Rustpunt tussen vliegende tackles Talenten melden zich in Oostburg PZC Lau al na dag één poulewinnaar Acasuso in z'n element «SS® Tholenaar Copain Kortland is dragende speler bij Belgische club Cappellen Terug naar Tholense Boys De Broekert trainer WIK'57 Tafeltennisster De Klerk wint NK Minderhoud scoort in Emmeloori Honig naar winst in damstrijd Middelburgse schakers laten zich verrassen uitslagen Jeugd oogst succes in veldduatlon Bandstootstrijd blijft spannend BsmsassHi* 1 agenda dinsdag 7 februari 2006 Na zeven seizoenen bij RBC, nam Nintunze 'Copain' Kort land noodgedwongen de afslag richting België. De Tholenaar liet het profbestaan achter zich en koos voor Cappellen. Bij die club is de middenvelder uitge groeid tot. een dragende speler, die zoekt naar een combinatie van presteren en plezier. „Dat gaat prima samen in België. door Barry van der Hooft MALDEGEM - Eerst even een misverstand rondom zijn voor naam uit de weg ruimen. Is het nou Nintunze. de naam die op het wedstrijdformulier staat, of toch gewoon Copain? „Nintunze is mijn doopnaam, maar mijn ouders noemen me al van kleins af aan Copain", legt Kortland uit. „Sindsdien noemt iedereen MALDEGEM - Copain Kortland woont sinds kort in Bergen op Zoom, nadat hij twee jaar in het cen trum van Antwerpen vlak bij de Groenplaats woon de. Hij probeert iedere week even af te reizen naar Tholen, waar zijn ouders nog altijd wonen. Waar schijnlijk gaat hij daar ook ooit weer voetballen. Zijn jongere broer Jaben (24) ging vorig jaar stude ren en stopte daarom bij Tholense Boys. Copain Kortland verwacht dat hij over enkele jaren zal terugkeren bij de club waar het voor hem alle maal begon. „Die kans is vrij groot", zegt de middenvelder. „Want Jaben en ik willen graag nog eens samen in één elftal voetballen. En dan ligt het voor de hand dat dat bij Tholense Boys gaat gebeuren." Copain dus, het Franse woord voor vriend. En die heeft hij in middels genoeg bij Cappellen, waar de voetballer de op één na langst dienende speler binnen de selectie is. In zijn vijfde seizoen vinden Kortland en zijn club zich terug aan de top van de ranglijst. Het kampioenschap behoort tot de mogelijkheden, maar dan moet wel afgerekend worden met de lage middenmoter Maldegem. Dat blijkt op deze gure avond niet eenvoudig. De thuisploeg verweert zich met hand en tand en Kortland probeert als contro lerende middenvelder te allen tijde de rust te bewaren. Het lukt aardig en dat is een prestatie op zich, in het land waar scheidsrechters hun autori teit opzichtig laten gelden, de vliegende tackle door velen tot kunst is verheven en sponsors en genodigden tijdens de rust een stevige borrel naar binnen werken. Het is ook het land waar Cisse Severeyns nog altijd doelpunten maakt. De inmid dels 37-jarige spits kan terugkij ken op een glanzende carrière bij onder meer het Italiaanse Pi- sa, FC Antwerp en Germinal Ekeren, maar hij wil zijn voet balschoenen nog altijd niet op bergen. Bagage „Het is fantastisch om met hem samen te spelen", zegt Kort land. „Toen hij bij ons kwam spelen kende ik hem niet, maar hij heeft de afgelopen jaren prachtige verhalen verteld. Cis- se is één van de weinige Belgen die echt een mooi buitenlands avontuur heeft gehad. Bij Pisa heeft hij nog met Mario Been ge speeld en met FC Antwerp stond hij op Wembley in de fina le van de Europa Cup II. Ze ver loren met 3-1 van Parma, maar hij scoorde wel. Natuurlijk heeft hij ook mindere dingen meegemaakt, maar hij heeft wel enorm veel bagage. En