PZC Rustpunt tussen vliegende tackles Talenten melden zich in Oostburg Acasuso in z'n element Simone de Klerk krijgt A-licentie Tholenaar Copain Kortland is dragende speler bij Belgische club Cappellen Terug naar Tholense Boys Middelburgse schakers laten zich verrassen Jeugd oogst succes in veldduatlon Bowlers Goes blijven aan de leidiije Minderhoud scoort in Emmeloorf No Fear moet knokken voor punt Dressuurclinic in Renesse Pardon vindt haar draai in Z1 uitslagen Bandstootstrijd blijft spannend romwaaai agenda gen" More Energr, dinsdag 7 februari 2006 Na zeven seizoenen bij RBC, nam Nintunze 'Copain' Kort land noodgedwongen de afslag richting België. De Tholenaar liet het profbestaan achter zich en koos voor Cappellen. Bij die club is de middenvelder uitge groeid tot een dragende speler, die zoekt naar een combinatie van presteren en plezier. „Dat gaat prima samen in België. door Barry van der Hooft MALDEGEM - Eerst even een misverstand rondom zijn voor naam uit de weg ruimen. Is het nou Nintunze, de naam die op het wedstrijdformulier staat, of toch gewoon Copain? „Nintunze is mijn doopnaam, maar mijn ouders noemen me al van kleins af aan Copain", legt Kortland uit. „Sindsdien noemt iedereen me zo." MALDEGEM - Copain Kortland woont sinds kort in Bergen op Zoom, nadat hij twee jaar in het cen trum van Antwerpen vlak bij de Groenplaats woon de. Hij probeert iedere week even af te reizen naar Tholcn, waar zijn ouders nog altijd wonen. Waar schijnlijk gaat hij daar ook ooit weer voetballen. Zijn jongere broer Jaben (24) ging vorig jaar stude ren en stopte daarom bij Tholense Boys. Copain Kortland verwacht dat hij over enkele jaren zal terugkeren bij de club waar het voor hem alle maal begon. „Die kans is vrij groot", zegt de middenvelder. „Want Jaben en ik willen graag nog eens samen in één elftal voetballen. En dan ligt het voor de hand dat dat bij Tholense Boys gaat gebeuren." Copain dus, het Franse woord voor vriend. En die heeft hij in middels genoeg bij Cappellen, waar de voetballer de op één na langst dienende speler binnen de selectie is. In zijn vijfde seizoen vinden Kortland en zijn club zich terug aan de top van de ranglijst. Het kampioenschap behoort tot de mogelijkheden, maar dan moet wel afgerekend worden met de lage middenmoter Maldegem. Dat blijkt op deze gure avond niet eenvoudig. De thuisploeg verweert zich met hand en tand en Kortland probeert als contro lerende middenvelder te allen tijde de rust te bewaren. Het lukt aardig en dat is een prestatie op zich, in het land waar scheidsrechters hun autori teit opzichtig laten gelden, de vliegende tackle door velen tot kunst is verheven en sponsors en genodigden tijdens de rust een stevige borrel naar binnen werken. Het is ook het land waar Cisse Severeyns nog altijd doelpunten maakt. De inmid dels 37-jarige spits kan terugkij ken op een glanzende carrière bij onder meer het Italiaanse Pi- sa, FC Antwerp en Germinal Ekeren, maar hij wil zijn voet balschoenen nog altijd niet op bergen. Bagage „Het is fantastisch om met hem samen te spelen", zegt Kort land. „Toen hij bij ons kwam spelen kende ik hem niet, maar hij heeft de afgelopen jaren prachtige verhalen verteld. Cis- se is één van de weinige Belgen die echt een mooi buitenlands avontuur heeft gehad. Bij Pisa heeft hij nog met Mario Been ge speeld en met FC Antwerp stond hij op Wembley in de fina le van de Europa Cup II. Ze ver loren met 3-1 van Parma, maar hij scoorde wel. Natuurlijk heeft hij ook mindere