l^j: I VAN KERCKHOVEN BOUW PZC I Je krijgt eerder reuma dan rimpels. {Reumafonds Van der Hooft ARENSMAN i 1 Is uw testament Schenken nog I Arts of verpleegkundige? COLLECTANTEN WERKVOORBEREIDER vrijdag 17 februari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum 1956 2006 Eben-Haëzer 1 Samuël 7:12) Op 23 februari 1956 is het huwelijk bevestigd van onze lieve ouders, groot- en overgrootouders Johannis Witte en Maria Witte-Walhout Dat de Heere hen goed en nabij wil zijn bij het klim men der jaren, is de wens van hun kinderen, klein kinderen en achterkleinkind. Wij nodigen u van harte uit om onze ouders, groot- en overgrootouders met hun 50-jarig huwelijksjubi leum te feliciteren op Deo Volente donderdag 23 fe bruari a.s. van 20.00 tot 22.00 uur in Restaurant "de Caisson", Smokkelhoekweg 10/12 te Kapelle (Zld.). Bergweg 7a. 4461 LX Goes Overleden Naïef vroegen haar ogen vragend om geluk Maar door menig mens bedrogen en nu een verleden, verpest en stuk Kijkend naar toekomst met tranen in Haar ogen Heel veel in haar leven heeft ze voor gevochten en overwonnen En toen besefte ze dat ze niet meer verder wilde Uitgeput, geestelijk en lichamelijk moe Want ze zag het mooie leven niet Alleen maar de scherven en hel verdriet Tot onze grote ontsteltenis is voor Ons veel te vroeg onze lieve Rhonda heengegaan Rhonda Yolanda Vermeulen in de leeftijd van 52 jaar Correspondentieadres: P.f. Evers - Vermeulen Hoogstraat 5 4527 GK Aardenburg rpevers@zeelandnetn I 14 februari 2006 Capelle aan den IJssel Gelegenheid om van Rhonda afscheid te nemen en samen te zijn. in het Goetzee Rouwcentrum, Boe zemsingel 35 te Rotterdam-Crooswijk. zaterdag 18 februari van 11.00 tot 12.00 uur. Aansluitend zal om 12.00 uur de plechtigheid Wor den gehouden in bovengenoemd rouwcentrum, waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. Soms zou ik willen Dat vorige week Nooit voorbij ging Omdat deze week Alles anders is Lieve Rhonda Voor altijd in ons hart |e neven en nichten Kim, Roy en Mart Sam en Inez Maksim en Mir Waes Eline, Ilse en Brilt Ooms en tantes Samen plezier, samen op reis samen een eenheid, samen eigenwijs samen kwaad en samen goed samen verdriet en samen weer moed nu verder zonder jou. dat doet pijn te weten nooit meersamen te zijn Na ruim een halve eeuw mijn vriendje en man te zijn geweest moet ik nu verder zonder jou. Op 66-jarige leeftijd is overleden Wim de Vries echtgenoot van Willy Vonck Wij allen zullen je erg missen. Als man, vader, schoonvader, opa, broer, zwager en oom. Temeuzen: Willy de Vries-Vonck Anja de (onge-de Vries Cor de Jonge Esmee Hoek: Heieen )ansen-de Vries Kees Jansen Doorwerth: Jacques de Vries Jean ine de Vries-Westendorp Neven en nichten 15 februari 2006 Nassaustraat 28 4552 AH Temeuzen De crematieplechtigheid, waarvoor u wordt uitgeno digd, zal plaatsvinden op maandag 20 februari om 14.50 uur in het crematorium te Temeuzen, Bellamy- straat 28c. Na de plechtigheid is er gelegenheid om de familie të condoleren. r uitvaart verzorging de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies dag en nacht bereikbaar gratis informatiepakket tel. 0118-612868 Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg internet: mvw.degrootdekam.nl Geen dierder plek voor ons op aard Geen oord ter wereld meer ons waard Dan waar beschermd door dijk en duin Ons toelacht veld en bos en tuin Waar steeds d'aloude eendracht woont en welvaart 's landmans werk bekroont waar klinkt des leeuwen forse stem: Ik worstel moedigen ontzwem Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze vader, mijn opa, mijn zoon, onze broer en zwager Dirk de Pree Colijnsplaat, 15 augustus 1934 's-Gravenpolder, 15 februari 2006 Patrick en Petra Quintin en Frouke Nikki A.A. dePree-de Vos C.C. Schilpzand-de Pree H.E.A. Schilpzand J-.P. Hage-de Pree D.J. Hage neven en nichten Er is gelegenheid om afscheid te nemen op vrijdag 17 februari van 19.30 tot 20.00 uur in het rouwcen trum, Zuidvlielstraat 37 te Goes. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 18 februari om 10.30 uur in "De Koorkerk", Koorkerk hof 1 te Middelburg. Na de dienst is er een informele condoleance in de Klovenierzaal van Hotel "Amëville", Buitenrust straat 22 te Middelburg. Indien u geen rouwkaart ontvangen heeft, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Correspondentieadres: Merkelbachlaan 5 3404 EX ljsselstein Zalig zijn de doden die in de Here sterven. Openbaring 14:13 Diepbedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, is na een kortstondig ziekbed in lief devolle herinnering rustig van ons heengegaan mijn innig geliefde vrouw, onze liefdevolle moeder, oma, oma-oma, zus en tante Hendrika Liedewij van den ICerkhoff echtgenote van Hendrik Baaima Vlaardingen, Temeuzen, 29 augustus 1925 15 februari 2006 Temeuzen: H. Baaima Breda: Corrie Bakker-Baaima t Piet Bakker Lilian Henriet en Erik Sophie, Rick Peter en Saskia Zeedorp: JokeStolk-Baaima Ewout Stolk Sandra en Wim Merith, Jenthe. Thimo Erik en Margreet Allison, /oëlla Jeroen en Dimphy en verdere familie Van Diemenstraat 59 4535 AP Temeuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 20 februari, aanvang 14.00 uur in de Opstandingskerk, Bellamystraat 74 te Temeuzen, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuider- begraafplaats, Bellamystraat 28b te Temeuzen. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ont vangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve Oma-Oma Baaima Wij willen u bedanken voor alle liefde, aandacht en gezelligheid die u ons heeft gegeven. Wij zullen u erg missen! Héél véél liefs en een dikke zoen van uw achter kleinkinderen Merith. Jenthe, Thimo, Allison, Joëlla, Sophie en Rick 'Van het concert des levens krijgt niemand een program. Na een dappere strijd, die zij moedig heeft ondergaan, is toch nog onverwacht in haar slaap overleden, mijn vrouw, zorgzame moeder en oma Johanna Suzanna Mosselman-de Jonge in de leeftijd van 81 jaar. Kapelle: C.A. Mosselman Etten-Leur: Corrie van de Goorbergh-Mosselman Frans van de Goorbergh Hansweert: Michiel van Santen Anlhoinet Matthijsse Kapelle, 13 februari 2006 Bruelisstraat 105, 4421 CN Kapelle De crematie heeft naar haar wens in besloten kring plaatsgevonden. Onze lieve meelevende Tante Jo Mevr. J. Mosselman de Jonge is in haar slaap overleden. Yerseke Ina van den Berg-de Jonge KloetingeCorry en Thijs Bierens-de Jonge Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Steun reuma-research, in je eigen belang. Giro 324. www.reumafonds.nl «as.» Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel, moegestreden, door liefde omringd, ben je van mij heengegaan. Tot ons groot verdriet is toch nog onverwacht van ons heengegaan, mijn lieve man,' onze zorgzame vader, schoonvader, opa en oud-opa Johannes Willem van Drongelen Dordrecht, Vlissingen, 2 september 1918 11 februari 2006 Vlissingen B.M. van Drongelen-Bosch Grijpskerke J.M. van Splunder-van Drongelen t M. van Splunder Vlissingen F.H. Vermet-van Drongelen M.J. Vermet Oost-Souburg H. van Drongelen S.A. van Drongelen-de Leeuwen kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Vredehoflaan 486 4382 CJ Vlissingen De Crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden op donderdag 16 februari. Na een liefdevolle verzorging in woonzorgcentrum "De Blide" en afdeling "De Hooge Plaat", is overle den onze tante en oudtante Johanna Adriana den Exter sinds 25 juli 1966 weduwe van Jan Louis van Tatenhove 5 februari 1911 115 februari 2006 Vogelwaarde: T. Jansen-Sarfaty G.M. lansen Anique en Leo Correspondentieadres: Olmenstraat 57 4581 AT V ogel waarde De samenkomst, waarbij u bent uitgenodigd, wordt gehouden maandag 20 februari om 13.00 uur in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Temeu zen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het rouwcentrum. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor een persoonlijke begeleiding bij uitvaart VERZORGING Peter Butler Benonistraat 3, 4421 DN Kapelle, tel. 0113 340381 Rouwcentrum: Maalstede 1A, Kapelle www.peterbutler.nl Uw Vertrouwen Waard Begrafenisonderneming C. de Kok-van der Hooft - C. W. de Kok Prunusstraat 25, 4431 DC 's-Gravenpolder Rouwcentrum: Bosseweide 2 Tel. 0113 31 15 17 Dag en nacht bereikbaar voor heel Zuid- en Noord-Beveland Dankbetuiging Leen Borsboom 31 januari 1938 f5 januari 2006 Afscheid Jij blijft een litteken in mijn bestaan. lij blijft een teken van liefde in mijn leven. Aan jou zal ik mij optrekken. Jou gedenkend zal ik groeien en krachtig worden. Ik zal vol levensmoed verder gaan. Jij onzichtbaar bij mij. Uit: "Woorden in de stilte" van Marinus van den Berg Met deze woorden van liefde en