t PZC vrijdag 24 februari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze collega Sander Tissink die gedurende het afgelopen halfjaar werkzaam bij ons was. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers AccoN Accountants Adviseurs Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Sander Tissink Sander was student aan onze opleiding Bedrijfs economie. Wij wensen zijn ouders en verdere familie heel veel sterkte en steun toe bij het verwerken van dit verlies. Het opleidingsteam Business Administration Hogeschool Zeeland Vlissingen, 23 februari 2006 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sander Tissink zoon van onze collega Bram. Wij wensen Bram en zijn familie kracht om dit ver lies te dragen. Collega's Meetadviesdienst Rijkswaterstaat Zeeland Wij zijn diep geschokt bij het vernemen van het plot seling en geheel onverwachts overlijden van ons lid Sander Floris Jozias Tissink Wij wensen zijn familie alle kracht en sterkte toe dit smartelijk verlies te dragen. Bestuur en leden R.S.V. De Biezentrappers Kapelle-Biezelinge, 23 februari 2006 i Achter de tranen bij dit afscheid, schuilt de glimlach i van de herinnering Christian Hermans Geboren. 4-3-1961 Overleden, 20-2-2006 Peter Koens Familie Hermans Familie Koens Diaconielaan 28 4445APNisse Zij is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelan- den', Geldeloozepad 20 te Goes alwaar geen gelegen heid tot bezoek. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden maandag 27 februari om 10.30 uur in de parochiekerk Ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het r.-k. kerkhof te Kloosterzande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel van Leuven te Kloosterzande. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid vernamen wij dat plotseling is overleden Anneke de Ruijter Anneke werkte 5 jaar als vrijwilliger bij Slachtoffer hulp Nederland en maakte deel uit van het team Sas van Gent. Haar betrokken en deskundige inzet voor slachtoffers en haar warme collegialiteit zullen wij ontzettend missen. Wij wensen Rudi, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle medewerkers, Slachtofferhulp Nederland, Regio Midden- en West-Brabant/Zeeland Renée C. Dabekaussen-Spiering, Regiodirecteur Vol ongeloof hebben we vernomen dat onze lieve Anneke plotseling is overleden. Wij wensen Rudi, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Team Slachtofferhulp Sas van Gent. Anny, Bert, Bert L., Éllen. Erna, Fred, Herman, Mar- greet, May, Michiel, Pauline, Rina, Vera, Willy, Wim. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Anneke de echtgenote van onze OR collega, Rudi de Ruijter Wij wensen Rudi. kinderen en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Collega's ondernemingsraad DOW Benelux B.V.Terneuzen Delfzijl Wij zijn geschokt door het onverwachte overlijden van Anneke de Ruijter echtgenote van onze Social- en Werk Proces Coach Rudi. Wij wensen hem en zijn naasten veel sterkte in deze moeilijke periode. Met al onze menselijke beperkingen zullen wij, zo wel individueel als in teamverband, ons best doen om Rudi te steunen bij het dragen en verwerken van dit grote verlies. Medewerkers Amines, EO-EG, Latex/IPG. MFT Chemicals en Styrenics, PU en SLC Dow Benelux NV, Temeuzen Het bericht, alhoewel het niet helemaal onverwacht was, kwam toch als een schok. Op 21 februari is onze oud-collega Hans Wanders overleden. Hans heeft, na zijn periode in de Styreen fabriek, een zeer lange carrière als operator in de Latex en Poly- glycols fabriek achter de rug en heeft met velen van ons lang direct samengewerkt. Enkele weken gele den hebben wij hierbij nog uitgebreid stil kunnen staan tijdens de voor zijn pensionering gehouden re ceptie. Onze gedachten gaan uit naar Monica, 'de jongens' en de overige familie. Wij wensen hun zeer veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Alle collega's van de Latex en Polyglycols fabriek van Dow Benelux Temeuzen, 23 februari 2006 Kinders en kleinkinders Bedankt voor jullie goede hulp aan mij besteed. In het bijzonder dokter Bruggeman voor de prima begeleiding. Oma Mars. Afscheid nemen doet zo 'n pijn toch vonden we het fijn, om tot het laatste moment bij je te zijn. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Pieternella Wielemaker-Provoost sinds 14 februari 2005 weduwe van Joost Wielemaker t Vlissingen, 22 februari 2006 4 Aagtekerke, 29 juli 1923 Koudekerke: Piet Wielemaker Esther en Vincent Allycia, Ilona Richard Koudekerke: Bram Wielemaker Els Wielemaker-de Grave Rinze en Patricia Onno Koudekerke: Anneke Bahnerth-Wielemaker Rob Bahnerth Dominique Ricardo Correspondentieadres: Keiweg 40 4371 MX Koudekerke De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 27 februari om 13.00 uur in de Ontmoetingsruimte ach ter de Immanuëlkerk, Anthonissenstraat te Koude kerke. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheidnemen. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in voornoemde Ontmoetingsruimte. Stilte van geluk omdat je bij ons was Stilte van verdriet omdat je er nu niet meer bent Stilte van gedachte dat we ooit weer samen zijn.. Bedroefd, maar dankbaar voor de vele jaren die wij sa men mochten beleven, geven wij u kennis dat op 83-jarige leeftijd is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overgrootoma Helena Antonia Maria (Len) van Etten echtgenote van A.J. Balm A.J. Balm Fons en Thea Janneke en Gerard Thijs. Rik Annemiek en Mark Emma Heieen en Dennis Nina Aad en Aukje Lenneke Meike en Bas Leontien, Joséphine Koen en Ritske Marijke en Piet Bart en Jana Leni Robert en Marleen Jantien en Peter Goes, 22 februari 2006 Correspondentieadres: Parallelweg 24 4462 AL Goes De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. - geen bezoek aan huis - Hel verzorgend en verplegend personeel van "Ter Valc- ke" danken wij oprecht voor de liefdevolle verzorging en de begeleiding tijdens het verblijf in Verpleeghuis "Ter Valcke" van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overgrootoma Len Balm-van Etten A.J. Balm Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Bij het overlijden van Buurvrouw Jakobsen-Willemse gaat onze deelneming uit naar haar man en familie. M. van Sluis-de Visser M.C.Janse G. Potappel Van het conceit des levens, krijgt niemand een program Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons tij dens haar leven heeft omringd en dankbaar dat haar een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze zorgza me moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoe der Trijntje Kodde-Zuiderhof sinds 23 februari 2004 weduwe van Krijn Kodde in de leeftijd van 85 jaar. Oost-Souburg: Janny en Tonny Antvelink Ramon en Chantal Richard en Djerina Chayenné. Chendo Ben en Kelly Vlissingen: Piet en losé Kodde Shen An Mei Vlissingen, 23 februari 2006 Doctor Ottestraat 91 Correspondentieadres: J. Antvelink-Kodde Lingestraat 28 4388 SE Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 28 februari van 10.00 tot 10.45 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraaf plaats te Vlissingen. Na de bijzetting is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen. De vogels fluiten gewoon door en ik, ik snap het allemaal wel. Mijn verstand zegt: 'Het is goed zo Maar wat ik voel is anders om wat er was en nooit meer terugkomt. (Marjon v.d. Bogaard) In dankbaarheid en respect gedenken wij onze lieve moeder, oma en mijn lieve zus Elizabeth Cornelia Pouwer-van der Voorde sinds 8 juli 1967 weduwe van Johannes Pouwer Geboren, 2 juni 1920 Overleden, 22 februari 2006 Addie Eversdijk-Pouwer jaap Eversdijk, in herinnering Vincent Judith en Remko Jacqueline Pouwer H.P. de Korte-van der Voorde Julianastraat 7,4484 AK Kortgene De begrafenis zal plaatsvinden maandag 27 februari om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kort gene. N'a de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ont moeten in 'De Korenbeurs', Kaaistraat 12 te Kortgene. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder Elizabeth Jacoba Riedijk-Spijk sinds 3 december 1978 weduwe van Anthonie Pieter Riedijk in de leeftijd van 89 jaar. Wij zijn de medewerkers van zorgcentrum Vredelustdankbaar voor de liefdevolle verzorging. Yerseke: P.M. Riedijk A.A. Riedijk-op 'tHof Yerseke: D.P. Riedijk (in herinnering) M.J. Riedijk-Hout Kapelle: J.M. Gunst-Riedijk J. Gunst Yerseke: M. Riedijk M.W.P.J. Riedijk-van Poortvliet Yerseke: W. Riedijk M.A. Riedijk-Pieper Middelburg: A.P. Riedijk Loppum (B): J. Riedijk Y. Brouns Yerseke: P. Riedijk J. Riedijk-Boterbloem Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 22 februari 2006 zorgcentrum "Vredelust" Correspondentieadres: Fregatstraat 7 4401 JE Yerseke De rouwdienst wordt D.V. maandag 27 februari om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Mo lenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in het verenigingsge bouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole ren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Omringd door allen die haar lief hadden, heeft de Heere uit ons midden weggenomen onze lieve Oma Riedijk Tony en Marlinda Jan en Melanie Eelco en Anne Anthony en Kirsty Corine en Mark Mark en Brigitte Lizette en Erik Mariëlle Lennaert Liesbeth en Harro Jacco en Pietemei Annemarie en Bart Joyce en Niels Thamara en Hendra en kinderen Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benomstraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Bedroefd geven wij u kennis dat onverwachts door de Heere, uit ons midden is weggenomen onze gelief de vader, groot- en overgrootvader Cornelis de Voogd sinds 16 januari 2003 weduwnaar van Martina de Visser Hij mocht de gezegende leeftijd van 95 jaar bereiken. Vrouwenpolder: A. de Voogd C.P. de Voogd Brouwer Sint Laurens: C. de Voogd W.C. de Voogd-Geuze Hendrik Ido Ambacht: M. Maljaars-de voogd J. Maljaars 's Gravenpolder: J. de Voogd W. de Voogd-de Visser Oostkapelle: M. de Waal-de Voogd A.H. de Waal Klein- en achterkleinkinderen Onze oprechte dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Verzorgingshuis Eben Haëzer voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 23 februari 2006 Briandlaan 2 Correspondentieadres: A. de Voogd Koningin Emmaweg 8a 4354 KC Vrouwenpolder Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 25 februari van 16.00 tot 16.30 uur in Verzorgingshuis Eben- Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. Maandag 27 februari zal D.V. een rouwdienst ge houden worden voor familie en belangstellenden in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats, Zoekweg te Vrouwenpolder om 13.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen. Verdrietig zijn wij dat onze lieve Opa de Voogd Klein- en achterkleinkinderen Joline en Arno Marten, Christian, Adriëlle, Evianne René en Maya Richelle, Wesley Ardi Thea en Jacco Elias, Tim Ruud Evi Middelburg, 23 februari 2006 Annemarie en Jan Jurian Mariëlle Anco en Corinrte Jonard, Rudolf Cornelis Maria en Ruud Jacobus Martina Jan-Andries Willem-Jan Psalm 8919 (berijmd) Bedroefd delen wij u mee, dat de Heere heden toch nog onverwacht uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis de Voogd weduwnaar van Martina de Visser in de ouderdom van 93 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Vrouwenpolder: Wed. G. de Visser-Cornelisse Vrouwenpolder: Adr. de Visset- Middelburg: W. de Yoogd C. de Voogd-de Visser en neven en nichten Middelburg, 23 februari 2006 De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Ps. 23 Verdrietig delen wij u mee dat toch nog plotseling is overleden mijn man, onze hartelijke vader, groot- en overgrootvader Marinus Boone 13 juli 1910 f 22 februari 2006 Middelburg: P. Boone-Marijs Zwijndrecht: Piet en Gerda Boone-Gruppeiaar Drachten: Rita en Henk Amperse-Boone Huizen: Mieke en Dick van Dijk-Boone Amsterdam: Johan Boone en Dor ine Machiels klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: P. Boone-Marijs Swerf-Rust kamer 102 Laurens Stommesweg 1 4335 AX Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 27 februa ri van 12.00 tot 13.00 uur in de rouwkamer van zorgcentrum Swerf-Rust. Aansluitend willen wij zijn leven herdenken in een dienst die gehouden zal worden om 14.00 uur in de Immanuëlkerk aan de Tramstraat te Koudekerke, waama de begrafenis zal plaatshebben om 15.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn in Kerkcentrum de Morgenster, A. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Heden overleed onze geliefde broeder, zwager en oom Marinus Boone op de leeftijd van 95 jaar. Koudekerke: P. Boone J.Boone-Sturm Meliskerke: W.Boone E.Boone-Verhage Neven en nichten 22 februari 2006 Heden overleed onze geliefde zwager Marien Boone echtgenoot van onze zuster Pieterneila Marijs in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Sterke de Heere onze zuster en kinderen. Uit aller naam: Familie Marijs De HEERE is mijn Herder Psalm 2) Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Apolonia Klaassen sinds 13-3-1991 weduwe van Thomas Marinus Meertens in de leeftijd van 95 jaar. Temeuzen: M. Meertens M.L. Meertens-Dobbelaar Temeuzen: J. Meertens M.S. Meertens-van Biezen Goes: A.C.C. Meertens Klein- en achterkleinkinderen Temeuzen, 23 februari 2006 Correspondentieadres: Fam. Meertens-Dobbelaar, Peter van 210,4536 CK Temeuzen Maandag 27 februari is er van 12.30 - 13.00 uurge- legenheid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Temeuzen, waarna om 13.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Temeuzen Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in hei eerder genoemde uitvaartcentrum. Geen bloemen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden onze geliefde schoonzuster en tante Apolonia Meertens-Klaassen in de ouderdom van 95 jaar. S.M. Klaassen-Simons Neven en nichten Temeuzen, 23 februari 2006 Na een gezond en actief leven, gevolgd dooreen, moeizaam levensjaar, hebben we afscheid genomen van onze tante en oudtante A driana Heijboer sinds 27juli 1965 weduwe van Marinus de Looll in de leeftijd van 105 jaar. Familie Heijboer Familie de Looff P.C. Snoep N.J. Snoep-de Regt Neven en nichten Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen die zij in Zorgcentrum Cleijenborchheeft mogen ont\>angen. 23 februari 2006 Colijnsplaat, Zorgcentrum "Cleijenborch." Correspondentieadres: Knotwilgendreef 17, 4493 EJ Kamperland. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandaj 27 februari om 12.00 uur in het Monuta Stiltecen trum voor Noord-Beveland, Dr. Maasstraat 4a Colijnsplaat. Aansluitend zal om ongeveer 13.00uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontm« ten in voornoemd stiltecentrum. Voorafgaand aan de dienst is er van 11.50 tot 12.00 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen in het stiltecentrum. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze aankondiging als zodanig beschou wen. Dankbetuiging Voor de overweldigende belangstelling ondervonden! ons 60-jarig huwelijksjubileum, in welke vorm dan cd zeggen wij, mede namens onze kinderen: Hartelijk Dan! FamFranke - Scherpeii Brouwershaven, februari 2006. jaiten Uw belangstelling in de vorm van een kaart, een telefco «Min tje, of een persoonlijk woord die wij van u mochten a vangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame vas schoonvader en (over)opa Jan Moens hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Voor deze blijken van meeleven zeggen wij u harlci i^ier dank. Familie Moens Borssele, februari 2006 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, in welke vormè ook ondervonden, na het overlijden van onze gel onvergetelijke, zeer zorgzame zuster en tante Adriana van de Vreede zeggen wij u allen heel hartelijk dank. M. van de Vreede D. van de Vreede E. de ICeijzer-van de Vreede Neven en nichten Krabbendijke, februari 2006 «Ar «Ar -l'.A- «Ar «Ar «A- «Ar «Ar «Ar «Ar «Ar «Ar «Ar «Ar «Ar «Ar «Ar «An De vele blijken van belangstelling en hartelijk medeP «n5i die wij van u ontvangen hebben na het overlijdenenM t&m begrafenis van mijn innig geliefde man en onze IP zorgzame vader, opa en overopa Marinus Weststrate hebben ons erg goed gedaan. Onze welgemeende dank daarvoor. M. Weststrate-Overbeeke Ineke en Huib Houtekamer-Weststrate Dick en Maaike Weststrate-de Leeuw Han en Cobi Weststrate-Oostdijk Gerda en Marien Klap-Weststrate Henk en Lies Weststratë-Mol Kees en Ennie Weststrate-Traas Jos en Marieke Weststrate-Lambregtse René en Ella Weststrate-Rommers Erica en Frank de Frel-Weststrate Mariska en Joost Nieuwenhuijse-Wests'^ *jj*0b Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke. februari 2006 «Mi «Mi «0b AveioA AveroA %oA AveioA V A: A «XAAa «XAAa «Aa «Ac j'tfhar OFQIot CSAchr

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 6