Pieter Menue wil zich laten zien PZC Niet naar De Raayberg na een nederlaag Skil-Shimano begint met een schone lei Sponsorstichting van Hoek dunt verder uit z20 Motorcrosser uit Sluis focust zich op Belgisch kampioenschap De opmars van Kelsey den Exter duurt voort Breur eindigt als vijfde op NK topscorer VVV loopt twee punten in op koploper Excelsior potl 2 irm uitslagen CMJSEBaHMM dinsdag 14 februari 2006 door Rinus Verberkmoes SLUIS - Hij zou zo graag eens in eigen omgeving willen preste ren. Zijn dorpsgenoten laten zien wat hij in zijn mars heeft. Niets liever. Het is de wens van motorcrosser Pieter Menue uit Sluis. Pa Harold zette zich in om wat van de grond te krijgen, maar hij stuitte op veel verzet. Ook pal over de grens was spra ke van aversie tegen het motor crossen. Borden langs de snel weg bij Maldegem waren duide lijk. 'Landbouwgrond is geen crossgrond.' Pieter Menue blijft er stoïcijns onder. „Ach. we rij den toch wel." Motorcrossen lijkt in het ver domhoekje te zitten. Wie een wedstrijd wil houden, stuit veel al op verzet. Al helemaal wan neer sprake is van de aanleg van een permanent circuit. „Omwo nenden spreken dan de angst uit dat er dagelijks gereden zal wor den." Ietwat geïrriteerd ver wijst vader Harold naar de Bel gische overheidsinstantie Blozo. „Die vindt dat in elke provincie twee permanent bruikbare mo torcrossbanen moeten liggen. Zowel Oost- als West-Vlaande- ren voldoet niet aan dat crite rium." Pieter Menue, 20 jaar, maakt zich minder druk om het ontbre ken van voldoende accommo datie. Op de agenda van de MCLB staan opnieuw 41 wed strijden. Van deze reeks, die zon dag in Stekene van start gaat, tellen er tien mee voor het Bel gisch kampioenschap. Voor Me nue zijn het vooral deze wed strijden waarin hij zich wil ma nifesteren. „Ik wil er in ieder ge val beter in voor de dag komen dan vorig seizoen. Ik werd welis waar derde, maar er was meer mogelijk. Ik stond vaak te ner veus achter het hek en kwam daardoor nogal eens ten val bij de start. Dat moet dit jaar be ter." Of hij zijn vooraanstaande posi tie van het voorbije seizoen kan consolideren, weet hij niet. Evenals Axelaar Dion Verhulst start hij nu namelijk niet meer NIEUWVLIET - Kelsey den Ex- ter is niet te stoppen. Enkele maanden geleden stapte de dres- suuramazone uit Vogelwaarde van de pony's over en ontpopt ze zich als een ware kwelgeest. Waar de veertienjarige amazone met Aviv-Shakira aan de start verschijnt, laat ze voor de rest slechts de kruimels over. Op de dressuurwedstrijd van de Haiïngruiters onderscheidde de klasse LI zich door een sterk presterende kopgroep, met aan het hoofd alweer Kelsey den Ex- ter. Met veel uitstraling en macht liep Aviv-Shakira onder het zadel van Kelsey den Exter met de prima score van 172 pun ten naar het oranje erelint en de hoogste dagscore. De voor de xuiterclub Hulst uitkomende combinatie bleef daarmee naas te concuiTent Marlon Savat met Solitaire zeven punten voor. Marte Wittouck trok de progres sieve lijn door. Na in sneltrein vaart de klasse LI te hebben doorlopen, debuteerde de ama zone uit Zuidzande onlangs in L2. Ook deze proeven zijn geen probleem voor de dertienjarige. Wittouck reed Tasman met 164 punten naar de zege. In de klasse Ml werd de zege een prooi voor Sandy de Poor