Banen QilobTrack.nl EEBBSSBHBIH FLUOR A world of opportunity Senior (technisch)beleidsmedewerker milieu 1 gemeenschappelijk belang 1 gezamenlijke bank 9 vacatures zelfstandig werkend dieetkok medewerker dagschoonmaak medewerker beddenreiniging MA Kijk ook op 4 MAART 2006 - We jsgo Heft Ontergemeenteiöjk Samenwerkingsver band ©oeree- Overflakkee (ISGO) is een samenwerkings verband van de vier gemeenten op het Zuid-Hollandse eiland ©oeree-Overflakkee. Het samenwerkingsver band functioneert onder verantwoordelijkheid van een dagelijks bestuur en voert voor de gemeenten Goedereede, Dirksland, Middëlharnis en Oostflak- kee taken uit op het ge bied van: - milieu - recreatie en toerisme - verkeersveiligheid - volwasseneneducatie - volkshuisvesting en - het inzamelen van afval. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Wij zijn op zoek naar een (voor 36 uur per week) Functie inhoud Opa.: - aanspreekpunt voor de andere technische milieumedewerkers: - geven van beleidsadviezen m.b.t. uitvoering milieutaken; - adviseren over technische zaken; - participeren in onderhandelings- en overlegsi tuaties met bedrijven en andere overheden; - coördineren en controleren van1 processen met betrekking tot vergunningverlening en handha ving. Geboden wordt: - een boeiende functie, waarin het samenwerken met de collega's van het taakgebied Milieu een belangrijk onderdeel uitmaakt binnen een orga nisatie met een goede werksfeer; - aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden, zoals onder andere een goede pensioenregeling, bedrijfsfit ness, reiskostenregeling, kinderopvang, fietsen- regeling en aantrekkelijke scholingsfaciliteiten; - de bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen; - een salaris, afhankelijk van opleiding en erva ring, volgens schaal 10 (salarisgrens van €2335 tot 3553 bruto per maand, norm 1 juni 2005). Functie eisen: Van de nieuwe medewerker verwachten wij dat hij/zij zich binnen de functie coöperatief opstelt in onderlinge samenwerking met collega's en externen. Daarnaast verwachten wij: - analytisch vermogen; - flexibele instelling; - goede communicatieve eigenschappen - technische opleiding is een pré; - organisatorisch vermogen; - hbo-academisch niveau. informatie Inlichtingen kunnen worden verkregen bij de heer A.R. Slijkhuis, secretaris (telefoonnummer 0187 - 48 81 00) en de heer Smits, milieucoördi nator (0187 - 48 81 29). Inlichtingen over de procedure kunnen worden verkregen bij de heer G. Valstar van de afdeling Personeel en Organisatie (telefoonnummer 0187 -48 81 19). Algemene informatie over het ISGO is te vinden op de vacaturesite www.werkeninzuidholland- zuid.nl of op de site van het ISGO, www.isgo.nl Sollicitatie Uw sollicitatiebrief met cv kunt u tot en met 15 maart 2006 sturen naar het Dagelijks Bestuur van het Intergemeentelijk Samenwerkingsverband Goeree-Overflakkee (ISGO), Postbus 313, 3240 AH Middëlharnis. Wereldwijd gevestigd Fluor is wereldwijd met 30.000 medewerkers in meer dan 25 landen één van de grootste ingenieursbureaus op het gebied van Engineering, Procurement, Constructie en Maintenance Management voor een breed scala aan industrieën: chemie, petrochemie, power, life sciences, manufacturing en infrastructuur. Samen werken aan succes Fluor in Bergen op Zoom richt zich met succes op meerjarige overeenkomsten met klanten in de regio. Alle installatieaanpassingen en kleine projecten worden door een'team van engineers en designers van Fluor uitgevoerd. Kwaliteits- en productiviteits verbetering staan daarbij centraal, uiteraard met grote zorg voor veiligheid. Wij voeren projecten dan ook niet uit voor onze klanten, maar mét onze klanten. Door onze succesvolle aanpak groeit het aantal projecten dat wij uitvoeren. Om ons kantoor in Bergen op Zoom te versterken zijn wij op zoek naar: Een afwisselende functie voor multldisciplint mentaliteit en sterke resultaatgerichtheid.. ir ingestelde technici mét hands-orr ten functie.waarin ervaren managers sturing geven-aaaeeri: mulfldiseiplina'ir projecttèam. Het onderhouden van.de klantrelatie is daarbij de sleutel tot suci Project Controls Engineer Een boeiende.functie vooreen technisch 'bedrijfskundige met enige jaren werkervaring in een technische projectomgeving specifiek gericht op cost control of planning. Senior Project Controls Engineer Eén afwisselendèfunctieivoor ervaren Project Controls Engineer die zowel met ■".estimating"als cost control en planning uit de voeten kan. Piping Lead Engineer Een verantwoordelijke functie waarin een groep design specialisten wordt aangestuurd en er afstemming plaatsvindt met andere technische disciplines. Piping Designer Een leerzame functie waarin een MTS'er werktuigbouwkunde wordt opgeleid tot design specialist en leert werkèn in 3D- modellen. Piping Engineer Uitdagende startfünctie waarin een HTSler werktuigbouwkunde wordtopgejeid tot Piping Engineer en óp termijn doorgroeitnaar een leidinggevende rol. Senior Control Systems Engineer Eèn verantwoordelijke functie met als hoofdtaken selectie, ontwikkeling éi installatie van state-of-the-art DCS systemen. Mooie startfunctie voor MTS'er elektronica die opgeleid wil wórden tot Senior Electrical eh instrument.Designe Een functie met als hoofdtaken het