Kuipers heeft z'n portie wel gehad Niet naar De Raayberg na een nederlaag Skil-Shimano begint met een schone lei Sponsorstichting van Hoek dunt verder uit Middelburgse barter pakt de draad na rampjaar 2005 weer op Spanning neemt toe bij damstrijd Turnsters Delta Sport in prijzen topscorer VVV loopt twee punten in op koploper Excelsior Indoorsprinttitel voor Roggeband Breur eindigt als vijfde op NK uitslagen agenda dinsdag 14 februari 2006 S2Q van onze sportredactie NUNSPEET - De nieuwe Pro Continental ploeg Skil-Shima no presenteerde gisteren in Nunspeet de wielerploeg voor 2006. Alleen de naam Rik Reine- rink klinkt vertrouwd. Hij is de enige renner van de oude Shima- no-ploeg die een contract kreeg aangeboden. Skil, dat vorig jaar apart een ploeg sponsorde, nam geen enkele renner mee. Skil was ontevreden over de 'ex- posure' vorig jaar en wilde het liefst met niemand van het voor gaande jaar meer te maken heb ben. Voor Rudie Kemna, die de overstap van het racezadel naar de ploegleidersauto maakte, be tekende dat eind 2005 dat hij een streep moest zetten door de namen van zijn meeste oud ploeggenoten bij Shimano. De mannen die zich voor hem in het zweet werkten voor de sprint, kregen bericht dat ze werden bedankt. „Dat was een harde beslissing, maar ik denk dat ik het kan rechtvaardigen", zegt Kemna. „Ik heb de jongens die vorig jaar bij Shimano reden oofc stuk voor stuk nieuwe talent dat er was en sloeg de balans door in hetvoor. deel van de nieuwkomers. „Smink", Van Katwijk, I.. Van der Wal hebben veel w HOS mij en Stefan Schumacher !u<* ten werken, maar dat wil nia pfii. zeggen dat ze niet hun kans kop. koi den grijpen op het moment dai rfdi die zich voordeed. Als je ine, een talentvol sprinter als Kennv M' van Hummel ziet die in zijneer, i»'1 ste koers, de GP Doha, vijfde ra» wordt, dan moet je hem die kans geven." Ook Aart Vierhouten staat achter de keuzes Van dj ploeg. De routinier had eenadn. serende rol bij het aantrekken van de nieuwkomers. „Als begin, nende prof moet je progress blijven maken, je tweede j* lie moet aanmerkelijk beter zijn ir jdeu vergelijking met het voorgaar! jaar. Dat zat er gewoon niet bij de lichting van vorig jaar Skil-Shimano: Sebastian Lanm. veld, Rik Reinennk, Piet 7 kers, Maarten Tjallingii, van Hummel, Aart Vierhouten Arno Wallaard (allen Nederlmi Paul Martens, Christoph Meseh% moser en René Wissinger land). ANP Kent ten ej 'f 'Inniil l door Frits Bakker HOEK - Het sponsorbestuur van voetbalclub Hoek heeft weer één van zijn leden verlo ren. Alex de Feijter trok zich gis teren terug na alle perikelen van de laatste dagen. „Ik heb geen zin meer om tot deze club te behoren", gaf hij als uitleg. Van het sponsorbestuur met ze ven leden zijn er nu nog maar vier over. John Bravenboer, die als secretaris aan het seizoen be gon, heeft zich eerder terugge trokken na onenigheid met Gert-Jan de Boer. En Jan van Liere, de penningmeester, is na zijn benoeming niet meer gesig naleerd in Hoek. Volgens Alex de Feijter