PZC CDr Plaats uw familie berichten in de PZC als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta De Voorzorg Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 14 zaterdag 4 maart 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: lamilieberichten@pzc.nl Geboren de Heere verbli jdde ons met de geboorte van een zoon Dignus Marinus Jeroen 1 maart 2006 Peter Lydia Nijssen-Walhout Zuid singel 36 4454 BG Borssele 0113-350348 Uit liefde geboren Een stamhouder Quinten Alexander Zoon van Alexander Le Maire en Nadjezjda Le Maire-Leyten Tilburg, 3 maart 2006 Overleden Frans is zo "bron" zei zijn arts zo in balans, zo eerlijk, zo oprecht mooi en vredig is hij gestorven Na een ziekbed van ruim twee maanden is in de liefderijke omgeving van '"t Gasthuis" afd. "Watertoren" in Middelburg gelukkig en vredig overleden onze lieve neef Frans Florusse 24 september 1948 3 maart 2006 Fred en Annejet Florusse Correspondentieadres: Frans van Mierisstraat 120 1071 SB Amsterdam Frans is overgebracht naar het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlis singen. Aldaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 8 maart om 14.00 uur in het crema torium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar nog even te ontmoeten in de condo leanceruimte van het crematorium. M.et grote verslagenheid geven wij u kennis van het geheel plotseling overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Adrie Vinke echtgenoot van Corry Faas 7 oktober 1945 tl maart 2006 Zuidzande: Corry Vinke - Faas Breskens: Peter, Chantal Nick, July Adegem (B.): Suzy, Dirk DaniqueLindsy Zuidzande, 1 maart 2006 Correspondentieadres: Mariastraat 30, 4505 AV Zuidzande De crematieplechtigheid waarvoor u wordt uitgeno digd zal plaatsvinden op dinsdag 7 maart 2006 om 13.00 uur in het crematorium "Temeuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren in de aula van voornoemd crematorium na afloop van de plechtigheid. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze geliefde zoon, broer, zwager en oom Adrie Vinke Breskens: W.A. Vinke f N.S. Vinke-Rieteco Breskens: Johan en Suus Erik en Bianca Ricky en Yannick Marine! en Ronnie Roy en Menno Schoondijke: Willie Breskens, 1 maart 2006 Ringlaan 4,4511 HH Breskens Wij zijn zeer getroffen door het plotselinge verlies van onze gewaardeerde collega Adrie Vinke Wij verliezen in Adrie een fijne collega die altijd met veel inzet zijn werkzaamheden in verschillende afde lingen binnen ons bedrijf heeft uitgevoerd. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie, collega's en medewerkers van Schelde Marinebouw B .V. Vlissingen, 1 maart 2006 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeekstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Na een langdurig ziekbed is in alle rust overleden mijn partner, onze zus, schoonzus en tante Betty Joosse partner van Piet Jansen Middelburg Tholen 27 november 1940 2 maart 2006 Breskens, Piet Jansen Linda en Paul Pascal Zeist, Femmy van den Bosch-Joosse Ben van den Bosch Mare en Margherita Pauline en Hamen Tholen Jelle Joosse - Bonnie Joosse-Renes Tessa Sofie Correspondentieadres: Markt 15,4691 BX Tholen. Woensdag 8 maart om 13.00 uur zal de afscheids- plechtigheid plaatsvinden in de aula van het crema torium, Mastendreef 5,4623 RE Bergen op Zoom. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer. Mijn God, Gij peilt mijn harten Gij kent mij, mijn God, Gij weet waar ik ga of sta. Gij hebt uw hand op mij gelegd - wonder van wijsheid dal mij te boven gaat, onbereikbaar, ik kan er niet bij. Verdrietig maar dankbaar voor alle liefde en wijsheid die hij ons heeft gegeven heeft de Here tot zich geno men, na een ernstige ziekte, maar met de toegift van een fijn jaar, mijn lieve man, onze lieve zorgzame va der en opa Pieter van Sluijs Piet Meliskerke 14 maart 1933 t Grijpskerke 03 maart 20Ö6 Na een liefdevol en doordacht leven heb je de strijd tot het einde toe bewust gestreden. Grijpskerke: Francien van Sluijs-Dingemanse Grijpskerke: Cor en Charlotte van Sluijs-Poppe Nw en St Joosland: Pedro en Els van Sluijs-de Bree Kees Dies Pieter Lein Kerkstraat 4 4364 AJ Grijpskerke Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid om van Piel afscheid te nemen van 13.00 uur tot 13.15 