aansturenvaneenkleinteamddthetESIdesign van het - project verzorgt, alsmede, het zorgdragen voor de interfaces met dé tedhniscHêrdisciplines,. Een aantrekkelijke startfünctie waarin HTS'ers elektronica of meet- en regeltechniek zich Ontwikkelen in het electrical, Instrumentatie of control systems vakgebied. Een hoogwaardige functie waarin chemisch technologen met enkele jaren werk^ ervaring verantwoordelijk zijn voor conceptuele 'activiteiten en detailehgineering. Contracts Engineer/Buyer Eeh'teen^chrtidrnTOffilffl^uftotie vodr: HTS'ers met enkele jaren werkervaring in techniek of commercie. Meer informatie op www.fluor.nl .'Ga naar www.fluor.nl voor uitgebreidere omschrijvingen van de.functies en de organisatie, Reageren Wilt u meer weten over een specifieke functie, neemt u dan contact op met Wim Raats, tel. 0164-212175. Uw sollicitatie en CV stuurt u naar: wim.raats@fluor.com Copyright Int Surveys De Rabobank werkt er dagelijks aan de beste financiële dienstverlener te zijn. Deze ambitie is niet ingegeven door winstdoelstellingen. Wel door de coöperatieve gedachte dat lokale banken de beste garantie bieden voor de ontwikkeling van de regio. De Rabobanken Middelburg-Veere, Noord-Beveland, Noordwest-Walcheren en Walcheren-Zuid zijn er trots op dat zij hebben besloten de krachten te bundelen. Pér I april 2006 fuseren zij tot één nieuwe en sterke regionale bank: de Coöperatieve Rabobank Walcheren/Noord-Beveland U,A. De krachtige, complete en zelfstandige bank biedt in haar dienstverlening financiële professionaliteit en is toonaangevend," betrokken, persoonlijk en dichtbij. We zetten mensen en middelen binnen het werkgebied actief in voor de sociaal-economische ontwikkeling van ondernemingen, instellingen en particulieren. We bieden onze medewerkers Optimaal ruimte voor participatie en ontplooiing. Door de ambities van de nieuwe bank ontstaan vacatures voor de volgende functies: Bedrijvenadviseur intern accountmanager Zakelijke Relaties Medewerker Commerciële Binnendienst Bedrijvenadvies Medewerker Servicing Senior adviseur Marketing Communicatie Hypotheekadviseur Servicemedewerker Bankhai Winkeiadviseur Teamleider Administratiecentrum Kijk voor meer informatie ende sollicitatieprocedure op onze virtuele arbeidsmarkt: v/vi/v/.rabobankgröep.nl/v/ëfkeh. De Rabobank toetst alle nieuwe medewerkers op basis van de "Regeling Screening Rabobank" op' hun betrouwbaarheid. Rabobank Walcheren/Noord-Bevéland, de beste bank om bij te zijn! Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde. Net als de Schelde biedt ons .ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weèr verstilde momenten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkelen; de gezamenlijke trans mural afdeling met Zorgstroom past hier uitstekend in. Wij zijn op zoek naar een kandidaat met een opleiding zelfstandig werkend instellingskok, aangevuld met een dieetkoksopleiding. Het betreft een vacature voor 28 uur per week, ingaande per 1 april 2006 voor bepaalde tijd van 5 maanden. De werktijden variëren tussen 06.00 en 16.30 uur van maandag tot en met zondag. De functie is ingedeeld in FWG schaal 35 en kent een maximumsalaris van 2.134,- bruto per maand, op fulltime basis. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw B.Y.J. Louter, hoofd voeding, tel. (0118) 42 53 50 of met de heer H.J. Kouwenhovén, teamleider Voedingsdienst 2, tel. (0118) 42 53 57. Per 1 mei 2006 zijn wij op zoek naar een accurate collega met goede contactuele eigenschappen, die een opleiding op lbo-niveau heeft gevolgd én die van maandag tot en met vrijdag van 07.15 tot 11.45 uur wil werken. Het betreft een vacature voor gemiddeld 21,38 uur per week. Deze vacature is voor onbepaalde tijd en is ingedeeld in FWG schaal 10, dit betekent een maximumsalaris van T.649,-- bruto per maand, op fulltime basis. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw C. Lord of mevrouw .B. Lachmon, teamleidsters dagschoonmaak, tel. (0118) 42 53 44 óf met mevrouw E.G.J. van Gessele, hoofd hotel, tel. (0118) 42 53 52. Op korte termijn zoeken wij versterking voor de beddenreiniging. Heb je een opleiding op lbo-niveau gevolgd, ben je bereid om de ene week van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.00 uur en de andere week van maandag tot en met vrijdag van 13.00 tot 17.00 uur te werken? Dan hebben wij een vacature voor onbepaalde tijd voor gemiddeld 19 uur per week. De functie is ingedeeld in FWG schaal 10 en kent een maximumsalaris van 1.649,- bruto per maand, op fulltime basis. Wil je meer informatie? Neem dan contact op met mevrouw C. Lord of mevrouw B. Lachmon, teamleidsters dagschoonmaak, tel. (0118) 42 53 44 óf met mevrouw E.G.J. van Gessele, hoofd hotel, tel. (0118) 42 53 52. Stuur je sollicitatiebrief, voorzien van je cv, vóór 13 maart a.s. naar de heer I. Visser, P&O-adviseur, stafsector Personeelsmanagement Organisatieontwikkeling, Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DDVIissingen of via e-mail: personeelsservice@zwv.nl. De sollicitatiegesprekken voor de vacature dieetkok zullen plaatsvinden op 15 maart a.s. U kunt de volledige vacaturetekst nalezen op www.zwv.nl of www.zz.nl. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING y.i M -m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34