F d SSV speelt één helft oogstrelend j?ZC Swift treurt na sterke partij VCK beleeft een mooie zaterdag 's-Gravenpolder sluit af met verlies De Stormvogel kan promotie vergeten Ralph Gillissen blijft bij Swift uitslagen ÏO Koploper rolt rodelantaarndrager Dinteloord op: 6-1 Oemoemenoe vindt de weg naar het doel u agenda MIDDELBURG - Ralph Gillissen heeft zijn con tract als trainer/coach van Swift 1 met een jaar ver lengd. De Middelburger begint aan zijn tweede seizoen en had eerder Ondo (M), For- tis en ook Swift, onder zijn hoede. Ook met de trainers van Swift 2, Sjoerd Sanderse en Marianne Marinissen werd overeenstemming be reikt voor het volgende sei zoen. maandag 20 februari 2006 van onze sportredactie GOES- VCK beleefde in de vier de klasse A een uitstekend week einde. De koploper won zelf met 4-0 van DFS, terwijl de concur renten Bevelanders en Nieuw- land tegen elkaar met 2-2 gelijk speelden. De derde kampioens kandidaat Wolfaartsdijk kwam tegen MZVC niet verder dan 1-1. In de vierde klasse B walste Krabbendijlce over concurrent Wemeldinge heen: 0-8 DFS-VCK 0-4: Al na één mi nuut nam VCK via Erik Goudt de leiding. Na 22 minuten was Merijn Dek verantwoordelijk voor de 0-2. Direct na rust werd het 0-3 dankzij een fraaie actie van Bas de Regt en in de 84e mi nuut bepaalde Erik Damen de eindstand op 0-4. Bevelanders-Nieuwland 2-2:.De eerste helft was voor de thuis ploeg. die na 35 minuten ver diend op voorsprong kwam door Michel Verburg. Vijf minuten na de thee werd het zelfs 2-0 door Robert Mast. Nieuwland speelde vervolgens alles of niets en dat leverde via frommelgoals van Stefan Feleus en Jozias van Belzen in de 60e en 65e minuut de niet onverdiende 2-2 op. Wolfaartsdijk-MZVC 1-1: Voor rust had de thuisploeg de beste kansen, maar een openingstref fer leverde dat niet op. In een ge- lijkopgaande magere tweede helft werd het een kwartier voor tijd zelfs 0-1 door Jochem Ver burg en pas vlak voor tijd lever de een treffer van Harm Fluijt de verdiende 1-1 op. SVD-Apollo 0-0: In een matige wedstrijd had Apollo alleen na rust een overwicht, maar zelfs toen viel er geen echte doelkans, te noteren. Borssele-Colijnsplaatse Boys 0-2: Nigel Holmes tekende na een half uur voor 0-1 en Ro- bert-Jan van de Genuchten maakte twintig minuten voor tijd voor de 0-2. Het waren met een de hoogtepunten van de zwakke wedstrijd. Cadzand-Hoedekenskerke 1-1: Niels Otte maakte er na een half uur 0-1 van, maar vijf minuten later was het ook weer gelijk door een doelpunt van Cor Fie- ret. In de tweede helft had de thuisploeg een enorm over. wight. De bezoekende doelman! bleek echter een niet te nemef hindernis. Vierde klasse B Wemeldinge - Krabbendijke 0-8: Ook zonder de geblesseerde Martin Bal wist Krabbendijke de weg naar het net te vinden In een gelijkopgaande eerste helft opende Danny Weber deb score. Na rust leidde open huis bij de thuisploeg tot de mow ODD sterscore. Met een prachtige aller goal zorgde Weber voor 0-2 n daarna was hij ook verantwoor delijk voor de 0-3. Een penalty] van Johan Pekaar betekende 0-4. Theo van Hou te scoorde daarna de 0-5, de 0-7 en de 0-8 Tussendoor had Weber