Dammers blijven in hoofdklasse SSV'65 heeft het Tiende zege biljarter Sturm één helft moeilijk PZC Oemoemenoe is dicht bij behoud De Stormvogel veel te soft voor De Rog Prijzenkast Lijnema J raakt aardig gevuld 1 I Vrouwen van EMM verslaan koploper Zege op Huissen 2 maakt einde aan degradatiezorgen 's-Gravenpolder Derde plaats Middelburgse damclub Belangrijke zege BC Vlissingen wbljj uitslagen agenda maandag 6 februari 2006 door Koen de Vries 's-GRAVENPOLDER - De dam mers van PWG/'s-Gravenpolder hebben zich zaterdag verzekerd van een langer verblijf in de hoofdklasse. Het Zuid-Beveland- se tiental versloeg Huissen 2 MIDDELBURG - Dankzij een 12-8-overwinning op de reser ves van Gorinchem is de Middel burgse damclub op de derde plaats geëindigd in de tweede klasse E. De Middelburgers traden met slechts negen man aan, maar te gen het zwakke Zuid-Hollandse team bleek dat geen probleem. Vooral combinatief was Middel burg veel sterker dan de tegen stander: Arie Kammeraat profi teerde al op de twaalfde zet van een ernstige fout en later sloe gen ook Jaap de Jonge, David Davidse en Gerard Krijger ver nietigend toe. Wim Koppejan zorgde voor de vijfde zege: hij blies een vleugel van zijn oppo nent op. Twee Middelburgers lie pen zaterdag tegen een neder laag aan: Frans Blaas verloor op de klok en Ad Trapman liep in een dam. PWG 's-Gravenpolder 2 won za terdag met gemak van Meurs/Denk en Zet 3 uit Culem- borg. Het piepjonge Gelderse team keek al snel tegen een 8-0-achterstand aan. Adrie van de Schraaf, Ko Louwerse, Dan ny de Jager en René Dusebout kenden geen pardon en wonnen probleemloos. Daarna bleek er toch ook veel talent schuil te gaan bij de bezoekers, want Jan van Beeck moest zich gewonnen geven en Rianka Rentmeester kon maar ternauwernood een punt veiligstellen. Een winstpar tij van Niels Roelofsen en een aantal remises resulteerden in een ruime 14-6-overwinning voor PWG 2. met 13-7, waardoor het gat met de concurrentie één wedstrijd voor het eind van de competitie groot genoeg is. Het 's-Gravenpolderse tiental bekeek de hoofdklasse dit jaar van een andere kant dan het ge wend was. De afgelopen jaren streed de ploeg steeds mee om een plaats in de hoogste klasse van Nederland. Door het ver trek van Johnny de Leeuw en Bennie Provoost werd echter zo veel kwaliteit ingeleverd dat 's-Gravenpolder opeens geen ti telkandidaat meer was, maar de gradatiekandidaat. Dat het vertrek van De Leeuw en Provoost een zware aderla ting betekende bewijst het twee tal keer op keer in de ereklasse. Beide spelers dragen vele pun ten bij aan hun teams, respectie velijk Angarde Informatica uit Tilburg en Meurs Denk en Zet uit Culemborg. Bovendien floreerden verschil lende Bevelandse dammers be ter met De Leeuw en Provoost in het team. Vroeger was een re mise voldoende voor een posi tief teamresultaat. Nu moest er soms gewonnen worden. Oude garde De oude garde van 's-Gravenpol der knapte zaterdag tegen Huis sen 2 het vuile werk op. De nes tors Kees Rijk (63) en Aart Wal raven (63) en de (iets) jongere Jaap Veerhoek, Jan van de Wete- ringh en Andres van den Berge namen plaats achter de hoogste borden, waardoor de 'jeugd' punten kon scoren tegen de zwakkere dammers van Huissen 2. Die jongelingen van de Zuid-Bevelandse ploeg kweten zich prima van hun taak. Na drie uur dammen haalde Arjo Kousemaker de eerste zege bin nen en niet veel later namen Martijn Rentmeester en Henk Gunter de felicitaties in ont vangst. Ruim voor aanvang van de eerste tijdnoodfase stond er al een riante 6-0-voorsprong op het scorebord. De spelers van 's-Gravenpolder zijn Kousemaker veel dank ver schuldigd. De 34-jarige Goese- naar boekte zijn zesde competi tiezege, een score die hij niet eer der haalde. En ook Martijn Rentmeester doet het verrassend goed. Hij werd dit seizoen met zijn zeven tien jaar voor de leeuwen ge gooid, maar handhaafde zich uit stekend. Zaterdag boekte hij zijn vierde zege. Zelf blijft hij nuchter onder zijn succes. „Ik krijg niet de sterkste spelers te genover me. Vandaag speelde ik tegen een invaller. Dan is het een stuk eenvoudiger. Ik word langzaam gebracht." Na de 6-0-voorsprong liep 's-Graven- polder uit naar 9-5 en leek de buit binnen. Toch was de zege nog ver weg. Kees Rijk en Jaap Veerhoek moesten vechten voor een puntje en de situatie op het bord van Erwin Hamers was on duidelijk. Toen Rijk vrede sloot met Leijsen ging er een zucht van opluchting door Ons Dorps leven in 's-Gravenpolder. In elk geval was één punt binnen. „Het was even keihard wer ken", erkende Rijk, „maar in dit soort standen ben ik op mijn best." Lang daarna wist ook Veerhoek een puntje binnen te halen en het slotakkoord was helemaal voor de thuisploeg. Hamers leg de met enkele slimme manoeu vres Weijman het zwijgen op. 's-Gravenpolder speelt ook ko mend seizoen in de hoofdklasse. Met een bijrol als dit jaar stelt de ploeg zich niet opnieuw tevre den. „We hebben de ambitie om weer in de top mee te doen", stel de Arjo Kousemaker nadrukke- Arjo Kousemaker boekte zaterdag tegen Huissen 2 zijn zesde competitiezege. foto Willem Mieras van onze sportredactie OOST-SOUBURG - Zater dag-eersteklasser SSV'65 had het in een oefenduel met Zaam- slag één helft moeilijk. Daarna maakten de Goesenaren korte metten met de tweedeklasser. Het werd 5-1. SSV'65-Zaamslag 5-1: Zaam- slag speelde een sterke eerste helft. Na acht minuten nam de ploeg de leiding door Peter Die- leman. Nog voor de pauze liet Chukwugbo de gelijkmaker no teren. Na de rust werd het klass- everschil tot uitdrukking ge bracht met doelpunten van Hila ry Chukwugbo, Paul Bom, Björn Langeveld en Dennis van der Welle. RCS-MOC17 5-4: Al in de zesde minuut zette Joey van de Zweep de thuisploeg op voorsprong. Daarna kwam MOC, de nummer zeven in de derde klasse A van het zondagvoetbal, op een 2-1-voorsprong. Van de Zweep bracht de ploegen op gelijke hoogte, maar MOC ging rusten met een 3-2-voorsprong. Na rust scoorden Dennis de Nooijer (penalty), Aschraf Elhrouz en Dangelo Martien voor RCS. VLISSINGEN - De Vlissingse basketbalmannen