Onderzoek naar herrie speeltuin PZC De Kloorianen houden verlichte optocht Geen geld voor Schapershoekpad Zeeuwen denken over alternatief voor NS-plan Havenschap wil vooral Sloegebied beter benutten G: Raad van State doet dringende oproep aan gemeente Sluis «14 agenda Proefproject met zonnedaken op boerenschuren weekenddiensten Onderzoek gevolgen suikerbesluit Pi Hulst vindt Scharnier voorlopig veilig genoeg vrijdag 17 februari 2006 door Jan van Ommen DEN HAAG - De Raad van Sta te heeft gisteren een dringend beroep gedaan op de gemeente Sluis om een degelijk geluidson- derzoek te doen naar de overlast van een speeltuin bij restaurant De Lindenhoeve aan de Klok- straat. „Ik kan de gemeente niet dwin- gen om een geluidsonderzoek te doen, maar ik raad ze aan om het wel te doen", zei staatsraad J. Schaafsma tijdens een rechts zitting tegen de gemeentewoord voerder van Sluis. De Raad van State behandelde de bezwaren van een aantal be woners van het Bagijnhof tegen de herrie van de speeltuin bij het aan de Beestenmarkt geves tigde restaurant. Zij hebben de gemeente gevraagd daartegen op te treden, maar die weigert tot nu toe. De achtertuinen van de bewoners, grenzen aan de Klokstraat. Aan- de overzijde heeft restaurant De Lindenhoe ve drie jaar geleden een groot aantal bomen en struiken ge rooid om een'speeltuin voor kin deren aan te leggen. Sindsdien is het hommeles tussen bewo ners en de restaurantuitbater. De bewoners, onder wie M. Leenhouwers, zeggen horendol te worden van het geschreeuw van de spelende kinderen. „Het begint om negen uur 's ochtends en gaat vaak door tot elf en zelfs twaalf uur 's avonds. Bovendien is de speelplaats tot ver na mid dernacht fel verlicht", zei Leen houwers. Bovendien geeft de luchtpomp van het opblaasbare springkasteel ook veel overlast. Geluidsscherm De raadsman van restaurant De Lindenhoeve zei dat een aantal speeltoestellen intussen is afge broken of verplaatst. Bovendien is De Lindenhoeve bereid een ge luidsscherm tussen de woningen en het speelterrein te zetten. Maar de omwonenden willen dat de speeltuin verdwijnt en het groen terugkomt. Eind vorig jaar kregen zij steun van de ge meenteraad van Sluis. Die wei gerde voor de speeltuin een vrij stelling van het bestemmings plan te verlenen. Staatsraad Schaafsma vond het vreemd dat de gemeente zich zo passief opstelt en niet op eigen STREEKACTIVITE1TEN AXEL - Gregoriuscentrum, 13.15 uur; Kaarten, biljarten Kanaalzone); De Halle, 13.30 uur; Kaarten, biljarten, creatief; 13.45 uur: 8ingo;16.00 uur; Zit- gymnastiek; Trefpunt, 10.00 uur: Koersbal; 13.00 uur: Kaarten, biljarten; GRAAUW - Gemeenschapshuis, 13.45 uur: Koersbal; CLINGE - Malpertuus, 13.30 uur: KBO kaarten; GRAAUW - Café Modern, 19.00 uur: Vertrek wagentje kijken de Djerken; HEIKANT - 't Heike, 13.00 uur: biljar ten, pieren; Zaal Maton, 19.30 uur: The Free Coun try Dancers; HOEK - De Lovenhoek, 9.30 uur: Biljar ten; 13.30 uur: Volksdansen en solo dan sen; 19.30 uur; Gezelschapsdansen; HULST - De Lieve, 9.00 uur: Vrij biljar ten, computeren, Engels, fysio gym; 9.30 uur: Bloemschikken,!0.00 uur: Fy sio gym;10.30 uur: Engels;13.00 uur: Bil jarten; 13.30 uur; Bridge, internet café, KBO; Den Dullaert,20.00 uur: Buutreednen; KLOOSTERZANDE - Hotel van Leu ven, 19.00 uur: Club kaarting Schoppen. Boer; KOEWACHT - De Vlaschaard, 9.45 uur: Volksdansen; OOSTBURG - Ledeltheater,20.00 uur: Toneel 'Pjotr Ivanov'door de Plattelan ders; SAS VAN GENT - St.Albert, 13.00 uur: Regionale biljartcompetitie; De Regenboog, 13.00 uur: ANBO biljar ten; SINT - JANSTEEN - Café de Kroon, 