is de ijkt hoofdklasser uit het zaterdag. Pi voetbal in zwaar weer beland p"" „Binnen Hoek zijn twee clubja die elkaar het licht in de ogg niet gunnen. Het bestuur van dj vereniging en de sponsorstict- i' ting zouden samen moeten wen oor ken, maar het heeft nooit gefc remi terd. Daarom stap ik er nu uit Ze gooien met modder naar ei- kaar en ik heb geen zin om da spetters op te vangen." „Het is vooral heel slecht voor nh de club", vervolgt De feijla die overigens geen familie is va clubvoorzitter Kees de „Ik heb maanden geleden alg- hk zegd: als we zo doorgaan, spel we over een paar jaar Apollo. En als er niet snel gebeurt, krijg ik ook." [pel and on is orde Een ribblessure die racen onmo gelijk maakte, ingesneeuwd ra ken in Engeland en als absoluut dieptepunt een zwaar verkeers ongeluk in Italië. Nee, 2005 was niet het jaar van Ramon Kui pers en zijn vader Marcus. Maar de karter uit Middelburg boet seert inmiddels weer verder aan z'ndroom: Formule 1 rijden. door Bauke Boersma MIDDELBURG - Er gaat bijna geen dag voorbij of Ramon en Marcus Kuipers staan er bij stil. Met een iets andere speling van het lot waren ze er niet meer geweest. Dan hadden karter Ramon en zijn vader nu niet eens kunnen verhalen over wat het jaar 2005 zoal in petto had voor het Middelburgse duo. „Als je de foto's van het wrak ziet, is het een wonder dat we er levend vanaf kwamen", zegt Marcus Kuipers (39). Het bun deltje polaroids op tafel bewijst dat hij niet overdrijft. Geen ruit meer in de sponningen, volledig verwrongen staal, wielen die een heel andere kant uitwijzen dan toen het vehikel van de fa- brieksband rolde. Total loss is een beseheiden term voor de puinhoop die ooit auto heette. En het was eigenlijk zo'n simpel ritje op die 25e mei. Vader en zoon stapten in bij de Japanse chauffeur en de Ierse monteur van Ramons team om samen van het circuit in het Italiaanse Lecce naar het hotel te rijden. Een tochtje van amper tien mi nuten, wat kon er gebeuren? Angstig Veel, zo bleek luttele minuten la ter. „Er stak plots een vos over", herinnert Ramon Kuipers (16) zich ruim acht maanden na da to. „Ik weet nog dat ik dacht: shit! Daarna ging het allemaal heel erg snel." De auto raakte van de weg, plette een boom en kwam pas tot stilstand nadat al le vier inzittenden er uit waren geslingerd. Ramon Kuipers werd door omstanders al vlot on der een boom uitgetrokken. „Ik voelde mijn been eerst helemaal niet", blikt hij terug. „Maar ik was redelijk koel. Voerde aller lei testen bij mezelf uit om te kij ken welk lichaamsdeel het nog deed en welke niet. En toen die boom van mij af was, voelde ik m'n been gelukkig ook weer." Pas toen hij in de ambulance lag, sloeg de paniek toe. „Ineens besefte ik dat mijn vader nog er gens moest liggen. De gedachte dat het met hem mogelijk ver keerd was afgelopen, was on draaglijk. 