O Arts of verpleegkundige? 0111-402000 PZC SCHOON Tel: 0113 212783 Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! VReumafonds Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voorde krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur: Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren Cornells Adriaan Christian zoon van Arjan van de Guchte en Elles Kole broertje van Ruben en Denise Reeweg 10 - 4417 PB Vlake Nieuw leven, telkens een wonder elk mensje, zo bijzonder. Wij zijn blij met de geboorte van onze zoon en broertje Jeroen 19 februari 2006 Pieter, Maaike Marijn Haeck Deezijstraat 8 4511 BZBruinisse Tel. 0111-482758 jeroen_haeck@zeelandnet.nl Bezoek graag tijdens de kraamdagen, Maaike en Jeroen rusten van 12.00 tot 15.00 urn en na 21 .00 uur. Overleden Bij U Heer is de levensbron. Ondanks zijn enorme inzet, van het wel willen en soms niet kunnen, heeft Sander nu zijn rust gevon den. Voor ons onbegrijpelijk, laten wij u weten dat is heengegaan onze lieve zoon en broer Sander Floris Jozias Tissink 27 april 1983 21 februari 2006 Kapelle: Bram en Hannie Tissink Martijn Ruben Stoofboogerd 42,4421 DE Kapelle De afscheidsdienst die wij voor Sander zullen hou den, zal plaatsvinden op zaterdag 25 februari om 10.30 uur in de Hervormde kerk te Kapelle. Aansluitend aan deze dienst zullen we hem begelei den naar de algemene begraafplaats te Kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in de Hervormde kerk. Indien wij vergeten zijn een rouwkaart te sturen, ge lieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met ontzetting en vol ongeloof hebben we kennisge nomen van het plotselinge overlijden van onze lieve kleinzoon en neef Sander Tissink We wensen Bram, Hannie, Martijn en Ruben veel sterkte toe bij het verwerken van dit voor hen zo grote verlies. Oost-Souburg: L.F. Tissink t M.C. Tissink-Baljeu Zaamslag: Ton en Loes Tissink-Schinkel Eric en Annika René en Elisabeth Tom en Michelle Ter Aar: Heieen Tissink Ton Floris-Jan Maarten Thijmen Middelburg: Joke Tissink Oost-Souburg, 21 februari 2006 Waarom? Heel verdrietig nemen wij afscheid van onze klein zoon en neef Sander Tissink Wij zullen zijn gezellige inbreng in de familie missen! Óma Otte-Marijs Nico en Marga Marco, Karin eh Michael Sjaan en Rom Jack, Marieke en Joris Jan en Suzan Joel, Joyce Jos en Rianne Jordy Sander, we zullen je missen! Onze vriend en oprichter van Kapelle 36 is onver wacht van ons heengegaan Sander Tissink Wij wensen Bram, Hannie, Martijn en Ruben veel sterkte toe. Kapelle 36 en vriendinnen Herinneringen blijven.. Wij zijn geschokt door het overlijden van Sander Tissink Wij wensen Martijn en zijn familie heel veel sterkte toe. Sjaan en Michel Margriet en Ruben Eefje en Martijn Eline en Ruud Femke en Marien Christa en Mark Johan Ketie Peter Jordy Frank Vincent Steven Esther Marcel Met droefheid namen wij kennis van het overlijden van Sander Tissink We wensen zijn broer Ruben, leerling van onze school, en verdere familie veel sterkte in deze moei lijke periode. Klas H4c Leerlingen en personeel van het St. Willibrordcollege Verbijsterd zijn we door het overlijden van Sander Tissink zoon van Hannie, onze collega in het Woonherkan- senproject. Wij wensen Hannie en haar familie kracht om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers SMWO Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Sander Tissink zoon van onze medewerkster Hannie Tissink. Wij wensen Hannie, Bram, Martijn en Ruben heel veel sterkte toe om dit verlies te dragen. De Raad van Bestuur, de sectordirectie langdurige zorg en wonen en alle medewerkers van Emergis Zo intens geleefd Zo abrupt voorbij Hij wilde nog zoveel en wij met hem.... Met grote verslagenheid geven wij U kennis van het onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze lie ve vader en mijn opa Abraham Theune -Bram- 4 maart 1946 22 februari 2006 Vlissingen: J.A. Theune - van Belle Daisy Vlissingen: Wendy en Marcel Middelburg:Tamara en Eli, Silvano Meidoornlaan 28 4382 TK Vlissingen Bram is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissin gen. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op maandag 27 februari van 11.00 tot 11.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis om 12.00 uur plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Vlissin gen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Heden overleed mijn broer en onze oom Bram Theune van bijna 60 jaar. Uit aller naam: M.Theune Vlissingen, 22 februari 2006 Wij zijn zeer getroffen door het plotselinge verlies van onze gewaardeerde collega Bram Theune In hem verliezen wij een persoon die zich meer dan 40 jaar heeft ingezet voor zijn vak en Scheldebouw. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte om deze ingrijpende gebeurtenis te verwerken. Middelburg, 22 februari 2006. Directie en medewerkers Scheldebouw b.v. Herinner mij, niet in sombere dagen, als wolken luchten het licht verjagen. Herinner mij in stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Intens verdrietig over de grote leegte die hij achter laat, maar dankbaar voor de liefde en zorg waarmee hij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het plotselinge heengaan van mijn lieve man, onze dierbare vader en opa Jacob van der Linden - Sjaak in de leeftijd van 66 jaar. Jannie van der Linden-van Heemst Arie en Hetty Kimberley, Mitchell Jacqueline en Luuk Sterre, Jade 20 februari 2006 Boudewijnstraat 20,4458 BW 's-Heer Arendskerke De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 25 februari om 10.30 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Be graafplaats) te Goes. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het rouwcentrum. We zijn diep geschokt door het plotseling overlijden van ons oud-bestuurslid Sjaak van der Linden Bij de jeugd lag zijn hart en daarbij is hij voor ons van onschatbare waarde geweest. Wij wensen Janny en familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Bestuur en leden, w 's-Heer Arendskerke Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 donderdag 23 februari 2006 Pa heeft zijn laatste sendee gewonnen. Wij willen je rust gunnen al is vol droefheid ons hart. Je lijden zien en niet te kunnen helpen dat was onze smart. Op 21 februari is na een korte strijd te midden van ons heengegaan, onze lieve vader, schoonvader en opa John Eduard Joosten 5 26 september 1958 te Tapci- Toean, Indonesië f21 februari 2006 te Goes Eduard Joosten en Marina van Lieve Jeroen Daan Peter en Petra Joosten Kevin en Leonie Ruben Mamix Will Beckx Nazareth 15 4431 AR 's-Gravenpolder We nemen afscheid op zaterdag 25 februari om 14.00 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Ber gen op Zoom, waarna aansluitend een korte dienst zal worden gehouden. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condole ren. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, i; gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. swb 10 Je moeder, zo eigen en vertrouwd waar je heel veel van houdt. Die gegeven heeft jouw bestaan, moet je eens laten gaan. Je verstand zegt dal het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Na een periode waarin zij steeds meer beperkingen ondervond, is toch nog vrij onverwacht overleden onze lieve mama, oma en omaatje Janna Boer-van der Endt - Jennie - sinds 4 mei 1997 weduwe van Pleun Boer in de leeftijd van 82 jaar. Vlissingen: Anja Daane-Boer Ad Daane Etten-Leur: Bianca van der Haven-Daane Victor van der Haven Miguel Koudekerke: Gerda Kluijfhout-Boer Frans Kluijfhout Breda: Linda Kluijfhout Koudekerke: Paul Kluijfhout Middelburg, 21 februari 2006 Sint Jans Hospice, De Casembroot Correspondentieadres: |.J. Daane-Boer Flamingoweg 27 4386 DS Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 27 februari van 11.50 tot 12.15 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvin den om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Dag lieve, lieve Oma Bianca en Victor Linda Paul Lief klein Oma'tje, We kennen elkaar pas 4 maanden en nemen nu voorgoed afscheid van elkaar. Samen hebben we in die korte tijd veel geknuffeld en ook gelachen. Rust nu maar lekker uit. Dikke kus Miguel Heden overleed onze lieve zus, schoonzus en tante Jenny Boer-v.d. Endt in de leeftijd van 82 jaar. Vlissingen: M.J. v.d. Endt M. v.d. Endt-Stam Almelo: Gerie - Dinie en kinderen Maar de goedertierenheid des Heeren is van eeuwigheid tot eeuwigheid over wie Hem vrezen, en zijn gerechtigheid over kindskinderen. Psalm 103:7 Beetje bij beetje moesten we je verlaten we konden uiteindelijk niet meer met je praten die blik, die stilte dat deed vaak zeer de moeder van vroeger was je niet meer we zagen goed je stille verdriet maar echt helpen konden we je niet. Bedroefd, moor dankbaar voor de vele jaren die wij sa men mochten beleven, geven wij u kennis dat op 85-jarige leeftijd is overleden mijn lieve vrouw en zorg zame moeder Leuntjejakobsen-Willemse Aagtekerke, Koudekerke, 1 8 september 1920 21 februari 2006 ZoutelandeJ.J.Jakobsen Westkapelle:Jan en Nel Jakobsen Jaap en Rinajakobsen Biggekerke: Ko en JannieJakobsen Anneke Jakobsen Eindhoven: Lenie en Jan de Ridder Middelburgjopie en Jan Konraad Tanny en Ruud van Bekkum Biggekerke: Koos en Adrie van Rooijen Betsie en David Stroo Bram en Ineke Jakobsen JohanJakobsen Adri en Carlo Jakobsen Magda en Danny van Wittene Deurlostraat 8 4374 BJ Zoutelande Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag 25 febru ari van 10 00 uur tot 10.30 uur in het Dorpshuis Schuit- vlotstraat 8, te Biggekerke. Aansluitend zol om 11.00 uur de afscheidsdienst wor den gehouden in de Dorpskerk, deze zal worden geleid door Ds. P. Boekensteijn. Om 12 00 uur zal de begrafenis plaatsvinden op de al gemene begraafplaats te Biggekerke. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. We zijn erg verdrietig dat onze lieve omajakobsen is overleden. Linda en Eric, Nadia, Yoran Jeroen en Cynthia, Bram Rutgeren Karin Vivian Frank en Marije Suzanna en Mark Hugo Iris en Bart Eva en Chris Leonie en Steven Maarten en Wendy Jan-Paul Heieen en Waldo Anna-Marie Michiel en Hannekin, Lisa Rebecca en Paul, Julia Esther en Marco Claudia en Arjan Martijn Reinier Desi Tess Joris en Fay Anne Zoutelande, 21 februari 2006 Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zuster, schoonzusteren tante Leuntje Willemse echtgenote van Jan J. Jakobsen op de leeftijd van 85 jaar. J. Allaart-Willemse J. Allaart en kinderen Serooskerke, Bogerdwei 31 Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante Leunt|eJakobsen-Willemse in de leeftijd van 85 jaar. Moergestel: P.P.Jakobsen-Wagemakers Zoutelande: E. Maljaars-Jakobsen Vlissingen: M. van Leerzem-Jakobsen Neven en nichten 21 februari 2006 Afscheid nemen doet zo 'n pijn, toch vonden we het fijn. om tot hel laatste moment bij je te zijn. Met dankbaarheid voor de goede zorgen in Zorgcen trum "Nieuw Sandenburgh", afd. Valkenhof, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze moeder, groot-en overgrootmoeder Cornelia van den Brink-van de Kreeke weduwe van Steven Roelof van den Brink Wolphaartsdijk. tVeere 28 oktober 1906 22 februari 2006 West St. Paul (VS): Coby en Joop Buursema-van den Brink Carolyn en Eric- Lindsay, Kaitlin Monique en John Joseph Yolctncla en Wayne Makayla, Annika Inez en John Den Burg: Tonny en Marianne van den Brink-Knieriem Franyoise en Fons Arne Stefanie en Kees Els, Marieke Correspondentieadres: Duinreep 11 1791 HP Den Burg Onze moeder is opgebaard in uitvaartcentrum Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere. De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 1 maart om 14.00 uur op de begraafplaats, Zanddijksewegte Veere. Vertrek vanaf het uitvaartcentrum om 13.45 uur. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de fa milie te condoleren in Zorgcentrum "Nieuw Sanden burgh". Dankbetuiging Dankbetuiging Voor de blijken van medeleven tijdens de ziekte en de be-: wijzen van deelneming zowel in woord en geschrift, die wij in zo grote mate mochten ontvangen, alsmede uw aan wezigheid bij de begrafenis van onze geliefde broer, zwa ger, oom en oudoom Lourus Minderhoud willen wij u allen hartelijk danken. Het deed ons goed dat zovelen ons steunden bij dit verlies. Onze dank gaat ook uit naar de doktoren van "de Vlied-, berg" voor de behandeling, de geestelijk verzorger en het verzorgend personeel van Appartement 4. Verder danken wij ook Ds. F. van Slooten voor de troost rijke en bemoedigende woorden tijdens de afscheids dienst gesproken en de begrafenisonderneming Jobse voor de nette bezorging. Uit aller naam, J. Minderhoud Westkapelle, februari 2006 BEGRAFENISONDERNE Verzorging van uitvaarten over geheel Sc-bouwen-Duiveland' en het gehele eiland Tliolen en Sint Plulipsland Dag en Nacht bereikbaar e-mail schoonaard@zeelandnet.nl www.schoonaard.nl Blindeweg 11 4315CG Dreischor Alle faciliteiten voor thuisopbaring Wij besteden voor u al onze aandacht aan uw persoonlijke wensen Vraag om ons gratis informatiepakket! Wilsbeschikkingen Vervoer in binnen- en buitenland Bemiddeling bij aankoop grafsteen Informatie, advies en onder- steuning m.b.t. gezondheids zorg, gehandicaptenvoorzit ORG SKI - I K. II I - r. tl. AKI. njngef1( jeug(Jzorg en problemen rondom WAO Telefonisch bereikbaar van maandag t/m vrijdag van 09.00 -13.00 uur E: zorginfo@kiaverbladzeeland.nl Sterk in beweging De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. In Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Nieuw: de kuurreizen naar Duitsland, Oostenrijk en Slowakije. Bestel de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen T 020 589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl Het Nederlandse Rode Kruis Word vrijwilliger! Uw hulp is onmisbaar. Door uw inzet kunnen ruim 6.000 mensen met vakantie. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. +c A part of the international Red Cross and Red Crescent Movement

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28