uur. De dankdienst, welke geleid wordt door Ds. F. van Slooten, wordt gehouden op woensdag 8 maart om 13.30 uur in de Opstandingskerk te Grijpskerke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot con doleren in de kerk. Piet wilde liever geen bloemen. De vele doktoren en allen die hem met liefde en zorg hebben verpleegd en omringd, heel hartelijk dank. Bedroefd delen wij u mede dat door de Here is weg genomen onze geliefde broer P. van Sluijs I. van Sluijs-Mathijsse Na een langdurig lijden en strijd is overleden onze zwager, oom en oud oom Piet van Sluijs Middelburg: Jan t, Matty en Piet Annemarie, Chris Jani en Nikos Ina, Gino Nathalie, Jerry en Danique Grijpskerke: Kees en Nel Pieter, Elsbeth Denny en Jesse Diana, Hans Davy enSylvie Grijpskerke, 3 maart 2006 Met verdriet en respect gedenken wij Piet van Sluijs Poppendamme: fam. A. Poppe Na een vriendschap van vele jaren hebben we af scheid moeten nemen van Pieter van Sluijs Onze gedachten zijn bij Francien, de kinderen en kleinkinderen. Kees en Corry de Bree Mattanja en Luuk Bram en Petra Grijpskerke, 3 maart 2006 Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze altijd behulpzame buurman Piet Wij wensen bure, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Jan en Jolanda, Leo, Kim Wim en Jacqueline Wederom hebben wij in korte tijd, nu afscheid moe ten nemen van onze zwager en oom Lau Bal Wij zullen ons hem herinneren als een rustige en meelevende in de familiekring. Familie Westdorp Wij zijn verdrietig dat er zo plotseling een eind geko men is aan het leven van onze schoonzus Aagje Cornelia van Splunder-Allaart Wij wensen Jan en verdere familie veel sterkte toe. Schoonzusters en zwagers Rustig en vredig ging op woensdag 1 maart 2006 van ons heen onze lieve vader, schoon vader en opa Kees van den Berg in de leeftijd van 81 jaar. Marjan Jeroen Joke en Jan Sebastiaan, Jurriaan, Christiaan Marjolein Tim, Luuk Correspondentieadres: Uitvaartverzorging Monuta 't Statenhuys T.a.v. de familie van den Berg Statenlaan 78 2582 GR Den Haag Er is gelegenheid tot afscheid nemen van onze vader op maandag 6 maart van 10.30 tot 11.15 uur in het uitvaartcentrum aan de Ockenburghstraat 29 te Den Haag/Loosduinen. De plechtigheid voorafgaand aan de crematie zal eveneens worden gehouden op maandag om 11.45 uur in de grote aula van crematorium Ockenburgh, Ockenburghstraat 21 te Den Haag/Loosduinen. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. "Mij geleidt des Heren hand. Diep bedroefd zijn wij door het overlijden van mijn lieve man, mijn dierbare vader en schoonvader. De hem zo eigen wilskracht, wadrmee hij de laatste jaren met zijn afnemende gezondheid omging, is bewonde renswaardig. Voor ons en voor anderen is hij altijd vol liefde en zorg geweest en zo zullen wij ons hem blijvend herinneren. Laurens David Minderhoud Lau Vlissingen, t Vlissingen, 8 april i 922 2 maart 2006 Domburg: E.M. Minderhoud-Puype Leiden: M.E. Minderhoud R.J.J. de Klerk Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Simnia voor hun zorg en toewijding. Zorgcentrum Simnia Simniapad 1 Mondriaanlaan 118 4357 H] Domburg Wij nodigen u uit op dinsdag 7 maart a.s. om 13.00 uur de herdenkingsdienst bij te wonen in het rouw centrum aan de Industrieweg 20 te Vlissingen. Voorafgaande aan de dienst kunt u aldaar van 12.30 tot 12.55 uur van Lau afscheid nemen. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden om 14.00 uur op de Noorderbegraafplaats aan de President Roose- veltlaan te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in boven genoemd rouwcentrum. Onze formidabele vader, grootvader, schoonvader en Pater Familias is heden vredig gestorven Alexander Gertrudis Hubert Laumen, tandarts Si ttard, 31 maart 1,920 t Goes, 2 maart 2006 Oudelan.de: Lex Laumen Noortje Laumen-van Glabbeek Wassenaar: Maxim Laumen Aemoud, Gijsbert-Carel, Auguste Middelburg: Robert Laumen Nina Laumen-van Gelderen Bas, Steffie, Donald Borssele: Katja Laumen Eva, Sander, Vincent Kwadendamme: Peter van Minde Goes: Matje Schijfsma Voorschoten: Comélie Bloys van Treslong Correspondentieadres: Wilhelminastraat 10 4436 AG Oudelande Gelegenheid tot afscheid nemen is er op donderdag 9 maart 2006 van 13.15 tot 13.45 uur in het Vereni gingsgebouw "Amicitia", Schimmelpennincksiraat 14 te Kloetinge. Hier vindt dok de afscheidsplechtig- heid plaats om 14.00 uur, met aansluitend de begra fenis op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in "Amicitia". "Opdat gij niet bedroefdzijt, zoals zij die geen hoop hebben naar 1 Thessalonicenzen 4 vers 13 Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u mee, dat God tot zich heeft genomen mijn lieve zorgzame man, onze bijzondere vader, schoonvader, opa en over-opa Jacob Adriaan Moggré echtgenoot van Maria de Feijter Schoondijke, Schoondijke, 27 mei 1919 3 maart 2006 Schoondijke: M. Moggré-de Feijter Leerdam: Joke en Wim Leeuwarden: Anneke en Anton Soest: Ria, Hanna t Almere: Eva en Richard Maassluis: Ina en Frans Leusden: Karen en Jacques Schoondijke: Jan en Anke Katwijk: Addie en Wim Klein- en achterkleinkinderen Prins Bernhardstraat 12 45Ó7 BD Schoondijke De dankdienst voor zijn leven, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op woensdag 8 maart om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Dorps plein 37 te Schoondijke. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.00 uur tot 13.45 uur gelegenheid de familie te condoleren. Na de dienst zal de begrafenis in familiekring plaats vinden op de algemene begraafplaats te Schoondijke. Geen bloemen Geen toespraken Uitvaartverzorging Janneke den Besten dag nacht ca bereikbaar P Londensekaai 9, Middelburg tel: 0118 623359 Rust nu maar uit, je hebt je strijd gestreden. Je hebt het zo ontzettend moedig gedaan. Wie kan begrijpen hoe je hebt geleden. En wie kan voelen wat je hebt doorstaan. Verdrietig, maar met een bevrijdend gevoel dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u kennis dat toch nog onverwachts van ons is heengegaan onze lieve vader, opa en overgrootvader Pieter Pruijssers in de leeftijd van 86 jaar. Onderscheiden met de Eremedaille van het Carnegie Heldenfonds Sinds 21 juni 1995 weduwnaar van Amarentia Blom Koos en Tina Pruijssers Riek en Frans Mullié Jan Pruijssers Wim en Wilma Pruijssers Corrie en Klaas van den Berg Klein- en achterkleinkinderen 27 februari 2006 Correspondentieadres: Riek Mullfé-Pruijssers, Nic. Beetslaan 1 i4382 CE Vlissingen Ingevolge zijn wens heeft de crematieplechtigheid in familiekring plaatsgevonden. Enige en algemene kennisgeving Verdrietig geven wij kennis van liet overlijden van mijn lieve tante en onze oudtante Tannetje Sara Scherbeijn-de Kruijter Annie van de Esso-Keersluis sinds 3 augustus 1953 weduwe van Jacobus Josephus Scherbeijn Breskens, Vlissingen, 25 april 1911 3 maart 2006 J.Vonk-de Vries A.H. Vonkt Pirn en Albert Jeroen Zorgcentrum Ter Reede Correspondentieadres: I, Vonk-de Vries Halmersinge 53 9471 HN Zuidlaren Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 8 maart van 11.45 tot .12.15 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeekstraat 620 te Vlis singen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 13.00 uur in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na.de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het crematorium. Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Vooreen persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens... Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd Uitvaartzorg en -verzekeringen (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20,Tel: (0118) 41 27 60 De kaars leek eindeloos, maar nu is ze stil gedoofd. Beetje bij beetje moesten we je verlaten, we konden uiteindelijk niet meer met je praten, die blik, die stilte deed vaak zeer, de moeder van vroeger was je niet meer. We zagen goed je stille verdriet, maar helpen konden we je niet. Verdrietig geven wij u kennis dat rustig van ons is f heengegaan onze lieve, zorgzame moeder, oma en j overoma Catharina Meulblok sinds 14 mei 2005 weduwe van Frans Jan Ossewaarde in de leeftijd van 96 jaar. Kloetinge: Piet Ossewaarde Corry Ossewaarde-van Boven ■in herinnering Frank en Riemke. Marjolein Liesbeth en Wim, Bart, Tessa Tineke en Antoine, Norah, Feline Kapelle: Betsie Kant-Ossewaarde Adrie Kant John en Monique, Davey, Roan Francis en Jolanda Geldrop: Willenden Lindenbergh-Ossewaarde Elan Lirtdenbergh Hans Wal ter en Debbie, Levi Goes, 2 maart 2006 Correspondentieadres: Hemstraat 22,4481 BM Kloetinge Gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 7 maart van 12.15 tot 12.45 uur in rouwcentrum 'De Bevelan- den', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes, waama om 13.00 uur de afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden in de aula van bovengenoemd rouwcentrum. Aansluitend zal om plm. 