PZC laatstegroetAil VAKANTIE IN SPANJE? dinsdag 7 februari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-maii: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Heden bereikte ons het droevige bericht van het overlijden van onze gewaardeerde collega mevrouw Bep Schrik-Hout Als medewerkster huishouding heeft mevrouw Schrik-Hout zich jarenlang ingezet voor de bewo ners van verzorgingshuis Nieulande. We wensen haar familie veel sterkte toe. Directie, medewerkers, bewoners, vrijwilligers Stichting Ter Weel AL teven tijden wordt, L ötcrvcn een bevrijding Verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zus, schoonzus en tante Marina Hendrika Cornelia Wisse-Zuijdwegt Marina in de leeftijd van 55 jaar. Wemeldinge: Gerard Wisse Wemeldinge: Jo en Ko Wilderom-Zuijdwegt Ad en Jan Spee-Zuijdwegt Toon en Jeannette Zuijdwegt-de Blok Neven en nichten Wemeldinge, 5 februari 2006 Dorpsstraat 75, 4424 GW Wemeldinge Er is gelegenheid om van Marina afscheid te nemen op woensdag 8 februari van 19.00 tot 19.30 uur in rouw- centrum Peter Butler, Maalstede late Kapelle. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 9 februari om 13.00 uur in het crematorium te Middel burg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de aula van het crematorium. Zo dapper heb je gestreden en zo moedig heb je het aanvaard Rust zacht Lieve Marina We zullen je erg missen Ellen en Norbert Jack en Nina Suzanne en Krijn Bas en Christel Jan en Inge Nico Jacqueline Jan Bas en Ineke Adrie en Lotti Ko en Esther Adriaan en Connie Na een ongelijke strijd, hebben wij afscheid moeten nemen van onze buurvrouw Marina Wisse-Zuijdwegt Wij wensen Gerard en verdere familie veel kracht en sterkte toe. Piet en Jacky Tom en Joke Henk en Lydia Gerard en Mirella Diana en Irene Ko en Co by Alle kinderen Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de echtgenote van onze medewerker Gerard Marina Wisse Wij wensen Gerard en de verdere familie veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Directie de Koeijer Transport BV Yerseke Na een ongelijke strijd hebben wij met verslagenheid kennisgenomen van het overlijden van de echtgenote van onze collega Gerard Marina Wisse Wij wensen hem en de familie veel sterkte toe in de komende tijd. Personeel De Koeijer Transport BV Yerseke Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het plotseling overlijden van ons lid Rob van Hoepen We wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden ouderenbiljartvereniging O.O.S. Westkapelle, 5 februari 2006 Want God had de wereld zo lief dat hij zijn enige Zoon heeft gegeven, opdat iedereen die in hem gelooft niet verloren gaat, maar eeuwig leven heeft. Johannes 3:16 Na een periode van ziekte heeft de Here uit ons midden weggenomen Zijn kind, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Pieternella Corbijn-Verhage Aagtekerke, 6 december 1932 Vrouwenpolder: 's-Gravenpolder: Hoogerheide: Veere: Gapinge: Zwijndrecht: Kortgene: Vrouwenpolder: t Vlissingen, 4 februari 2006 C. Corbijn Piet Corbijn Leny Corbijn-Wisse (in herinnering) Bart en Femke, Patricia, Alexander Tineke Corbijn en Jack Prop Bastiaan, Marijn en Aukje, Wout en Marleen, Tom en Diana Ko en Els Breel Kim en Hans, Willem André en Leny Corbijn Marcel en Elvera, Moniek Adri en Willie Minderhoud Willem, Lisa, Maartje Cees en Regina Corbijn Natasja Paul en Jolanda Corbijn Robin, Remon Kon. Wilhelminalaan 38 4354 BC Vrouwenpolder Mijn vrouw, onze moeder is opgebaard in rouw- centrum Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 7 februari van 19.30 tot 21.00 uur. Voorafgaande aan de begrafenis op D.V. woens dag 8 februari zal er een samenkomst worden gehouden om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt aan de Schoolstraat te Vrouwen polder. Voorganger: ds. K. van Hoek. Aansluitend zal om 14.15 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. Ze hield veel van bloemen Op zaterdagmorgen, 4 februari, is overleden mevr. N. Corbijn-Verhage We zullen haar aanwezigheid en betrokkenheid