0 Wiltu van der/ PEIJL Techniek HOONDERT Provincie Zeeland X fi JS u tt Beleidsmedewerker planning, control en kwaliteit iv/mi Beleidsmedewerker administratief toezicht <v/m) VERKOPER AUTOMOTIVE msmsasm www.osg.nl SOFTWARE-ONTWIKKELAAR SOFTWARE-ONTWIKKELAAR MEDEWERKER SUPPORT 's-Heerenhoek Rupskraanmachinist Kom werken voor Zeeland Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen. Prachtige stran den, ruime woningkeuze, volop fietspaden en geen files. Een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Werken bij de provincie Zeeland betekent wer ken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. Bij onze organisatie zijn ruim 700 werknemers werkzaam. t vacaturenummer 2.25.05 Het ontwikkelen en implementeren van een werkwijze voor het plannen en monitoren van handhavingsactiviteiten en de effecten hiervan op het gebied van milieu, natuur, ontgrondingen en grondwaterontrekkingen. Het zorgdra gen voor en het onderhouden van een systeem voor kwaliteitsmanagement binnen de afdeling. Een universitaire opleiding richting bestuurskunde, aangevuld met opleidin gen op het gebied van de milieu- en natuurregelgeving en kennis en ervaring op het gebied van planning, control en kwaliteitsmanagement. De belangrijkste competenties voor deze functie zijn: integraal werken, pro bleemanalyse, omgevingsbewustzijn, initiatief, plannen en organiseren en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid. Salaris bij een voltijdbetrekking bedraagt minimaal 2.834 en maximaal 4.048 bruto per maand. vacaturenummer 2.26.05 Het ontwikkelen van beleid met betrekking tot administratief en organisa torisch toezicht op het naleven van milieuregelgeving door bedrijven. Het ontwikkelen en implementeren van een werkwijze voor administratief en or ganisatorisch toezicht en het initiëren, leiding geven en/of deelnemen aan projecten op dit gebied. Een universitaire opleiding, richting bedrijfseconomie en aangevuld met op leidingen op het gebied van de milieuregelgeving en kennis en ervaring op het gebied v'an administratieve systemen bij bedrijven. De belangrijkste competenties voor deze functie zijn: integraal werken, pro bleemanalyse, onafhankelijkheid, omgevingsbewustzijn, initiatief, stressbe stendigheid en een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardig heid. Salaris bij een voltijdbetrekking bedraagt minimaal 2.834 en maximaal 4.048 bruto per maand. Inlichtingen voor beide functies: de heer ing. A. de Lange, hoofd van de afdeling Handhaving Natuur en Milieu, telefoon: 0118-631954 Stuur voor 17 maart 2006 uw sollicitatiebrief met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA MIDDELBURG of reageer via vacatures@zeeland.nl. Wij bieden u een professionele werkomgeving, aantrekkelijke arbeidsvoor waarden en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indienstneming van gehandicapten, allochtonen en jongeren, die voldoen aan de functie-eisen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen, in dien zij voeldoen aan de functie-eisen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl Van der Peijl Techniek is onderdeel van een technische groothandelketen met in totaal 15 vestigingen in Zuidwest Nederland. De Van der Peijl Groep biedt werk aan ruim 300 personeelsleden. Er wórdt een totaalpakket van ruim 225.000 kwaliteitsartikelen aangeboden op het gebied van o.a. aandrijftechniek, gereedschappen, automaterialen/truckonderdelen, lastechniek, persoonlijke beschermingsmiddelen, reinigingstechniek, compressoren en service-werkplaatsen. Voor onze vestiging in Goes zoeken wij een nieuwe collega. m/v DE FUNCTIE In deze functie bestaan uw werkzaamheden uit de volgende taakgebieden: verkoop binnendienst; telefonische verkoop; offertes uitbrengen; adviseren van klanten en prospects op technisch/ commercieel gebied; orders uitleveren; behalen van concrete verkoopresultaten; werken in een teamverband. WIJ BIEDEN Salarisindicatie op basis van CAO Technische Groothandel. Het betreft hier een fulltime functie en een werkweek van 38,75 uur. Uw sollicitatiebrief met c.v. kunt u per e-mail versturen: t.a.v. Dhr. H. Jansen naar: sollicitatie@techniek.nl óf per brief naar: Van der Peijl Groep, afd. Personeelszaken, Postbus 22, 4460 AA Goes WIJ VRAGEN MTS motorvoertuigentechniek of gelijkwaardige opleiding; aantoonbare ervaring in de automotive sector: trucks en personenauto's; commercieel inzicht en goede communicatieve vaardigheden; woonachtig omgeving Goes. Hogeschool Zeeland is hét kennisinstituut op het gebied van hoger beroepsonderwijs in de zonnigste provincie van Nederland. Meer dan 300 collega's leveren direct of indirect een bijdrage aan het onderwijs dat door de ca. 4000 studenten wordt genoten. De kennis van de HZ wordt ook overgebracht in de vorm van bedrijfsopleidingen en consultancy. Hogeschool