dingen meegemaakt, maar hij heeft wel enorm veel bagage. En voor on ze ploeg is Cisse nog steeds heel belangrijk." Tegen Maldegem raakt Seve reyns twee keer de lat en mede daardoor komt Cappellen niet Copain Kortland (rechts) zoekt de juiste oplossing in het duel met Maldegem. foto Wim Kooyman verder dan 0-0. De gedeelde kop positie is de ploeg daardoor kwijt, Dender EH staat nu al leen aan de leiding. De teleurstelling is na afloop van het gezicht van Kortland af te lezen. „Dit was weer zo'n ty pisch Belgische wedstrijd, een beetje kick and rush. Soms spe len we echt heel goed, maar veel tegenstanders nodigen ook niet uit om lekker te voetballen." De grote concurrent Dender is een fusieclub met torenhoge am bities. Bij Cappellen is die drang om het hogerop te zoeken iets minder nadrukkelijk aanwe zig, weet Kortland. „Maar van de grootste sponsor binnen de club mogen we best promove ren. Voor dit seizoen zijn er ook grote lichtmasten geplaatst om het allemaal wat aantrekkelijk te maken. Toch is de publieke belangstelling bij ons echt on dermaats. Als we tegen één van de topploegen spelen komen er tussen de duizend en twaalfhon derd toeschouwers. Maar gemid deld zitten we op vijf-, zeshon derd man publiek. Dat is echt dramatisch, omdat we nu voor het tweede jaar op rij in de top van de Derde Klasse spelen en een goede ploeg hebben." Bij RBC speelde hij tussen 1995 en 2001 112 competitiewedstrij den in het eerste elftal. Alleen in zijn laatste twee seizoenen kwam Kortland amper aan bod. „Na de promotie naar de eredivi sie hadden we een selectie van dertig man, met jongens als Jo hn Veldman, Regi Blinker, To- mek Iwan en Henk Vos. Daar kwam ik echt niet tussen." Toch is hij bij Cappellen in de prak tijk ook nog altijd een se- mi-prof, want Bart de Roover (die zelf nog een seizoen bij NAC speelde) laat zijn spelers vier keer per week trainen. Kort land maakt daardoor vaak lan ge dagen. „Ik werk nu drieënhalve dag als activiteitenbegeleider in een asielzoekerscentrum in Kapel len. In Nederland had ik al kor te tijd met minderjarigen ge werkt en dat doe ik nu weer. Het is boeiend en interessant. Je hebt met veel ellende te maken, maar haalt ook veel voldoening uit het werk. Volwassenen krij gen al na drie maanden ant woord en weten dan of ze het land uit moeten of de legaliteit in kunnen. Bij minderjarigen ligt dat anders. Daardoor kun je een band met ze opbouwen. Je leert ze echt kennen en probeert ze op weg te helpen." Contracten Kortland is via de club aan zijn huidige baan gekomen en is voorlopig nog niet van plan Cap pellen te verlaten. „Ze werken hier met contracten en daardoor speel ik hier volgend seizoen ook nog. Het is een gezellige en gemoedelijke club, waarmee het ieder jaar iets beter gaat. Ik heb het prima naar m'n zin, ook omdat ze hier wel van een feest je houden. Dat is belangrijk in België. Winnen wil ik altijd, maar met z'n allen aan de bar een biertje drinken hoort er ook bij. Gelukkig weten ze dat bij Cappellen prima te combine ren." GOES - Middelburg 2 heeft in de Zeeuwse hoofdklasse van de schaakcompetitie haar kopposi tie niet weten te behouden. Met een kleine nederlaag tegen de re serves van Souburg nam Vlissin- gen de koppositie over. Landau versloeg SVWZV en Goes kreeg De Zwarte Dame klein. Vlissingen-Landau 2 7,5-0,5: De Vlissingers deden goede zaken tegen het zwakke Landau 2. Eric Clarisse won snel met een koningsaanval en op de rest van de borden ging het er ook steeds beter uitzien. In