PZC (^*1 lobTrack.nl mm l|| BLEIJKO Op dorp/ MUNTER BV GELD TELT... MAAR LEUK OOK MEDEWERKER WELZIJN m/v Productieleider Commercieel medewerk(st)er binnendienst ervaren civieltechnisch medewerker www.middelburg.nl Sk 11 ^3 11 Kijk ook op 4 FEBRUARI 2006 - VV2i Banketbakkerij van Opdorp is een dynamische onderneming waarin dagelijks verse banketbakkers producten op ambachtelijke wijze worden vervaardigd, die ondermeer in eigen winkels worden verkocht. Wij zijn op zoek naar een: LEERLING BAKKER voor 32 uur per week Niveau 3 heeft de voorkeur maar niveau 2 kan ook reageren. Wij bieden uitstekende arbeidsvoorwaarden, waaronder beloning volgens C.A.O. Bakkersbedrijf. Actieve personen die accuraat kunnen werken en met een positieve instelling, die aan de functie-eisen voldoen worden uitgenodigd te solliciteren. De sollicitatiebrief kan gestuurd worden naar: Patisserie van Opdorp Korte Kerkstraat 15, 4461 JE Goes Nadere informatie kunt u telefonisch opvragen bij dhr. C.A. Westdorp, tel. 0113-216108 Las- konstruktiebedrijf zoekt Konstr.bankwerker/lasser Pijpfitter/lasser Sollicitatie voorzien van uw C.V. naar L&K Munter BV t.a.v. Mw. J.C.P. Munter Elektraweg 34 4338 PK Middelburg ARROW TERMINALS BV is een jong, energiek internationaal opererend bedrijf gespecialiseerd in op- en overslag, bewerken en verpakken van grondstoffen voor de staalindustrie. De activiteiten bestaan uit het laden/lossen van schepen en trucks/containers, het verpakken in drums/big bags en het breken/sorteren van ijzerlegeringen. Ter versterking van ons team zijn wij op zoek naar: LAADSCHOP MACHINIST ALLROUND MEDEWERKERS Gemotiveerde krachten voor het bedienen van laadschop, bobcat en héftruck evenals voor het verrichten van overige voorkomende werkzaamheden op de terminal. ALLROUND MONTEUR Zelfstandig werkende monteur voor (preventief) onderhoud van rijdend materieel en overige machines en installaties. Ervaring met dieselmotoren, hydraulica en lassen. Sollicitaties schriftelijk binnen 10 dagen richten aan Arrow Terminals BV, Monacoweg 2, 4455 SZ Nieuwdorp Herhaalde oproep Traverse zoekt gedreven kandidaten voor de volgende vacature: Regiomanager Voltijds Kijk voor meer informatie op onze site: www.traversegroep.nl verse Organisatie voor maatschappelijk welzijn in Westelijk Noord-Brabant Tengevolge van een hersenbloeding heb ik hulp nodig, bij aan- en uitkleden, koken e.d. Ik heb 4 dames die een hele week dag en nacht bij mij zijn. Wegens ziekte van één van hen zoek ik nu Hulp van een lieve vrouw die 1 week in de 5 weken bij mij wil zijn. Voelt u hier iets voor? Wilt u mij dan bellen op tel. 0113-571738. Mevr. J. Prins, Breeweg 19A, 4401 BN Yerseke. Het zou fijn zijn als u een rijbewijs hebt. OPERATORS GAAINJ 'T MAKEIM --.v..- ------ Procesoperator is het beroep van de toekomst! Laat je uitnodigen voor een voorlichtingsbijeenkomst. Het productieproces van bedrijven moét maximaal draaien. Als procesoperator contro leer jij: hun processen, stelt ze bij en lost storingen op samen met de technische dienst. Laat je daarvoor opleiden in 22 maanden. 50% daarvan is praktijk opdoen in je bedrijf. En 5D is theorie via het 'Distance Learning Systeem CDLSJ', waarbij je thuis on-line je-les volgt direct in contact met je leraar en je je opdracht of huiswerk maakt. Shell Chemie te Moerdijk, Basell te Moerdijk, NOVA Innovene te Breda en Thermphos International in Vlissingen zijn o.a. aangesloten bij "Procestechniek Zeeland/West Brabant" (PZW], Zij investeren graag in |ou door een opleidingsplaats te bieden en studiekosten te betalen voor een landelijk erkende oplei ding. Ook betalen ze jouw maandvergoeding van minimaal 230,- plus reiskosten. Haal je je diploma dan