zijn vier de goal gescoord. Kruiningen - Mevo 4-0: In dei openingsfase liet de thuisploeg 5jw tal van kansen onbenut, zodat. ?esch( hij bij rust slechts 1-0 was door iogei Edwin van Houte. Jimmy Fens tsard maakte er na rust' 2-0 van Edvyin van Houte gooide mot zijn tweede goal de wedstrijd het slot. Wesley Buur maakte or üt hi, uiteindelijk nog 4-0 van. Mem a si eindigde het duel met tien ma: wegens natrappen van van de Neut. SPS - Brouwershaven 1-2: k een rommelig duel pakte Brou-; ren," wershaven de volle winst. Een' blunder van doelman Denim ii het Boer leidde tot de 0-1. Hij sloeg! MM een voorzet van Ivo Fonteinei: a bf de 61e minuut in zijn eigen doe: MM Elf minuten later zorgde Thij; :?str; Nijmeijer voor de 1-1. In blesstij luiibii retijd kostte knullig balverlies sluit c SPS een punt. Pieter Kristalijc Gister profiteerde. Daarna kon SPS-speler Willem Bevelande na een tweede gele kaart nel ik;. jintei eerder onder de douche dan andere 21 spelers. Stavenisse-Smerdiek 0-5: Sme- diek heerste in de Thoolse derby] en leidde halverwege al metO-L Grote man was Erik van Haul- ten. Voor rust scoorde hij tro-' maal en na rust herhaalde li die prestatie. Hilbert Brinkm;' was daarna verantwoordt!, voor de vijfde treffer. ld ew je van ïödr b( HV ras i e b tap' sterke ■Is ui Vael e xore a 6. door Daaf Kasse MIDDELBURG - De dammers van PWG 's-Gravenpolder heb ben de competitie zaterdag afge sloten met een 11-9-nederIaag tegen DES Limiteren. In een wedstrijd waarin niets meer op het spel stond, maakte de Gelderse ploeg net iets min der fouten dan de Zeeuwen, die drie vaste krachten misten. Bij de Zeeuwse hoofdklasser haalden slechts drie spelers een acceptabel niveau. Voor de bes te prestatie zorgde Martij n Rent meester: De coming man van het Zeeuwse dammen won in een klassieke partij van een van de sterkste jeugdspelers van Ne derland. Ook Henk Gunter en invaller Jaap Veerhoek haalden een rui me voldoende. Gunter won in een spannende partij door een lichte combinatie en Veerhoek bleef knap overeind tegen een ta lentvolle jeugdspeler. Aan de overige borden ging er veel mis. Topscorer Arjo Kouse maker, Kees Rijk en Jos de Wild verloren in hekstellingpartijen en Rianka Rentmeester zag dankzij één zwakke zet een ge wonnen stelling in een puin hoop veranderen. Evert Wisker- ke mocht in zijn handen knijpen met een punt en ook Jan van de Weteringh had zijn dag niet: een gelijkspél tegen een veel zwakke re tegenstander. De overwinning van Aart Walra ven aan het tiende bord gaf de eindstand een draaglijker aan zien maar was onverdiend: in' een gewonnen stelling ging de jonge tegenstander van de PZDB-voorzitter in de fout. De reserves van PWG 's-Graven polder sloten het seizoen af met een gemakkelijke 14-6-overwin- ning in de inhaalwedstrijd tegen Gorinchem 2. Met een vierde plaats in de eindstand van de tweede klasse E kan het tiental terugzien op een mooie seizoen. Niels Roelofsen, René Duse- bout, Ko Louwerse, Adrie van de Schraaf (topscorer met vijf tien punten uit negen partijen) en Mark van der Hage waren in Gorinchem verantwoordelijk voor de winstpartijen. door Ko Mechielsen GOES - De