Gokje van Crucq pakt goed uit PZC il Kartkampioenschap zit in de lift 21 Toy aal krijgt deksel hard op de neus Provoost op koers voor finaleplaats NK V Korfbalploeg Tjoba handhaaft zich in eerste klasse na zege op Ondo: 21-16 Dennis Evertse kan ook in M-klasse winnen uitslagen Oefenzege Arnemuiden Provoost wint jeugdtoernooi 11 W maandag 27 februari 2006 wb door Pieter van Klinken GOES - Tjoba heeft zich zater dag in Goes in de wedstrijd te gen Ondo uit 's Gravenzande vei- liggespeeld. Door een eenvoudi ge 21-16-zege mag de korfbal ploeg uit 's-Heer Hendrikskin deren ook volgend jaar uitko men in de eerste klasse. Helemaal zeker was de suppor- tersschare van Tjoba vooraf gaand aan de wedstrijd nog niet, getuige een van de spandoe ken die in de Goese sporthal hin gen. 'Tjoba-Öndo, wordt het een zoete of zure afloop?' luidde de tekst op het doek. Misschien was Tjoba ook wel terecht bang voor de tegenstander. Eenmaal werd Tjoba dit zaalseizoen flink afgedroogd. Dat was bij Ondo, toen het 20-13 werd. Voor Jojanneke Fokke was het lijfsbehoud na afloop pen grote bevrijding. „Super. Geweldig", zei ze een kwartier na de wed strijd laaiend enthousiast. „Dit is zo'n goed gevoel. Het is echt gebeurd op basis van spirit en Samenspel. En vandaag? We had den goed getraind en hebben ons ook goed aan de opdrachten gehouden. Vorige keer kwamen Kim (Hollestelle) en ik er tegen Ondo's grote dames niet aan te pas. Nu moest ik van de week re- bounden tegen Marcel (de Dreu) om te wennen. En het heeft goed gewerkt. Vandaag ging het in de wedstrijd wel goed." Perfect Dat was nog wel een gok die trainer Ko Crucq maakte. Ondo had als uitspelende ploeg na tuurlijk ook voor een andere op stelling kunnen kiezen. De thuis ploeg moet als eerste opstellen, waardoor het uitspelende team zijn opstelling daarop kan aan passen. Maar Crucq wist dat ze niet anders zouden spelen dan de vorige keer. „Nee, toen heb ben ze zo dik gewonnen. Hun op stelling veranderen zou onver standig zijn. Nu hebben wij er op in kunnen spelen. En het pak te perfect uit." De angst voor een nieuwe neder laag bleef nog wel wat hangen NIEUW- EN SINT JOOSLAND - Dennis Evertse, de regerend Zeeuws kampioen in de Z-klas- se, liet zaterdag in de springring van manege Stal de Kroo in Nieuw- en Sint Joosland zien dat hij meer getalenteerde paar den op stal heeft. In een mooie barrage schreef het achttienjari ge talent met Olesa de klasse M op zijn naam in zijn eigen woon plaats. Vier combinaties hielden in het basisparcours van de klasse M het strafblad blank. In de barra ge kreeg manege-eigenaar Mar tin de Kroo de ondankbare taak om met Holanda K het spits af te bijten. De thuisrijder stuurde zijn viervoeter in de snelle tijd van 26,91 naar de finish. Naar later bleek de snelste tijd, maar Holanda. schopte een paal naar beneden. Stouten's Katinka liet met Wil- ma Stouten in het zadel zien dat ze over veel springvermogen be schikt. Een week geleden, tij dens het Zeeuws kampioen schap, liet de Kimball-dochter zijn pas veertienjarige berijd ster