wfW Zeeland Hoewel de meeste studenten in Vlissingen worden opgeleid, strekt hun toekomstig werkterrein zich uit van Zeeland tot ver over de landsgrenzen. Daar hebben ze dan ook volop carrièrekansen. De HZ is een moderne en internationale organisatie. De sfeer is er heel persoonlijk. Wij blinken uit als het gaat om huisvesting en informatietechnologie. Wij bieden onze collega's, die hun verantwoordelijkheden kennen, alle ruimte en kansen om zich verder te ontplooien. Hogeschool Zeeland is een innovatief en ondernemend kennisinstituut, dat zich richt op zowel de nationale als de internationale markt met kwalitatief hoogstaande producten. Naast de primaire rol in het HBO-onderwijs kiest de organisatie ervoor om zich breder te profileren in de Zeeuwse samenleving en daarbuiten. Voor bedrijven en instellingen wil Hogeschool Zeeland een partner zijn die op alle fronten voorziet in de innovatie- en kennisbehoeften. Als koploper in de internationalisering binnen het HBO-onderwijs kijken wij zelfbewust over landsgrenzen heen, in de wetenschap dat Europa en de rest van de wereld een belangrijk marktterrein is voor ons. Binnen de hogeschool wordt intensief gewerkt aan de verdere professionalisering en ontwikkeling van het onderwijs en het verbeteren van de interne processen, producten èn diensten. Medewerkers en management van de hogeschool vervullen een hoofdrol in dit uitdagende proces. Voor de dienst Technisch Beheer en Onderhoud zijn wij op zoek naar een: Medewerker Technische Beheer en Onderhoud (1 fte) De dienst Technisch Beheer Onderhoud beheert drie locaties, tezamen ongeveer 30.000 m2. Het team bestaat uit 5 medewerkers. Alle teamleden zijn ook actief in de Bedrijfshulpverlening. Er komt een functie technisch medewerker vrij, met als specialisatie elektrotechniek. Kernactiviteiten: Beheren en onderhouden van de elektrotechnische installaties, databekabeling, beveiligingsinstallaties, telecom en regeltechnische installaties. Organiseren en begeleiden van werkzaamheden door derden. Wij vragen: Diploma elektromonteur, VEV eerste monteur of technicus Kennis van windows, ms office Enige kennis van netwerken Zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken Initiatiefrijk, flexibel, dienstverlenend en stressbestendig Goede communicatieve vaardigheden Kwaliteitsgerichtheid Leerbereidheid Stressbestendigheid Als één van de volgende certificaten niet in het bezit zijn moet de bereidheid er zijn deze te gaan behalen: Bedrijfshulpverlening EHBO VCA Preventiemedewerker Autocad Wij bieden: Een tijdelijke aanstelling voor de duur van één jaar met uitzicht op een overeenkomst voor onbepaalde tijd. Inschaling in schaal 6 (aanloopschaal 5) van de CAO-HBO. Nadere informatie over de functie kunt verkrijgen bij dhr. A. Bimmel, tel. 0118-489209. Schriftelijke sollicitaties, voorzien van een actueel CV en onder vermelding van de betreffende vacature, dient u binnen 14 dagen te zenden aan de Dienst P&OO, Postbus 364, 4380 AJ Vlissingen. ONDERWIJS SERVICE GROEP verleent, vanuit diverse vestigingen verspreid over heel Nederland, (onderwijs) instellingen diensten op het gebied van Personele zaken, Financiële zaken, Bestuurs- en Management Ondersteuning, Planmatig Onderhoudsbeheer, Facilitaire zaken en loopt voorop met Digitale diensten. Wij zijn maatgevend, onze dienst verlening is modulair opgebouwd, eigentijds en altijd actueel. Door onze structurele samenwerking met E&S Advies en Management BV, zelfstandig onderdeel van de Onderwijs Service Groep, als organisatie- en adviesbureau actief op het terrein van onderwijs, welzijn en zorg, bent u bij ons verzekerd van optimale en volledige service die op uw wensen is afgestemd. Voor onze vestiging Terneuzen zijn wij op zoek naar een pas afgestudeerde HB0-er ter versterking van onze afdeling Financiële Zaken FUNCTIE Na een gedegen inwerkperiode wordt u belast met: het fungeren als aanspreekpunt voor de aangesloten scholen/besturen; het zelfstandig voeren van financiële administraties; het opstellen en analyseren van managementinformatie ten behoeve van schoolbesturen en -directies; 'het beoordelen en analyseren van cijfers; het opstellen en controleren van jaarrekeningen; Vbet geveri van voorlichting aan aangesloten schoolbesturen en hun directies; het onderhouden van contacten met klanten met betrekking tot in- en output en vragen omtrent regelgeving; het onderhouden van contacten mét externe belanghebbenden. PROFIEL U heeft een afgeronde HBO-opleiding. Daarnaast beschikt u over een flexibele, accurate en dienstverlenende instelling. WIJ BIEDEN een uitdagende baan met ontplooiingsmogelijkheden binnen een collegiale en informele werksfeer; een fulltime functie; uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden; een gedegen inwerkperiode; een salaris afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Datum indiensttreding: zo spoedig mogelijk. >Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer B. Verschelling, vestigingsmanager Terneuzen 0115-683280. Bent u geïnteresseerd in deze functie, stuur dan uw sollicitatiebrief met CV binnen 14 dagen naar de Onderwijs Service Groep, t.a.v. de heer M.C.M. van den Berg, Postbus 47, 5490 AA Sint-Oedenrode. GROEP ONDERWIJSSERVICE OP MAAT y "f~ C- s s SOFTWARE Voor de afdeling Software Ontwikkeling in Zierikzee zijn wij op zoek naar een DELPHI M/V M/V Syntess Software is een software-producent met vestigingen in Zierikzee en Gorinchem. Syntess ontwikkelt, levert en ondersteunt standaard ERP-software voor met name installatiebedrijven op het gebied van elektra, cv, luchtbehandeling, koeltechniek, sanitair en beveiliging. Onze vooraanstaande marktpositie is gebaseerd op i kwaliteit, betrouwbaarheid en het hanteren van een strategie op lange termijn. Met een organisatie van in totaal 90 medewerkers levert Syntess Software al meer dan 15 jaar softwareproducten die momenteel gebruikt worden door ruim 2650 bedrijven (met in totaal ruim 13.000 gebruikers). "acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VISUAL FOXPRO Syntess Software heeft twee productlijnen. De ene wordt gebouwd in Delphi en de andere in Visual Foxpro. Wij zoeken nieuwe collega's die professionele software kunnen ontwerpen en bouwen en interesse hebben in zakelijke, database-geörienteerde, toepassingen. U komt te werken in een team van 25 ervaren ontwikkelaars. Voor onze toepas singen ontwikkelen we zelf generieke tools om snel hoogwaardige applicaties te kunnen realiseren. Er wordt ook voor de applicatiebouw gebruikt gemaakt van een object-oriented benadering. Wij vragen werk- en denkniveau op minimaal HBO-niveau; resultaatgerichte houding en doorzettingsvermogen; ervaring met het programmeren van administratieve toepassingen is een pré; affiniteit met de installatiebranche is ook een pré. Synteff foftware bierf-t ruimte voor initiatieven in een stimulerende werkomgeving met enthousiaste vakbekwame collega's: de mogelijkheid om te werken aan een breed toegepast en hoog gewaardeerd product; een boeiende baan met goede perspectieven in een sterk bedrijf; uitstekende arbeidsvoorwaarden. V w (otlifitwti'e Voor meer informatie over onze organisatie en de functies kunt u contact met ons opnemen: functie software-ontwikkelaar: dhr. Huug Winfield (088-4080400, privé 0111 -641052), functie medewerker support dhr. Niek Hesp of dhr. André IJspeider (088-4080400) of onze internetpagina bezoeken {www.syntess.ril). Stuur uw sollicitatie naar Syntess Software, Postbus 127, 4300 AC Zierikzee of naar vacature syntess.nl Voor onze afdeling Support in Zierikzee zijn wij op zoek naar een: M/V (MINIMAAL 32 UUR) De helpdesk (.14 medewerkers) verleent ondersteuning aan de bedrijven die gebruik maken van de door ons ontwikkelde software. De ondersteuning aan deze eindgebruikers bestaat uit het creatief oplossen en beantwoorden van vragen over de software en bedrijfsadministratieve zaken. Wij enthousiasme en geduld bij het, samen met de klant, zoeken naar antwoorden op vragen en problemen; goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift; boekhoudkundige kennis en ervaring (minimaal PDB niveau); ruime kennis op gebruikersniveau van PC-besturingssystemen; ervaring met telefonische ondersteuning van klanten; affiniteit met de installatiebranche en kennis van financiële software is een pré; ondanks de zelfstandige functie, goed in een team kunnen functioneren. Aannemings- en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B.V. is een bedrijf met een uitgebreid en modern machinepark. De activiteiten bestaan o.a. uit het uitvoeren van GWW-projecten, industriële dienstverlening, puin recycling, op- en overslag, en het verhuren van bouwmaterieel. De werkzaamheden vinden voornamelijk plaats in Zeeland, maar ook buiten Zeeland zijn wij actief. Met een groep jonge mensen bieden wij een uitgebreide service en voldoen wij aan de laatste veiligheids- en milieu-eisen die van een modern bedrijf verwacht mogen worden. Wij zijn op zoek naar een: Uw profiel Wij vragen iemand met de volgende eigenschappen: Aantoonbare werkervaring; In bezit van een machinistendiploma; Bezit van basisveiligheid (VCA-B) is een pré Ons aanbod Wij bieden een goed salaris, uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden en een uitstekende werksfeer. Informatie en sollicitatie U kunt uw schriftelijke reactie binnen twee weken naar onderstaand adres versturen, t.a.v. dhr. J.S.G. Hoondert: Aann. en verhuurbedrijf J. Hoondert Zn. B. V. Heinkenszandseweg 19 Postbus 4 4453 ZG 's-Heerenhoek Tel: 0113-35 25 10 info@hoondert.nl WWW.hoondert.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 32