waterpoloërs van De Stormvogel verspeelden za terdag door een 7-6-nederlaag tegen Hellasglana 2 de kans op promotie naar de bond. De Vlissingers speelden een ver velende wedstrijd. De tegenstan der was fysiek sterk, waardoor De Stormvogel moeizaam in het eigen spel kon komen. Na twee periodes had De Stormvogel een 2-3-voorsprong, maar toen gooi de de thuisploeg er nog eens extra de beuk in. Hellasglana kreeg veel tijdstraf- fen, maar De Stormvogel weig- dërde die uit te buiten. Toen de thuisploeg op 5-3 kwam, knapte iets bij d Vlissingers. De ploeg ontbeerde veerkracht om terug te vechten en verloor met 7-6. Scores De Stormvogel: Gerco Kóks en Chris van der Draai bei den 2, Lenaert Swennen en Da- nijel Gavranovic 1 maal. Ilieronymus 2-de Stormvogel 2 2-13: Hieronymus 2 kon de sco re openen, maar daarna was de Stormvogel 2 duidelijk de bete re ploeg. Via 1-3, 1-7 en 1-10 stond er na vier periodes een al leszeggende 2-13 op het score bord. Scores de Stormvogel 2: Sjoerd Le- ijnse, Frank Leijnse en Pim Bek kers 3 en Sven Eric Sandifort 2 maal. Vrouwen. De Ganze-Merlet 5-12: Na een gelijkopgaande eer ste periode die met 2-2 werd af gesloten, had Merlet het bet'ere van het spel en sloeg een gat van liefst vier treffers: 4-8. Toen in de derde periode twee vrouwen van De Ganze naar de kant moesten, was het helemaal gedaan met de Goese ploeg. De nederlaag betekent dat De Gan ze een veer moet laten in de strijd om promotie naar de der de klasse. Scores De Ganze: Astrid Assink 3 en Joyce Pieters en Diana Mooi- broek 1 maal. Eefje van den Berg van Swift speelt haar teamgenoot Roel Klootwijk aan. foto Ruben Oreel door Ron de Waal MIDDELBURG - De titelstrijd in de eerste klasse G van het zaalkorfbal is vrijwel zeker be slist in het voordeel van Nieu- werkerk. In een goed gevulde sporthal De Voorborch was Swift meer dan gelijkwaardig aan de koploper, maar trok de ploeg van Ralph Gillissen in een bloedstollende slotfase aan het kortste eind: 19-20. De kater zo kort na het laatste fluitsignaal van scheidsrechter Van Ooijen was enorm. Na een uitstekende wedstrijd, waarin de thuisploeg dicht bij een stunt was, kwam de nederlaag kei hard aan. Het relativeringsvermogen vier de bij trainer Ralph Gillissen echter al snel weer hoogtij. De coach had zijn ploeg het groot ste deel van de wedstrijd op hoog niveau zien spelen. „Het klinkt misschien gek, maar bij mij overheerst tevredenheid", zei Gillissen kort na de nipte ne derlaag. „Ik heb mijn ploeg zien spelen op basis van de opdrach ten die ze hadden meegekregen. Natuurlijk komt deze nederlaag nu even hard aan, maar het duurt echt niet lang voordat ook bij de spelers het besef komt dat ze trots moeten zijn op deze prestatie. Dit geeft weer wat er varing en vertrouwen mee rich ting de tweede helft van de veld- competitie." Gemakshalve ging Gillissen er van uit dat zijn ploeg zich na de nederlaag zal handhaven in de eerste klasse van de zaalcompè- titie, hoewel lijfsbehoud nog niet honderd procent zeker is. „Als we tegen Tempo en Merwe- de spelen zoals vanavond, dan mag dat geen probleem zijn." Geen boodschap Aan de opbeurende woorden van zijn