14.00 uur: Kaarten; De Warande, 13.00 uur: Biljarten Kanaal zone; 15.30 uur: Kreatieve Vorming; 19.00 uur: Jeugdsoos; SPUI - De Drie Gehughten, 20.00 uur: Kaarten; TERNEUZEN - De Veste, 13.30 uur: Soos voor mindervaliden Ons Verzetje, biljarten en klaverjassen; Sporthal De Vliegende Vaart, 9.00 uur: Bowls; 't Schelpenhoekje, 20.00 uur: Geld bin go; VOGELWAARDE - 't Gelaag, 13.30 uur: Koersbal. HEINKENSZAND - Landbouw organisatie ZLTO Borsele en de gemeente Borsele willen in Bor sele een proefproject beginnen met het vervangen van asbest- platen op boerenschuren door dakbedekking met zonnecollec toren. „Zo kunnen we twee vliegen in één klap slaan", prijst R. van 't Westeinde van de ZLTO Borsele het idee aan. „De landbouwers raken van die asbestplaten af. Ze vormen niet direct een ge vaar, maar er kan altijd wel iets van asbest afspringen. En als je die platen vervangt door dakbe dekking met zonnecollectoren is het helemaal mooi. Het gaat in Borsele om grote oppervlakten van opslag- en koelloodsen. Met die zonnecollectoren zal je niet direct aan het elektriciteitsnet kunnen leveren, maar de opge wekte energie kan goed van pas komen bij de eigen bedrijfsvoe ring." Bij een melkveehouderij in 's- Heer Abtskerke is gebleken dat dit werkt. Het bedrijf heeft veel warm water nodig voor de melkinstallatie. Met een zonne boiler lukt het voor dertig a veer tig procent in de energiebehoef te te voorzien. Van 't Westeinde is enthousiast over dat resultaat. „Wordt dit in Borsele en elders in het land goed aangepakt, dan hebben we geen tweede kerncentrale no dig", haakt hij in op de door staatssecretaris Van Geel (CDA, milieu) nieuw leven ingeblazen discussie over kernenergie. De Borselse wethouder M. Ver- mue-Vermue (CDA, ruimtelijke ordening) wil een 'zonne-daken- project' in Borsele niet bij die discussie betrekken. Zij ziet er vooral een kans in om de land bouwsector een handje te hel pen. „Zo werken we aan een duurzamere landbouw en het kan tot lagere kosten leiden, wat in de huidige tijd ook niet weg is." Borsele en de ZLTO gaan samen een voorstel maken om het 'zon- ne-dakenproject' in de praktijk te brengen. En zo willen ze ook werk gaan maken van een bio diesel-project. De aanleiding is 'de zorgelijke situatie in de land bouw', aldus Vermue-Vermue. De teelt van suikerbieten voor de suikerproductie komt onder druk te staan en de in Borsele ook vrij belangrijke zwarte bes- senteelt heeft het niet gemakke lijk. 'Kapelle' is één van de drie Zeeuwse stations die met opheffing worden bedreigd. door Mieke van der Jagt KAPELLE - Burgers zijn wel degelijk betrokken bij de politiek. De Kapelse wethouder J. Herselman heeft de bewij zen op zijn harde schijf opgeslagen. Een oproep voor suggesties om het station in Kapelle open te houden, leverde tal van reacties op. Ruim zeventig mensen hebben zitten peinzen en kwamen met uitgewerkte plannen om het spoor toe gankelijk te houden voor plattelanders. „Het aantal reacties via de mail bewijst toch wel dat mensen de spoorverbin ding erg belangrijk vinden en dat de plannen van de NS om stations te slui ten, enorm ingrijpen in het leven van de Zeeuwen. Als er een handtekeningenac tie wordt gehouden, kun je nog zeggen: da's makkelijk, een krabbeltje zetten. De NS nemen een petitie ook met zulke gedachten in ontvangst. Maar hiervoor zijn Zuid-Bevelanders en Walchenaren echt gaan zitten. Met een rekenmachien tje, tijdtabellen en de belangen van me deburgers in gedachten." De reacties kunnen in drie categorieën worden ingedeeld. „De meeste mensen zeggen; verdeel de stops over