'Als dat zo is, pleeg ik nog liever zelfmoord', dacht ik." Maar Ramon Kuipers werd dooi de Ierse monteur, die slechts zijn sleutelbeen brak, gerustge steld over het lot van vader Mar cus. Die was niet in levensge vaar. Al kon zijn toestand moei lijk florissant worden genoemd. „Ik had flink hersenletsel", ver telt hij. „In het ziekenhuis was er zelfs nog even sprake van dat ze een gat in mijn schedel moes ten boren, of zelfs een deel van de schedel weg moesten nemen omdat de druk te groot werd. Maar net op tijd nam de zwel ling in de hersenen weer af. Daardoor mocht vader Kuipers na ruim een week het zieken huis verlaten om in een hospi taal veertig kilometer verderop zijn zoon te bezoeken. Aan Ra mon hadden de medici de han den meer dan vol. Niet alleen aan zijn gecompliceerde been breuk, óók omdat de Middelbur ger hen dreigde te ontglippen. „Ik kreeg op een gegeven mo ment bloedverdunners en daar bleek ik allergisch voor", haalt Ramon Kuipers die levensbe dreigende situatie weer voor zijn geest. „Ik voelde dat het fout dreigde te gaan, maar kon niet communiceren met die men sen daar. Iets anders dan Itali aans spraken ze niet." „Een vriend van ons spreekt Ne derlands en Italiaans. Mijn moe der heeft hem direct gebeld zo dat hij de arts telefonisch kon vertellen wat er aan de hand was. Het hele ziekenhuis was in rep en roer, joh. De hele opera tiekamer stroomde leeg om naar mijn kamer te komen. Met suc ces, gelukkig." Al betekende dat niet dat hij definitief verlost was van alle ellende. Terug in Nederland, met een privéjet om dat vliegmaatschappij Alitalia hem niet liggend wilde vervoe ren, bleek namelijk dat het been verkeerd was gezet. Een urenlan ge operatie volgde, waarbij het been opnieuw werd gebroken en vervolgens gezet. Pas in decem ber, toen de pin in zijn been ope ratief werd verwijderd, kon de Middelburger met recht zeggen dat alle leed geleden was. Dieptepunt „Tenminste", zegt vader Kui pers, „na alle pech die wij in 2005 hebben gehad, zou je toch zeggen dat we daar nu enkele ja ren van gevrijwaard blijven. Want het was niet alleen het on geluk, al was dat natuurlijk het dieptepunt. Maar Ramon heeft daarvoor door een ribblessure maanden niet kunnen kanten en we zijn tijdens een karttrip naar Engeland zelfs ingesneeuwd. In Engeland! Wie raakt er daar nu ooit ingesneeuwd! Al met al is het meer dan een jaar een geleden dat Ramon Kui pers zijn laatste wedstrijd reed („maar wel gewonnen, hè"). Zor gen maken, doet hij zich echter niet. „Ik heb altijd geweten dat ik de pure snelheid niet kwijt ben. Wel moet ik weer wennen aan van die typische wedstrijd- dingetjes. Doe je een aanval op een concurrent, kijk je hem aan en wéét je dat je er langs gaat. Dat vertrouwen moet terug ko men, maar daar ben ik niet be zorgd over, dat gaat lukken." Komend weekeinde zijn in 't Ita liaanse Lonato de eerste races van het seizoen, waarin Kuipers één groot doel heeft. „Europees kampioen worden in de ICA- klasse, zeg maar de eerste divi sie van het mondiale karten. Wil ik ooit mijn droom om Formule I te gaan rijden, realiseren, dan is dat een mooi visitekaartje." De Middelburgse karter Ramon Kuipers en zijn vader