PZC Alleen feestnummers op de wagen f Prins Pietje gaat voorop tijdens carnaval in Uulehat Alternatieve kroegentocht Katholieke Plattelands Jongeren uit Eede zullen zich laten horen programma carnaval zeeuws-vlaanderen dinsdag 21 februari 2006 door Frank Gijsel AARDENBURG - De Erduburg- se Uulnaovond van enkele we ken geleden zal Peter de Vrieze zich nog lang heugen. Na ruim zeven jaar aanwezigheid in de Raad van Elf werd hij verkozen tot Prins Pietje de Eerste. Het toeval wil dat hij werd verkozen op dertien januari en op de koop toe is hij nog eens de dertiende prins in de historie van de Aar- denburgse Nachtuuln. Maar van bijgelovigheid is bij Peter totaal geen sprake. „Het wordt weer een grandioos feest in het Uulehat zonder poespas en heel veel leute." Hij kreeg veel leuke reacties en het bevalt hem dan ook goed. Hij is warmgedraaid in de Raad van Elf en de recepties waren tot nu toe heel leutig. „Ik weet nu hoe het er aan toe gaat. Het enige waar ik tegenop zie is As woensdag. Ik ben wel vrij, maar het is toch altijd de kwaadste dag van het jaar. Maar goed, je moet er wat voor over hebben." Bij de stevige lichaamsbouw van Peter had je een andere 'naam verwacht dan Prins Piet je. Hij heeft echter een passende verklaring voor zijn naamskeu ze. „In een grijs verleden heb ik een Belgische vriendin gehad en die noemde me altijd liefkozend Pietje. Vrienden en bekenden hebben dit klakkeloos overgeno- HULST - Zelfs in Hulst is niet iedere inwoner een geboren car navalsvierder. Om de hele bevol king bij het leutfestijn te betrek ken riepen de Sterrenplakkers, carnavalsgangers die graag in café De Ster blijven plakken, ze ven jaar terug een alternatieve kroegentocht in het leven. Op carnavalsdinsdag een aantal kroegen langs op een zelf ont worpen vehikel. Niet om overal pinten achterover te slaan, maar om gezellig spelletjes te spelen. men en sindsdien ben ik voorve- len nog Pietje. Maanden liet ik haar bij de but_ staan. Het koosnaampje dat me toen meerdere malen toen®, vond ik wat minder geschikt cc Ier! als prinselijke naam te ken." De verwachtingen bij denier' prins zijn hoog gespannen,^ mensen van de Nachtuuln hét. ben een goede instelling. De ken nis van het organiseren is al vele jaren aanwezig. Na 31 jaar ai het wel snor." Prins Pietje I probeert zijn eerste ambtsperiode goed té profileren. „Het is belanj voor zowel jong als oud woordje klaar te hebben. Die éi functie wil ik graag uitdragen, ijde Wat dat betreft ben ik zeker niet van plan te verzaken. Ee dipje mag niet. Doseren zal be langrijk zijn. Ik ben van plan de dagen voor het feest gosla mijn rust te nemen. Zo kan ik? at' fris en wij tegenaan. Ook van s( het huiselijk front krijg ik alle n steun. Toen ik er vorig jaar zo iuti eens terloops thuis over sprak lati kreeg ik van mijn vrouw alle ab steun en dat doet toch deugd. Het Uulehats leutefeest is het verdwijnen van verschilleé-lnz de gezelschappen elders ui de s buurt een echt streekevenemem geworden. Prins Pietje I vindl het allemaal heel gemoedelijk ii zijn Uulehat. „In vergelijk^ et: met Hulst of Sas van Gen! gaai sa het er hier toch anders aan toe. Daar is het veel meer gemaafc Hier is het echt. We staan veé dichter bij elkaar en dat maak het zo mooi." Afgelopen vrijdag was Prim Pietje I op pad om de wagens te. Ie gi aanschouwen. Voor elke ploeg imu had hij een trofeetje meegeno- sden men: De hart-onder-de-rieni- wed trofee. „De waardering voor al' aten die mensen is groot. Er zijn ne gen bouwploegen aan de slag ge- :en weest en veel jonge snuiters zijn rat erg druk bezig geweest. Dal geeft ons moed voor de toe komst. Onze optocht op zate- froli, dag is al jaren de leutigste