Bakx houdt bod Sparta in beraad Het grote afzien is nu pas begonnen PZC Hoek-bestuur wil nu rust Aanvaller kan tweejarig contract tekenen 19 Nieuw bestuur voor bowlingdistrict Turner Van Minde naar Berlijn Derde plaats schaatsster Wisse Ysebaert toch Zeeuws kampioene Aantjes terug als bondscoach uitslagen agenda I Van Rij leider in Grens Toernooi dinsdag 28 februari 2006 door Bauke Boersma GOES - De Rotterdamse club Sparta heeft Istvan Bakx een tweejarig contract voorgelegd. De twintigjarige voetballer uit Vlissingen, die bezig is aan zijn eerste seizoen in het tweede elf tal van de eredivisionist, be raadt zich de komende tijd op de aanbieding. „Er spreekt natuurlijk wel ver trouwen en waardering uit dat Sparta mij een contract voor twee jaar aanbiedt", zegt Istvan Bakx. „Naast mij zijn er maar twee andere jongens uit het tweede die ook een dergelijke aanbieding kregen. Maar dat wil niet zeggen dat de onderteke ning slechts een kwestie van tijd is. Er moet nog wel het een en ander goed duidelijk worden." Daarbij gaat het dan niet zozeer om de financiële inhoud van het bod, stelt de linksbenige voetbal ler. „Het is nog geen contract van eredivisieniveau, maar wel een duidelijke verbetering ten opzichte van mijn huidige over eenkomst. Maar eigenlijk inte resseert de financiële kant me op dit moment niet zo heel erg. Ik bedoel, als je je op eredivisie niveau bewijst, zitten er toch wel clausules in die een tussen tijdse opwaardering mogelijk maken." Voorwaarde Bakx richt zijn aandacht meer op de technische aspecten van een mogelijke verlenging van zijn verblijf op Het Kasteel. „Zo als het contract er nu ligt, is het nog niet duidelijk of het nu om een plek in de hoofdselectie gaat of dat ik nog in het tweede moet blijven. Daar wil ik wel helderheid over hebben." Mede omdat een voorwaarde van Sparta is dat Bakx, die nu nog dagelijks op neer en pendelt vanaf Vlissingen, zich in Rotter dam gaat vestigen. „Maar met alle respect, voor nog een jaar Sparta 2 zie ik een verhuizing naar Rotterdam niet zo zitten. Daarover moeten de club en mijn zaakwaarnemer Frank Schouten het onder meer nog gaan hebben." In de tussentijd moet Bakx, die afgelopen zomer overstapte van Kloetinge naar Sparta, zijn voe ten laten spreken. „Want je kunt wel praten, maar uiteinde lijk moet je het toch afdwingen. Na een goede periode waarin ik debuteerde in het eerste en vast meetrainde met de hoofdmacht, kreeg ik een terugslag en ben ik teruggegaan naar het tweede. De laatste tijd heb ik de stijgen de lijn weer te pakken en ik moet zorgen dat ik presteer. Dan komt het allemaal goed." door Frits Bakker HOEK - Het nieuwe bestuur van Hoek, dat gisteren tijdens een bijzondere ledenvergade ring is gekozen, wil de rust bin nen de club herstellen. Het spor tieve succes krijgt in de komen de maanden voorrang. John Bra- venboer, die met grote meerder heid werd gekozen tot tijdelijke voorzitter, wil in de eerste plaats dat zijn voetbalclub in de hoofdklasse blijft. Op bestuurlijk gebied is Hoek tot de voorjaarsvergadering op 31 mei weer onder de pannen. De oude bestuursploeg is opge- na een conflict over het functioneren van de technische commissie. Onder leiding van erevoorzitter John Bravenboer is tijdelijk een nieuwe ploeg ge vormd die uit vier man bestaat. Bravenboer zal de club de ko mende drie maanden leiden, Sjaak van der Lijke en Sjaak Lij- baart doen de