P PZC Familieberichten vervolg van pagina 6 aö |d Van der Hooft HOUD AMREF FLYING DOCTORS IN DE LUCHT.. Help Afrika om zelf een menswaardig bestaan op te bouwen. Giro 8829 in Leiden. Tel 071-5769476 ofwww.amref.nl AjV^REF flying doctors Als ik de dingen niet meer weet, als ik de namen niet meer ken en wat ik weet meteen vergeet, herinner mij dan niet in sombere dagen, maar in dagen met veel zon, toen ik alles nog kon. Bedroefd maar met een dankbare herinnering' aan al les wat zij voor ons betekend, heeft, delen wij u mede dat na een korte liefdevolle verzorging in "Ter Schor re" van ons is heengegaan mijn lieve moeder, schoonmoeder, oma, zus en schoonzus Lea Maria De Smet weduwe van Jan Hendrik Oldekamp in de leeftijd van 91 jaar. Sint-Amands: C.C. Wageman-Oldekamp A.R.T.G. Wageman Katharina Wageman Leon Raes Zelz'ate: M. van den Broeck-De Smet K. van den Broeck 22 februari 2006 Tramstraat 10 4537 PC Terneuzen Onze moeder en oma is opgebaard in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op zondag 26 februari van 16.00 tot 16.30 uur. De uitvaartdienst wordt gehouden op maandag 27 februari om 10.30 uur in de Emmaüskerk van de Eli sabeth parochie, Alb. Thijmstraat 2 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats in Terneuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in voor noemd rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Op 22 februari 2006 is te Emmeloord overleden in de leeftijd van 92 jaar onze geliefde schoonzuster en tante Adriana J. Flikweert-Verhage sinds 7 november 1944 weduwe van Pieter Flikweert Uit aller naam M. Flikweert, Bres kens Bedroefd geven wij u kennis dat onverwachts dooi de Heere, uit ons midden is weggenomen onze gelief de vader, groot- en overgrootvader Cornelis de Voogd sinds 16 januari 2003 weduwnaar van Martina de Visser Hij mocht de gezegende leeftijd van 93 jaar bereiken. Vrouwenpolder: A. de Voogd C.P. de Voogd-Brouwer Sint Laurens: C. de Voogd W.C. de Voogd-Geuze Hendrik Ido Ambacht: M. Maljaars-de Voogd J. Maljaars 's Gravenpolder:de Voogd W. de Voogd-de Visser Oostkapelle: M. de Waal-de Voogd A. 1-1. de Waal Klein- en achterkleinkinderen Onze oprechte dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van Verzorgingshuis Eben-Haëzer voor de liefdevolle verzorging. Middelburg, 23 februari 2006 Briandlaan 2 Correspondentieadres: A. de Voogd Koningin Emmaweg 8 a 4354 KC Vrouwenpolder Gelegenheid tot condoleren op zaterdag 25 februari van 16.00 tot 16.30 uur in Verzorgingshuis Eben- Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. Maandag 27 februari zal D.V. een rouwdienst ge houden worden voor familie en belangstellenden in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle óm 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de be graafplaats, Zoekweg te Vrouwenpolder om 15.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen. Verdrietig zijn wij dat onze lieve Opa de Voogd is overleden Klein- en achterkleinkinderen Joline en Arno Marten, Christian, Adriëlle, Evianne René en Maya Richelle, Wesley Ardi Thea en Jacco Elias, Tim Ruud Evi Annemarie en Jan Jurian Mariëlle Anco en Corinne jonard, Rudolf Cornel is Maria en Ruud Jacobus Martina Jan-Andries Willem-Jan Middelburg, 23 februari 2006 Psalm 89:19 (berijmd) Bedroefd delen wij u mee, dat de Heere heden toch nog onverwacht uit ons midden heeft weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Comelis de Voogd weduwnaar van Martina de Visser in de ouderdom van 93 jaar. Sterke de Heere ons in dit smartelijk verlies en heilige Hij deze roepstem aan ons aller hart. Vrouwenpolder: Wed. G. de Visser-Comelisse Vrouwenpolder: Adr, de Visser Middelburg: W. de Voogd N C. de Voogd-de Visser en neven en nichten Middelburg, 23 februari 2006 De Heer is mijn Herder, mij ontbreekt niets. Ps. 23 Verdrietig delen wij u mee dat toch nog plotseling is overleden mijn man, onze hartelijke vader, groot- en overgrootvader Marinus Boone 13 juli 1910 f 22 februari 2006 Middelburg: P. Boone-Marijs Zwijndrecht: Piet en Gerda Boone-Gruppelaar Drachten: Rita en Henk Amperse-Boone Huizen: Mieke en Dick van Dijk-Boone AmsterdamJohan Boone en Dorine Machiels klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres: P. Boone-Marijs Swerf-Rust kamer 102 Laurens Stommesweg 1 4335 AX Middelburg Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 27 februa ri van 12.00 tot 13.00 upr in de rouwkamer van zorgcentrum Swerf-Rust. Aansluitend willen wij zijn leven herdenken in een dienst die gehouden zal worden om 14.00 uur in de lmmanuëlkerk aan de Tramstraat te Koudekerke, waarna de begrafenis zal plaatshebben om 15.00 uur op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleance en samenzijn in Kerkcentrum de Morgenster, A. Lauwereyszstraat 6 te Middelburg. Heden overleed onze geliefde broeder, zwager en oom Marinus Boone op de leeftijd van 95 jaar. Koudekerke: P.Boone J.Boone-Sturm Meliskerke: W.Boone E.Boone-Verhage Neven en nichten 22 februari 2006 Lieden overleed onze geliefde zwager Marien Boone echtgenoot van onze zuster Pieternella Marijs in de gezegende leeftijd van 95 jaar. Sterke de Heere onze zuster en kinderen. Uit aller naam: Familie Marijs De HEERE is mijn Herder Psalm 23 Bedroefd, maar dankbaar dat we haar zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Apolonia Klaassen sinds 13-3-1991 weduwe van Thomas Marinus Meertens in de leeftijd van 95 jaar. Terneuzen: M. Meertens M.L. Meertens-Dobbelaar Temeuzen: J. Meertens M.S. Meértens-van Biezen Goes: A.C.C, Meertens Klein- en achterkleinkinderen Terneuzen, 23 februari 2006 Correspondentieadres: Fam. Meertens-Dobbelaar, Peter van Anrooylaan 210,4536 CK Terneuzen Maandag 27 februari is er van 12.30 - 13.00 uur ge legenheid om afscheid te nemen in Uitvaartcentrum 'de Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen, waarna om 13.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Temeuzen. Na de begrafenis kunt u. de familie condoleren in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Geen bloemen. Bedroefd namen wij kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Apolonia Meertens-Klaassen in de ouderdom van 95 jaar. S.M. Klaassen-Simons Neven en nichten Terneuzen, 23 februari 2006 Na een gezond en actief leven, gevolgd door een moeizaam levensjaar, hebben we afscheid genomen van onze tante en oudtante A driana Heijboer sinds 27juli 1965 weduwe van Marinus de Looff in de leeftijd van 105 jaar. Familie Heijboer Familie de Looff P.C. Snoep N.J. Snoep-de Regt Neven en nichten Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen die zij in Zorgcentrum Cleijenborchheeft mogen ontvangen. 23 februari 2006 Colijnsplaat, Zorgcentrum "Cleijenborch." Correspondentieadres: Knotwilgendreef 17, 4493 EJ Kamperland. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 27 februari om 12.00 uur in het Monuta Stiltecen trum voor Noord-Beveland, Dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal om ongeveer 13.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid elkaar te ontmoe ten in voornoemd stiltecentrum. Voorafgaand aan de dienst is er van 11.30 tot 12.00 uur nog gelegenheid tot afscheid nemen in het stiltecentrum. Indien wij vergeten zijn u een rouwbrief te zenden, wilt u dan deze aankondiging als zodanig beschou- vrijdag 24 februari 2006 Dankbetuiging Voor de overweldigende belangstelling ondervonden bij ons 60-jarig huwelijksjubileum, in welke vorm dan ook, zeggen wij, mede namens onze kinderen: Hartelijk Dank! FamFranke - Scherpenisse Brouwershaven, februari 2006. Uw belangstelling in de vorm van een kaart, een telefoon tje, of een persoonlijk woord die wij van u mochten ont vangen na het overlijden van onze lieve, zorgzame vader, schoonvaderen (over)opa Jan Moens hebben wij bijzonder op prijs gesteld. Voor deze blijken van meeleven zeggen wij u hartelijk dank. Familie Moens Borssele, februari 2006 Voor de vele blijken van medeleven na het zo onverwach te overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, groot- en overgrootvader Maarten de Putter willen wij u hartelijk dankzeggen. Het heeft ons erg goed gedaan. Dank ook aan allen die hebben meegewerkt aan de uitvaart. M. de Putter-van Mourik Kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Sluiskil, februari 2006 Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook ondervonden, na het overlijden van onze geliefde, onvergetelijke, zeer zorgzame zuster en tante Adriana