0 Gaat u mee? Reuma eerder kaalheid. COLLECTANTEN PZC 10. Steun reuma- research, in je eigen belang. Giro 324. donderdag 16 februari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-maii: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten pzc.nl Jubileum Sinds 16 februari 1956 zijn onze fantastische opa en oma een paar. Even rekenen. Dat is ai 50 jaar! Gefeliciteerd met jullie Gouden Jubileum. Jo Amy Schippers-Maas Wij vieren dit in huiselijke kring. Schuberthof 108 4536 AP Terneuzen Overleden Bedroefd stellen wij u ervan in kennis, dat geheel on verwachts van ons is heengegaan onze innig geliefde Marleen Scheffers 10 april 1961 Vlissingen L 13 februari 2006 Amstelveen Kees Scheffers Gerda Gelling Correspondentieadres: Boulevard de Ruyter 252 4381 KJ Vlissingen Marleen is in het uitvaartcentrum Monuta "De Voor zorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aldaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op zater dag 18 februari om 13.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze aankondiging als zodanig te be schouwen. Wij hebben elkaar laat gekregen, maar vol en eindloos gelukkig was ons bestaan. Vaarwel mijn liefste, jij moet eerder gaan, maar straks komen wij elkaar weer tegen. Bedroefd, doch ook dankbaar dat wij zovele jaren verenigd mochten zijn, geven wij u kennis van het plotselinge overlijden van Magdalena Pieternella Torn-van de Veire Marleen echtgenote van Bob Torn Biervliet, t Biervliet, 5 augustus 1946 13 februari 2006 Biervliet: Bob Bremen: Patrick en Katrin Mieke Purmerend: Guus en Anneke Biervliet: Ron en Karin Neven en nichten Ter Wallestraat 7,4521 AZ Biervliet Marleen is opgebaard in de rouwkamer van het ziekenhuis. Pastoor van Genklaan 6 te Oostburg. Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op vrijdag 17 februari van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op maandag 20 februari om 14.00 uur in de aula van Annelot ter Walle, ter Wallestraat 7 te Biervliet, waarna de be grafenis volgt op de begraafplaats aldaar. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde aula. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Het was een zorgzaam leven, voor man en (klein)kinderen alles gegeven. Plots weg uit dit aards bestaan, eeuwig dank voor wat je voor ons hebt gedaan. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve vrouw, onze zorg zame moeder en oma Isabella In de Weij-Princen in de leeftijd van 75 jaar. Krabbendijke "Ter WeelA. In de Weij 's-Hertogenbosch: Christian en Hans Jordi farno Yerseke, 14 februari 2006. Correspondentieadres: A. In de Weij "Ter Weel" afd. B Willem Kosterlaan 1 4413 CP Krabbendijke De crematieplechtigheid wordt zaterdag 18 februari om 14.00 uur gehouden in het crematorium, Weste lijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegen heid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden j.C. Hoekman Geideloozepad 20,4463 aj Goes (0113) 227525 Tij Voorzorg en advies met de Stichting Voorzorg j Uitvaart. Tevens mogelijkheid tot depositostorting WÊÈÊÊÊÊm je hart was gul en breed en diep bood ruimte aan zo velen een ruimte die vaak overliep van warmte om te delen Erg verdrietig, maar dankbaar voor al, het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij toch nog onver wacht afscheid moeten nemen van onze lieve zorg zame moeder, schoonmoeder, oma, overgrootoma en zuster Dina de Bokx sinds 18 augustus 1993 weduwe van Pieter Hendrik Dieleman in de leeftijd van 82 jaar. Terneuzen: Jan en Lies Dieleman- Verstraeten Oost-Souburg: Jaap en Christien Dieleman- van Santberghen Breskens: Diana en Rob Sonnevijlle- Dieleman Benji tg Kleinkinderen en achterkleinkinderen Breskens: Truus Hamelink Daan van de Klooster Breskens, 14 februari 2006 Correspondentieadres: Ghistelkerke 43 4511JB Breskens De afscheidsplechtigheid, waarvoor u wordt uitge nodigd, zal gehouden worden op zaterdag 18 febru ari om 10.30 uur in Rouwcentrum Monuta aan de Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats te Ter neuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafe nis in het Rouwcentrum. Er is gelegenheid tot afscheid nemen zaterdag voor de afscheidsplechtigheid van 9.45-10.15 uur. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Dag lieve Oma Je bent nu een sterretje aan de hemel Dag lieve Oma We zullen je nooit vergeten Dag lieve Oma Marcella en Marcel Michael en Angelita Carmen Shannon Aron Daisy Peter en Sandra Amira Petra en Jeroen Stephanie Kimberley Marieke Jarno Jean-Piërre Verder van de wereld weg elke dag een beetje dichter naar de hemel toe elke dag een treetje. Met verdriet en in liefde gedenkend geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze mama en oma Cathalina Cornelia Kraak Lien Wolphaartsdijk, f Goes, 14 september 1923 15 februari 2006 Goes: Aamout Simon Hannewijk Wilhelminadorp: Maaike en Bun f de Wilde-Hannewijk Babette en Marlijn Ferial Roosendaal: Ineke t en Cees van Oosten-Hannewijk Remi en Vivian Lewedorp: Heidi en Jan t Vermue-Hannewijk Joey Febe Kastanjestraat 104 4462 VH Goes We nemen afscheid van haar op zaterdag 18 februari om 10.