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wolp- haartsdijk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum 'De Bevelanden". Onze dank gaat uit naar hel personeel van zorgcentrum 'TerValcke', afd. TV 12 voor de liefdevolle verzorging. Wij ontvingen bericht dat van ons is heengegaan onze geliefde schoonzuster en tante Kaatje Ossewaarde-Meulblok Familie Ossewaarde "De Heer is mijn Hertltf Verdrietig, maar dankbaar voor de zeer lange tijd da zij in ons midden was. geven wij u kennis van hg overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, gro^. en overgrootmoeder Lena van der Linde sinds 1971 weduwe van Anthonie Jonker in de leeftijd van 97 jaar. Zierikzee: M. Tromper-Jonker H.C. Tromper Emmen: M. Jonker W. Jonker-Voorn Renesse: A. Schaleven-Jonker M.J, Schaleven Gilze: L. Jonker H.F. Jonker-van Burgh Oost-Souburg: E. Dane-Jonker li. Dane Zonnemaire: P. Jonker L. Jonker-Krijgsman Kleinkinderen Achterklei kinderen Zierikzee, 2 maart 2006 Verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: d' Aillystraat 22 4301 GE Zierikzee De dienst van Woord en Gebed voor familie enk w langstellenden zal dinsdag 7 maart om 13.30 uurg. houden worden in de Gasthuiskerk aan het Haven plein te Zierikzee (ingang en parkeren via de f, Molenstraat).' De begrafenis zal aansluitend om 14.30 uur plaals- hebben op de algemene begraafplaats te Zierikzee, Na de begrafenis is er in het Kerkcentrum van kerk gelegenheid de familie te condoleren. Dankbetuiging 'S Het heeft ons goed gedaan, dat zovelen, op m manier dan ook, blijk nebbén gegeven van hun me I leven na het overlijden van onze moeder en oma Jacomina Besuijen-Mesu Hiervan willen wij u hartelijk danken. Kinderen, klein-, achterkleinkind^ De vele hartverwarmende blijken van medeleven nal overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Aad hebben ons steun en troost gegeven. Wij willen u hiervoor dan ook haltelijk danken. J. Elderkamp-Leeuwenk g Kinderen en kleinkinder? j 's-Heerenhoek, maart 2006 Voor de vele blijken van medeleven en belangstelling: het overlijden van mijn lieve vader, opa en mijn leve partner Theo Blom betuigen wij u onze oprechte dank voor de vele kaait die wij van u mochten ontvangen, J. Blom Miranda M. van Oeveren Schuddebeurs, maart 2006 Voor uw blijk van medeleven en de grote die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn ve man, onze lieve vader en opa Theunis Grootjans willen wij u oprecht dankzeggen. Namens de familie: A. Groqtjans-de Nooijer Arnemuiden, maart 2006 Mede namens de familie betuig ik hierbij mijn dankvc I uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn mi onze vader, schoonvader, opa en overopa Arie Hartog Het heeft Ons erg goed gedaan Yvonne Hartog-lenae Vlissingen, maart 2006 De warmte en haltelijkheid die u Koosje tijdens haar leven gaf, hebben wij ook bij haar afsdie ervaren. Het heeft ons goed gedaan. Voor uw blijken van medeleven, in welke vorm dan» willen wij u hartelijk danken. De familie de Bru Goes, maart 2006 De vele blijken van medeleven na het overlijden van on man, vader en (over)opa Jan Looise hebben ons bijzonder getroffen. Uw aandacht en steun hebben ons heel goed gedaan. Veel dank daarvoor Jo Looise-Maas, Kinderen, klein-en achterkleinkinden De hartelijke wijze van medeleven en de grote belang ling die wij van u mochten ontvangen na het overlijd van mijn geliefde levenspartner, onze broer, zwager oom Joost Jacobus Mesu heeft ons heel erg gesteund Onze hartelijke dank daarvoor. Koudekerke: E. Spruit en verdere familie Koudekerke, maart 2006 Voor de veie blijken van medeleven en belangstelling na het overlijden en bij; de begrafenis van onze innig geliefde moeder, groot- en'overgrootmoeder Dorothea Meulmeester-van Dalen zeggen wij u hiervoor op deze wijze hartelijk dank. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, maart 2006

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 62