Voor Koster telt alleen ZSC PZC Utrecht springplank naar hoger niveau as Play-offs zijn leuk toetje voor Mevo'80 Morres blijft winnen na binnenhalen titel Voorbereiding AZ volledig de mist in Bruse Boys moet oppassen voor onderschatting International Van Ulsen hekelt beleid tafeltennisbond Trainer móet punten pakken tegen toekomstige club Duiveland uitslagen Heikant decor van menclinic vrijdag 3 maart 2006 ZIERIKZEE - Tijdens het dooi de KNVB geplande inhaalweek- einde komen zes eilandelijke standaardteams in competitie verband in actie. Naast ZSC'62 en Duiveland treffen ook Ouwer- kerk en Renesse elkaar. Bruse Boys kan een gat slaan ten op zichte van de concurrentie. Voor Bruse Boys moet dat gebeu ren in het uitduel met 's-Heer Arendslterke. Beide ploegen kunnen de punten goed gebrui ken, al is dat om verschillende redenen. Bruse Boys staat als koploper één punt los van Serooskerke, terwijl de Bevelan ders in een hevig gevecht tegen degradatie zijn verwikkeld. Op 16 september 2000 stond de wed strijd voor het laatst op het pro gramma. Destijds speelde het duel zich af in de tweede klasse E. Morgen betreden de ploegen de arena een klasse lager. Aan het laatste uitduel met Arendskerke bewaart Bruse Boys slechte herinneringen, de ploeg verloor met 2-1. Dit sei zoen was Bru in Bruinisse met 4-1 te sterk voor de komende te genstander. Arendskerke heeft de meest gepasseerde verdedi ging van de derde klasse A en daar moet Bruse Boys moed uit putten. De Duivelandse vereni ging is echter gewaarschuwd, want zowel -ZSC'62 als Duive land ging dit seizoen in 's-Heer Arendskerke onderuit. Zondag gaan Renesse en Dreischor in de vijfde klasse B op herhaling. Op 12 februari werd het duel na tien minuten voetballen wegens hevige sneeuwval gestaakt. Dat kan zondag zomaar weer gebeuren. In Renesse won Dreischor vorig seizoen nog met 2-3. Dit seizoen eindigde de confrontatie in Dreischor in een 2-2-gelijkspel. Van de laatste zeven onderlinge ontmoetingen won Renesse er vijf, maar uit de laatste twee duels pakte Dreischor wel vier punten. Dreischor zal in de resterende wedstrijden alle zeilen moeten bijzetten om nog een kans te ma ken op de laatste periodetitel. Hetzelfde geldt voor Renesse, maar daar werd vooraf al min der rekening mee gehouden dan bij Dreischor. van onze sportredactie GRONINGEN/WIJTHMEN - Ta- feltennis-international Sigrid van Ulsen (19) verwijt bestuur ders van de Nederlandse Tafel tennis Bond (NTTB) gebrek aan deskundigheid. „Het zijn men sen die niks met tafeltennis heb ben. Ze komen nooit in een zaal. Daardoor hebben ze niet in de gaten dat ze de sport laten ver loederen." Van Ulsen hekelt vooral de aan wezigheid van veel Chinese vrouwen. „Het is kil en zakelijk. In de eredivisie spelen voorna melijk nog Chinese vrouwen, die hier alleen geld komen opha len. Dat is funest. Ik snap niet dat de NTTB daar geen stokje voor steekt. Je ziet nauwelijks nog Nederlandse speelsters in de eredivisie, want voor talen ten is het heel moeilijk om hoger op te komen." Li Jiao Volgens Van Ulsen is die ontwik keling de doodsteek voor het Ne derlandse tafeltennis. „Bij de vrouwenwedstrijden heb je ook geen sfeer meer. Met Li Jiao heb ik geen problemen. Zij is Neder landse geworden. Maar met die anderen krijg je geen contact. Na de wedstrijd zijn ze meteen weer vertrokken. René Hijne, verantwoordelijk voor de portefeuille topsport bij de NTTB, vindt dat het aantal buitenlandse spelers in de Ne derlandse vrouwencompetitie moet worden gereguleerd. Discriminatie „We moeten er natuurlijk voor waken dat de