werkzaamheden voor het secretariaat en Leo Breepoel is aangebleven als pen ningmeester. John Bravenboer: „We hebben tijdens de vergadering uitleg ge geven over de situatie waarin we nu verkeren en met name over het functioneren van de technische commissie. Daarna is er een stemming geweest om een bestuur te kiezen dat de za ken tot 31 mei behartigt. Ik heb gepleit voor rust, want daar zijn wè na de ontwikkelingen van de laatste weken hard aanToe." Het tijdelijke bestuur gaat op zoek naar kandidaten die straks het definitieve bestuur moeten vormen. „Ik heb gezegd dat ik zelf zeker geen voorzitter wil blijven", benadrukte Braven boer. Het bestuur zal zo snel mo gelijk een commissie vormen die hand- en spandiensten verricht. „Want er is veel werk te doen." Voor Bravenboer telt in het res terende, deel van de competitie vooral het sportieve belang. „Al les moet erop gericht zijn dat we in de hoofdklasse blijven." Daar naast wil de voorzitter ook een belangrijke inbreng hebben in hét samenstellen van de selectie voor volgend jaar. „Ik wil zo veel mogelijk bij ge sprekken met spelers aanwezig zijn. De technische mensen heb ben vorige week de onderhande lingen geopend. Twee spelers hebben hun vertrek al aangekon digd. Als het aan ons ligt, willen we de spelersgroep verder zo veel mogelijk in stand houden." GOES - Het bowlen in Zeeland wordt sinds dit weekein de weer bestuurd. Het district, waaronder de bowling clubs uit Middelburg, Goes, Renesse, Sas van Gent en Sluis vallen, viel in oktober ten prooi aan chaos toen het destijds zittende bestuur aftrad. Afgelopen zaterdag werd een nieuw bestuur geformeei-d. NBF-bestuurder Jan Broekhuizen, die zich in oktober op wierp als een soort van crisismanager, heeft een groep van vijf personen bereid gevonden zitting te nemen in het nieuwe bestuur en in het district alle zaken in de bow- lingsport te gaan regelen. Marion de Leux (Sas van Gent) gaat de financiën behe ren. Tino van Leeuwen (Middelburg) wordt verantwoorde lijk voor jeugdzaken. Jan Walraven (Middelburg) neemt de 50+ voor zijn rekening. Reinier de Rooy (Goes) behar tigt wedstrijdzaken en fungeert als contactpersoon tussen de NBF en het district Zeeland. Martin van Dijk (Gbes) krijgt een algemene functie. GOES - Carlo van Minde uit Goes is opgenomen in de na tionale jeugdploeg turnen. De formatie komt komend weekeinde in actie tijdens de internationale Junioren Team Cup in Berlijn. Naast Van Minde maken Tim Smeets, Emiel Tanis en Yuri de Koster deel uit van de na tionale selectie. Coach is Bram van Bokhoven. BREDA - Martje Wisse is tijdens het gewestelijk afstands kampioenschap op de 5000 meter als derde geëindigd. De schaatsster uit Goes reed voor het eerst de langste af stand bij de vrouwen in een tijd van 8.42,71 minuten. De Zeeuws kampioene verbeterde daarmee het Zeeuws re cord met 27 seconden. Die snelste tijd (9.09,84) stond sinds 1994 op naam van Dorien Janse. Voor de mannen stond de langste afstand op het program ma, de 10.000 meter. Bastiaan van 't Westeinde uit Wol- phaartsdijk eindigde op de zesde plaats en werd daarmee de beste Zeeuw. Van 't Westeinde reed de tien kilometer en kwam tot een tijd van 15.31,30. VLISSINGEN - Niet Sjaan Maartense van AV'56, maar Ingrid Ysebaert mag zich Zeeuws crosskampioene bij de vrouwen masters noemen. De atlete van RKHAV uit Hulst behaalde evenveel punten als Maartense (813), waarna