volledig in de steek door twee maal te weigeren. Maar in Nieuw- en Sint Joosland bleek voor de combinatie uit Seroos- kerke weer eens geen hindernis te hoog. Met een foutloze rit nam Wilma Stouten de leiding over. De tijd van 27,39 bleek voor Stouten echter net niet voldoende voor de eindzege. Uiterst geconcentreerd en scherp aansturend verbeterde Dennis Evertse met Olesa de tijd met tweetiende seconde. Si mon den Exter deed met Twis ter nog een uiterste poging om het heft in handente nemen. Maar de ruiter uit Kortgene luk te dat niet. Met zijn foutloze rit en de tijd van 29,06 moest Den Exter genoegen nemen met de derde stek. Sterke bezetting De klasse L teld§ gewoontege trouw ook in Nieuw- en Sint Joosland het grootste aantal deelnemers. Niet alleen kwanti tatief, maar ook kwalitatief bleek de bezetting sterk. Liefst tien combinaties hielden in het basisparcours de nul op de lei. Als eerste starter in de barrage stuurde Jan Janse Emblayh in 27,69 foutloos over het par cours. Nadat alle andere combi naties hadden gereden, bleek dat de winst op te leveren. gedurende het eerste deel van de wedstijd. Tjoba speelde goed, maar dat deed Ondo ook. Lange tijd ging het om en om. Tjoba kwam daarbij via 0-1 en 1-1 op 2-1-voorsprong en gaf dat gerin ge voordeel niet meer uit han den. Maar telkens als de groen- hemden de korf vonden, sloeg Ondo direct terug. Tot bij de 10-9 van Pieter Potter. Daarop had Ondo geen antwoord en Tjo ba strafte dat af met de 11-9 van Eric van Zon vlak voor rust. De thuisploeg had gesnakt naar die voorsprong. Tjoba speelde scherper en liep beter, terwijl Ondo nogal slordig leek. Eén keer die wat ruimere voor sprong pakken zou voldoende zijn. En na rust bleken die twee punten ook genoeg om'vol zelf vertrouwen de wedstrijd te her vatten. Walkietalkie De geschorste trainer Ko Crucq, die met walkietalkie contact had met de bank en op de tribu ne de meest fanatieke supporter was, sprak de ploeg nog een maal opbeurend toe in de rust. Het effect: Marcel de Dreu scoor de direct de eerste twee punten na rust: 13-9. Via drie treffers van Pieter Potter en twee van Sander Harinck werd het zelfs 18-11. En 19-11 werd het door Jojanneke Fokke. Potter speelde zijn eerste wed strijd in de basis van Tjoba. Om dat Robert van Schaik ziek was geweest de afgelopen week en daardoor niet had getraind, mocht hij starten. Dit seizoen maakte hij drie treffers in inval beurten. Zijn drie doelpunten in de tweede helft zorgden er mede voor dat Tjoba afstand nam. „Ja, het ging wel lekker", was zijn nuchtere commentaar. BMW „Maar ik heb het seizoen niet echt meegemaakt, hoor. Het tweede is nog steeds mijn team. Daarvoor ben ik zenuwachtiger dan voor een wedstrijd, met het eerste. Misschien gingen ze er ook daardoor wel zo goed in. De eerste helft heb ik niet zo lekker gespeeld, maar de tweede helft was goed." Door de overwinning speelt Tjo ba volgend seizoen opnieuw in de eerste klasse. Samen met Swift uit Middelburg en All Rea dy uit Zierikzee, dat vorige week promoveerde. Fokke: „Dat is