Overleven op twee kopjes water per dag K Q A] PZC Van der Hooft In India gaan 3 op de 10 kinderen niet naar school edukans vrijdag 3 maart 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten- Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr, 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Pittige kleine Babette Met je opgewektheid heb je een onuitwisbare indruk op ons achtergelaten. Wij wensen de families veel sterkte toe. Team kinderrevalidatiecentrum 'Reigerbos' Met grote verslagenheid geven wij u kennis van het geheel plotseling overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Adrie Vinke echtgenoot van Corry Faas 7 oktober 1945 1 1 maart 2006 Zuidzande: Corry Vinke - Faas Breskens: Peter, Chantal Nick, July Adegem (B.): Suzy, Dirk DciniqueLindsy Zuidzande, 1 maart 2006 Correspondentieadres: Mariastraat 30, 4505 AV Zuidzande De crematieplechtigheid waarvoor u wordt uitgeno digd zal plaatsvinden op dinsdag 7 maart 2006 om 13.00 uur in het crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. U bent in de gelegenheid de familie te condoleren in de aula van voornoemd crematorium na afloop van de plechtigheid. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wij zijn zeer getroffen door het plotselinge verlies van onze gewaardeerde collega Adrie Vinke Wij verliezen in Adrie een fijne collega die altijd met veel inzet zijn werkzaamheden in verschillende afde lingen binnen ons bedrijf heeft uitgevoerd. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie, collega's en medewerkers van Schelde Marinebouw B.V. Vlissingen, 1 maart 2006 Psalm 10515 en 16 Bedroefd hoorden we zondagavond 26 februari dat (ome) Leen Bentschap Knook plotseling tijdens zijn vakantie in Oostenrijk is over leden. Aan een meer dan 40-jarige vriendschap is in eens een einde gekomen. We zullen hem missen en wensen zijn familie veel sterkte toe. Jacob en Janny Gunter-Knulst Kinderen en kleinkinderen Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van onze buurman Leen Bentschap Knook Fam. Efftirtg Fam. Froyen Fam. Heijnsdijk Fam. Koelega Fam. Van den Berge Fam. Van der Veen Fam. Van Loo-Boonman Wij werden ijskoud toen we vernamen dat onze trouwe schaatsvriend Leen Bentschap-Knook tijdens zijn schaatsvakantie plotseling is overleden. Leen was gewoon Leen. Daarom hoorde Leen er gewoon bij. Leen was een echte ijsbeer. Wij wensen de familie van Leen veel sterkte. Annie en Ynse, Bart, Berend, Carla en Bob, Femke en Sjaak, Hilde en Jeannot, Hi'nke, Jeannet en Herman, Joke en Jan, Lies en Gerard, Marieke, Martie, Mieneke en René, Monica en Rob, Petra en Henk, René, Riet en Piet, Ronie en Cees. Leen zijn tomeloze inzet, organisatietalent, loyaliteit en toewijding voor onze vereniging zullen altijd in onze herinnering blijven. Een trouwe sportvriend is heen gegaan. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van de Goese Badmintonvereniging 't Pluumpje De zondagochtend zal nooit meer hetzelfde zijn. Leen, wij zullen je missen. De zondag-badmintonclub Elke dag een stapje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Wij geven u kennis dat na een zeer arbeidzaam leven is overleden onze vader en opa Laurentius Bal weduwnaar van Adriana Helena Westdorp 2 januari 1929 - f 2 maart 2006 Bert (in herinnering) Lenie en Johan Robin, Maaike, Anouk Huib en Marja Mattie en Rinus John en Lindy Natasja Gré (in herinnering) Joke en Arno Marlt, Mieke Lewedorp Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Mezehof 14,4451 BX Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 6 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafe nis plaatsvinden op de R-K begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 10.00-10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortua rium naast de kerk. Na de begrafenis is er in het dienstgebouw achter de Dorpskerk gelegenheid tot condoleren. Wij willen het personeel van Zorgcentrum 'De Kraa yert' hartelijk dankzeggen voor de goede verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Een doffe pijn, een leeg gevoel, een strijd vergeefs gestreden. Wat eerst nog toekomst leek te zijn, is plotselingverdwenen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Aagje Cornelia van Splunder-Allaart 13 maart 1928 f 2 maart 2006 'zo bescheiden zij geleefd heeft, is zij ook gestorven Oost-Souburg: J. van Splunder Héteren: van der Vlist-van Splunder G. van der Vlist Capelle a/d IJssel: J. van Splunder A. Thoenes Vlissingen: E. van Splunder Den Haag: A. van Splunder Klein- en achterkleinkinderen Berm weg 73 4388 GA Oost-Souburg Mijn vrouw is opgebaard in het.rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, daar is gele genheid tot afscheid nemen op maandag 6 maart van 19.30 uur tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 7 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Geen bezoek aan huis Met droefheid geef ik u kennis van het overlijden van mijn geliefde schoonzuster Aagje Cornelia van Splunder-Allaart Vlissingen: J. Allaart-van Belzen In plaats van kaarten Veilig in Jezus armen Met veel dankbaarheid voor wat zij voor ons betekend heeft, is na een korte ziekte van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Cornelia Wouters Corrie in de leeftijd van 80 jaar. Bivange (Lux.Jan en Sarie Wouters-de Regt Vrouwenpolder: Wim f en Bets Wouters-Mesu Nunspeet: Janny en Herman t de Kok-Wouters Grijpskerke: Rie en Frans f Bastiaanse-Wouters Middelburg: Wil en Jan Idema-Wouters Helium: Marleen Wouters en Mieke de Vries Neven en nichten Tot op het laatste is zij liefdevol verzorgd en,begeleid door de zorgzame en betrokken medewerkers van Zorgcentrum "Nieuw Sandenburghen dr. R.A.D. van Tol. Veere, 1 maart 2006 Correspondentieadres: Torentrans 100 4336 KG Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Corrie te nemen in de Kleine Kerk aan de Kapellestraat 27 te Veere op zaterdag 4 maart a.s. van 10.30 tot 10.45 uur. Aan sluitend zal er daar een dankdienst worden gehouden, die aanvangt om 11.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de al gemene begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te con doleren in Zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh", San- denburghlaan 2 te Veere. Enige en algemene kennisgeving Heden is overleden Geertruida Gaastra Gerber in de leeftijd van 84 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Ter Weel te Goes voor de zorg aan haar besteed. Australië: Bubby en Mia Goes: M.M.C. Glerum-Polderman J.C.M. Glerum 28 februari 2006 Anna Paulownaplein 35 4461 RC Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgehad. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn liefdevolle en toegewijde leven voor ons betekende, geven wij u kennis van het overlijden van mijn dier bare partner, onze vader, schoonvader, opa en groot opa Gilbert Francois Begijn in de leeftijd van 85 jaar. M.A.Stellenaar- Boeckhout Frans en Annie Hans en Annemarie Riet en Hans Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 1 maart 2006. Corr.adres: Westsluis 3,4551 BD Sas van Gent De plechtige uitvaartdienst, waarbij wij u uitnodi gen, zal plaatshebben op maandag 6 maart om 14.00 uur in de kerk van de Heilige Maria Hemelvaart te Sas van Gent, alwaar u na afloop de familie kunt con doleren. Samenkomst aan de kerk. De crematieplechtigheid zal aansluitend plaatsheb ben in het crematorium van Terneuzen, aan de Bella my straat 28 c. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. "De Liefde blijft" Na een leven vol liefde, toewijding en betrokkenheid is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Neeltje de Rijcke - Wielemaker sinds 21 februari 2000 weduwe van Johannes de Rijcke in de leeftijd van 86 jaar. Vlissingen: Anneke Swart-de Rijcke Jan Swart Wouter en Yvonne Bastiaan en Maaike Emmy Evert en Anouk Owen Vlissingen: Nel Steketee-de Rijcke Ton Steketee Arnold en Pascala Ilse en Gerard Myrthe, Floor Christine en Marco Milo, Penna Nieuwerkerk a/d IJssel: Aljo de Rijcke Tonny Bol Boris en Aylin Vlissingen: Kees de Rijcke Een woord van dank gaat uit naar de mede werkstjers van zorgcentrum Ter Reede voor de liefdevolle verzorging aan haar besteed. Vlissingen, 2 maart 2006 Correspondentieadres: Anneke Swart-de Rijcke, Anjelierenlaan 79,4382 VD Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 6 maart van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Dankbetuiging Hans van Strien 1 maart 1935 1 11 januari 2006 Lieve, lieve mensen, Wat een warmte wordt er om me heen verspreid, sinds het overlijden van Hans. Heel veel dank! Het helpt me een ander leven te leven zonder de aanwe zigheid van Hans. Voor diegenen die nog graag eens raad/advies zouden vragen; zeg tegen jezelf: "Wat zou Hans zeggen?" en het helpt je verder. Maria van Strien-Boot Kerkwerve, maart 2006 Plaats uw familieberichten in de PZC verar/ver/orgnij de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: www.degrootdekam.nl In Memoriam Voor altijd in ons midden,' in gedachten en ons hart. Voor altijd onze Monique Uw Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C..W. de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentmm: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Mensen in Nood helpt nomaden in Kenia Kenia. Op duizenden kilometers ten noorden van de hoofdstad Nairobi, ligt het woestijn dorpje Torbi. Na uren rijden over stof fige, hobbelige wegen komen we aan in het dorp. Kinderen han gen lusteloos tegen hun moe ders. Eén moeder toont ons haar lege borsten, geen melk meer om haar tweeling te voe den. Een paar magere geiten en drie ezeltjes kijken ons suffig aan, hun botten duidelijk zicht baar. Buiten het dorp liggen de kadavers van kamelen en koeien die massaal stierven. Er is geen water, al twee jaar heeft het niet geregend. Het is een ramp, woorden schieten te kort. NOODHULP IS NU NODIG Het Droogte Cyclus Programma van Mensen in Nood is niet in staat om deze extreme droogte op te vangen. Noodhulp is nu nodig. Mensen in Nood finan ciert daarom met steun van de Nationale Postcode Loterij extra brandstof en onderhoud voor de pompinstallaties die nu overuren draaien. Dit zijn de enige waterbronnen voor tien duizenden mensen, die soms op dagen lopen afstand van de pompinstallaties wonen. Mobiele1 watertanks rijden naar de afgele-j gen dorpen om mensen van mini-;' malen hoeveelheden water te voorzien. Ze rijden ook naar" Torbi. Meer informatie vindt u op www.menseninnood.nl. U kunt ons werk steunen via Giro 667, Den Haag. Helpt u mee? v v Mensen in Nood Cardaié NIERSTICHTING Ze kennen elkaar door en door. :JaÉÉ|H Toch weten ze iets niet van elkaar. Zonder onderwijs krijgen ze geen eerlijke kans. Dat moet veranderen! Blijvende ontwikkeling begint bij onderwijs. Daarom helpt Edukans kinderen in ontwikkelingslanden naar school. "Waar je ook woont, onderwijs maakt wijs. De toekomst is het bewijs!" Carry Slee "Talent is een teer plantje, dat beschermd en gekoesterd moet worden. Daarom steun ik van harte de inspanningen van Edukans om wereld wijd zoveel mogelijk talent tot bloei te brengen." Jacobine Geel, programmamaker NCRV en theologe Helpt u mee? Giro 515 Amersfoort www.edukans.nl omdat onderwijs écht helpt Postbus 1492 1. 3800 BL Amersfoort s- T (033) 460 60 10

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42