trainer had aanvoerder Paul van den Berg even geen boodschap. „We waren er zo dichtbij, daarom is de teleurstel ling zo groot", treurde hij. „Het kampioenschap was vooraf niet ons doel, maar bij winst waren we op gelijke hoogte gekomen. Nieuwerkerk speelde echt niet beter. Misschien dat hun sterke rebound net de doorslag gaf." Aan dat sterke wapen leken de bezoekers in de beginfase bitter weinig te hebben. Met de boom lange Paul Hogerwaard en aan voerder Jacob-Jan Oudijk in de gelederen, werd Nieuwerkerk vooral door het moordende tem po van Swift meteen met de rug tegen de muur gezet. De bezoe kers konden niet voorkomen dat Swift keer op keer de juiste spe lers in stelling bracht en de kan sen met een enorme precisie wer den afgerond. Na zes minuten prijkte er al een 3-0-voorsprong op het score bord. Nieuwerkerk oogde ner veus, maar slaagde er wel in om het verschil nooit verder dan drie doelpunten op te laten lo pen. Toen Paul Hogerwaard zijn ploeg na ruim een kwartier spe len op gelijke hoogte (7-7) schoot, leken de bezoekers echt in de wedstrijd te zitten. Swift schroefde het tempo nogmaals op en dopr drie doelpunten van Roel Klootwijk en twee van Ri chard Geldof stond er bij rust weer een ruime marge op het bord: 13-10. Na. de hervatting liet Nieuwerkerk zien niet voor. niets lijstaanvoerder te zijn. De ploeg kwam bij 14-15 voor het eerst op voorsprong. Swift toon de veerkracht. De ploeg bleef in de wedstrijd, waardoor zich een bloedstollende slotfase aankon digde. De bezoekers kwamen en kele keren op voorsprong, maar met nog drie minuten te gaan bracht Richard Geldof met zijn vijfde treffer weer hoop in Mid delburgse harten: 19-18. Joyce Harms en Juliëtte Hordijk dompelden de thuisploeg kort voor tijd echter in diepe rouw: 19-20. De overwinning kwam zo doende niet bij de beste, maai bij de gelukkigste ploeg terecht. Scores Swift: Richard Geldof 5, Roel Klootwijk 4, Eefje van den Berg 3, Mabel van de Velde 3, Ivo de Hond 2, Anita Hoekstra en Paul van den Berg 1 Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Prutsers - Brothers in arms 4-0, Doemarwa - Ysvogel 0-4, Computerservice - Kwik Kwek Kwak 4-0, La pelotita azul - Makzo 1-3, Allie angel - Hoven.bedr. Walcheren 0-4, Dek- kertjes - Kapsalon Duck/Spar 3-1, Im- tech - Jamin/Pets place 2-2. Stand na 63 games: Jamin/Pets place 55.5, Mak- zo 54.5, Ysvogel 50.5, Imtech 49.5, Hooi zolder 49, Hoven.bedr. Walcheren 47, Computerservice 46.5, Prutsers 44, La pelotita azul 42.5, Allie angel 41.5, Doe marwa 37, Kwi kwek kwak 37, Dekker- tjes 36.5, Duck/Spar 31, Brothers in arms 27. Dinsdagleague: Spruijt pal let - Schoonen elektro 0.5-3.5, Van der Zwan - Verhoeven klussenbedr. 