ter. De amazone uit Breskens stuurde de met veel afdruk door de ring lopende Ursa Mino naar een totaal van 163 punten. De Poorter bleef daarmee favoriet Esmeralda Babahmetovic met Uvareo (158 punten) veiTassend voor. In de klasse M2 was er voor Milou Anthonisse weer eens het zoet der overwinning. De amazone uit Biex'vliet reed Madeni Tomos naar een totaal van 156 punten en was hiermee de enige in deze klasse die een winstpunt aan haar totaal kon toevoegen. WOUBRUGGE - Joke Breur van BW is op het NK libre voor vrouwen als vijfde geëindigd. Topfavoriete en veelvoudig kam pioene Monique den Exter uit Lelystad eiste ook nu de titel voor zich op. Met kop en schou ders stak zij boven de rest uit. Ongeslagen en met een moyenne van 32.81 was ze superieur. Ook de hoogste toexnooisei'ie kwam met 149 achter haar naam. bij de junioren, maar bij de na- tionalen 125cc. In die klasse start hij op een nieuwe viertakt Honda met een cilinderinhoud van 250cc die negen mille heeft gekost. Een behoorlijke investe ring. Zoals ook de 8500 kilome ter, die hij elk jaar met zijn mo biele werkplaats reist, betaald moeten worden. „Je moet realist zijn. Zonder sponsoring is motorcrossen bijna onmogelijk. Tenzij je een zeer rijke pa hebt die ook gek is van deze sport. Ik mag niet kla gen, heb achttien persoonlijke sponsors. Het zou ook voor hen leuk zijn indien ik dit seizoen goed 'pi-esteer. Dat geeft je het gevoel dat je iets tei'ug kunt doen voor deze gi'oep van men sen. De concurrentie is echter gi-oot." Menue zal nog wel even moeten wennen aan het materi aal dat hij onder het zadel krijgt. Zijn motor is namelijk nog niet binnen. Dat zou deze week moeten gebeuren. In af wachting daaiwan heeft de jeug dige crosser vooral aan zijn ei gen conditie gewerkt. Nieuwe machine Voor hij in de slag gaat met zijn concurrenten in de MCLB, neemt Menue wel even de tijd om te wennen aan zijn nieuwe machine. „Natuurlijk moet ik al le uitgebreid kunnen testen en afstellen. Daarvoor staan wat trainingen in Duinkei'ken, West- dorpe en Axel op' het program ma. Verder neem ik deel aan een RES-wedstrijd, drie weken voor de eerste wedstrijd van het Bel gische kampioenschap. In Assen ede hoop ik mijn opwachting te maken bij de MCLB. Iets force ren wil ik beslist niet. Er moet balans zijn. De motor in orde, mijn lichaam in optimale condi tie." Maar dan nog kan het mis gaan. Want sport is sport, soms voorspelbaar, dan onvooi'spel- baar. „Dan moet je als sport man opstaan, de tegenslag ver werken en opnieuw de uitda ging accepteren en aangaan." Menue zegt dat hij met tegensla gen heeft leren leven. „Ik ben niet de enige, anderen hebben er ook last van." Toch gebeuren er in zijn sport se drijf toaifi Tel. 0117-46 SLUIS-NL 00-31117-46 1343 zaken die het daglicht niet kun nen verdragen. Dat ondervond Pieter Menue tijdens een avond- cross van de BMB in Moerkerke. Zelf had hij er nauwelijks zicht op, maar de videobeelden die moeder Bep toevallig opnam, to nen wel heel schrijnende beel den. De vader, van een concuiTent stak tijdens het oponthoud na een valpartij, snel en stiekem een paaltje in het wiel van Pie ter Menue. „De dader belde me, nadat ik de beelden aan de b.o- bo's had getoond. Hij vertelde dat hij het paaltje uit het wiel had getrokken. Ik heb hem