de be staande stations. In plaats van Kapelle, Krabbendijke en Arnemuiden te slui ten, zou je om het uur een stop kunnen schrappen in Rilland, Kruiningen-Yer- seke en in Oost-Souburg. Dan maken de treinen evenveel stops als in de voor genomen dienstregeling maar toch stopt er ieder uur een trein op zo'n sta tion." Herselman zelf voelt veel voor de ze oplossing omdat hij denkt dat die voor de NS ook wel acceptabel moet zijn. Hoop geld Een andere veelgehoorde suggestie is een complete Zeeuwse lijn die tot Roosendaal alle stations bedient. Hersel man acht die optie niet erg realistisch, omdat er een hoop geld van de provin cie en de gemeenten bij zou moeten. De suggestie om de bedreigde stations uit sluitend op spitsuren te bedienen heeft de minste aanhangers, maar leeft toch bij het publiek. Herselman heeft niet alleen reacties per mail gekregen. „Ik ben ook door men sen gebeld. Niet iedereen heeft een com- foto Willem Mieras puter met internet. Tijdens die telefoon gesprekken bleek me hoe emotioneel die plannenmakerij van de spoorwegen ligt. Er zijn mensen die al jaren in mid den-Brabant werken en die in Kapelle konden wonen vanwege de spoorverbin ding. Die zien nu, een paar jaar voor hun pensioen, hun toekomstplannen ernstig bedreigd." De meest hartverwarmende reactie kreeg de wethouder van iemand uit Goes. „Die bood aan om met alle gegevens over in- en uitstappers, de meest gangbare alternatieven helemaal door te rekenen op economische haalbaar heid. Met de uitkomsten van zo'n stu die, sta je bij de NS natuurlijk net iets sterker." door Edy de Witte KLOOSTERZANDE - Carna valsstichting De Kloorianen uit Kloosterzande herstelt op carna valszaterdag met het hijsen van de Kloorianenvlag een oude tra ditie. Dit programmaonderdeel krijgt in navolging van Sas van Gent een omlijsting met een ver lichte optocht. Prins Tinus en zijn gevolg gaan de negen plaatselijke horecabe drijven af om ter plaatse aan de ondernemers de Kloorianenvlag uit te reiken. Secretaris Stanny van Mieghem: „Vijftien jaar ge leden is dit onderdeel min of meer verwaterd. Wij pakken de draad weer op. De prinsenwa gen wordt in ieder geval met lampjes en lichtslangen in een zee van licht gezet en plaatselij ke wagenbouwers rijden erach teraan met kleinere verlichte bouwwerkjes. Iedereen mag trouwens aansluiten, met wat voor verlicht voertuig dan ook. We hebben al aanmeldingen van verlichte steppen, kruiwagens en fietsen. Dweilband Wind kracht 9 loopt mee en bij elke stop wordt een feestje gebouwd. Ook in een aantal horecagelegen heden wordt met optredens op het carnavalsfeest ingespeeld." De bewoners langs de route in de Cloosterstraat wordt ook ge vraagd hun steentje bij te dra gen aan het lichtfestijn. Van Mieghem: „We hopen dat ze hun kerstverlichting even uit de doos halen om hun voorgevel of tuin te laten stralen. Mis schien kan dit een aanzet zijn voor een nog grotere verlichte optocht, in de toekomst. Zater dag 25 maart brengen onze stich tingsleden en afgevaardigden van wagenbouwers een bezoek aan de grote verlichte stoet in Bladel. Dan kunnen we tegelijk peilen of er bij de bouwvereni gingen animo is om een dergelij ke optocht ook in Kloosterzande als vast onderdeel van de grond te krijgen." De lichtparade onder het motto 'Geef us licht, we gaon hijsen' vertrekt zaterdag 25 februari om 21.00 uur vanaf café In den D'Waes aan Groenendijk in Kloosterzande. Het eindpunt is bij De Reizende Man, waar de prijzen voor de leutigste deelne mer en de mooist verlichte wo ning worden uitgereikt. zaterdag 18 en zondag 19 februari 2006 