verloren in Breda van Barons. De vrouwen- ploeg won het duel om de twee de plaats van Barons 2. Barons - BC Vlissingen 89-52: Vlissingen moest het in Breda doen met slechts zes spelers. De ploeg zat nooit in de wedstrijd. Na 29-14 in het eerste kwart was het 46-24 bij rust. Het werd uiteindelijk 89-52. Scores BC Vlissingen: Erwin Hil- bert 18 punten, Tommy Radkie- wicz 13, Jeffrey van Driel 9, Sjors van der Poel 6, Stefan Schier 4 en Wilfred Klap 2. Vrouwen: BC Vlissingen - Ba rons 2 71-41: In de wedstrijd om de tweede plaats speelden de vrouwen van BC Vlissingen een ijzersterke eerste helft. Verdedi gend werd het Bredase spel vol ledig ontregeld, terwijl de aan val op volle toeren draaide, zo dat de stand bij rust 40-14 was. Na de pauze beperkte Barons de schade tot 71-41. Mark van Diest scoorde voor de Brabanders. Dauwendaele-Terneuzense Boys 0-3. Terneuzense Boys was meer in balbezit en kreeg ook de beste doelkansen. Marco Faas- sen was met drie doelpunten de man van de wedstrijd. Nieuwdorp-Hoek 2 4-0: Nieuw- dorp was feller en slagvaardi ger. Bij rust was het 2-0 door doelpunten van Teun Rentmees ter (strafschop) en Robert Baas. Na rust scoorden Niels Mulder en Ferhan Topal. Heinkenszand-Rillandia 0-2: Rillandia verdiende de zege. In de eerste helft werd dat geaccen tueerd met een doelpunt van Me- hmet Dolma. Na de doelwisse- ling zorgde Raimon Schouten voor 0-2. Goes-HVV'24 0-3: HW'24 speel de een sterke wedstrijd op het kunstgras in Goes. De Zeeuws-Vlamingen kregen tallo ze kansen bij uitvallen. Bert Le- cluyze Kana da Rosa Bernardo en Jari Vyane scoorden. Kwadendamme-Breskens 1-1: Het duurde tot ver in de tweede helft voordat de bezoekers de lei ding namen via Johnny de Jae ger. Tien minuten later maakte Martin Smaardijk 1-1. Patrijzen-Luctor'88 1-7: - Patrij zen onderschatte Luctor'88. Bij rust was het 1-3. Bij 0-2 scoorde Edwin Capello voor de thuis ploeg. Na rust liep Luctor'88 uit naar een riante zege. Bernard Prevost (2x), Erik de Groene, Martijn Priem, Ron Tempelaars (penalty), Dirk-Jan Schipper en Thijs van den Dries scoorden. Vlissingen-Zierikzee 4-3: Bij de rust stonden de ploegen nog op 2-2, maar na rust liep Vlissin gen verder uit. De doelpunten van Vlissingen werden gemaakt door Mervin Niemantsverdriet (2), Jason Blommaert en Jac ques Blijlevens. Walcheren-Zeelandia-Middel- burg 4-3: Na twaalf minuten zet te Bart Felius de thuisploeg op 1-0. De reactie kwam drie minu ten later van Joël le Due: 1-1. De gasten kwamen vervolgens via een strafschop, die door Freerk Koelma werd binnenge- schopt, op voorsprong. Michel van Dalen bepaalde de rust stand op 2-2. Na rust liep Walcheren via Bart Felius en Jeffry Beenhouwer uit naar een 4-2-voorsprong. Bouba Keita bepaalde de eindstand op 4-3. door Joop van den Oudenhoven WISSENKERKE - Gilles Sturm uit Serooskerke heeft voor de tiende keer het biljarttoernooi om de Grote Prijs Spuitpleister- specialist J. Mathia gewonnen. Hij won in de A-groep. De zege in de B-groep ging naar Frans Meulenberg uit