ge lijk gegeven en hem meteen maar verteld dat het er index- daad wat van weg had. Als ik de t t //J/-f t Pieter Menue: „Zonder sponsoring is motorcrossen bijna onmogelijk." foto Peter Nicolai AZW-spits Veli Eryiiriik ziet oorspronkelijk doel weer naderen na vier goals tegen GPC door Euqène de Kok TERNEUZEN - Als Veli Eryürïik een wedstrijd heeft ver loren. zul je hem na afloop niet snel aan de bar in de kantine treffen. „Dan geen feestjes. Je sport om resultaten te boeken", zegt de spits van zaterdag-twee deklasser AZW. Zaterdag had de aanvaller wel degelijk reden om de bloemetjes buiten te zetten na het duel met GPC Vlissingen. Veli Ex-yürük maakte vier van de vijf goals. „Geen van die goals kwam voort uit een individuele actie", relativeert de 24-jarige Veli Eryiirük zijn prestatie. „Het wa ren allemaal doelpunten na goed lopende aanvallen. Mijn taak is dan om op de juiste plek te staan, maar iemand anders had de doelpunten net zo goed kunnen maken." De consulent bij een uitzendbu reau in Terneuzen bracht met het kwartet treffers zijn voorlo pige totaal op twaalf. „Voor het seizoen hoopte ik op vijftien uit te komen, maar omdat ik door een schorsing en blessures wat wedstrijden moest missen, liet ik dat aantal snel varen. Maar nu", zegt Exyürük, „moet vijf tien toch wel te doen zijn." Niet dat hij een enorm aantal goals aan het einde van het sei zoen zo belangxhjk vind. „Liever heb ik een hoge plaats op de ranglijst met AZW. Bovendien geef ik net zo lief assists als dat ik doelpunten maak." Blessures Eryürük doet het dit jaar allebei met verve, terwijl hij niet eens topfit is. Hij kampt nog gere geld met de naweeën van bles- sures die hij vorig seizoen op- AZVV-aanvaller Veli Eryürük (hier op doel koppend): „Het voetbal staat voorop en je moet altijd wil len winnen. Bij AZW denken ze er gelukkig ook zo over." foto Camile Schelstraete liep. De spits kreeg toen, in cle viex-de wedstrijd tegen Arnemui- den, een schop van de keeper. Hij landde op zijn schouder en brak zijn sleutelbeen. Later werd hij ook nog aan zijn menis cus geopereerd en verrekte hij één van zijn achterste kluisban den. Lang werkte hij onder begelei ding van verzorgster Joke Wil- lemse aan zijn tei*ugkeei\ die hij pas vijf duels voor het einde van het seizoen maakte. „Het was ongelofelijk jammer dat ik ge- blesseex-d raakte, want ik begon ex-g sterk aan het seizoen. Ik ben altijd meegegaan naar elke wed- strijd, maar van aan de kant staan, word je gek van." AZW beschikt dit seizoen niet alleen weer over een bijna fitte Veli Eryürük, maar heeft ook zijn twee jaar jongere broer Mev- lud Eryürük in de gelederen. Of de twintigjarige Ali - Eryiirüks tweede broextje, de twaalfjarige Ibrahim, die in de D's speelt van Terneuzense Boys, is de vierde telg uit de voetbalfamilie - ook ooit naar Axel komt, weet de spits niet. „Binnenkox-t spelen we tegen Terneuzense Boys. Dan staat Ali tegen Mevlud op het middenveld. Nee, hij zal hem niet sparen. Voetbal is oor log, toch", zegt hij lachend. Verdedigende middenvelder Mevlud kwam na een hevige lob by van zijn oudere broer' over van Terneuzense Boys. „Ik vind hem een supergoede voetballer en wilde hem er graag bij heb ben. Hij had het niet meer zo naar zijn zin bij Terneuzense Boys, vond het er te