CENTRAAL ALARMNUMMER 112 Huisartsen Midden- en Oost- Zeeuws Vlaande ren (Terneuzen, Hoek, Philippine, Sluis kil, Sas van Gent. Axel. Zaamslag, Kloosterzande, Hulst, Koewacht, St. Jan steen en Clinge), vr. 17.00-ma. 08.00 uur: Voor dringende huisartsenzorg en huisbezoeken: Huisartsenpost De Hon- te, bezoekadres Vlietstraat 12, Terneu zen (aan ziekenhuis De Honte) tel. 0115-643000 (altijd eerst bellen). West Zeeuws-Vlaanderen (Oostburg Aardenburg, Zuidzande, Biervliet, Hoofdplaat, IJzendijke, Breskens, Groe- de, Schoondijke, Sluis en Cadzand), vrij. 17.30-ma. 08.00 uur: Voor dringen de huisartsenzorg en huisbezoeken. Huisartsenpost Antoniusziekenhuis, Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg, tel. 0115-643000 (altijd eerst bellen). Tandartseu West Zeeuws-Viaanderen en Oost Zeeuws-Vlaanderen: J. Bonnez, Koninginnelaan 22, Terneu zen, tel. (0115) 617667. Spreekuur: za en zo 12.00-12.30 uur; Apotheken Gemeente Terneuzen: Dienstapotheek Terneuzen, Van Steen bergenlaan 27, Terneuzen, tel. 0115 626010. Voor spoedrecepten 24 uur be reikbaar. Hulst: Apotheek Reynaert, Steenstraat 7, tel. 0114-311156, zat. 10.00-17.00, zon. 13.00-17.00 uur. Voor spoedrecep ten 24 uur bereikbaar. Apotheek Hulst, Dubbele Poort 7, tel. 0114-314255, zat. 10.00-17.00, zon. 12.00-17.00 uur. Voorspoedrecepten 24 uur bereikbaar. Ook voor recepten van huisartsenpost Terneuzen/Hulst. Oostburg: Apotheek Oostburg, Burchstraat 16, tel. 0117-452170, zat. 10.00-12.30 en 13.00-16.30 uur, zon- en feestdagen dienst via deurtelefoon apotheek. Breskens: Apotheek Breskens, Spuiplein 13a, tel 0117-380222, zat. 8.30-12.30 en 13.00-17.00 uur. zon- en feestdagen ge sloten, dienst via deurtelefoon Apo theek Oostburg. Dierenartsen Terneuzen, Axel, Zaamslag, Hulst en Hengstdijk: Dierenkliniek J. Kop, Bastionstraat 3, Axel, tel. 0115-561488. Spreekuur, zat. 11.00-12.00 uur. Hulst en Hengstdijk: R. T.Versol en J.C. Versol-ten Hoopen, Hengstdijk, tel. (0114) 682365. Spreek uur 13-14 uur, Plevierstraat 18, Hengst dijk. IJzendijke: Dierenarts van de Vijver, tel. (0117) 301388 bgg. 0117-348424. Spreekuur zat. 13.00 en zon. 12.00 uur in de die renkliniek. Terneuzen: J. P. de Vos en A. Burm, dierenkliniek 'De Ottenhorst', Van Diemenstraat 83, tel. 0115-619628. Spreekuur zat. van 12.30-14.00 uur. Kliniek voor gezelschapsdieren 'De Steenberghe', Van Steenbergenlaan 7, Terneuzen. Dierenarts P. de Vos. Zat. en zon. uitsluitend behandeling van spoed- patiënten na telefonische afspraak, tel. 0115-696425. Breskens, Aardenburg, Oostburg en Sluis: Dierenartsencentrum West, G.A.M. de Bruijckere en E.G. van Bruinessen-Kap- senberg. Afspraken via telefoonnr. 0117-454484. Oostburg: J. P. J. v. d. Vijver, Sirius 1, Oostburg, tel. 0117-452103. Sas van Gent: E. O. M. David, Westdam 54, tel. 0115- 453800, spreekuur zat. 11.00-12.00 uur. St. Jansteen e.o. A.E. de Bruyn, Brouwerijstraat 92, Ka- pellebrug, tel. 0114-312701. Spreekuur 11.00- 12.00 uur. Dierenambulance Zeeuws-Vlaanderen, alarmnummer 0115- 442161. Thuiszorg Stichting Thuiszorg Zeeuws-Vlaan deren, voor spoedgevallen dag en nacht bereikbaar: West-Zeeuws-Vlaanderen: Telefoon nummer 0117- 456500, Kanaalzone: Telefoonnummer 0115- 674500, Oost-Zeeuws-Vlaanderen: Telefoon nummer (0114) 383500. Stichting Provinciale Kraamzorg Zeeland, kraamcentrum Zeeuws-Vlaan deren, dag en nacht bereikbaar via tel. 0113-224022. Pastorale dienst Oost-Zeeuws-Vlaanderen: zon. 12 - ma. 24 uur. Bereikbaar via mobielnum mer 06 22398801 West-Zeeuws-Vlaanderen: 10.00-13.00 en 16.00-19.00 uur. Bereik baar via mobielnummer 06 20403610. initiatief