kracht die wij ook van jullie hebben gekregen willen wij iedereen bedanken voor het meeleven in deze hele moeilijke periode in ons leven. Frieda Borsboom-Boss kinderen en kleinkinderen Burgh-Haamstede, februari 2006 Dankbetuiging Uw medeleven en warmte die wij mochten ontvangen bij het overlijden van onze lieve moeder en oma Gerarda Smet-Bouwens sterkt ons bij het verwerken van dit verlies. Wij zijn u hiervoor dankbaar. Familie Smet Nieuw-Namen, februari 2006 Voor uw blijken van medeleven, ondervonden tijdens de ziekte en na het overlijden van onze zus. schoonzus en tante Jozina Jacoba van de Velde betuigen wij u onze oprechte dank. Uit aller naam: L.J. van de Velde Februari 2006 Jacoba van Beierenstraat 24 4472 BC 's-Heer Hendrikskinderen In Memoriam 17 februari 2005 17 februari 2006 In memoriam Chr.A.Th. Hermsen Nog na 1 jaar je zorg en je liefde te moeten missen, dat doet pijn. Maar je zult altijd in ons hart zijn. Jannie en je hele gezin Word computermaatje van Els. Ze zit in een rolstoel en computert graag. Goed verzorgd door haar digibete man zoekt ze iemand om tips en trucs mee uit te wisselen. Iets voor jou? Kijk op www.handjehelpen.nl www. hand j ehelpennl HOREN, ZIEN EN HELPEN ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L.M. VAN DER WERF A. BOSLAND K. BREEN M. G.VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 Op 1 januari 2006 is de Successiewet gewijzigd met mogelijk ook voor u belang rijke gevolgen. Zo betalen goede doelen geen schenkings- of successiebelasting meer en zijn bepaalde testamenten niet meer fiscaal voordelig. Wij adviseren u contact op te nemen met ons kantoor, in ieder geval als u de woorden 'vrij van recht' in uw testament aantreft. Daarnaast gelden alle vrijstellingen voor het schenkingsrecht voortaan jaarlijks. Schenken wordt daardoor nóg aantrekkelij ker. Wij kunnen u hierbij van dienst zijn. Netwerk Notarissen GOES r Frantzen a Van Sisseren, T (0113) 23 25 20 MIDDELBURG Janse de Jonge a Van Wou we, T (0118) 65 96 00 TH0LEN Knook a Schot, T (0166) 60 22 54 ZIERIKZEE Klaassen.T (0111) 69 81 81 www.netwerknotarissen.nl Het Nederlandse Rode Kruis Word vrijwilliger! Uw hulp is onmisbaar. Door uw inzet kunnen ruim 6.000 mensen met vakantie. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. i laat i txplc i nacit i Zo ni «elijl - «fzej niet I Weth noes avom opdr len 0' Ijk si Wal deltl derej terne leen overt Volge M/V Het Astma Fonds zoekt voor de nationale collecte die in hun eigen buurt langs de deuren willen gaan. Het is een leuke manier» anderen te ontmoeten. En met uw hulp kunnen wij meer doen voor mensen iwt astma en C0P0 (chronische bronchitis en longemfyseem). Interesse? Bel: 0800-2345777 of meld u aan op KBi? www.collecte.astmafonds.nl. Dank u wel! tmi. Ejk* dex-c «aam De p voor zijn nietc tract aaert De g mate: sche stanc zien, daad djfei ToK drijf; de ii van' Lievi den Dati uit h tienpi rerde: lede ffl(vi aider VAN KERCKHOVEN BOUW Pres. Kooseveltstraat 7 Postbus 17 4587 ZG Kloosterzande Telefoon: Uil4-681920 Telefax: 0114-682936 Van Kerckhoven Bouw is een middelgroot bedrijf met ca. 1UU vaste medewerkers werkzaam in zowel Nederland als België. Wij zijn werkzaam in woning-, utiliteits-, en industriebouw. Tevens beschikken wij over een afdeling: Prefabbouw, Installatietechniek en Grond- Weg- en Waterbouw. Wij zijn in het bezit van het NEN ISO 9001 kwaliteitscertificaat en het veiligheids certificaat VCAT De combinatie van deze certificaten waarborgt de kwaliteit van de realisaties met optimale zorg voor veilige, gezonde werkomstandigheden en voor het milieu. Wij zjjn op zoek naar een: Taakomschrijving: voorbereiden, begeleiden en plannen van projecten. controle van bouwtekeningen. overleg voeren met opdrachtgever, uitvoerders en leveranciers. inkoop van bouwmaterialen en opstellen van onderaannemerscontracten. calculeren van kleine bouwkundige werken. Functie eisen: minimaal MTS Bouwkunde. bekend met MS-Office. goede communicatieve vaardigheden. zowel in teamverband als zelfstandig kunnen werken. ervaring vereist. Schriftelijke sollicitaties met CV kunt u richten aan: Dhr. D.H.M. van Kerckhoven Postbus 17 4587 ZG Kloosterzande sGS S® www.vankerckhovenbouw.nl REI ZEE Will i Pos 453i 1 Tel: Fax: E-m Ren Woi Ray Ren Frit!

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42