Marcus be seffen dat ze er tijdens het au to-ongeluk dat ze in Italië kre gen heel goed vanaf zijn geko men. foto Lex de Meester ZIERIKZEE - In de onderlinge competitie van damclub Zierik- zëe is de spanning bovenaan de ranglijst toegenomen. Dat had te maken met het verlies van re gerend kampioen Jos de Wild te gen Cor Boot. Dat was in het voordeel van concurrent John Honig, die zelf wel won. De partij tussen Boot en De Wild kende van meet af aan een strijd op positioneel gebied. De aanval van De Wild over diens korte vleugel bleek niet door te slaan. Hij kwam zelfs minder te staan. In de tijdnoodfase haalde Boot de winst binnen. Honig won pas in de slotfase van Ineke Flikweert. In een stand met elk nog vijf schijven miste Flikweert de sterkste voortzetting, waarna ze verlies niet kon voorkomen. Henk Koese, die ook in de top meedraait, verloor van Jan Flik weert. Hij kwam in het midden spel een schijf voor en dat resul teerde in de winst. GOES - Het team van Delta Sport haalde bij de clubwedstrij- den in Goes de eerste plaats. De ploeg gaat door naar de volgen de ronde, op weg naar het NK. Elise Padmos, Fleur van Roon, Rosalieke Mulder, Ilze van der Velde en de zusjes Margriet en Jose Ringelberg behaalden op de vier toestellen een score van 129.75 punten. Hiermee bleef Delta Sport het team van WIK Sint Annaland vier punten voor. In de categorie jeugd/senior NTS 8 kwam Delta Sport (Daph ne van Gastel, Neeke Scheers, Evi Timmerman, Diane Groe nendijk en Cassandra Somers) tot de tweede plaats. Ook was er een tweede plek voor het ge mengde pupillenteam van Delta Sport/Martinus, met Floor de Jonge, Marjolein Mulder, Danie- le Verhulst en Maurit van den Elshout. De jongste pupilllen- groep van Delta Sport/Martinus won brons. Het team bestond uit Sofie van den Doel, Maaike Speelman, Danielle Cloots. Bij de jeugd eindigde Delta Sport op een knappe tweede plek. Die ploeg bestond uit Roxan Rijn berg, Laura van Beveren, Emily Kortlever, Suzanne Geurts en Veronica van Leeuwen. AZW-spits Veli Eryürük ziet oorspronkelijk doel weer naderen na vier goals tegen GPC door Eugène de Kok TERNEUZEN - Als Veli Eryürük een wedstrijd heeft ver loren, zul je hem na afloop niet snel aan de bar in de kantine treffen. „Dan geen feestjes. Je sport om resultaten te boeken", zegt de spits van zaterdag-twee deklasser AZW. Zaterdag had de aanvaller wel degelijk reden om de bloemetjes buiten te zetten na het duel met GPC Vlissingen. Veli Eryürük maakte vier van de vijf goals. „Geen van die goals kwam voort uit een individuele actie", relativeert de 24-jarige Veli Eryürük zijn prestatie. „Het wa ren allemaal doelpunten na goed lopende aanvallen. Mijn taak is dan om op de juiste plek te staan, maar iemand anders had de doelpunten net zo goed kunnen maken. De consulent bij een uitzend bureau in Temeuzen bracht met het kwartet treffers zijn voorlopige totaal op twaalf. „Voor het seizoen hoopte ik op vijftien uit te komen, maar om dat ik door een schorsing en blessures wat wedstrijden