de laatste ten onrechte kampioene werd ge noemd. Het reglement van de Delta crosscompetitie geeft echter aan dat bij een gelijke stand het aantal overwinnin gen doorslaggevend is. Ysebaert won de masterscrossen in Kruiningen, Hulst, Hoek en Middelhamis en was dus goed voor vier overwinningen. Maartense zegevierde al leen in Aardenburg en Vlissingen. NIEUWEGEIN - Johan Aantjes keert terug als bonds coach van het Nederlandse mannenwaterpoloteam. Hij volgt Robin van Galen op, die onlangs cle overstap maak te naar de nationale vrouwenselectie. Aantjes (48) was eer der bondscoach van de mannen tussen 1999 en 2003. ANP Voormalig sprinter Jeroen Blijlevens gaat na operatie met een kunstheup door het leven Talloze malen ivierp Jeroen Blijlevens zich als wielrenner in het gevaar van de massa spurt. Nooit viel hij, nooit kwam hij iets tegen. Als recrea tief voetballer bleek een tikkie in de rug genoeg om zijn leven op zijn kop te zetten. Van een gecombineerde dijbeen- en dub bele heupbreuk kwam een kunstheup. „Ik voel me niet ge handicapt. Wel iemand met een beperking. door Ad Pertijs MEERLE - Binnen is het be haaglijk warm. De pasgeboren dochter July schreeuwt om aan dacht of een verse melkbidon. Jeroen Blijlevens reikt hem aan. Hinkend. Met behulp van een kruk. De topsprinter van weleer leeft sinds kort met een kunstheup. Als July weer tevre den is ingesoesd, gooit Blijle vens de 'finishfoto's van zijn sportieve carrière' op de salon tafel. „In België krijg je die gewoon mee naar huis", zegt Blijlevens (34) als hij de röntgenfoto's uit de grote enveloppes haalt. Hij wijst op de dubbele scheur in het heupgewricht. „Een kwes tie van dikke pech." Door de dubbele scheur doorbloedde de kop van het gewricht amper meer en stierf in een jaar tijd nagenoeg af. Het oordeel van de arts was keihard: een prothe se. „Zoiets hang je niet aan de gro te klok", kijkt Blijlevens terug op de dag in november dat hij het nieuws te horen kreeg. „Ik voelde al langer aan dat het mis aan het gaan was. In het be-^ gin denk je nog dat alles zich zal herstellen, maar op het laatst kon ik amper meer lo pen. Ik stierf van de pijn." Half oktober nam Tristan Hoff man afscheid in Groenlo. Blijle vens was gevraagd mee te fiet sen. „Eigenlijk wilde ik het niet. Toch ben ik opgestapt. In de eerste ronde voelde ik het al. Ze reden me zo uit het wiel. Ik heb me snel laten dubbelen en ben afgestapt. Krijg je toch reacties dat je er niks meer van kunt." Toevalstreffer Niet leuk om te horen, maar Jeroen Blijlevens: „Zo'n prothese gaat tussen de vijftien en twintig jaar mee. De arts vertelde me dat er mensen zijn die met twee pro theses de marathon lopen. Dat zal wel, maar dan kun je ook na vijf jaar terug voor een nieuwe. Mij niet gezien." foto Ron Magielse/GPD het deert hem kennelijk weinig meer. Ooit begrepen ook weini gen dat hij prof mocht worden bij TVM. Toen hij in 1995 zijn eerste Tourrit won, heette dat een toevalstreffer, maar 'Jerom- meke' bleef spurts winnen. De miskende Blijlevens wilde zijn talenten als renner tonen. Hele maal na zijn topjaar 1999, waarin hij twee dagen de leiderstrui droeg in de Giro en een toptransfer naar het Itali aanse Polti afdwong. Blijlevens ging voor de zwaardere koer sen en reed een dijk van een voorjaar in 2001. „Als coureur was ik nooit zo goed als toen." Kort daarop ging het mis. Een virus verknalde zijn Tour de France