het vierde uur werd de genadeklap uitgedeeld en stroomden de punten binnen. Enkel Hans Weiten remiseerde met Dick van der Wouw. Middelburg 2-Souburg 2 3,5-4,5: Souburg bracht de hoofdstedelingen een bittere ne derlaag toe. De Middelburgers kwamen nog wel op voorsprong door Sjaak Steijn die van Peter Noorlander won. Daarna was het Souburg dat de klok sloeg. Max Toetenel ver sloeg Alex Jonkheer in een da me-eindspel en teamleider Roel Schroevers versloeg netjes Sip- ke Cuperus. Toen ook Martin Koolhoven en invaller Rogier van Gemert de winst grepen, was het gedaan met de Middel burgers. SVWZV-Landau 1 2-6: De Axel aars hadden geen moeite met het gehavende Oostburgse acht tal. Het gemis van Ab van Hoe ve bij de Oostburgers is groot. En de afwezigheid van de sterk spelende Chris Lanckriet speel de de ploeg ook parten. Landau, dat sterk opkwam, had zo wei nig te duchten en won ruim. De Zwarte Dame 1-Goes 1,5-6,5: Eindelijk deden de Goe- senaren van zich spreken. Het toch niet zwakke De Zwarte Da me kon geen vuist maken tegen de gasten. Overwinningen van Joey Grochal, Rinus Burgerhoff, Louis Nieuwenhuijse, Jaap Pauptit en Erwin Kloosterman zorgden voor de flinke Goese overwinning. De Zwarte Dame 2-Zierikzee 4,5-3,5: In een echt degradatie duel bleven de punten in Krui- ningen. Hans Aangeenburg zet te de bezoekers nog wel op voor sprong, maar daarna ging het met wisselende kansen berg afwaarts met Zierikzee Cor Heijboer wist uiteindelijk de winst voor zijn team veilig te stellen. door Jeroen Dellebeke OOSTBURG - Björn Scherbeijn geldt als een groot talentje bij de minioren 3 en 4. De zwem mer van Scheldestroom was tij dens Speedo-wedsrijden in Oost burg op zowel de 50 meter vlin derslag als de 100 meter rugslag veruit de snelste. Scherbeijn met klokte op beide afstanden tijden van 37,66 en 1.25,37. De concurrentie in Ka- pelle kwam tegelijkertijd tot 42 seconden en 1 minuut 33. Met zijn tijden nestelt Scherbeijn zich ook in de top van de lande lijke Speedo-ranglijsten. Bij de meisjes in dezelfde catego rie ging op beide onderdelen de winst naar Sophie Bonte. De ne genjarige was net als Scherbeijn een klasse apart en tikte ook ruim voor de concurrentie aan. De 50 meter raffelde zij af in 43,32, de 100 meter rug ging in 1 minuut 34. Christiaan de Die, het broertje van Stefan de Die, was de snel ste op de 100 meter rugslag en 100 meter vrije slag bij de mini- oren 5. Op de 200 meter wissel slag moest de Schelde- zwem mer zijn meerdere erkennen in Sjoerd van de Poele (Koewacht), die een seconde voor hem eindig de in 3.09,18. Bij de meisjes was Rani Rootsae- rt van grote klasse. Met overwin ningen op de 100 meter rugslag en 200 meter wisselslag was zij veruit de sterkste. Echter op het koningsnummer, de 100 vrij, tik te Anouk Molewijk (Schelde) als eerste aan. De oudste jaargang zwom de 100 meter schoolslag en de zwa re 100 meter vlinderslag. Bij de jongens was de schoolslag een prooi voor Robin Hermans van Scheldestroom. Hermans moest op de vlinderslag Richard Os kam van De Schelde voor zich dulden. Vooral op de vlinder slag werd er hard gezwommen in Oostburg. Oskam klokte 1.23,77. Ter vergelijking, de nummer één in Kapelle noteer de 1.26,53. Bij de meisjes was de schoolslag voor Dunja Luteijn (Schelde). Zij finishte voor clubgenote Anouk Molewijk en Laura Re- ijm van De Honte. Rody Vanhijf- te (Scheldestroom) won op de vlinderslag. Hier was Veerle Pierar, eveneens van de Honte, de tweede. Tamara van de Pias- se (Bruinvis) kreeg