i TL COLLEC TANTEN Reuma eerder dan kaalheid. Astma Fonds PZC 1 Van der Hooft e Steun reuma- research, in je eigen belang. Giro 324. ARENSMAN Het Astma Fonds zoekt voor de nationale coLLecte in mei Lucht voor Leven 0 Alles over hoofdzaken vrijdag 3 maart 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08,30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur,- plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichtenpzc.nl Geboren Geboren: Teun 1 maart 2006 zoon van Danielle en Bart de Groot Broer van Madelief 't Vrije 10 4301 JZZierikzee Plaats uw familie berichten in de PZC Overleden Pittige kleine Babette Met je opgewektheid heb je een onuitwisbare indruk op ons achtergelaten. Wij wensen de families veel sterkte toe. Team kinderrevalidatiecentrum 'Reigerbos' Psalm 10315 en 16 Bedroefd hoorden we zondagavond 26 februari dat (ome) Leen Bentschap Knook plotseling tijdens zijn vakantie in Oostenrijk is over leden. Aan een meer dan 40-jarige vriendschap is in eens een einde gekomen. We zullen hem missen en wensen zijn familie veel sterkte toe. )acob en Janny Gunter-Knulst Kinderen en kleinkinderen Met verslagenheid vernamen wij het overlijden van onze buurman Leen Bentschap Knook Fam. E ff ting Fam. Froyen Fam. Heijnsdijk Fam. Koelega Fam. Van den Berge Fam. Van der Veen Fam. Van Loo-Boonman Wij werden ijskoud toen we vernamen dat onze trouwe schaatsvriend Leen Bentschap-Knook tijdens zijn schaatsvakantie plotseling is overleden. Leen was gewoon Leen. Daarom hoorde Leen er gewoon bij. Leen was een echte ijsbeer. Wij wensen de familie van Leen veel sterkte. Annië en Ynse, Bart, Berend, Carla en Bob, Femke en Sjaak, Hilde en Jeannot, Hinke, Jeannet en Herman, Joke en Jan, Lies en Gerard, Marieke, Martie, Mieneke en René, Monica en Rob, Petra en Henk, René, Riet en Piet, Ronie en Cees Leen zijn tomeloze inzet, organisatietalent, loyaliteit en toewijding voor onze vereniging zullen altijd in onze herinnering blijven. Een trouwe sportvriend is heen gegaan. Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. Bestuur en leden van de Goese Badmintonvereniging 't Pluumpje De zondagochtend zal nooit meer hetzelfde zijn. Leen, wij zullen je missen. De zondag-badmintonclub Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Mevr. Goedegebure trouwe bezoeker van ons tennispark en moeder van de oud-voorzitter van T.V. Duiveland Wij wensen de familie Goedegebure veel sterkte toe om dit zware verlies te verwerken. Bestuur en leden Tennis Vereniging Duiveland Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl [ui tv aar tv erz o rging J de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar graft's informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BCi Middelburg internet: www.degrootdekam.nl Elke dag een stapje dichter naar het eind. Elke dag een beetje van je kracht verkleind. Wij geven u kennis dat na een zeer arbeidzaam leven is overleden onze vader en opa Laurentius Bal weduwnaar van Adriana Helena Westdorp 2 januari 1929 - f 2 maart 2006 Bert (in herinnering Lenie en Johan Robin, Maaike, Anouk Huib en Marja Mattie en Rinus John en Lindy Nalasja Gré (in herinnering) Joke en Arno Marit, Mieke Lewedorp Zorgcentrum 'De Kraayert' Correspondentieadres: Mezehof 14,4451 BX Heinkenszand De uitvaartdienst zal worden gehouden maandag 6 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Blasius te Heinkenszand. Aansluitend zal de begrafe nis plaatsvinden op de R-K begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 10.00-10.15 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het mortua rium naast de kerk. Na de begrafenis is er in het dienstgebouw achter de Dorpskerk gelegenheid tot condoleren. Wij willen het personeel van Zorgcentrum 'De Kraa yert hartelijk dankzeggen voor de goede verzorging. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Met droefheid geef ik u kennis van het overlijden van mijn geliefde schoonzuster Aagje Cornelia van Splunder-Allaart Vlissingen: J. Allaart-van Belzen Een doffe pijn, een leeg gevoel, een strijd vergeefs gestreden. Wat eerst nog toekomst leek te zijn, is plotseling verdwenen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Aagje Cornelia van Splunder-Allaart 13 maart 1928 12 maart 2006 'zo bescheiden zij geleefd heeft, is zij ook gestorven Oost-Souburg: J. van Splunder Heteren: I. van der Vlist-van Splunder G. van der Vlist Capelle a/d IJssel: J. van Splunder A. Thoenes Vlissingen: E. van Splunder Den Haag: A. van Splunder Klein- en achterkleinkinderen Berm weg 73 4388 GA Oost-Souburg Mijn