Zeeuws-Vlaanderen. Wees en: wr maar zeker van door Frank Gijsel EEDE - „We stonden lange tijd bekend als een stel dat de boel tijdens feestjes op stelten zette. Nu zijn we een stuk rustiger ge worden. We willen gewoon ac tief meedoen met het carnaval en heel veel leut maken. Daar is het ons vooral om te doen. Men sen warm maken voor het bou wen van een wagen valt niet mee. Toch is het ons weer eens gelukt." Coen Dezutter is samen met ze ven jongeren van de Katholieke Plattelands Jongeren (KPJ) uit het grensdorp Eede alweer en kele maanden met heel veel in zet een carnavalswagen aan het bouwen in een loods van Jacky van Hal aan de Industrieweg. In het Uulehat (Aardenburg) zal de groep uit Eede opvallend aanwe zig zijn. Coen Dezutter is met zijn vijfentwintig jaar de ouder domsdeken van de groep. Hij heeft vooral een leidende rol. „Begin november zijn we bijeen gekomen om een plannetje te maken. Dat was al snel duide lijk. In ons logo staat een var ken. Dus gaan we met een wa gen de show stelen als de Porky party. Dat heeft uiteraard te ma ken met ons uitgaansleven. We durfden nog al eens in het glaas je te kijken. Daar stonden we om bekend. Tegenwoordig doen we het allemaal wat rustiger, maar toch." Dezutter wordt ge assisteerd door een bouwploeg bestaande uit Joey Verwilst, Stephan en Pieter van Hal, Jens Verstuyf, Rino Dhont en John Onderdonck. Allemaal jongens uit Djee. Kinderen Een stel dat het met elkaar hele maal ziet zitten. Coen: „Echt be hoefte aan een grotere groep hebben we niet. De grootte be paalt uiteindelijk de leut niet, want dat staat bij ons helemaal bovenaan. We redden het met deze groep net. Hoe de toekomst eruit ziet als wij wat ouder zijn, weet ik niet." Ondanks het feit dat de bouw ploeg moeite heeft om meer men- De bouwploeg van de Porkyparty uit Eede, met in het midden prins carnaval Pietje I. foto Peter Nicolai sen bij het realiseren van de wa gen te betrekken is de animo om mee te lopen in de stoet tamelijk groot. „We kunnen toch over een groep van zo'n veertig men sen beschikken. Kinderen wil len we er niet bij hebben. Het is ons feest en dan gaan we ook flink uit de bol, daar passen geen kinderen bij. We doen het wat dat betreft toch iets anders dan de mensen van De Peperbus- se uit Sint-Kruis", vertelt Pieter van Hal. Prijsuitreiking „De afwezigheid van kinderen heeft ons drie jaar geleden zwaar opgebroken in de stoet van Aardenburg. We hadden ze ker een van de mooiste wagens met Urbanus, maar bij de prijs uitreiking bleek dat we niet vol deden aan de eis om kinderen rond de wagen te hebben. Het heeft na de prijsuitreiking wel even gestoven, want we kregen daardoor minder punten. Het jaar daarop zijn we de bewuste zaterdag van de stoet niet naar de kikkerstad gegaan. We reden toen mee in de optocht van Brug ge. Prins Hurmun is het jaar daarop met ons komen praten en alles is weer recht getrokken. We doen nu weer vrolijk mee." Kinderen op de wagen van de KPJ Eede is dus uit den boze. „We hebben een leeftijdsgrens van zestien jaar en daar houden we ons aan", meent Stephan van Hal. Voor de toekomst bestaat er bij de bouwploeg uit het grensdorp toch wat wees dat het allemaal zal afnemen. „Ons dorp is hele maal aan het vergrijzen. Het zijn bijna allemaal ouderen die er nog wonen. Jonge mensen trekken weg en die zie je niet meer terug. Het is werkelijk een ramp. Als het college van burge meester en wethouders van Sluis hier op bezoek komt, zeg gen ze al van te voren dat ze het niet over de woningbouw zullen hebben. Er is wel heel veel vraag naar woningen, maar er gebeurt niets. We vragen al twin tig jaar om woningen voor de jeugd. Jammer toch", zegt Coen Dezutter. De Porkyparty belooft