0 JL PZC dinsdag 14 februari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag; twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Geboren Tim Zoon van Eric-Hans Disselkoen en Annemarie Timmerman Broertje van Roos Kleinzoon van Theo en Nel Timmerman Spuikom 13 4484 AZ Kortgene Overleden Bedroefd geven wij u kennis, dat na een noodlottig ongeval van ons is heengegaan onze geliefde man, papa, schoonzoon, zwager en oom in de leeftijd van 39 jaar Mare Nuyts Deurne (België): Mariska de Vos Yorben Kruiningen: C. de Vos K. de Vos-Korstanje L.B.JdeVos N.W. de Vos-Riedijk Colin Lesley J.C.L. de Vos M.C. de Vos-Nieuwkerk Laura Thomas 10 februari 2006 correspondentieadres: George Ivanowlaan 17 B4 C. de Vos 2100 Marie curiestraat 15 Deurne 4416 CZ Kruiningen Kees Je had het leven lief. En wij hebben jou lief. Zo lief. Dag ouwe reus. Marco, Joyce, Jona en Anne Lieve Kees Bedankt voor je wijsheid. Vaar-wel. Judith Loodswezen Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega en vriend C.R. Glerum (Kees) Wij zulfen zijn vriendschap missen. Ons medeleven gaat uit naar zijn echtgenote, kinderen en overige familie. Regionale Loodsencorporatie Scheldemonden G.Y.M. van Rooij, voorzitter J.H.P. Waasdorp, secretaris Loodswezen Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van registerloods C.R. 6lerum Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen en overige familie. De bemanning van de loodsvaartuigen "Menkar" en "Mirfak" Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega en lid van de Vereniging Kees Glerum zeeloods Wij herinneren ons Kees als een markante persoonlijkheid. Wij wensen Diana, Bart, Josine en verdere familie veel sterkte met het dragen van dit groot verlies. Namens het bestuur en de leden van de Vereniging Nederlandse Loodsen Sociëteit R.R. van der Maas, voorzitter Vlissingen, 13 februari 2006 Kees (stuurboord) Glerum Vele jaren hebben we samen geroeid Je bent nu op eigen doft verder gegaan We leven mee met Diana, Bart en Josine. Roeiploeg Nederlandse Scheldeloodsen Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Wij ontvingen het verdrietige bericht dat Kees Glerum de vader van onze leerlingen Josine en Bart af gelopen vrijdag is overleden. Kees was oud-feerling van Scheldemond. Wij wensen Josine, Bart, hun moeder, de verdere familie en vrienden veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. L.P. van Duivendijk afdelingsleider HAVO/VWO, namens medewerkers, ouderraad en management van Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond te Vlissingen Stil en verdrietig zijn wij bij het overlijden van Kees Glerum vader van onze klasgenoten Josine en Bart De leerlingen van H2CS en V4 van Stedelijke Scholengemeenschap Scheldemond te Vlissingen Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Jannie Oreel Zij was van maart 1979 tot augustus 2005 een zeer gewaardeerd medewerkster van Zorgstroom. Wij wensen allen die Jannie lief hadden veel sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Raad van bestuur en medewerkers ZORGSTROOM Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mevrouw J.N. de Muijnck- Wagenaar weduwe van onze oud-directeur M. de Muijnck en moeder van onze directeur J.J. de Muijnck Haar medeleven met het wel en wee van ons bedrijf en de belangstelling die zij steeds bleef tonen, blijven wij ons herinneren. Wij wensen )an, Anne en de kinderen sterkte om dit verlies te dragen. Mede-directieleden en medewerkers AMZ Borssele/Fa. de Muynck Ik droomde eens en zie ik liep aan 't strand bij lage tij. Ik was daar niet alleen, want ook de Heer liep aan mijn zij! Na het moedig voeren van een ongelijke strijd, is onze moeder en oma door haar Heer thuisgehaald Petronella Martina Weintré-de Witte in de leeftijd van 76 jaar. Rozendaal: Winnie Weintré Paula ten Thij Katja, Marit, Thijs Middelburg: T rudy Weintré Marcello Kouters Jordy, Soraya Goes, 12 februari 2006 Correspondentieadres: Romp 13,4336 JL Middelburg De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 16 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het r.