moest missen, liet ik dat aantal snel varen, Maar nu", zegt Eryürük, „moet vijftien toch wel te doen zijn." Niet dat hij een enorm aantal goals aan het einde van het seizoen zo belangrijk vind. „Lie ver heb ik een hoge plaats op de ranglijst met AZW. Bovendien AZW-aanvaller Veli Eryürük (hier op doel koppi len winnen. Bij AZW denken ze er gelukkig ook z d): „He voetbal staat voorop en je moet altijd wil- foto Camile Schelstraete geef ik net zo lief assists als dat ik doelpunten maak." Eryürük doet het dit jaar allebei met verve, terwijl hij niet eens topfit is. Hij kampt nog geregeld met de naweeën van blessures die hij vorig seizoen opliep. De spits kreeg toen, in de vierde wed strijd tegen Arnemuiden, een schop van de keeper. Hij landde op zijn schouder en brak zijn sleutelbeen. Later werd hij ook nog aan zijn meniscus geope reerd en verrekte hij één van zijn achterste kruisbanden. Lang werkte hij onder begelei ding van verzorgster Joke Wil- lemse aan zijn terugkeer, die hij pas vijf duels voor het einde van van onze sportredactie RIJSWIJK - VVV Venlo is door een thuiszege op FC Zwolle (1-0) het juiste pad weer ingesla gen. Na één punt uit de vier voorgaande duels dreigden de Limburgers weg te zakken uit de top van de eerste divisie. Der- ltsen werd matchwinnaar door een doelpunt in de 57e minuut. VVV liep twee punten in op kop loper Excelsior, dat naar Maas tricht reisde voor de inhaalwed strijd tegen MVV: 0-0. Dat brengt de Rotterdammers op 58 punten uit 29 duels. VW blijft daar drie punten bij achter. Van de top in de eerste divisie kwam ook Volendam in actie. Uit tegen FC Den Bosch verloor het met 1-0. Raymaekers scoor de in de 83e minuut. Volendam blijft staan op 50 punten. ANP het seizoen maakte. „Het was ongelofelijk jammer dat ik ge blesseerd raakte, want ik begon erg sterk aan het seizoen. Ik ben altijd meegegaan naar elke wed strijd, maar van aan de kant staan, word je gek van." AZW beschikt dit seizoen niet alleen weer over een bijna fitte Veli Eryürük, maar heeft ook zijn twee jaar jongere broer Mevlud Eryürük in de gelede ren. Of de twintigjarige Ali - Eryürüks tweede broertje, de twaalfjarige Ibrahim, die in de D's speelt van Terneuzense Boys, is de vierde telg uit de voetbalfamilie - ook ooit naar Axel komt, weet de spits niet. „Binnenkort spelen we tegen Terneuzense Boys. Dan staat Ali tegen Mevlud op het midden veld. Nee, hij zal hem niet spa ren. Voetbal is oorlog, toch", zegt hij lachend. Dronken Verdedigende middenvelder Mevlud kwam na een hevige lob by van zijn oudere broer over van Terneuzense Boys. „Ik vind hem een supergoede voetballer en wilde hem er graag bij hebben. Hij had het niet meer zo naar zijn zin bij Terneuzense Boys, vond het er te laks aan toe gaan, Er werd vaak gewoon gefeest na een verloren wed strijd. Hij vond dat niet kun nen." Eryürük is het eens met zijn broer. „Ik ga ook niet graag naar De Raayberg als ik heb verloren. Het voetbal staat voor op en je moet altijd willen win nen. Bij AZW denken