weer een opvallende verschijning te wor den. Een enorme wagen met een enorm vermogen aan geluid staat in de startblokken. Na de stoet in Aardenburg wordt een tournee door Vlaanderen ge maakt met bezoeken aan Heist (twee keer), Maldegem, Zeebrug- ge, Assenede. Ledeberg, Tor hout en Tielt. Coen: „We kun nen in Vlaanderen flink wat startgeld krijgen. Zo geven ze in Torhout geen prijzen, maar elke wagen krijgt daar een startgeld van een kleine negenhonderd eu ro. Daar kunnen we mooi een deel van onze kosten mee beta len. We hoeven er niet aan over te houden, maar onze lasten zijn ook niet gering. Zo laten we een aantal malen ook een bus rijden om onze mensen weg te bren gen." Versnipperaar Wat confetti betreft, heeft KPJ Eede geen problemen. Jens Ver stuyf (een van de jongsten van het stel) is de verantwoordelijke man. „We hebben op zolder al een voorraadje van meer dan duizend kilo klaar liggen. Onze eigen versnipperaar doet het pri ma. Ze moeten toch weten dat de Porkyparty op bezoek is ge weest. KPJ Eede zal laten mer ken dat we feestnummers zijn." AARDENBURG vrijdag 24 februari 9,00 - 15.00 uur: Jeugdprins Maarten I en jeugdprinses Elïne bezoeken basis scholen in Aardenburg en Eede; 19.00 uur: Gebedsdienst in de R.K. kerk met medewerking van de fanfare en het jongerenkoor. zaterdag 25 februari 10.00 uur: Opening Uulehats Carnaval op het Kaaiplein, 10.30 uur Sleuteloverdracht in de voormalige Roode Leeuw in Aarden burg; 14 00 uur: Start optocht in plan West; 16.00 uur: Limonadebal vooralle kinde ren ïn het dorpshuis. Tevens start kroe gentocht dweilbands; 16.30 uur: Prijsuitreiking optocht deelne mers t/m 12 jaar; 18.00 uur: Prijsuitreiking optocht indi vidueel 13 jaar en ouder, groepen vol wassenen en wagens in de Roode Leeuw; 21.00 uur: Viering carnaval in Uulehat in 's Lands Welvaren, Prinsenhof gast hof De Jonge Leeuw, café De Smokkel- hoek en de Roode Leeuw; 21.00 uur: Kroegentocht met Prins Piet je I en z'n gevolg en boerenkapel De Bla- osuuln. zondag 26 februari 09.30 uur: Prins Pietje I, de Raad van Elf en het bestuur nemen deel aan carna- valsontbijt in café Het Eerste Huis; 14.00 uur: Prins Pietje I met een dele gatie van de Raad van Elf en het be stuur en boerenkapel De Blaosuuln brengen een bezoek aan verpleeghuis De Stelle; 21.00 uur: Aanvang 18e Ouwe Knarren- tocht van 't Uulehat. Tevens start kroe gentocht prins en zijn gevolg met boe renkapel; 24.00 uur: Bekendmaking van de Ouwe Knar 2006 en Ouwe Knarrenkoppel 2006 in gasthof De Jonge Leeuw. maandag 27 februari 10.30 uur: De 12e Draai van de Kaai in 't Uulehat; 14.00 uur: Carnavalsbolling voor wagen bouwers en carnavalsverenigingen bij café Greetje in Sint Kruis; 14.15 uur: Bejaardenbal in woonzorg centrum Coensdike; 14.30 uur: Dolle Peperbussemiddag voor de kinderen in het dorpshuis te Sint Kruis .m.m.v. de Arejoca's, jeugd prins Maarten I, jeugdprinses Eline en de jeugdraad; 21.00 uur: Aanvang 24e Blaoskapelle- kesaovond van 't Uulehat; 23.45 uur: Kakofonie van alle blaoska- pellen op het Kaaipleintje bij de Kaai- poort; 24.00 uur: Bekendmaking van de Blaos- kapel 2006 in De Roode Leeuw. dinsdag 28 februari 11.00 uur: Bezoek aan carnavalspaleis Van Daalen; 13.30 uur: Huwelijksinzegening van Wannes van d'Óuwe Mènne en Krina van d'n Vlienderstruuk in woonzorgcen trum Coensdike; 14.30 uur: Receptie boerenbruiloft voor de kinderen in café de Smokkelhoek; 15.30 uur: Receptie boerenbruiloft in gasthof De Jonge Leeuw; 16.15 uur: Fjiste boerenbruilof in de Roode Leeuw 'mé ertesoepe boere- brood'; 19.00 uur: Uulenketel serenade voor de jeugd m.m.v boerenkapel De Blao suuln op het Kaaiplein; 19.30 uur: Symbolische afsluiting Kin dercarnaval