Banen lobTrack.nl Intercedent Smaakmakend Werk hoofd laboratorium Secretaresse SUPERVISOR PREVENTIEF ONDERHOUD M/V MONTEUR STORINGSDIENST m/V m/v Tencef I Kijk ook op 4 FEBRUARI 200; Libéma is een snelgroeiend concern met bekende bedrijven in de dag- en verblijfs- recreatie, beurzen en evenementen. Denk hierbij bijvoorbeeld aan Safaripark Beekse Bergen en Brabahthalten. Naast goede resultaten heeft Libéma kwaliteit hoog in het vaandel staan, jaarlijks begroeten wij 5,1 miljoen gasten in onze bedrijven die we gastvrij ontvangen en waarbij ons er alles aan gelegen is dat zij tevreden huiswaarts keren. Libéma kenmerkt zich dan ook in haar bedrijfsvoering door haar no-nonsense manier van werken waarbij inzet, flexibiliteit en professionaliteit sleutelwoorden zijn die zorgdragen voor een open sfeer met respect voor en vertrouwen in elkaar. Gelegen aan het Veerse meer met een eigen strandje en een kleine haven is Het Zilveren Schor een mooie parel binnen Libéma. Het Zilveren Schor functioneert als groepsaccommodatie en beschikt het over een klein aantal kampeerplaatsen. Met zijn vier vergaderruimtes is Het Zilveren Schor interessant voor de zakelijke markt. Gasten van Het Zilveren Schor kunnen bootjes en fietsen huren en kiezen voor een geheel verzorgd verblijf inclusief ontbijt, lunch en diner. Voor deze functie zoeken wij een multifunctionele vestigings manager met twee rechterhanden die beschikt over technische kennis en daardoor zelfstandig klein onderhoud aan gebou wen, interieur en terreinen kan verrichten. Tevens bent u als vestigingsmanager verantwoordelijk voor de dagelijkse gang van zaken binnen de horeca, zowel met betrekking tot het verzorgen van maaltijden als het verrichten van overige werk zaamheden in keuken restaurant. Daarnaast verwachten wij van een kandidaat dat deze na training on the job, in staat is reserveringsaanvragen en boekingen te behandelen en te verwerken en ontvangst en vertrek van groepen te begeleiden. De vestigingsmanager draagt zorg voor een kwantitatieve en kwalitatieve goede personeelsbezetting en is verantwoorde lijk voor het opstellen en realiseren van de begroting, in overleg met de divisiedirecteur. De vestigingsmanager wordt ondersteund door een aantal centrale afdelingen (Marketing Sales, P&O, F&A, juridische zaken, ICT en Horeca) vanuit Libéma Exploitatie B.V. De beoogd vestigingsmanager dient te beschikken over HBO werk - en denkniveau, een resultaat - en oplossingsgerichte instelling, een grote mate van gastgerichtheid en minimaal twee jaar ervaring in een soortgelijke functie, bij voorkeur in de recreatiebranche. Vanwege bereikbaarheidsdiensten bestaat de noodzaak van huisvesting binnen een straal van maximaal 20 km van Het Zilveren Schor. De voorkeur gaat uit naar een vestigingsmanager die zich wil huisvesten in een dienstwoning op het park. Gezien de aard van het bedrijf worden de werkzaamheden ook in de avonduren en weekenden uitgevoerd. Alleen sollicitanten die voldoen aan de door ons gestelde eisen nodigen wij uitte solliciteren. Bent u deze allround vestigingsmanager? Stuur dan uw sollicitatie, bij voorkeur per email, aan: Libéma Exploitatie B.V., t.a.v. Dhr. Gabe Wennekes, Postbus 142,5240 AC Rosmalen. Telefoonnummer: (073) 528 22 00. E-mail: p8io@libema.