ze er gelukkig ook zo over." Toch ken de de club in bovenstaand ver band wel wat problemen. Trai ner Kurt Migom zou tijdens een training dronken op het veld hebben gestaan en zijn positie wankelde. De spelersgroep mocht stemmen over zijn aan blijven en gaf hem het voordeel van de twijfel. „Ik ben blij dat het achter de rug is", zegt de aanvaller, die destijds absoluut niet blij was met de situatie. „Het is niet goed te praten wat er is ge beurd, maar het is nu eenmaal gebeurd. Met de groep hebben we er goed over gepraat. Daar kwam een conclusie uit voort en die heeft uiteindelijk goed uitge pakt. Nu trainen we weer goed en het gaat lekker. We willen eindigen zoals we zijn begon nen: sterk." Het Zeeuws topscorersklassement ziet er als volgt uit: 1. Jari Vyane (HVV'24) 18 doelpunten, 2. Dennis de Nooijer (RCS), Arjen Oostdijk (Terneuzense Boys) en Bart Felius Walcherenallen 15, 5. Gert-Jan Tierie (SKNWK) en Patrick Vinke (Axel) beiden 14, 7. Mathijs Hage (Zierikzee) en Erik de Groene (Luc- tor'88) beiden 13, 9. Chnstiaan Boon (SSV'65), Veli Eryürük (AZW), Frank Allaart (Seroosker- ke), Alex Meijer (Spui), Dennis Buijs (Steen), Erik de Rechter (Hoofdplaat) en Evert van de Berg (HW'24) allen 12, 16. Arjan Koop- mans (SSV'65), Lars Steyn (Noad'67) en Jelle de Vreeze (Aar denburg) allen 11, 19. Peter Wil- lemse (Bruse Boys) 10, 20. Marco Faassen (Terneuzense Boys), Ger ard Vogel (Bruse Boys), Dennie le Comte (Duiveland), Mervin Nie- mantsverdnet VlissingenKevin Schot (Axel), Thomas Leegwater (Clinge) en Serge de Blaeij (Luc- tor'88) allen 9. werd zesde met 1.50. Roggeband en Hoffman nemen in maart deel aan het WK voor masters in het Oostenrijkse Linz. SITTARD - Hermien Rogge band van Delta Sport heeft op het NK indoor voor masters in Sittard de titel behaald op de 60 nieter in de categorie D45. Roggeband noteerde met een tijd van 8.37 seconden haar bes te seizoenprestatie. Glenn Hoff man (Scheldesport) werd zesde bij de mannen H35 en liep in de finale een tijd van 7.59 nadat hij in de halve finale nog een per soonlijk record liep van 7.52. Jeroen Hage (Dynamica) liet zijn beste seizoensprestatie note ren op het kogelstoten met 10 meter en 80 centimeter, goed voor de vijfde plaats. Op het hoogspringen miste Hage net het podium met zijn hoogte van 1 meter en 55 centimeter, Ro nald Rasenberg (Scheldesport) WOUBRUGGE - Joke Breur van BW is op het NK libre voor vrouwen als vijfde geëindigd. Topfavoriete en veelvoudig kam pioene Monique den Exter uit Lelystad eiste ook nu de titel voor zich op. Met kop en schou ders stak zij boven de rest uit. Ongeslagen en met een moyenne van 32.81 was ze superieur. Ook de hoogste toernooiserie kwam met 149 achter haar naam. Sittard. WK masters. Vrouwen D45 60 meter: 1. Hermien Roggeband (Del ta Sport) 8.37. Mannen H35 60 m: 6. Glenn Hoffman (Scheldesport) 7.59, 14. George Stroh (Dynamica) 8.13, 16. Ro nald Rasenberg (Scheldesport) 8.31. Ko gel: 5. Jeroen Hage (Dynamica) 10.80, Hoog: 4. Jeroen Hage (Dynamica) 1.55, 