Banen LEEN BAKKER/ O JobTrack.nl van Loon -»r randstad Deurlóoó Initial VAREL FILIAALMEDEWERKER HULPKRACHT Kijk ook op y s s SOFTWARE-ONTWIKKELAAR DELPHI M/v SOFTWARE-ONTWIKKELAAR VISUAL FOXPRO M/V Provincie Zeeland Junior medewerker beleidsondersteuning bedrijven (v/m> AFDELINGSMANAGER ASSISTENT ACCOUNTANT (MA/) jij hebt kennis van techniek wij van mensen kijk voor meer banen op www.randstad.nl Security Servicetechnicus m/v KOELMONTEUR www.initial-varel.nl T 4 FEBRUARI 2006- SOFTWARE Syntess Software heeft twee producten. Het ene is gebouwd en wordt verder ontwikkeld in Visual Foxpro. Daarnaast hebben we een nieuw innoverend pakket op de markt gebracht, dat ontwikkeld wordt met Delphi. Voor de afdeling Software Ontwikkeling in Zierikzee (25 medewerkers) zijn wij op zoek naar een en een Wij zoeken nieuwe collega's die professionele software kunnen ontwerpen en bouwen en interesse hebben in database georiënteerde toepassingen. U moet in staat zijn wensen van zowel onze eigen organisatie als van klanten om te zetten in eenvoudige functionele software. U komt te werken in een team van ervaren software ontwikkelaars dat zijn sporen ruimschoots verdiend heeft in het zelfstandig bouwen van de technische infrastructuur waarmee onze hoogwaardige, gebruiksvriendelijke software gemaakt wordt. Syntess Software is een software producent met vestigingen in Zierikzee en Gorinchem. Syntess ontwikkelt, levert en ondersteunt standaard ERP- software voor met name installatie bedrijven op het gebied van elektra, cv, luchtbehandeling, koeltechniek, sanitair en beveiliging. Onze vooraanstaande marktpositie is gebaseerd op kwaliteit, betrouwbaar heid en het hanteren van een strategie op lange termijn. Met een organisatie van in totaal 90 medewerkers levert Syntess Software al meer dan 15 jaar softwareproducten die momenteel ge bruikt worden door ruim 2650 bedrijven. 'acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. W ij vruijtM Werk- en denkniveau op minimaal HBO-niveau Resultaatgerichte houding en doorzettingsvermogen Ervaring met het programmeren van administratieve toepassingen is een pré Affiniteit met de installatiebranche is ook een pré SWM-teff Software bteéLt Ruimte voor initiatieven in een stimulerende werkomgeving met enthousiaste vakbekwame collega's De mogelijkheid om te werken aan een breed toegepast en hoog gewaardeerd product Een boeiende baan met goede perspectieven in een sterk bedrijf Uitstekende arbeidsvoorwaarden C/w foMiCitatte Voor meer informatie over bovenstaande functie kunt u contact met ons opnemen: Dhr. Huug Winfield 0111-418040, privé 0111-641052) Of onze internetpagina bezoeken (www.syntess.nl) Stuur uw sollicitatie naar Syntess Software, Postbus 127, 4300 AC Zierikzee of naar vacature@syntess.nl. Kom werken voor Zeeland Werken, wonen en ontspannen gaan in Zeeland uitstekend samen. Prachtige stran den, ruime woningkeuze, volop fietspaden en geen files. Een bloeiend cultureel leven en mooie natuurgebieden. Werken bij de provincie Zeeland betekent wer ken voor één van de mooiste kustprovincies van Nederland. Bij onze organisatie zijn ruim 700 werknemers werkzaam. Vacaturenummer 2.02.06 Het verzorgen van de procedurele en juridische afhandeling van aanvragen en wijzigingen van vergunningen voor industriële en afvalverwerkende bedrij ven en het leveren van bijdragen aan het formuleren van provinciaal (deel)be- leid gericht op bedrijven. Een afgeronde HBO-opleiding in een juridische richting en kennis van milieu recht en vergunningverlening. De belangrijkste competenties voor deze functie zijn: een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, om kunnen gaan met belangentegenstellingen en een klantgerichte instel ling. De provincie Zeeland wil pas afgestudeerde mensen de gelegenheid bieden werkervaring op te doen en deze instroomfunctie biedt die mogelijkheid. Voor deze functie is dan ook geen werkervaring vereist. Salaris bij voltijdbetrekking bedraagt minimaal 1.953 en maximaal 2.791 bruto per maand. Inlichtingen: mevrouw ing. I. Jansen, afdelingshoofd Milieuhygiëne, telefoon: 0118-631963. Stuur voor 17 februari 2006 uw sollicitatiebrief met motivatie en cv, onder vermelding van het vacaturenummer, naar Provincie Zeeland, Postbus 6001, 4330 LA MIDDELBURG of reageer via vacatures@zeeland.nl. Wij bieden u een professionele werkomgeving, aantrekkelijke arbeidsvoor waarden en mogelijkheden voor persoonlijke ontwikkeling. De provincie Zeeland streeft naar een evenredige vertegenwoordiging van vrouwen, alsmede naar indienstneming van gehandicapten, allochtonen en jongeren, die voldoen aan de functie-eisen. Daarom worden geïnteresseerden uit deze prioriteitsgroepen, indien zij voeldoen aan de. functie-eisen nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. kijk voor meer informatie op www.zeeland.nl <c Deurloo Menswear-Casuals-Jeans is reeds 45 jaar een begrip in de regio. Mode, service, kwaliteit en presentatie zijn één