voor on ze ploeg is Cisse nog steeds heel belangrijk." Tegen Maldegem raakt Seve reyns twee keer de lat en mede daardoor komt Cappellen niet Copain Kortland (rechts) zoekt de juiste oplossing in het duel met Maldegem. foto Wim Kooyman verder dan 0-0. De gedeelde kop positie is de ploeg daardoor kwijt, Dender EH staat nu al leen aan de leiding. De teleurstelling is na afloop van het gezicht van Kortland af te lezen. „Dit was weer zo'n ty pisch Belgische wedstrijd, een beetje kick and rush. Soms spe len we echt heel goed, maar veel tegenstanders nodigen ook niet uit om lekker te voetballen." De grote concurrent Dender is een fusieclub met torenhoge am bities. Bij Cappellen is die drang om het hogerop te zoeken iets minder nadrukkelijk aanwe zig, weet Kortland. „Maar van de grootste sponsor binnen de club mogen we best promove ren. Voor dit seizoen zijn er ook grote lichtmasten geplaatst om het allemaal wat aantrekkelijk te maken. Toch is de publieke belangstelling bij ons echt on dermaats. Als we tegen één van de topploegen spelen komen er tussen de duizend en twaalfhon derd toeschouwers. Maar gemid deld zitten we op vijf-, zeshon derd man publiek. Dat is echt dramatisch, omdat we nu voor het tweede jaar op rij in de top van de Derde Klasse spelen en een goede ploeg hebben." Bij RBC speelde hij tussen 1995 en 2001 112 competitiewedstrij den in het eerste elftal. Alleen in zijn laatste twee seizoenen kwam Kortland amper aan bod. „Na de promotie naar de eredivi sie hadden we een selectie van dertig man, met jongens als Jo hn Veldman, Regi Blinker, To- mek Iwan en Henk Vos. Daar kwam ik echt niet tussen." Toch is hij bij Cappellen in de prak tijk ook nog altijd een se- mi-prof, want Bart de Roover (die zelf nog een seizoen bij NAC speelde) laat zijn spelers vier keer per week trainen. Kort land maakt daardoor vaak lan ge dagen. „Ik werk nu drieënhalve dag als activiteitenbegeleider in een asielzoekerscentrum in Kapel len. In Nederland had ik al kor te tijd met minderjarigen ge werkt en dat doe ik nu weer. Het is boeiend en interessant. Je hebt met veel ellende te maken, maar haalt ook veel voldoening uit het werk. Volwassenen krij gen al na drie maanden ant woord en weten dan of ze het land uit moeten of de legaliteit in kunnen. Bij minderjarigen ligt dat anders. Daardoor kun je een band met ze opbouwen. Je leert ze echt kennen en probeert ze op weg te helpen." Contracten Kortland is via de club aan zijn huidige baan gekomen en is voorlopig nog niet van plan Cap pellen te verlaten. „Ze werken hier met contracten en daardoor speel ik hier volgend seizoen ook nog. Het is een gezellige en gemoedelijke club, waarmee het ieder jaar iets beter gaat. Ik heb het prima naar m'n zin, ook omdat ze hier wel van een feest je houden. Dat is belangrijk in België. Winnen wil ik altijd, maar met z'n allen aan de bar een biertje drinken hoort er ook bij. Gelukkig weten ze dat bij Cappellen prima te combine ren." KERKWERVE/ZIERIKZEE - Het bestuur van J dag-vierdeklasser WIK'57 heeft Patrick de Broekert"] gesteld als nieuwe trainer voor het seizoen 2006-20071 Broekert wordt bij de club uit Kerkwerve de opvc.j van Peter Aertssen. De Broekert (40) is momenteel nod speler actief bij de vereniging van voorzitter Bait jjj „Wij zijn heel blij met Patrick. Hij kent de club erj weet wat de spelers kunnen en niet kunnen. Hij wast ons de eerste keus", aldus Boot. Voor de Broekert, zelf woonachtig in Zierikzee, WIK'57 de eerste club als trainer. Boot: „Het is dek tie van Patrick om als trainer langs de kant te gaan su! maar als de nood aan de man komt kan hij ook nog® voetballen." Patrick de Broekert tekent bij WIK'57 een contract' één seizoen. PANNINGEN - Simone de Klerk heeft in Panning® j NK B-licenties senioren gewonnen. Daardoor verdie de vijftienjarige tafeltennisster uit Kloosterzandedel centie. Na de poulefase klopte De Klerk Sandra Mees sen van Branderstad (3-0), Francisca Davits van i (3-0), Mariëtte Holtermna van Hoonhorst (3-2) Daniëlle Maas van Branderstad (3-2). In de finale re) de De Klerk af met Patricia Zwartjens van Branders; 3-2. Samen met Monique Posthuma (Goirle) werd Klerk tweede in de dubbel. Kimberly 't Hooft van Middelburg werd bij de B-licen; in de kwartfinale uitgeschakeld door Sandra Leyten.Ê nis Verdurmen en Johan 't Hooft (beiden van SAR) fa men bij respectievelijk de B- en C-licenties niet dooi poulefase. EMMELOORD - Hans-Peter Minderhoud heeft afgdo weekeinde bij wedstrijden in Emmeloord de Grand i gewonnen. De uit Westkapelle afkomstige dressuunu reed Exquis Escapado met 71,11 procent naar de zege „Nadat ik in Vragender de 70 procent had overschrei was ik benieuwd hoe het vandaag zou gaan", zei Mind houd. „Exquis Escapado liep goed, hij gaf een goed, voel en op een aantal foutjes na ben ik zeer tevreden.' ZIERIKZEE - John Honig kwam in de onderlinge coe titie van damclub Zierikzee tot winst. Hij zegevierden Joost van Felius. Honig ontwikkelde gaandeweg depr zijn centrum goed en dwong Van Felius naar de In het late middenspel resulteerde een een dam voor Honig en dat was voldoende voor winst. Henk Koese en Cor Boot speelden een enerverende k strijd. Na een gelijkwaardige opening haalde Boot ei ter een mooie combinatie naar dam uit, maar Koesei die meteen afvangen. Wat resteerde was een vooni eindspel voor Koese. Het werd echter remise door sec tegenspel van Boot. Ineke Flikweert won verdiend van Chiel Poulisse na van haar kant sterk gespeelde partij. In het middec produceerde Poulisse enkele mindere zetten, waan Flikweert tenslotte een winnende stand op kon bouvre GOES - Middelburg 2 heeft in de Zeeuwse hoofdklasse van de schaakcompetitie haar kopposi tie niet weten te behouden. Met een kleine nederlaag tegen de re serves van Souburg nam Vlissin- gen de koppositie over. Landau versloeg SVWZV en Goes kreeg De Zwarte Dame klein. Vlissingen-Landau 2 7,5-0,5: De Vlissingers deden goede zaken tegen het zwakke Landau 2. Eric Clarisse won snel met een koningsaanval en op de rest van de borden ging het er ook steeds beter uitzien. In het vierde uur werd de genadeklap uitgedeeld en stroomden de punten binnen. Enkel Hans Weiten remiseerde met Dick van der Wouw. Middelburg 2-Souburg 2 3,5-4,5: Souburg bracht de hoofdstedelingen een bittere ne derlaag toe. De Middelburgers kwamen nog wel op voorsprong door Sjaak Steijn die van Peter Noorlander won. Daarna was het Souburg dat de klok sloeg. Max Toetenel ver sloeg Alex Jonkheer in een da me-eindspel en teamleider Roel Schroevers versloeg netjes Sip- ke Cuperus. Toen ook Martin Koolhoven en invaller Rogier van Gemert de winst grepen, was het gedaan met de Middel burgers. SVWZV-Landau 1 2-6: De Axel aars hadden geen moeite met het gehavende Oostburgse acht tal. Het gemis van Ab van Hoe ve bij de Oostburgers is groot. En de afwezigheid van de sterk spelende Chris Lanckriet speel de de ploeg ook parten. Landau, dat sterk opkwam, had zo wei nig te duchten en won ruim. De Zwarte Dame 1-Goes 1,5-6,5: