t risten Unie Middelburg Krijn Hamelink Schipper f OAZ Viuante Plaats uw familie berichten in de PZC Ga spierziekte A.L.S. te lijf. Giro 100 000 Lijst Wij zijn verhuisd Schipper Goes OAZ Goes www.everse.nl fZC dinsdag 28 februari 2006 13 Sluitingstijden familieberichten:- Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Bedankt voor je liefdeje trouw, je eerlijkheid, voorde lach van bijna iedere dag. Voor het geluk dat je ons hebt gegeven. Deze dingen duren altijd te kort. Met veel verdriet, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven aan ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het toch nog plotselinge overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve ma en dochter Francina Levina (Francien) van Doeselaar echtgenote van Theophilus Cornelis Verschuren Zij overleed in de leeftijd van 55 jaar. Terneuzen: Theo Verschuren Terneuzen: Jeroen en Manneke Utrecht: Martijn Terneuzen: Liesbeth van Doeselaar-de Feijter 26 februari 2006 Berkelstraat 6.4555 CJ Terneuzen De crematieplechtigheid wordt gehouden op vrijdag 3 maart om 11.00 uur in de aula van het crema torium. Bellamystraat 28-c te Terneuzen. Aansluitend aan de crematieplechtigheid bent u in de gelegenheid te familie persoonlijk te condoleren. Wilt u. indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Wegens familieomstandigheden is Francie Cosmetics gesloten tot en met vrijdag 3 maart. Vanaf maandag 6 maart staan wij weer volledig tot uw dienst. Hel Francie Cosmetics team Een glimlach voor ieder Een schaterende lach Hardwerkende handen Liefdevol en zacht Tot het laatst bezorgd voor oma en haar gezin moeten wij toch afscheid nemen van onze lieve schoonzus en tante Francien Verschuren Wij wensen Theo. leroen, Hanneke, Martijn en oma heel veel sterkte en kracht toe dit zware verlies te kunnen dragen. Jose - Emiel Jean-Paul - lannine Patrick - Jolanda Amanda, Stefanie, Jeffry Achter de tranen bij dit afscheid, schuilt de glimlach van de herinnering. Vol ongeloof en niet beseffend wat ons is over komen, kregen we het bericht dat onze nicht en achternicht is overleden Francien Verschuren L. Pattist M. de Feijter Bram en Patricia. Pamela en Zeidy Ina en Albert, Kim Lejo en Yolanda, Mark en Anoek Addy Lizie en Jacko, Bryan en Etienne Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden, na een kort ziekbed, van onze nicht Francien Verschuren-van Doeselaar Wij wensen Theo, Jeroen en Hanneke, Martijn en tante Lies alle sterkte om dit verlies te verwerken. Vera en Jan Nora en Fini Zondag heb ik afscheid moeten nemen van mijn allerliefste vriendin Francien Verschuren Voor dit verlies heb ik geen woorden maar die hadden wij nooit nodig, onze ogen zeiden genoeg. Ik zal je verschrikkelijk missen. Emmy de Nijs Theo de Nijs Terneuzen, 26 februari 2006 Vriendschap gaat verder dan de dood Intens verdrietig zijn wij om het overlijden van onze allerliefste vriendin Francien Zij was heel bijzonder en heeft voor altijd een plaats in ons hart. We zullen haar erg missen. Theo, Jeroen. Flanneke, Martijn en Oma, wij zullen er a11ijd voor j u 11ie zijn Arno en Maria Fabian en Dagrnar Barry, Danitsjaen Jens "Achter tranen van verdriet schuilt de glimlach van herinnering" Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Francien Verschuren Wij wensen Theo, Martijn, Jeroen Hanneke veel sterkte toe. Walter Jillian. Gino Cindy. Richard Petra. John Annemiek, Stefan Jenny, Raphaël Femke, Mark. Liesbeth Bedankt lieve Francien De buren wensen Theo, Jeroen, Hanneke, Martijn en Oma veel sterkte toe. De families Blómmaert de Bruyne van Duivendijk Kleinegris Kooien v. Nieuwenhove Scheele Smit je handen hebben voor ons gewerkt, je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Na vele jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij voor rins betekend heeft, moeten wij u tot onze diepe droefheid mededelen dat toch nog onver wacht is overleden mijn lieve vrouw, onze lieve moe der, schoonmoeder, oma en overoma Celina Maria Roets echtgenote van Eduardus Johannes Minnaert Oostburg, 11 maart 1929 t Oostburg, 27 februari 2006 Oostburg: E. J. Minnaert Oostburg: Peteren Clazien Minnaert-Sol Stephan Oostburg: Edie en Flilda Minnaert-Gevaert Samira en Micha Dylan, Jason Dimitri en Carola Mitchel Noordwa! 