mooi. Dat zullen al die ploe gen uit Rotterdam wel niet zo leuk vinden, dat ze drie keer naar Zeeland moeten. Maar voor ons is het mooi. Het zijn al tijd aparte wedstrijden. Ik ken alleen All Ready nog niet zo goed. Hoe spelen ze? Als een echt team? Nou, we gaan het zien. In elk geval is het altijd mooi als er meer Zeeuwse teams hoog spelen." Scores Tjoba: Pieter Potter 5, San- der Harinck 4, Jojanneke Fokke 3, Kim Hollestelle, Marcel de Dreu en Eric van Zon 2, Esther van Bo ven, Petra Rijn en Robert van Schaik 1. door Hans Markusse LEIDEN - De Goese rugbyclub Tovaal liep in Leiden tegen een zware nederlaag op in het duel met koploper LSRG. Na een 26-0-achterstand bij rust verlo ren de Goesenaren uiteindelijk met 52-3. LSRG heeft nu nog één overwinning nodig om de ti tel in de tweede klasse zuid bin nen te halen. Bij aanvang van de wedstrijd te gen de Leidse studenten had To vaal nog de minst gepasseerde defensie van de hele tweede klas se. En in de beginfase zag het er ook niet naar uit dat de Bevelan ders een zware middag tege moet gingen. Tovaal hield de verdediging gesloten en kreeg via Arko Hoondert en Justin Smith zelfs kansen op de ope- ningstry. Plet uitvallen van Koen Spaas de tiende minuut betekende flinke aderlating voor de toet gehavende ploeg van trainer A red Verdonk. Tovaal verlj daardoor de greep op het dij en kreeg in het restant vatn eerste helft liefst vier try's de oren. Na rust was Tovaal een stukb ter op dreef. LSRG werd opi gen helft vastgezet en het offe sief van .Tovaal resulteerde: kansen voor Alex Vlieland Bram Bruijnes, maar alle Peter van Stee slaagde er in vanuit een penalty-kick puni ^ar op het bord te krijgen. Tov. zette nog wel aan, maar slaag: er niet in om de spanning ter te brengen. In de laatste acht nuten kreeg LSRG de geest i had de verdediging van Tov; meer weg van gatenkaas. Met: eindstand van 52-3 tot gevolg. spor .ede doo per mm Tjoba-korfballer Pieter Potter (geheel rechts) verdedigt zijn directe tegenstander in de wedstrijd tegen Ondo. Meer deelnemers en meer toeschouwers in Middelburg foto Willem Mieras door Daaf Kasse ARNHEM - Bennie Provoost heeft een uitstekende kans om zich te plaatsen voor de finale van het Nederlands damkam pioenschap. Het afgelopen week einde behaalde de dammer uit Aagtekerke op sportcentrum Pa pendal drie punten, waarmee hij zich handhaafde op de twee de plaats in zijn groep. Vrijdagavond beleefde de Zeeuws kampioen hachelijke momenten in zijn partij tegen Europees veteranenkampioen Peter van der Stap. De man uit Maassluis verzuimde een sterke voortzetting te spelen, waar door Provoost nog net een punt kon veroveren. Zaterdag herstel de Provoost zich met een keuri ge overwinning op Henk Klein- rensink. Alles draait nu om de slotronde, die op zaterdag 11 maart op het programma staat. Bennie Pro voost, die het moet opnemen te gen voormalig Nederlands kam- door Sven Bakker MIDDELBURG - Het open Zeeuws kampioenschap karten, dat afgelopen weekeinde in het kartcentrum in Middelburg werd gehouden, was in meerde