Joppe m Je krijgt eerder reuma dan rimpels. woensdag 1 maart 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van Maaike Arie en Anneke van Dam-van de Graaf Chris, Dick, Gert, Coen, Jan, Niek, Aart, Bas, Rens, Rina 28 februari 2006 Pekel ingseweg 6 4363 RB Aagtekerke Overleden Is de hemel daarboven niet al tijd even b la u w Ik ga door, want ik weet, ik heb ook een vriend in jou 1 Verrast, Verwacht, Verbaast Na een intens en vrolijk leven hebben wij afscheid moeten nemen van Babette Kwekkeboom Geb. 30-09-1999 overl. 27-02-2006 Sirjansland: Wendy en Hans van Slooten Emiel Veerle Milou Vlissingen: Papa Jacco Kwekkeboom Joke Günther Linda Tilburg: Mama Patricia Morias Louis van Oudheusden Desiree Kwekkeboom 4308 AE Sirjansland Sportweg 7 a Babette is thuis in Sirjansland. We willen samenkomen zaterdag 4 maart in Dorps huis "De Vanger" om 10.15 uur aan de Molenstraat 52 te Bruinisse, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats van', Sirjansland. Indien u dit samenzijn wenst bij te wonen wordt u verzocht tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemd dorpshuis. In jouw korte bestaan heb je veel liefde gegeven. Voor ons van onschatbare waarde, maar te kort op deze aarde. Rust zacht Babette Vlissingen: Opa en Oma Kwekkeboom Driewegen: Omé Simon Tante Miriam Gavin 27 februari 2006 Nooit meer samen in overleg samen naar het congres, beurzen of lezingen samen een weekendje weg, naar de Anbos of Cidesco Nooit meer samen lachen. Lieve Francien, bedankt! Je was voor mij als een grote zus. Een fantastische collega, en een lieve vriendin. Ik wens Oma, Theo, Martijn. Jeroen en Hanneke heel veel sterkte met dit grote verlies. Liefs. Rosita, Louis en kinderen Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die zij achterlaat, geven wij u kennis, dat plotseling van j; ons is heengegaan, onze lieve, zorgzame moeder, opoe en mijn beminde vriendin Roza de Visser f in de leeftijd van 67 jaar. Kinderen en klein- en achterkleinkinderen Bert van de Pas I 27 februari 2006 Klaphekkeweg 134,4463 AZ Goes Roza is opgebaard in het uitvaartcentrum van "Monuta", Zuidvlietstraat 37 te Goes, waar gelegen- - heid is om afscheid van haar te nemen, woensdag 1 I maart en donderdag 2 maart van 19.00 uur tot 20.30 ij uur. De Uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden vrijdag 3 maart om 10.30 uur in de Parochie van de H. Maria Magdalena, Singelstraat ji te Goes. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats- ei hebben op het Rooms Katholieke gedeelte van de Al- gemene Begraafplaats te Goes, Geldeloozepad 30. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de "Zeeland Zaal" van "Hotel Goes", A. Fokkerstraat I 100 te Goes. Vandaag ontvingen wij het droevige bericht dat Iris Briquet de moeder van onze medewerker René is overleden. Wij willen graag ons medeleven betuigen aan René, zijn pa en verdere familie. Bestuur en medewerkers van Stichting Kalashnikov Temeuzen Je was de tijd kwijt, en vele dingen. En dan ineens die glimlach dat gebaar, een herinnering aan vroeger. Het hoorde zo. bij jou. En jij hoorde zo bij ons. Verdrietig zijn wij door het onverwachte overlijden van onze zorgzame vader en opa Frans Bastiaanse sinds 25 juli 2005 weduwnaar van Maria Wouters Grijpskerke, 16 mei 1931 Middelburg, 28 februari 2006 Westkapelle: Arjen en Diana Bastiaanse-Cijvat Pim en El ine Koen Grijpskerke: Ab en Marieke Bastiaanse-van Liere Chantal Robin Grijpskerke: Ria en Meindert Commelin-Bastiaanse Angel o Frances Onze dank gaat uil naar verpleegcentrum "Roggeveen"Noordsingel voorde liefdevolle verzorging. Middelburg, verpleegcentrum "Roggeveen" Correspondenti eadres Markt 98 4361 AG Westkapelle De dienst voor familie en belangstellenden waarin wij afscheid van hem nemen, zal worden gehouden op vrijdag 3 maart om 11.00 uur in de Opstandings- kerk te Grijpskerke. Voorafgaande aan de dienst is er van 10.30 uur tot 10.