wi e Laat uzelf eem bloemetjes zet Overleven op twee kopjes water per dag PZC in zuiddorpe zoekt de pzc bezorgers! Fleurs intratuin PZC blind is redt zich Intratuin Koudekerke opent woensdag 8 febmart haar nieuwe snijbloemenhal in de entree. Naast het huidige ajpöftrrnent zal er nu ook veel aandacht zijn voor kant en klare producten in de Iform van arrangementen en boeketten. Maar ook de specifieke wens van de kl\nt, bijvoorbeeld een boeket samenstellen, blijft mogelijk. Kom eens een kijkje nemen en geniet 8 februari van alle spetterende voordelen! Teba Nationaal Laban Geld verdienen en de hele dag nog voor je hebben? Word dagbladbezorger van de PZC. Een goede bijbaan voor jong en oud! De PZC is op zoek naar enthousiaste, positief ingestelde mannen, vrouwen, jongeren (vanaf 15 jaar) die ervoor willen zorgen dat de ochtendkranten voor 07.00 uur bij de abonnees in de bus liggen. Momenteel zijn er nog enkele wijken in uw buurt vrij. Goede verdiensten en aantrekkelijke voorwaarden! Naast lichaamsbeweging en een vaste vergoeding zijn er veel extra's. Interesse? Bel gratis de afdeling Binnendienst Distributie 0800 - 023 51 11 of kijk op www.deleukstebijbaan.nl het alfabet van Zeeland vaak prima met een steunt]einde rug Help mee via giro 400 40 40 www.steunbartimeus.nl bartiméus 0 VERENIGING -SS,- woensdag 8 februari 2006 Opemngsvoordeel: De eerste 600 klanten van onze snijbloemenafdeling ontvangen een GRATIS Vatentijns cadeautje! KOUDEKERKE Galgeweg 5, 0118-551623 ma. t/m zat. van 9.30 - 17.30 uur januari en februari géén koopavond www.intratuin.nl Mensen in Nood helpt nomaden in Kenia Kenia. Op duizenden kilometers ten noorden van de hoofdstad Nairobi ligt het woestijn dorpje Torbi. Dorp is een groot woord voor een plek met tien hutjes. Na uren rijden over stoffige, hobbeli ge wegen komen we aan in het dorp. Kinderen hangen lusteloos tegen hun moeders aan. Eén moe der toont ons haar lege borsten, geen melk meer om haar tweeling te voeden. Een paar magere geiten en drie ezeltjes kijken ons suffig aan, hun botten duidelijk zichtbaar. Buiten het dorp liggen de kadavers van kamelen en koeien die de afgelopen maand massaal stierven. Er is geen water, al twee jaar heeft het niet geregend en het blijft ook deze maand angstvallig droog. Een ramp. Ontoereikende hulpprogram ma's. De droogte in het noorden van Kenia is een terugkerend feit. Het gebied is ongeveer 12 keer zo groot als Nederland. Twee perio des per jaar regent het, twee keer is het droog. Om te voorkomen dat mensen en dieren dood gaan van dorst en honger in de droge tijd, heeft Mensen in Nood met lokale hulporganisaties het zoge naamde Droogte Cyclus Programma opgezet. Daarmee kunnen de nomaden hun familie en vee door de droge periodes heen helpen, zodat ze niet langer afhankelijk zijn van noodhulp. In de regentijd wordt het water opgevangen in speciaal aangelegde bassins en put ten, zodat er voldoende water is tijdens de droge periode. Veeart sen houden het vee gezond, met inentingprogramma's en medicij nen. Met trainingsprogramma's zorgt Mensen in Nood er voor dat mensen niet meer alleen afhanke lijk zijn van hun vee. Het werk van Mensen in Nood steunt 1,5 mil joen nomaden in Kenia. Opdat ze de droge periodes kunnen overle ven. Maar... het is nu winter en de regen is al ruim twee jaar niet gevallen. De bassins raken leeg of zijn al uitgedroogd. Wat nu? Noodhulp is nodig Het Droogte Cyclus Programma van Mensen in Nood is niet in staat om deze extreme droogte op te vangen. Mensen in Nood financiert daarom met steun van de Nationale Postcode Loterij extra brandstof en onderhoud voor de pompinstallaties die nu overuren draaien. Dit zijn de enige water bronnen voor tienduizenden men sen, die soms op dagen lopen afstand van de pompinstallaties wonen. Mobiele watertanks rijden naar de afgelegen dorpen, om de mensen van minimale hoeveelhe den water te voorzien. Ze rijden ook naar Torbi. Meer informatie vindt www.mensenlnnood.nl. U kunt ons werk steunen via Giro 667, Den Haag. Helpt u mee? Ménsen in Nood Cordf Cyclamen Glazen vaasjes Grootbloemig, in diverse kleuren. Diverse kleuren, hoogte 25 cm. Per stuk van 2,99 nü 4 AQ Per stuk 2,99 ±f nü 3 halen, 2 betalen! Blad boeket Decoratief boeket in diverse kleuren, van 6,99 nü gg Bloembollen in houten kistje Decoratief kistje met diverse soorten bloembollen. Van 5,99 nü 3,99 Voorjaars arrangement Salim hengselmand opgevuld met voorjaarsbloemen in vrolijke kleuren. van 9,95 nü "j gg Fleurig boeket In diverse kleuren. Van 9,99 nü Boeketvaas Glazen vaas van dik, helder glas. Van 4,99 nü Rolluiken Garagedeuren Zonwering AMBIANCE ZONWERING Livingstoneweg 8 4462 GL Goes Tel. 0113-222 231 Schelde Rijnweg 6 4691 RW Tholen Tel. 0166-602 823 Kijk voor meer informatie over onze openingstijden op onze website www.ambiance-zonwering.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28