re opzichten een geslaagd evene ment. Opvallend veel toeschou wers vonden de weg naar de kartbaan, waar de rijders er op hun beurt een waar spektakel stuk van maakten. Daar waar het voorgaande jaar gangen ietwat tegenviel met het aantal toeschouwers, kwamen er dit jaar veel mensen de lucht van de ronkende kartmotoren opsnuiven. Het waren vooral fa milieleden en kennissen van de deelnemers die de wedstrijden aandachtig volgden, maar ook ARNEMUIDEN - De voetbal lers van zaterdag-eersteklasser Arnemuiden hebben zaterdag een oefenwedstrijd gewonnen van zondag-derdeklasser Vlis- singen. Het werd 4-1. Bij rust leidde de thuisploeg met 3-0, door twee treffers van Bart van Steveninck en één van Patrick Siereveld. Na rust kwam Vlissingen op 3-1 door Jack Blijlevens, die een straf schop binnenschoot. Marinus Baas tilde de stand daarna naar 4-1. ZLUDDORPE - Simon Provoost van de West Zeeuws-Vlaamse schaakvereniging is winnaar ge worden van het eerste HWP- jeugdtoernooi. Na barrage bleef hij Maarten en Steven Radema kers van de organiserende vere niging voor. Het jeugdtoernooi werd ter gele genheid van het vijftigjarig be staan van schaakvereniging Het Witte Paard georganiseerd. Waar Simon Provoost eerste werd in groep 1, werd Soubur ger Tim de Jonge dat in groep 2. In de derde groep trok Veroni- que Hamelink aan het langste eind. neutrale liefhebbers van de sport vonden de weg naar het kampioenschap. Een goede zaak voor het Zeeuwse karten, dat zich ook sportief in een groeifa- se bevindt. Vorig jaar namen er nog zo'n veertig mensen plaats in de kart om hun rondjes tijdens het open Zeeuws kampioenschap af te leg gen, tegenover 64 inschrijvingen dit jaar. Er bevonden zich voor al Zeeuwen onder de deelne mers, maar ook een aantal men sen uit Noord-Brabant en Noord- en Zuid-Holland had de moeite genomen om de reis naar Zeeland te maken. „Zij willen zich weieens meten met het niveau in Zeeland", gaf Joop Stolk aan. Stolk was tij dens het kampioenschap de rech terhand van organisator en eige naar van het kartcentrum, Jan-Willem de Coninck. Hij hield zich vooral bezig met de tijden en had daarom een goede kijk op het reilen en. zeilen van het toernooi. „Het niveau in Zeeland is voor al de laatste jaren erg hoog ge worden. Er zijn er steeds meer die enorme snelheden realise ren. Dat zie je vooral tijdens het kampioenschap van dit jaar. In allevier de categorieën zitten de eerste drie a vier karters ontzet tend dicht bij elkaar. En die competitie zorgt er weer voor, dat er steeds meer mensen ko men kijken. Die zeggen tegen el kaar: zeg, ben jij dit weekeinde naar het karten in Middelburg geweest?" Geen kijksport Veel mensen vinden het vooral leuk om zélf te karten, in plaats van om naar karten te kijken. Karten is - vooral in Nederland - als kijksport nog lang niét geë valueerd tot wat het kan zijn, zo als in Italië. Middelburg is het echter de ideale plaats om,een evenement als het open Zeeuws kampioenschap te organiseren. Zo is er een hoger gelegen kanti ne met uitzicht op de kartbaan en de