van de Vreede zeggen wij u allen heel hartelijk dank. M. van de Vreede D. van de Vreede E. de Kèijzer-van de Vreede Neven en nichten Krabbendijke. februari 2006 De vele blijken van belangstelling en hartelijk medeleven die wij van u ontvangen hebben na het overlijden en bij de begrafenis van mijn innig geliefde man en onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Marinus Weststra te hebben ons erg goed gedaan. Onze welgemeende dank daarvoor. M. Weststrate-Overbeeke Ineke en Huib Houtekamer-Weststrate Dick en Maaike Weststrate-de Leeuw Han en Cobi Weststrate-Oostdijk Gerda en Marien Klap-Weststrate Henk en Lies Weststrate-Mol Kees en Ennie Weslstrate-Traas Jos en Marieke Westslrate-Lambregtse René en Ella Weststrate-Rommers Erica en Frank de Frel-Weststrate Mariska en Joost Nieuwenhuijse-Weststrate Klein- en achterkleinkinderen Krabbendijke, februari 2006 uitvaartverzorging de Groot-Ac Kam in form oliecentrum begrafenissen éh crematies 'Om gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veersevveg 36,4332 BG Middelburg iv.degrootdekam.nl Nog nooit naar Praag en omgeving geweest? Dan is dit uw kans! Speciaal voor onze lezers hebben wij een werkelijk grandioze aanbieding samengesteld naar dit prachtige gebied. Want zeg nou zelf ....een 4-daags verblijf in het moderne Hotel Litava, inclusief dagelijks ontbijtbuffet, vanaf slechts 59 is toch geen geld? Ter plaatse betaalt u circa 55 per kamer per nacht, dus tel uit uw voordeel! Het hotel is gelegen in de voormalige koningsstad Beroun en in een prachtige natuurrijke omgeving. Bovendien ligt de Gouden Stad Praag 'op een steenworp afstand'. Dus maak snel gebruik van deze lezersaanbieding en boek...vol=volü HOTEL LITAVA - BEROUN Dit moderne hotel ligt in het centrum van het leuke historische plaatsje Beroun en beschikt over onder andere receptie, lounge, restaurant, brasserie en hotelbar. Uw kamer is voorzien van o.a. badkamer met bad of douche en toilet, tv, telefoon, kluisje en minibar. Uw dagelijks ontbijt is inbegrepen en j: tegen een kleine toeslag kunt u een 3-gangenkeuzemenu bijboeken. TIPS VOOR UITSTAPJES Beroun ligt in een prachtig groene heuvelland dat wordt doorsneden door frisse beekjes. In de omgeving liggen vele schilderachtige plaatsjes die zeker een bezoekje waard zijn. De Gouden Stad Praag ligt op slechts 35 km en biedt talloze bezienswaardigheden, zoals de Karelsbrug, de Praagse Burcht en de St. Vithuskathedraal. En wat dacht u van het bekende marktplein met het astronomische uurwerk? Ook leuk is een kastelentour, naar o.a. de beken de kastelen van Karlstein, Krivolat of Zebrak! Tenslotte noemen we het plaatsje Nizbor, waar u het beroemde Boheemse glas wordt gemaakt. U ziet het: Praag en omgeving mag u niet missen! Toeslagen: 1 -persoonskamer v.a. 25 (4 dgn), halfpension v.a. 20 (4 dgn), reserved ngskosten 15 per boeking. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in Hotel Litava op basis van logies en ontbijt, verblijf in 2-persoonskamer met beschreven faciliteiten. Exclusief: vervoer, maaltijden, diverse verzekeringen en reserved ngskosten. 4 dgn, vrijwel iedere donderdag van 5-1 t/m 24/3 v.a. 59,- 5 dgn, vrijwel iedere maandag van 2-11 t/m 24/3 v.a. 85,- 6 dgn, vrijwel iedere maandag van 2-11 t/m 27/3 v.a. 99,- 7 dgn, vrijwel iedere maandag van 1-1 t/m 20/3 v.a. 119,- 8 dgn, vrijwel iedere maandag van 7-1 t/m 20/3 v.a. 139,- Vraag naar de speciale kinderkortingen! Voor meer informatie 8e boekingen KRAS Tel: 073-5 999 999 Online boeken via www.kras.nl 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HW 56.717 iww.p rriail: Jostbu Idvert ïoord- /eeuw Dation SLUIf iretho iorps] aaatr u 3oor\ fERfi ren in joenei niet d lijk e Je sta §cn. 0 Dieki dijks ecstpi over 1 Maar (mim ippai lijk t inricl L'okk iischc iebbf ie b< ten." band Tot 1 Ik--.. Uiu Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der-HoolT - C. W. de Kok Prunusstraat 25,4431 DC 's-Grayenpoldcr Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland spierziekte A.I.S. te Ujf. Giro tee eee y, A.L.S. Centrum Amsterdam erking met het Prinses 8eatrix Fonds [CBF up R; ïoogi lat tord word Vn Selfsupporting Africa

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 54