en daarna bleef hij suk kelen. Net zolang tot hij in 2004 in de Scheldeprijs afging via de zijdeur. Geen af scheids- koers, geen mooie woorden, ge woon stoppen op het diepte punt. Blijlevens ging voetballen, bij Zundert 5. „Ik vond dat hart stikke leuk om te doen. Het was wel een cultuurshock. On gelooflijk hoe die voetballers hun sport beleven. Na afloop volop bier en ze leven er geen meter voor. Als ik dat vergelijk met hoe een amateurwielren ner leeft... Maar goed, het was wel gezellig." Tot Blijlevens met Zundert 5 op bezoek ging bij w Molen schot. De vorm kwam terug, hij scoorde en toen gebeurde het. „Een simpel tikkie van achte ren. Ik viel op mijn knie." Zo ongelukkig dat het heupge wricht knakte. „Ik hoorde het twee keer kraken." Het was geen doodschop. „Er werd niet eens gefloten voor een vrije trap. Een van die spe lers van Molenschot zei: 'Niet zeuren joh, gewoon verder voet ballen'. Kun je nagaan. Vanuit de ambulance belde ik mijn vrouw Franske. Ik zei dat ik een liesbreuk vreesde. 'Dan kom ik je wel ophalen', zei ze nog." Het bleek veel erger. Zijn af scheidsreceptie een week later ging echter gewoon door. Stond hij uren op zijn krukken. „Dat is niet de reden dat het ge wricht is afgestorven", verze kert Blijlevens. „Maar hele maal goed was het uiteraard ook niet." Snelheidsrecord Het gaf alleen aan hoe zorge loos Blijlevens naar de toe komst keek. Zijn geplande aan val op het wereldsnelheidsre cord van Fred Rompelberg zou hooguit met een jaar vertraagd worden. Het werd afstel. „Net toen ik er steeds meer zin in kreeg." Het idee kwam van Rini Wagt- mans. „Ach, ik had toch niets anders meer te doen. Het was niet mijn grote doel. Dat had ik al gehad. Nee, ik vond het leuk om zoiets te organiseren. Ieder een praat erover en als mensen zeggen dat het niet te doen is, vind ik het juist een uitdaging om het wel te doen." „We wilden er iets moois van maken. Met een bekende auto coureur als gangmaker. We wil den Jos Verstappen vragen. Zo iets werkt in de media. Die po ging op zich heeft weinig met topsport te maken. Je moet ach ter een auto een mijl lang har der rijden dan 269 kilometer per uur. Wat doe je dan: je laat je aan een kabel optrekken tot 300 kilometer per uur. Als die kabel ontkoppeld wordt, is het alleen de kunst om overeind te blijven. Meefietsen hoeft feite lijk niet meer. Met 300 ga je hard genoeg om boven de 269 te blijven. De enige reden waar om het niet massaal wordt aan gevallen, is dat het een hoop geld kost." Franske luistert opgelucht mee. „In het begin vond ik het allemaal best. Tot mijn vrien dinnen gingen bellen. 'Dat jij dat goed vindt.' Dan ga je pas nadenken wat het precies in houdt." Achteraf is ze maar wat blij dat manlief zich niet heeft laten uit hollen met een vaartje van 300 per uur. Wat wel jammer is: „Guus Meeuwis zou komen zin gen als het gelukt was." Sportieve hoogstandjes zullen er niet meer bij zijn voor de 34-jarige Blijlevens. „Zelfs ski ën is me afgeraden. Zo'n prothe se slijt en gaat tussen de vijf tien en twintig jaar mee. De arts vertelde me dat er mensen zijn die met twee protheses de marathon lopen. Dat zal wel, maar dan kun je ook na vijf jaar terug voor een nieuwe kunstheup. Mij niet gezien." De operatie van deze maand was nog wel een staaltje top sport. „Ik heb net zolang ge zocht tot ik de beste specialist had gevonden. Eentje die heel precies dat ding erin kan