Baner bTrack.nl or a\s Bouw vanaf het begin mee aan iets nieuws... ERVAREN STOFFEERDER (m/V) PERSONEEL Waterschap Opzichter (binnen) m/v 1.0 fte (37 uur p/wk) Voor uitbreiding van onze organisatie zoeken wij een: Commercieel Medewerk(st)er 11 Kijk ook op f 1 o'Io - d g 4 FEBRUARI 2006-1 BMSPf Zeeuws - Vlaanderen Vacature 1 102A2006 Het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, waarvan het hoofdkantoor in Terneuzen is gevestigd, heeft een beheersgebied van ruim 73.000 hectare en een inwonertal van 107.000. Het waterschap heeft als taak de zorg voor de waterkering, het waterpeil, de kwaliteit van het oppervlaktewater en de wegen in het buitengebied. De ambtelijke organisatie is onderverdeeld in drie sectoren en een stafafdeling te weten: Waterbeheer, Waterkeringen Wegen, Middelen en de stafafdeling PIOC. De secretaris is het hoofd van de ambtelijke organisatie. De dienst telt circa 175 medewerk(st)ers. Op de afdeling beheer en onderhoud oppervlaktewater binnen de sector Waterbeheer is een vacature ontstaan voor de functie van (functienummer 1 102A) De functie houdt het volgende in: - Voorbereiden van en toezicht houden op het uitvoeren van civiel- en cultuurtechnische onderhoudswerken en projecten - Adviseren en planbeoordeling - Toezicht houden op naleving van vergunnings- en ontheffingsvoorwaarden en overige regelgeving - Optreden in geval van calamiteiten - Verrichten van piketdiensten - Vervangen van de buitenopzichter bij langdurige afwezigheid Functie-eisen: - Beroepsgerichte MBO-opleiding op het,gebied van cultuurtechniek bijv. M.B.C.S. Cultuurtechniek - Bij voorkeur enige jaren relevante werkervaring - Goede communicatieve vaardigheden en klantgerichte instelling - Affiniteit met de te verrichten werkzaamheden Arbeidsvoorwaarden: De functie is ingeschaald in schaal 8, maximaal 2.809,- bruto per maand. De Sectorale Arbeidsvoorwaardenregelingen Waterschapspersoneel zijn van toepassing. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met het afdelingshoofd beheer en onderhoud Waterbeheer, de heer T. Goossen, telefoon (01 15) 641237. Tevens kunt u onze website raadplegen: www.wszv.nl. Belangstellenden worden verzocht hun schriftelijke sollicitatie, onder vermelding van het betreffende vacaturenummer in de brief en in de linkerbovenhoek van de envelop, tot uiterlijk 18 februari 2006 te richten aan het waterschap Zeeuws-Vlaanderen, ter attentie van de heer F.C.M. de Vries, Hoofd stafafdeling PIOC, postbus 88, 4530 AB Terneuzen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Waterschap Zeeuws-Vlaanderen, Postbus 88, 4530 AB Terneuzen, Bezoekadres: Kennedylaan 1Terneuzen Telefoon (0115) 641000 Fax (01 15) 641200 E-mail info@wszv.nl Internet: www.wszv.nl De TMC Woonwinkels zijn echte interieuradvieswinkels met unieke formules zoals Binnenhuisadviseurs, Biggie Best, Verf Wand, Multi Vloer, Citymeubel, Sleepy en Henders Hazel. Onze stoffeerders realiseren zowel projecten als particuliere inrichtingen. In verband met de uitbreiding van onze activiteiten zoeken wij een die ons stoffeerdersteam komt versterken. Als je je vakmanschap graag wilt tonen, over goede omgangsvormen beschikt en resultaatgericht kunt werken, reageer dan snel. Een bijdrage in de eventuele verhuiskosten behoort tot de mogelijkheden. Solliciteren? Schrijf of mail naar TMC Woonwinkels, t.a.v. dhr. J. Witte Dorpsplein 35, 4371 AC Koudekerke WOONWINKELS e-mail: directie@tmckoudekerke.nl of bel voor meer informatie naar 06-22744450 DE BETERE STOFFEERDERS MAKEN HET! GOES Marconistraat 13 Tel. (0113) 22 41 02 KRUININGEN Zandweg 1 b