is de kans op een vaste bapn zeer groot. Zeker als je enthousiasme, leergierigheid, teamspirit en verantwoordelijkheidsgevoel 0,K. is. Heb jij vmbo theoretische of gemengde leer weg, havo (vwo! met wis-, natuur- en bij voor keur scheikunde dan komen wij graag met je in contact. het jou Méér weten over de leermethode, vak Procesoperator en waarom wij zoeken. Stuur voor 18 februari een briefje naar PZW, Antwoordnummer 722, 4600 BB Bergen op Zoom of e-mail naar egoddrie@detache.nl Wij kunnen je dan uitno digen voor een voorlichtingsbijeenkomst op 4 maart (Zeeland] en 11 maart (West Brabant]. Voor meer info vooraf kun je bellen met Wil Huijbregts 0164 24 70 60 of mobiel 06-51 B2 71 11. Procestechniek Zeeland - West Brabant www.procestechniekzw.nl Ben je geïnteresseerd? Vul dan deze bon in en stuur hem, in een envelop, binnen 2 weken op en je krijgt een uitnodiging voor een voorlichtingsbij eenkomst. Je kunt natuurlijk ook je gegevens mailen naar: egoddrie@detache.nl Naam (mA/J Adres Postcode Woonplaats Telefoon E-mail Geb.datum PZW Antwoordnummer 722 4600 BB Bergen op Zoom V. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www. detachenl Centraal in Zeeland ligt de gemeente Kapelle, "Bloesem van Zeeland". Met ruim 11.600 inwoners een bloeiende gemeente op Zuid-Beveland, omarmd door de Ooster- en de Westerschelde. Aantrekkelijk om te wonen, werken en recreëren dankzij enerzijds rust en ruimte en anderzijds volop activiteit en nieuwe ontwikkelingen. De gemeentelijke organisatie is opgebouwd uit vijf afdelingen en de staf van de gemeentesecretaris. Voor onze organisatie zijn wij op zoek naar een Voor 24 uur per week. De functie van medewerker Welzijn valt rechtstreeks onder het hoofd Zorg en Welzijn. Het is een brede functie op de terreinen gezondheidszorg, open luchtrecreatie, sport en spel en ouderenwerk. Taken: Je onderzoekt signaleert en vertaalt landelijke provinciale gemeentelijke ontwikkelingen; Je beoordeelt de effecten van bestaand beleid en je doet voorstellen met betrekking tot ontwikkelen of wijzigen van beleid; Je draagt oplossingen aan voor problemen bij beleidsuitvoering c.q. uitvoeren van regelingen, ontwikkelt hiertoe alternatieven, schrijft daarvoor nota's en voorstellen. Functie-eisen: HBO-niveau, vakgericht, verkregen door een combinatie van kennis en ervaring (bijvoorbeeld HBDO welzijn, met drie jaar werkervaring, bij voorkeur in een gemeentelijke organisatie); Actuele kennis, blijkend uit recent gevolgde vakgerichte cursus(sen); Goede contactuele eigenschappen; Kennis van de automatiseringspakketten van de afdeling; Financiële kennis i.v.m. beoordelen van ingediende begrotingen en exploitatieoverzichten in het kader van subsidiëring. Profiel: Ben je enthousiast, flexibel en bereid om een stapje extra te doen en heb je een brede interesse op het terrein van gemeentelijke welzijnstaken, dan zoeken wij jou als onze nieuwe collega. Wij bieden: De functie is parttime (24 uur per week). Uitbreiding van het aantal uren is niet uitgesloten. Benoeming vindt plaats voor de duur van. een jaar. Bij goed functioneren wordt daarna overgegaan tot aanstelling in vaste dienst. De functie is nog niet gewaardeerd. Aanstelling zal afhankelijk van opleiding en ervaring'plaatsvinden tenminste in schaal 8 volgens de CAO gemeenten. Daarnaast biedt de gemeente een pakket aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, zoals een hypotheekregeling, fiets-van-de-zaak, bedrijfsfitness, ruime studiemogelijkheden en financiering voor kinderopvang. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met de heer J. van Hove afdelingshoofd Zorg en Welzijn via (0113) 33 3161. Solliciteren kan schriftelijk en per e-mail. Stuur je brief, vergezeld van een curriculum vitae, voor 15 februari 2006 aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Kapelle, postbus 79,4420 AC Kapelle, of stuur een e-mail naar gemeente@kapelle.nl De eerste gespreksronde zal plaatsvinden op 20 en 21 februari 2006. De vervolggesprekken zullen plaatsvinden op 24 februari 2006. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. de taal van open ruimtes BETONSTENEN BETONTEGELS LINEAIRE ELEMENTEN STRAATMEUBILAIR RIOLERINGSSYSTEMEN Bleijko (www.bleijko.com) is een belangrijk producent van een breed assortiment betonproducten voor de weg- en waterbouw. Met ongeveer 140 medewerkers op vestigingen in Nederland, België en Frankrijk, behoort Bleijko tot de toonaangevende betonbedrijven in de Benelux. Bleijko, met hoofdkantoor in Walsoorden (Zeeuws-Vlaanderen) is onderdeel van een Nederlandse, internationaal opererende groep van productie- en handelsbedrijven in de bouw(materialen)sector. Als dynamisch en vernieuwend bedrijf staat Bleijko achter een continue verbetering met als doel verdere optimalisatie van de bedrijfsprocessen. Dit veranderingsproces creëert nieuwe kansen voor medewerkers. Bleijko investeert in nieuwe producten en markten, maar vooral in mensen die de voorziene expansie zullen waarmaken. Bleijko produceert haar brede assortiment in Walsoorden (NL)Roeselare (B) en het zusterbedrijf Haringman in Goes (NL). een resultaatgerichte coach Voor de operationele leiding van één van de twee productie-units in Walsoorden Uw functie: U draagt de verantwoordelijkheid voor het volledige productieproces in uw unit. U stuurt de dagelijkse processen aan en zorgt voor een optimale uitvoering van de orders volgens de gevraagde specificaties en kwaliteit en rekening houdend met de deadlines. U staat in voor de continue verbetering van prestaties en werkprocedures van de unit. Uw bijdrage kan bestaan uit investeringsvoorstellen, kostprijsverlagende maatregelen, optimalisaties van de logistieke processen, acties die de productiviteit verhogen. U grijpt in waar nodig om samen met uw medewerkers het productieproces te optimaliseren en om de performantie te verbeteren. U krijgt de leiding over een 25-tal medewerkers die in wisselende shifts instaan voor de productie en productieondersteuning. U bent voor hen een coach; u weet hen aan te sturen en te motiveren. U verzorgt uw interne communicatie met collega's binnen en buiten de unit en staat regelmatig in contact j met leveranciers en klanten. In uw aanpak weet u kwaliteit en kwantiteit van uw producten te optimaliseren en heeft u continu aandacht voor onder andere veiligheid en milieu. U rapporteert aan de Manager Operations. Uw profiel: U heeft een HBO-opleiding in een technische of bedrijfskundige richting. U heeft minstens 3 jaar ervaring in een leidinggevende functie binnen een productieomgeving. Als people manager weet u het beste in uw medewerkers naar boven te halen, weet u goed wat er op de werkvloer leeft en bent u bekend met 'moderne' management tools. U bent een leidersfiguur met een sterke persoonlijkheid, die beschikt over een flinke dosis pragmatisch gerichte overtuigingskracht. U wordt gedreven door het behalen van ambitieuze doelstellingen en werkt j resultaatgericht met een teamgerichte aanpak. Kennis van de Engelse en Duitse taal zijn een voordeel. met ambitie en commerciële spirit Uw functie: U draagt de verantwoording over de aan u toegewezen klantengroep bestaande uit: openbare besturen, j aannemers, architecten en studiebureaus. U brengt offertes uit en onderhandelt met de klant over condities en prijzen. Daarnaast verschaft u de klant productinformatie, ondersteunt u de buitendienst actief, lokaliseert