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wij danken de mensen van Unit 8 van Zorgcentrum 'Ter Weel' voor de liefdevolle verzorging. Verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam. Toen die vreselijke verwarring bezit van jouw gedachten nam. Heden overleed onze lieve zus, mijn schoonzus en onze tante Cathalina Cornelia Hannewijk-Kraak in de leeftijd van 82 jaar. Middelburg: A.C. Koppejan-Kraak Goes: L. Kraak L. Kraak-van de Vrie Nichten en neven Goes, 15 februari 2006 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van ons oud-bestuurslid, de heer K. van de Ketterij Met grote waardering denken wij aan zijn jarenlange inzet voor onze vereniging. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en naasten. Raad van Bestuur en Commissarissen en medewerkers Woningbouwvereniging Amemuiden Arnemuiden, 15 februari 2006 Zalig zijn de doden, die in den Heere sterven, van nu aan. Ja zegt de Geest, opdat zij rusten mogen van hun arbeid; en hun werken volgen met hen Openbaring van Johannes 14: 13 Met ontroering hebben wij kennisgenomen dat in de hope des eeuwigen levens ontslapen is onze erevoor zitter Klaas van de Ketterij In de leeftijd van 82 jaar. Door Gods genade mocht hij in menig opzicht een getuige zijn van de Heere. Wij bidden zijn vrouw, kinderen, klein- en achterkleinkinderen de troostrij ke nabijheid van de Heere toe. Namens bestuur en leden van Hervormde Mannenvereniging 'Boaz' te Arnemuiden. Ds. A. Goedvree, voorzitter f.P. Minnaard, secretaris P. Rotte, penningmeester Arnemuiden, februari 2006 Wij zijn getroffen en verdrietig door het nog onver wachts overlijden van onze lieve zus en schoonzus Corrie Hofman-van Sluijs We zullen haar missen! Goes: Dien Minnaard-van Sluijs Goes: Marie Wieckardt-van Sluijs Vlissingen: Rinus van Sluijs Mien van Sluijs-van Stroo Heinkenszand: Dies van Sluijs; Riek van Sluijs-v.d. Guchte Emmeloord: Tanny van Sluijs-Welleman Zijn leven waren zijn hobby's, zijn hobby 's was zijn leven. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat we hem zo lang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, vader, groot- en overgrootvader Pieter Dirk Vijverberg echtgenoot van Jacoba Cornelia van Oeveren in de leeftijd van 89 jaar Koos Vijverberg-van Oeveren Bram en Fiyoena Niels Jolanda en Willem Erik in herinnering Marcus en Jolanda Lennard Je humor en je lach zullen wij nooit vergeten. 4305 AM Ouwërkerk, 14 februari 2006 Zweedsestraat 15 Geen bezoek aan huis. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden zaterdag 18 februari om 11.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 10.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie persoonlijk te condoleren in de koffie kamer van het crematorium. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde zwager en oom Pieter Dirk Vijverberg in de leeftijd van 89 jaar Ouwerkerk: Joh. Lukus Dik en Kobie Onno, Johan Adrie en Simon Remco, Monique, Jacqueline Ouwerkerk, 14 februari 2006 Bedroefd zijn wij om het overlijden van Pieter Dirk Vijverberg Ome Piet Riet en Wim Kuyper-Vijverberg Bram en Ida Vijverberg-Sprengelmeyer Nemi en Heieen Vijverberg-van den Hoek en kinderen Ouwerkerk, 14 februari 2006 Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze Oom Piet Vijverberg in de leeftijd van 89 jaar. Ouwerkerk: Leen van Oeveren Maatje van Oeveren-van Dienst Zierikzee: Leen van Oeveren Sjanne Zwenger Achterneven en achternichten Ouwerkerk, 14 februari 2006 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlij den van Piet Vijverberg (Ome Piet) Wij wensen tante Koos en de familie veel sterkte toe de komende dagen. Jan en Rina v.d. Hamer Jaap en Joke v.d. Kasteele Wim en Marjan v.d. Kasteele Marco en Marja v.d. Kasteele Achterneven en achternichten Ouwerkerk, 14 februari 2006 Wij hebben kennisgenomen dat ons gewaardeerd lid P.D. Vijverberg is overleden. Bestuur en leden Biljartvereniging Phoenix Ouwerkerk, 14 februari 2006 Dankbetuiging Dankbetuiging Voor uw blijken van belangstelling en medeleven - in welke vorm dan ook - tijdens haar ziekte en na het over lijden van onze lieve moeder, grootmoeder en overgroot moeder Maria Magdalena Riemens-Dees zeggen wij u hartelijk dank. Fam. Riemens-Dieleman Fam. Riemens-Rosier Fam. Hamelink-Riemens Zaamslag, februari 2006 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 BUI luid aanl Het mali gepl kleii win* De' keer ^Reumafonds 0 www.reumafonds.nl ...vr. Boven de 35 begint reuma vaak al. Boven de 60 heeft bijna iedereen er mee te maken. Lindi Jonk nald Het Astma Fonds zoekt voor de nationale collecte in mei die in hun eigen buurt langs de deuren willen gaan. Het is een leuke manier om anderen te ontmoeten. En met uw hulp kunnen wij meer doen voor mensen met astma en C0PD (chronische bronchitis en longemfyseem). Interesse? Bel: 0800-2345777 of meld u aan op www.collecte.astmafonds.nl. Dank u wel! Gratis'advertentie Het Nederlandse i Rode Kruis Gehandicapt of chronisch ziek? U kunt met de beste zorg genieten en ontspannen in één van onze stijlvolle en volledig aangepaste hotels. Dé ingrediënten voor een ideale vakantie. Bel voor meer informatie: 070 44 55 888. A part of the international Red Cross and Red Crescent Movement www.rodekruis.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34