op het Kaaiplein; 20.00 uur: Sleutelteruggave in Roode Leeuw; 20.45 uur: Sluitingskroegentocht in Uulehat; 23.45 uur: Symbolische afsluiting op het Kaaiplein. woensdag 1 maart 19.00 uur: Kerkdienst Aswoensdag in de R.K. kerk met medewerking van het Jongerenkoor Aardenburg. CLINGE vrijdag 24 februari 14.00 uur: Prins en Raad van Elf gaan met jeugdprins bezoeken basisschool Sint Bernardus; 15.30 uur: Ziekenbezoek door prins en gevolg. zaterdag 25 februari 11.45 uur: Ontvangst burgemeester en wethouders in De Huifkar voor sleutel overhandiging 14.00 uur: Start optocht vanaf Zeegat; 17.15 uur: Prijsuitreiking voor de kinde ren in café de Troubadour; 20.30 uur: Carnavalsbal in zaal Malper- tuus met disco'Rhythm; 21.00 uur: Opening carnavalsbal door Prins Kriek; 22.00 uur: Decoreren buurtafgevaardig- den door prins Kriek; 23.11 uur: Prijsuitreiking van wagens en groepen volwassenen in Malpertuus door Prins Kriek. maandag 27 februari 14.00 uur: Limonadebal in Malpertuus voor basisschoolkinderen uit Clinge; 20.00 uur: Start kroegentocht in bistro de Happerij; 23.30 uur: Bekendmaking Grootste Dweil in café de Huifkar. dinsdag 28 februari 14.00 uur: Boerenbruiloft in Malper tuus; 14.30 uur: Limonadebal in de Land bouw; 19.00 uur: Carnavaleske jeugdsoos in Malpertuus; 20.00 uur: Prins en raad maken de laat ste ronde 20.30 uur: Sluitingsbal in de Trouba dour; 24.00 uur: Afsluiting met broodmaal tijd. GRAAUW vrijdag 24 februari 13.00 uur: Bezoek Prins en Raad van Elf aan basisschool Ter Doest. zaterdag 25 februari 13.00 uur: Inschrijven voor optocht in gemeenschapshuis; 13.15 uur; Ontvangst B&W gemeente Hulst voor sleuteloverhandiging; 14.00 uur: Vertrek optocht vanaf de Oude Kaai; 15.30 uur: Limonadebal in gemeen schapshuis; 17.30 uur. Prijsuitreiking optocht enke lingen, duo's en groepen in gemeen schapshuis; 19.45 uur: Vertrek kroegentocht vanaf café Modern; 21.00 uur: Prijsuitreiking grote wagens in gemeenschapshuis met aansluitend groot carnavalsbal. zondag 26 februari Prins en Raad van Elf brengen 's mid dags bezoek aan de Lamsoren in Lams- waarde. maandag 27 februari 14.00 uur: Kindermiddag in het gemeen schapshuls met verkiezing jeugd- prins(es) voor seizoen 2007; 18.30 uur: Maaltijd voor het hele gezin in café Modern; 20.00 uur: Groot bal in café Modern. HULST vrijdag 24 februari 10.30 uur: Prins Robbie bezoekt het car navalsbal van de onderbouw van de ba sisscholen in Den Dullaert; 13.30 uur: Bezoek carnavalsbal van de bovenbouw van de basisscholen in Den Dullaert; 16.00 uur: Bezoek bejaardenbal in De Blaauwe Hoeve; 21.00 uur: Bezoek tweede carnavalsbal van oud leden van de Vossen in Hof van Vlaanderen met de Notekrakers. zaterdag 25 februari 15.45 uur: Intocht prins en Raad van Elf op de Grote Markt met openingsstunt; 16.00 uur: De Prins, de hofdames en de Raad van Elf worden door de burge meester en wethouders op het stadhuis ontvangen voor de overhandiging van de sleutel; 16.30 uur: Reintje de Vos aan de Gentse Poort krijgt zijn boerenkiel aan. De kin deren krijgen een echt Hulsters 'Aontje Pik'; 16.45 uur: Zuurkoolmaaltijd in het Hof van Vlaanderen met de Ridders in de Or de van Verdienste; 19.00 uur: Bezinning tijdens de carnava leske eucharistieviering in de basiliek.; 20.00 uur: Eerste kroegentocht langs de horeca met Sjores Ambras band; 24.00 uur: Afsluiting eerste carnavals zondag 26 februari 12.30 uur: Prinsen receptie op het stad huis met onder meer de club van 111; 14.00 uur: Start van de optocht; 17.00 uur: Carnavalsbal van buurtver eniging Den Dullaert; 20.00 uur: Prijsuitreiking voor individue- len en groepen in 't Vossenhol; 21.00 uur: Prijsuitreiking voor wagens op het bordes van de