zet ten." Skivakantie Thuis op de bank lijkt Blijle vens laconiek om te gaan met zijn lot. „Nog een geluk dat het pas na mijn carrière is ge beurd." Franske vindt het on dertussen een hele stap terug. „Ik was graag nog met je op ski vakantie gegaan." Jeroen: „Er zijn veel ergere dingen." Frans ke: „Maar je bent toch beperkt in de dingen die je nog kunt doen." Jeroen: „Nou en?" Ze grappen wat over de invali denparkeerplaatsen die binnen kort voor hem openliggen. „Ik voel me niet gehandicapt. Ik ben hooguit iemand met een be perking." Over een tijdje hoopt hij weer te fietsen. „Fietsen is goed, fietsen is een mooie bewe ging zegt de dokter." Deze Tour wil Blijlevens daar om weer met gasten de bergen intrekken. T-Mobile heeft hem al gecontracteerd. Relatiemar kering moet zijn ding worden. De snoephandel die hij onlangs opdoekte, bleek dat niet te zijn. Baby July slaapt. De andere twee kinderen worden naar bed gedirigeerd. Hij schuifelt naar de keuken om de koffie koppen vol te schenken. Hij ziet zichzelf tobben en lacht. „Ik zie nu pas af. Na mijn car rière." GPD Eeklo. Huisleague bowlingvereni ging Sas van Gent: Het Feestbeest-'t Stremijn 4-0, De Watergeus-The Killers 2-2. Stand: 1Het Feestbeest 48-34.808, 2. 't Stremijn 42-34.346, 3. De Watergeus 42-34.049, 4. The Killers 28-32.557. Hoogste gamegemiddeldem, man nen: 1. Franz Roeb 172,50 pins. Vrou wen: Marion de Leux 166,93. Hoogste game, mannen: Werner de Leux 230. Vrouwen: Marion de Leux 226. Teams: 't Stremijn 700. Hoogste serie, mannen: Werner de Leux 601. Vrouwen: Marion de Leux 622. Teams: Het Feestbeest 1886 pins. Patrick Moens, Cor Provoost en Nick Wegman 3,5; 16. Arjo Arendse, Jakob Buysse en Maarten Rademakers 3; 19. Philip Lemmens, Philip de Vroe, Hen drik de Wit, Hans Destombes, Luc Hae- rs, Roger van den Berghe, Peter Neve, Ronald Facchin, Cees Groenewoud, Ste ven Rademakers en Wesley van Verde- gem 2,5. Lucky Day 3945: 2-4-10-14-15-19-22- 27-31-35-38-45-46-48-52-57-58-62-65-71 (onder voorbehoud). Oostburg. Orevo: De Oranje Duivels- Blauwe Tulp 1-6, Expert Bakker/Diancy- GAOS 3-6, l'Equipe-De Eenhoorn 3-7, RVS-Engelaar-Oud Sluis 4-2, Potterie Sluis-Olympiakos 2-3, Marco Polo-Rie- mens 1-7, Security Nederland-Polder man 5-0. Standen. A-poule: 1. Signtex/de Sut ter 14-27, 2. Oud Sluis 16-24, 3. Blauwe Tulp 17-24, 4. Meeuwsen 15-16, 5. De Eenhoorn 15-13, 6. Security Nederland 14-12, 7. Polderman 15-12, 8. De Oranje Duivels 14-10, 9. la Porte d'Or 16-10,10. RVS-Engelaar 14-9, 11. l'Equipe 16-9. B-poule: 1 Telepost 12-22, 2. GAOS 15-22, 3. Riemens 14-18, 4. Avance 15-17, 5. Marco Polo 14-13, 6. Olympia- kos 15-13, 7. Drie Koningen 13-12, 8. Spitsbroek-14-12, 9. Potterie Sluis 13-5, 10. Expert Bakker/Diancy 13-4. Dubai. Mannen. Eerste ronde: Agas si (VSt/4) - Rusedski (GBr) 7-6 6-0, Schüttler (Dui) - Ferrer (Spa/5) 6-2 3-6 7-5, Andrejev (Rus) - Seppi (Ita) 7-6 1-6 6-4, Vik (Tsj) - Tipsarevic (SMo) 6-2 6-4, Henman (GBr) - Lopez (Spa) 6-2 7-6 (6), Olivier Rochus (Bel) - Santoro (Fra) 6-4 6-1, Klec (Slw) - Bracciali (Ita) 6-4 6-4, El Ghareeb (Koe) - Bahrouzyan (VAE) 7-6 6-2. Doha. Vrouwen. Eerste ronde: Schruff (Dui) - Jankovic (SMo/8) 6-2 7-5, Li Na (Chn) - Zvonoreva (Rus) 6-4 6-4, Hingis (Zwi) - Washington (VSt) 6-1 6-0, Vinei (Ita) - Likovtsjeva (Rus/7) 6-4 6-4, Bondarenko (Oek) - Doestjevina (Rus) 7-6(1)6-1. Axel. Dressuur Vosseruiters. Paar den klasse Z2: 1. Ilse Roozen, Levieta (Vosser.) 