ontwikkeling van het Nederlands talent wordt be lemmerd. Daarom moeten we het aantal buitenlandse spelers per team misschien beperken tot één of twee. Als bond heb ben we geen juridische midde- len om dat af te dwingen, want dat zou discriminatie zijn. Daar om hoop ik op een herenak koord, maar ik vrees dat negen tig procent daarop ifègen is. Ik ga in elk geval de discussie aan." Op de vraag of de Chinese speel sters een werkvergunning nodig hebben, bleef zowel Hijne als NTTB-voorzitter Cees Korevaar als NTTB-directeur Mari de Graaf het antwoord schuldig. GPD door Bas Abresch twee Marathon is zes punl door Klaas Verspoor ZIERIKZEE - Voor Leen Koster is het aftellen begonnen. Nog zes competitiewedstrijden lang is hij trainer van ZSC'62, daar na stapt hij over naar Duive land. Het is duidelijk dat het morgen in Scharendijke, als die ploegen elkaar treffen, voor hem een bijzonder duel wordt. Eén ding is zeker: beide teams hebben de punten hard nodig in de strijd tegen degradatie. De situatie in de derde klasse A is er na de winterstop voor zo wel de ploeg uit Scharendijke als die uit Oosterland nog niet echt beter op geworden. Duive land won wel van SKNWK, maar verloor vervolgens van concurrent 's-Heer Arendsker ke. De ploeg van trainer Jan Hei kamp herstelde zich daarna met een gelijkspel tegen Veere en een 5-3-zege op concurrent Spui. ZSC'62 verloor na de win terstop vier duels op rij en het moment dat degradatie onver mijdelijk is, komt steeds dichter bij. Heinkenszand, Spui, Nieuw- dorp en Serooskerke waren ZSC'62 in 2006 de baas, waar door de Scharendijkse club nog steeds laatste staat met slechts drie punten. Arendskerke heeft twaalf punten, Duiveland vijf tien en daarboven staat Spui met zeventien punten op de veili ge negende plaats. „Er moet een wonder gebeuren, willen we het nog redden. We moeten nog wel tegen twee van de onderste ploegen, maar ook al pakken we daar zes punten te gen, dan zijn we er nog niet", weet Koster. „En ik zie ons in het resterende programma niet zo gemakkelijk die andere pun ten pakken." Naast Duiveland en Arendskerke treft ZSC'62 dit seizoen Veere, WHS, Dauwen- daele en Bruse Boys nog. Herhaling De serie van zes duels wordt af getrapt tegen Duiveland dat een herhaling van drie seizoenen te rug, toen de ploeg uit de derde klasse degradeerde, wenst te voorkomen. „Wij móeten, maar Duiveland moet zelf ook uitkij ken. Zij moeten van die tiende plek af. Dit wordt zeker een be langrijke wedstrijd. Wederom." Koster heeft belangen bij beide clubs, maar ontzenuwt mogelij ke verkeerde insinuaties. „Ik werk nu nog gewoon voor ZSC en dit is gewoon één van de duels die we nog spelen." Verliest ZSC'62 morgen, dan is de officiële degradatie een kwes tie van weken. Oorzaken weet Koster dan wel te noemen. Na tuurlijk speelt het vertrek van enkele spelers mee. „Maar we scoren gewoon te weinig. Dat nekt ons. Als je zestien duels hebt gespeeld en je hebt pas tien keer gescoord... Als je naar de tegendoelpunten kijkt, zijn er nog drie ploegen die er meer te gen hebben gekregen dan ZSC." Ook de krappe feelectie had dit seizoen zijn weerslag op de re sultaten. „Ook de vele blessures hebben ons opgebroken. En na tuurlijk de schorsing van Mar tin Kiesenberg. Ik miste op een gegeven moment zes spelers, van wie vier basisspelers. Het was schuiven, maar toen merkte ik pas dat de jongens die er bij gekomen zijn nog niet de kwali teit hebben voor dit niveau." Gedurende het seizoen waren er behoorlijk wat duels waarin ZSC onnodig verloor. Koster: „Thuis tegen Bru hadden we niet hoeven te