heeft onderzocht of en hoeveel geluidsoverlast de spe lende kinderen produceren. De vraag is of de uitspraak van de Raad van State over de herrie veel zal uithalen. Met de intus sen gestarte procedure tegen de overtreding van het bestem mingsplan, die nog bij de recht bank moet komen, lijken de om wonenden meer kans op succes te hebben. Uitspraak volgt over een aantal weken. door Jeffrey Kutterink TERNEUZEN - Havenschap Zeeland Seaports wil havens en kaden beter benutten. Verder gaat het onderzoeken of meer producten ondergronds - via pijpleidingen - kunnen worden vervoerd. Dat is noodzakelijk, omdat met name het Sloegebied vol begint te raken. Dat staat in het jaarplan 2006 van het havenschap. Zeeland Seaports wil daartoe de braak liggende grond bij bestaande be- drijven beter benutten. Een an dere mogelijkheid is het treffen van geluidsbeperkende en -isole rende maatregelen. Zeeland Seaports probeert ook toeleveranciers en afnemers op een slimme manier bij elkaar te brengen, om de inzet van ener gie en hulpstoffen te optimalise ren. Dat beperkt het transport. De focus van deze inspanning zal liggen in het Nieuwlandter- rein, de Sloepoort, het Hoechst- terrein, de Ghellinckpolder (met een sterke binding met het Ce- restar-complex), het Valuepark Terneuzen, de Axelse Vlakte en de Westelijke Kanaaloever. In het jaarplan beschrijft Zee land Seaports uitvoerig per ter rein en onderwerp wat het in 2006 wil gaan doen. Een belang rijk dossier is de Westerschelde Container Terminal. Het schap werkt verschillende onderzoe ken uit. Doel is uiteindelijk om te zorgen dat Provinciale Staten het nieuwe streekplan goed keurt, waardoor het mogelijk wordt de WCT aan te leggen. In het Sloegebied breidt autover lader Cobelfret binnenkort het 'parkeerterrein' fors uit. Plet be staande en nieuwe terrein wor den door middel van een (bai- ley)brug verbonden. Samen met het havenschap bekijkt het be drijf of het het centrum waar ac cessoires in auto's worden inge bouwd en wagens worden her steld en gecontroleerd kan wor den uitgebreid. Er wordt bezien öf het mogelijk is 'om meer auto merken aan Vlissingen te bin den'. Ook wordt bekeken of meerlaagse opslag van auto', mogelijk is. Voorwaarde voor het uitbreid,, van Cobelfret is het veiligstellen van het aantal treinen dat 0ïa de Zeeuwse spoorlijn mag ri,. hor den. Zeeland Seaports stelt het jaatplan a! het mogele, mn, daarvoor te doen. Ook spant het kp havenschap zich in voor ma, teil vervoer per schip. »n, Een andere grote ontwikkel» lis is de ontwikkeling van de Seal- diahaven. Daar vestigt zich Sea-Invest. In Terneuzen wordt gewerkt aan de ontwikkeling van de Wes telijke Kanaaloever. De ontwik keling van de Axelse Vlakte al zelfs worden versneld. Eg marktonderzoek moet uitwijzen wat de mogelijkheden van he! terrein precies zijn. Doordat er zich nieuwe bedrijven vestigea worden kades verlengd en terrei nën bouwrijp gemaakt. DEN HAAG - Minister Veer man laat het Landbouw Econo misch Instituut (LEI) onderzoe ken wat in Nederland de gevol gen zullen zijn van de hervor ming van de Europese suiker markt. Voor de zomer stuurt hij de re sultaten naar de Tweede Kamer. Volgens Veerman mag daaraan niet de conclusie worden verbon den dat hij bereid is tot 'flanke rend beleid' om die gevolgen te verzachten. „Ik wil geen ver wachtingen wekken." CU-Ka- merlid Slob heeft al in decem ber om het onderzoek gewaagd, Eerder wees een studie van de suikersector uit dat de verlaging van de suikerbietenprijs die de Europese Commissie de komen de vier jaar doorvoert in Zee land 2500 