All Ready flikt het opnieuw Kerkhove lost verwachtingen in Handballer Schaalje net geen held PZC Eerste team Scaldina is nu al gedegradeerd Terneuzen krijgt koploper niet klein Zierikzeese korfballers promoveren naar eerste klasse s24 EMM kan zege goed gebruiken na mokerslag Net geen tien treffers tegen bij Ouwerkerk Gevoelig verlies jeugd Scaldina Twee turnsters naar voorrondes van titelstrijd uitslagen maandag 20 februari 2006 door Pieter van Klinken SPIJKENISSE - De korfballers van All Ready zijn gepromo veerd naar de eerste klasse. Door de 12-7-zege zaterdag op Olympia is de tweede plaats ze ker gesteld. De winst in Spijke- nisse kwam eenvoudig tot stand. Het zou moeilijk worden, werd voor aanvang van de competitie gesteld. Lijfsbehoud. Daar ging het om. All Ready was immers vorig jaar van de derde klasse naar de tweede klasse gepromo veerd. Maar in het begin van de compe titie zette de Zierikzeese ploeg een perfecte reeks neer. De eer ste vijf wedstrijden bleef ze on geslagen. In de zesde wedstrijd MIDDELBURG - Voor de hand ballers van EMM is lijfsbehoud gisteren weer een stukje dichter bij gekomen. De Middelburgers versloegen in eigen huis GHV met 20-16. De eersteklasser kon de zege goed gebruiken want eerder in de week zorgde de straf die Jean-Marie Toubiana opgelegd kreeg voor een regelrechte mo kerslag. De ervaren spelverdeler werd voor maar liefst tien duels geschorst en kreeg daarnaast nog eens zes wedstrijden voor waardelijk. Toubiana werd en kele weken geleden in de slotfa se van het duel met Artemis met rood naar de kant gestuurd na dat hij een strafworp voor de te genpartij had begroet met een cynisch applausje. GHV had geen enkel recht op de zege. Een pluspunt voor EMM was de ster ke dekking. Die haalde een dik ke voldoende. Scores EMM: Jean-Marie Toubia na 6, Edwin Davidse 5, Wally Houtepen 4, Vincent van der Meij- den 3, Tijs de Vos en Alexander Be- noit 1 VLISSINGEN - Ouwerkerk is gisteren met een 9-3-nederlaag naar huis gestuurd door Vos meer in de vijfde klasse B van het zondagvoetbal. Renesse ver loor met 2-0 van Robur en ging Dreischor met 3-1 onderuit bij Nieuw-Borgvliet. Vosmeer-Ouwerkerk 9-3. Bij rust stond het 3-2 voor Vosm- mer. Breekpunt in de tweede helft was de rode kaart (2x geel) voor John Hage bij een 4-2-stand. In het laatste halfuur liep Vosmeer verder uit. Voor Ouwerkerk maakten achtereen volgens Jakkoo Brouwer, Barry Manni en Erik Begeman. de doelpunten 1 Robur-Renesse 2-0. De thuis ploeg verzuimde om voor rust af stand te nemen van een ver zwakt Renesse. De tweede helft was nog maar net aan de gang toen Daniël Schijf wel raak- schoot: ,1-0. Een sterker Robur nam pas tien minuten voor tijd verder afstand door een treffer van Rik Hopmans: 2-Ó. Dreischor-Rimboe 1-3. Een ge- lij kopgaande eerste helft werd in evenwicht afgesloten, 1-1. De treffers waren van van Sopheak Sophal en Sander Uijl. Binnen twee minuten na de pauze ver vloog de hoop op en goed resul taat bij Dreischor door doelpun ten van Kas Gerdes en Sophal. De thuisploeg kon zich na deze tegentreffers niet meer herpak ken. Kwadendamme-Nieuw Borg- vliet 5-0: Voor rust kwam de thuisploeg tweemaal tot scoren, via Marco Remijn en Ame Ho- ningh. In de tweede helft leidde de derde treffer van Kwaden- damme tot zo veel commotie dat een speler van de bezoekers rood kreeg. Ook keurde de scheidsrechter de treffer alsnog af. Drie minuten later was het alsnog raak via Remijn, waarna Pascal Beulens en Jacco Zuid hof de 5-0-eindstand op het bord brachten. Zeeland Sport-Kaaise Boys 2-1. Joren Lammers bracht de thuis ploeg op voorsprong. Na de ge lijkmaker van