verliezen, SKNWK-uit niet en -tegen Spui en Nieuwdorp ook niet. Er zijn zes of zeven duels waarin we de punten hadden moeten pakken. We zijn maar één keer, thuis te gen WHS, weggespeeld. En dat kwam ook nog eens door een ver keerde wedstrijdmentaliteit." De eerste wedstrijd tussen Dui veland en ZSC, op 3 december 2005 in Oosterland, eindigde in 1-1. Ook daar het ZSC twee pun ten liggen. „Zij scoorden vrij laat tegen en vlak voor tijd had Joost Weeda nog een grote kans om de wedstrijd te beslissen." Bedenktijd Toen had Koster al contact met Duiveland over een overstap. Bij ZSC'62 had hij bedenktijd gevraagd toen er vanuit het be stuur werd gevraagd of hij er een derde seizoen aan vast wil de plakken. „Ik heb het prima naar mijn zin gehad bij ZSC, en nog steeds. Voor mezelf heb ik een goed gevoel bij ZSC gekre gen. Na vorig jaar wisten we al dat dit een moeilijk seizoen zou worden. De jeugdspelers die er zijn, worden sterker en dat geeft voldoening. Maar voor mezelf is het na twee jaar als hoofdtrai ner bij een club tijd om te ver trékken. Vaak zie je dat in het derde jaar de chemie tussen spe lers en trainer toch minder is." Met ZSC staat het aantal zeges dit seizoen nog op nul. Koster (39) baalt daarvan. „Het zal er toch wel een keer van komen? Ik wil zeker nog één duel winnen. Degraderen zonder ook maar één zege is helemaal erg." Wat dat betreft gaf RBC, dat in de vorige speelronde van de ere divisie ook de eerste seizoensze ge boekte, ZSC misschien de be nodigde energieboost. Tegen Duiveland kampt Koster echter weer met de nodige afwezigen. „Leon Weeda is op vakantie, Martin Kiesenberg en Jan-Wil lem Dorreman zijn geblesseerd en Jos Kristalijn en Gerard Ver hoek zijn geschorst.", Het vooruitzicht van degradatie stemt Koster niet vrolijk. „Leuk is het niet. Voor mezelf niet, nie mand wil een club achterlaten met een degradatie. En ook voor de club zelf is het niet leuk." i HHH Leen Koster heeft met ZSC"62 nog niet één keer gewonnen: „Ik wil zeker nog één duel winnen. Degraderen zonder ook maar één zege is helemaal erg." foto Marijke Folkertsma Trainer Foeke Booy na weg der geleidelijkheid klaar voor het grotere werk door Robert Jan van der Horst UTRECHT - De stap omhoog wil er nog maar niet komen voor Foeke Booy, de succesvolle voetbaltrainer van FC Utrecht. Toch was er eind vorig seizoen sluimerende interesse van Feyenoord, dat voor Erwin Koeman koos. „Ik was de eerste die hem feliciteerde," zegt Booy nu. „We hebben in Ger Lagen dijk namelijk dezelfde zaakwaarne mer." De voetbalwereld kent voor Booy (43) nog weinig geheimen. De geboren Fries ontwikkelde zich snel en werd uitgeroe pen tot kroonprins na de sensationele 3-0-zege van Utrecht vorig seizoen bij Feyenoord, komende zondag de tegen stander in de Kuip. „Ik heb me nooit een kroonprins gevoeld. Ik vind het een titel van niets, word er eerder achter dochtig van. Ik heb dan het idee dat er een bedoeling achter zit, Dat ze je daar na proberen neer te halen." Na de winst op Feyenoord bleef het stil rond Booy. In de luwte werkte hij aan zijn ontwikkeling, had handen en voe ten nodig om zich staande te houden in Galgenwaard. Het was onrustig, maar niet door de resultaten. Daarvoor heeft Booy inmiddels te veel krediet opge bouwd bij de fans. Twee KNVB-bekers en de Johan Cruijff Schaal maken hem tot de succesvolste trainer ooit van FC Utrecht. Vooral in de organisatie kreeg Booy, die begin 2003 ook werd benoemd tot tech nisch directeur, het voor zijn kiezen. In een jaar tijd versleet de club twee tech nisch managers: Jan Willem van Ede