banen zou kums kosten. Same ^ee! Spele -elf raori seek ::oi .We rijke: laai'. i,l ievlc "dé tr. door Harold de Puysseleijr HULST - De gemeente Hulst is niet van plan de bewoners van het Schapershoekpad in Vogel waarde nog financieel tegemoet te komen na het geharrewar over de bouwaanvraag voor een woning in die straat. Burgemeester J.F. Mulder zette dat gisteravond uiteen in antwoord op schriftelijke vragen die de fractie van Pro gressief Hulst daarover had ge steld. Bewoners van het Schapershoek pad protesteerden eind vorig jaar tegen de afgifte van een ver gunning voor de bouw van een •nieuwe woning aldaar. Later bleek dat alle commotie daarom heen niet nodig was geweest. De gemeente kon namelijk geen ver gunning afgeven omdat de bouw in strijd was met het be stemmingsplan. De gang van zaken leidde zelfs tot een extra gemeenteraadsver gadering, waarin de fracties van Progressief Hulst en Algemeen Belang de vertrouwenskwestie stelden ten opzichte van de ver antwoordelijk wethouder E. de Deckere. J. Rombaut kreeg van de ge meente zesduizend euro als tege moetkoming in de kosten diehij gemaakt had voor de aanvraag van zijn bouwvergunning. Maar volgens Progressief Hulst had de burgemeester in de gemeente raadsvergadering van 1 decem ber toegezegd, dat hij ook me! de omwonenden om de tafel zon gaan zitten om te praten over compensatie van de kosten die; zij hadden gemaakt. Toezegging De burgemeester bestreed da! hij die toezegging had gedaan. Volgens hem hebben de bewo ners de gemeente ook niet meer aansprakelijk gesteld voor ge maakte kosten. „We hebben be- reikt dat de bewoners geen ver dere kosten hebben moeten maken voor een juridische proce dure omdat de bouwvergunning; ingetrokken werd", aldus Mul der. De PvdA-fractie liet bij monde van Ron de Kort weten het'abso luut niet eens te zijn' met die uit leg van Mulder. „Dit kan ge woon niet. U moet'dat gaan rege len met die bewoners", vond De Kort. De rest van de raad nam genoe gen met de verklaring van de burgemeester. ün-Jsf i-i'O Stand: Jvêder pnonr rB s-d-Nif svZwe ejiirij éi en ëê,Z 52,9 D •dom 8.00 u door Harold de Puysseleijr HULST - De gemeente Hulst neemt geen aanvullende maatre gelen om het fietsverkeer op kruispunt het Scharnier aan de rand van het centrum van Hulst beter te beschermen. Volgens wethouder E. de Deck- ere (Verkeer) is de situatie voor fietsers op dit moment veilig ge noeg. Hij zei dat gisteravond in de vergadering van de gemeente raad naar aanleiding van schrif telijke vragen die gesteld waren door de fractie van Progressief Hulst. Volgens die partij is iedereen die regelmatig van het kruis punt gebruik maakt ervan op de hoogte dat het verkeer daar bij tijd en wijle volledig vastloopt. De kruising heet volgens Pro gressief Hulst in de volksmond inmiddels dan ook niet voor niets 'de knossel'. F, de Vries betoogde namens zijn .fractie dat het met name voor fietsers die vanaf de Sta tionsweg naar de Steensedijk rij den 'een ware survivaltoer' I om tussen het autoverkeer hun weg te vervolgen. De Vries kreeg bijval van de fracties van het CDA en Alge meen Belang, die eveneens spra ken van een 'levensj situatie'. 3VO Wethouder De Deckere mtt daar echter niet aan. Volg® hem is de verkeerssituatie bi] het Scharnier voor negentig pro; cent veilig. De wethouder za verder dat hij zich gesteun weet door een deskundige van de verkeersveiligheidsorganisa^ tie 3VO. aosi Mfs TOO u 8.00 u 'elifica 8.00 u ftliteki 8.13 u Kt zie i'oenv -pelen ïDeü Httwa *oSv «kaats "fgend jeu 'lak la: V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44