laks aan toe van onze sportredactie RIJSWIJK - WV Venlo is door een thuiszege op FC Zwolle (1-0) het juiste pad weer ingesla gen. Na één punt uit de vier voorgaande duels dreigden de Limburgers weg te zakken uit de top van de eerste divisie. Der- ksen werd matchwinnaar door een doelpunt in de 57e minuut. WV liep twee punten in op kop loper Excelsior, dat naar Maas tricht x-eisde voor de inhaalwed- strijd tegen MW: 0-0. Dat brengt de Rotterdammers op 58 punten uit 29 duels. WV blijft daar dx'ie punten bij achter. Van de top in de eerste divisie kwam ook Volendam in actie. Uit tegen FC Den Bosch verloor het met 1-0. Raymaekex-s scoox-- de in de 83e minuut. Volendam blijft staan op 50 punten. ANP videoband tenminste terugspoel de." Een vervelende aangelegen heid, maar geen reden om ermee op te houden. „Incidenten, de man zal het nu waax-schijnlijk niet meer flikken." Menue is overigens niet de enige Zeeuws-Vlaamse rijder van de MCLB. Ook Joost Gxiiben uit IJzendijke (junioren 125cc) en Ex-win van Tatenhove uit Hoek (inters A I25cc) behoren tot wat liaast een familie genoemd mag worden. Ze tx-effen elkaar immers bijna elk weekeinde ergens in België en zijn daardoor ook suppox-ter van elkaar. „Ook dat maakt het rijden voor deze bond wel zo leuk. Je staat niet overal alleen als Zeeuwse deelnemer." van onze sportredactie NUNSPEET - De nieuwe Pro Continental ploeg Skil-Shima- no presenteerde gisteren in Nunspeet de wielerploeg voor 2006. Alleen de naam Rik Reine- rink klinkt vertrouwd. Hij is de enige remier van de oude Shima- no-ploeg die een contract kreeg aangeboden. Skil, dat vorig jaar apart een ploeg sponsorde, nam geen enkele renner mee. Skil was ontevreden over de 'ex posure' vorig jaar en wilde het liefst met niemand van het voor gaande jaar meer te maken heb ben. Voor Rudie Kemna, die de overstap van het racezadel naar de ploegleidersauto maakte, be tekende dat eind 2005 dat hij een streep moest zetten door de namen van zijn meeste oud- ploeg'genoten bij Shimano. De mannen die zich voor hem in het zweet werkten voor de sprint, kregen bericht dat ze werden bedankt. „Dat was een harde beslissing, maar ik denk dat ik het kan rechtvaardigen", zegt Kemna. „Ik heb de jongens die vorig jaar bij Shimano reden el'KW pwat stuk voor stuk a nieuwe talent dat er was en toen sloeg de balans door in het voor deel van de nieuwkomers." „Smink, Van Katwijk, Bc„ u Van der Wal hebben veel vol mij en Stefan Schumacher moei ten werken, maar dat wil m ;nun zeggen dat ze niet hun kans kot den grijpen op het moment dat die zich voox-deed. 5 je dan een talentvol sprinter als Kennv van Hummel ziet die in zijneer! ste koers, de GP Doha, vijfde wordt, dan moet je hem diekans; geven." Ook Aart Vierhouten staat achter de keuzes van de ploeg. De routinier had een adyj. serende rol bij het at van de nieuwkomers, „i nende prof moet je progressie^ llrf°e blijven maken, je tweede jaar]11,611 moet aanmerkelijk beter zijninj ^'ival vergelijking met het voorgaat "h" jaar. Dat zat er gewoon niet in bij de lichting van vorig jaar." Skil-Shimano: Sebastian Lim. veld, Rik Reinerink, Piet RooijuJ;. ®i"e kers, Maarten Tjallingii, I(em -JsC van Hummel, Aart Vierhouten n Arno Wallaard (allen Nederlani) Paul Martens, Christoph Mesoliën- moser en René