en Arno Pijpers. Eerder dit seizoen werd afscheid genomen van assistent-trainer Harry van den Ham en eind november overleed David Di Tommaso. Booy draaide overuren, zijn aanwezig heid was onmisbaar. „Ik vind dat je dat juist moet voorkomen. Iemand moet misbaar kunnen zijn. Ook Foeke Booy. Door het vertrek van Van Ede en Pij pers kwam de continuïteit van de club in gevaar en bleven zaken liggen. Ik ben iemand die daar niet tegen kan, ik pak die dingen dan juist op. Bij Utrecht' is de functie van technisch manager be langrijk. Samen met de jeugdopleiding is dat de pijler van de club, een continuï- teitsfactor op technisch vlak." Prioriteit Booy trok aan de bel toen Pijpers in de cember 2005 vertrok. „Ik zag de hele film weer voorbij komen, nadat we af scheid hadden genomen van Van Ede. Bovendien voelde ik dat ik dicht bij de groep moest staan na het overlijden van Di Tommaso. De prioriteit lag bij preste ren. 'Er moet snel iets gebeuren', heb ik gezegd. Gelukkig werd kort daarna Piet Buter gehaald." Booy, die tot medio 2007 onder contract staat, kan zich nu weer richten op zijn kerntaken. Met succes. Utrecht deed dit seizoen van zich spreken met zeges bij AZ (3-2) en Ajax (4-2). Ook ligt de selec tie goed op koers voor de play-offs. En zie, Booys naam werd in verband ge bracht met PSV en Club Brugge, de Bel- FC Utrecht-trainer Foeke Booy: „Toen ik als jeugdtrainer begon, kon ik nooit ver moeden dat ik ooit nog eens op dit niveau zou staan." foto: Phil Nijhuis/GPD gische club waarvoor hij als spits vier succesvolle seizoenen uitkwam. „Het is leuk, maar ik koop er niets voor. Het zijn zaken die je niet in de hand hebt, niet kunt regisseren. Ik heb met Feye noord; PSV, noch met Club Brugge ge sproken. Soms word je gepositioneerd. Dan valt je naam, zodat een club in alle rust met een andere kandidaat kan on derhandelen. Zo werkt het." Toch is Booy klaar voor het grotere werk, vind hij zelf. „Al ben ik niet uitge keken op Utrecht." Een betere leer school was voor Booy haast niet denk baar. Brede ontwikkeling „Door die dubbelfunctie heb ik me heel breed kunnen ontwikkelen: van de Raad van Commissarissen tot aan de werkvloer. Ik heb me begeven op gebie den waar je normaal gesproken als trai ner geen kennis mee maakt. Dat heb ik te danken aan FC Utrecht. Een club ook, waar je altijd de druk voelt van het moeten presteren. Het geeft je veel in zichten en bagage mee. Onder meer dat het ook wel eens goed is afstand te ne men. Ik hou dat nu heel scherp in de ga ten." Al die ervaringen maakten Booy tot een gerijpt' en gewaardeerd trainer. „Toen ik als jeugdtrainer begon, kon ik nooit vermoeden dat ik ooit nog eens op dit niveau zou staan." De weg omhoog was de weg der geleide lijkheid, zegt hij. „En als er een andere club komt, moet het wel een sportieve verbetering zijn. Wat Utrecht betreft, doe ik eerder een stap terug. De functie van technisch directeur zal ik waar schijnlijk op korte termijn afstoten. Bu ter is mijn beoogde opvolger. Daarmee ben ik dan weer minder misbaar. Het voetbalbedrijf is altijd in beweging, er mogen geen gaten vallen als iemand weggaat. Ik ben de club dankbaar voor de kansen die ik krijg. Dat houd ik ook de spelers voor. Dat Utrecht een ideale springplank kan zijn naar een hoger ni veau." GPD door Bas Abresch GOES - De basketballers van Mevo'80 uit Burgh-Haamstede beginnen vanavond aan de play-offs om het kampioen schap in de tweede klasse. De ploeg doet dat met een thuiswed strijd tegen BV Souburg 2 uit Oost-Souburg. Die ploeg eindigde als derde in de reguliere competitie, één