Grote Markt; 21.30 uur: Start 2e kroegentocht. maandag 27 februari 11.00 uur: Minikroegentocht voor leur ders rond de Markt; 14.00 uur: Start kinderoptocht; 15.00 uur: Start Vossenjacht bij het an ker aan de Vismarkt; 15.30 uur: Prins Robbie en zijn gezel schap bezoeken het limonadebal in de Halve Maan aan de Statie voor kinde ren tot en met 12 jaar; 15.45 uur: Prijsuitreiking van de kinder optocht in 't Vossenhol; 16.00 uur: Verkiezing van de jeugdprins en jeugdprinses voor carnaval 2007 in 't Vossenhol; 16.15 uur: Limonadebal in 't Vossenhol; 20.00 uur: Start kroegentocht; 22.00 uur: Alle Hulster dweilbands op de Vismarkt. dinsdag 28 februari 14.00 uur: Ballonnenwedstrijd voor kin deren op de Grote Markt; 14.30 uur: Boerenbruiloft. Vertrek vanaf de Overdamstraat. Na afloop receptie met krentenbrood; 19.00 uur: Lampionnen optocht voor kinderen vanaf de Grote Markt; 20.00 uur: Vertrek laatste kroegentocht met de Bareelen; 23.55 uur: Afsluiting van het carnaval op de Grote Markt met teruggave van de sleutel en bekendmaking van het the ma voor 2007. KLOOSTERZANDE vrijdag 24 februari 09.30 uur: Bezoek kleuterscholen Kloori- anenland; 14.00 uur: Bezoek basisscholen en be kendmaking jeugdprins en jeugdprin ses; 19.30 uur; Pietsbaktoernooi in café de Kastanje; 20.00 uur: Openbare Raadsvergadering in de Luifel in Lamswaarde met raden uit de voormalige gemeente Hontenis- se en B en W van Hulst; 21.30 uur: Gezellig samenzijn van alle raden en aanhang bij de Lamsoren; zaterdag 25 februari 13.00 uur: Bezoek met Prinsenwagen aan Walsoorden; 14.00 uur: Bezoek Prins aan Huize St. Antonius; 15.00 uur: Vertrek Kinderoptocht met Windkracht 9 vanaf café In den Dwaes aan Groenendijk; 16.00 uur: Aankomst en prijsuitreiking met hossen en springen in de Reizende Man; 21.00 uur: Hijsen Kloorianenvlag bij alle cafés in Kloorianenland; Vanaf café In den Dwaes gaat een verlichte kroegen optocht naar het Hof te Zandeplein met Windkracht 9, onder het motto 'geef us licht we gaon hijsen'; zondag 26 februari 10130 uur: Gebedsdienst Parochiekerk Ter Duinen; 13.30 uur: Vertrek Prins Tinus 1 en zijn gevolg met de prinsenwagen naar de optocht in Lamswaarde; maandag 27 februari 14.00 uur: Limonadebal voor kinderen in zaal de Réizende Man met het Party Team; 20.30 uur: Bal Masqué in zaal de Reizen de Man; 23.30 uur: Prijsuitreiking Bal Masqué in zaal Hotel de Linde; dinsdag 28 februari 13.30 uur: Vertrek van de carnavalsop tocht vanaf Groenendijk; 17.00 uur: Prijsuitreiking voor loopgroe pen in zaal de Linde; 18.00 uur: Prijsuitreiking voor Buitenwa gens in zaal de Linde; 21.00 uur: Prijsuitreiking voor Klooster- se wagens in zaal de Reizende Man; Hossen en dweilen in diverse zalen en horecabedrijven; 23.59 uur: Officiële sluiting in zaal de Linde. LAMSWAARDE vrijdag 24 februari 13.30 uur: Prins Pico bezoekt kinder carnaval van basisschool de Oostvogel in de Luifel. Tevens verkiezing jeugd prins; 20.00 uur: Sleuteloverhandiging aan de prinsen en prinses van de carnavals stichtingen uit de voormalige gemeen te Hontenisse in de Luifel in Lamswaar de; Na afloop after party in de Luifel. zaterdag 25 februari 13.30 uur: Deelname optocht bij de Vo- gelpiek in Vogelwaarde; zondag 26 februari 13.00 uur: Inschrijven carnavalswagens en loopgroepen; 14.00 uur: Opening carnaval door burge meester J.F Mulder van Hulst op de Ver- kensmarkt. Aansluitend de carnavals stoet; 16.30 uur; Prijsuitreiking loopgroepen; 17.30 uur: Prijsuitreiking wagens in de Luifel gevolgd door kroegentocht; 20.30 uur: Carnavalsbal in de Luifel. maandag 27 februari 14.00 uur: Kindersongfestival in de Lui fel; 16.30 uur: Prijsuitreiking kindersongfes tival; 20.30 uur: Doe