Ron Nachtzaam (1-1) was het opnieuw Lammers die in de 35e minuut een mooie aanval afsloot met de 2-1. Volharding-Lewedorpse Boys 1-3. Via twee treffers van Simon Smits en één van Jan Verton leidde Lebo kort voor rust com fortabel met 3-0. John Somme- ijer scoorde tegen. tegen Sagitta verloor het team. De ploeg uit Ridderkerk zou een niet te nemen horde zijn voor al le ploegen in de tweede klasse. Sagitta werd zaterdag kam pioen zonder dat ze een punt hebben verloren. Naarmate de competitie vorder de leek steeds meer mogelijk voor All Ready. Zaterdag kon de promotie wordèn bewerkstel ligd. All Ready begon nerveus en een beetje rommelig, maar in de pro blemen kwam het niet. Henk de Graaf, de man die vaak scoort als het niet meer belangrijk is. maakte de openingstreffer. All Ready leidde bij rust met 7-5. In de tweede helft deed de ploeg het rustiger aan. Uitverde digen ging via vier of vijf schij ven en ook de aanval deed het op haar gemak. In de tweede helft liep de score gelijkmatig op. Op driekwart van de wed strijd was het gedaan. Het .ver schil was opgelopen naar vijf punten. Olympia had geen ver trouwen meer in een goede af loop. Pretwissels als dochter Ma- non Torensma voor moeder Saar Torensma, die niet speelde deze competitie, maar wel altijd meeging, zorgden voor extra feestvreugde. Coach Hans Landman legde na afloop uit hoe All Ready zo snel kon promoveren. „In de derde klasse is het heel moeilijk. Alle ploegen zijn gelijkwaardig en bovendien is de vechtersmentali teit sterker. In de tweede klasse kom je meer korfballende ploe gen tegen. Dan kun je mee doen." Voor de eerste klasse is hij niet bang. „De stap ernaartoe is moeilijker dan het verblijf. Je ziet dat alle ploegen daar nu heel dicht bij elkaar staan. Op het veld hebben wij bovendien wedstrijden gewonnen van ploe gen die van Tjoba en Swift won nen. Dus waarom zouden we er direct weer uit vliegen?" Trainer-speler Dennis Voshart is het daarmee eens. Bovendien zei hij: „We hebben niets te ver liezen in de eerste klasse. We moeten doorgaan zoals we nu doen. We zijn jaren geleden de goede weg ingeslagen met Harm Brandt. De lijn is doorgezet door Robert Jongejan en nu door mij. We hebben een echte ploeg gesmeed. De promotie is het werk van het hele team." All Ready speelt nog twee wed strijden in de tweede klasse. Vol gende week staat het duel met kampioen Sagitta op het pro gramma. Een week later volgt de Zeeuwse derby tegen TOP uit Arnemuiden. Scores All Ready: Esther Snoek en Dennis Voshart beiden 3, Manon Torensma en Henk de Graaf bei den 2, Remy Quist en Maurice Brul beiden 1 Tennisster uit Zierikzee is sportpersoonlijkheid van Schouwen-Duiveland Tennisster Lesley Kerkhove (midden) wordt op het podium geflankeerd door atleet Arjan Beije (rechts) en turnster Sanne Tamerus. door Pieter van Klinken ZIERIKZEE - Tennisster Lesley Kerkhove uit Zierikzee is zater dag in de Zierikzeese sporthal Onderdak verkozen tot sporter van het jaar 2005 van Schou wen-Duiveland. In de verkie zing liet ze onder meer atleet Ar jan Beije en turnster Sanne Ta merus achter zich. De tennisster heeft de verwach tingen, die vorig jaar bij de ver kiezing werden uitgesproken, al snel waargemaakt. Toen kreeg Kerkhove de aanmoedigings prijs. Dat ze zo snel al werd ver kozen tot Schouwse sportper soonlijkheid van het jaar ver baasde de veertienjarige Kerk hove. „Ik had vorig jaar niet eens de aanmoedigingsprijs ver wacht. Die prijs betekende al heel veel vöor me. Dit betekent nog meer. Het is een stimulans om door te gaan." Kerkhove werd in 2005 tweede, op het Nederlands kampioen schap voor speelsters tot