vrouw is opgebaard in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, daar is gele genheid tot afscheid nemen op maandag 6 maart van 19.30 uur tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 7 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematori um. Geen bezoek aan huis In plaats van kaarten Veilig in Jezusarmen Met veel dankbaarheid voor wat zij voor ons betekend heeft, is na een korte ziekte van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Cornelia Wouters Corrie in de leeftijd van 80 jaar. Bivange (Lux.): Jan en Sarie Wouters-de Regt Vrouwenpolder: Wim t en Bets Wouters-Mesu Nunspeet: Janny en Herman t de Kok-Wouters Grijpskerke: Rie t en Frans t Bastiaanse-Wouters Middelburg: Wil en Jan Idema-Wouters Helium: Marleen Wouters en Mieke de Vries Neven en nichten Tot op het laatste is zij liefdevol verzorgd en begeleid door de zorgzame en betrokken medewerkers van Zorgcentrum NieuwSandenburghen dr. R.A.D. van Tol. Veere, 1 maart 2006 Correspondentieadres: Torentrans 100 4336 KG Middelburg Er is gelegenheid om afscheid van Corrie te nemen in de Kleine Kerk aan de Kapellestraat 27 te Veere op zaterdag 4 maart a.s. van 10.30 tot 10.45 uur. Aan- j sluitend zal er daar een dankdienst worden gehouden, j die aanvangt om 11.00 uur. L De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de al- gemene begraafplaats aan de Zanddijkseweg te Veere. j Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te con- j doleren in Zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh", San- denburghlaan 2 te Veere. Enige en algemene kennisgeving Heden is overleden Geertruida Gaastra Gerber in de leeftijd van 84 jaar. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van zorgcentrum Ter Weel te Goes voor de zorg aan haar besteed. Australië: Bubby en Mia Goes: M.M.C. Glerum-Polderman J.C.M. Glerum 28 februari 2006 Anna Paulownaplein 35 4461 RC Goes De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgehad. "DeLiefde blijft" Na een leven vol liefde, toewijding en betrokkenheid is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Neeltje de Rijcke - Wielemaker sinds 21 februari 2000 weduwe van Johannes de Rijcke in de leeftijd van 86 jaar. Vlissingen: Anneke Swart-de Rijcke Jan Swart Wouter en Yvonne Bastiaan en Maaike Emifiy Evert en Anouk Owen Vlissingen: Nel Steketee-de Rijcke Ton Steketee Arnold en Pascala Ilse en Gerard Myrthe, Floor Christine en Marco Milo, Penna Nieuwerkerk a/d IJssel: Aljo de Rijcke Tonny Bol Boris en Aylin Vlissingen: Kees de Rijcke Een woord van dank gaat uit naar de, mede- werk(st)ers van 'zorgcentrum "TerReede" voor de liefdevolle verzorging aan haar besteed. Vlissingen, 2 maart 2006 Correspondentieadres: Anneke Swart-de Rijcke, Anjelierenlaan 79,4382 VD Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op maandag 6 maart van 10.45 tot 11.15 uur in het uitvaartcen trum Monula "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemd uitvaartcentrum. Dankbetuiging Hans van Strien 1 maart 1935 1 11 januari 2006 Lieve, lieve mensen, Wat een warmte wordt er om me heen verspreid, sinds het overlijden van Hans. Pleel'veel dank! Het helpt me een ander leven te leven zonder de aanwe zigheid van Hans. Voor diegenen die nog graag eens raad/advies zouden vragen; zeg tegen jezelf: "Wat zou Hans zeggen?" en hel helpt je verder. Maria van Strien-Boot Kerkwerve, maart 2006 In Memoriam Voor altijd in ons midden, in gedachten en ons hart. Voor altijd onze Monique Plaats uw familieberichten in de PZC Uw Vertrouwen Waard Begrcifen is ouder n ein ing C. dc Kok-van der Hooft - C. W, de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC ^Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 3115 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland li&É I V (Reumafonds 0: www.reümafondsml Jilt Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 M/V die in hun eigen buurt Langs de deuren willen gaan. Het is een leuke manier om anderen; te ontmoeten. En met uw hulp kunnen wij meer doen voor mensen met astma en C0PD (chronische bronchitis en Longemfyseem). Interesse? Bel: 0800-2345777 of meld u aan op www.colLecte.astmafonds.nl Dank u wel! Gratis advertentie Over depressie is al veel bekend. Net als over andere psy chische aandoeningen. We kennen oorzaken, gevolgen en behandelingen. Het Fonds Psychische Gezondheid biedt informatie en geeft geld voor onderzoek en betere zorg. Kijk opjwww.fondspsychischegezondheid.nl Wilt u helpen? Er is nog veel te doen! Giro 4003, Utrecht.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34