de bronzen medaille. van onze sportredactie PANNINGEN - Tafeltennis ster Simone de Klerk heeft in het Limburgse Panningen het NK B-licenties senioren gewonnen. Daardoor verdien de de vijftienjarige scholiere uit Kloosterzande de A-licen- tie. Na de poulefase klopte De Klerk Sandra Meeuwsen van Branderstad (3-0), Francisca Davits van FvT (3-0), Mariëtte Holtermna van Hoonhorst (3-2) en Daniëlle Maas van Branderstad (3-2). In de finale rekende De Klerk af met Patricia Zwartjens van Branderstad: 3-2. Samen met Monique Posthu- ma (Goirle) werd De Klerk tweede in de dubbel. Na in de halve finale Bonsen/Liefers met 3-0 te hebben verslagen, werden ze met 3-1 geklopt door Leyten/ Willems. Natha lie van Wolffelaar van SAR werd tweede in het dubbel spel bij de C-licenties. Aan de zijde van Rianne Strik (Heer len) verloor ze de finale van Janneke Mulder en Annewy- ke Appels. Kwartfinale Kimberly 't Hooft van Middel burg werd bij de B-licenties in de kwartfinale uitgescha keld door Sandra Leyten. Dennis Verdurmen en Johan 't Hooft (beiden van SAR) kwamen bij respectievelijk de B- en C-licenties niet door de poulefase. VINA DEL MAR - Jose Acasuso viert zijn eindze ge op het tennistoernooi van Vina del Mar in Chi li. De 23-jarige Argentijn versloeg zondagnacht in de finale de lokale held Nicolas Massu in twee sets: 6-4 6-3. Acasuso voelde zich helemaal in zijn element op het gravel van Vina del Mar, want hij won er aan de zijde van zijn landgenoot Sebastian Prieto ook het dubbelspel. Het was de derde toernooiwinst in de tenniscar rière van Acasuso. Hij zegevierde eerder in Boeka rest (2004) en Sopot (2002). foto Ivan Aivarado/RTR van onze sportredactie ETTEN-LEUR - Dat de belang stelling in Zeeland voor de duat- lon- en triatlonsport de laatste jaren afneemt, was dit weekein de in Etten-Leur niet te merken. In ieder geval niet bij de jeugd. Er stonden nog nooit zoveel Zeeuwse jeugddeelnemers aan de start van de veldduatlon. En dat er ook enig jeugdig talent in Zeeland aanwezig is, bleek wel uit de resultaten. Zo was er een tweede plaats voor Christel Jans sen uit Aagtekerke bij de ju nior-vrouwen. Haar prestatie was vooral bijzonder omdat zij voor het eerst aan zo'n wed strijd deelnam. Robin Botman uit Middelburg mocht de derde prijs bij de junioren in ont vangst nemen. Bij de jeugd werd Thomas Oosterhuis uit Vlissingen derde en bij de pupillen nam Franklin van An- rooy uit Kapelle zelfs plaats op de hoogste trede van het po dium. Bij de jongste categorie kwam Damy Vader uit Middel burg als tweede over de finish. SCHEVENINGEN - Op de vijfde speeldag van de natie i' le league (5-mans) klasse IC behield het team van Goes-Belgium de eerste plaats. In Scheveningen rolde gemiddelden van 20 tot 25 kegels uit de bus, veelt dan die over de eerste vier speeldagen. Goes-Belo won de eerste wedstrijd met 3-0 van Blok Hellevoet ie Het tweede duel, met Sens épijkenisse, werd met 3-0 n loren, waarna Hofstede Rijswijk met 3-0 werd versla De behaalde zes punten stemden BV Goes-Belgium tfjliri den, temeer omdat de andere toppers er ook zes pakte EMMELOORD - Hans-Peter Minderhoud heeft afgelv. weekeinde bij wedstrijden in Emmeloord de GrandiW gewonnen. De uit Westkapelle afkomstige dressuunt i-eed Exquis Escapado met 71,11 procent naar de zege. 16 „Nadat ik in Vragender de 70 procent had overschre j was ik benieuwd hoe het vandaag zou gaan", zei Min: houd. „Exquis Escapado liep goed, hij gaf een goed voel en op een aantal foutjes na ben ik zeer