veer tien jaar. Bovendien bereikte ze de laatste 24 van het officieuze wereldkampioenschap voor jon ge tennissers: de Junior Orange Bowl in Miami. Eigenlijk vond ze het jammer dat ze aanwezig was bij de ver kiezing. Kerkhove tenniste za terdag nog op het NK voor meis jes tot en met zestien jaar in Rot terdam. Ze verloor in de kwartfi nale en hoéfde gisteren niet meer te spelen. „Als ik had ge wonnen, had ik zondag moeten spelen en zou ik niet naar de ver kiezing zijn gegaan. Nu kon dat wel." Kerkhove heeft veel plezier in het tennis. Na haar prestatie op het officieuze WK dringt de ver gelijking met het gewezen ten nistalent Silvana Bauer uit Krui- ningen zich op. Die ging ten on der aan de druk. Bauer kon het niet meer opbrengen te tennis sen en stopte een paar jaar gele den met tennis op het hoogste ni veau. „Ik heb dat van dichtbij meegemaakt", vertelde de jonge telg uit de Zeeuwse tennis- school. „We waren goede maat jes in die tijd. Trokken veel met elkaar op. Maar ik denk nog niet aan stoppen. Ik heb het nog veel te veel naar mijn zin. Ik ga nog wel een tijd door." Dubbel feest Voor korfbalploeg All Ready uit Zierikzee was het zaterdag dub bel feest. Eerst veroverde de ploeg de tweede plek in de twee de klasse en daarmee promotie naar de eerste. Zaterdagavond ging het feest verder. De korfbal lers werden verkozen tot sport ploeg van het jaar. Het is vooral de komst van Den nis Voshart die de ploeg goed heeft gedaan. Nadat hij in 2004 de Zierikzeese gelederen kwam versterken, promoveerde de ploeg vorig jaar naar de tweede klasse in de zaal en deed daarin direct in de top mee. Bovendien bewerkstelligde All Ready vorig jaar het veldkampioenschap in de derde klasse. Dennis Voshart wilde onderstrepen dat de suc cessen echte teamprestaties zijn. „Het is ten dele mijn ver dienste, maar ook van de ploeg. Het is een wisselwerking. Je kunt het niet in je eentje doen. Deze promotie hebben we als ploeg gehaald." Voshart wilde wel uitleggen hoe dat team tot stand is gekomen. „We hebben acht individuen die allemaal hun kwaliteiten heb ben. Die zijn gesmeed tot een ge heel. Ieder individu heeft een taak." Wat betekende zaterdag meer voor hem: de promotie of de uitverkiezing? „Dan toch maar de promotie", lachte Vos- hart. Aanmoedigingsprijs Volleyballer Maurits van de Vel de won de aanmoedigingsprijs. De speler van Kwiek verdiende de trofee door zijn uitverkiezing voor de landelijke selectie bij de B-jeugd. Er is een kleine kans dat Van de Velde bij topploeg Nesselande terechtkomt. „Een tijdje geleden heeft de trainer van de volleybalschool me ge vraagd of ik het wat zou vinden om mee te trainen in het jeugd programma van Nesselande. Hij gaat dat nu vragen aan de club. Er is nog niets zeker, maar het foto Marijke Folkertsma zou mooi zijn." De prijs die hij kreeg, stimuleert hem. zei hij. „Het betekent dat ik nog meer uren zal gaan maken. Nog meer mijn best doen." Teun van Zalm ontving de pen ning van verdienste. De organi sator van de wielerronde van Burgh-Haamstede zorgde voor 25 edities van het rondje om de kerk, zoals wethouder A. Croné van Sport het noemde De be windsman maakte zaterdag alle winnaars bekend, ook de ge heim gehouden bijzondere prijs. De sportredactie van Radio Schouwen-Duiveland ontving die award omdat ze al tien jaar lang uitzendingen maken van lo kale sportwedstrijden. Naast de uitreiking van cle prij- zen werden alle sporters en ploe gen, die bijzondere prestaties hadden geleverd, gehuldigd. De verkiezing werd opgefleurd met optredens van dansschool Kra mer, gymvereniging Delta Sport, badmintonvereniging Zie rikzee, de