Duider Ding festijn in de Luifel met de band 'Geef-turn van jèr' en disco Pico Bello. dinsdag 28 februari 13.30 uur: Deelname prins Pico en zijn gevolg aan optocht in Kloosterzande; 19.00 uur: Askruisje voor de Lamsoren in de Klaroen als afsluiting carnaval; zondag 5 maart 13.00 uur Samenkomst in café de Lamsoren; 13,30 uur Vertrek naar Ossenisse om daar aanwezig te zijn bij de optocht van d'Ossekoppen. NIEUW-NAMEN vrijdag 24 februari 18.30 uur: Lampionnenoptocht met kin deren van de basisschool. Na afloop op tredens op school en wafels eten; zaterdag 25 februari 14.00 uur: Kinder - play backshow (t/m 15 jaar) in gemeenschapscentrum de Kauter; 20.30 uur: Play back show (vanaf 16 jaar) in de Kauter tijdens groot carna valsbal; zondag 26 februari 11.00 uur: Eucharistieviering in paro chiekerk; 13.30 uur: Inschrijven voor ballonnen wedstrijd in café Sint Cecilia, gevolgd door het oplaten om 14.00 uur; 15.00 uur: Modeshow op het Antonïus- plein; 20.30 uur: Bal in café 't Rost Zand onder thema 'met de bus naar Benidorm'; maandag 27 februari 12.30 uur: Inschrijven voor optocht in café 't Rost Zand; 14.00 uur: Vertrek stoet vanauit Hom- bachstraat; 14.30 uur: Limonadebal voor de jeugd tot 12 jaar in de Kauter; 16.30 uur: Prijsuitreiking kïnderoptocht in de Kauter; 18.00 uur: Prijsuitreiking wagens in café St.Cecilia; 21.00 uur: Vertrek tocht der Kroegen vanuit café 't Rost Zand; 23.11 uur: Afsluiting carnaval. OSSENISSE vrijdag 24 februari 20.00 uur: Officiële opening van het car naval 2006 met uitreiking van de sleutel in de Luifel in Lamswaarde; zaterdag 25 februari 14.00 uur: Deelname aan de optocht in Vogelwaarde; 20.00 uur; Verzamelen in Herberg de S'nis. Raad van Elf on Tour met een bezoek aan de carnavalsbals van de Vogelpiek te Vogelwaarde, de Leutighe Vos in Hulst en de Djerken te Graauw; zondag 26 februari 10.30 uur: Gezamenlijk bezoek met de Kloorianen aan de viering in de kerk van de parochie Ter Duinen; 14.00 uur: Deelname aan de optocht in Lamswaar- maandag 27 februari 13.30 uur: Deelname aan de optocht in Terhole; 18.30 uur: Gezamenlijke maaltijd op de Snis; 20.00 uur: Start traditionele kroegen tochtvan d'Ossekoppen. dinsdag 28 februari 14.00 uur: Deelname aan de optocht in Kloosterzande. zaterdag 4 maart 10.00 uur: Bezoeken van zieken en 80-plussers in Ossenisse. zondag 5 maart 13.00 uur: Limonadebal en verkleed- wedstrijd in Hof ter Nesse; 14.30 uur: Start alternatieve carnavalsoptocht van af Zeedorp; 15.30 uur: Start carnavalsbal in Hof ter Nesse. 16.30 uur: Teruggave sleutel aan de ge meente Hulst 17,30 uur: Prijsuitreiking van de optocht in Hof ter Nesse.'s Avonds hossen en dweilen met medewerking van d.j. Pa trick Roelands in Hof ter Nesse; 22.30 uur: Officiële afsluiting door Prin ses Margaretha en haar Raad van Elf. PHILIPPINE vrijdag 24 februari 11.00 uur: Bezoek aan basisschool De Stelle; 11.30 uur: Bezoek aan basisschool De Werf; 13.00 uur: Prins PeeWee en zijn gevolg brengen een bezoek aan de scholen in de Zandstraat en Philippine; 19.00 uur: Bezoek aan de inwoners van Philippirle in ter Schorre en het zieken huis in Terneuzen; 20.30 uur: Bezoek aan een restaurant in Philippine; 01.00 uur: Sluiting; zaterdag 25 februari 13.00 uur: Ontvangst wagens en deelne mers optocht in Narrentempel; 13.30 uur: Opstellen stoet bij Posthoorn ter hoogte van Café Marinet; 14.00 uur: Vertrek optocht; 15.30 uur: Overdracht Stad Philippine door de Burgemeester in Zaal de Kaaie; 16.15 uur: Prijsuitreiking optocht; 18.00 uur: Bezoek aan een restaurant in Philippine; 20.30 uur: Start kroegentocht met dweil band en disco in Café Marinet; 01.00 uur: Sluiting in café Marinet. zondag 26 februari 19.30 uur: Carnavalsbingo in café Mari net. maandag 27 februari 13.30 uur: Verzamelen in Restaurant de Zwaan; 14.00 uur: Bezoek bejaardenbal in de Schotse Hoek; 14.30 uur: Traditioneel Ouwe Wijvenbal cafe Marinet met drive in show LAPA; 17.00 uur: Bezoek aan baardenbal in de Schotse Hoek. 18.00 uur: Bezoek aan een restaurant in Philippine; 20.00 uur: Start Kroegentocht; 01.00 uur: Sluiting in de Zwaan;. dinsdag 28 februari 10.30 uur: Spelletjes morgen voor ieder een van 4 tot 14 jaar in Café Marinet; 12.00 uur: Boerenkool maaltijd voor de raad in de Narrentempel; 14.00 uur: Limonadebal voor peuters en kleuters in zaal Marinet met een op treden van dj. LAPA, poppenkast en clown Frollie met schminken en ballonfi guren. Aansluitend uitslag spelletjes morgen; 20.00 uur: Laatste kroegentocht met dweilband de Slikmossel; 23.30 uur: Prins en zijn gevolg zullen uit hun functie worden ontheven in Narren tempel Marinet; 01.00 uur: Sluiting; SAS VAN GENT vrijdag 24 februari 13.00 uur: Bezoek aan de Sasse basis scholen door de Raad van Elf; 16.00 uur: Bezoek aan de Redoute; 18.00 uur: Ziekenbezoek en uitreiken van fruitmandjes in Sas van Gent en in ziekenhuis de Honte; 21.00 uur: Laatste inspectie van de ca fés voor Carnaval 2006; zaterdag 25 februari 13.00 uur: Uitdelen ballonnen bij de St. Albert; 13.25 uur: Vertrek optocht naar het Prin senhof voor ophalen Prins; 13.45 uur: Vanaf Prinsenhof in optocht naar Gemeentehuis op de Westkade; 14.15 uur: Overhandiging sleutel door de Burgemeester op het balkon van het gemeentehuis; 14.25 uur: Oplaten ballonnen bij het beeldje; 14.30 uur: Aanvang betenjacht voor de kleintjes bij de Sasse horeca, 14.45 uur: Openingsreceptie in de Rese da; 18.00 uur: Ontvangst Raad van Elf en ge nodigden op het voormalig gemeente huis aan de Westkade; 19.00 uur: Aanvang Boerenmaaltijd voor genodigden in de Speye; 20.30 uur: Einde Boerenmaaltijd; Vertrek Oude wijven en Oude Venten en kroegentocht langs de Sasse horeca; 24.00 uur: Prijsuitreiking oude wijven en venten in de Reseda; 01.00 uur: Sluiting cafés. zondag 26 februari 14.00 uur: Vertrek grote Carnavalsop tocht vanaf het Suikerplein; 15.30 uur: Presentatie van deelnemers aan de optocht op de Markt; 17.00 uur: Prijsuitreiking optocht in de Vlaanderen; 20.00 uur: Aanvang Kroegentocht; 01.00 uur: Sluiting cafés; maandag 27 februari 10.00 uur: Verzamelen in de Narrentem pel voor vertrek van mini-kroegentocht en aanvang leuren; 13.00 uur: Uitreiking prijs leutigste leur der in de Narrentempel; 13.00 uur: Aanvang dweilbandfestival; 14.30 uur: Aanvang Spiekerskorner bij de Rijnvaart; 18.00 uur: Prijsuitreiking beste dweil band in de Watergeus; 01.00 uur: Sluiting cafés. dinsdag 28 februari 13.45 uur: Uitdelen toeters etc. aan de kinderen bij de Vlaanderen; 14.15 uur: Start Miniparade (kinderop tocht) vanaf de Vlaanderen; 14.30 uur: Aanvang 55+ middag in de Speye; 20.00 uur: Start verlichte optocht vanaf de Oostkade; 20.30 uur: Verzamelen in de Nar rentempel voor de laatste kroegen tocht; 24.00 uur: Stadssleutel teruggeven aan de Burgemeester in de Reseda; 00.45 uur: Afsluiting van carnaval 2006 in de Narrentempel; 01.00 uur: Sluiting cafés en samenzang rond de pomp op de Markt. SINT-JANSTEEN vrijdag 24 februari 08.30 uur: Schoolbezoek op't Steen en Heikant; 21.00 uur: Flugel party in Lazarus. zaterdag 25 februari 10.00 tot 10.30 uur: Inschrijven kleine groepen van 1 tot 5 personen in de Kroon; 12.30 uur: Sleuteloverhandiging in Laza rus; 13.30 uur: Startersbal in Grand Café De Kroon; 13.20 uur: Spruiten bal in Lazarus; 14.00 uur: Opstellen optocht in de Hoofdstraat; 14.30 uur; Vertrek Optocht; 19.00 uur: Prijsuitreiking kleine groepen in Lazarus; 