-k. gedeelte van de Algemene Begraafplaats te Goes. Na afloop van de begrafenis is er in de aula op de begraafplaats gelegenheid tot condoleren. Tot onze droefheid is overleden onze buurman Boord T outenhoofd Wij wensen buren Joke en de kinderen sterkte in dit voor hen zo zware verlies. Jan en Marijke Henny en Kitty Adrie en Nel Wim en Laura Westkapelle, 13 februari 2006 Veel heb je ons gegeven, veel heb je voor ons betekend, plotseling uit ons leven gedreven, blijf je in onze harten leven Diepbedroefd geven wij u kennis dat in het Ooster- scheldeziekenhuis te Goes is overleden mijn innig geliefde man, onze lieve, zorgzame vader, opa en overopa Marinus Witkam in de leeftijd van 78 jaar. Yerseke: J.M. Witkam-Doene Biezelinge: Adri en Jolanda Witkam-Dek Kruiningen: Leo en Anita Witkam-van Nieuwenhuizen Ricardo. Jesper Yerseke: Anja en Fred van Laarhoven-Witkam Wendy en llco Joyce en Marco. Mike Yerseke: Wim en Elia Witkam-Verstijlen Michael Kruiningen: Jeannet en Arthur Kievit-Witkam Amber, Xander 12 februari 2006 Rozenlaan 29 4401 HE Yerseke Mijn man, onze vader en opa is opgebaard in het mortuarium van zorgcentrum "Vredelust" te Yerseke, alwaar woensdag 15 februari van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid te nemen. Ingang mortuarium via de Molenlaan. De uitvaartdienst wordt donderdag 16 februari om 10.00 uur gehouden in de r.-k. kerk, O.L.V. On bevlekt Ontvangen, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend nemen we om 12.00 uur afscheid in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Tevens is daar gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dag lieve opa bedankt voor de fijne jaren die we bij je mochten zijn. Veel liefs en een dikke kus. Wendy - llco Joyce - Marco - Mike Ricardo - Jesper Michael Amber-Xander Verdrietig deel ik u mede dat na een langdurig ziek bed is overleden mijn lieve man Jacobus Theodorus Antonius Verest Sjaak Geldrop, t Dishoek, 24 december 1926 12 februari 2006 Ali Verest-Schaap Verlengde Dishoekseweg la 4371 NK Dishoek Sjaak is thuis opgebaard, alwaar geen bezoek. De Woord- en Gebedsdienst zal worden gehouden op donderdag 16 februari om 11.30 uur in de Onze Lieve Vrouwe Parochiekerk, Singel 106 te Vlis singen (bij het Stadhuis). Aansluitend zal om 13.00 uur de'crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in Best Western Grand Hotel "Arion", Boulevard Bankert 266 te Vlissingen. Heden bereikte ons het droevige bericht dat is over leden onze dierbare zwager en oom J.Th.A. Verest Zierikzee: M. Holm-Schaap Zierikzee: H.Y. Schaap C. Schaap-Anker Vlissingen: J.J. Schaap J.J. Hanse Neven en nichten Vlissingen 12-02-2006 Hierbij geven wij u kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen onze geliefde zwager Klaas van de Ketterij Middelburg: )o Poortvliet-Schroevers Kleverskerke: Frans Poortvliet Jaan Poortvliet-Krijger Bilthoven: Henk van Belzen Sterke de Heere Jannie, kinderen, kleinkinderen en achterkleinki nderen Ammuiden, 11 februari 2006. Op 11 februari is overleden onze buurman Klaas van de Ketterij Zijn warme belangstelling en hartelijk meeleven zullen bij ons altijd in herinnering blijven. Sterke en trooste de HEERE onze buurvrouw, haar kinderen en (achter)kleinkinderen in deze moeilijke weg. Fam. J. van Belzen Dhr. A.L. Bouterse Fam. J. Meulmeester Fam. A. de Nooijer Mevr. A. Poortvliet Een goede vriend is van mij heengegaan. Ik zal je missen. Klaas van de Ketterij Gerard de Nooijer Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van ons erelid en rondleider Klaas van de Ketterij