Kamperland. Gilles Sturm won de zeventien de editie van het grootste (64 deelnemers) en oudste (17 jaar) libretoernooi in de regio met gro te overmacht. De finale in de A-groep mocht nauwelijks een finale genoemd worden. Het was schrijnend om te zien hoe weinig tegenstand Sturm kreeg. Al na een paar beurten gaf zijn tegenstander Kees Davidse uit Meliskerke zich gewonnen. De Walcherenaar had zijn kruit wel licht verschoten in de zenuwslo pende halve finale tegen Toon Rijnberg uit Burgh-Haamstede. Sturm startte ijzersterk in de fi nale, maar de tegenstand was erg pover. In zeventien beurten - met slechts één beurt waarin hij niet scoorde - denderde Sturm naar de finish. Bij 100-25 schroefde de winnaar zijn keu uit elkaar. Davidse kreeg slechts twee troostprijzen: de tweede plaats en de hoogste toer- nooiserie met 24. Sturm had heel wat meer moei te de finale te bereiken. Jaques Feijen uit Vlissingen bleek een lastige tegenstander in de halve finale. Sturm: „Ik was vooraf erg gemotiveerd om hier mijn tiende zege te pakken. Ik speel de gemakkelijk en het zat Kees niet mee in de finale. De druk lag bij hem. Ik heb al zo vaak in de finale gestaan. Typisch is dat ik hier nog nooit als tweede ben geëindigd. Als ik in de finale sta, ben ik blijkbaar moeilijk te kloppen." In de B-groep was het wel tot het laatste moment spannend. Al in de halve eindstrijd was er het nodige vuurwerk te zien. Remko Blok uit Colijnsplaat en Henk van Overbeek gaven el kaar geen duimbreed toe. Laatstgenoemde had aan de fi nish net iets over en won met 40-35 na slechts 11 beurten. Blok zou in de strijd om de der de plaats laten zien dat hij net zo goed in de finale had kunnen staan. Met een moyenne van 5.71, het hoogste van het toer nooi, en een hoogste serie van zestien sleepte hij in zijn slotpar- tij tegen John Kodde uit Vrou wenpolder een paar troostprij zen in de wacht. Van Overbeek nam in de finale snel het heft in handen tegen Kamperlander Frans Meulen berg, maar die liet zich niet im poneren. Toen het 28-28 stond, liep Van Overbeek weg met vijf en zeven en de strijd leek be slist. Maar ook nu vocht Meulen berg terug. Bij 42-36 in zijn na deel maakte hij een serie van twaalf om de partij daarna met een serie van twee te beslissen. Onverwacht pakte hij de over winning, 45-50. Gilles Sturm (links) had in de finale geen enkele moeite met Kees Davidse (rechts) en won voor de tien de keer het libretoernooi in Wissenkerke. foto Willem Mieras door Ko Mechielsen GOES - Het was een slecht weekeinde voor de waterpoloploeg van De Stormvogel. De mannen speelden veel te soft en verloren dik van De Rog, 14-6. Het team zakte naar de zevende plaats in de competitie. De Rog-De Stormvogel 14-6. Zonder Chris van der Draai speelde De Stormvogel gist- eraavond te soft en keek snel tegen een 3-1-achterstand aan. Halverwege stond de thuisploeg met 7-3 voor. De Stormvogel had maar één wissel, de spelers raakten ver moeid en in de tweede helft was het ge daan. Uiteindelijk werd met 16-6 verloren. Scores De