voetbalschool van Dennis en Gérard de Nooijer en de band Catfish. door Bas Abresch ZIERIKZEE - Met nog vijftien seconden op de klok stond Er- win Schaalje plotseling oog in oog met Artcmis-doelman Iwan Mutsaers. De ervaren handbal- Ier kon zijn ploeg hoogstpersoon lijk twee punten bezorgen, maar miste. En zo moest Delta Sport genoegen nemen met één punt: 24-24. Trainer Bert de Vos kon daar wel mee leven. „Die moest erin"", wist Schaalje zelf ook. De routinier, normaal een tweede elftalspeler, was weer eens opgetrommeld om in te vallen vanwege de afwezig heid van Joey Aertssen. Invaller of niet. Schaalje toonde aan van grote waarde te kunnen zijn voor de ploeg uit Zierikzee. Met vijf doelpunten had hij een be langrijk aandeel in het uiteinde lijke gelijkspel van Delta Sport. De kans om de held van de thuis ploeg te worden liet hij echter liggen. „Ik mis wel meer kansen in een wedstrijd. Maar deze zal me het langst bijblijven. Hij was gewoon slecht geschoten", was de korte reactie van Schaalje. En weg was hij. Naar zijn eigen lijke ploeggenoten van het twee de, die moesten beginnen aan hun wedstrijd. Trainer Bert de Vos nam Schaal je na afloop weinig kwalijk. Hij weet dat hij blij mag zijn met zulke spelers, die altijd bereid zijn om in te vallen als dat no dig is. Wat dat betreft was ook de houding van Peter Bos te prij zen. Bos, normaal geen keeper, vulde de leegte in het Zierikzee se doel, die was ontstaan nadat doelman Jacco de Looff in de warming-up geblesseerd was uitgevallen. Ook De Vos weet dat zulke spelers, die het team breder maken, belangrijk kun nen worden de komende weken. Die staan in het teken van het ontlopen van degradatie. D'n Boemelaer Om die missie te verwezenlijken moet Delta Sport nog vijf fina les spelen. Er staan confronta ties met alle ploegen uit de top- vier op het programma, maar de meeste Schouwse aandacht gaat uit naar het duel op 26 maart. Dan komt directe concurrent D'n Boemalaer (op twee punten achterstand) op bezoek. „Maar we leven van wedstrijd tot wed strijd. Dat is het beste dat we nu kunnen doen", denkt De Vos. „Als we hadden gewonnen, had den we drie punten voor ge staan op D'n Boemalaer. Dat had ik liever gehad, maar gezien het spelbeeld ben ik blij met een punt. We hebben genoeg inzet getoond." De wedstrijd tussen Delta Sport en Artemis was boeiend vanaf het begin. Delta Sport bood goed partij en stond na iets meer dan een kwartier op een 6-5-voorsprong. Vanaf dat mo ment namen de Tilburgers de re gie over (onder leiding van de sterkte middenopbouwer Teun Kouwenberg) en kon de wit-blauwe formatie slechts vol gen. Delta Sport beperkte de schade lange tijd tot één doelpunt ach terstand, maar bij een 14-17-stand leek de wedstrijd gespeeld. De mannen van De Vos toonden echter veerkracht en kwamen terug tot 17-17. Vijf ZIERIKZEE - Van de tien tafel- tennisteams van Scaldina kwam er dit weekeinde slechts één tot winst. Het vlaggenschip deed dat niet. Scaldina 1 verloor van Smash'70 en is nu al zeker van degradatie. Scaldina l-Smash'70 2 3-7. Hans Volkeri, Arjan Bom en in valler Jan Remmers (Cor Smal- heer tobt met een rugblessure) is door de nederlaag halverwege de competitie al zeker gedegra deerd. Volkeri was met twee winstpartijen de sterkste speler. Bom won knap van Lucy Rub- bens. Scaldina 2-Reynaert 3 4-6. Jan Kik won twee enkelpartijen. Pang Yuen was tegenstander Jan de Schrijver te sterk af en hij won samen met Kik ook het dubbelspel. Hans Jonker ver loor al zijn partijen. Kapelle 3 - Kerkwerve 2 9-1. Jaap Huigens ging met invallers Gerard Knol en Jos Lindeman naar Kapelle. De basisspeler was de enige die