19.30 uur: Carnavalsfeest in Wararide m.m.v. Cx Sound Light en Party Poli ce; 21.00 uur: Prijsuitreiking Grote Groe pen; 21.30 uur: Prijsuitreiking Wagens; 21.30 uur: Mega spektakel bal in Laza- ance; 21.30 uur: Dwaze Klaze avond in Café Lazarus met optreden Henkie. maandag 27 februari 13.30 uur: Limonadebal in de Warande voor de jeugd tot 12 jaar en bezoek li monadebal in Heikant; 16.00 uur: Afterparty in Lazarus; 17.00 - 20.00 uur: Carnavalsbuffet in Grand Cafe de Kroon; 19.00 uur: Tienerbal voor de jeugd in La zarus; 19.15 uur: Lampionnenoptocht vanaf 't Martje van Wardje; 20.00 uur: Van ruilen komt huilen fuif in Ambiance 22.00 uur: Nie te zuinig wagenbouwers bal in café Lazarus. dinsdag 28 februari 19.00 uur: Tiroler feste in de Kroon met Zeeuwse Eddy Wally; 22.50 uur: Afsluiting carnaval 2006; woensdag 1 maart 14.00 uur: Dag van de lege porte monnee, haring happen in café Ambian- TERHOLE vrijdag 24 februari 13.00 uur: Bezoek basisschool Ter Vliet; 20.00 uur: Sleuteluitreiking in de Luifel in Lamswaarde. zaterdag 25 februari 19.00 uur: Tiroler -après ski party in Loetzerskot. Start met eerst lampion nenoptocht. maandag 27 februari 12.00 uur: Kindercarnaval in Loetzers kot 14.00 uur: Start carnavalsoptochtvan;/ Margretsendijk; 15.15 uur: Opening carnaval; 17.00 uur: Prijsuitreiking in LoetzattoS gevolgd door carnavalsbal; i 19.00 uur: Koud/ warm buffet voorga-, nodigden in dorpshuis. TERNEUZEN vrijdag 24 februari 19.00 uur: Carnavalsdisco de Zoë Schelp in het Schelpenhoekje voorün-i deren van 4 tot en met 13 jaar met vs-, kiezing van de jeugdprins en - prinses zaterdag 25 februari 14.11 uur: Start kinderoptocht door-al]^' wijk vanaf't Schelpenhoekje; 15.11 uur: Modeshow deelnemers; 16.11 uur: Limonadebal; 17.11 uur: Prijsuitreiking; (00 Ie In idje Ai ilen. VOGELWAARDE tal rijdag 24 februari 10.00 uur: Bezoek aan basisschool de| Schakel; 14.00 uur; Bezoek aan patiënten us Me. Vogelwaarde in ziekenhuis de Honte; 20.00 uur: Ontvangst Raden van voormalige gemeente Hontenisse Lamswaarde; zaterdag 25 februari 13.30 uur: Vertrek optocht vanaf Rap» burg; 16.30 uur: Prijsuitreiking loopgroep* optocht in zaal Scheerders; 17.30 uur: Prijsuitreiking wagens inz»f-: Scheerders; 19.00 uur: Tienercarnaval in dorps trum; 20.00 uur: Carnavalsbal in zaal Schee ders met Het Feest dj. team; zondag 26 februari 14.00 uur: Prins Peet en zijn gL.-„ men deel aan carnavalsoptocht i» 11; Lamsorenland; Khe maandag 27 februari 14.00 uur: Groot kinderfeest met S-et Kidz4fun en Sabine Koning i Scheerders,- 20.00 uur: Carnavalsbal in zaal Scheer ders met dj. en optreden van Mamas Jasje en Edwin Roelvink; dinsdag 28 februari 14.00 uur: Bezoek aan carnavalsoptw» -me van de Kloorianen in Kloosterzande woensdag 1 maart 16.00 uur: Haring happen ii Vermaak; WESTDORPE vrijdag 24 februari 11.30 uur: Bezoek aan Kreeke; 19.00 uur; Bezoek aan Streekziekenhuis sj|(( De Honte en verpleegtehuis Ter Schw- Kiat (tn i zaterdag 25 februari 13.00 uur: Opening Karnaval incalêH; Oude Raedthuys; 7, 15.00 uur: Vertrek optocht vanaf De B* - L0 ckermat; 16.45 uur: Prijsuitreiking optocht m verse horecagelegenheden; 16.45 uur: Kinderen Basisschool m «®f de Tukker; 17.30 uur: Groepen volwassenen m fé Het Oude Raedthuys; 18.00 uur: Wagens in café de Tukker, 20.00 uur: Kroegentocht; maandag 27 februari 13.30 uur: Kindermiddag en play in Concordia; dinsdag 28 februari 13.30 uur: Bal voor 55+ in 't Verlaat iw optreden Tandsjen Bei en live van Stafken met zijn klaksken; 18.00 uur: Afsluiting ii J~ Do met boerenmaaltijd. e muziek laid ïrn itin Este id ti :?en likt Rad: taar toh BZ( EQltj hol Ültv niet nai

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44