6. Ronald Rasenberg (Scheldesport) 1.50. Hinkstapspringen: 5. Ronald Ra senberg (Scheldesport) 9.68. Eindhoven Kogelsingeren: Henk van den Berg (AV'56) 36.90, Jeroen Hage (Dynamica) 26.40. Gewichtwerpen: Henk van den Berg (AV'56) 12.30, Jeroen Hage (Dynamica) 8.81 PZDB-competitie: hoofdklasse, vijf de ronde. Middelburg-Lammeren- burg 12-4: P. Nieuwenhuijzen-W. Kop- pejan 2^0; A. Kammeraat-J. Boone 1-1; D. Kasse-P. Schunselaar 1-1; A. Trap- man-A. Goudzwaard 2-0; C. de Wolf- E. Wiskerke 2-0; J. Moens-J. Koppejan 1-1; J. de Jonge-L. Wilson 2-0; P. Walraven- J. Vaucouleur 1-1. GZC-Aagtekerke 11-5: J. de Wild-D. Bosselaar 2-0; J. Ho- nig-M. Provoost 1-1; C. Rijk-A. Riemens 2-0; M. Walraven-A. den Hollander 2-0; C. Boot-F. Blaas 1-1; J, Flikweert-A. Pro voost 1-1; L. de Graag-P. Sterrenburg 1-1; J. Tilroe-J. Houmes 1-1. Souburg- PWG 's-Gravenpolder 3 6-10: P. Alla- art-J. Louwerse 1-1; A. Alewijnse-A. Kousemaker 0-2; J. van 't Padje-J. Veer- hoek 0-2; M. Bronke-J. van der Horst 0-2; C. van Eenennaam-J. de Jonge 1-1; N. van Eeriennaam-J. van der Hart 1-1; E. Frederiks-M. van der Plasse 1-1; M, Marijs-M. Mol 2-0. BDV-Tholen/DSVF 9-7: D. Boogert-A. Slager 1-1; R. van LiemJ. van de Velde 2-0; F. Berkholst- J. van Akkeren 1-1; P. Karregat-C. Droo- gers 2-0; J. van Beeck-J. van de Wete- ringh 0-2; R. Dusebout-H. Gunter 0-2; A. van Alphen-A. van de Weteringh 1-1; F. Vanderfeesten-S. Schot 2-0. Stand: 1. Middelburg 10; 2. PWG 's-Gravenpol- der 3 8; 3. BDV 6; 4. Aagtekerke, GZC en Lammerenburg 4; 7. Souburg en Tholen/DSVF 2. Tweede klasse A. Vijfde ronde. Middelharnis-BDV 2 5-3: J. Dekker-P. Noordijk 1-1; C. Spee- R. van Lien 1-1; M. Klink-R. Jongejan 2-0; A. van der Veer-C. van Tongeren 1-1. PWG 's-Gravenpolder 4- PWG 's-Gravenpolder 5 3-5: J. de Jonge-N. de Winter 2-0; P. Westveer- D. Huissoon 1-1; L. Stouten-H. Mol 0-2; J. Straa- ijer-P. van Nes 0-2. Stand: 1.PWG 's-Gravenpolder 5 8; 2. Middelharnis 6; 3. BDV 2 4; 4. PWG 's-Gravenpolder 4 2. II II llll'l II Koudekerke. Dressuur PSD De Zwaanhoek. Paarden klasse M1: 1. Joanneke Wisse, Asdullah (Gouwe Reyers) 153. 2e proef: 1. Agnes Bim- mel, Jeltske (Sé-Ros) 154. L2: 1, Elvera Krijger, Fabiola (Sé-Ros) 155. 2e proef: 1. Annelies Schakelaar, Melzinique (Scheldestad) 158. L1: 1. Gonneke Schamhaart, Noud (Allround) 1160; 2. Karin de Loof, Quinto (Scheldestad) 155. 2e proef: 1. Gonneke Schamhaart, Noud, 154; 2. Karin Loof, Quinto, 153. Pony's L cat DE: 1Ramona Acda, Am ber (Zwaanhoek) 162. 2e proef: 1. Ra mona Acda, Amber, 160. Eerste divisie. AGOVV-BV Veendam 1-1 (O-O). 85. Drent 0-1, 87. Garcia Gar cia 1-1. Scheidsrechter: Winter. Gele kaart: Kilic (AGOVV), Axwijk (BV Veen- dam). Emmen-Helmond Sport 1-1 (0-1). 42. Calabro 0-1, 65. Van Dijk 1-1. Scheidsrechter: Van Boekei. Rode kaart: Wigger (Emmen/ 2x geel). Gele kaart: Wolters (Emmen), Calabro, Hese (Hel mond Sport). FC Eindhoven-FC Dord recht 1-3 (1-0). 