3-1, Bakker Maljaars - Dow 1-3, Suzuki - Steady state 3-1, Valkenisse - Timmer werken 3-1, S4- Nailstudio 1-3, Pro hair - Schrobbelerke 1-3, Wapen van Zee land - Bam 3-1. Stand na 63 games: Schoonen elektro 55.5, Van der Zwan 55, Schrobbelerke 53, Spruijt pallet 50.5, Dow 50, Pro hair 45, Wapen van Zeeland 42, Verhoeven 40.5, Timmer werken 40, Valkenisse 40, Bam 39, Stea dy state 38, Nailstudio 36, Bakker Mal jaars 33, Suzuki 29.5, S4 24. Woensdag- league: Full house - Oliebollen 3-1, Misset - Auto de Voogd 2-2, 't Gootje - Mo's 1-3, Bakker Bart - Stadscafe 4-0, M en O bedr. - Poseidon 2-2, Johns - Coby's speelgoed 4-0, Drukkerij Capello - Herwegh 0-4. Stand na 63 games: Herwegh 56, Oliebollen 56, Full house 53, Poseidon 51, Bakker Bart 50.5, Druk kerij Capello 45.5, M en O bedr. 45, Au to de Voogd 44, Misset 37, Stadscafe 37, Mo's 36, Johns 33, 't Gootje 25, Coby's speelgoed 19. Donderdaglea gue: EPZ 2 - Slagerij Gillissen 1-3, EPZ 3 - Binnenuit 1-3, Taxi Renesse - Bra bant mobiel 0-4, EPZ - Wondergem 1-3, Fonsies - Pro shop 0-4, Auto Smart - Eastman 2-2. Stand na 63 games: Bra bant mobiel 62, Pro shop 60.5, Auto Smart 50.5, EPZ 2 45, Fonsies 45, Slager Gillissen 43, Wondergem 42.5, Binnen uit 35.5, Eastman 35, EPZ 34, EPZ 3 33, Taxi Renesse 18. Jeugdleague: ZPINS - Vierkante bal 2-2, Lekker belangrijk - Nu even niet 0-4, SNIPZ - Pink ladies 3-1, Balzak - Nightfire 4-0. Stand na 57 games: Nu even niet 66, Balzak 56, ZPINS 44, Pin- kladies 38, SNIPZ 37.5, Lekker belang rijk 25.5, Vierkante bal 18, Nightfire 10. Afdeling Walcheren. Seniorencom petitie viertallen, vijfde zitting: team D-team G 13-17, team A-team F 16-14, team E -team B 16-14. Stand na 5 zittingen: 1 team B (Provily, Rijn- Voetbal - d Oefenwedstrijd: Borsele onder jaar-Nïeuwdorp onder 23 jaar. Veld Lewedorpse Boys. Aanvang- - Vi door Koen de Vries GOES - SSV'65 boekte zaterdag tegen Dinteloord zijn grootste zege van het seizoen (6-1), maar de verliezende trainer Peter van Poortvliet was niet onder de in druk van het spel van de koplo per van de eerste klasse. „Ze zijn individueel erg sterk maar als ploeg schat ik LRC en WGZ hoger in. SSV is nog lang geen kampioen", dacht de inwoner van Sint Annaland. Van Poortvliet baseerde zijn me ning op drie keer driekwartier voetbal. Op 15 oktober kon SSV in Dinteloord geen moment im poneren en had acht minuten blessuretijd nodig om de 1-0-achterstand om te buigen in een 1-2-zege. Zaterdag speelde SSV in de tweede helft evenmin indrukwekkend en kreeg Dintel oord, dat in de rijf tien voorgaan de duels welgeteld drie punten MIDDELBURG - Oemoemenoe heeft het zelfvertrouwen opge krikt door met grote cijfers te winnen van Oldfants uit Eindho ven. De wedstrijd van Tovaal werd afgelast. Hekkensluiter Oldfants hebben zich al lang en breed verzoend met degradatie uit de tweede klasse. Oemoemenoe buitte het overwicht razendsnel uit. Al bin nen een kwartier drukte de thuisclub vier tries. Daarmee sleepten ze voor het eerst dit sei zoen een bonuspunt in de wacht. Met het slechte doelsal do in het achterhoofd ging Oe moemenoe op zoek naar meer scores. Na het laatste fluitsig naal van de scheidsrechter stond de tellet op 101 - 5. Rink Basie was de meest produc tieve man bij de Middelburgse formatie. Hij drukte rijf tries en converteerde in totaal dertien van de vijftien tries. bij elkaar scharrelde, een aantal riante kansen. Het voetbal dat SSV zaterdag de eerste driekwartier op de mat legde, was echter andere koek. De koploper uit Goes strooide op de drassige grasmat met goudgerande combinaties, die bovendien van toefjes slag