missen in de winkel. We wensen meneer Corbijn en de hele familie, in het bijzonder onze werkgevers Els en Paul, sterkte toe. Het personeel van Plus Corbijn Vrouwenpolder: Marko, Hugo, Lenneke, Anneke, Erika, Geke, Annemarie, Elly, Susanne, Manita, Heieen, Suzanne, Nicky, Rosanne, Tianda en Andrea Ons bereikte het droevige bericht van het over lijden van ons trouw lid, Mevr. P. Corbijn-Verhage We zullen haar spontaniteit missen. bestuur en leden afd Vrouwenpolder Ma, de laatste jaren vielen je tegen Je bent nu naar Pa en Jantje opgestegen En al doet het ons veel pijn We zouden blij moeten zijn Als dit is wat je verwachtte Moet het onze pijn verzachten Rust zacht lieve Ma en Oma Intens verdrietig, maar dankbaar voor alle zorg en liefde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan, na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken, onze lieve ma, schoonmoeder en oma Johanna Hoondert weduwe van Aalbregt Anthonius Martens in de leeftijd van 77 jaar. 's-Heerenhoek: Jantje t Breda: Jan en Marianne Monique en Kevin Marcha 's-Heerenhoek: Jeannie en Bas Chrétien, Remco 's-Heerenhoek: Ineke en Bas Desiree en Daniël Miranda Simone en Martin Heinkenszand: Annie en Jurgen Wim t Riny, Marco, Wouter Lewedorp: Tonny en Karin Romano, Raynaldo, Marissa Lewedorp, 5 februari 2006 Deltastraat 2 Correspondentieadres: Fam. Rijk-Martens, Marktstraat 12, 4453 AJ 's-Heerenhoek. Woensdag 8 februari zal er om 19.00 uur een avond wake worden gehouden in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna er in het mor tuarium naast de kerk gelegenheid is tot afscheid nemen en condoleren. De uitvaartdienst zal worden gehouden donderdag 9 februari om 10.30 uur in de parochiekerk te 's- Heerenhoek, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op het R.K. kerkhof aldaar. Na de begrafenis is er in "De Jeugdhoeve" gelegen heid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Als alles is volbracht... mag je rusten in vrede. Bedroefd vernamen wij het overlijden van onze zus en schoonzus Johanna Martens-Hoondert Familie Hoondert 's-Heerenhoek, 5 februari 2006 Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Na een periode waarin zij steeds meer beperkingen ondervond is toch nog vrij onverwacht overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maria Hendrika Poortvliet-Gillesse sinds 23 maart 1986 weduwe van Dirk Gerard Poortvliet. 18 juni 1924 f 5 februari 2006 Onze oprechte dank gaat uit naar allen die haarde laatste jaren hebben verzorgd en bezocht. Nico Poortvliet Hanneke Poortvliet - Nell Raoul en Margot Zorgcentrum Cleijenborch Dr. Maasstraat 4, kamer 121, Colijnsplaat Correspondentieadres Torendijk 87,4484 NC Kortgene. Een korte herdenking zal worden gehouden donder dag 9 februari om 13.15 uur in het Monuta Stilte centrum voor Noord-Beveland, dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Aansluitend zal om ongeveer 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats van Kortgene. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd Stiltecentrum. Voorafgaand aan de dienst is er nog van 15.00 tot 15.15 uur gelegenheid tot afscheid nemen in het stiltecentrum. Op 5 februari 2006 is toch nog onverwacht over leden onze lieve schoonzuster en tante Marie Poortvliet-Gillesse Gouda Rie en Teun de Koning-Pluister Rotterdam Betty en Tom Birkenhager-Gillesse Berlicum Jan Gillesse en Corine Potter Arnhem Kees Gillesse en Hella van den End Doom Neila en Frans Goettsch-Gillesse We zullen haar missen en wensen Nico, Hanneke en familie en vrienden alle sterkte toe. Na alle fijne jaren die ik met hem mocht beleven heb ik geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man Cor Nooten Breda, 11 december 1923 Vlissingen, 5 februari 2006 M. E. Nooten-van Duren Lange Zelke 85 4381 EX Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 10 februari van 11.45 tot 12.