Wij wensen de familie veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Bestuur en rondleiders Stichting Oudheidkundig Museum Amemuiden Nooit vragend, nooit klagend. Veilig in Jezus 'armen Je lasten in stilte dragend. Veilig in Jezushart. Tot ons groot verdriet nam God tot Zich, voor ons geheel onverwacht, onze moeder, oma en overgroot moeder Filderina Picauly in de leeftijd van 82 jaar Waalwijk: Rudy en Sien de Qu'eljoe Cochise en Sandra. ManoaliMischa, Geertje Oneirrea en Mick, Philippi, Issey Breda: Tonny t en Ietje de Queljoe Sharon t en Mickey, Patchouly, Santana, Gibson Ashton en Sally, Zoë Charlotte t Valery en Ezra Tonny jr. en Merel Lex en Lies de Queljoe Nahésson Néhalennia en Joshua Julia en August Latuheru Angela Kedi en Esther Carry en Betsy t de Queljoe Mieke Metekohy Byrama en Jeroen, Djeby Leila en Ating Pattiasina Jason en Natasja, Imani Romano Syreeta en Hency Sjaak en Trees de Queljoe Stadó Chaya en Aynsley Ineke en Bill Loika Isis t Jade, Jacob Pearl en Matt Anneke en Piet Blaauw Jiri Vito en Annemiek Middelburg, 11 februari 2006 Correspondent ieadres: IJsselstraat la, 4335 KA Middelburg Donderdag, 16 februari, zal er een dienst der Vertroosting zijn om 20.00 uur in de Molukse Evangelische Kerk "Bethlehem", Rijnstraat 14 te Middelburg. De uitvaartdienst zal zijn op vrijdag 17 februari, om 10.00 uur, waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Middelburg: Middelburg: Huizen: Middelburg: Oost-Souburg: USA: Oost-Souburg: Wegens familieomstandigheden zijn wjj vrijdag 17 februari gesloten Partners in Hair Kaai 29 4351 AA Veere Wel gedacht, maar niet verteld, afgewacht en uitgesteld, doorgeschoven, weggewoven.... Toch nog onverwachts overleed mijn lieve man, onze vader en opa Hermanus van Soelen Herman - in de leeftijd van 82 jaar. Rie van Soelen-de Kraker Sjaak en Ria Ricardo en Jayne Daisy Vlissingen, 10 februari 2006 Schutterijstraat 125 4381 GM Vlissingen De crematie zal in stilte plaatsvinden. Geen bezoek aan huis. 'k zal Zijn lof zelfs in de nacht zingen daar ik Hem verwacht, en mijn liart, wat mij moog treffen, tot de God mijns levens heffen Psalm 42:5b Verdrietig om haar heengaan, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, berichten wij u het overlijden van onze zorgzame lieve moeder, schoon moeder, oma en overgrootmoeder Johanna de Visser-Baaijens sinds 1983 weduwe van Jan de Visser in de leeftijd van 84 jaar. Middelburg: Bram en Nellie de Visser-de Witte Corrie de Visser-Verhage t Monique en René Gerben, Harmen, Corianne Michiel en Sandra Joeri en Ruben Marije en Ard-jan Middelburg: Nel de Visser t Weesp: Cathalien en Han Op 't Land-de.Visser Annemarie en Onno Rein Greenville, Jos en Olga de Visser-Eijgenraam NC, USA: Ewart, Emmy, Yorick Wijchen: Janina en Jakob Bakker-de Visser David Eist (Gld): Johan en Meta de Visser-Verdaasdonk Guido, Eline. Marieke, Suzanne, Judith f, Rebecca Middelburg: Tiny de Visser t 12 februari 2006 Zorgcentrum Eben Haëzer, Middelburg Correspondentieadres: Wevershoek 12,1383 CP Weesp jt.opt.land@hccnet.nl Er is gelegenheid tot condoleren op donderdag 16 februari van 19.00 tot 20.00 uur in de zaal van de Ter Hoogekerk, Willem Teellickstraat 3, Middel burg, en na de begrafenis in de aula van de begraaf plaats. De rouwdienst zal D.V. gehouden worden op vrijdag 17 februari om 10.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3, Middelburg. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op be graafplaats West Oude Havendijk 3 te Middelburg om 12.00 uur. Liever geen bloemen. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle zorg die zij in "Rehoboth en Eben-Haëzer" mocht ondennnden. Oma de Visser-Baaijens Wij hebben u maar kort gekend, maar ook voor ons was u een lieve oma. André, Geerarda en Marianne Hoekman Cornel ie Hoekman en Joost Schetters Harrie en Dianne Hilgeman 2 Cor. 12:9 Mijn genade is u genoeg, want Mijn kracht wordt in zwakheid volbracht. Na een zeer zorgzaam leven is door de HEERE uit ons midden weggenomen onze lieve zus, schoonzus en tante Johanna Baaijens sinds 1983 weduwe van Jan de Visser op de leeftijd van 84 jaar. Veenendaal: A. Vader-Baaijens Veenendaal: W.J. Tilroe-Nordholt Middelburg: J. Baaijens C.J. Baaijens-Hoogenes Winterswijk: J.W. Bruil N. Bruil-Meijer Gouda: J. Baaijens E.M. Baaijens-van de Gruiter Neven en nichten Gouda, 12 februari 2006 Met droefheid geven wij u kennis dat de Heere uit onze familiekring heeft weggenomen onze geliefde schoonzusteren tante Johanna de Visser-Baaijens weduwe van Jan de Visser in de leeftijd van 84 jaar. Sterke de Heere de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen in dit smartelijk verlies. Middelburg: A.C. de Visser-Houterman M.J. de Visser-de Bart L.N. (ansen-de Visser C. Jansen I. de Visser-de Rijke 's-Gravenzande: J.C. Gideonse-de Visser J. Gideonse Middelburg: A. Munter-de Visser J.P. de Visser J.M. de Visser-Poppe Neven en nichten Middelburg, 12 februari 2006 Wegens het overlijden van onze moeder is onze Slagerij a.s. vrijdag de gehele dag Gesloten Specialiteitenslagerij J. de Visser Zn Oude Koudekerkseweg 26 Middelburg Op vrijdag 10 februari 2006 is heengegaan mijn zeer geachte zwager Marinus Izak Geluk P.A. Boot Zierikzee, 13 februari 2006 We hebben je nooit horen klam je hebt steeds zo je best gedaan je zei, eens zal het beter gaan je hoopte zo op beterschap maar 7 werd steeds minder slap voor stap het doet pijn maar in gedachten zul je altijd bij ons zijn Omdat wij dankbaar zijn voor al haar liefde en zorgen gedurende een'lang leven, zijn wij nu ver- drietig dat van ons is heengegaan onze lieve moeder oma en overgrootoma Pieternella Verkaart-van Leeuwen sinds 1990 weduwe van Johannes Cornelis Verkaart in de leeftijd van 90 jaar. Zierikzee, Willy Geleijnse-Verkaart Jan Geleijnse Ermelo, Annie de Geyter-Verkaarl Steven de Geyter Renesse. Bep Dalebout-Verkaart Cor Dalebout Corrie Verkaart t 1959 Zierikzee. Peter Verkaart Adrie van Oeveren Oosterland, Henk Verkaart Marian Verkaart-Boogert kleinkinderen en achterkleinkinderen 13 februari 2006 Verrenieuwstraat 43 4301 HX Zierikzee De plechtige uitvaartdienst zal vrijdag 17 februan om 10.30 uur gehouden worden in de St. Willi, brorduskerk, Hoge Molenstraat 86 te Zierikzee. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de r.-k. begraafplaats "St. Barbara" aan de Grachtwegte Zierikzee, omstreeks 11.45 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie ie condoleren in het Parochiecentrum, Mosselstraat 4 te Zierikzee. Dag lieve Oma Verkaart Tonnie, Gerda Denise, Stefan, Amy Corrie, Thijmen WilfrieDominique Angela, |an Merel f, Cor, Anne Wita, René Ravi, Joran Hans, Petra Arnold, Vincent Sonja. Roel Thom, Luuk, Sam Alfred. Margo Evi, Coen Petra, Peter Tim, Mirthe Colinda, Mike Fabian Met droefheid geven wij u kennis van het overlijden van mijn geliefde zuster en onze tante Pieternella Verkaart M. Kleppe-van Leeuwen Neven en nichten Zierikzee, 13 februari 2006 Met verbijstering hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van Marieke en haar ongeboren kindje Schoondochter van onze secretaris, en echtgenote van Jan Willem van der Windt. Wij leven intens mee met de familie en 'waar mogelijk zullen wij hen steunen bij het verwerken van dit grote verdriet. Vrienden en vriendinnen van Rotary Club Vlissingen In Memoriam Annie Verbrugge-Boonman 14-2-2005 uitvaart\QX&oxgu\% de Groot-de Kam informatiecentrum begrafenissen en crematies gratis informatiepakket tel. 0118 - 612868 Vecrseweg 36, 4332 BC Middelburg internet: www.dcgrootdckam.nl zeer* j flAüro Stara «lA-nic SATiIO

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 8