tevreden.' TERNEUZEN - Het kostte de poolbiljarters van Pool; No Fear uit Terneuzen bloed, zweet en tranen om punt te pakken tegen Manglers uit Rotterdam. De tfc ploeg keek tegen een 1-3-achterstand aan, maar fo1 e nog op 4-4. Dimitri van de Wiele opende met een 8-5-; 111 in het 8-ball. Ronny Broeken kwam in het 9-ball b Amar Panday na een 3-10-achterstand nog op 9-10,e hij verloor het laatste frame. In het straightpool veri Marco van Tiel en Van de Wielen. Allan Frans had der terstand toen al teruggebracht tegen Metin Solmai een 2-6-achterstand volgde een fraaie reeks en Frans alsnog met 11-8. Van Tiel stelde met zijn 8-2-zegeop J Taytelbaum in het 8-ball een punt veilig. De thuisp bezet de derde plaats in de rangschikking in een p f waar zes van de acht ploegen aan elkaar zijn gewaagd RENESSE - De rijvereniging Renesse en de Schoc Ruiters organiseren zondag 5 maart een dressujnl H Tommie Visser geeft van 13.00 tot 17.00 uur een des stratie in manege Grol te Renesse. Tommie Visser traint bij Anky van Grunsven en heefl aantal paarden naar de Z-dressuur gereden. Visser zelf in de Grand Prix-categorie. De clinic in Renesse is doeld voor ruiters, die uitkomen in de klasses M enZ, té, WESTDORPE - Annabel Pardon heeft in de dressuur met Roma haar draai gevonden. De amazone Kapellebrug stuurde in de dressuurwedstrijd van deE teruiters in Westdorpe de Jacardo-dochter naar een tuigende overwinning. Met haar score van 194 pu:J kwam Pardon een fractie tekort voor een tweede i punt. „Helemaal niet erg", zei de 22-jarige amazone, rijd nog niet zo lang in deze klasse en de teller staati vijf winstpunten. Dus het gaat hard zat." De tw plaats was voor Ingeborg van Zeele uit Biervliet, die de merrie Decadent 188 punten verdiende. Kampioenschap bandstoten groot Sas van Gent voor teams op handi capbasis. Uitslagen tweede wed strijddag (eerstgenoemd tweetal wint): Johan van den Bergen/Jurgen Stracke-Rob Duitemeijer/Bertus van Ta- tenhove 40-39, Eddy Ranschaert/Rudy Pollet-Robbie Ballegeer/Hans van Oos ten 44-56, Aad Tuit/Didïer de Smet-Fran- cois Everaert/Adrie van der Hooft 37-61, Bert van der Maas/Bally Blanker-Willy Hamerlinck/Erik Klasen 41-33, Bert van der Maas/Bally Blanker-Albert Gouw/ Ben de Waal 41-55, Willy Hamerlinck/ Erik Klasen-Albert Gouw/Ben de Waal 44-39, Carlo van Dam/Rien Sandrini-Ro- bert Duitemeijer/Bertus van Tatenhove 78-41, Johan van den Bergen/Jurgen Stracke-Robby Ballegeer/Hans van Oos ten 40-48, Carlo van Dam/Rien Sandri- ni-Francois Everaert/Adrie van der Hooft 78-46, Bert van der Maas/Bally Blanker-Aad Tuit/Didier de Smet 41-34, Carlo van Dam/Rien Sandrini-Eddy Ranschaert/Rudy Pollet 78-40, Antoine Vermeersch/Willy Baart-Albert Gouw/ Ben de Waal 58-46. Eeklo. Huisleague bowlingvereni ging Sas van Gent. De Watergeus-Het Feestbeest 3-1, The Killers-'t Stremijn 0-4. Stand: 1. 't Stremijn 41-29.405, 2. Het Feestbeest 39-29.425, 3. De Water geus 35-28.839, 4. The Killers 21-27.380. Hoogste gamegemiddelde mannen: Franz Roeb 171,03 pins. Vrouwen: Ma rion de Leux 166,50. Hoogste game mannen: Werner de Leux 230. Vrou wen: Marion de Leux 226. Teams: 't Stremijn 700. Hoogste serie mannen: Werner de Leux 601. Vrouwen: Marion de Leux 622. Teams: Het Feestbeest 1886 pins. Orevo futsal Oostburg: Meeuw- sen-de Eenhoorn 6-5, Avance-Riemens 2-2, Blauwe Tulp-la Porte d'Or 3-2, Secu rity Nederland-l'Equipe 2-3, Oud Sluis-Polderman 0-5, Olympiakos-Drie Koningen 5-7. Hulst. Rayoncompetitie. Klasse A: OJB-ln den d'Waes 2 