PZC als u iemand nodig heeft om alles verder te regelen. Monuta W De Voorzorg UiTvacutTveKZOKginq ^Jobse m Voor een Zorgzame Begeleiding zaterdag 4 februari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Jubileum 1956 2006 Op 10 februari a.s. zijn onze ouders en grootouders, Fien Cijsouw en Piete Cijsouw - Brasser 50 jaar getrouwd. Wie hen hiermee wil feliciteren is van harte welkom, op 10 februari 2006 van 17:00 uur tot 18:00 uur, in "Westkapelle Herrijst", Markt 79 te Westkapelle. Kinderen en kleinkinderen Overleden Wat doet dit zeer. Lieve Maartje Ik ga je vreselijk missen. Kusje, je S.S.L.S. zusje, Sanne Brooymans Maartje Vermue Lieve Maartje, je was de zon die altijd scheen, de vrolijkheid die nooit verdween, maar nu ben je er opeens niet meer - nou ja, je zal er altijd wel blijven, al is het niet bij ons. dan is het wel in ons hart Lieve Maartje, we zullen je nooit vergeten 'je tutorklasje' bik. Het Goese Lyceum So never mind the darkness We still can find a way 'Cause nothinlasts forever Even cold November rain Maartje Vermue Lieve Maartje, We zullen je nooit vergeten. De herinnering blijft. Tessa, Nadia, Puck, Tim, Elisabeth, Joppe. Steven, Stephanie, Laura, Kylie, Marlou, Esther, Nikicie, Jeroen, Iris, Rosanne, Ellen, Sonny, Annet en Jasper. klas v4d Het Goese Lyceum En dan plots dat bericht: "Er is een ongeluk" Maartje en een ongeluk?, het lijkt zo onwaar. Met grote verbijstering hebben wij het bericht ontvan gen van het plotselinge overlijden van Maartje Vermue Lid van ons Jongerenpastoraat "Blasius.Com" Maartje, je was één van ons We kenden je en vonden je tof je eenvoud en je warmte zijn een voorbeeld voor ons allemaal God, Draag haar, behoed haar, voltooi haar, onthoud voor ons haar naam, Gij die geen naam vergeet. Jeugdleden en Begeleiding van het JongerenpastoraatBlasius.Com H. Blasius Parochie Heinkenszand. Geschokt en verdrietig zijn wij door het overlijden van Maartje Vermue zusje van Sanne, speelster DAJ en dochter van Jannie, lid act.cie. Wij wensen haar familie en vriend veel sterkte toe. Bestuur, trainers en leden handbalver. SV ORION, Heinkenszand Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Ron Schiedon Ron was bij ons bedrijf betrokken als charter en reed, naar onze volle tevredenheid, al geruime tijd voor ons bedrijf. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Directie en medewerkers MOOY LOGISTICS B.V. Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 Vreest niet, Ik help je. Je Verlosser is de Heilige Israels. Jesaja 41:14 Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat door haar Heer en Heiland is Thuisgehaald mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en onver getelijke oma Elisabeth Schrik-Hout in de leeftijd van 55 jaar. Met diep respect denken wij terug aan de wijze waarop zij haar ziekte heeft gedragen. Kruiningen: Harry Schrik Ridderkerk: Raymond en Esther Lucas en Eva Vlissingen: Angelique en Edwin 5 februari 2006 Couwervestraat 9 4416 BD Kruiningen De dienst van Woord en Gebed zal D.V. plaats vinden op dinsdag 7 februari 2006 om 13.50 uur in de Nederlands Hervormde kerk te Yerseke en zal ge leid worden door ds. H.J. Reinders. U bent hiervoor van harte uitgenodigd. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de bovengenoemde kerk. Geen bloemen. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze adver tentie als zodanig te beschouwen. Een lieve collega is er niet meer... We zullen je missen. Bep Schrik-Hout Je collega's Nieulande ter Weel Krabbendijke Want Gij, o Here, zijt mijn toevlucht. Psalm 91:9a Na een arbeidzaam en zorgvol leven voor iedereen die zij liefhad hebben wij in alle rust afscheid genomen van mijn innig geliefde vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder en onze zorgzame oma Anna Johanna Oosse-Bij de Vaate in de leeftijd van 70 jaar. Serooskerke, P.J. Oosse Zierikzee, Ellie Bolle-Oosse Rini Bolle Peter Annelies Noordwelle, Heieen van de Velde-Oosse Jan van de Velde Mirella en Arjan Emmelie Rosanna 2 februari 2006 Dorpsweg 27 4327 AA Serooskerke Gelegenheid lot condoleren dinsdag 7 februari van 19.30 tot 20.30 uur in het Dorpshuis, Dorpsplein 13 te Serooskerke. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. woensdag 8 februari in de kerk van de Hervormde gemeente te Serooskerke, aanvang 13.15 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Noordwelle, omstreeks 14.30 uur. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid de familie te condoleren in het Dorpshuis te Serooskerke. Geen bloemen In verband met de begrafenis van onze moeder en schoonmoeder is Bolle-Dier en Tuin woensdag 8 februari de gehele dag gesloten. Lieve Oma Oosse U stond altijd voor ons klaar. Niets was te veel, u was altijd daar. Wij gaan verder met ons leven. Denkend aan wat u ons hebt gegeven. U leefde met uw Herder. Ook die weg willen wij nu verder Peter Annelies Mirella en Arjan Emmelie Rosanna Serooskerke, 2 februari 2006 Hierbij geven wij u kennis dat de Heere tot Zich heeft genomen onze lieve zus, schoonzus en tante Anna Johanna Oosse geb. Bij de Vaate 12-06-1935 - 02-02-2006 Nieuwerkerk: J. Bil Kerkwerve: O. Bij de Vaate P.G. Bij de Vaate-Flikweert St. Bij de Vaate C. Bij de Vaate-van de Sluis Rotterdam: E. Hazelzet-Wollnik Neven en nichten Kerkwerve 2 februari 2006 Heden nam de Heere uit ons midden weg onze geliefde nicht Anna Oosse-Bij de Vaate Kerkwerve, S.J. Bij de Vaate A. Bij de Vaate-Boot Zierikzee, J.C. Bij de Vaate in herinnering P. Bij de Vaate-v.d. Sluis Apeldoorn, G.C. Breman-Bij de Vaate J.B. Breman 2 februari 2006 Uitvaartverzorging janneke den Besten dag nacht bereikbaar Londensekaai 9, Middelburg te): 0118 623359 You're the first You're the last You're my everything Zacht en kalm is van ons heengegaan mijn lieve vrouw, onze onvergetelijke moeder en oma Leonie Cieraad-Heijmans Nick in de leeftijd van 75 jaar. Vlissingen: Joop Cieraad Esmir Haren: Ingrid Bas. Manon Weesp: Diana en Darrell Emma Vlissingen: Hein en Ellen Lisa, Puck, Joost Krommenie: Marianne en Michaël Robin, Marijn 4384 GR Vlissingen, 3 februari 2006 Troelstraweg 305 Nick is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. U kunt van haar afscheid nemen op dinsdag 7 februari van 12.30 tot 13.30 uur. Aansluitend zal de crematieplechtig heid om 14.00 uur plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, mogen de ad vertentie als zodanig beschouwen. We vinden hel erg dat je er niet meer bent. Je krijgt een plekje in ons hart. Rust zacht lieve oma Bas en Manon Dag lieve oma Nicky Kusje Emma Dag lieve oma Flat Liefs Joost, Lisa en Puck Dag lieve oma hondje Kus Robin en Marijn Lieve Nick Ik zal je missen. Jopie Het leven is een damp, de dood wenkt ieder uur. Psalm 8919 berijmd Bedroefd geven wij u kennis dat de Heere op Zijn tijd, voor ons onverwacht, uit ons midden heeft weg genomen, onze geliefde moeder, oma en overgroot moeder Neeltje Kaijser sinds 25 juni 1994 weduwe van Hendrik Cornelis vanTatenhove in de leeftijd van 81 jaar. Hoek: Daan van Tatenhove Elly van Tatenhove-de Ritter Terneuzen: Conny Kolijn-van Tatenhove Jaap Kolijn Den Haag: Frans van Tatenhove Biervliet: Jaap van Tatenhove Heieen van Tatenhove-Lijbaart Oud-Beijerland: Suzan Bliek-van Tatenhove Bram Bliek 's Gravenpolder: Henk van Tatenhove Rianne van Tatenhove-Brouwer Temeuzen: Wim van Tatenhove Marian van Tatenhove-Michielsen Klein- en achterkleinkinderen 3 februari 2006 Kerkepad 12 4552 ZA Temeuzen Correspondentieadres: J. Kolijn Arnelaan 8 4535 CN Temeuzen Woensdag 8 februari zal D.V. een rouwdienst ge houden worden in de Kerk van de Gereformeerde Gemeente in Nederland, Kerklaanlje 1 in Temeuzen om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats, Bellamystraat 28a in Temeu zen om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde kerk. Geen bloemen Lieve oma we zullen je missen Gouda: Vlissingen: Capelle aan den IJssel: Rotterdam: Terneuzen: Terneuzen: Oud Beijerland: Rotterdam: Putten: Oud Beijerland: Oud Beijerland: Oud Beijerland: 's Gravenpolder: 's Gravenpolder: 's Gravenpolder: Temeuzen: Temeuzen: Monika en Dennis Marco Ellen en Ed Sven Jos Erik Erwin en Vicky Nate Henk Marc Marleen en Bart Suzanne, Eline Tim en Vera Rienke en Simon Steven Peter Caroline Rick Danny Andrea Na een overlijden krijgt u noodgedwongen te maken met het vele regelwerk. De medewerkers van Monuta De Voorzorg zijn er om u op dat moment te helpen en met u mee te denken. Vooreen persoonlijk afscheid, geheel naar eigen wens... Onze naam is veranderd; onze dienstverlening is als vertrouwd (voorheen De Voorzorg Sinke) Uitvaartcentrum: Vlissingen, Monuta De Voorzorg Industrieweg 20, Tel- (0118) 41 27 60 Tot onze diepe droefheid heeft de Heere op Zijn tijd uit ons midden tot Zich genomen onze lieve, zorgza me vrouw, moeder en oma Catharina Bil echtgenote vanA.C. Kik in de leeftijd van 84 jaar. Zierikzee: A.C. Kik Jaap Kik André Kik Paulien Kik-Sebel Carina, Annelies Arjan, William Ida van der Wekken-Kik Tonnie van der Wekken Linda, Jeanine Jan Kik Lenneke Kik-Korteweg Mark, Claudia, Niek 3 Februari 2006 Mulockstraat 38 4301 KV Zierikzee De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal gehouden worden D.V. woensdag 8 februari om 11.00 uur in de Chr. Geref. kerk aan de Zevengetij- straat 11 te Zierikzee, Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de al gemene begraafplaats te Zierikzee, omstreeks 12.00 uur. Na de begrafenis is er in de zaal van genoemde kerk gelegenheid de familie te condoleren. - Geen bloemen Heden is overleden onze schoonzuster K. Kik-Bil Uit aller naam Fam. Kik 3 februari 2006 Psalm 43 Liedboek voorde Kerken De Heere heeft tot zich genomen mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader en opa Karei Riemens echtgenoot van Cornelia Adriana Hoebé 16 januari 1919 2 februari 2006 Middelburg: C.A. Riemens-Hoebé Bergen op Zoom A. van Melle-Riemens A.A.F. vanMelle Ferdinand Cathelijne Zeist: H.J. Riemens I.E. Riemens-Rothfuss Charlene Leonard Vincent Arnelaan 14 4335 TD Middelburg Maandag 6 februari zal een den worden in de Ontmoefmgskerk, straat 1 te Middelburg om 12 45 uur Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk te Middel burg om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Ontmoetingskerk. Geen bezoek aan huis; Met droefheid geven wij u kennis dat is overleden onze zuster, schoonzuster en tante Cornelia de Kok-Minnaard Yerseke: A. Hollestelle-Minnaard Yerseke: Joh. Minnaard Hoek van Holland: J. Nieuwenhuize-Minnaard Vlissingen: P. Minnaard Yerseke: A. Minnaard-Herrebout neven en nichten Flink was je je hele leven, moedig ben je tot het eind gebleven. Flink wil je dat ook wij zullen zijn, maar 't afscheid nemen doet zo 'n pijn. Bedroefd, maar dankbaar dat hem een langer lijden bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van mijn innig geliefde vader, schoonva der en groot- en overgrootvader Pieter Wissekerke Piet sinds 11 mei 1999 weduwnaar van Femma Maatje Wissekerke-Pieterse in de leeftijd