O AutoTrack.nl PZC mEE Wanneer u aandelen Koninklijke Ahold N.V. hebt gekocht vóór 24 februari 2003, kunt u in aanmerking komen voor een betaling van $1,1 miljard uit een wettelijke schikking. OO 800 1020 4060 I www.AholdSettlement.com De allergrootste autosite van Nederland Kijk voor meer informatie over onze openingstijden op onze website www.ambiance-zonwering.ni GERECHTELIJKE AANZEGGING VAN DE RECHTBANK VAN DE VS Tijdens een class action rechtzaak is een schikking overeengekomen over de prijs van Koninklijke Ahold N.V. aandelen. De schikking bestaat uit USD $1,1 miljard voor het betalen van beleggers in Koninklijke Ahold die in de periode van 30 juli 1999 tot en met 23 februari 2003 de gewone aandelen of American Depository Receipts van het bedrijf hebben gekocht of ontvangen als dividend en voor het betalen van honoraria en onkosten van advocaten. Indien u tot deze groep behoort kunt u een claimformulier insturen om te verzoeken om betaling of u kunt zichzelf uitsluiten of bezwaar maken. De United States District Court voor het District of Maryland heeft deze kennisgeving aan beleggers wereldwijd geautoriseerd en zal een hoorzitting houden om te beslissen of de schikking goedgekeurd wordt zodat betalingen aan mensen met geldige claims gedaan kunnen worden. Op de website vindt u een gedetailleerde kennisgeving. U kunt hiervoor tevens het onderstaande telefoonnummer bellen. Wie valt onder de voorwaarden? U bent een Class Member indien u in de periode van 30 juli 1999 tot en met 23 februari 2003 gewone aandelen of American Depository Receipts (ADR's) van Koninklijke Ahold hebt gekocht of ontvangen als dividend, ongeacht waar u woont of waar u de aandelen van Koninklijke Ahold hebt gekocht. Indien u niet zeker weet of u onder de voorwaarden valt, bel of bezoek onderstaande website. Waar gaat deze rechtszaak over? De rechtszaak tegen Koninklijke Ahold en vele medegedaagden (zie de gedetailleerde kennisgeving) stelde dat Ahold de inkomsten en opbrengsten tussen 30 juli 1999 en 23 februari 2003 onjuist heeft voorgesteld en dat, toen dit werd aangekondigd, de waarde van de aandelen Ahold met meer dan 60% daalde. Ahold herformuleerde uiteindelijk meer dan S24 miljard aan opbrengsten en $1,1 miljard aan inkomsten. De aangeklaagden ontkennen dat zij iets verkeerd hebben gedaan en de schikking is noch een bekentenis van overtreding, noch een indicatie dat enige wet is overtreden. De rechtbank heeft geen uitspraak gedaan over welk van de partijen gelijk had. Beide partijen zijn het niet eens over hoeveel geld men met een rechtszaak had kunnen winnen. In plaats hiervan beëindigde de schikking de rechtszaak tegen Ahold en anderen en zal geld worden uitbetaald aan Class Members. Waarin voorziet de schikking? Ahold is overeengekomen een contant schikkingsfonds van $1,1 miljard plus rente op te richten om geldige claims en honoraria en onkosten van advocaten uit te betalen. Een schikkingsovereenkomst, verkrijgbaar via onderstaande website, beschrijft de details van de schikking. Het schikkingsfonds wordt opgesplitst in twee delen (fonds A en fonds B). Uw betaling hangt af van het aantal geldige claimformulieren die door Class Members worden ingezonden, hoeveel aandelen van Koninklijke Ahold u hebt gekocht of ontvangen als dividend en wanneer u deze hebt gekocht en verkocht. Indien elk Class Member dat hiervoor in aanmerking komt een geldig claimformulier instuurt, bedraagt de gemiddelde uitkering ongeveer 1,51 per aandeel voor elk van de gewone aandelen en ADR's die onder fonds A vallen en ongeveer 40 cent per aandeel voor elk van de aandelen die onder fonds B vallen. Hoe vraagt u betaling aan? Bel of bezoek de website voor een claimformulier of mail een verzoek naar onderstaand adres. Het kennisgevingspakk^t en het claimformulier worden u vervolgens toegestuurd. Indien u meent een Class Member te zijn, vult u dan het claimformulier in en stuur dit gefrankeerd op met poststempel gedateerd uiterlijk 18 augustus 2006. Wat zijn uw andere mogelijkheden? Indien u niet wettelijk gebonden wilt zijn door de schikking moet u uzelf uitsluiten vóór 12 mei 2006. Anders kunt u de gedaagden die een schikking hebben getroffen nooit meer aanklagen voor wettelijke claims in deze zaak. Indien u zichzelf uitsluit ontvangt u geen geld uit de schikking. Indien u deelneemt aan de schikking kunt u tot 12 mei 2006 bezwaar maken. In de gedetailleerde kennisgeving wordt uitgelegd hoe u zichzelf uit kunt sluiten of bezwaar kunt maken. De rechtbank houdt een hoorzitting in deze zaak (In re Royal Ahold Securities and "ERISALitigationMDL 1539) op 16 juni 2006 ter overweging van de goedkeuring van de schikking en een verzoek van de advocaten die de Class Members vertegenwoordigen (Entwistle Cappucci LLP, uit New York) om maximaal 15% van het schikkingsfonds (18 cent per aandeel) voor honoraria van advocaten plus maximaal $4,8 miljoen voor hun onkosten. Deze honoraria en onkosten zijn de vergoeding aan de advocaten voor het onderzoeken van de feiten, het procederen in de zaak en onderhandelen van de schikking. U mag een verzoek indienen om bij de hoorzitting aanwezig te zijn, maar bent hiertoe niet verplicht. Bel gratis voor meer informatie, bezoek de website of schrijf naar Ahold Claims, P.O. Box 9000 #6378, Merrick, NY 11566-9000, USA. z Zonwering Garagedeuren Rolluiken AMBIANCE Teba Nationaal Livingstoneweg 8 4462 GL Goes Tel. 0113-222 231 Laban Schelde Rijnweg 6 4691 RW Tholen Tel. 0166-602 823 Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC. Een goede bijbaan voor jong en oud! De PZC is op zoek naar enthousiaste, positief ingestelde mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 18 jaar) in het bezit van eigen auto die ervoor willen zorgen dat de ochtendkranten voor 07 00 uur bij de abonnees in de bus liggen Momenteel zijn er nog enkele autowijken in uw buurt vrij Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast een vaste vergoeding zijn er veel extra's, Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800 - 023 51 11 of kijk op www.deleukstebijbaan.nl het alfabet van Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 6