41 4501 JT Oostburg De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal gehouden worden op vrijdag 3 maart om 15.50 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy straat 28c te Terneuzen. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van de thuiszorgen Dr. P. de Bruyclcere voorde goede zorg aan haar besteed. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbaar voor onze jarenlange vriendschap neem ik afscheid van buurvrouw De Rijke Ik zal u missen. Maryan van Bakel Je hebt je strijd ten einde toe gestreden, tot God je riep, Hij nam je bij de hand, Hij heeft geluisterd naar je vurige gebeden, je stap voor stap geleid naar het Beloofde land. Intens verdrietig, maar dankbaar voor wat hij ons heeft geschonken, delen wij u mede dat na een moeizame laatste levensfase van ons is heengegaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en opa Jan Fraanje echtgenoot van Adriana Elisabeth Flipse 28 april 1924 - f 26 februari 2006 Borssele: Adrie Fraanje-Flipse Heinkenszand: Corrie en Peter Matthijsse-Fraanje Talitha en Rieuwert Djuri en Natasja Goes: Piet en Marijke Fraanje-Janse v. NoOrdwijk Gert-Jan en Saskia Martijn Heinkenszand: Anne lies en Hans van Hoorn-Fraanje Erik Sandra en Kimon Nieuwdorp: Elly en Hans Kopmels-Fraanje Adjo Mario en Anneke Goes: Joop Fraanje Oostsingel 31 4454 AZ Borssele De afscheidsdienst zal worden gehouden vrijdag 3 maart om 15.30 uur in de Hervormde kerk, aan het Plein te Borssele, waarna omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er in de zaal van de Gereformeer de Gemeente kerk, Oostsingel 21 te Borssele gele genheid tot condoleren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze zwager J. Fraanje Anton en Bep Versluis Kamperland, 28 februari 2006 Fleden is voor ons toch nog onverwacht overleden onze buurman Jan Fraanje Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe. Jozien Traas Dien Schipper Familie Walhout Familie Goudzwaard Familie Karelse Borssele, 26 februari 2006 m s Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraai 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 rNa een gezond en actief leven is op 87-jarige leeftijd, na een kortstondige ziekte, overle den onze lieve pa, opa en overgrootopa Theophile Johanna Lippens weduwnaar van Maria Wilhelmina Luisterburg Sas van Gent: Dimmy en Ward t du Puy-Lippens Karin en Jacq, Nadja en Elwin Axel: Emmy en Benny David-Lippens Carla en Carlo, Davey, Elise Linda en Mels, Robin, Dénnis Teteringen: Ruud en Iet Lippens-van Nuenen Sabine en .Marcel Simone en Peter Mathijs en Afke Sluiskil: Marjan en Frans Riekwel-Lippens Brian en Inge Merel en Thijs Iris en Björn Terneuzen, 24 februari 2006 Correspondentieadres: Mozartstraat 214571 XH Axel Er is gelegenheid om afscheid te nemen van pa op dinsdag 28 februari van 19.00 tot 19.30 uur in het mortuarium aan de Westsingel te Axel. De uitvaartdienst wordt gehouden op woensdag 1 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Gregorius de Grote te Axel, gevolgd door de begrafe nis op de begraafplaats Westerzicht, Westsingel te Axel. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid de fa milie persoonlijk te condoleren in het cultureel cen trum "deHalle". Rooseveltlaan la te Axel. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Haar ogen hebben ons gezocht, haar mond heeft ons gekust, haar handen hebben ons verzorgd, haar geest liet ons niet los. Na een liefdevol arbeidzaam leven, waar de kinderen en kleinkinderen centraal stonden, is toch nog plotseling van ons heengegaan onze aller liefste moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Elisabeth Nijssen-Nijsse weduwe van C. Nijssen in de leeftijd van 87 jaar. Rotterdam Elly en Simon Kapelle Chris Shanghai (China) Mieke en Adri, Karen, Bart en Wouter Kamperland Ankie en Hans (in herinnering), Nikki Kapelle, 26 februari 2006 Correspondentieadres: Wemeldingsezandweg 14,4421 ND Kapelle Ma is thuis waar u afscheid van haar kunt nemen. De afscheidsdienst zal worden gehouden op zater dag 4 maart om 11.00 uur in de hervormde kerk te Kapelle. De begrafenis zal om 12.00 uur plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Kapelle. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in de koor kerk van voornoemde kerk. Tante Nijssen Kracht, zorgzaamheid en liefde waren de drijfveer in je leven. Tante Rachel Adrie en Ineke RianneenTed Marjo en Jacco Tot onze droefheid werd heden uit onze familiekring weggenomen onze lieve zwager en oom Adam Jacob Rotte weduwnaar van A.P.J. Beije Bruinisse: J.A.P. Capelle-Beije Groningen: N.M. Bakker-Beije Koudekerke: J.L.I I. Beije-Roose H.jl Schouwenaar Neven en nichten 24 februari 2006 Tol onze diepe droefheid is doof de Heere uil ons midden weggenomen, na een kortstondig ziekbed, onze lieve vader, groot- en overgrootvader Johannes Brouwer sinds 19 oktober 1974 weduwnaar van Willemina Pouwelse in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Apeldoorn: Johan en Ida Brouwer- Nieuwenhuijse Goes: Wim en Leny Brouwer-Geertse Gapin'ge: Suus en Floor Griep-Brouwer Vlissingen: Lien Maljers-Brou wei- tin herinnering) Piet en Lia Maljers-de Vilder Vrouwenpolder: Elly en Andries de Voogd-Brouwer Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar het personeel van Verzorgingshuis Eben-Haëzer en dr. I.ankhorst voor de liefdevolle verzorging en begeleiding Middelburg. 27 februari 2006 Briandlaan 2 Correspondentieadres: S.A. Griep-Brouwer Maria van Reigersbergstraat 11 4352 AK Gapinge Zaterdag 4 maart zal D.V. een rouwdienst gehouden worden in de Ter Hoogekerk Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg om 11.00 uur. Aanslutiend zal de begrafenis plaatsvinden op de Oude Begraafplaats te Veere om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ter Hoogekerk. Geen bloemen. onvoltooid verleden tijd Over de hele wereld rijn kinderen hei slachtoffer van oorlogsgeweld. Kinderen lijden onpeilbaar diep van oorlogservaringen. Velen zullen voor jaren getraumatiseerd blijven, misschien wel levenslang. Wij kunnen ons simpelweg niel voorstellen wat deze kinderen hebben gezien of hebben doorslaan. Deze kinderen hebben hulp nodig. De Nederlandse stichting WingsofHope Q ondersteunt, met lokale hulpverleners, fZN^ kinderen met een oorlogstrai Steun ons werk! MET ALLES Vluchtelingen zijn blij met alles. Een tentzeil j, (6 5,40j. Een jerrycan ■1 halen 1,25). Een deken (C 3,60). Geluk is gemakkelijk te geven: giro 999, 1 Stichting Vluchteling, Den Haag. )m m t.n.v. A.l.S. centrum-Amsterdam in samenwerking met het Prinses Beatrix Fonds Dankbetuiging Wij danken u voor alle liefde, warmte en aandacht die w van u kregen tijdens de ziekte en het overlijden van ona vader en opa Reint Bevend Boelman .Het heeft ons bijzonder getroost en gesterkt. DANKBETUIGING De hartelijke wijze van medeleven en de grote belangstelling die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, grootva der en overgrootvader Geeraard Cornelis van Leeuwen hebben ons erg gesteund. Ook veel dank aan lacques van Voorenberghe en Vera Quataert voor hun goede begeleiding voor, tijdens en na de uitvaart. l.C. van Leeuwen-Obrie, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen. IJzendijke, februari 2006. Schipper f O AZ ■Rgsanas is van Schaepmanstraat 21 naar Schermerhornstraat 2 te Goes verhuisd (Tel. 0113 23 94 00 Postbus 8 4460 AA GOES). is van Stadhuisplein 20 te Vlissingen naar Schermerhornstraat 2 te Goes verhuisd (Tel. 0113 25 66 00 Postbus 148 4460 AA GOES). www.ondernemen doe je samen.nl Onder dak bij Morres Wonen B.V. - Hulst Telefoon 0031 (0) I M 371471 Telefoon 0031 (0) 115 563565 Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Steun reuma-research, in je eigen belang. Giro 324.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30