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Grijpskerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Herinner mij niet in sombere dagen, herinner mij in de stralende zon hoe ik was, toen ik alles nog kon. Onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zoon, broer en zwager Frans Bastiaanse Middelburg: A. Bastiaanse-Boone Grijpskerke: Andries Bastiaanse (in herinnering) Suus Bastiaanse-Meijer Drachten: M. Ton-Bastiaanse J. Ton (in herinnering) Grijpskerke, 28 februari 2006 ■Niet lang na het overlijden van zijn geliefde vrouw is tot ons verdriet, na een langdurige ziekte van ons weggenomen onze zorgzame zwager en oom Frans Bastiaanse weduwnaar van Maria Wouters We bidden zijn kinderen en kleinkinderen kracht toe. Bivange (Lux): Jan en Sarie Wouters-de Regt Veere: Corrie Wouters Vrouwenpolder: Wim t en Bets Wouters-Mesu Nunspeet: Janny en Herman t de Kok-Wouters Middelburg: Wil en Jan Idema-Wouters Helium: Marleen Wouters en Mieke de Vries Neven en nichten 28 februari 2006 Wij hebben de laatste jaren stap voor stap afscheid van je moeten nemen. Wat blijj't zijn onze herinneringen Onverwachts is overleden Ome Frans Wij wensen kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Ada en los Niek en Ella TannekeenWim Adriaan en Corien Lenieen Paul Suzan en Jan Hendrik And ré Joke en Jan en kinderen Grijpskerke, 28 februari 2006 Wij ontvingen het bericht dat na vele jaren vriend schap uit onze kring is heengegaan Frans Bastiaanse Wij wensen de kinderen sterkte toe in deze tijd. Bets Boogaard-Poppe Corrie en Daan Koets-Dieleman Corrie en Ko Risseeuw-De Voogd Heden is voor ons onverwacht overleden onze buur man Frans Bastiaanse Wij wensen de kinderen en ldeinkinderen veel sterkte toe. Fam. Maljers Fam. Wagenaar Fam. Ridderbos Mevr. Dekker Fam. van Sluis Mevr. Goedbloed Grijpskerke, 28 februari 2006 ndom het afscheid... ons werk 0118 616012 niuiiaan S3 - 4334 AT Middelburg Ik zal de halmen niet meer zien Noch binden ooit de volle schoren, Maar doe mij in den oogst geloven Waarvoor ik dien Danbkaar voor wat zij voor ons tijdens haar leven heeft betekend, geven wij u met veel verdriet kennis dat onverwacht van Ons is heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zorgzame moeder en oma Johanna Goedegebure-Traas -Jo in de leeftijd van 74 jaar. Nieuwerkerk, Jan Goedegebure Hans Jan Leiden, André en Marieke Niels 27 februari 2006 Weststraat 21 4306 CM Nieuwerkerk De dienst van Woord en Gebed zal gehouden worden zaterdag 4 maart in de "Johanneskerk" van de Protestantse Gemeente aan de Ring te Nieuwer kerk, aanvang 12.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de begraafplaats aan de Muyeweg te Nieuwerkerk, omstreeks 13.00 uur. Voor de dienst'is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in kerkcentrum "Punt-3". Met droefheid geven wij U kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Johanna Goedegebure-Traas Echtgenote van Jan Goedegebure in de leeftijd van 74 jaar. Oost-Souburg: A. Goedegebure-op 't Hof Oost-Souburg: M. Goedegebure-Spruit VlissingenH. Goedegebure S. Goedegebure-Knuijt Neven en nichten. Goes, 27 februari 2006 Dankbaar voor haar intense meeleven met ieder van ons, maar heel verdrietig zijn wij bij het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante Johanna Goedegebure-Traas ln de leeftijd van 74 jaar Oost-Souburg L. Traas F.A. Traas-Dominicus Nieuwdorp C.J. Spruit -Traas J. Spruit Oost-Souburg C. Traas W. Traas-Kaaisteker Zoetermeer J. Traas M. Traas-Braam Heinkenszand M'.J. de Smidt-Traas (in herinnering) P.J. de Smidt Ellewoutsdijk C.L.C. Traas J. Dekker neven en nichten Oost-Souburg 27 februari 2006 Onze buurvrouw Jo Goedegebure-Traas is na 41 jaar goede en kwade dagen met elkaar beleefd te hebben overleden. Wij wensen Jan en de kinderen veel sterkte toe. Nico en Lena van der Wekken-Flikweert Nieuwerkerk, februari 2006 Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat toch nog onver wacht is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moe der, schoonmoeder, oma en overoma Celina Maria Roets echtgenote van Eduardus Johannes Minnaert Oostburg, j. Oostburg, 11 maart 1923 27 februari 2006 Oostburg: E. J. Minnaert Oostburg: Peter en Clazien Minnaert-Sol Stephan Oostburg: Edie en Hilda Minnaert-Gevaert Samira en Micha Dylan, Jason Dimitri en Carola Mitchel Noordwal 41 4501JT Oostburg De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op vrijdag 3 maart om 13.30 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de thuiszorg en Dr. P. de Bruyckere voor de goede zorg aan haar besteed. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. uitvaartverzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies ERft gratis informatiepakket tel. 0118 -612868 Veerseweg 36, 4332 BC Middelburg internet: wuAv.degi ootdekani.nl Bezige handen, nu gevouwen en stil een leven vol ijver, zo was je wil. Nu heb je rust, met lichaam en geest vaak zullen we denken aan wat is geweest. Bedroefd stellen wij u in kennis dat geheel onver wacht van ons is heengegaan mijn zorgzame man, vader, groot- en overgroot va dei- Jan Louis Joosse Jan Middelburg, t Vlissingen, 23 april 1924 28 februari 2006 Middelburg: Koos Joosse-Kaboord Lenie Pieterse-Joosse en Peter-Paul Pieterse Maroeska en Thomas Thymo Werner en Claudia Karin en Bastiaan Terneuzen: Jan Joosse en foelma Basilio Erwin en Viona M ai kei Sander Middelburg: Hans Joosse (in herinnering) Alphen a/d Rijn: Tanja Joosse 4332 DK Middelburg Zwanenhof 37 Jan is thuis opgebaard, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 4 maart om 11.00 uur in de aula van de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Bedroefd geven wij kennis van het onverwachte overlijden van mijn lieve, zorgzame man, onze dierbare vader, schoonvader en fantastische opi Johannes Cornelis Steutel Zaamslag Zierikzee 5 november 1921 24 februari 2006 Zierikzee: A.J. Steutel-Dirks Djakarta: Gera en Louwrens Klijnsma-Steutel Laureline Anneline Delft: Han en Marloes Steutel-Verheijen Pim Bart Joep Zierikzee, Lange Blokweg 2 Correspondentieadres: Florence Nightingalelaan 2 2614 GM Delft De Kerkdienst wordt gehouden in de Gasthuiskerk aan het Havenplein te Zierikzee op vrijdag 3 maart om 13.30 uur. (Ingangen parkeermogelijkheid via Hoge Molenstraat) Er is gelegenheid tot afscheid nemen voorafgaand aan de dienst. De kerk is geopend vanaf 12.45 uur. De teraardebestelling vindt plaats op de algemene begraafplaats aan de Stapelshofweg te Zierikzee om 14.30 uur. Hierna is gelegenheid tot condoleance in het Multi Functioneel Centrum, De Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Wij zijn geschokt door het onverwachte overlijden van J.C. Steutel oud-werkgever van ons bedrijf Wij wensen zijn vrouw, kinderen en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Directie en personeel Installatiebedrijf Steutel ln verband met hel overlijden van J.C. Steutel zal ons bedrijf op vri jdag 3 maart vanaf 12.00 uur gesloten zijn. Installatiebedrijf Steutel j Op 28 februari 2006 is voor ons toch onverwachts op I 81 -jarige leeftijd overleden onze geliefde broer, j zwager en oom Jan Louis Joosse echtgenoot van Jacoba Kaboord J. Onderdijk-Joosse Jac. Joosse C. Jöosse-Joziasse Neven en nichten Middelburg, 28 februari 2006 Wij voelen nog in onze hand het laatste drukken van haar hand Daarin lag nog wat leven daarin lag reeds de dood Daarin lag al die liefde sedert jaren ons gegeven die'zij in ene drukking nu voor eeuwig in ons sloot. Onze lieve moeder en omaatje is niet meer. Zij is in haar slaap overleden. Adriana Hector-van den Aarsen sinds 10 maart 1972 weduwe van Adrianus Leonardus Hector in de leeftijd van 83 jaar. Den Haag: Matthy en Nelleke Hector-v.d. Ende Monica en Hanswerher, Dagmar, Hidde Sander en Linda, Jaimy Kapelle: Piet Hector en tna Dickens Kapelle: Henny