mogelijkheid om beneden naast de baan het gevoel van het karten te beleven. In de juniorenklasse, het tweede niveau van het totaal van vier, was de spanning het grootst. Vier karters streden in de drie kwalificatieruns op het scherp van de snede om de felbegeerde eerste positie. Slechts een paar honderdsten scheidden hen van elkaar. Het was echter telkens Dimitri Schnitzler uit Kerkwer- ve die de tien punten van de overwinning bij mocht schrij ven. En ook in de finale was Sch nitzler de beste, die met een ron derecord de kroon op het werk zette. De nummers twee en drie, Leon de Visser uit Vrouwenpol der en Ruben Boutens uit Mid delburg, konden het slechts el kaar lastig maken. „Ik voelde al tijdens de race dat het erg goed ging", zei de dolge lukkige Schnitzler na afloop. „Ik reed erg goede rondetijden en heb ook nog eens het baanre cord van vandaag op m'n naam staan." De reden dat hij zover vooruit lag? „Dat was vooral om dat de nummer twee verdedi gend moest rijden tegen de num mer drie. Maar de'vorige wed strijden heb ik ook allemaal ge wonnen." Ook de mensen tijdens de bedrij- vencompetitie in Middelburg moeten aan de racekunsten van Schnitzler geloven. Ook al rijdt hij daar meestal in een hogere klasse mee, toch eindigt hij vaak op het podium. „Maar zo makkelijk als ik nu in de finale won, komt in de bedrijvencom- petitie niet voor, hoor." De veertienjarige Dimitri Schnitzler uit Kerltwerve snelt naar de winst in de juniorenklasse. Bowlingvereniging Middelburg. Maandagleague: Jamin/Pets pla- ce-Kwik kwek kwak 3-1, La pelotita azul-Doemarwa 2-2, Computerservi- ce-Allie angel 3-1, Duck/Spar-Makzo 3-1, Prutsers-Hoven.bedr. Walcheren 0-4, Brothers in arms-lmtech 0-4, Ysvo- gel-Hooizolder 2-2. Stand na 66 ga mes: Jamin/Pets place 58.5, Makzo 55.5, Imtech 53.5, Ysvogel 52.5, Hooizol der 51HoVen.bedr. Walcheren 51Com puterservice 49.5, La pelotita azul 44.5, Prutsers 44, Allie angel 42.5, Dekkertjes 40.5, Doemarwa 39, Kwik kwek kwak 38, Duck/Spar34, Brothers in arms 27. Dinsdagleague: S4-Schrobbelerke 2-2, Bam-Dow 1-3, Suzuki-Van der Zwan 0-4, Bakker Maljaars-Valkenisse 3-1, Nailstudio-^Steady state 1-3, Spruijt pallet-Timmerwerken 1-3, Schoonen elektro-Wapen van Zeeland 3-1, Verhoe ven klussen-Pro hair 3-1. Stand na 66 games: Van der Zwan 59, Schoonen elektro 58.5, Schrobbelerke 55, Dow 53, Spruijt pallet 51.5, Pro hair 46, Verhoe ven 43.5, Timmerwerken 43, Wapen van Zeeland 43, Steady state 41, Valke- nisse 41, Bam 40, Nailstudio 37, Bakker Maljaars 36, Suzuki 29.5, S4 26. Woensdagleague: 't Gootje-Bakker Bart 1-3, M en O bedr.-Stadscafe 4-0, Drukkerij Capello-Oliebollen 3-1, Auto de Voogd-Johns 3-1, Full house— Coby's speelgoed 4-0, Poseidon-Her- wegh 1-3, Misset-Niks 3-1. Stand na 66 games: Herwegh 59, Oliebollen 57, Full house 57, Bakker Bart 53.5, Posei don 52, M en O bedr. 49, Drukkerij Ca- pello 48.5, Auto de Voogd 47, Misset 40, Stadscafe 37, Niks 37, Johns 34, 't Gootje 26, Coby's speelgoed 19. Donderdagleague: EPZ-Taxi Renesse 3-1, Slagerij Gillissen-Wondergem 3-1, Pro