Eindelijk deden de Goe- senaren van zich spreken. Het toch niet zwakke De Zwarte Da me kon geen vuist maken tegen de gasten. Overwinningen van Joey Grochal, Rinus Burgerhoff, Louis Nieuwenhuijse, Jaap Pauptit en Erwin Kloosterman zorgden voor de flinke Goese overwinning. De Zwarte Dame 2-Zierikzee 4,5-3,5: In een echt degradatie duel bleven de punten in Krui- ningen. Hans Aangeenburg zet te de bezoekers nog wel op voor sprong, maar daarna ging het met wisselende kansen berg afwaarts met Zierikzee Cor Heijboer wist uiteindelijk de winst voor zijn team veilig te stellen. door Jeroen Dellebeke OOSTBURG - Björn Scherbeijn geldt als een groot talentje bij de minioren 3 en 4. De zwem mer van Scheldestroom was tij dens Speedo-wedsrijden in Oost burg op zowel de 50 meter vlin derslag als de 100 meter rugslag veruit de snelste. Scherbeijn met klokte op beide afstanden tijden van 37,66 en 1.25,37. De concurrentie in Ka- pelle kwam tegelijkertijd tot 42 seconden en 1 minuut 33. Met zijn tijden nestelt Scherbeijn zich ook in de top van de lande lijke Speedo-ranglijsten. Bij de meisjes in dezelfde catego rie ging op beide onderdelen de winst naar Sophie Bonte. De ne genjarige was net als Scherbeijn een klasse apart en tikte ook ruim voor de concurrentie aan. De 50 meter raffelde zij af in 43,32, de 100 meter rug ging in 1 minuut 34. Christiaan de Die, het broertje van Stefan de Die, was de snel ste op de 100 meter rugslag en 100 meter vrije slag bij de mini- oren 5. Op de 200 meter wissel slag moest de Schelde- zwem mer zijn meerdere erkennen in Sjoerd van de Poele (Koewacht), die een seconde voor hem eindig de in 3.09,18. Bij de meisjes was Rani Rootsae- rt van grote klasse. Met overwin ningen op de 100 meter rugslag en 200 meter wisselslag was zij veruit de sterkste. Echter op het koningsnummer, de 100 vrij, tik te Anouk Molewijk (Schelde) als eerste aan. Schoolslag De oudste jaargang zwom de 100 meter schoolslag en de zwa re 100 meter vlinderslag. Bij de jongens was de schoolslag een prooi voor Robin Hermans van Scheldestroom. Hermans moest op de vlinderslag Richard Os kam van De Schelde voor zich dulden. Vooral op de vlinder slag werd er hard gezwommen doorSven Bakker GOES - Gareth Lau heeft zich al op de eerste dag van het Zeeuws kampioenschap indoor- tennis verzekerd van poule winst. De als vierde geplaatste Vlissinger rekende gisteren eerst af met Dennis van 't West einde (6-4) en versloeg daarna Sven Vermeulen met 5-3. Vermeulen eindigde als tweede in de groep door met 6-4 van Van 't Westeinde te winnen. Lau en Vermeulen stromen daar door als nummers één en twee van de poule door naar het hoofdschema. Lau speelt tegen de verliezer van de partij tussen zijn club genoot bij DOS Brian Dijkstra en de als eerste ingeschaalde René Lindenbergh. Vermeulen in Oostburg. Oskam klokte 1.23,77. Ter vergelijking, de nummer één in Kapelle noteer de 1.26,53. Bij de meisjes was de schoolslag voor Dunja Luteijn (Schelde). Zij finishte voor clubgenote Anouk Molewijk en Laura Re- ijm van De Honte. Rody Vanhijf- te (Scheldestroom) won op de vlinderslag. Hier was Veerle Pierar, eveneens van de Honte, de tweede. Tamara van de Pias- se (Bruinvis) kreeg de bronzen medaille. speelt daarentegen juist tegen de winnaar van de tweestrijd tussen Dijkstra en Lindenbergh, die vandaag nog wordt afge werkt. Harold Schipper, de nummer twee van de plaatsingslijst, won zijn eerste wedstrijd. De titelver dediger bij dit Zeeuwse kam pioenschap was met 7-3 de meer