l DOMMCUS BV t A Wat geven we haar terug voor alles wat Xe is kwij tg eraakt PZC 101 Geef om een oorlogskind maandag 6 februari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten:: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Dat ik besta is een eeuwigdurende verbazing die het leven is. Dankbaar en blij zijn wij met de geboorte van onze kleindochter *Yente Linéa Dochter van Judith de Jong-Tesselaar en ErikTesselaar Lewedorp, Vught 5 februari 2006 De trotse grootouders: Henk en Jeanette de Jong-Schreuder Overleden Dag buurman Ron wij zullen je missen wij wensen Joke, Tim, Ylja en Vera veel sterkte toe Benny, Petra, Joey en Demi Op vrijdag 3 februari is Thuisgehaald door haar Heer Bep Schrik-Hout Wij zijn verdrietig om haar overlijden, maar denken dankbaar aan de trouw waarmee zij als pastoraal medewerkster onze Gemeente mocht dienen. Haar man, kinderen en kleinkinderen bidden wij toe, dat ze zich gedragen mogen weten door God, zoals ook Bep zich gedragen voelde. Namens de kerkenraad en het consistorie van de Hervormde Gemeente te Yerseke, H.J. Reinders, predikant C. Geense, voorzitter E. Buringh, scriba Veel fijne herinneringen verzachten onze smart Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Voor ons vrij onverwacht is tot onze diepe droefheid van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader en opa Rob van Hoepen Ritthem, 23 maart 1940 Vlissingen, 5 februari 2006 A. van Hoepen-Westerbeke Rudi en Céline Leyla, Emma Marcel Papestraat 2 4361 BR Westkapelle De begrafenis zal plaatshebben op donderdag 9 februari om 12.15 uur op de begraafplaats te West kapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Jeugdgebouw, Markt 65 te Westkapelle. Heden overleed toch nog onverwacht onze zwager en oom Rob van Hoepen Op de leeftijd van 65 jaar. W. Westerbeke Z. Westerbeke-Wouters Korrie en Aad Elly en Johan en kinderen Westkapelle, 5 februari 2006 Wij hebben afscheid moeten nemen van onze buur vrouw A. J. Oosse-Bij de Vaate Wij wensen buurman, kinderen en kleinkinderen veel sterkte met dit verlies. Dhr. J.C. de Glopper Fam. van Splunter Fam. Bom 2 februari 2006 Serooskerke (sch) ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Want God had de wereld zo lief dat hij zijn enige Zoon heeft gegeven, opdat iedereen die in hem gelooft niet verloren gaat, maar eeuwig leven heeft. Johannes 3:16 Na een periode van ziekte heeft de Here uit ons midden weggenomen Zijn kind, mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Pieternella Corbijn-Verhage Aagtekerke, 6 december 1932 Vrouwenpolder: 's-Gravenpolder: Hoogerheide: Veere: Gapinge: Zwijndrecht: Kortgene: Vrouwenpolder: t Vlissingen, 4 februari 2006 C. Corbijn Piet Corbijn Leny Corbijn-Wisse (in herinnering) Bart en Femke, Patricia, Alexander Tineke Corbijn en Jack Prop Bastiaan, Marijn en Aukje, Wout en Marleen, Tomen Diana Ko en Els Breel Kim en Hans, Willem André en Leny Corbijn Marcel en Elvera, Moniek Adri en Willie Minderhoud Willem, Lisa, Maartje Cees en Regina Corbijn Natasja Paul en Jolanda Corbijn Robin, Remon Kon. Wilhelminalaan 38 4354 BC Vrouwenpolder Mijn vrouw, onze moeder is opgebaard in rouw- centrum Jobse, Sandenburghlaan 2 te Veere. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag 7 februari van 19.30 tot 21.00 uur. Voorafgaande aan de begrafenis op D.V. woens dag 8 februari zal er een samenkomst worden gehouden om 13.00 uur in de Gereformeerde Kerk Vrijgemaakt aan de Schoolstraat te Vrouwen polder. Voorganger: ds. K. van Hoek. Aansluitend zal om 14.15 uur de begrafenis plaats vinden op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid om de familie te condoleren in voornoemde kerk. Lieve Oma Bedankt voor al het oppassen, voor alle logeerpartijtjes en voor alle mooie verhalen. We missen je nu al! Kim en Willem Nooit meer een potje Rummikub Robin Dag oma tumtum Remon Na een ernstige ziekte is toch nog onverwachts van ons heengegaan, onze lieve zuster, schoonzuster en tante "De Heer was haar Herder" Nel Corbijn - Verhage In gedachten zal ze altijd bij ons blijven. Domburg: Riet van Rotten - Verhage f Kees van Rotten Aagtekerke: Gerrit Verhage Nel Verhage - Riemens Arnemuiden: Cor Verhage An Carnibella Aagtekerke: Willy Moens - Verhage Rinus Moens Neven en nichten Met droefheid geven wij u kennis, het overlijden van onze geliefde schoonzus en tante Pieternella Corbijn-Verhage Echtgenoot van C. Corbijn Oostkapelle: W. Jobse-Corbijn J. Jobse t Vrouwenpolder: J. Corbijn t W.P. Corbijn - v. d. Broeke J. v. d. Velde - Corbijn J. v. d. Velde t