Stormvogel: Gerco Koks 2, Ad van't Westende, Danijel Gavranovic, Lenaert Swen- nen en Gabrijel Gavranovic allen 1 Dio-De Stormvogel 2 5-9. De Stormvogel 2 was niet compleet en had eerder van Dio verloren. Na twee periodes stond het 2-2. Dio kon tot 5-4 meedoen, maar moest daar na zijn meerdere erkennen in de reserves van De Stormvogel 2. Scores De Stormvogel 2: Frank Leijnse 3, Henk Riemens en Jeroen van de Broeke 2, Gep Na- vest en Sjoerd Leijnse 1. De Ganze-ZVDO'74 2-2. De Ganze begon sterk aan de wedstrijd en nam in de eerste periode een 2-0-voorsprong. Daarna stokte de scoringsmachine van de Goesenaren. ZV- DO'74 kwam in de tweede periode op 2-1 en maakte in de laatste periode de gelijkma ker. Het bleef spannend, maar beide ploe gen kwamen niet meer tot scoren. Scores De Ganze: Andre van Zijp en Guido Ver meulen 1 De Ganze-Nuenen 1-5. Zaterdag was de vrouwenploeg geen schim van het team dat twee weken geleden nog won. Er werden erg veel kansen gemist door de Goese vrou wen. De derde periode was erg slecht en Nuenen liep uit naar 5-0. Amanda Meijaard scoorde de enige treffer van De Ganze. lijk. „Ik denk dat we op zoek gaan naar versterking." PWG/'s-GravenpoIder-Huissen 2 13-7: 1. Andres van den Berge - Leen de Rooij 0-2, 2. Jaap Veer- hoek-Rob Schrooten 1-1, 3 Kees Rijk-Emiel Leijser 1-1, 4. Aart Walraven-Arno Ar ends 1-1, 5. Jan van de Weteringh-Remco Vreden- berg 1-1, 6. Erwin Hamers-Jo Weij- man 2-0 7. Daaf Kasse-Jan Lins- sen 1-1, 8. Arjo Kousemaker-Henk Kemperman 2-0, 9. Marlijn Rent meester-Marcel Janssen 2-0, 10. Henk Gunter-Jo ten Westeneind 2-0. door Joop van den Oudenhoven SINT WILLEBRORD - Peter Lijnema uit Vlissingen is in het regionaal kampioenschap band stoten vijfde klasse tweede ge worden. Alleen Ricardo Rens uit Bergen op Zoom was sterker dan het lid van VEGABV. De opening en het slot deden Peter Lijnema de das om. Daar tussen speelde hij een goed toer nooi. Hij verloor zijn eerste wed strijd, maar won daarna vijf keer op rij. In de finale stond hij tegen de ongeslagen Ricardo Rens. Lijnema: „Hij is een stuk verder dan ik. Desondanks ben ik tevreden. Het is een mooi sei zoen. De prijzenkast is aad gevuld met deze tweede py en de vierde plaats in het librsj a Lijnema haalde tien punten zeven partijen met een moyd c van 1.122. Hij haalde de hood toemooiserie van 12. Het tog nooigemiddelde was bijzon^? hoog: 0.979. Cees van Gessel van HI0 J zes punten en Herber Goj zwaard van Onder Vriend] met vier eindigden op de zea j, en zevende stek. Het mow j van Goudzwaard met 1.064d een bevestiging van zijn eens j behaalde promotie, maar in Sj Willebrord kon het op beslissg v de momenten vaak niet af®) ken. door Wim Kakebeeke MIDDELBURG - De handbal- sters van EMM verrichtten giste ren een huzarenstukje. De ploeg versloeg koploper DOS'80 met 18-15. Ook de EMM-mannen versloegen DOS'80, maar nu be trof het de hekkensluiter. EMM-DOS'80 18-15: EMM do mineerde van begin tot eind. „In elke wedstrijd kenden we een te rugval. Maar vandaag kwam de klad er