dere van Jurran Schut. Morgen wacht de wedstrijd tegen Ores- tis Molopodis, het derde lid van de poule. Schut won gisteren met 6-4 van Molopodis, waar door een zege van Schipper op Molopodis genoeg is voor Schut om door te gaan naar het hoofd schema. De als derde geplaatste Dylan Blackman komt pas morgen in actie. Blackman speelt dan te gen Jaap Moerland en Virgil Greeve. VINA DEL MAR - Jose Acasuso viert zijn eindze ge op het tennistoernooi van Vina del Mar in Chi li. De 23-jarige Argentijn versloeg zondagnacht in de finale de lokale held Nicolas Massu in twee sets: 6-4 6-3. Acasuso voelde zich helemaal in zijn element op het gravel van Vina del Mar, want hij won er aan de zijde van zijn landgenoot Sebastian Prieto ook het dubbelspel. Het was de derde toernooiwinst in de tenniscar rière van Acasuso. Hij zegevierde eerder in Boeka rest (2004) en Sopot (2002). foto Ivan Alvarado/RTR van onze sportredactie ETTEN-LEUR - Dat de belang stelling in Zeeland voor de duat- lon- en triatlonsport de laatste jaren afneemt, was dit weekein de in Etten-Leur niet te merken. In ieder geval niet bij de jeugd. Er stonden nog nooit zoveel Zeeuwse jeugddeelnemers aan de start van de veldduatlon. En dat er ook enig jeugdig talent in Zeeland aanwezig is, bleek wel uit de resultaten. Zo was er een tweede plaats voor Christel Jans sen uit Aagtekerke bij de ju nior-vrouwen. Haar prestatie was vooral bijzonder omdat zij voor het eerst aan zo'n wed strijd deelnam. Robin Botman uit Middelburg mocht de derde prijs bij de junioren in ont vangst nemen. Bij de jeugd werd Thomas Oosterhuis uit Vlissingen derde en bij de pupillen nam Franklin van An- rooy uit Kapelle zelfs plaats op de hoogste trede van het po dium. Bij de jongste categorie kwam Damy Vader uit Middel burg als tweede over de finish. Dressuur PSV De Braanjenhoek. Paarden klasse Z1/Z2: 1. Willeke Adriaanse, Invictus (Braanjenhoek) 185; 2. Ida Sinke, Odi Caprio (Weelr.) 180; 3. Diane van den Hummel, Never Know (Gouwe Reyers) 177. Tweede proef: 1. Willeke Adriaanse, Invictus, 181; 2. Ida Sinke, Odi Caprio, 179; 3. Janine Com- mee. Rolls Royce (Paardebloem) 169. M2: 1. Daniëlle Keijzer, HIS Midnight (Braanjenhoek) 159; 2. Jeanien Gisolf, Ty-Bo (Braanjenhoek 154; 3. Laura van Schelt, Proudly Present (Z-Bev.) 154. Tweede proef: 1. Daniëlle Keijzer, HIS Midnight, 163; 2. Jeanine Gisolf, Ty-Bo, 161; 3. Laura van Schelt, Proudly Pre sent, 149. Ml: 1. Evelien van Nieuwen- huis, ZRH Link (Z-Bev.) 139; 2. Ida Sin ke, Rodena, 131; 3. Korien de Vrieze, My Lady (Paardebloem) 130. Tweede proef: 1 Linda Blaak, Nimble (Braanjen hoek) 150; 2. Evelien Nieuwenhuis, ZRH Link, 149; 3. Korien de Vrieze, My Lady, 137. L2: 1. Anouck Erwich, Unique (Paardebloem) 165; 2. Evelien van Nieu wenhuis, Chippendale, 155; 3. Angeli- que Sinke, First Impression (Weelr.) 152. Tweede proef: 1. Anouck Erwich, Unique, 166; 2. Erleyne Brookman, Levi (Branjenhoek) 144; 3. Angelique Sinke, First Impression, 143. LI1Manoek Po- ley, Rody (Braanjenhoek) 169; 2. Linda Hansen, Djessy (Allround) 157; 3. Kris tel Oosthoek, Opus (Braanjenhoek) 155. Tweede proef: 1. Manouk Poley, Ro dy, 167; 2. Linda Hansen, Djessy, 159; 3. Kristel Oosthoek, Opus, 145. Pony's klasse L cat. DE: 1Daisy Mee- re, Lady Ramona (Paardebloem) 162. Tweede proef: 1. Lotte Princen, Jim (Br aanjenhoek) 150. ZSB-competitie, zesde ronde. Hoofdklasse: Middelburg 2-Sou- burg 2 3,5-4,5: 1. M. Westerweele-P. Uijtdewilligen 1-0, 2. W. van Wijnen-R. van Gemert 0-1, 3. M. Janssen-M. Kool