15. Bakkal 1-0, 71. Put ter 1-1, 73. Putter 1-2, 90, Kalisse 1-3. Scheidsrechter: Van Sichem. Gele kaart: De Boer, De Roover, Baas, Wild schut (FC Eindhoven), Van der Werff (FC Dordrecht). FC Den Bosch-FC Vo lendam 1-0 (O-O). 83. Raymaekers 1-0. Scheidsrechter: Van Meenen. I kaart: Mihci, Buikema (FC Den Bosd Amanda, Verhoeven (FC Volendam),8j| zonderheid: 90. Aborah (Den BdStf mist de strafschop. VVV Venlofi Zwolle 1-0 (O-O). 59. Derksen ijl Scheidsrechter: Van Huiten. Gele ra Fleuren (VVV Venlo), Breinburg (T Zwolle), MVV-Exceisior 0-0. Scheids rechter: Kuipers. .Gele kaart: C (MVV), Slory (Excelsior). Stand aan kop: Excelsior 29:58, Vi 29-55, Emmen 28-50, Volendam 29-lp Den Bosch 28-49, Haarlem 29-45, K§ mond Sp 29-45, FC Zwolle 29-44. Vrouwen. 4e klasse: Aan burg-GPC 2-2, Dauwendaele-WemeH ge 2-0, Patrijzen-Zeeland Sport lj Noormannen- Nieuwland 5-1, tel-Nieuwdorp 1-1. Stand: Zieritó 14-31, GPC 15-23, Noormannen 18^ Gastel 13-22, Nieuwdorp 14-22, D wendaele 14-21, Zeeland Sport l4-il| Wemeldinge 13-19, Aardenburg 14-IJ Patrijzen 14-9, Nieuwland 14-6. 5e klasse: Zaamslag-Walcheren 2-j Nieuwdorp 2-Veere 2-3, SVD-Smerdi 2 3-4. Stand: Kruiningen 13-37, Sr diek 2 14-33, Veere 14-31, Wolfaartsd 14-29, ZSC 14-19, Tholense Boys 10-1(1 Zaamslag 11-12, Nieuwdorp 2 15-18 Walcheren 13-9, SVD 13-7, Zeelaiwif 11-4. Jean (Spa). Ruta del Sol. Twedtj etappe. La Guardia-Jaen: 1- LM (Spa) 157,2 kilometer in 3.48.19,2 CapJil la (Spa) 0,04, 3, Calvente (Spa) 1.28,4a Del Nero (Spa), 5. Martinez (Spa) OT 6. Almagro (Spa). Algemeen Idas»: ment: 1, Carlos Garcia Quesada (Spill 8.18.04, 2. Rena (Spa) 3. Adolfo Garcil I Quesada (Spa), 4. Isasi (Spa) 0.11,5.Pip samontes (Spa), 6. Zaugg (Zwi); 1 vmmmm Mannen. Eerste klasse: I Design/Delta Sport 17-26, VHC-EWM 34-21, GHV-DOS'80 26-18, Artemis» te Demons 2 25-22, Groene Ster-2j| Boemelaer 24-21, De Sprint-Berg#! 23-23, Tachos 2-Aristos 32-26. TweeMJ klasse: GSC-Taxandria 18-29, Oiior R-Tornado'70 23-20, PSV 2-Avajl 23-18, Mixed Up-Witte Ster'75 22«£ Heerle 2-Roef 21-17. Derde klasBj Dubbel D-LifeDesign/Delta Spoil 21 16-21, White Demons 4-HMC 317-21,«H ternos 3-De Beuk 27-10. Vierde klas» I GSC 2-Dongen 27-19. Vrouwen, Eg» ste klasse: Elshout-EMM 2MI1 HVW-Swift H 17-19, Internos 2-Tfem^ 30-19, HMC 2-PSV 2 24-11, TacW 2-Arïstos 17-28, Heerle-DOS'80 19«| Tweede klasse: Mixed Up-EMM 'j 22-22, GHV-Blauw Wit 22-8, WÊ mis-Aristos 3 19-10, HMC 2iDr" 21-16, Witte Ster'75-RHV 17-11- dinsdag Biljarten Driebanden groot. Derde divi® jj poule 5. 't Pleintje-Hoondert/deWaaij l (BC 't Pleintje, Sint Willebrord).A-J vang: 19.30. Vierde divisie, pom3 7 Groot Avontuur-De Reddende WfU tjes. (Biljartcentrum Yip Plaza, Go» II Aanvang: 19.30. ,fl Pool. Eerste klasse re9l0n,a'J j Scooby's Goodfellas-Cue A&' (Scooby's S&P café, Zevenbergen. vang: 20.00. Distroj-The Roadliou- (BC De Distel, Roosendaal). AanM 20.00. Tweede klasse region^ Roadhouse Roadies-Dischargs- I Roadhouse, Middelburg). Aanv -I 20.00. Dammen PZDB-competitie. Tweede '<'aS.a9i' 1 Souburg 2-Oostkapelle. Aanvang1"- IL

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 42