184; 2. Ingeborg van Zeele, De cadent (Zwinr.) 167; 3. Maaike Hame link, Square Dimension (Scheldestad) 153. M2: 1. Wendy Boeckhout, Ulrich (Walcheren) 149. Ml: 1. Sandy de Poor ter, Ursa Minor (Zwinr.) 159. L2:1. Eve lien de Kesel, Elco (Haringr.) 166; 2. Ana- tevka Dooms, Punjab (Honter.) 149. LI: 1. Dieter Willems, Tristan (Haringr.) 164; 2. Els Koster, Tarkan (Oranjr.) 162. Pony's M2 cat. E: 1. Peter van Remor- tel, Levade (Vosser.) 154. M1 cat. CD: 1. Zachary Saelens, Marissa (Haringr.) 157. L2 cat. E: 1. Janey Vermunt, Prins Melride (Hulst) 169. Breda. Gewestelijk afstandskam pioenschap. Vrouwen, 5 km: 1. Ka ren Teuling (Eindhoven) 8.33,47; 3. Mar tje Wisse (Goes) 8.42,71; 6. Corina Boe kei (Brouwershaven) 8.57,72. Mannen, 10 km: 1. Gijsbert Nieuw koop (Wijk en Aalburg) 15.01,13; 6. Bas tiaan van 't Westeinde (Wolphaartsdijk) 15.31,30; 13. Quinten Meulblok (Burgh- Haamstede) 16.51,82; 18. Vincent de Vrieze (Burgh-Haamstede) 17.18,59; 22. Mare de Vrieze (Brouwershaven) 17.28,90.; 26. René de Leeuw ('s-Heer Hendrikskinderen) 17.55,80. Ronde van Californië. Zevende etap pe: 1. Pollack (Dui) 123 km in 2.50.27, 2. Haedo (Arg), 3. Greipel (Dui), 4. Haselba- cher (Oos), 5. Candelario (VSt), 6. Fra- ser (Can), 63. Kroon. Eindstand: 1. Landis (VSt) 22.46.46, 2. Zabriskie (VSt) 0.29, 3. Julich (VSt) 0.34, 4. Hincapie (VSt) 0.45, 5. O'Neill (Aus) 1.08, 6. Leipheimer (VSt) 1.10, 33. Kroon 8.26. dinsdag Dammen PZDB-competitie. Tweede klasse B: Lammerenburg 2-Souburg 2. Aanvang: 19.30 uur. 1 Voetbal Evergem. Schaak Grens Toernooi. Zesde ronde: Kees Nieuwelink-Gert van Rij 0-1, Valère de Buck-Nick Dubbel dam 0-1, Henk de Ridder-Chris Lan- ckriet 0-1, Adrie den Hamer-John Gom- mers 1-0, Mike Verkimpe-Nick Wegman 0,5-0,5, Erik Bolleman-Jakob Buysse 1-0, Philip Lemmens-Cor Provoost 0-1, Theo de Putter-Steven Rademakers 1-0, Hans Destombes-Patrick Moens 0-1, Ma nuel Colsen-Maarten Rademakers 0-1, Ronald Facchin-Edgard Himschoot 1-0, Luc Haers-Joris Neyt 1-0, Sander Ardi- nois-Roger van den Berghe 0-1, Marcel Ingels-Wesley van Verdegem 0-1, Kurt Engels-Sofie van de Geuchte 0-1, Frans Rottiers-Marc Roesbeke 1-0, Arsène Neyt-Reinout van Kerrebroek 0-1. Stand: 1. Gert van Rij 5,5 punt; 2. Kees Nieuwelink, Nick Dubbeldam, Chris Lan- criet en Adrie den Hamer 4,5; 6. Valère de Buck, Erik Bolleman en Bart de Voge- laere 4; 9. Mike Verkimpe, John Gom- mers, Henk de Ridder, Theo de Putter, Vriendschappelijk: Yerseke-Apol- lo'69. Aanvang: 19.30 uur. EVERGEM - Gert van Rij is na zes ronden de nieuwe leider in het Schaak Grens Toernooi, dat in het Belgische Evergem wordt gehouden. De winnaar van de eerste editie klopte in de zesde ronde Kees Nieuwelink, de win naar van de tweede uitgave. Door die zege nam HWP-er Van Rij een serieuze optie op de eind zege in dit vierde toernooi. Hij heeft met nog twee ronden voor de boeg een voorsprong van een vol punt op de concurrentie. De deelnemers van HWP uit Sas van Gent deden het toch goed. Nick Dubbeldam klom door winst op thuisspeler Valère de Buck naar de derde plaats, ach ter zijn eerder genoemde clubge noten Gert van Rij en Kees Nieu welink. KEI. MÉ ORAW CftEPITfl^MiAf&Vr\' Istvan Bakx: „Er spreekt natuurlijk wel vertrouwen voor twee jaar aanbiedt." en waardering uit dat Sparta mij een contract foto Rob Kamminga

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 41