room werden voorzien dankzij individuele hoogstandjes. De openingstreffer van Paul Bom had beide elementen in zich, evenals als de 2-0 van Arjan Koopmans. Bom werd na een vloeiende combinatie aange speeld op 25 meter van het doel, draaide weg bij zijn tegenstan der en krulde de bal fraai over doelman Thomas van Roosen daal. Even later bekroonde Ar jan Koopmans een actie waarbij Mamadouba Gueye en Christi- aan Boon betrokken waren. De combinatie werd gelardeerd met een hakje en een slimme lichaamsschijnbeweging van de doelpuntenmaker. En ook de 3-0 was staaltje van ware team geest. Dennis van der Welle ruk te op naar de achterlijn, bracht Arjan Koopmans in stelling, die zag dat Christaan Boon er nog toeter voor stond: 3-0. Strafschop De ruststand had nog veel hoger uit kunnen vallen als Paul Bom een strafschop verzilverd had en Christaan Boon, Bom en Arjan Koopmans vrij voor de doelman slagvaardiger waren geweest. De niet altijd met complimenten strooiende SS V-trainer Cees Houtepen was zeer tevreden over 'het eerste bedrijf. „Ik zou willen dat we zo altijd-negentig minuten zouden spelen. Dit was heel erg goed." Dat het na rust een stuk minder vloeiend ver liep kon de pret niet drukken. „Omdat Jan Willem van Dijk niet verder kon, moesten we het een en ander omzetten. Boven dien was de concentratie min der. Maar ik ben er zeker van dat we dit niveau ook negentig minuten kunnen handhaven als dat nodig is." In het tweede be drijf, waarin de Brabanders twee B-junioren in het veld brachten, zette Dinteloord wat SSV'er Arjan Koopmans passeert Patrick Konings van Dinteloord. foto Willem Mieras meer druk naar voren, waar door SSV regelmatig in proble men kwam. Zelfs verdediger Mamadouba Gueye, die vaak ver boven het niveau van de eerste klasse uit stijgt, deelde in de malaise. Dat de bezoekers één keer scoorden en SSV drie keer, was dan ook geflatteerd. Dinteloord kwam een kwartier na rust op 3-1 door Marco Rood- enburg, één van de drie routi niers die de Brabantse ploeg nog niet verlaten heeft. De 4-1 van de zelfzuchtige Chinedu Chukwugb.o was een gelukje, de 5-1 en 6-1 waren van Christiaan Boon en de net ingevallen Jaimy van Bloppoel. Het treffen met Dinteloord bleek voor SSV een ideale gele genheid om de vieze smaak van de eerste competitienederlaag van vorige week (1-0 bij LRC) weg te spoelen. Dat lukte niet helemaal omdat de ploeg onno dig tegen drie gele kaarten aan liep. Mamedouba Gueye moet dat bekopen met een schorsing. Verder had arbiter Koedam ver in de tweede helft genoeg van het gemekker van Björn Lange- beld en gaf hij voor rust met een resolute beweging Jan Willem van Dijk rood. Pas na een secon de of tien zag de leidsman tot zijn schrik dat hij de verkeerde kaart had getrokken. Hij had de prenten verkeerd in zijn borst zakje gestoken... SSV'65-Dinteloord 6-1 (3-0): 16. Paul Bom 1-0, 28. Arjan Koop mans 2-0, 31. Christiaan Boon 3-0, 60. Marco Roodenburg 3-1, 67. Chi nedu Chulcwugbo 4-1, 86. Christi aan Boon 5-1, 88. Jaimy van Blop poel 6-1. Gele kaart: Mamadouba Gueye, Jan-Willem van Dijk en Björn Langeveld (allen SSV'65). Scheidsrechter: L. Koedam (Woud- richem). Aantal