het doet zo'n pijn omdat er nu niemand meer is, die onvoorwaardelijk van ons houdt zoals we zijn, Vol dankbaarheid voor alle goede zorgen en liefde die wij van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Carolina Maria Maas - Fliers weduwe van Adriaan Johannes Maas in de leeftijd van 92 jaar. Vlissingen: Bram Maas' Dinie Maas-Suurmond Kloetinge: SjaakMaas Sija Hoogesteeger Oost-Souburg: Adrie Maas Bep Maas-van de Wiel Middelburg: Nel Nellen-Maas Ad Nellen Klein- en achterkleinkinderen We bedankende medewerkers van zorgcentrum Ter Reedevoor de liefdevolle verzorging". Vlissingen, 6 maart 2006 Correspondentieadres: van der Brugghenstraat 6, 4384 BW Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 10 maart van 10.45 tot 11.15 uur in het uit vaartcentrum Monuta "De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Hotel "Arneville", Buitenruststraat 22 te Middel burg. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Als een ster sta je nu aan de hemel, stralend kijkje nu samen met opa op ons neer. Zo zal je in onze herinnering blijven, telkens als we naar boven kijken, keer op keer dag lieve oma Alexander en Astrid Colin Christian Djennah Ronnie en Saskia Angélique en René Gwen Jacqueline en Mark Robin Diana, Sjoerd Petra en Jan-Kees Miranda en Reinier Esmée, Eduard Verdrietig moeten wij afscheid nemen van onze lieve zus en schoonzus Lien Maas-Fliers Familie Fliers 6 maart 2006 Op 4 maart overleed onze geliefde schoonzus, en tante C.E. van Liere-van Damme Nisse: A.A. van Liere-Zeevaart Axel: J. van Liere Neven en nichten 4 maart 2006 Het is ons maar geleend de vele mooie dingen. Ons onbetwistbaar eigendom zijn cle herinneringen. Met droefheid om haar heengaan, maar tevens met grote dankbaarheid voor de vele jaren die zij in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van mijn zus en onze tante Jozina Jacomina La Gasse Tante Sien Nieuwvliet, 30 november 1910 t Clinge, maart 2006 Ooslburg: M.L. Duininck-La Gasse Neven en nichten Wij zijn dankbaar voor de jarenlange liefdevolle- verzorging die zij in "De Sierre heeft mogen ontvangen. Correspondentieadres: M. Van Sluys-La Gasse Ghistelkerke 242 '4511 JEBreskens De afscheidsbijeenkomst, waarbij u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op donderdag 9 maart om 14.30 uur in het dorpshuis "De Heer- lijckheijt" aan de Dorpsstraat te Nieuwvliet, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar.' Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het dorpshuis. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTZÓRGCENTRUM De Bevelanden j.C. Hoekman g Geldeloozepad 20,4463 AJ Goes (0113) 227525 Vestigingen te Goes, Kapelle, Wemeldinge, Colijnsplaat en 's-Gravenpolder

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 12