geen moment in", meld de medetrainster Diana Nieman tsverdriet apetrots. Na een wer velende eerste helft (12-6) kreeg EMM het moeilijk, maar bleef knap op de been. „Er waren mo menten dat ik dacht 'daar gaan we weer'. Maar vandaag niks geen paniek. De meiden gingen er goed mee om. Klasse." Daniëlle Carol en Petula Bras ser kregen rood wegens drie tijd- straffen. Scores EMM: Anouk Provoost 5, Petula Brasser 4, Marieke Rie mens 3, Daniëlle Carol, Cheyenne van Lieshout en Ariska Tax 2. EMM 2-GHV 19-22: Aan inzet en strijd ontbrak het zeker niet. Sophie Felius: „We hebben er al les aangedaan om in de buurt Wissenkerke. Eindstand Grote Prijs Spuitpleisterspecialist J. Mathia: A-groep. 1. Gilles Sturm Serooskerke; 2. Kees Davidse Meliskerke (hoogste se rie 24); 3. Toon Rijnberg Burgh Haam stede; 4. Jacques Feijen Vlissingen; 5. Leen Coppoolse Middelburg; 6. Kees Boone Oostkapelle (hoogste partij 8,00); 7. Martin Sturm Serooskerke; 8. Gerard Schipper Grijpskerke. B-groep. 1. Frans Meulenberg Kamperland: 2. Henk van Overbeek Vlissingen; 3. Rem ko Blok Colijnsplaat (hoogste partij 5.71, hoogste serie 16); John Kodde Vrouwenpolder; 5. Stoffel Schipper Grijpskerke; 6. David Wisse Domburg; 7. Rinus Schot Burgh Haamstede; 8. Peter Tilroe Kortgene. Bowling Vereniging Middelburg. Maandagleague: Jamin/Pets place-La pelotita azul 2-2, Makzo-Prutsers 3-1, Dekkertjes-lmtech 1-3, Brothers in arms-Ysvogel 3-1, Kwik kwek kwak-Hooizolder 3-1, Allie angel-Doe- marwa 4-0, Computer service-Duck/Spar 4-0. Dinsdaglea gue: Bam-Suzuki 4-0, Steady sta- te-Spruijtpallet 0-4, Timmerwer- ken-Schrobbelerke 3-1, S4-Wapen van Zeeland 0-4, Schoonen elektro-Verhoe- ven klussenbedr. 3-1, Dow-Pro hair 1-3, Valkenisse-Van der Zwan 0-4, Bakker Maljaars-Nailstudio 3-1. Woensdaglea gue: Stadscafe-Misset 0-4, Full house— Bakker Bart 2-2, Poseidon-'t Gootje 3-1, Coby's speelgoed-Drukkerij Capello 1-3, Oliebollen-Auto de Voogd 3-1, Her- wegh-Mo's 1-3, Johns-M en O bedr. 1-3. Donderdagleague: Auto Smart— Fonsies 3-1, EPZ-Brabant mobiel 1-3, EPZ 2-Wondergem 3-1, Eastman-EPZ 3 1-3, Taxi Renesse-Slagerij Gillissen 0-4, Binnenuit-Pro shop 1-3. Jeugdleague: Balzak-Lekker belangrijk 2-0, Vierkante bal-Pink ladies 1-3, ZPINS-SNIPZ 2-2, Nightfire-Nu even niet 0-4. van GHV te komen, maar Gffi j was net iets beter." HMC 2-Olympus 18-5: j Raamsdonkveer was er nietvi te rapen voor de Vlissir équipe van Hans Dieric Maar daar was vooraf ook ui echt op gerekend. De uitsüj j viel na een redelijke eerste ha (6-3) toch nog tegen. Mannen. ÉMM-DOS'80 25-1 De hekkensluiter opereerde' te hard in de Nassaulaan. vond ook tweede lijnspelerVB cent van der Meijden. „Aan ij kanten kreeg je allemaal kla pen. Ik ben zelfs een stuk i31 een tand kwijt." DOS'80 krö voor de pauze alle hoeken! zien: 13-5. Scores EMM: Alexander Ben on Vincent van der Meijden 5, Tijs Vos en Jean-Marie Toubiam Harold van Zwieten 3, Edwin fi vidse 2, Eric Dingemanse en Eh Minnaert. GSC-Heerle 2 9-14: De sni uitsluiting van schutter Pattn Polfliet was een dikke