hoven 0-1, 4. H.J. Meijer-R. Steijn 1-0, 5. S. Steijn-P. Noorlander 1-0, 6. A. Jonk- heer-M. Toetenel 0-1, 7. S. Cuperus-R. Schroevers 0-1, 8. S. Sanders-M. de Bock remise Vlissingen-Landau 2 7,5-0,5: 1. P. van Rooijen-R. Janssens GOES - De kanshebbers tijdens de districtskampioenschappen bandstoten geven elkaar weinig toe. Poule noord kent vier lei ders met een punt verschil. In poule zuid zijn er twee leiders met twee punten voorsprong. Paul de Kort van De Kastanje werpt zich in poule zuid nadruk kelijk op als dé kanshebber voor de titel. Hij leidt de dans na vier ronden, ongeslagen en met het hoogste moyenne, 1.523. Henny van der Steen van ReHaWe geeft vooralsnog alleen op moyenne iets toe, 1.415, maar ook hij bleef nog zonder verlies. Clubgenoot Denis Hoogesteeger liet een steekje vallen en volgt op twee punten. In poule noord leidt Wim Zan- dee van ALM na vier partijen. Hij morste alleen tegen Theo de Looff van TOG een punt. Zan- dee wordt op een punt gevolgd door zijn clubgenoten Ellen Rie- mens en Hans van Belle. 1-0, 2. H. Massink-J. van Hoorebei- 3. H Welten-D. v/d Wouw remise,! Wise-K. Dhuyvetter 1-0, 5. E. Driel-F. Dhuyvetter 1-0, 6. E. Claris Jansen 1-0, 7. W. Punt-H. Destcr 1-0, 8. G. de Pree-S. Kruit 1-0. S ZV-Landau 1 2-6: 1. S. Provee van Vliet 0-1, 2. J. de Meester-6 Clerck remise, 3. J. Damen-W S 1-0, 4. A. Steijaert-T. de Putter0-1,: Oosters-E. Bolleman remise, 6 K.6 newoud-P. Moens 0-1, 7. J. van! wenberg-B. Audenaert 0-1, 8. Mi woerd-A. Arendse 0-1. De Zwarü me-Goes 1,5-6,5: 1. W, Bliek-J. chal 0-1, 2. A. Hagenaars-R. Burg? 0-1, 3. P. v/d Borgt-R. v/d Braak re 4. A. Quakkelaar-L. Nieuwenhuijs 5. W. Meulblok-J. Pauptit 0-1,1 Dek-M. Luitwieler remise, 7. kt Gent-E. Kloosterman 0-1,8. R.Sfö Tholenaar remise. De Zwarte ft 2-Zierikzee 4,5-3,5: 1 E. StH Aangeenbrug 0-1, 2. R. Hoek va ke-B. de Graaf 0-1, 3. C. Heijboa* Veken 1-0, 4. J.K. Tolhoek-M. Kri# mise, 5. J. Capello-A. BandsmaM B. Koeman-H. Jukkenekke 1-0,7 van Stel-S. Spiegels 0-1,8. R. da lander-P. de Vrieze 1-0. Stand: 1. Vlissingen 12 matchpu' 35 bordpunten, 2. Middelbir; 10-31'/2, 3. Landau 1 9-32'./2, 4. Stt 8-28V2, 5. Souburg 2 8-25, 6. DeZ» Dame 1 6-26, 7. Goes 5-23V'z,8. DeZ te Dame 2 2-13'/2, 9. Zierikzee O-IK Landau 2 0-12. Lucky Day. 4-7-10-13-15-17-19-21-27-30-33-3 9-42-52-55-65-73-78. (onder voorbehoud) Eerste divisie. Fortuna Sittard-TOP Oss 2-1M 16. Van Galen 0-1, 27. Daemenlf Taiwo 2-1. Scheidsrechter; van&f Gele kaart: Kolsi (TOP Oss). Aanï schouwers: 1851. Mannen. Eerste klasse: LifeDe Delta Sport-Tachos 2 f EMM-DOS'80 25-14, Aristos-GHVJ White Demons 2-DESK 28-17,6 ijk-Artemis 28-24, d'n Boemel Sprint 17-23, VHC-Groene Ster 22 Tweede klasse: GSC-Heerle9H nado'70-Mixed Up 33-23, Avanv 24-17, Taxandria-Orion R 24-14, Ster75'2-PSV 2 23-17.Derde klas» ternos 3-White Demons 4 25-16 Beuk-Dubbel D 15-14, Blauw 2-Roem'98 15-25. Vierde klasseJ 2-Olympus/EMM 23-22. Vrouwen. Eerste k DOS'80 18-15, Aristos-Heerle I Swift H-HMC 16-23, Elshout- 23-15, PSV 2-lnternos 2 15-11 meg-DESK 8-17. Tweede klasse:: 2-GHV 19-22, HMC 2-Olympus Aristos 3-Mixed Up 10-15, Dong» te Ster'75 15-15, Blauw Wit-TornA 16-8, RHV-Artemis 12-13. s: 1 Ie -I iul-1 k dinsdag Tennis Zeeuwse kampioenschappen door. Locatie: tennishal TSI in w Racketcentrum in Kapelle. Aan 17.15 uur. Voetbal Betaald voetbal. Eredivisie: RBC-AZ, Sparta-Gfit Vriendschappelijk: Terneuzen-i slag (19.30 uur), Hoek-Oostb (19.45 uur).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38