Wissinger land). ANP fclan ii beeldu door Frits Bakker HOEK - Het sponsorbestuur van voetbalclub Hoek heeft weer één van zijn leden verlo ren. Alex de Feijter trok zich gis teren terug na alle perikelen van de laatste dagen. „Ik heb geen zin meer om tot deze club te behoren", gaf hij als uitleg. Van het sponsorbestuur met ze ven leden zijn er nu nog maar vier over. John Bravenboer, die als secretaris aan het seizoen be gon, heeft zich eerder terugge- trokken na onenigheid met Gex't-Jan de Boer. En Jan van Liere, de penningmeester, is na zijn benoeming niet meer gesig naleerd in Hoek. Volgens Alex de Feijter is de hoofdklasser uit het zaterdag, voetbal in zwaar weer beland „Binnen Hoek zijn twee clubje die elkaar het licht in de oga niet gunnen. Het bestuur vanc?' ;:\e vereniging en de sponsorstict- ting zouden samen moeten wa ken, maar het heeft nooit gebe terd. Daax-om stap ik er nu uit f? Ze gooien met modder naaref kaar en ik heb geen zin om d»1 spetters op te vangen." 61 „Het is vooral heel slecht voo de club", vervolgt De Feijter, %n die overigens geen familie is ra 2r clubvoorzitter Kees de Feijte „Ik heb maanden geleden al ge zegd: als we zo doorgaan, we over een paar jaar tega Apollo. En als er niet snel iels b\ gebeux't, krijg ik nog gelijl ook." sfiSi sagen jan to ainati - :.e caun in Ht ffijc a SI lÉtn drijv Koer kmoE j, Voo rtói rstelli eld kor nooki gaan. Er werd vaak gewoon ge feest na een verloren wedstrijd. Hij vond dat niet kunnen." Eryürük is het eens met zijn broer. „Ik ga ook niet graag naar De Raayberg als ik heb ver loren. Het voetbal staat voorop en je moet altijd willen winnen. Bij AZW denken ze er gelukkig ook zo over." Stemmen Toch kende de club in boven staand verband wel wat proble men. Trainer Kux~t Migom zou tijdens een training dronken op het veld hebben gestaan en zijn positie wankelde. De spelers groep mocht stemmen over zijn aanblijven en gaf hem het voor deel van de twijfel. „Ik ben blij dat het achter de rug is", zegt de aanvaller, die destijds absoluut niet blij was met de situatie. „Het is niet goecj te pi-aten wat er is ge beurd, maar het is nu eenmaal gebeurd. Met de groep hebben we er goed over gepraat. Daar kwam een conclusie uit voort en die heeft uiteindelijk goed uitge pakt. Nu trainen we weer goed en het gaat lekker. We willen eindigen zoals we zijn begon nen: sterk." Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Jari Vyane (HVV'24) 18 doelpunten, 2. Dennis de Nooijer (RCS), Arjen Oostdijk (Terneuzense Boys) en Bart Felius (Walcheren) allen 15, 5. Gert-Jan Tierie (SKNWK) en Patrick Vinke (Axel) beiden 14, 7. Mathijs Hage (Zierikzee) en Enk de Groene (Luc- tor'88) beiden 13, 9. Christiaan Boon (SSV'65), Veli Eryürük (AZW), Frank Allaart (Seroosker- ke), Alex Meijer (Spui), Dennis Buijs (Steen), Erik de Rechter (Hoofdplaat) en Evert van de Berg (HW'24) allen 12, 16. Arjan Koop- mans (SSV'65), Lars Steyn (Noad'67) en Jelle de Vreeze (Aar denburg) allen 11, 19. Peter Wil- lemse (Bruse Boys) 10, 20. Marco Faassen Terneuzense Boys), Ger ard Vogel (Bruse Boys), Dennie le Comte (Duiveland), Mervin Nie- mantsverdriet (Vlissingen), Kevin Schot (Axel), Thomas Leegwater (Clinge) en Serge de Blaeij (Luc- tor'88) allen 9. New York. NBA. Indiana Pacers-San Antonio