en Bram Janse-Hector Saskia Simone Maarten Wemeldinge: Rini en Pascal Hector Goes, 28 februari 2006 Zorgcentrum St. Maarten in de Groe Correspondentieadres: Fam. Janse-Hector, Elstarstraat 50,4421 DT Kapelle De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 3 maart om 13.30 uur in de H. Maria Magdalenakerk j aan de Singelstraat te Goes. De crematieplechtigheid zal om 15.30 uur plaats- i vinden in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in de i aula van het crematorium. Voor ons toch nog onverwacht, overleed onze schoonzuster en tante Cornelia Elisabeth Nijssen-Nijsse Fam. Nijssen "Stil maar, wacht maar alles wordt nieuw de hemel en de aarde Dankbaar dat hij zo lang in ons midden mocht zijn, delen wij u verdrietig mee dat van ons is heengegaan onze lieve, zorgzame, zeer betrokken vader, schoon vader, opa en overgrootvader Albertus Bonder gehuwd geweest met Antje Bijkerk Sappe meer, Goes, 25 maart 1912 28 februari 2006 plaatselijk directeur Van Gend en Loos van 1951-1977 Koudekerke: Anneke Maalderink-Bonder Jaap Maalderink Henk en Renate Slerre, Iris Annemieke en Flussein Sarah, Xancler, Nadine Albertine en Peter Driehuis: Tineke van Kruiningen-Bond'er Wim van Kruiningen Annet en Jon Boris, Sil Marieke en Roland Floris, Casper, Rebel Michiel en Marieke Jort en Zoe Amersfoort: Hilda Ruisaard-Bonder (in herinnering) Eric Ruisaard Nieske Dekker Nicholas en Leon tien Matthijs, Niels Marije en Ramon Job, Pleunie Corrrespondentieadres: Banckertstraat 214371 BP Koudekerke De afscheidsdienst, geleid door ds. R. Kamermans, zal worden gehouden zaterdag 4 maart om 11.00 uur in de Grote of Maria Magdalena Kerk aan de Singel straat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats aan het Gelde loozepad te Goes. Voor aanvang van de dienst is er van 10.15-10.45 uur in bovengenoemde kerkgelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in een zaal van het Van der Valk Hotel aan de Anthony Fokkerstraat te Goes. Onze dank gaat uit naar cle artsen en het verplegend en verzorgend personeel van afd. F van het Ooster- scheldeziekenhuis voor hun liefdevolle verzorging en betrokkenheid. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig'te beschouwen. Dankbetuiging Een hand, een woord een brief, een kaart. Het doet zo goed als je iemand missen moet. Voor uw warme reactie na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Simon Coppoolse danken wij u hartelijk. J. Coppoolse-Filius Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Lewedorp, maart 2006 Dankbetuiging Het heeft ons goed gedaan zoveel belangstelling en mede^ leven te hebben ontvangen - in welke vorm dan ook - na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overgrootvader PieterKaan We hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen u daarvoor onze oprechte dank. L.A. Kaan-van Driel Frans en Jacqueline Jacinta en Hans -Xem Jamie en Chris Terneuzen, maart 2006 Onze dankbaarheid gaat uit naar u. die medeleven heeft betoond door uw aanwezigheid, kaarten, j brieven en telefoontjes na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man en onze neef Jacob Seluta (loop) Het heeft ons getroffen te ondervinden, dat hij bij zo velen een plekje in het hart heeft. Dit biedt ons troost en geeft ons kracht verder te gaan. Tevens willen wij dokter C.j.E.M. Albers bedanken voor de goede zorg en begeleiding in het afgelopen jaar, alsook het verplegend personeel van Zorg- stroom Walcheren gedurende de laatste weken en begrafenisonderneming H. Jobse voor de nette ver zorging. H. Seluta-Nanlohy en verdere familie lelburg, 1 maart 2006 In Memoriam 01-03-1991 Lieve Mam 01-03-2006 xx Anne Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven, de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Steun reuma-research, in je eigen belang. Giro 324. ^Reumafonds 0| wwvy.reu mafonds.n i «JSS™.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 14