PZC Ontvoerd, verkochte) verkracht Het wordt nog erger woensdag 8 februari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16,00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordhestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Het leven was zwaarder dan de dood. Eindelijk thuis. Bij diegene waar ik het meest van hield. Verbijsterd en intens verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve zus en tante Maatje Willemina de Kuijper Wilma Middelburg, 31 december 1953 Middelburg, 5 februari 2006 Middelburg: C. D. de Kuijper Middelburg: J. de Kuijper en J. E. van Gilst Middelburg: E. F. de Kuijper en W. J. Louws Middelburg, Dam 80 Correspondentieadres: C. D. de Kuijper Schepenenlaan 281 4336 AK Middelburg Wilma is opgebaard in rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 9 februari van 19.00 uur tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 10 februari om 11.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3, te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij u geen rouwbrief hebben gestuurd, vragen wij u deze advertentie als zodanig te be schouwen. "Een herinnering in liefde is een herinnering voor altijd" Stil, vol ongeloof en verdriet zijn we na het overlijden van onze vriendin en tante Wilma de Kuijper Middelburg: Annelies, Pim, Corinna en Matthijs de Regt Als een schip achter de horizon verdwijnt, is het niet weg; we zien het alleen niet meer Bedroefd stellen wij u ervan in kennis dat geheel on verwacht is overleden mijn moeder, schoonmoeder en oma Els Kiesenberg in de leeftijd van 55 jaar. René Fondse en Petra Kostense Koen, Anne Bagijnestraat 14 4301 BH Zierikzee Correspondentieadres: Roggenplaat 9 4301 WZ Zierikzee 0111 -4129 70 De begrafenis heeft in stilte plaatsgevonden. Verdrietig geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Leo Jacobse Westkapelle: Addie van Sighem-Jacobse Gerrie van Sighem en kinderen Heden overleed onverwacht mijn schoonzoon en onze zwager Leo Jacobse Mevrouw M.C. de Raat Rinus en Annie de Pagter Ria en Peter van der Kooi Thea en Cesaer Schot Simon Koets en Jannie van der Linden neven en nichten Op vrijdag 10 februari zit ik vroeg in de trein voor een nascholing, daarom is er die dag geen inloopspreekuur. Voor datgene wat niet kan wachten kunt u een afspraak maken via de assistente op telefoon 0113-612327, spoed 0113-613600. G. A. C. AARNOUTSE, Nieuwdorp Voor een zorgzame begeleiding UlTVMRTZORGCENTRUM De Bevelanden J.C. Hoekman Geloeioozepm 20,4463 Aj Goes (0113) 227525 Plotseling ging jij heen, nu zijn wij alleen. Onuitsprekelijk verdriet, vergeten zullen wij je niet. Vaarwel. Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde, zorg en toewijding die wij van hem mochten ontvangen, geven wij u kennis dat onverwacht van ons is heenge gaan mijn lieve man, onze geweldige vader en schoonvader Leo Jacobse in de leeftijd van 62 jaar. Willy Jacobse-Bonneveld Martin jacobse Tatjana Jacobse-Radic Saskia Jacobse Ronnie Maas 6 februari 2006 Irislaan 5 4382 TL Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 9 februari van 19.00 tot 20.00 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 10 februari om 10.00 uur in het crematorium, Wes telijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de crematieplechtigheid is er gelegenheid tot con doleren in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Geen toespraken en geen bloemen. Mocht u onverhoopt geen rouwkaart ontvangen hebben dan kunt u deze advertentie als zodanig be schouwen. Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotselinge overlijden van ons zeer gewaardeerd lid Leo Jacobse Wij wensen zijn vrouw en verdere familie heel veel sterkte toe. Bestuur en leden voetbalvereniging en supportersvereniging Zeeland Sport Vlissingen, 7 februari 2006. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van Leo Jacobse Wij wensen de familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd Leden van biljartvereniging Zeeland Sport Bewonderenswaardig hoe hij met zijn ziekte is omgegaan. Strijdbaar, moedig, optimistisch en altijd een lach, maar je hebt het niet kunnen winnen. Nu mag je rusten lieve Frans, we zullen je erg missen. Na een langdurige strijd is hij ingeslapen mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Franciscus Lodevicus Pauli Frans echtgenoot van Johanna Cornelia Maria Mertens 24 juli 1935 6 februari 2006 Koudekerke: J.C.M. Pauli - Mertens Noes Koudekerke: Jeannette en John Sturm - Pauli Kevin Een bijzonder woord van dank aan onze huisarts dokter Noorlander en aan de cardiologen dokter Klazen en dokter Walpot en aan de verpleging van afdeling cardiologie voorde goede zorg en begeleiding. Boomgaard 19 4371 CM Koudekerke Frans is opgebaard in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen, alwaar gele genheid tot afscheid nemen op vrijdag 10 februari van 14.45 tot 15.15 uur. Aansluitend zal om 16.00 uur de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Wilt u indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Lieve opa jeetjemina Ik ben nog maar zo klein waarom nu, het was zo fijn. Je aai, je grapjes, je lieve lach Ik mis het iedere dag voor altijd zitje in mijn hart op een plaatsje, heel apart Dikke kus Kevin Vol bewondering voor zijn lange strijd tegen de slopende ziekte, waarvan hij niet kon winnen, hebben wij af scheid moeten nemen van onze broer, zwager en oom Frans Pauli Joop en Corrie Pauli - van de Meule Harry en Yvon Hage - Pauli Mario, Joshua Vandaag overleed onze altijd optimistische buurman Frans Pauli Michael en Karin Thompson Jasper en Emmy Knobbout Tiny Rommelse Wim en Nelly Leijs Johan en Leni de Haan John en Els van Wallenburg Wij wensen Jenny, Jeannette, John en Kevin veel sterkte Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriend Frans We hebben grote bewondering voor de wijze waarop hij jarenlang met zijn ziekte is omgegaan. Wij wensen Jenny, Jeannette, John, Kevin en verdere familie veel sterkte toe. Arnold, Nel, Martin, Eline, Manuela en Samantha Sturm Wim en Ria Polderman Verdrietig hebben wij kennisgenomen van het over lijden van onze medewerkster Puck Jobse-Broeksma Wij wensen haar familie veel kracht en sterkte toe. Bestuur en medewerksters Wereldwinkel Goes Herinner mij zoals ik was, Maar niet in mijn sombere dagen Herinner mij zoals ik was, in de stralende zon Hoe ik was toen ik nog alles kon. Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat een verder lijden haar bespaard is gebleven, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in "Vremdieke" van ons is heengegaan onze zorgzame moeder en oma Suzanna Maria Huijssen weduwe van Willem de Feijter geboren 4 juli 1926 overleden 7 februari 2006 Blankenberge (B): L.P. de Feijter M. de Waele Roy en Sylvia Hoek: P.W. de Feijter J. de Feijter-de Putter Linda en Alexander Anita Corr. adres: Keijzerstraat 13,4542 BD Hoek De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 10 februari om 10.30 pur in Verzorgingshuis "Vremdieke", Irisstraat 30 te Hoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Hoek. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in "Vremdieke". Dag lieve oma We zullen je missen. Liefs van Roy, Sylvia, Linda, Alexander, Anita Hoek, 7 februari 2006 Niet te begrijpen, niet te bevatten. We hadden net nog fijn gepraat. Het noodlot lijkt niet in te schatten. Wat is het toch snel... te laat Dankbaar zijn wij voor al zijn liefde en aandacht voor ons en anderen. Wij laten met groot verdriet weten dat plotseling is overleden mijn lieve, zorg zame man, onze vader, trotse opa en overopa Jacob Hamelink }aap echtgenoot van Bep Hamelink- Versprille Wemeldinge, 29 november 1924 t Middelburg, 6 februari 2006 Middelburg: E.G. Hamelink-Versprille Veere: Willem en Lucia Marieke Christian Jan-Willem en llona Middelburg: Sjaak en Bonnie Ellen en Wendy Middelburg: Hans en José Eveline en Maresh Amanda en Ronny Meestoof 52 4331 VC Middelburg Jaap is opgebaard in rouwcentrum 'Middelburg', Buitenhovelaan 1. Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 11 februari a.s. van 11.00 tot 11.30 uur. Aansluitend vindt de crematie plechtigheid om 12.00 uur plaats in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met veel verdriet geven wij u kennis van het zo onverwachte overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Jacob Hamelink echtgenoot van E.G. Versprille Zijn spontane gezegdes en medeleven met ons allen zullen voor altijd in onze herinnering blijven. Goes: J. Hamelink Kloetinge: J. Hamelink-de Groote Goes: C. Hamelink J.A.C. Hamelink-Kik neven en nichten Bedroefd en verslagen ben ik door het plotselinge overlijden van mijn zwager Jaap Hamelink Het overlijden van onze beste neef Jaap Hamelink heeft ons zeer getroffen. Wij wensen Bep en de (klein)kinderen veel sterkte. Sjaak, Anneke Veronica, Leen Truus, Kees Hannie, Paul Jaapt, Map Aagje, Bé Lenny, Johan t Leo, Gerda Truus t, Aart 6 februari 2006 Vergeet niet te onthouden wat was En onthoud wat in wezen onvergetelijk is. Rustig is van ons heengegaan onze moeder en oma Catharina Maria Anna Snoeck-de Pauw weduwe van André Snoeck geb. 10-10-1924 overl. 7-2-2006 Middelburg: Romy en Rob de Bruyckere-Snoeck Andrea Anna Goes: Jack Snoeck t Hanneke Bordui Wander Inge Sluiskil: Felien en Rob Koopman-Snoeck Pieter Ellen Goes: Edmond Snoeck Heinkenszand: Antoin en Margreet Snoeck-Luysterburg André Anke Judith Correspondentieadres: Noord weg 499 4333 KG Middelburg De uitvaartdienst wordt vrijdag 10 februari om 10.00 uur gehouden in de R.K. kerk, O.L.V. Onbe vlekt Ontvangen, Kerklaan 9 te Hansweert. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. afdeling van de Algemene Begraafplaats te Hansweert. Na de begrafenis is er in Kaj Munk, Schoolstraat 5 te Hansweert gelegenheid tot condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Na een langzaam achteruitgaande gezondheid is rus tig van ons heengegaan onze broer, zwager en oom Willem Leendert Dees in de leeftijd van 85 jaar. Zaamslag: N.M. Dees-Dees A. Dees Temeuzen: D.E. Verhelst-Dees Neven en nichten Terneuzen, 7 februari 2006 Corr. adres: Berliozhof 57 4536 EW Temeuzen De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden op zater dag 11 februari om 10.30 uur in Uitvaartcentrum "De Ridder", Hughersluys 22 te Temeuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in het eerder genoemde uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit het verplegend personeel van Ter Schorrevoor de zeer goede verzorging. Heden behaagde het de Heere van ons weg te nemen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Cornelia Centina Florijn-Braam sinds 3 juni 2000 weduwe van Pieter Florijn in de leeftijd van 89 jaar. Wolphaartsdijk: W. J. Braam L. Braam-Remijnse Goes: W. Proos-Braam M. Proos Middelburg: J. Caljouw-Florijn Neven en nichten Zorgcentrum "Rehoboth" Goes, 6 februari 2006 Correspondentieadres: W. Braam, Fortrapastraat 3, 4431 BT 's-Gravenpolder. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden D.V. vrijdag 10 februari om 13.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Al gemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Voor aanvang van de rouwdienst is er vanaf 12.30 uur gelegenheid om afscheid te nemen in het rouw centrum. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Wij willen het verplegend personeel van Zorgcentrum "Rehoboth(afd. De Zwaluw) hartelijk dank zeggen voor de liefdevolle verzorging. Geen bloemen. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Wij ontvingen het droeve bericht van het overlijden van de heer Bartel Goedbloed Oud gemeentesecretaris van Domburg Wij wensen zijn kinderen, klein- en achterklein kinderen veel sterkte bij het dragen van dit verlies. Burgemeester en wethouders van Veere, de secretaris, de burgemeester, J.S. de Regt drs. R.J. van der Zwaag Heden ontvingen wij bericht van het overlijden van onze oud-voorzitter De heer B. Goedbloed Wij wensen de familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van Brassband Apollo Domburg Maar 's HEEREN gunst zal over die Hem vrera In eeuwigheid altoos dezelfde wezen Psalm 1039 (bt Met droefheid geven wij u kennis dat, na een period} dat zijn krachten afnamen, door de Heere uit oq midden is weggenomen mijn geliefde man, zorgzame vader, opa en overgrootvader Johannes Jacob Schouwenaar in de gezegende leeftijd van ruim 90 jaar. Vlissingen: J. Schouwenaar-Blaasse Middelburg: M.L. Schouwenaar C. Schouwenaar-van Belzen j Middelburg: J.M. de Visser-Schouwenaar I. de Visser L Coralien, Willemijn. Maartje I Vlissingen: G.C. van Belzen-Schouwenaar 1. van Belzen (in dierbare herinnering) van Belzen (Jos) (in dierbare herinnering 1 februari 2006 Bonedijkstraat 157-24,4382 KB Vlissingen Zaterdag 11 februari zal een rouwdienst gehoude worden in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestr& 1 te Middelburg om 10.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op 4 Noorderbegraafplaats, President Rooseveltlaan Vlissingen om 11.30 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condolereni de Ontmoetingskerk. Liever geen bezoek aan huis Geen bloemen Een speciaal woord van dank gaat uit naar de liefè volle verzorging van al het personeel van zoij centrum "Vliedberg", afd. Harlekijn, Vlissingen,2 hebben het mogelijk gemaakt dat onze man en vatte tot het einde van zijn leven in zijn eigen apparteme» kon blijven. Ook zij waren voor ons een grote steua Het lichaam wordt gezaaid als het geringen zwak is maar het verrijst in glorie en kracht 1 Kor in the 15:43 Na in Nederland en in tropenlanden gedurende 6i jaar samen van een gelukkig en boeiend leven ten te hebben, moest ik afscheid nemen van beminde en bijzondere man Dirk Metselaar t Voora, 6 februari 2d Rotterdam, 4 september 1914 Titia F.M.J Metselaar - van Sluj; De Dienst van Woord, Gebed en Dankzegging zak; zaterdag 11 februari om 12.00 uur plaatsvinden i de aula van begraafplaats Heidehof, Engelanderho: 95 te Apeldoom/Ugchelen, waarna de teraarè bestelling zal plaatsvinden. De dienst zal geleid worden door Ds. S.P. van ds Maas. Daarna is er gelegenheid tot condoleren en eikaars ontmoeten in de koffiekamer van Heidehof. Geen bezoek aan huis. De Nieuwenhof B 20 7383 EW Voorst (Gld) Dankbetuiging Dankbetuiging De kaars leek bijna eindeloos Maar is nu stil gedoofd Een leven lang zorgzaam geweest, gegeven eng Een hand die zwaaide als we gingen En nog vele mooie dingen Wij betuigen familie, vrienden en kennissen onze oprec te dank voor het medeleven en de belangstelling ooi vonden na het overlijden van onze lieve man, vaders opa. Eduardus Hoefeijzers Een bijzonder woord van dank aan pastor Niek van! terschoot voor de mooie kerkdienst, het personeel ent willigers van afdeling 4 van Antonius ziekenhuis te Oa burg en van Verpleegtehuis 'Ter Schorre' voor hun lié volle verzorging en tenslotte uitvaartverzorging de fi der voor de begeleiding voorafgaand aan de uitvaart I Z'n vrouw, kinderen en kleinkina Philippine, februari 2006 Het medeleven dat u betoond heeft na het overlijden'! mijn moeder en schoonmoeder Diny in 't Veld-Reyerse hebben ons bijzonder goed gedaan. Onze oprechte dank hiervoor. Maja en Hans Monkel-in 't Februari 2006 In Memoriam 08-02-2002 08-02-2006 Lieve Kaylinn Voor altijd in ons hart Liefs papa, mama en Mylo Kijk voor meer informatie op peoplestrust.nl of bel 071 - 513 17 83. Steun People's Trust in de strijd tegen kinderprostitutie in India.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 46