Vrouwenpolder: Neven en nichten Geven van liefde, een praatje, aandacht het was fijn om bij u te zijn. - Bedankt dat u mij als familie zag - Alexander, Patricia, Bart en Femke Met veel verdriet hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze lieve buurvrouw Nel Corbijn Wij wensen de buurman, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. J.M. Osté Joop en Jeanne Dorsman John en Ruth Deurloo In verband met het overlijden van onze moeder is Plus Supermarkt Corbijn te Vrouwenpolder op woensdag 8 februari a vanaf 12.00 uur gesloten. Els Breel - Corbijn Paul Corbijn Men moet in ieder groot genot een plekje schaduw lezen; daar moet aan iedere bloem een traan aan iedere zon een ondergaan aan iedere dag een avond wezen. Na een leven vol liefde, zorgzaamheid, dienst baarheid en belangstelling voor alles om haar heen overleed plotseling mijn lieve moeder, schoon moeder en onze trotse oma Willemina Pieternella Jobse-Broeksma Puck weduwe van Leonard Jobse 13 juni 1929 4 februari 2006 Oud Gastel: Peter en Anita Inge en Tim Sander Goes, Erasmusflat 905 Correspondentieadres Basilicum 7,4751 KR Oud Gastel Mijn moeder, schoonmoeder en onze oma is over gebracht naar rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar geen bezoek. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden woensdag 8 februari om 13.00 uur in kerkgebouw 'De Hoogte', Populierenstraat 29 te Goes, waarna om 15.00 uur de crematie plechtigheid zal plaatsvinden in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren voor aan vang van beide diensten en persoonlijk na de plechtigheid in de condoleanceruimte van het crema torium. Zij die onverhoopt geen rouwbrief hebben ontvangen kunnen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen ...je had de wind niet mee. Met groot verdriet, maar ook met diepe bewondering voor de wijze waarop hij zijn strijd heeft gestreden, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan mijn zorgzame man, onze lieve vader en lieve opa en over- grootopa Adrianus Hendrikus Kwaijtaal Arie t Vlissingen, 3 februari 2006 Rotterdam, 5 augustus 1926 Middelburg: Regina Kwaijtaal-van Opstal Roosendaal: Henny en Marjolein Rerny en Ilona Michel en Linseij Arnemuiden: Hans en Diny Martin en Mariëll Jaimy Eric en Margriet Jorian Arnemuiden: Bertus en Corry Wendy en Jorco Noan Layla en Niek Middelburg: Henk en Addy Joyce, Justin Gerbrandylaan 56 4333 BK Middelburg Mijn man is opgebaard in rouwcentrum Middelburg, Buitenhovelaan 1 Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 8 februari van 13.00 uur tot 13.30 uur. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematie plechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te sturen wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Komt tot Mij, allen die vermoeid en belast zijt, en Ik zal u rust geven. Bedroefd geven wij u kennis dat de HEERE op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen onze lieve zorgzame moeder, oma en overoma Leentje Knape-Krijgsman weduwe van Thomas Dungenis Knape in de leeftijd van 82 jaar. Heinkenszand: Tannie en Wim Dek-Knape Jan-Willem en Maureen Kyran Marco en Marjolein Kattendijke: Janneke en Marius Dek-Knape Marjan en Arjan Julian, Lydia, Rhodé Peter en Wilma Anna, Julia Wilma Lianne en Gerben Goes, 3 februari 2006 Correspondentieadres: Strandloperstraat 6,4451 DD Heinkenszand De rouwdienst zal worden gehouden D.V. woensdag 8 februari om 14.00 uur in rouwcentrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend omstreeks 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de rouwdienst is er van 13.15 tot 13.45 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Na afloop van de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou- Enige en algemene kennisgeving Met droefheid geven wij u kennis dat na een moeiza me laatste levensfase van ons is heengegaan mijn lie ve man, onze vader, opa en overgrootvader Matthëus Cornelis van 't Hoogt in de leeftijd van 83 jaar. Pietertjevan 'tHoogt-Faas Theo en Ina Danny en Angelique Sharon, Levy, Teddy Rody 's-Heer Arendskerke, 4 februari 2006 Correspondentieadres: Nijverheidsstraat 5a, 4458 AV 's-Heer Arendskerke De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Thuisgebracht Het levenspad is afgelopen de grens is bereikt, met laat ste kracht de hemel gaat nu voor haar open zij is voor im mer thuisgebracht. Maria Rommens-Vermorgen weduwe van Johannes Rommens in de leeftijd van 83 jaar. Er blijft altijd een plekje in ons hart. Henri Alfons Rommens t Wilhelm en Joke Rommens-Zachariasse Odette en Willem Rommens-Goedhart Fred Rommens Tom en Dieneke Rommens-Groenleer Klein- en achterkleinkinderen Middelburg, 3 februari 2006 Correspondentieadres: J. Rommens S andenburg 24 4385 GA Vlissingen Onze moeder is opgebaard in het rouwcentrum aan de van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Er is gelegenheid om van haar afscheid te nemen op dinsdag 7 februari van 19.00 uur tot 20.00 uur. Op woensdag 8 februari om 13.30 uur zal de uitvaartdienst plaatsvinden in O.L. Vr. Parochie, Singel 106 te Vlissin gen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 14.30 uur op de algemene begraafplaats te Vlissingen. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bo vengenoemd rouwcentrum. Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante C. Kik-Bil in de leeftijd van 84 jaar. Uit aller naam: Fam. Kik 3 februari 2006 Met droefheid geven wij u kennis, dat na een ernstige ziekte, de Heere uit ons midden heeft weggenomen, mijn geliefde zuster en onze lieve tante Catharina Bil echtgenote vanA.C. Kik in de leeftijd van 84 jaar We wensen de achtergebleven familie veel sterkte met dit verlies. Nieuwerkerk: J. Bil Gré en Adri Flikweert-Bil 3 Februari 2006 Zorgzaam zoals zij was is zij van ons heengegaan met de herinnering aan de gelukkige jaren die zij aan ons heeft gegeven. Vandaag hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoeder Isabella de Mul weduwe van Frederik Kegels 5 april 1916 t 3 februari 2006 Terneuzen: A. Diakakis-Kegels M. Diakakis t Westdorpe: L. Dellaert-Kegels C. Dellaert Terneuzen: R. Kemp-Kegels A. Kemp Hulst: T. Kegels Terneuzen: R. Kegels G. Kegels-Comergo Klein- en achterkleinkinderen Zorgcentrum "Bachten Dieke", kamer 104 Corr.adres: R. Kegels Swammerdamstraat 1 4532 KT Terneuzen Moeder is op haar kamer in "Bachten Dieke De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uit genodigd, wordt gehouden op woensdag 8 februari om 10.00 uur in de Emmaüskerk, Alb. Thijmstraat te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28b te Ter neuzen. Samenkomst in de kerk. Gelegenheid tot condoleren bij het verlaten van de kerk. Een woord van dank aan het personeel van "Bachten Dieke", voor de goede en liefdevolle verzorging die moeder van hen heeft mogen ontvangen. Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Op 90-jarige leeftijd is overleden onze lieve vader, schoonvader en opa Gerardus van der Slikke Luitenant-kolonel b.d. der Militaire Administratie weduwnaar van Aaltje Maria van de Merwe Breda, t Middelburg 4 november 1915 4 februari 2006 Wijdewormer: Hans en Dorine van der Slikke-Jambroes Julie Amsterdam: Teun en Karin van der Slikke-Backhaus Valerie Amsterdam: Gert Jan van der Slikke Amsterdam: Jeroen van der Slikke Thomas Fabian Correspondentieadres Noorderweg 120 1456 NM Wijdewormer De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. "Onze hulp is van de HEER, die hemel en aarde gemaakt heeft Psalm 121 IOnze lieve vader, schoonvader, groot- en overgroot- vader Bartel Goedbloed sedert 2 oktober 1991 weduwnaar van Hermina Catharina Goedbloed-Loodewijk oud-gemeentesecretaris van Domburg en de gemeente Domburg Serooskerke (W), Middelburg, ij! 27 april 1916 5 februari 2006 j! is in de vroege morgen van 5 februari, na een lange periode van verzorging, vredig ingeslapen Met liefde en dankbaarheid denken wij aan hem. Richmond (Canada): Douwe Goedbloed Dana Goedbloed-Stilling jj Abbotsford (Canada): Adriaan Goedbloed José Goedbloed-Hootsmans Mirjam en Trevor Cassidy, Aiden Reuben en Beckah Koen Middelburg: Emile Goedbloed Els Goedbloed-Waltel Dennis Jennifer en Daan Een woord van dank aan de verpleging van 't Gasthuis (afd. Molenwater) voor hun liefdevolle zorg en aandacht. Correspondentieadres: Emile Goedbloed f Herberdsland 18 jj 4337 CM Middelburg ij! De dienst van Woord en Gebed zal plaatsvinden op jp donderdag 9 februari a.s. in de Hervormde kerk aan i de Markt 8 te Domburg. Aldaar is er gelegenheid lot ij afscheid nemen van 13.00 tot 13.30 uur, waarna de dienst zal plaatsvinden. De crematieplechtigheid zal in besloten familiekring plaatsvinden. I Er is gelegenheid tot condoleren vanaf 15.15 uur in Hotel Ameville, Buitenruststraat 22 te Middelburg. Word nu lid van Unicef en bel 0800 - 1133 www.unicef.nl Mekdes komt uit Ethiopië. Een land waar 75% van de inwoners niet beschikt over veilig drinkwater. Basisvoorzieningen. Een recht voor iedere Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novib.nl HOE GROOT IS JOUW WERELD

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28