t t PZC Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze collega Sander Tissink die gedurende het afgelopen halfjaar werkzaam bij ons was. Wij wensen familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Directie en medewerkers AccoN Accountants Adviseurs Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het 'plotseling overlijden van Sander Tissink Sander was student aan onze opleiding Bedrijfs economie. Wij wensen zijn ouders en verdere familie heel veel sterkte en steun toe bij het verwerken van dit verlies. Het opleidingsteam Business Administration Hogeschool Zeeland Vlissingen, 23 februari 2006 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sander Tissink zoon van onze collega Bram. Wij wensen Bram en zijn familie kracht om dit ver lies te dragen. Collega's Meetadviesdienst Rijkswaterstaat Zeeland Wij zijn diep geschokt bij het vernemen van het plot seling en geheel onverwachts overlijden van ons lid Sander Floris Jozias Tissink Wij wensen zijn familie alle kracht en sterkte toe dit smartelijk verlies te dragen. Bestuur en leden R.S.V. De Biezentrappers Kapelle-Biezelinge, 23 februari 2006 Achter de tranen bij dit afscheid, schuilt de glimlach van de herinnering Christian Hermans Geboren, 4-3-1961 Overleden, 20-2-2006 Peter Koens Familie Hermans Familie Koens Diaconielaan 28 4443 AP Nisse Zij is overgebracht naar rouwcentrum 'De Bevelan- den'. Geldeloozepad 20 te Goes alwaar geen gelegen heid tot bezoek. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden maandag 27 februari om 10.30 uur in de parochiekerk Ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het r.-k. kerkhof te Kloosterzande. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Hotel van Leuven te Kloosterzande. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart voorgoed uit ons midden maar altijd in ons hart Intens verdrietig hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw en beste maat je, onze lieve mama, schoonmama, oma, dochter en schoondochter Anneke de Ruijter-Mille echtgenote van Rudi de Ruijter 9 juni 1954 t 22 februari 2006 Rudi de Ruijter Annemieke en Erik Michelle Celesta Damian Winanda en Marco William en Anneke Pa f en Ma t Mille Pa en Ma de Ruijter Wéststraat 14 4521 AX Biervliet De crematie zal plaatsvinden op maandag 27 februa ri om 12.30 uur in het crematorium Terneuzen, Bel- lamystraat 28 c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Woorden zullen nooit in staat zijn gevoelens uit te drukken zoals ze bedoeld zijn. Er zullen ook nooit genoeg woorden voor zijn. Geschokt en verdrietig hebben we plotseling af scheid moeten nemen van onze zus Anneke de Ruijter-Mille Emmy en Jack Lidy en Guus Ronny en Eric Marij en André Luc en Marga Rudi en Greta Neven en nichten Wegens familieomstandigheden is op maandag 27 februari 2006 "De Dierenspecialist" Aqua-Tropic Sluis gesloten. Met grote verslagenheid hebben we kennis genomen van het plotseling overlijden van onze zeer gewaar deerde collega Juf Anneke Wij zullen haar creativiteit en enthousiasme erg mis sen. Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Manon en Diana Mirjam en Ina Alle peuters en ouders van peuterspeelzaal Dikkie Dik in Biervliet Onze medewerkster Anneke de Ruijter-Mille is plotseling uit het leven weggerukt. We zullen haar steun, werk, inzet en lach nooit ver geten. Dank voor alles wat je voor ons hebt gedaan en hebt betekend. Rudi, kinderen en kleinkinderen, we blijven er voor jullie zijn. Team Dierenartsencentrum West Ton en Liesbeth Geert en Karin Angelique Angeline Roos Jeanine Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze medewerker en collega Anneke de Ruijter Wij wensen haar man Rudi, de kinderen en familie leden veel sterkte toe in het dragen van het verlies van Anneke. Bestuur en medewerkers Stichting Samenwerking Peuterspeelzalen Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Anneke Mille echtgenote van onze postcommandant Rudi de Ruijter. Wij wensen Rudi en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Brandweer Biervliet Met grote verslagenheid vernamen wij