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.libema.nl www.zilverenschor.nl Voor volledige kijk op vacaturetekst www.zWv.nl Ziekenhuis Walcheren ligt op een steenworp afstand van de Wester- schelde. Net als de Schelde biedt ons ziekenhuis ruimte, uitzicht, soms storm en dan weer verstilde momen ten. Waar we samen met passie voor mensen zorgen, willen wij elkaar ruimte bieden om de zorg te verbeteren en onszelf te ontwikkeien; de gezamenlijke trans mural afdeling met Zorgstroom past hier uitstekend in. ■I: Binnen het Laboratorium ontstaat door reorganisatie deze nieuwe functie, die we zo spoedig mogelijk willen invullen door een contract aan te bieden van gemiddelde 36 uur per week voor bepaalde tijd. Het betreft een jaarcontract, vanwege een mogelijke fusie per 1 januari 2007 met de Oosterschelde Ziekenhuizen te Goes. Het gevolg van de fusie kan de integratie van beide laboratoria zijn. Een contract voor onbepaalde tijd behoort op termiin tot de mogelijkheid. Het Laboratorium bestaat uit de onderdelen; Klinisch Chemisch laboratorium,Trombosedienst en Pathologisch laboratorium. Het hoofd Facilitaire eenheid Laboratorium is verantwoordelijk voor het ontwikkelen en ten uitvoer brengen van het afdelingsbeleid en het organiseren van het werk in nauwe samenwerking met een professionele co-manager (duaalmanagement). De functie kenmerkt zich door een resultaatgerichte stijl van leidinggeven, waarbinnen een groot beroep wordt gedaan op het zelf organiserend vermogen van medewerkers binnen gestelde kaders. Wat vragen wij? Wij zijn op zoek naar een functionaris die een opleiding op HBO-niveau (in de bedrijfskundige richting) heeft genoten en tevens de voortgezette opleiding management (VO) heeft afgerond. U heeft ruime managementervaring binnen de gezondheidszorg; tevens heeft u ervaring met automatiserings processen. Wat we bieden: Werken bij Ziekenhuis Walcheren staat voor een prettige werksfeer in een professionele omgeving. Deze fulltime functie geldt voor bepaalde tijd en is ingedeeld in FWG schaal 60 (met een maximum salaris van 3.667,-- bruto per maand). Overige arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-Ziekenhuizen. Meer weten? Neem contact op met de heer J. van Roosendaal, sectorhoofd Faciliteiten, tel. (0118) 425 400. Een uitgebreide taakfunctieomschrijving is opvraagbaar. Reageren? Stuur uw sollicitatiebrief met cv vóór 18 februari 2006 naar de heer I. Visser, P&O-adviseur, stafsector P&O Ziekenhuis Walcheren, Postbus 3200, 4380 DDVIissingen of via e-mail: personeelsservice@zwv.nl. Overige: De selectiegesprekken zullen plaatsvinden op 23 februari 2006. U kunt de volledige vacaturetekst nalezen op www.zwv.nlofwww.zz.nl. Ziekenhuis Walcheren MOOI WERK IN EEN PRACHTIGE OMGEVING DELTA is een multi utility bedrijf, dat een breed pakket van diensten en producten levert. Elektriciteit, gas, water, milieudiensten, radio- en televisiesignalen en internet via de kabel zijn de belangrijkste. Onze focus ligt op de bedrijven en inwoners van Zeeland, maar we zijn ook buiten onze provincie actief. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijsgesteld. DELTA N.V. kent een divisie structuur. Faciliterende (staf-) afdelingen, waaronder Financiën en Control, zijn centraal binnen de DELTA Groep gepositioneerd. Binnen deze afdeling bestaat momenteel in Middelburg de fulltime vacature voor een secretaresse. Kerntaken In deze functie verricht je onder andere de volgende werkzaamheden: - Secretariële werkzaamheden, zoals planning en agendabeheer, telefonische bereikbaarheid, verzorgen van correspondentie, voorbereiding en afhandeling van vergaderingen, dossieropbouw en archivering. - Opstellen van verslagen (word), rapportages (excel) en presentaties (power point). - Verrichten van ondersteunende en administratieve werkzaamheden ten behoeve van enige andere afdelingen binnen Financiën en Control en voor het secretariaat van de CFO, in samenwerking en afstemming met de secretaresse van de CFO. Profiel Om voor deze functie in aanmerking te komen verwachten wij: - Mbo werk- en denkniveau aangevuld met een afgeronde