PZC Plaats uw familie berichten in de PZC Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! 1Reumafonds maandag 27 februari 2006 swb Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Vlissingen Druten, 24 februari 2006 Tolaal verbijsterd en niet beseffend wat ons is over komen delen wij u mee dat zeer plotseling is overle den mijn innig geliefd kind en zus Klara Henderika de Graaf-Scholtens Carla in de leeftijd van 50 jaar. Groot is ons verdriet Mevr. A.H. Scholtens-Prins Tiny Jacobse-Scholtens Neven en nichten Correspondentieadres: Anjelierenlaan 139.4382 VG Vlissingen "Als een ster aan het universum" Yolanda Mulder 28 augustus 1951 25 februari 2006 Fred Ariane, Inge, Daniellè Cor Smit-Bijtel Egon en Carla Carolien, Chantal Henriëtte Dimitri, Stefan, Lisa-Marie Monique en Foort Marisca Tamara en Mare Marnix, Femke Mir In herinnering: echtgenoot, vader, broer en zoontje Ring 10 4455 AE Nieuwdorp Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag van 19.30 tot 20.00 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden donder dag 2 maart om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd rouwcentrum. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. In plaats van kaarten In de avond van 24 februari 2006 overleed in het j Oosterscheldeziekenhuis onze geliefde broer, zwager en oom Jacobus Traas in de leeftijd van 66 jaar. Ko heeft lange tijcl op verschillende locaties van "Arduingewoond. Hij werd al die jaren met goede en hartelijke zorg omgeven. Onze grote waarderingen dank gaan uit naar een ieder die daarbij betrokken was. We denken daarbij in het bijzonder aan de medewerkers van De Perponcherpolderweg 5 te Wolphaartsdijk. KeriKeri: M. Traas (Nieuw-Zeeland) G. Traas-Dijkstra Neven en nichten Correspondentieadres: N. van Antwerpen, Nassaulaan 814332 XP Middelburg De afscheidsdienst zal D.V. worden gehouden woensdag 1 maart om 10.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 11.00 uur de begrafe nis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Nieuwdorp. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 9.30 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na de begrafenis is er 'in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Voor een zorgzame begeleiding UlTVAARTZORGCE NTRUM De Bevelanden j.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A) Goes (0113) 227525 fi Ook v°or bemiddeling en advies bij de aanschaf van een gedenkteken ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS. R.V.S EN BRONS Met grote droefheid in het hart, maar met dankbare herinneringen aan de liefde die zij ons heeft ge schonken, geven wij u kennis van het overlijden van mijn levenspartner, onze lieve moeder, schoon moeder, oma en omi Iris Briquet eerder weduwe van Dominicus Mobach levenspartner van Arinus Willem Kloot in de leeftijd van 69 jaar. Terneuzen: A.W. Kloot Westdorpe: Marie-Louise en Arie Michel en Corina, Lolita Niels Sander Terneuzen: René Axel: Anneke en Piet Desireé en Mo Sebastiaan en Natasja Terneuzen: Johan en Cora Levi Vara 25 februari 2006 Burg. Geillstraat 42 4531 EC Terneuzen Iris is opgebaard in rouwcentrum Monuta, Roose- veltlaan 6 Terneuzen, waar gelegenheid is om afscheid te nemen op woensdag 1 maart van 15.00 tot 15.30 uur. De crematieplechtigheid is op donderdag 2 maart om 15.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy- straat 28c, Terneuzen. Gelegenheid tot persoonlijke condoleance na de crematieplechtigheid. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij ontvingen bericht van het overlijden van ons lid Frans de Muynck Wij wensen zijn familie veel sterkte toe. WBE Walcheren Na een ernstige ziekte overleed onze jachtvriend Frans de Muynck Vele jaren was hij lid van onze combinatie. Wim, Mart en Harm den Hollander Heden nam de Heere plotseling van onze zijde weg, onze geliefde zwager en oom Arie Anthonie Bal 14-11-1930 overleden: 23-02-2006 Bruinisse: M. de Waal-Bal A. v.d. Berge-Bal I. Haeck-Bal J. v.d. Berge-Bal J. Bolier C. Bolier-Bal A. Lagendijk Neven en nichten Bruinisse, 23 februari 2006 Zolang de aarde draait, zolang de wind nog waait, zal jij steeds bij ons zijn. Zolang de zee de golven op de rotsen slaat, zolang de zon hoog aan de hemel staat, zal jij steeds bij ons zijn. Zolang er sterren aan de hemel staan, zal de herinnering aan jou, blijven voortbestaan. Erg verdrietig zijn we door het plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Arie Anthonie Bal Bussum: Johanna Visser-Bal in liefdevolle herinnering Adriaan Visser in liefdevolle herinnering Huizen: Kees en Marja Visser Thijs Maaike en Edwin Bussum: Marjo en Gert-Jan Holleboom Bas Marieke in liefdevolle herinnering Bruinisse: Corrie Lems-Bal Rinus Lems Sitjansland: Richard en Marisca Groot-Lems Machiel Merel Amsterdam: William en Carolien Lems Bergen op Zoom, 23 februari 2006 Verslagen laten wij u weten dat onze moeder en oma is overleden Jannetje Pieternella de Rijke-Schiettekatte weduwe van Abraham de Rijke Geboren 31 juli 1929 Overleden 25 februari 2006 Ze steunde ons met liefde en zorg in alles wat we deden Een moeder en oma om trots op te zijn We zullen haar heel erg missen Scharendijke: Greetje en Jan Matthijs Rosanne Brottum (Noorwegen): Rieni en Corien Persijn Lotta Margot Zierikzee: Karin en Mark Liam Scotl Correspondentieadres: G. Koppert-de Rijke Korenbloemstraat 6 4322 BV Scharendijke Ze hield veel van bloemen De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 2 maart om 15.00 uur in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren vanaf 14.30 uur in het Multifunctioneel Centrum, de Huijbertstraat 35 te Zierikzee. Bedroefd, verdrietig en geschokt hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve zus en schoonzus Jannetje de Rijke-Schiettekatte Nieuwerkerk: Jo v. Westenbrugge-Schiettekatte Koos v. Westenbrugge Zierikzee: Nellie Bakker-Schiettekatte Adrie Bakker Paul Schiettekatte Lenie Schiettekatte-de Later Leny Krakeel-Schiettekatte Jan Spruit Nieuwerkerk: Mieneke Leijdekkers-Schiettekatte Adri Leijdekkers Neven en nichten Zierikzee, 25 februari 2006 Tot ons verdriet is van ons heengegaan onze schoon zus en tante Jannetje Pieternella de Rijke-Schiettekatte In de leeftijd van 76 jaar. Zierikzee: P. de Rijke N. de Rijke-van der Wekken Krabbendijke: C. de Rijke (in herinnering) W. de Rijke-van der Welle Neven en nichten Zierikzee, 27 februari 2006 Tot het eind toe liefdevol verzorgd in verpleeghuis 'Ter Valcke' te Goes is op 80-jarige leeftijd overleden onze moeder, zus, schoonzus en tante Margaretha Vroegop-Rijn 'tante' Gré sinds 5 mei 1973 weduwe van Cornelis Vroegop Sjaak Vroegop en Helma Krijger Familie Dalebout-Rijn Familie Smits-Vroegop Familie Vroegop-Kloet 24 februari 2006 Correspondentieadres: Nassaulaan 18 5111 XE Baarle-Nassau Gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 1 maart van 11.30 tot 12.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Be graafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatsvinden in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Vertrek vanuit het rouwcentrum om 12.15 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crema torium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Bedroefd vernamen wij dat ons lid van verdienste Trijntje Kodde onverwachts is overleden. Trijn is tot op hoge leeftijd actief lid geweest van onze vereniging en heeft tientallen jaren lang belangeloos vele en diverse werkzaamheden verricht voor onze club. Wij wensen haar familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur Vlissingse Turn Vereniging In Gods ontferming opgenomen onze lieve, zorgza me vader en opa Adam Jacob Rotte gehuwd geweest met Adriana Pieternella Janna Beije 11 november 1993 20 januari 1918 124 februari 2006 Piet en Nel Jeroen en Marjan Remco en Majka Willian en David /an Pieteren Claudia Rian en Piet Elly en Henk Adriënne en Martin Rick Lea en Folkert Jasper Martijn Hans en Heieen Noa Hofweg 1 4307 LK Oosterland De dienst van Woord en Gebed zal woensdag 1 maart om 14.00 uur gehouden worden in de kerk van de Hervormde gemeente, Torenplein te Oosterland. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Oosterland, omstreeks 15.00 uur. Voor de dienst is er van 13.00 tot 13.50 uur gelegen heid tot condoleren en afscheid nemen in de "Voorkerk" van bovengenoemde kerk. Dag lieve Opa We zullen u nooit vergeten.. Jeroen en Marjan Rem co en Majka Willian en David Jan Pieter en Claudia Adriënne en Martin Rick Jasper Martijn Noa Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze lieve zwager en oom Adam Jacob Rotte in de leeftijd van 88 jaar. Zierikzee: T.E. Rotte-van Luijk Zierikzee: J.C. Rotte-Beije Neven en nichten 24 februari 2006 Bedroefd, maar dankbaar dat haar een verder lijden bespaard is gebleven, delen wij u mede, dat zacht en kalm van ons is heengegaan, mijn lieve vrouw, onze moeder, oma en overoma Laurina Cornelia Viergever-Goudzwaard Ouwerkerk, Zierikzee, 3 juli 1914 24 februari 2006 Zierikzee, D. Viergever Bergen op Zoom, N.M. Bardolf-Viergever M. Bardolf t Schagen, C.A. Viergever t J.W. Viergever-de Blonde Guus en Simone Frank en Kim, Daniël, ferno An en Peter Marleen, Majoli 's-Hert.bosch, A.C. Viergever Zierikzee, verpleeghuis "Cornelia" Correspondentieadres: Scheldestraat 2, kamer 402 4301 VC Zierikzee Woensdag 1 maart zal om 14.00 uur de crematie plechtigheid plaatshebben in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crema torium. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel van zorgcentrum "Borrendamme" en verpleeghuis "Corneliavoor de liefdevolle verzorging. Bedroefd delen wij u mede dat is overleden onze geliefde zus, schoonzus en tante Laurina Cornelia Goudzwaard Lautje echtgenote van D. Viergever in de leeftijd van 91 jaar. Ouwerkerk: C.L. Dalebout-Goudzwaard Brouwershaven: P.D. Kommer-Goudzwaard Zierikzee: D.C. Bilius-Goudzwaard Hoogvliet: J. Goudzwaard-Dijkstra Zierikzee: G. Oole-Goudzwaard J. Oole Bant (N.O.P.): J. van Dijk-Goudzwaard Zierikzee: C.A. Goudzwaard P. Goudzwaard-de Looze Neven en nichten Zierikzee, 24 februari 2006 Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van onze lieve vriendin L. Viergever-Goudzwaard Wij wensen de familie heel veel sterkte. Toos en Wim de Visser Brouwershaven, 25 februari 2006 Heden bereikte ons het droeve bericht, dat onze ge liefde zwager en oom Adriaan P. Goulooze echtgenoot van A. Dingemanse is overleden. Namens de familie: Mevr. P. v.d. Kreeke-Dingemanse Goes, 25 februari 2006 Bedroefd delen wij u mee dat door de Heere van ons is weggenomen onze oom Pieter Maas weduwnaar van Hendrika Bramsen in de leeftijd van 96 jaar. Neven en nichten Maas-Bramsen Middelburg, 25 februari 2006 Verzorgingshuis Eben-Haëzer Gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 1 maart van 10.45 tot 11.00 uur in de ontmoetingsruimte van Verzorgingshuis Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Mid delburg. Hier zal aansluitend een korte rouwdienst gehouden worden om 11.00 uur. De begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.00 uur. Correspondentieadres: J. Maas Griffioenstraat 10 4334 BK Middelburg Geen bloemen. Dankbetuiging Troost Wat simpele, lieve woorden. Zoveel warmte bij een groot verlies. Uw reacties, kaarten, brieven of uw bezoek na het overlij den van mijn innig geliefde man en onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Herman van Tongeren waren vaak hartverwarmend en voor ons een grote steun. Het is fijn te ervarèn dat zovelen van hem hielden en waardeerden. Hiervoor onze oprechte dank. Nellie van Tongeren-Vink Kinderen en kleinkinderen Burgh-Haamstede, februari 2006 De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. Voor elk wat wils in Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Vakanties van het Reumafonds bieden alle comfort voor mensen die minder mobiel zijn: aangepaste accommodatie en -vervoer (per vliegtuig, bus, boot en met eigen vervoer) Nieuw: kuurreizen Vanaf 2006 bieden wij kuurreizen aan naar Duitsland, Oostenrijk en Slowakije. Sterk in beweging Bestel de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen T 020 58 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 30