Tel. (0113) 38 26 26 BERGEN OP ZOOM Van Konijnenburgweg 13 Tel. (0164) 27 44 77 KOUDEKERKE Dorpsplein 35 Tel. (0118) 55 55 33 www.tmcwoonwinkels.nl voor de binnendienst (full-time) Werkzaamheden Je ondersteunt de buitendienst, maakt offertes, en daarnaast voer je administratieve en commerciële werkzaamheden uit. Opleiding De enthousiaste man of vrouw die wij zoeken heeft bij voorkeur een MBO-opleiding met als studierichting bank verzekeringen. Je bent in het bezit van commerciële vaardigheden, bent gemotiveerd en je hebt een representatief voorkomen. Honorering De honorering voor deze functies is goed, met goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Er wacht een toekomstperspectief bij een groeiend bedrijf met doorgroeimogelijkheden. Sollicitatie Geïnteresseerden kunnen binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met cv en pasfoto sturen aan: Schinkel Assurantiën t.a.v. Dhr. E. Dellebeke Postbus IÓ07,4388 ZG Oost-Souburg www.schinkeladviesgroep.nl "Vrijheid in gebondenheid" en "Leer mij het zelf te doen" zijn twee gevleugelde motto's die horen bij onze school. De Montessorischool te Bergen op Zoom is een eigentijdse neutraal-bijzondere basisschool, bestaande uit 13 groepen, 323 kinderen en 23 personeelsleden en maakt deel uit van de Stichting Algemeen Bijzonder Basis Onderwijs (ABBO). Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega, in de functie van leerkracht die affiniteit heeft met onderbouwkinderen in de leeftijds categorie van 4 tot 6 jaar en die breed inzetbaar is. Wij zoeken iemand die: •de vereiste onderwijsbevoegdheden heeft; •voorstander is van neutraal-bijzonder basisonderwijs; bereid is samen te werken met een duo-partner; bereid is de Montessori opleiding te gaan volgen of de opleiding al gevolgd heeft; flexibel is en van aanpakken weet; •beschikt over organisatorische capaciteiten en die kwaliteiten heeft die liggen op het gebied van klassenmanagement; bereid is samen met het team te ipvesteren in klas overschrijdende zaken als ondersteunende systematiek en methodieken. Het gaat om een tijdelijke aanstelling van 13 maart tot 1 juli 2006, waarbij er kans bestaat op voortzetting in het nieuwe schooljaar 2006 2007. Bij gelijke geschiktheid, gaat de voorkeur uit naar een mannelijke collega. Het kan maximaal een 0,8 betrekking betreffen. De sollicitatiecommissie zal bestaan uit e van het bestuur en van de directie, een afvaardiging van het personeel en een afgevaardigde van de ouder- en teamgeleding van de medezeggenschapsraad. De sluitingsdatum voor uw reactie is maandag 13 februari a.s. De eerste ronde gesprekken wordt gepland in week 7 en 8. U kunt uw sollicitatie, voorzien van c.v., richten aan: De sollicitatiecommissie Montessorischool Noordsingel 57, 461 1 SC Bergen op Zoom Voor informatie kunt u terecht bij de directeur dhr. M. Hameeteman, telefoonnummer: (0164) 251607/ 238423, mobiel 06 - 30500769. E-mail: montessori-boz@montessori-boz.nl Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. a Ék Technisch adviesbureau JyW\ Houtkade 7c, 4463 AC GOES M Tel: +31 (0)113 - 270484 M Fax:+31 (0)113-229122 /flP mpm hv E-mail: delmeco@zeelandnet.nl Internet: www.delmeco.nl Delmeco BV is een jonge organisatie met een platte structuur. Delmeco BV richt zich op het marktsegment van industriële installatie's. Ons team heeft binnen meerdere disciplines ruime ervaring opgebouwd. Voor de uitbreiding van het team zoeken wij enthousiaste collega's. Beginnend monteur Elektrotechniek De functie* De hoofdzaak bestaat uit de aanleg van licht-, kracht- en besturingsinstallatie's in een