shop-Eastman 4-0, Binnenuit-Fon- sies 3-1, EPZ 3-Auto Smart 1-3, EPZ 2-Brabant mobiel 3-1Stand na 66 ga mes: Pro shop 64.5, Brabant mobiel 63, Auto Smart 53.5, EPZ 2 48, Slager Gillis sen 46, Fonsies 46, Wondergem 43.5, Binnenuit 38.5, EPZ 37, Eastman 35, EPZ 3 34, Taxi Renesse 19. Jeugdleague: Pink ladies-Balzak 0-4, Nightfire-SNIPZ 1-3, Nu even nie- t-ZPINS 3-1, Lekker belangrijk-Vierkan te bal 0-3. Stand na 60 games: Nu even niet 69, Balzak 60, ZPINS 45, SNIPZ 40.5, Pink ladies 38, Lekker belangrijk 25.5, Vierkante bal'21, Nightfire 11. District Zeeland. Damesparencom- petitie, vijfde zitting (resultaten vanaf 50 procent). Hoofdklasse: Groen/Louwerens 63.33, V.d. Laan/Van Leeuwen 59.17, Den Engelsman/Schlie- kelmann 56.67, Bordes/Boter 56.67, Olyslager/Schoolmeester 51.67, Dispa/ Portman 50.00. Stand na 5 zittingen: V.d. Laan/Van Leeuwen 55.33, Groen/ Louwerens 53.58, Den Engelsman/ Schliekelmann 53.00, Olyslager/ Schoolmeester 52.58, Bordes/Boter 52.50. Eerste klasse: Dondorff/De Ruiter 64.93, Mix/Spelier 62.50, Heijboer/ Leef- lang 56.94, Dierkx/Kerstens 53.47, Be rends/Vos 51.04, V.d. Heijden/ Schille- mans 51.04. Stand na 5 zittingen: Mix/Spelier 57.15, Dondorff/De Ruiter 57.08, Heijboer/Leeflang 56.11, Kloos- terman/Minet 53.68, Van Galen/Kole 51.04, Dierkx/Kerstens 50.35. Tweede klasse: Hogerheijde/Van der Wekken 68.06, Flipse/Hanze 60.76, Lenshoek/Vogelaar 59.03, Bruynzeel/ Dekker 58.33, Smolders/Van der Wart 54.51, Hofman/Verhagen 52.43, Voge laar/Van Hove 50.35. Stand na 5 zittingen: Flipse/Hanze 57.22, Smolders/Van der Wart 57.15, Jongmans/De Jonge 54.44, Hogerheijde/Van der Wekken 54.44, Lenshoek/Vogelaar 53.26, Hof man/Verhagen 51(60, Bruynzeel/Dekker 51.25, Brinckman/Louwerse 50.97. fotO LeX de Meester Regio Walcheren. Eerste klasse: To- pioen Jos Stokkel, begint n een punt voorsprong op i clubgenoot Jeroen van den A ker aan het laatste bedrijf. Groninger Johan* St err enk die met twaalf punten een staat, is al vrijwel zeker vane plaats in de finale. Ook Toby Hage houdt uitzit op een finaleplaats. De voorrn; ge Zeeuws kampioen uit Ba; le-Nassau, die dit weekeia twee keer gelijkspeelde, deelti eerste plaats in zijn groep Sven Winkel en Michiel Kloi terziel. Voor Leopold Sekonj die zaterdag won van Marc mer maar het gisteren niet rt de tegen Fred de Koning, wol het nog een lastige klus om zi te plaatsen. De nummer uit het Zeeuws kampioensct deelt de derde plaats in groep. Leonie de Graag verlc zaterdag van zesvoudig Nedi lands kampioene Bark Graas, maar de Goese is haar goede start nog niet uit! schakeld voor een plaats in vrouwenfinale. Jijs nee! das Tocl HAI Dijh aanj Han zijn sloe: Wor Tad: vero ii'or 3j fee de h ma-Taxicentrale 2-15, Oostkapö Tympaan 4-10, Alfonds/zuidwest ne fffï 2-VZV/Hydrofa 5-5, Alfonds/zuid; Su negen-Meiveld 9-9, Murre/de Vis; jr Eastman/LFA 7-5, Oostkapelle 2-Do 1. burg 4-2. Stand: Alfonds/zuidwest: gen 18-50, Tympaan 18/35, Murre (J Visser 18-34, Meiveld 18-31, i zuidwest negen 2 18-25, Taxicent: 18-24, Oostkapelle 18-23, Eastman:!' glOIl 