toeschouwers: 250. SSV'65: Christel van Campenhout; Michel de Groote, Mamadouba Gueye, Michael Cabenda, Richard Uitterhoeve (88. Jaimy Tims), Den nis van der Welle, Jan Willem van Dijk (46. Chinedu Chukwugbo) Björn Langeveld; Christiaan Boon, Arjan Koopmans (71. Jaimy van Bloppoel), Paid Bom. maandag Vierde divisie, poule 4: Kaaitje - Welkom Sijmens Jacobs, Rilland). Aanvang. berg. De Bakker en Van den B 2 team E (dames Pol, Van Boven, Gr*" ber en Wouts) 80 pt; 3 team A (dew Bergs, Roelse, De Kraker en Mullieü pt; 4 team F (Solleveld, mw. Sollax mw. Van Belzen en Van Veen)7S team C (dames Cammelot, Van Dth Samsom en De Waal) 75 pt; 6 teamG (Scherp, mw. Kramer, mw. Van dn Brink en Polderdijk) 73 pt; 7 team! (mw. Wijnberger, Visser, mw. HofUv Wijnberger) 57 pt. IIISS jasse «ken H idel Regio Walcheren. Eerste klasse:!.': veld - VZV/Hydrofa 3-3, Eastman'lFA- Alfonds/zuidwest negen 5-9, Domt.-. Ij-ze - Torna 4-5. Stand: Alfonds/zw917*" (kampioen), Tympaan 17-32, Murreu Visser 17-31, Meiveld 17-30, AlfondsW 9 2 17-24, Oostkapelle Eastman/LFA 17-22, Taxicentrale 1721 VZV/Hydrofa 17-19, Domburg 17-17 Oostkapelle 2 17-16, Torna 17-10.Twee de klasse: VZV/Hydrofa 2 - Domburai 3-15, Onder andere - PSVW 5-4, Gis idee-WZP 8-8, Fat kanaries-VAWKf^ Akkerdaas kado - MO de Schuur"" Stand: MO de Schuur 14-35, -art 14-29, Geen idee 15-26, Akkerdaaste 14-24, Domburg 2 15-23, WZP 15-22,FS VW 15-18, Onder andere 15-ls ™SP VZV/Hydrofa 2 15-16, Fat kanaries Ui. in Garderen/Dekker 14-9. Vierde klas»' Uiterton 2 - fc Zeeland 5-5, Jong Ami muiden - Partner advies 3-3, Milano Gouwe gheyt 14-1, TSA brandprs - de Stoof 12-4, EPZ - MO de Scfc' m 2-10, Garderen/Dekker 2 - MO s Schuur 2 4-9. Stand: Milano 145 ;Jni TSA brandpreventie 15-36, MO öft Schuur 2 15-36, Uiterton 2 14-27,fcZei land 15-27, Jong Arnemuiden 15-21 Garderen/Dekker 2 14-10, Gouwe gf# 15-10, Partner advies 15-10, EPZ I6i De Stoof 15-6, Vijfde klasse: Toren© - SVR 9-4, AFC - Westkapelle 2 VAW 2 - Varian 2-9, Domburg 3 Mix 3-2, Jobse timmerwerken-TomS ïad( 5-1, fc Laurens 2 - VZV/Hydrofa 4 AFC - Torentijd 5-6. Stand: Domtagj 16-40, Jobse timmerwerken 17-33, rentijd 16-32, de Mix 16-27, AFC 15-: Varian 17-23, SVR 16-22, fc Laurens-- 17-22, Westkapelle 2 15-17, VAW 17-17, VZV/Hydrofa 4 16-15, Toms 17-12. Zesde klasse: Draadkrabbeis Janse 0-5 (regl.), fc Laurens 3-F'» gles 3-14, Murre/de Visser 2 - SS Seheldemond 6-5, Hiwako/de Paw Westkapelle 3 9-5, Provincie Zeelanó Bouwbedr. Geertse 0-2. Stand: Frsj gles 16-48, Hiwako/de Pauw 16* Murre/de Visser 2 15-34, SSG Sche®. mond 16-27, Westkapelle 3 16-26,J* oOfJ se 15-23, Provincie Zeeland 16'; Draadkrabbers 16-14, Geertse 15-13. S iw» Laurens 3 15-9, Uiterrton 3 15-3. eluk ld n Goes. Recreatieve competitie. Pm) jjpj( Ie A (mannen): Bison Internationa l r Verse «se. ifu: BV, WEA 3-1, La Dolce Vita - Valkier Va- - ringen 1-2, Boom - VVR 2-1. Po^ 'W (gemengd): Zooitje Ongeregeld-f> veld Rietdekkersbedrijf 2-2, RecretaS=U - Mengelmoes 1-3. Poule C (wf wen): De Bongerd - BOK 3-0, HHK 4lB( fe Baarends 1-3, VV Kattendijke-Go# morgen 3-0. |m(J|

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 24