stre door de rekening. „Je mist se rend vermogen", oordeelde te ner Jaap Quinten na Daarbij werd ook nog eens hoé speler Mark Schipper een aai tal strafworpen onthouden, Regio Walcheren. Eerste klaui Murre/de Visser-Domburg Alfonds/zuidwest negen-Taxicentn> 9-6, Oostkapelle 2-Oostkapelle 1 VZV/Hydrofa-Eastman/LFA 7-3, Tom; Tympaan 5-6, Melveld-Alfonds/ ui west negen 2 14-2. Tweede klais MO de Schuur-VAW S PSVW-Garderen/Dekker 4-4, Geenids Fat kanaries 5-0, Domburg 2-0nderi dere 5-5, WZP-VZV/Hydrofa 2 6-4. De de klasse: VZV-SSVW i VZV/Hydrofa 3-Neptunes 5-9, Schirl assurantie-Dekker/Tramper 5-1, fc la rens-üiterton 9-7, De Baderie-Ww rend Zeeland 4-4, Voskampboys-DfJ advocaten 11-4. Vierde klasse: fcZ? land-Jong Arnemuiden 3-2, Gou gheyt-EPZ 5-6, Garderen/Dekker 24 terton 2 2-13. Vijfde klasse: Tc 2-VAW 2 3-3, VZV/Hydrofa 4-Domb. 3 5-6, Westkapelle 2-fc Laurens 2 5 Jobse timmerwerken-Varian 9-5. Zt de klasse: Uiterton 3-Janse f Hiwako/de Pauw-Provincie Zeelandf SSG Scheldemond-fc Laurens 3 11 Janse-Westkapelle 3 12-6. Weissensee. Wedstrijd over 2 km: André van den Ende (Nisse) Si uur, Cor Schipper (Middelburg) 1 uur, René van den Berge (Krabbend? 8.32 uur, Hans Bostelaar (Middelbu 8.01 uur, Harry Gubbels (Goes) 8 uur, Dick van Houwelingen (Zoute!? de) 8.04 uur Goes. Recreatieve competitie. P le-A (mannen): WEA-Boom 3-0, Lafc ce Vita-Bison International 2-1, Vate Verzekeringen-WR 1-2. Poule-B (te mengd): Recretantes-Zooitje Ongs geld 2-2, Menkveld Rietdekkerstf drijf-ROC Zeeland 2-1. Poule-C (vror wen): De Bongerd-Cafe BaarendsK BOK-VV Kattendijke 1-2, HHK-Goet morgen 3-0. door Hans Markusse MIDDELBURG - De rugbyers van Oemoemenoe hebben een be langrijke zege geboekt in de strijd om behoud in de tweede klasse. Op Sportpark Voorborch in Middelburg werd concurrent Delft met 15-3 verslagen. Met de overwinning achterhaal de Oemoemenoe Delft op de ranglijst. Het programma van Oemoemenoe is gunstiger dan de reeks duels van de Delftena ren. Rink Basie zorgde in de tien de minuut met een penalty-kick voor de openingscore. Halverwe ge de eerste helft kreeg Oemoe menoe nog een penalty-kick, maar toen koos Rik Passenier voor de aanstormende Martijn Boogaard. De topscorer van Oe moemenoe had geen problemen de achterlijn te vinden, 8-0. Vlak voor rust deelde Oemoeme noe de genadeklap uit. Vanuit een line-out kon Govert van Hoek scoren. Rink Basie bepat de de ruststand op 15-0. Ini tweede helft kreeg Delft een aa: tal aardige kansen, maar kwam niet verder dan een kic tussen de palen. maandag Biljarten Pool. Eerste klasse regionaal. PK' me Sharks - Cue Action, (café Poolo'tf Terneuzen) Aanvang: 20.00 uur. Pool. Tweede klasse regionaal.- is 't - Roadhouse Roadies. (BC Dek tel, Roosendaal). Aanvang: 20.00 uur Dammen PZDB-competitie. Hoofdklasse: delburg-Lammerenburg; GZC-Aagtee ke (in Goes). Aanvang: 19.30 uur. Tennist Zeeuwse kampioenschappen 1 door. Locatie: tennishal TSI in Goes' Racketcentrum in Kapelle. Aanval 17.15 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 18