18-22, VZV/Hydrofa 18-20, Oostkapt sck 2 18-19, Domburg 18-17, Torna 18-10. Tweede klasse: PSVW-VZV/Hydro' 6-5, MO de schuur-Garderen/Del' Als 5-2, VAW-Akkerdaas kado 7-1, WZP/ kanaries 9-5, Domburg 2-Geen ideef j Stand: MO de schuur 15-3" 15-32, Domburg 2 16-26, GeeniiMOC 16-26, WZP 16-25, Akkerdaas )s 15-24, PSVW 16-21, Onder and; r, 15-16, VZV/Hydrofa 2.16-16, Fat ka u" ries 15-9, Garderen/Dekker 15-9. Derde klasse: VZV/Hydrofa 3-Uite.T Tex; 3-7, Schinkel assurantie-Woonlia Zeeland 3-8, DKW advocaten-Dete Tramper 4-8, fc Laurens-VPV 4-9, Ba! Mge rie-SSVW 11-8, Voskampboys-Nep [jes s 6-10. Stand: Neptunus 17-49, V 17-41, Voskampboys 17-37, Bad; 17-26, DKW advocaten 17-24, SSV pen 17-23, fc Laurens 17-22, Uiterton 1?-; Woontrend Zeeland 17-17, VZV/Hydti nr. 3 17-15, Dekker/Tramper 17-14, Sdf;u kei assurantie 17-8. Vierde klasse: Gouwe gheyt-Jongl ce U nemuiden .2-4, Partner advies-Uilen: 2 5-9, de Stoof-EPZ 4-10, Garderen/Di ker 2-TSA brandpreventie 3-16, MOiWed schuur 2-Milano 6-6. Stand: Mil=' War 15-43, TSA brandpreventie 16-3" de schuur 2 16-37, Uiterton 2 15-30, Zeeland 15-27, Jong Arnemuii Biet 16-23, EPZ 16-12, Garderen/Dekke: ja 15-10, Gouwe gheyt 16-10, Partner! vies 16-10, de Stoof 16-6. Vijfde klasse: AFC-Toma 2 1-3, We «tèri kapelle 2-Jobse 3-9, Torentijd-Do: burg 3 5-2, VAW 2-SVR 2-7, Varian- Mix 2-4. Stand: Domburg 3 17-40,Jd 1 se 18-36, Torentijd 17-35, de Mix 175 Diet SVR 17-25, AFC 17-23, Varian 1 Laurens 2 17-22, Westkapelle 2 16 VAW 2 18-17, VZV/Hydrofa 4 16-15,! ma 2 18-15. Zesde klasse: Murre/de Visser 2-Ufi en o ton 3 13-1. |jj B'J J War Can ip< nive Middelburg. Open Zeeuws pioenschap. Senioren veder® wicht (tot 75 kg): 1. Ramon (uit Middelburg), 2. Ivo van Egmo (Breda), 3. Jan Willem Epker (Vliss jj gen). Senioren middengewicht 3 75 tot 95 kg): 1. Daan Pas (Bredal. Renato de Visser (Oost-Souburg), 3.' roy Wehmuller (Heinkenszand). Sen' ren zwaargewicht (va 95 Michiel Harinck (VrouwenpolderI, Henry Merks (Middelburg), 3. Visser (Vrouwenpolder). Junioren: Dimitri Schnitzler (Kerkwerve), 2. L« de Visser (Vrouwenpolder), 3. Ruif Boutens (Middelburg). Mini's: 1. Doorson (Voorburg), 2. Kim Oom (Sprundel), 3. Dion Groenendijk (Af muiden), Nieuw- en Sint Joosland. Springt LR PC Walcheren. Paarden klasi men Z1/ZZ: 1. Han Wattel, Morens (Vroonr.) 0/64.97; 2. Rianne van deW) Ie, Lando (Gouwe Reyers) 4/66.27i Rens Wondergem, Ninja (Gouv Reyers) 8/71.02. M: 1. Dennis Evert:-l r Olesa (Weelr.) 0/0/27.09; 2. Wilma Sl« ten, Stouten's Katinka (Week l£ 0/0/27.39; 3. Simon den Exter, 0/0/29,0 m (j, L: 1. Jan Janse, Emblayh (Goi" L; Reyers) 0/0/27.61; 2. Bert Versep-' J. 0/0/27.09; 3. Gaby Kley (Oudenhof Wir 0/0/28.53. Wei; Pony's klasse Z/ZZ cat. DE: 1. Dorj Kuipers, Wait and See (Bred and* 0/4/35.69. M cat. DE: 1. Roxannevj der Eijken, Elise (Roosendaal) 0/0/38- M cat. C: 1. Tashira Minderhout raC0 (Gouwe Reyers) 0/4/66.48. L cat. D: A"~ Alysia Janse, Soraja (Vroonr,) 0/030$ '5 jen le f: 17,9 en 4 3.16

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 20