UKKCR WONEN» LEUKE N PZC Meer dan een postzegel Pres. Rooseveltlaan 772 4382 NB Vlissingen tel. 0118-416188 fax. 0118-440043 woensdag 22 februari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand tekst: famiiieberichten@pzc.nl Geboren ln ieder kind begint de wereld opnieuw Wij zijn dolblij en gelukkig met de geboorte van onze dochter en zusje Manon Elisa Gerretse Manon is geboren op 15 februari 2006 Laura Maranus, Pim Gerretse Wouter Kromhout 105-107 3311 RE Dordrecht Overleden Een jong leven zoveel gegeven te kort op deze aarde maar van onschatbare waarde rust zacht Spencer We zullen je nooit vergeten Kobus, Marcella, Clarence, Saskia, Keetie, Marion, Vita, Elisabeth, Brenda, Roxanne, Pieter, Margreet Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Spencer van 'tHof zoon van onze collega Bert van 't Hof Wij wensen Bert, Nel, Zenno en Kimberly veel sterk te toe bij dit grote verlies. Directie en personeel PT A Goes BV Vestiging Goes, Middelharnis en Vlissingen i Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze gewaardeerde medewer- f keren collega Kees Geense Hij was voor ons een prettige en vakbekwame collega. Kees was bij ons 35 jaar in dienst, j Het bericht van zijn overlijden heeft ons allen diep ge- troffen. i Ons oprecht medeleven gaat uit naar zijn familie. I Wij wensen hen veel sterkte in de komende tijd en ho- pen dat zij de kracht zullen vinden om het verlies te j verwerken. Directie, Ondernemingsraad en medewerkers van GTI Zuidwest. In alle rust is van ons heengegaan mijn lieve man, onze pappa, opa en overopa Pieter Hendrikus de Lange Rotterdam, 16 juli 1934 Goes, 14 februari 2006 Koudekerke: Anka de Lange-van Royen Hoogvliet: Rian de Lange Wim Ovaa Vincent, Maurice Hoogvliet: Anneke de Lange Dennis Chantal en Tom Misha Veere: Editha Kraak-de Lange Mare Kraak Tessa, Mara De Boisotstraat 25 4371 BK Koudekerke Overeenkomstig zijn wens heeft de crematie plechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. Svp geen bezoek aan huis. Na veel fijne jaren van samenzijn en dankbaar voor alles wat zij voor mij heeft gedaan en betekend, moet ik u tot mijn droefheid mededelen dat van mij is heengegaan mijn dierbare vrouw Dina Huyzen echtgenote van Pieter Dubbelman in de leeftijd van 76 jaar. Mede namens wederzijdse familie: P. Dubbelman Temeuzen, 20 februari 2006 Fahrenheitlaan 580 4532 JV Terneuzen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 25 februari van 10.15 tot 10.45 uur in het rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Vervolgens begint om 11.00 uur de samenkomst in de aula, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankon- diging als zodanig beschouwen. Een hand die zwaaide als we gingen en nog vele mooie dingen zijn herinneringen aan Oma die voor altijd afscheid van ons nam. Bedroefd, maar dankbaar dat wij haar zo lang in ons midden mochten hebben geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heengegaan onze lieve Oma Maria Johanna de Vos weduwe van Joseph Charles Louis Gijsel in de leeftijd van 82 jaar. Sluiskil: E. Gijsel t L. Gijsel-Snoeijs Liverpool: Edwin en Sharon Zoe Alisha Zuiddorpe: Patrick en Sonja Justin Tygo Terneuzen, 20 februari 2006 Correspondentieadres: Bosjesweg 17 4541 AM Sluiskil Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 23 februari van 19.00 tot 19.30 uur in rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Temeuzen. De uitvaartdienst, waarvoor u bent uitgenodigd, wordt gehouden vrijdag 24 februari om 10.30 uur in de kerk van de H. Antonius van Padua te Sluiskil. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats te Sluiskil. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in HCR Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. "Orestin the Lord" Onverwacht snel is overleden onze lieve en zorg zame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Ann Elisabeth de Jongh-Spruyt weduwe van L J. de Jongh Kruiningen, f Goes, 1 oktober 1921 20 februari 2006 Vancouver, Occo S. de Jongh Washington, U.S.A.: Rebecca de Jongh-Watson Kirk Lara en Gavin Jake Goes: Han de Jongh Den Haag: Caroline de Jongh Guido Loomans Wij bedanken het verzorgend personeel van Zorgcentrum 'Ter Weel', unit 6, voorde liefdevolle verzorgingen begeleiding van onze moeder. Correspondentieadres: Adenauerstede 41 -40 4463 GA Goes Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 24 februari van 11.00 tot 11.10 uur in de aula op de begraafplaats, Geldeloózepad 30 te Goes. De afscheidsdienst voorafgaande aan de begrafenis zal aansluitend plaatsvinden. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde aula. Bedroefd zijn wij om het heengaan van onze lieve schoonzus en tante M. Harthoorn-Meeuwsen op de leeftijd van 86 jaar. Wij bewaren goede herinneringen aan haar. M. Vermerris-Harthoorn L. Harthoom-Schrier E. Harthoom Neven en nichten Krabbendijke, 20 februari 2006. Je moeder, zo eigen en vertrouwd waar je heel veel van houdt, die gegeven heeft jouw bestaan, moet je eens laten gaan. Je verstand zegt dat het goed is, maar in je ogen blinkt een traan. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al de goede jaren dat zij bij ons is geweest, hebben wij afscheid geno men van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma Cathelientje Adriaansen weduwe van Jacobus Pieter Vasseur Cadzand, t Breskens, 2 augustus 1907 20 februari 2006 Koudekerke: Piet Vasseur Rie Vasseur-van Meenen Kloetinge: Jaap en Margriet Dianne Jordan Onze dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis 'Ter Schelde' te Breskens, moeder is in het bijzonder de laatste tijd liefdevol verzorgd in het huiskamerproject. Correspondentieadres Middelburgsestraat 76 A 4371 ET Koudekerke De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op vrijdag 24 februari om 17.00 uur in crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Temeuzen. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. Moeder hield van bloemen. Dankbetuiging Dankbetuiging Uw hartelijk medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, bij het overlijden en het afscheid van onze lieve vrouw, moeder en oma Rie Slager-Harinck is ons tot grote steun en troost geweest. Hiervoor onze hartelijke dank. Loet Slager Kinderen en kleinkinderen Axel, februari 2006 Dankbetuiging Een hand, een kaart, een gebaar soms zonder woorden, het doet zo goed als je iemand die je lief is, verliezen moet. 't Is een fijn gevoel dit te hebben mogen ervaren bij het overlijden van mijn lieve vrouw Willemina Elena Wolfert-Moens Hiervoor mijn hartelijke dank. P.J. Wolfert Terneuzen, februari 2006 Hartelijk dank voor uw medeleven, ondervonden na het overlijden van onze moeder, oma en overoma Lena Boogaard-Korstanje Namens de familie: J. Boogaard Goes, februari 2006 In Memoriam 22 februari 2004 22 februari 2006 vN* In memoriam Johan Al 2'jaar zonder jou f de liefde van jou is geen ander voor jou Ge 22-02-2000 22-02-2006 In memoriam Jan Kruijsse Unforgettable Maddy kinderen en kleinkinderen Wat geven we Kaar terug voor alles Wat ze is kwijtgeraakt Geef om een