van 92 jaar. Els Kwist-Wissekerke Wim Kwist Monique Rijn-van Belleghem Richard Rijn Amber, Rémon Middelburg, 2 februari 2006 verzorgingshuis Rustenburg Correspondentieadres E.M. Kwist-Wissekerke Diaconiestraat 13 4543 CP Zaamslag De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Hierbij willen wij het verplegend personeel van het verzorgingshuis Rustenburg te Middelburg bedanken voor de liefdevolle verzorging. Uw zong m onze banden vook geheel WaLcbemi Rouwcentra beschikbaar in Middelburg Vlissingen Veere Kantooradres: Oude Rijksweg 54 4339 BD Nieuw en Sint Joosland 0118 462205 www.hjobse-uitvaart.nl Email: hjobse@hjobseTiiftvaart.nl J*® Tevens beschikken wij over swb [j Plotseling ging jij heen. nu zijn wij alleen. Onuitsprekelijk verdriet, vergeten zullen wij je inn Bedroefd, maar dankbaar dat wij hem zo langmaj ten behouden, geven wij u kennis dat na een weri zaam leven in alle rust plotseling van ons is heeng gaan mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoor vader, groot- en overgrootvader Cornelis Pieter Louwerse - Cor - in de leeftijd van 93 jaar. Wemeldinge:Louwerse-van de Visser Wemeldinge: Piet en Loek Wemeldinge: Ko en Ellen Bretigny, Frankrijk: Reinier en Iris Kleinkinderen Achterkleinkinderen dc 0l 2 februari 2006 DeWemel 15 4424 AC Wemeldinge Er is gelegenheid tot afscheid nemen op dinsdag februari van 15.00 tot 15.20 uur in het Dorpst» trum De Wemel, Dorpsplein 1 te Wemeldinge. Aansluitend wordt om 13.30 uur de afscheidsdien gehouden in bovengenoemd Dorpscentrum, waart de begrafenis omstreeks 14.30 uur zal plaatsvindj op de algemene begraafplaats te Wemeldinge. Vertrek vanuit het Dorpscentrum om 14.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren! het Dorpscentrum De Wemel. Lieve opa, Een leven vol inhoud Rijk aan humor en door wilskracht omgeven Je hebt het niet in eigen hand Al hield je nog zoveel van het leven Je had zoveel vragen Je wilde nog zoveel weten Voor jou is één mysterie opgelost Wij zullen je nooit vergeten Corné José, Thijn Nelleke Giovanni, Sander Leontien Carlo Ronald Vivian Ruurd-Jan Simone Martijn Wij zijn erg verdrietig door het toch nog onverwad- te overlijden van Suzan, de moeder van Nartgan, leerling van groep 7 van onze school. We wensen famile en naasten héél veel sterkte omi verlies te dragen. team, ouders en kinderen van obs de Uilenburch Dankbetuiging Hartelijk dank, voor uw aanwezigheid, of uw kaart, die wij mochtens - vangen tijdens Ons briljanten huwelijksfeest. Fam. )anse-Flipse J] Grijpskerke i Dankbaar zijn wij voor de vele blijken van medeleveiJ welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn ij man, onze zorgzame vader en grootvader Johannes Dodmond Uw medeleven is voor ons een grote steun en troos het verwerken van het verlies van hem die ons zo diert Veere, februari 2006 Uit aller naam: M.J. Dodmond-deli Wel verloren niet vergeten zijt gij die ons verliet in onze harten blijf je leven ofschoon ons oogje niet meent Adrie Mattheus van Hest Uw medeleven is ons tot grote steun geweest, onze oprechte dank. In het bijzonder bedanken we Ad Bakhuizen van uitval verzorging de Groot-de Kam BV voor de begeleiding. Uit aller naam: P. van Hest-Schoe Middelburg, februari 2006 Voor het vervolg van de familieberichten zie ook pagina 14 Dag en nacht bereikbaar op (0111) 45 07 17 of (0111) 46 2600 Alle voorzieningen om thuis op te baren Aandacht voor uw persoonlijke wensen 'T' Vraag om ons gratis informatiepakket! „SCHOUWEN-DUIVELAND j M. DEBRUIJNE J. C. HOEKMAN Werckendetstraat 4, Zierikzee Postbus 189, 4300 AD Zierikzee m www.uitvaartzorgcentrum.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 60