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtig heid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Op 6 februari jl. vond de uitvaartdienst en begrafenis plaats van onze lieve zus, schoonzus en tante Janna Dobbelaar-Goedhart weduwe van Bram Dobbelaar Zij werd 83 jaar. Een aantal goede jaren bracht zij door in Zorgcen trum "Poelwijk" te 's-Heer Arendskerke. De familie dankt alle medewerkers en vrijwilligers voor de aandacht en fijne zorg aan haar gegeven. Correspondentieadres: R. Goedhart, Akkerstraat 5, 5615 HP Eindhoven. iemand leeft voor zichzelf Niemand sterft voor zichzelf Wij leven en sterven voor God onze Heer Aan Hem behoren wij toe Dankbaar voor alle goede herinneringen, die zij bij ons achterlaat, geven wij u kennis van het overlijden van onze dierbare moeder, schoonmoeder, oma en overoma Celina Sophia Verreij sinds 18 november 1992 weduwe van Robertus van Pamelen in de leeftijd van 87 jaar. Kwadendamme: Riet en Bert Steenbakker van Pamelen Saskia en Ronald Inge, Kay Oostburg: Loes en Tonny Vanhulle- van Pamelen Dave en Tiziana Damian, Brandon, Terence, Laleisha, Noah "De Burght" Oostburg, 6 februari 2006 Correspondentieadres: Kroon wijksingel 15 4501 KD Oostburg De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 10 februari om 10.30 uur in de Parochiekerk van de Heilige Barbara te Breskens, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Samenkomst om 10.15 uur in de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in "De Ontmoeting" aan de Dorpsstraat te Breskens. Geen bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Familiebericht opgeven? Ga naar www.laatstegroet.nl voor een unieke en persoonlijk samengestelde condoleance- of rouwadvertentie. Direct geplaatst in het dagblad van uw keuze, "Onze hulp is van de HEER, die hemel en aarde gemaakt heeft. Psalm 121 Onze lieve vader, schoonvader, groot- en overgroot vader Bartel Goedbloed sedert 2 oktober 1991 weduwnaar van Hermina Catharina Goedbloed-Loodewijk oud-gemeentesecretaris van Domburg en de gemeente Domburg Serooskerke (W), Middelburg, 27 april 1916 5 februari 2006 is in de vroege morgen van 5 februari, na een lange periode van verzorging, vredig ingeslapen. Met liefde en dankbaarheid denken wij aan hem. Richmond (Canada): Douwe Goedbloed Dana Goedbloed-Stilling Abbotsford (Canada): Adriaan Goedbloed José Goedbloed-Hootsmans Mirjam en Trevor Cassidy, Aiden Reuben en Beckah Koen Middelburg: Emile Goedbloed Els Goedbloed-Wattel Dennis Jennifer en Daan Een woord van dank aan de verpleging van 't Gasthuis (afd. Molenwater) voor hun liefdevolle zorgen aandacht. Correspondentieadres: Emile Goedbloed Herberdsland 18 4337 CM Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op donderdag 9 februari a.s. in de Hervormde kerk aan de Markt 8 te Domburg. Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.30 uur, waarna de dienst zal plaatsvinden. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. Er is gelegenheid tot condoleren vanaf 15.15 uur in Hotel Ameville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Lieve Oma, We zullen je missen André en Loes Richard en Nicole Daan, Boris Michel en Ilona Karsten Ronald en Anne Na een liefdevolle verzorging in '"t Gasthuis", afde ling "Molenwater" te Middelburg is voorzien van het Heilig Sacrament van de Zieken overleden onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Pieternella Buijsrogge-Vermeulen sinds 8 april 1960 weduwe van Charles Maria Buijsrogge in de leeftijd van 94 jaar. Uit aller naam: A. J. M. Wondergem-Buijsrogge Correspondentieadres: Europa laan 64 4334 ED Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 10 februari van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcen trum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal om 15.00 uur de afscheidsdienst bij haar crematie plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot condole ren in de condoleanceruimte van het crematorium. Veel heb je ons gegeven veel heb je voor ons betekend plotseling uit ons leven gedreven blijf je in onze harten leven. Bedroefd omdat wij haar moeten missen, maar dank baar voor haar liefde en zorg, geven wij u kennis dat in de leeftijd van 94 jaar vredig van ons is heenge gaan onze lieve moeder, oma, overoma en schoon zuster Janna de Jonge-de Visser weduwe van Jacob de Jonge Goes: Jan en Nellie de Jonge-Potter Goes: Els de Mol-de Jonge Han de Mol (in herinnering) Ad Brans Biezelinge: Marian en Rinus Klippel- de Jonge Klein- en achterkleinkinderen Goes: C. G. de Jonge Goes, 4 februari 2006 Zorgcentrum "Randhof" Correspondentieadres: Meidoomstraat 7, 4462 TZ Goes. De afscheidsdienst zal worden gehouden donderdag 9 februari om 13.