oorlogskind Word nu lid van Unicef en bel 0800 - 1133 www.unicef.nl kinderen eerst bijvoorbeeld voor Marcel: •Op school tol ik ">°eite met leren. Vaafc maakte ife ruzie met mijn ouders. Hier op de pieegzorg- „oerderij gaat ket stukken beter met me. Na schooltijd leg ik samen met andere kinderen een park aan Wj de boerderij. Zo maak ik „eel vrienden en ooel ik me erg thuis.' De Stichting Kinderpostzegels helpt met uw geld kinderen in binnen- en buitenland. Kijk op www.kinderpostzegels.nl 0 voor kinderen door kinderen Wilt Steun het werk van Stichting De Noordzee en help dolfijnen in de Noordzee. Word donateur via www.noordzee.nl of stort een gift op giro 3666563. CBF Nog nooit naar Praag en omgeving geweest? Dan is dit uw kans! Speciaal voor onze lezers hebben wij een werkelijk grandioze aanbieding samengesteld naar dit prachtige gebied. Want zeg nou zelf ....een 4-daags verblijf in het moderne Hotel Litava, inclusief dagelijks ontbijtbuffet, vanaf slechts 59 is toch geen geld? Ter plaatse betaalt u circa 55 per kamer per nacht, dus tel uit uw voordeel! Het hotel is gelegen in de voormalige koningsstad Beroun en in een prachtige natuurrijke omgeving. Bovendien ligt de Gouden Stad Praag 'op een steenworp afstand'. Dus maak snel gebruik van deze lezersaanbieding en boek...vol=volü HOTEL LITAVA - BEROUN Dit moderne hotel ligt in het centrum van het leuke historische plaatsje Beroun en beschikt over onder andere receptie, lounge, restaurant, brasserie en hotelbar. Uw kamer is voorzien van o.a. badkamer met bad of douche en. toilet, tv, telefoon, kluisje en minibar. Uw dagelijks ontbijt is inbegrepen en tegen een kleine toeslag kunt u een 3-gangenkeuzemenu bijboeken. TIPS VOOR UITSTAPJES Beroun ligt in een prachtig groene heuvelland dat wordt doorsneden door i frisse beekjes. In de omgeving liggen vele schilderachtige plaatsjes die zeker een bezoekje waard zijn. De Gouden Stad Praag ligt op slechts 35 km en biedt talloze bezienswaardigheden, zoals de Karelsbrug, de Praagse Burcht en de St. Vithuskathedraal. En wat dacht u van het bekende marktplein met het astronomische uurwerk? Ook leuk is een kastelentour, naar o.a. de bek» de kastelen van Karlstein, Krivolat of Zebrak! Tenslotte noemen we het plaatsje Nizbor, waar u het beroemde Boheemse glas wordt gemaakt. U ziet het: Praag en omgeving mag u niet missen! Toeslagen: 1-persoonskamer v.a. 25 (4 dgn), halfpension v.a. 20 (4 dgn) reserveringskosten 15 per boeking. Prijzen zijn per persoon, tenzij anders vermeld. Inclusief: verblijf in Hotel Litava op basis van logies en ontbijt, verblijf in 2-persoonskamer met beschreven faciliteiten. Exclusief: vervoer, maaltijden, diverse verzekeringen en reserveringskosten, 4 dgn, vrijwel iedere donderdag van 5-1 t/m 24/3 v.a. 59,- 5 dgn, vrijwel iedere maandag van 2-11 t/m 24/3 v.a. 85,- 6 dgn, vrijwel iedere maandag van 2-11 t/m 27/3 v.a. 99,- 7 dgn, vrijwel iedere maandag van 1-1 t/m 20/3 v.a. €119,- 8 dgn, vrijwel iedere maandag van 7-1 t/m 20/3 v.a. €139,- Vraag naar de speciale kinderkortingen! Voor meer informatie boekingen KRAS§ Sterfokdh Tel: 073-5 999 999 Online boeken via www.kras.n/ 24 uur per dag, 7 dagen per week Reisnummer HW 56.717 dek Onze openingstijden zijn: Maandag, van 13:00 tot 18:00 uur. Dinsdag, van 10:00 tot 18:00 uur. Woensdag, van 10:00 tot 18:00 uur. Donderdag, van 10:00 tot 18:00 uur. Vrijdag, van 10:00 tot 21:00 uur. Zaterdag, van 10:00 tot 17:00 uur. lijd V£ ~:rk übeic Ren«

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 48