Spurs 88-92, Washington Wi zards-Philadelphia 76-ers 107-97, Miami Heat-Detroit Pistons 100-94, New Jer sey Nets-Milwaukee Bucks 94-79, Toron to Raptors-Portland Trail Blazers 114- 81, Houston Rockets-New York Knicks 90-83, Sacramento Kings-Atlanta Hawks 109-84, Seattle Supersonics- Denver Nuggets 112-120, Los Angeles Clippers-Chicago Bulls 91-97. Sas van Gent. Huisleague bowling vereniging. Het Feestbeest-'t Stremijn 3-1, De Watergeus-The Killers 1-3. Stand: 1. Het Feestbeest 42-31.185,2. 't Stremijn 42-31.137, 3. De Watergeus 38-30.624, 4, The Killers 22-29.074. Hoogste gamegemiddelde. Man nen: Franz Roeb 171,03 pins. Vrou wen: Marion de Leux 165,22. Hoogste game. Mannen: Werner de Leux 230. Vrouwen: Marion de Leux 226. Teams: 't Stremijn 700. Hoogste se rie. Mannen: Werner de Leux 601. Vrouwen: Marion de Leux 622. Teams: Het Feestbeest 1886 pins. Hulst. Rayoncompetitie. Klasse A: De Smet-Morres/Controlec 2 3-6, Cafe Popeye-Max Korting 8-2, Garage Cas teels-Den Dullaert 4-4. Stand: In den d'Waes 2 11-31, Garage Casteels 14-28, De Smet 14-25, Cafe Popeye 15-25, Morres/Controlec 2 12-21, 't Jagershuis 14-20, OJB 12-18, Max Korting 14-16, Den Dullaert 15-15, Cafe Santé 13-7, Tence/Zaman Sport 2 14-6. Klasse B: ADM/Lazarus-Zoutvatje 1-5, De Reizen de Man-Neckermann/Stuntmarkt 1-3, IZV/IBS-Morres/Controlec 3 5-0. Stand: Ivens Rijschool 13-39, Zoutvatje 14-31, De Landbouw 12-30, Donckers 14-25, ADM/Lazarus 13-18, Neckermann/ Stunt- markt 16-18, IZV/IBS 15-15, De Reizende Man 14-14, Roskam/vd Velde 14-14, Morres/Controlec 3 16-11, IZV/IBS 2 15-10. Oostburg. Orevo: l'Equipe- Meeuwsen 7-2, Marco Polo-Avance 0-1, Blauwe Tulp-Oud Sluis 5-5, GAOS- Olympiakos 2-4, de Eenhoorn-la Porte d'Or 7-4, Riemens-Spitsbroek 3-5, de Oranje Duivels -Signtex/Sutter 0-5, Ex pert Bakker/ Diancy-Telepost 4-10. Stand A-poule: 1. Signtex/de Sutter 14-27, 2. Oud Sluis 14-22, 3. Blauwe Tulp 15-20, 4. Meeuwsen 14-14, 5. Pol derman 13-12, 6. De Eenhoorn 14-11, 7. Security Nederland 13-10, 8. la Porte d'Or 15-10, 9. l'Equipe 14-9,10. De Oran je Duivels 12-8, 11. RVS-Engelaar-12-7, B-poule: 1. Telepost 12-22, 2. GAOS 13-18, 3. Riemens 13-16, 4. Avance 14-15, 5. Drie Koningen 12-12, 6. Marco Polo 12-12,7. Spitsbroek 13-12, 8. Olym- piakos 13-10, 9. Potterie Sluis 11-5, 10. Expert Bakker/Dïancy 11-2. 153. L1 cat. DE: 1. Girl V (Zwinr.) 167. Lucky Day: 3-14-17-19-20-21 -24-27 35-44-45-46-50-59-60-72-77-79-80 to der voorbehoud jevoi ESSE Nieuwvliet. Dressuur LR PC De Haringruiters. Paarden klasse Z2: 1. Joanie Gobeyn, Mirakel (Zwinr.) 175; 2. Ingeborg van Zeele, Decadent (Zwinr.) 170. Z1: 1. Anneleen Guyt, Simson (Zwinr.) 173; 2. Miranda Prins, Melton (Zwinr.j 170; 3. Marlon Savat, Kairouan (Zwinr.) 163. M2: Milou Anthonisse, Ma deni Tomos (Haringr.) 156; 2. Romy Boeye, Narco (Zwinr.) 152; 3. Britte Mal tha, Parnasia (Honter.) 148. M1: 1. San dy de Poorter, Ursa Mino (Zwinr.) 163; 2. Esmeralda Bahmetovic, Uvareo (Ha ringr.) 158; 3. Katja van Kleemput, Ka- rush (Oranjer.) 153. L2:1. Marte Wittou ck, Tasman (Zwinr.) 164; 2. Monique Beeldens, Tiamo (Oranjer.) 156; 3. San dy Penneman, He Nadine G (Oranjer.) 149. L1: Kelsy den Exter, Aviv-Shakira (Hulst) 172; 2. Marlon Savat, Solitaire (Zwinr.) 163; 3. Dieter Willems, Tristan (Haringr.) 