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Aanslui tend zal omstreeks 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op de Algemene Begraafplaats te Baarland. Voor aanvang van de dienst is er vanaf 12.30 uur ge legenheid om afscheid van haar te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum te 's-Gravenpolder gelegenheid tot condoleren. Onze moeder is gedurende 9 jaar liefdevol verzorgd in Zorgcentrum "Randhof" Verdrietig geven wij kennis van het overlijden van onze zus en schoonzus J. de Jonge-de Visser Goes: M. Baarends-de Visser C. Wirtz-de Visser T. de Visser-Weezepoel Op 1 januari 2006 is door gerechtsdeurwaarder W. E. C. A. Lochten, betekend een exploot van dagvaarding, ten verzoeke van Vitak Advocaten te Bergen op Zoom, waarin is opgeroe pen Judith Veugelers, laatstelijk wonende te Rilland aan Huize de Vliedberg 9, thans zonder bekende woon- of ver blijfplaats in Nederland of daarbuiten om op 8 mei 2006 om 10.00 uur, in persoon of bij gemachtigde, te verschijnen ter zitting van de Rechtbank Middelburg, sector kanton, locatie Middelburg aan de Kousteensedijk 2 te Middelburg. Een afschrift van dit exploot kan worden verkregen bij: Buys Partners B.V. gerechtsdeurwaarders Ondernemersweg 5 4691 SLTholen Dankbetuiging Voor uw blijk van medeleven die wij zowel persoonlijk! schriftelijk mochten ontvangen na het overlijden vannii- lieve vrouw, onze moeder en oma fohanna Korstanje-Kole echtgenote van Stoffel Korstanje zeggen wij u hartelijk dank. S. Korstanje Kinderen Goes, februari 2006 Kiein- en achterkleinkinderen Sterk als de dood is de liefde (Hooglied van Salomo) Het medeleven van zovelen tijdens haar ziekte en nal; overlijden van mijn dierbare echtgenote en onze me mam en oma Madeleine Josephine Vader-de Waard (Mady) heeft ons allen diep geroerd. Het heeft ons mede de kracht gegeven verder te gaanc; onze weg, hoewel het gemis blijft. Namens de familie, Hans J. Vader Biggekerke, februari 2006 In Memoriam In liefdevolle herinnering 4Pfl 7-2-2006 Lieve Dennis Die ongeluksdag blijft ons bij Toen was ons geluk ineens voorbij Ik weet niet hoe er mee om te gaan Omdat ik niet bij je kan staan Denken aan wat jou overkwam En plotseling alles ontnam Van alles wat je graag wilde Dat is nu één en één grote stilte Maardenken aan jou zal nooit overgaan Iedere dag ben jij steeds in ons bestaan Een grote leegte, een ontzettend gemis In onze harten blijf je altijd onze lieve Dennis Adrie Gré Paauwe Diana, Marcel Miranda, Michel Estelle '□JA GA NIET NAAR EEN STIERENGEVECHTEN STEUN MET HET BESPAARDE BEDRAG HET COMITÉ ANTI STIERENVECHTEN vul de bon in WEET NIET NEE DENK RUSTIG NA HELPVAN SPANJE OVER VAKANTIE- PRETTIGER PLANNEN MAAR VAKANTIELAND STEUN ALVAST HET MAKEN EN STEUN l€ COMITÉ ANTI COMITÉ ANTI STIERENVECHTEN STIERENVECHTEN r vul de bon m r vul de bon t D |A ik help de slieren als DONATEUR (min. 15,- p.|c-n ik betaal als vote 1 Q Ik machtig u om Tot wederopzegging' onderstaand bedrag al te schóe I van mijn rekening per Ij maand (J kwartaal !J halfjaar Q jaar Q ik ontvang liever een acceptgiro _J IA ik help de slieren met EEN GIFT en ik betaal als volgt: I IJ Ik machtig u éénmalig onderstaand bedrag af te schnjven Q Ik ontvang lievef een acceptgiro. I Q |A, ik wil graag meer informatie. I f— I miwwww LaJc I Stuur deze bon naar: Comité Anti Stierenvechien, Antwoordnummer I 51014,3501 VB Utrecht Postzegel hoeft niet mag wel. Graag zelfs. - dEEEMÜB GBXEQD - -

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28