Industriële omgeving. Daarnaast verleen je ondersteuning tijdens het tes ten en inbedrijfstellen van onze installatie's. Je werkt normaal gesproken in de regio Zeeland, maar kan incidenteel ook elders werken. Je profiel: We zoeken een enthousiaste LBO VMBO-er die zelfstandig binnen een team kan werken. Kennis van de montagevoorschriften is een must. Tekenaar Elektrotechniek De functie: De hoofdzaak bestaat uit het uitwerken lot detail tekeningen, het controleren van de specificatie's of opname Ier plaatse en het juist interpreteren van de nor men. Je werkt normaal gesproken op het kantoor te Goes, maar het is mogelijk dat er op locatie wordt gewerkt Je profiel: We zoeken een enthousiaste MBO-er die zelfstandig binnen een team kan wer ken. Kennis van AutoCad is een must. ervaring met E-plan is een pré. Tekenaar Werktuigbouwkunde De functie: De hoofdzaak bestaat uit het uitwerken van tekeningen, het controleren van de specificatie's of opname ter plaatse en het juist interpreteren van de normen. Je werkt normaal gesproken op het kantoor te Goes, maar het is mogelijk dat er op locatie wordt gewerkt. Je profiel: We zoeken een enthousiaste MBO-er die zelfstandig binnen een team kan wer ken. Kennis van AutoCad en Inventor is een must. Engineer Werktuigbouwkunde/HVAC De functie: De hoofdzaak bestaat uit het ontwerpen van installatie's. het controleren van de specificatie's of opname ter plaatse en het juist interpreteren van de normen. Het uittrekken van het materiaal en manuren. Het opnemen van de werkzaam heden ter plaatse en het opstellen van kleine offerte's. Je werkt normaal gesproken op het kantoor te Goes, maar hel is mogelijk dat er op locatie wordt gewerkt. Je profiel: We zoeken een enthousiaste MBO-er die zelfstandig binnen een team kan wer ken. Je hebt een ruime ervaring op het gebied vamHVAC installatie's. Kennis van de Autocad is een must, ervaring met berekeningsprogramma's Is een pré. Constructeur Bouwkunde De functie: De hoofdzaak bestaat uit het uitwerken van bouwkundige details en plannen, specificatie's of opname ter plaatse en het juist bereke- Je werkt normaal gesproken op het kantoor te Goes, maar het is mogelijk dat er op locatie wordt gewerkt. Je profiel: We zoeken een enthousiaste MBO/HBO-er die zelfstandig binnen een team kan werken Kennis van Autocad is een must, ervaring met berekeningsprogram- Tekenaar Bouwkunde De functie: De hoofdzaak bestaat uit het uitwerken van tekeningen, het controleren van de specificatie's of opname ter plaatse en het juist interpreteren van de normen. Je werkt normaal gesproken op het kantoor te Goes, maar het is mogelijk dat er op locatie wordt gewerkt. Je profiel: We zoeken een enthousiaste MBO-er die zelfstandig binnen een team kan wer ken. Kennis van Autocad is een must. ervaring met applicatie's is een pré- Algemeen: Je bent klantgericht en punctueel en je hebt geen 9 tot 5 mentaliteit. Wij bieden de juiste kandidaat een passend salans en mogelijkheden om verder te groeien Indien u interesse heeft in één van bovenstaande functie's ontvangen wij graag binnen 14 dagen uw sollicitatie met uitgebreid cv. Indien u vragen heeft kunt u contact opnemen met dhr. J.A. Zwemer 06-54923757 of dhr. P.W, Machielse 06-22945187. Wij hebben op korte termijn plaats voor een ervaren zelfstandig werkende De Vries Communicatie Centrum is een fullservice reclameadviesbureau met ruim 20 medewerkers gevestigd in het centrum van Zierikzee. Wij werken voor een groot aantal opdrachtgevers in Zeeland en ver daarbuiten. Ons bedrijf omvat een ontwerp- studio, een multimedia-afdeling en