dat plotseling is overleden Anneke de Ruijter Anneke werkte 5 jaar als vrijwilliger bij Slachtoffer hulp Nederland en maakte deel uit van het team Sas van Gent. Haar betrokken en deskundige inzet voor slachtoffers en haar warme collegialiteit zullen wij ontzettend missen. Wij wensen Rudi, kinderen en kleinkinderen veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens alle medewerkers, Slachtofferhulp Nederland, Regio Midden- en West-Brabant/Zeeland Renée C. Dabekaussen-Spiering, Regiodirecteur Vol ongeloof hebben we vernomen dat onze lieve collega Anneke plotseling is overleden. Wij wensen Rudi, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Team Slachtofferhulp Sas van Gent. Anny, Bert, Bert L., Ellen, Erna, Fred, Herman, Mar- greet, May, Michiel. Pauline, Rina, Vera, Willy, Wim. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Anneke de echtgenote van onze OR collega, Rudi de Ruijter Wij wensen Rudi, kinderen en familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Collega's ondernemingsraad DOW Benelux B.V.Temeuzen Delfzijl Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het plot seling overlijden van de echtgenote van onze collega Rudi Anneke Wij wensen Rudi, kinderen, kleinkinderen en fami lie veel sterkte toe. Coachnetwerk Dow Benelux Wij zijn geschokt door het onverwachte overlijden van Anneke de Ruijter echtgenote van onze Social- en Werk Proces Coach Rudi. Wij wensen hem en zijn naasten veel sterkte in deze moeilijke periode. Met al onze menselijke beperkingen zullen wij. zo wel individueel als in teamverband, ons best doen om Rudi te steunen bij het dragen en verwerken van dit grote verlies. Medewerkers Amines, EO-EG, Latex/IPG, MFT Chemicals en Styrenics, PU en SLC Dow Benelux NV, Terneuzen vrijdag 24 februari 2006 Het bericht, alhoewel het niet helemaal onverwacht was, kwam toch als een schok. Op 21 februari is onze oud-collega Hans Wanders overleden. Hans heeft, na zijn periode in de Styreen fabriek, een zeer lange carriere als operator in de Latex en Poly- glycols fabriek achter de rug en heeft met velen van ons lang direct samengewerkt. Enkele weken gele den hebben wij hierbij nog uitgebreid stil kunnen staan tijdens de voor zijn pensionering gehouden re ceptie. Onze gedachten gaan uit naar Monica, 'de jongens' en de overige familie. Wij wensen hun zeer veel sterkte met het verwerken van dit grote verlies. Alle collega's van de Latex en Polyglycols fabriek van Dow Benelux Terneuzen, 23 februari 2006 Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer H. Wanders vader van onze leerling Antoin Wanders (leerling klas SD4K) Personeel en leerlingen zijn diep getroffen door dit droevige bericht. Wij zullen Antoin in ieder geval de komende tijd steunen en begeleiden in zijn verdere schoolloopbaan. Wij wensen mevrouw Wanders, Antoin en familie veel sterkte toe. Personeel, ouderraad en leerlingen van Scholengemeenschap De Rede Terneuzen Antoin, Wij vinden het heel erg en weten dat je verdriet hebt. Altijd zullen we er voor je zijn. Veel sterkte. Je mentoren en klasgenoten van SD4K van De Rede In gedachten ivas je altijd bij ons de laatste weken waren we heel dicht bij elkaar. Laat dat de waarde in ons leven bepalen en de kracht geven om verder te gaan. Door liefde omringd is thuis in haar vertrouwde om geving van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Maria Cornelia Bouman weduwe van Juliën Joseph de Caluwé Loosduinen t Oostburg 9 juli 1926 22 februari 2006 Oostburg: Rudy en Rita Patricia en Samantha Fabian en Lise Anne Waterlandkerkje: Veronique en Ruud Laura en Jeffrey IJzendijke: Christophe en Lieneke Tilburg: Maya en Johnny Vincent Bianca en Arno Stefan en Nathalie Oostburg, 22 februari 2005 Correspondentieadres: Stadhouderslaan 6 4501 KE Oostburg De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 28 februari 2006 om 10.30 uur in de H. Eligiuskerk te Oostburg, waarna de cre matie aansluitend zal plaatsvinden in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen. Alleen schriftelijke condoleances. Samenkomst bij de kerk. Een speciaal woord van dank aan dokter Bruggeman, medewerkers van de thuiszorg en de vrijwilligers van de terminale zorg. Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Kinders en kleinkinders Bedankt voor jullie goede hulp aan mij besteed. In het bijzonder dokter Bruggeman voor de prima begeleiding. Oma Mars. We hebben vannacht een ster uitgezocht Voor onze oma die moest gaan Een ster voor iemand zó bijzonder Een ster die naast die van opa kan staan Nu kijken we naar de sterren En huilen we naar de maan Dan straalt daar weer die éne ster Dus is oma eigenlijk niet weggegaan Dag lieve oma Mars Dikke knuffel van Laura en Jeffrey je was er altijd voor mij Of ik nu verdrietig was of blij je liefde was er telkens weer Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heen gegaan mijn lieve man, onze lieve pa en opa Co Jacobus Verlinde echtgenoot van Truus Romeijnsen in de leeftijd van 79 jaar. Truus Ansje (in herinnering) Ingeborg en Tonny Sander en Liesbeth Gwenda Simon 4501 AA Oostburg, 22 februari 2006 Schuttebocht 25 De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal plaatsvinden op maandag 27 februari om 15.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamy straat 28c te Terneuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar dokter H. Bruggeman de Thuiszorg, Thea Spanhaak en Annie de Doelder. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Afscheid nemen doet zo 'n pijn toch vonden we het fijn, om tot het laatste moment bij je te zijn. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Pieternella Wielemaker-Provoost sinds 14 februari 2005 weduwe van Joost Wielemaker Aagtekerke, t Vlissingen, 29 juli 1923 22 februari 2006 Koudekerke: Piet Wielemaker Esther en Vincent Allycia, Ilona Richard Koudekerke: Bram Wielemaker Els Wielemaker-de Grave Rinze en Patricia Onno Koudekerke: Anneke Bahnerth-Wielemaker Rob Bahnerth Dominique Ricardo Correspondentieadres: Keiweg 40 4371 MX Koudekerke De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 27 februari om 13.00 uur in de Ontmoetingsruimte ach ter de Immanuëlkerk, Anthonissenstraat te Koude kerke. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.30 tot 12.50 uur gelegenheid tot afscheidnemen. De begrafenis zal om 14.00 uur plaatsvinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te con doleren in voornoemde Ontmoetingsruimte. Stilte van geluk omdat je bij ons was Stilte van verdriet omdat je er nu niet meer bent Stilte van gedachte dat we ooit weer samen zijn. Bedroefd, maar darikbaar voor de vele jaren die wij sa men mochten beleven, geven wij u kennis dat op 83-jarige leeftijd is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overgrootoma Helena Antonia Maria (Len) van Etten echtgenote van A.J. Balm A.J. Balm Fons en Thea Janneke en Gerard Thijs, Rik Annemiek en Mark Emma Heieen en Dennis Nina Aad en Aukje Lenneke Meike en Bas Leontien, Josephine Koen en Ritske Marijke en Piet Bart en Jana Leni Robert en Marleen Jantien en Peter Goes, 22 februari 2006 Correspondentieadres: Parallelweg 24 4462 AL Goes De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. - geen bezoek aan huis - Het verzorgend en verplegend personeel van "Ter Valc- ke" danken wij oprecht voor de liefdevolle verzorging en de begeleiding tijdens het verblijf in Verpleeghuis "Ter Valcke" van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, oma en overgrootoma Len Balm-van Etten A.J. Balm Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Leven is: Vast willen houden en toch los moeten laten. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve tante en oudtante Jeannette Hortence van Hevele weduwe van Marcelle Cirilus Verschoore IJzendijke, 21 maart 1912 t Sluis, 22 februari 2006 Fürth (D): Germaine Sebesta-van Hevele Kurt Sebesta Marcel en Camilla Sebesla-Frey Constantijn, Victor De families: van Hevele, Verschoore en Glibert Rozenoord Sluis, 22 februari 2006 Correspondentieadres: Fam. Goense-Verschoore Baarsdorp 5 4444 SN 's-Heer Abtskerke Telefoon: 0113-56 15 78 De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 27 februari om 10.00 uur in de Parochiekerk van de H. Johannes den Doper te Sluis, waarna de begrafenis zal plaatsvin den op de R.K. begraafplaats aldaar. Samenkomst om 9.50 uur aan de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van Verzorgingshuis Rozenoord en Mw. Driessens voor hun liefdevolle zorg en verpleging. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Bij het overlijden van Buurvrouw Jakobsen-Willemse gaat onze deelneming uit naar haar man en familie. M. van Sluis-de Visser M.C.Janse G. Potappel Van. het concert des levens, krijgt niemand een program Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons lij. dens haar leven heeft omringd en dankbaar dat 1% een langer lijden bespaard is gebleven, geven wL kennis van het plotseling overlijden van onze zorga. me moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoe der Trijntje Kodde-Zuiderhof sinds 23 februari £004 weduwe van Krijn Kodde in de leeftijd van 85 jaar. Oost-Souburg: Janny en Tonny Antvelink Ramon en Chantal Richard en Djerina Chayenne, Chendo Ben en Kelly Vlissingen: Piet en José Kodde Shen An Mei Vlissingen. 23 februari 2006 Doctor Ottestraat 91 Correspondentieadres: Antvelink-Kodde Lingestraat 28 4388 SE Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 28 februari van 10.00 tot 10.45 uur in ha rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraa 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de bijzetting in het familiegraf plaatsvinden om 11.00 uur op de algemene begraaf plaats te Vlissingen. Na de bijzetting is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen. De vogels fluiten gewoon door en ik. ik snap het allemaal wel. Mijn verstand zegt: 'Het is goed zo' Maar wat ik voel is anders om wat er was en nooit meer terugkomt. (Marjon v.d. Bogaard) In dankbaarheid en respect gedenken wij onze lieve moeder, oma en mijn lieve zus Elizabeth Cornelia Pouwer-van der Voorde sinds 8 juli 1967 weduwe van Johannes Pouwer Geboren, 2 juni 1920 Overleden, 22 februari 2006 Addie Eversdijk-Pouwer Jaap Eversdijk, in herinnering Vincent Judith en Remko Jacqueline Pouwer H.P. de Korte-van der Voorde Julianastraat 7,4484 AK Kortgene De begrafenis zal plaatsvinden maandag 27 februari om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Kort gene. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ont moeten in 'De Korenbeurs', Kaaistraat 12 te Kortgene, Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor om heeft betekend, delen wij u mee dat door de Heen' uit ons midden is weggenomen onze lieve, zorgzaniel moeder, groot- en overgrootmoeder Elizabeth Jacoba Riedijk-Spijk sinds 3 december 1978 weduwe van Anthonie Pieter Riedijk in de leeftijd van 89 jaar. Wij zijn de medewerkers van zorgcentrum Vredelustdankbaar voor de liefdevolle verzorging Yerseke: P.M. Riedijk A.A. Riedijk-op 't Hof Yerseke: D.P. Riedijk (in herinnering) M.J. Riedijk-Hout Kapelle: J.M. Gunst-Riedijk J. Gunst Yerseke: M. Riedijk M.W.P.J. Riedijk-van Poortvliet Yerseke: W. Riedijk M.A. Riedijk-Pieper Middelburg: A.P. Riedijk Loppum (B): J. Riedijk Y.Brouns Yerseke: P. Riedijk J. Riedijk-Boterbloem Klein- en achterkleinkinderen Yerseke, 22 februari 2006 zorgcentrum "Vredelust" Correspondentieadres: Fregatstraat 7 4401 JE Yerseke De rouwdienst wordt D.V. maandag 27 februari om 13.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Mo lenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 13.00 uur in het verenigingsge bouw gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condole ren. Geen bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij i deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Omringd door allen die haar lief hadden, heeft de Heere uit ons midden weggenomen orze lieve Oma Riedijk Tony en Marlinca Jan en Melanie Eelco en Anne Anthony en Kirsy Corine en Mark Mark en Brigitte Lizette en Erik Mariëlle Lennaert Liesbeth en Ham Jacco en Pietemei Annemarie en Bait Joyce en Niels Thamara en Henaa en kinderen Voor meer familieberichten zie pagina 10

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 52