160. Pony's klasse Z1 cat. D: 1. Carmen Krijgsman, Ryethems No- mar (Kleppertjes) 183. M2/M1 cat. E: 1. Peter van Remortel, Levade (Vosser.) 158. M1 cat. C: 1. Zachary Saelens, Ma- rissa (Haringr.) 147. L2 cat. C: 1. Anna bel Contant, Tinkerbell (Eenhoornr.) Eerste divisie AGOVV-BV Veendam 1-1 (0-0). Sfcl.UA Drent 0-1, 87. Garcia Garcia Scheidsrechter: Winter. Gele kaart I (AGOVV), Axwijk (BV Veendam). get t-Helmond Sport 1-1 (0-1).42 jj()0S labro 0-1, 65. Van Dijk 1-1. Scheidsraé ter: Van Boekel. Rode kaart: Wip (Emmen/ 2x geel). Gele kaart. Wol® (Emmen), Calabro, Hese (Helmoni Sport). FC Eindhoven-FC DordrecM 1-3 (1-0). 15. Bakkal 1-0, 71. Putter 1' 73. Putter 1-2, 90. Kalisse 1-3. Sch:i|i!es rechter- Van Sichem. Gele kaart Boer, De Roover, Baas, Wildschut Eindhoven), Van der Werff (FC Dm recht). FC Den Bosch-FC Volenda 1-0 (O-O). 83. Raymaekers 1-0. Schsi jj rechter: Van Meenen. Gele kaart:M« Buikema (FC Den Bosch), Amanda, hoeven (FC Volendam). Bijzonderhf 3!3a 90. Aborah (Den Bosch) mist de schop. VVV Venlo-FC Zwolle 14 (O-O). 59. Derksen 1-0. Scheidsrechef^0- Van Huiten. Gele kaart: Fleuren (W Venlo), Breinburg (FC Zwolle). MW-& celsior O-O. Scheidsrechter. Kuip® Gele kaart; Castelana (MW), SlotylEi celsior). Stand aan kop: Excelsior 29-58, 29-55, Emmen 28-50, Volendam Den Bosch 28-49, Haarlem 2945, thy'"3 mond Sp 29-45, FC Zwolle 29-44. Vrouwen. 4e klasse: Aardentv} GPC 2-2, Dauwendaele-Wemelriry - 2-0, Patrijzen-Zeeland Sport 1-1, Nw mannen- Nieuwland 5-1, Gastel-Ni® dorp 1-1. Stand: Zierikzee 14-31, Gn 15-23, Noormannen 13-22, Gsstt 13-22, Nieuwdorp 14-22, Dauwend» 14-21, Zeeland Sport 14-21, Wem» ge 13-19, Aardenburg 14-19, Patrijw 14-9, Nieuwland 14-6. 5e klasse:Zar- fn slag-Walcheren 2-3, Nieuwdorp 5»'»1 - 2-3, SVD-Smerdiek 2 3-4. Stand:» ningen 13-37, Smerdiek 2 14-33, Veer 14-31, Wolfaartsdijk 14-29, ZSC 14- Tholense Boys 10-16, ZaamslagJM Nieuwdorp 2 15-10, Walcheren l« PCei SVD 13-7, Zeelandia 11-4. Ifd, Junioren. A-junioren. 3e divisieD! Geldrop-Baronie 2-2, BVV-BSC 6- WSC-Terneuzen 3-1, Halsteren** «aai 2-2, Haarsteeg-UNA 0-0, Jeka-SartoK j] sp Stand: Nuenen 16-34, Jeka 16-28,Br 16-28, WSC 16-25, Geldrop 15-23,Sal 15-22, Una 15-20, Haarsteeg 16-1P» steren 14-17, Baronie 14-13, BSC ISarte Terneuzen 14-12. Jean (Spa). Ruta del Sol. Twe»J e! etappe. La Guardia-Jaen: 1. L- (Spa) 157,2 kilometer in 3.48.19.2.U? la (Spa) 0.04, 3. Calvente (Spa) Klassement: 1Carlos Garcia Ou* {Spa) 8.18,04, 2. Rena (Spa) 3. AdW Garcia Quesada (Spa). Og 'Keft IE Dl lijkt '/DP, <Gf I id» l\ svz ifyü tele a Km Mannen. Eerste klasse: Desri; Design/Delta Sport 17-26, VHC---_ 34-21, GHV-DOS'80 26-18, Arten»' te Demons 2 25-22, Groene Ster JJ. Boemelaer 24-21, De SprinHWj 23-23, Tachos 2-Aristos 32-26. Tv klasse: GSC-Taxandria R-Tornado'70 23-20, PSV 2-Av 23-18, Mixed Up-Witte Ster'75 U- Heerle 2-Roef 21-17. Derde W» Dubbel D-LifeDesign/Delta Spö' 16-21, White Demons 4-HMC3 in ternos 3-De Beuk 27-10. VierdeW» GSC 2-Dongen 27-19, Vrouwen. ste klasse: Elshout-EMM HVW-Swift H 17-19, Internos 2-in 30-19, HMC 2-PSV 2 24-1], 2-Aristos 17-28, Heerle-DOS80 w Tweede klasse: Mixed Up-t 22-22, GHV-Blauw Wit 22-&JL mis-Aristos 3 19-10, HMC 2-txm- 21-16, Witte Ster'75-RHV 17-11- Polei

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 52