0-5, Den Dul- GOES - De kanshebbers tijdens de districtskampioenschappen bandstoten geven elkaar weinig toe. Poule noord kent vier lei ders met een punt verschil. In poule zuid zijn er twee leiders met twee punten voorsprong. Paul de Kort van De Kastanje werpt zich in poule zuid nadruk kelijk op als dé kanshebber voor de titel. Hij leidt de dans na vier ronden, ongeslagen en met het hoogste moyenne, 1.523. Henny van der Steen van ReHaWe geeft vooralsnog alleen op moyenne iets toe, 1.415, maar ook hij bleef nog zonder verlies. Clubgenoot Denis Hoogesteeger liet een steekje vallen en volgt op twee punten. In poule noord leidt Wim Zan- dee van ALM na vier partijen. Hij morste alleen tegen Theo de Looff van TOG een punt. Zan- dee wordt op een punt gevolgd door zijn clubgenoten Ellen Rie- mens en Hans van Belle. 4' 310 K'. laert-'t Jagershuis 2-3, Max Tence/Zaman Sport 2 6-5, Cafo te-Garage/Casteels 3-6, Morres/0) lec-Cafe Popeye 2-4. Klasse B: ckers-De Landbouw 4-6, Morres/C) lec 3-Roskam/vd Velde 5-6, te mann/Stuntmarkt-IZV/IBS 10-3, Rijschool-IZV/IBS 2 12-3, Zoutvs Reizende Man 2-2. or art Westdorpe. Dressuur LR Honteruiters. Paarden Z1/Z2: nabelle Pardon, Roma (Oranjer)l Ingeborg van Zeele, Decadent (Z> ind 188; 3. Femke van Goethem," (Honter.) 187. M1/M2: 1. NathafeL Bellegem, Nikita (Haringr.) 170;2. dy Boeckhout, Ulrich (Walcheren] 3. Vivianne Thijs, Nike (Luctor etE go) 154. L2: 1. Benjamin van Va Markant (Biezenr.) 176; 2. Ellen! Ramazotti (Hulst) 170; 3. Jolands idji ens, Rafiki (Oranjer.) 157. LI: U den Exter, Aviv Shakira (OranjerJ 2. Dieter Willems, Tristan (Hui 164; 3. Annelie de Waal, Tend» r (Hulst) en Mieke van den Bosch? ball (Hulst) 160. Pony's klasse H cat. DE: 1. Marjolein de Detter.Pï Z (Vlakter.) 154. L2 cat. CDE: I.Jsfltr de Koeyer, Figaro (Hulst) 166. LI D: 1. Lynn Sack, Snoet (Hulst) 172 Oostburg. Derde Speedo Jaars re wedstrijden. Jongens. 100 nv minioren5: 1. C. de Die (SCH)L1 2. S. van de Poele (ZCK) 1.31,65. A de Meyer (BRU) 1.34,37. 100 id school minioren6: 1. R. H» [m (ZVS) 1.31,27, 2. R. Oskam 1,33,69, 3. T. Mirrer (SCH) 1.38, m. vlinder minioren3 en 4: IT Scherbeijn (ZVS) 37,66, 2. M. fó ks (ZCK) 52,14, 3. M. Engelen (ZVSIj 200 m. wissel minioren5:1 S de Poele 3.09,18, 2. C. de Die 3.11 D. de Meyer 3.25,37. 100 m.rf minioren6: 1. R. Oskam 1.23,77, 1 Hermans 1.27,14, 3. T. Mirrer 11 100 m. rug minioren3 en 4:f3 Scherbeijn 1.25,37, 2. M, Er 1.47,15, 3. R. Vanhljfte (ZVS) 100 m. vrij minioren5: 1. C -J 1.16,67, 2. S. van de Poele 1.21, de Meyer 1.24,57. Meisjes, lij )p] rug minioren5: 1. R. Rootsaert 1.27,15 2. A. Molewijk (SCH) IJS m L. Reijm (HON) 1.33,75.100 m.* Ige? minioren6: 1. D. Luteijn (SCHi 1- ua( 2. W. Verhelst (SCH) 1.35,56 3* Gremberghe (ZCK) 1.35,62. 50 m der minioren3 en 4: 1 S. Bon:?. 43,32 2. E van Bunder (ZCK)45T Gelderland (ZCK) 46,12. 200 m miniorenö: 1. R. Rootsaert 3.07,1 Molewijk 3.09,35 3. L. Reijm 3! f 100 m. vlinder minioren6:1.1 hijfte (ZVS) 1.34,94 2. V. Pierar 1.36.84A 3. T. van de Plasse 1.36,84. 100 m. rug minioren3 1. S. Bonte 1.34,29 2. C. Bral 1.36,24. 3. L. Hermans (ZVS) L 100 m. vrij minioren5: 1.A.W 1.20,32 2. R. Rootsaert 1.23,023» ijm 1.27,78. or:? kill 04 dinsdag Zeeuwse kampioenschapp#! door. Locatie: tennishal TSI in Racketcentrum in Kapelle. 17.15 u Voetbal Betaald voetbal. Eredivisie: RBC-AZ, Sparta-G Vriendschappelijk: Terneuzen4 slag (19.30 uur), Hoek-OostMBiei (19.45 uur). jnb HM pJkUNEWNGJEg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 44