vervolgopleiding directiesecretaresse. - Kennis van en affiniteit met cijfermatige opstellingen en ervaring met MS Office toepassingen. - Enkele jaren relevante werkervaring. - Flexibele opstelling (regelmatige uitloop van werktijden). - Kennis van archiveren en van de Engelse taal. - Uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. - Pro actief, resultaat- en klantgericht denken en handelen. Wat bieden wij? Werken bij DELTA betekent een bijdrage leveren aan een ondernemend en veelzijdig bedrijf dat sterk in ontwikkeling is. Wij stellen daar tegenover: - Een interessante functie in een dynamische omgeving waar mete- grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid wordt gewerkt. - Een goed en compleet pakket arbeidsvoorwaarden gebaseerd o| CAO voor Energie- en Nutsbedrijven. - Mogelijkheden voor loopbaanbegeleiding, opleiding en training. - Een maximum salaris van 2.443,- bruto per maand. Informatie Wil je meer informatie over de functie dan kun je contact opnemer met de heer H.S.C. Snijders, adjunct-directeur Financiën en Control telefoonnummer (0118) 88 20 24. Interesse? Ben je geïnteresseerd in deze vacature, stuur ons dan je sollicitatie, voorzien van een CV, binnen veertien dagen na plaatsing van deze advertentie. Richt je brief aan onderstaand (e-mail) adres ter attent van de backoffice van de afdeling HRM. lamb Weston Meijer V.O.F. is een joint- venture. ontstaan in 1994, die de krachten van de Amerikaanse aardappelverwerker Lamb Weston Inc. en de Nederlandse aardappelspecialist Meijer bundelt Lamb Weston werd opgericht in 1950 en is met een omzet van ongeveer USD 1.5 miljard, meer dan 6000 medewerkers en 16 productielocaties, nummer één in Amerika op liet gebied van aardappelverwerking. Meijer startte in 1985 met aardappel- verwerking en is'daarnaast sinds 1920 een succesvol aardappelhuis me ontwikkelde rassen. Met medewerkers is Lamb Weston Meijer een dynamisch en snelgroeiend bedrijf met vestigingen in Kruiningen, Oosterbierum en Bergen op Zoom. Ons doel is dé leverancier te zijn van diepgevroren aardappelproducten voor klanten, die waar voor hun geld willen en veel waarde hechten aan kwaliteit Door haar innovatieve producten, sterke marketing onder steuning, zelfontwikkelde technologieën. en veilige werkomgeving mag Lamb Weston Meijer grote internationale fastlood-, restaurant-, catering- en retailbedrijven in alle Europese landen, het Midden-Oosten, Verre Oosten en Zuid- Amerika tot haar klantenkring rekenen. Ter versterking van onze technische dienst in de vestiging Krutningen, WOTa die bestaat uit ruim 50 medewerkers, zijn wij op zoek naar een; CC-rtGX In deze functie ben je verantwoordelijk voor het onderhouden en optimaliseren van het preventieve onderhoudssysteem van onze fabriek, waardoor je mede zorgdraagt, voor de voortgang van de productieprocessen. Je doet verbeteringsvoorstellen op technisch vlak voor onze (productie-) apparatuur en industriële installaties, zodat de productietijd maximaal kan worden benut. Hiernaast zorg je voor een optimalisatie van het magazijnsysteem zodat de continuïteit van de productie gewaarborgd blijft. Je onderhoudt het kennisniveau van de technische dienst in het systeem SAP R3, je voert verbeteringen door aan het systeem en je bent deskundige namens de afdeling wat dit systeem betreft. Tevens ben je verantwoordelijk voor het plannen, organiseren en bewaken van de voortgang van de werkzaamheden in het kader van het groot onderhoud tijdens langere productiestops. Je zorgt voor de personele bezetting van je subafdeling met 5 medewerkers en je bewaakt de (personele) budgetten. De werkzaamheden worden in dagdienst uitgevoerd en volgens rooster werk je beschikbaarheidsdiensten. Voor deze functie gaan onze gedachten uit naar een kandidaat met een afgeronde HBO-opleiding, bij voorkeur HTS, met relevante werkervaring in een leidinggevende functie. Ruime opgedane ervaring met SAP R3 is een pré. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. I Je hebt een pragmatische en flexibele instelling en een goede beheersing van de Engelse taal Tevens zoeken wij een: Als Monteur Storingsdienst verricht je diverse voorkomende controle-, onderhouds- en reparatie werkzaamheden aan onze productielijnen zodat een goede voortgang van het productieproces I gewaarborgd blijft. Je bent op diverse afdelingen van ons bedrijf inzetbaar. De werkzaamheden verricht je zelfstandig, of in samenwerking met collega's van de technische dienst. De werkzaam heden vinden in 4-ploegendienst plaats, waarbij je een gemiddelde werkweek van 33,75 uur hebt. I Door een combinatie van opleiding en werkervaring functioneer je op MBO-mveau. Je hebt bij voorkeur ervaring op het gebied van werktuigbouw als elektrotechniek, opgedaan in een vergelijkbare functie waarin je hebt gewerkt aan elektrotechnische en industriële installaties. Je bent in staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Wc "vragen" veel, maar tve hebben clan ook wat te "bieden". Een Zelfstandige en uitdagende baan, bij een snel groeiend bedrijf met toekomst en uiteraard hebben we een prima pakket arbeidsvoorwaarden. Als je geïnteresseerd bent verwachten we jouw sollicitatiebrief binnen 10 dagen. Deze kun je richten aan. Lamb Weston Meijer V.O.F., t.a.v. afdeling Human Resources, Postbus \7, 44i6 ZG Krutningen. Acquisitie wordt niet op prijs Bij Tènce! Uitzendbureau hebben we een heel realistisch beeld over werk. Die nuchtere mentaliteit geldt zowel voor onze medewerkers als voor onze flexwerkers. Want laten we eerlijk zijn. Over werk kun je veel zeggen, uiteindelijk komt het hier op neer: werk moet gewoon gedaan worden. Hulst en Temeuzen organisatie? Tènce! Uitzendbureau is voor de vestigingenl collega. Een commercieel talent aan wie onze klanten zont ichte regelaar die de juiste persoon op de juiste plek in Je jë ja er i:Y 1- of hbo-opli in ersoonlijke 1% ie-ervaring.Ji WIL JE WERKEN in en Terneuzen op zoek n aarzelen hun opdrachte juiste bedrijf weet te plaatsen. N WIJ Je bentf ai je je hand niet om voor sn je hebt al eerder met succes in een je weet om te gaan met hectiek en je weet tevens de juiste prioriteiten te stellen. Bij voorkeur heb je bent in het bezit van rijbewijs B en woont in de plaats van de vestiging of directe omgeving ervan. WAT BIEDEN WIJ Een veelzijdige, verantwoordelijke en uitdagende functie. Je komt te werken in een jong en actief tea gei met veel ruimte voor eigen initiatief. Wij bieden een passend salaris met aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Verder onW ijl een opleiding op maat en stimuleren we je persoonlijke ontwikkeling. WAT MOET JE DOEN Ben jij die enthousiaste medewerker die een positieve bijdrage aan ons team levert? Stuur dan1 17 februari a.s. je brief en c.v. bij voorkeur per e-mail naar Rob Borsje, vestigingsmanager Zeeuws Vlaanderen, r.borsje@tence.nl. Geef aan in je brief of je solliciteert naar de functie in Hulst of Temeuzen. Tènce! Uitzendbureau Axelsestraat 1,4537 AA Terneuzen/ Vismarkt 10,4561 AZ Hulst I www.tence.nl Tènce! Uitzendbureau heeft meer dan 40 vestigingen in Nederland en België Tènce! is onderdeel van Vebego Services, een internationaal opa dienstverlenende organisatie met vestigingen in onder meer Duitsland, Engeland, Frankrijk en Zwitserland. he DE NUCHTERE KIJK OP WERK sa, -Ttei de

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28