plaats boven Mevo'80, dat zich pas op de laatste speeldag verze kerde van een plaats bij de bo venste vier. Het Schouwse team lijkt wel al bij voorbaat kansloos voor het kampioenschap. De achterstand op koploper Scheldesport 2 be draagt acht punten. Aangezien de in de competitie behaalde punten worden doorgeteld in de play-offs, lijkt het een schier on mogelijke opgave de lijstaan voerder nog te achterhalen. De achterstand op nummer twee Marathon is zes punten. BV Souburg 2 staat vier punter, los. Mevo'80 is na de play-offs sowieso verzekerd van mini maal de vierde plaats in de eind- stand, ook als de nummer vijf uiteindelijk meer punten 1 verzameld. Toetje Mevo'80-speler Jan-Kees Jongen: jan ziet de verlenging van het seizoen als een leuk toetje na dt reeds gespeelde competitie. „De eerste plaats is niet reëel. Maai we hebben niks te verliezen, diis ik hoop dat we nog een paar leu ke wedstrijden kunnen spelen] We spelen dit seizoen erg wissel vallig, dus we kunnen nog zo-I maar een paar keer winnen." Mevo'80 speell de play-ofï-weil- strijden op de volgende data: 3 maart: Mevo'80-BV Souburg l 17 maart: Mevo'8O-Marathon. 24 maart: BV Souburg 2-Mevo'Sh. 7 april: Mevo'80-Scheldesport 21 april: Marathon-Mevo'80. 13 mei: Scheldesport 2-Mevo'80. door Euqène de Kok TERNEUZEN - Ook na het be halen van het kampioenschap blijft ZVH/Morres/Controlec winnen in de eerste klasse van het futsal. Het volgende slachtof fer heette VéVé/Taxi Geers, dat met 12-5 opzij werd gezet. Het duel in Terneuzen begon met behoorlijk wat vertraging. De gasten én de scheidsrechter arriveerden te laat in sportcen trum Vliegende Vaart, vanwege de hinder door de kapotte brug bij het sluizencomplex in Ter- neuzen. Arbiter Suijkerbuijk uit Zeven bergen kwam net iets eerder aan dan het team uit Brabant. De leidsman besloot direct dat VéVé niet was komen opdagen en vulde op het wedstrijdformu lier in dat het duel niet was doorgegaan. Toen de Brabanders iets later New York. NBA: Atlanta Hawks - Tor onto Raptors 113-109, Indiana Pacers - Washington Wizards 99-93, Sacramen to Kings - Cleveland Cavaliers 97-90, Miami Heat - Boston Celtics 103-96, Min nesota Timberwolves - New Jersey Nets 100-90, Memphis Grizzlies - New York Knicks 101-99, Denver Nuggets - Detroit Pistons 98-87, Houston Rockets - Philadelphia 76ers 101-106, Phoenix Suns - Milwaukee Bucks 123-110, Utah Jazz - Charlotte Bobcats 89-104, Port land Trailbla/ers LA Lakers 99 93, Gol den State Warriors Orlando Magic 98-94, LA Clippers - New Orleans Hor nets 89-6/. Jakarta. Indonesische Open, Euro- pose Tour. Stand na eerste ronde: 1 Dyson (Eng), Higgins (Ier), Wang (Tai), Jaidee (Tha) 66 slagen (-6), 5. Kang (VSt), Kennedy (Aus), Buckle (Aus), Jep- pesen (Zwe) 67. Dubai. Mannen. Kwartfinales: Fede- rer (Zwi/1) - Vik (Tsj) 6-3 6-2, Schüttler (Dui) - Phau (Dui) 6-4 6-1, Nadal (Spa/2) - Henman (GBr) 7-6 6-1, Joezjni (Rus) - Olivier Rochus (Bel) 6-3 6-1. Las Vegas. Mannen. Tweede ronde: Hewitt (Aus/1) - Hernych (Tsj) 6-3 6-3, Robredo (Spa/3) - Fish (VSt) 6-4 6-4, Ko- hlschreiber (Dui) - Benneteau (Fra) 6-3 6-2, Karlovic (Kro) - Bjorkman (Zwe) 3-6 6-3 6-4. Acapulco. Mannen. Tweede ronde: Gaudio (Arg/2) - Sabau (Roe) 6-3 3-6 6-2, Daniel (Bra) - Massu (Chl/8) 6-4 6-4, Horna (Per) - Marin (Cos) 6-3 7-6 (4), Al- magro (Spa) - Acasuso (Arg/5) 6-3 opga ve Acasuso, Di Mauro (Ita) - Pasanski (SMo) 1-6 6-3 6-4, Montanes (Spa) - Moya (Spa/3) 2-6 7-6 (5) 6-4, Chela (Arg/7) - Behrend (Dui) 6-1 2-6 6-2, Calle- ri (Arg) - Martin (Spa) 6-3 6-2. Acapulco. Vrouwen. Tweede ronde: Pennetta (lta/1- Garbin (Ita) 6-2 5-7 6-2, Grönefeld (Dui/2) - Tiene (Bra) 6-3 7-6 (3), Shaughnessy (VSt) - Castano (Col/5) 6-1 6-1, Gussoni (Arg) - Boehmova (Tsj) 6-4 7-6 (4), Martinez (Spa) - Benesova (Tsj/6) 6-2 3-6 6-3, Loit (Fra) - Gagliardi (Zwi) 6-4 7-5, Pous (Spa) - Koukalova (Tsj) 7-5 6-0, Ani (Est) - Smashnova (lsr/7) 1-6 7-6 (6) 2-4, opgave Smashno- toch binnenkwamen, wilde hij niet meer fluiten. Tijdwaarne- mer Luc Blanckaert nam de rol van Suijkerbuijk over zodat he' duel alsnog doorging. De thuisploeg kwam vervolgens snel met 1-0 achter. Ali Eryürük maakte gelijk, maar daarna ver slapte Morres en scoorde VéVé twee keer. Pas toen werden de.Zeeuws-Vla mingen wakker en kwamen ze via Ali Eryürük (2x), Gerben Schram en Jordy Bakker nog voor rust op een 5-3-voor- sprong. In de tweede helft kwam VéVé: weer iets dichterbij, maar daar-: na nam Morres het heft defini tief in handen. Door goals van Eryürük, Bak ker (2x), Michiel Standaert eii; Arno Zwegers liep de thuisploeg: uit naar 11-4. De Brabanders maakten nog een tegentreffer, maar Ali Eryürük bepaalde de> eindstand op 12-5. Doha. Vrouwen. Kwartfinale: Hingis (Zwi) - Koeznetsova (Rus) 7-6 (7) 6-2, Mauresmo lFra/11 - Vinei (Ita) 6-4 6-0, F« trova (Rus/2) - Li (Chn) 6-4 6-4, Sugiys ma (Jap) - Schruff (Dui) 6-3 6-2. Vriendschappelijk. Frisco: Mexico Ghana 1-0 (O-O). 75. Franco 1 -0 Alhama de Murcia. Ronde van Mur cia. Tweede etappe, Alcantarilla Alhama de Murcia: 1 Valverde (Scs! 172 km in 4.02.36, 2. Vicioso (Spa), 3. Fi- gueras (Ita), 4. Carlos Garcia (Spa), 5, Santos Gonzalez (Spa), 6. Bernabeu (Spa), 10. De Maar 1.04, 16. Eltink, 20, Weening, 27. Ten Dam 3.02, 64. Scheu neman 10.54, 65. Veneberg, 95. Van Heeswijk 14.09, Algemeen klassement: 1. Vicioso 8.05.54, 2. Valverde, 3. Gutierrez (Spa), 4. Santos Gonzalez, 5. Carlos Garcia, 6, Bernabeu, 11. Eltink 1.04, 16. De Maar 23. Weening, 28. Ten Dam 3.02, 69. Veneberg 10.54, 70. Scheuneman, 8é, Van Heeswijk 14.09. 'ij HEIKANT - De Zeeuws-Vlaani- se aanspanning In de Triemn houdt zondag een menclinic in Hippisch Sportcentrum Manegi Heikant. Deze wordt verzorgd door de be kende Nederlandse tweespanïij- der Gerard Leyten, die in 2001 op het WK zilver won met he| landenteam. De in het Belgische Beers wonende international start de clinic om 14.00 uur mei een uiteenzetting over de men sport. Daarna volgt een openba re les, met medewerking van drie leden van In den Triemn, waarin het mennen enkelspan: dubbelspan en tandem worden behandeld. van onze sportredactie ALKMAAR - De voorbereiding van AZ op de uitwedstrijd tegen NEC van vanavond is gisteren volledig de mist ingegaan. Het trainingsveld bleef leeg, de fy- sio-ruimte daarentegen was vol. Oorzaak: de dag vóór de wed strijd was nu voor één keer ook eens de dag na de wedstrijd. Di verse spelers kwamen woensdag avond nog uit met hun nationa le elftal. Kew Jaliens, Barry Opdam, Jo ris Mathijsen en Martijn Meer- dink speelden met Oranje, Stan Huysegems met België en Ken neth Perez met Denemarken. Dinsdagavond speelde Gretar Steinsson met IJsland. En dan waaierden er ook nog diverse spelers uit zónder dat ze een wedstrijd speelden. Met zo veel afwezigen had trai nen geen zin. Trainer Louis van Gaal gaf de thuisblijvers daar om dinsdag en woensdag vrijaf. De enige training stond gepland voor gisteren aan het eind van de middag, maar ook daar ging een streep door. Niet alleen vanwege de 'herstel werkzaamheden' bij sommige spelers, maar ook omdat het trai ningsveld volledig besneeuwd was. GPD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38