een puntje bin nensleepte voor Kerkwerve. Hij won zijn openingspartij van Martin Verschuure. Scaldina 3-Smash'76 3 8-2. Pas in de zesde partij boekten de Schouwenaren de eerste winst. Jan Remmers en Richard Smal- heer waren allebie sterker dan Kees van Poortvliet. Mario van Popering bleef puntloos achter. Middelburg 10 - Kerkwerve 3 5-5. Gerard Knol boekte twee keer winst. Henk 't Hart en Jos Lindeman wonnen ook een en kelpartij. Knol en Lindeman be slisten ook de dubbelpartij in hun voordeel. Arnemuiden-Scaldina 4 6-4. Ar no van Grunsven bleef ongesla gen in het vissersdorp. Hij boek te onder meer een knappe over winning op Dennis Power. Wim van der Wielen zorgde het be langrijke vierde punt. Youri van Dijken lukte het niet te winnen. Kerkwerve 4-Yerseke 3 2-8. An- ja Plandsoen versloeg in de laat ste partij van de avond Erwin van Iwaarden in vijf spannende games. Kerkwerve stond toen al met 8-1 achter. Leo Flikweert zorgde voor het andere puntje door ook van Van Iwaarden te winnen. •anc Scaldina 5-Middelburg li y Joop van Houdt zegevierde twee enkelpartijen. KoopBroè huizen en Ed Voshol deden allebei één keer. Scaldina 6 - Kerkwerve 31| Scaldina 6 kwam als enige ^el de Zierikzeese teams tot wifjj Het was net iets sterker irr'rf, derby. Voor de Zierikze ploeg wonnen Rita van de 2 de, Mar Holkers en Bert de.ji allemaal twee, partijen, Johan Pannekoek van Kerkwet ve won ook twee duels. R0M"v". Kool nam één keer de feliefe ^ntl ties in ontvangst en in het déi) f"' belspel versloegen Erwin van i Bok en Pannekoek Kolken e De Jong. Scaldina 7-Kapelle 8 4-6. team van Gerrit van den Boseï Bram Vroegop en Jan-Wilfe Uil zag Kapelle twee punj dichterbij komen. Van ij, Bosch sloot zijn eerste pat,, winnend af. De oudste compeli tiespeler in Zeeland won 'dj - nog van Jeroen Rottier. Vroej n en Uil pakten ook allebei a puntje. Scaldina 8-Westerzicht 6 J. Alleen Evelien Kostense Leon Boogaard wonnen een© tij tegen Westerzicht. lór ZIERIKZEE - Het eerste jrf™ team van Scaldina kon dit wed einde niet imponeren. De laid F tennissers verloren met 7-3 ia ff's Vitac 1 uit Vinkeveen. pi"1' De Zierikzeese tafeltennisjel leed daarmee een gevoelige) derlaag in de strijd tegende^ datie. Niels van Velthoven /n in vier games van Luc van Vei Zijn broer Koen van Velthi%.- had één game meer nodig e van dezelfde speler te wi Dennis Smalheer kon alleen© nen van Berry van Veen. Het tweede Scaldina team kom gen Middelburg 5 geen vuist bE"" ken en verloor met 7-3. Jefe Bakvis boekte twee goede ora winningen en won samen s Nicole Verbraak ook het dubfe! e.Q, 'spel. a"' sd.i j rtf bd shul minuten voor tijd kwam de thuisploeg eindelijk weer eens op voorsprong (via 21-20 en 22-20 naar 23-21) maar ook de bezoekers lieten zien terug te kunnen komen van een achter stand. Bij 24-24 kregen beide teams kans op de overwinning. De grootste was voor Schaalje. Maar tot ontzetting van het fa natiek meelevende thuispubliek schoot hij op Iwan Mutsaei's. Desondanks had trainer De Vos genoten. „Het was erg spannend en het is mooi om te zien en te horen hoe het publiek meeleeft. Ik ben tevreden over deze wed strijd. Wij blijven gewoon in de eerste klasse." Scores Delta Sport: Guido de Graaf 6, Erwin Schaalje 5, Guust Sluys 3, Merijn de Vos 3, Jim Nie- mans 3, Bob van Lint 2, Efïvin Bos door Frits Bakker OSS - Het verschil op de rang lijst is vele malen groter dan dat het klasseverschil op het veld was. Terneuzen verloor eerder in de competitie op eigen veld met 3-2 van OSS'20 en sloot gis termiddag de uitwedstrijd af op een blanke score (0-0). De Brabanders voeren de rang lijst aan in de