drukkerij. Wij vragen: - opleiding op MBO niveau, richting administratie ruime ervaring bij een groter MKB bedrijf of administratiekantoor - bekend zijn rnet het financiële administratiepakket KING is een pré feilloos inzicht in de verwerking van cijfermatige gegevens - een zeer secure en efficiënte werkwijze - Wij bieden een uitdagende functie waarbij je - zelfstandig de financiële administratie voor alle afdelingen verwerkt - maandelijks rapporteert aan de directie - een vertrouwens- en signaalfunctie ambieert de receptie aanstuurt voor ondersteunende taken contacten onderhoudt met accountant, klanten en leveranciers verantwoordelijk bent voor gedeeltelijk personeelsbeleid Je sollicitatie met c.v. kun je sturen aan: De Vries Communicatie Centrum, t.a.v. de heer Dannie de Vries, of mailen naar: dcdevries@devriescom.nl. M.-mewekken 2. Postbus 78. 4300 AB Zierikzee 'Ou ;1 4 5 4- O C11 45 41 50 O www.devriescom.nl Op 1 maart a.s. wordt het oude gebouw van Ter Schorre, aan de Terneuzense Westerscheldedijk opnieuw in gebruik genomen. Op dit moment worden 2 verdiepingen volledig gerenoveerd en aangepast aan de eisen die heden ten dage aan de woon voorzieningen voor ouderen worden gesteld. Met de opening van het oude gebouw wordt voorzien in 28 extra verpleeghuisplaatsen. Daarmee spelen we in op de toe nemende vraag naar verpleeghuiszorg volgens het kleinschalig woonconcept. Over vier jaar worden de plaatsen verspreid over de dorpskernen rondom Terneuzen. (Sluiskil, Philippine, Hoek en Zaamslag). Om het project mogelijk te maken en er voor te zorgen dat de nieuwe cliënten direct vanaf de opening op een professionele manier zorg- en ondersteuning krijgen aangeboden zijn we op zoek naar enkele enthousiaste collega's die: het leuk vinden om vanaf 1 april a.s. betrokken te zijn bij de in gebruik name van de appartementen op de begane grond mee willen helpen vorm te geven aan het kleinschalige woonconcept samen een team willen opbouwen nieuwe bewoners zich snel thuis willen laten voelen En wel in de volgende functies: - Persoonlijk begeleiders voor minimaal 20 uur per week. Om op de functie te kunnen reageren dient u minimaal in het bezit te zijn van een opleiding verzorgende niveau 3 aangevuld met relevante werkervaring. - Eerste medewerker zorg (niveau 3). Voor deze functie geldt als eis dat u in het bezit bent van een opleiding op kwalificatie niveau 3. - Medewerker zorg Voor deze functie geldt als eis dat u in het bezit bent van een opleiding op kwalificatie niveau 2. De uren in de functies van (eerste) medewerker zorg zijn in overleg te regelen. Daarnaast zijn we ook op zoek naar enthousiaste vrijwilligers die hun steentje willen bij dragen om de nieuwe bewoners een nieuw thuis aan te bieden en naar medewerkers die op basis van een oproepcontract (het zgn. O-urencontract) zowel in het oude gebouw, maar ook op de locatie aan de"Bachlaan onze cliënten willen ondersteunen bij hun zorgvragen. Bel voor meer informatie over de nieuwe woonvormen, over de verschillende functies of om te overleggen over jouw mogelijkheden naar Paul Bohijn, hoofd zorg, tel.nr. 0115 63 66 77 of naar de afdeling P&O van Ter Schorre, tel.nr. 0115 63 66 26. Sollicitatiebrieven verwachten we vóór 15 februari a.s. Je kunt deze sturen naar Ter Schorre, centrum voor Zorg en Reactivering, t.a.v de afdeling P&O, Bachlaan 90, 4536 GD Terneuzen. De gesprekken vinden plaats op 22 en 23 februari a.s. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld en niet gehonoreerd. Ter Schorre waar de mens iemand

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34