u potentiële klanten en legt de klantenafspraken en ordergegevens vast in het computersysteem. U benadert uw klanten op een commerciële en pro-actieve wijze, en legt daarmee de basis voor toekomstige orders. Door het opbouwen van een uitstekende relatie waarborgt u de samenwerking. Hiertoe overlegt u veelvuldig telefonisch met de klanten over afstemming van orders inzake levertijden en hoeveelheden, maar ook over nieuwe ontwikkelingen en eventuele consequenties. U verzorgt de venwerking van de orders vanaf het moment dat de klant zijn bestelling afroept tot het moment dat deze wordt uitgeleverd. U volgt de marktevolutie op de voet, onderhoudt nauwe contacten met uw collega's in de buitendienst en speelt, samen met hen, alert,in op mogelijkheden. U rapporteert aan de Sales en Marketing manager en werkt nauw samen met uw collega's. Kortom u draagt er zorg voor dat-de belangen van uw klanten optimaal worden behartigd. Uw profiel U beschikt over een MBO-opleiding in commerciële richting of gelijkwaardig en heeft bij voorkeur relevante werkervaring opgedaan in een commerciële omgeving. Kennis van de branche is een pré, een klant-en servicegerichte instelling en een alerte commerciële spirit zijn echter een absolute must. U beschikt over goede communicatieve en sociale vaardigheden. Daarnaast bent u onderhandelingsvaardig en in staat zaken goed te beargumenteren. U bent zelfstandig, maar tegelijkertijd teamgericht en u heeft het vermogen om op eigen initiatief zaken te organiseren en problemen op te lossen. U heeft kennis van de Engelse taal. U bent woonachtig in of nabij de regio Zeeuws-Vlaanderen of bent bereid er te komen wonen. Aanbod: Bij Bleijko vindt u de ruimte om een boeiende carrière uit te bouwen in een groeiende organisatie met ambitie. U ontvangt bij deze marktleider vanzelfsprekend een competitief salarispakket. Interesse? Solliciteer! Herkent u zichzelf in één van deze profielen? Stuur uw sollicitatiebrief met c.v. binnen 14 dagen naar Bleijko Mariadijk 6a 4588 KJ Walsoorden, t.a.v. Sjanie 't Hooft. E-mailen kan ook: s.thooft@bleijko.com Een psychologisch onderzoek kan deel uit maken van deze wervingsprocedure. Acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet gewenst. De M van Middelburg is markant. Hij symboliseert het karakter van onze stad: monumentaal en tegelijkertijd modern. Monumentaal is de binnenstad met zijn koopmanswoningen en pakhuizen, zijn gotische stadhuis en middeleeuwse abdij. Modern zijn de voorzieningen, winkels, nieuwbouw en festivals. Modern is ook de ruimte die de gemeente biedt. Ruimte voor vernieuwing en verbetering Werken in en aan een stad die het beste uit twee werelden com bineert vergt inlevingsvermogen. Wij zoeken mensen die weten wat onze inwoners en bedrijven beweegt en hier graag op inspelen. Geraakt door de M van Middelburg? Maak van onze stad jouw wereld. Vakspecialist civiele techniek m/v Afdeling ingenieursbureau Dienst Ruimte Voor 36 uur per week Voorbereiden van infrastructurele werken. Toezicht houden op de uitvoering van deze werken en het evalueren van projecten. Een mbo-werk- en denkniveau, ervaring met Microstation (V8), RAW systematiek en ruime relevante werkervaring. Salaris maximaal 2.830,- bruto per maand. Doorgroeimogelijkheden afhankelijk van de personeelsbeoordeling tot 3.196,-. Reageer! Stuur je sollicitatie voor maandag 20 februari 2006 naar de gemeente Middelburg, t.a.v. de heer L. de Klerk, personeelsadviseur, Postbus 6000,4330 LA Middelburg. Solliciteren per e-mail mag ook: personeelszaken@middelburg.nl. Meer informatie over de functie en de contactpersoon vind je op www.middelburg.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 56