eerste klasse, Ter neuzen is een modale midenmo- WAALWIJK - Suzanne Geurts en Veronica van Leeuwen heb ben zich tijdens de regiokam pioenschappen geplaatst voor de voorrondes van de Nederland se kampioenschappen turnen. In de vierde divisie wonnen de twee 14-jarige turnsters van gymnastiekvereniging Delta Sport ieder een onderdeel. Su zanne Geurts uit Bruinisse werd eerste op de brug met een score van 8.65. In het eindklassement werd ze vierde met 33.40 punten (7.80 op sprong, 8.25 punten op balk en 8.65 punten op vloer). Veronica van Leeuwen uit Kerk werve werd zevende van de 28 deelnemers. Zij won op het on derdeel balk met een score van 8.35. Op sprong kwam ze tot 8.20 punten, op brug tot 7.40 en haar vloeroefening werd be loond met 8.35. In totaal verza melde ze 32.90 punten. De jongens kwamen in Prinsen beek voor het eerst in actie. Yne- go Brouwers en Iman Padmos van Delta Sport en Daan Hage uit Sint Annaland boekten tij dens de eerste voorronde voor het Nederlands kampioenschap goede resultaten. In de jeugd C-lijn werd Padmos negende. Zijn rekoefening met een reuzen zwaai was uitstekend. Na zes on derdelen had hij 37.95 punten. Brouwers, die uitkomt in de pu pil C-lijn, behaalde 44.25 pun ten en eindigde in de midden moot van het deelnemersveld. Zijn sprong (8.95) en ringoefe- ning (8.05) waren goed. Over een maand turnen Padmos en Brouwers hun tweede wedstrijd in Tilburg. Die wedstrijd is be slissend voor doorstroming naar het NK. ter met ambities. „Ik met ons spel, niet met desu bedacht trainer Ardian Lé e' na de wedstrijd. Want Teres ,^1. zen had met een aanvalltó e_,c!' speelstijl minstens zo veel sen gekregen (en gemist) al: tegenstander. Met Dennis de Kraker hart van de verdediging, voor afwezige Jan Bosman (pnt kwamen de Zeeuwen verdf gend maar een paar keer in problemen. De grootste ffi 1 lijkheden voor OSS'20 Viel de tiende minuut (Bas Grunsven, redding Dennis Wi dergem) en twee minuten jjn A het einde (Michael van 0rs:>: r met een schot op de lat). Tere zen had de wedstrijd redelijk! der controle en brak af en', j Idg me, Kesikbas en Faassen. J OSS'20-Terneuzen 0-0. Schii üU rechter G. Hofstra (Tiel). kind kaart: Roel Alberti, Hans Miift» ÈBc me (Terneuzen). Aantal toi wers: 320. j Hl V bles Life&Garden Re nesse-O verbeeke ij huur 1,5-2,5, Boomkwerij Ha« de-Schildersbedrijf v/d Ham 0,? ijje| Masry's Bowlingteam-Bungalow huur de Kam 1-3, Mercedes Low se-Nameless3-1. ®e Donderdagleague. Rest.Casa mfcZ( Renesse-Pizzeria La Piazza 44^ g ping de Rozenhof-Café Bar de Slop 1 Simar-Konsensus 1-3, Rest.de brug-Alprokon 1-3. Mevo '80 recreatievolleybal titie. Brogum-v.c. Lob 0-3, Duw? ^p Vastgoed/Kwiek H3-Mevo '80 H u nexxion-Big Boss 0-3, Profile )y,« ter Rinus Roon-Marleco/C 1000!®® 'toe] 3-0, Zeelandia 2-Fixet Schudde» jj Qc 3, Schouwse Bouwmateriaal del-Schilder de Oude/KwiekH HCR De Kroon/Wiska-Ma^ «aa 1000/Cluzona 2-1. .J OUte Stand. Poule A. 1. v.c. Lob,2.Zee^ 3. Big Boss, 4. Mevo '80 1,5. Dun® Vastgoed/Kwiek H3, 6. Profile m «4 ter Rinus Roon, 7. Brogu"1; Ravia/Tolhoek Schilderbedrijf. vaate Hypotheken, 10. M- 1000/Cluzona, 11. Connexxion. J C Poule B. 1. De Brug 2, 2. FixetScM 5rov beurs, 3. HCR De Kroon/Wiska. - -. der de Oude/Kwiek H4, 5. De 8 Profile Tyrecenter Rinus Roon Sgravo-de Verfbron, 8. Mai oor; 1000/Cluzona, 9._Sgravo-DEK ÊekS sopleidingen, 10. Zeelanaia «y Schouwse Bouwmaterialen nan Poule DA. 1. DRV accountants^ Caste Juwelier Postma, 3. Mevo '80 0jj 4. Airpack Mevo '80 meisi. Kwiek/Sporthuis Zierikzee DL Dier&Tuin/Wik 1, 7. C 1000/C« toorc Grand Café Helder.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38