van de succes factoren waarin wij zijn gegroeid (850m2). Met merken als Polo Ralph Lauren, Gant, Tommy Hilfiger, La Martina, Napapijri en Corneliani zijn we marktleider in het segment. En de groei is er nog niet uit met ons jong, modisch en enthousiaste team. Wij zoeken ter versterking van ons team een: IM/VI Jij bent de spil in de organisatie en verantwoordelijk voor het goed functioneren en motiveren van medewerkers, tevredenheid van klan ten, uitvoeren van doelstellingen, presentatie van artikelen, evenals het behalen van goede verkoopresultaten. Je hebt een MBO opleiding (Detex] of gelijkwaardig en beschikt over goede sociale en communicatieve vaardigheden. Ben je ambitieus, flexi bel, klantgericht, coachend en is mode je passie? Stuur of mail dan je sollicitatiebrief met CV. Wij bieden een zeer uitdagende baan met veel verantwoordelijkheid en zelfstandigheid. Het salaris is in overeenstemming met de functie. Deurloo Menswear-Casuals t.a.v. Ingrid Deurloo Mol 5-7 4301 JC Zierikzee ronald-deurloo@solcon.nl Acquisitie n.a.v. deze vacature wordt niet op prijs gesteld TWZ is dé arbeidsmarkt- intermediair in Zeeland voor bedrijven, studenten, afgestudeerden en jonge professionals met 0 tot 5 jaar werkervaring op MBO-, HBO- en universitair niveau. TWZ werkt ook vanuit de Hogeschool Zeeland, kamer F009 (tegenover de mediatheek). Supertalenten gezocht! TWZ Edisonweg 51a Postbus 87 4380 AB Vlissingen Tel. 0118-479 207 Fax 0118-465 963 Internet www.twz.nl E-mail post@twz.nl Voor een van onze opdrachtgevers zijn wij op zoek naar een assistent accountant. De werkzaamheden voor dit jonge en groeiende bedrijf zullen voornamelijk bestaan uit het samenstellen en controleren van jaarrekeningen. Ook overige administratieve taken behoren tot je takenpakket. Binnen het bedrijf zijn er voor ambi tieuze economen goede doorgroeimogelijkheden. We zoeken een enthousiaste HBO-BE'er. - Werkervaring is een pré maar niet vereist. - Je beschikt over een cijfermatig inzicht, bent leergierig, communicatief vaardig en een oplossingsgerichte denker. - Je vindt het werken in een klein en enthousiast team een uitdaging. - Je hebt de beschikking over een rijbewijs. Heb je interesse in deze vacature? Neem dan contact op met Marcel van Boven, mvboven@twz.nl of 0118-479207. Intermediair voor studenten, afgestudeerden bedrijven 1 Louise van 't Hof scheepsinbouwmonteur m/v Voor een scheepswerf in (0118) 68 00 60 Yerseke zijn we op zoek naar een goede en ervaren scheepsin- Beenhouwerssingel 3 bouwmonteur met ervaring in het in- en uitbouwen van Middelburg scheepsmotoren. Je moet zelfstandig aan de slag kunnen. Verder moet je allround inzetbaar zijn op de werkvloer. Voldoe je aan deze eisen en heb je zin om in deze functie aan de slag te gaan, neem dan snel contact met ons op! louise.van.t.hof@nl.randstad.com Manon Riphagen elektronicus production engineering m/v voor een (0118) 68 00 60 internationaal bedrijf in Middelburg. In deze functie houd je Beenhouwerssingel 3 je bezig met het elektronica-gedeelte van alle gespecialiseerde Middelburg productie-apparatuur. Daarnaast zal je problemen of storingen aan de apparatuur moeten oplossen en ben je verantwoor delijk voor modificaties aan de bestaande apparatuur. Als elektronicus production engineering neem je deel aan project groepen en dien je dus communicatief vaardig te zijn. Voor deze functie zoeken wij iemand met een afgeronde mts- opleiding Elektronica, die ervaring heeft met troubleshooting en service. Daarnaast ben je initiatiefrijk, stressbestendig en beheers je de Engelse taal in woord en geschrift. Heb je interesse? Bel ons! manon.riphagen@nl.randstad.com Jorn de Vos chemisch analist m/v Voor diverse bedrijven in Zeeland (0118) 68 00 60 zijn wij op zoek naar chemisch analisten die in het bezit zijn Beenhouwerssingel 3 van een mlo of een hlo diploma. Heb je bovendien ervaring in Middelburg die branche, kun je zelfstandig analyses uitvoeren, ben je flexibel, heb je geen problemen met ploegendiensten en ben je in het bezit van eigen vervoer? Wij hebben voor jou een nieuwe uitdaging, dus neem snel contact met ons op! jorn.de.vos@nl.randstad.com Initial Varel Security B.V. is met meer dan 80.000 klanten toonaangevend in Nederland op het gebied van elektroni sche beveiliging. Initial Varel opereert in een groeimarkt en heeft een sterke positie bij" bedrijfs leven, instellingen, over heid en particulieren. Met vestigingen verspreid door heel Nederland en een eigen alarm- en servicecentra le, heeft de organisatie een sterk landelijke dekking. Initial Varel staat voor teamspirit en persoonlijke doorgroei mogelijkheden. Als onderdeel van Rentokil Initial plc. maakt onze organisatie deel uit van een van de grootste dienstverlenende organisaties ter wereld. Wij zijn voor onze vestiging Breda/Goes op zoek naar een fulltime: (voor het werkgebied Zeeuws-Vlaanderen) Positie van de functie in de organisatie De servicetechnicus werkt onder leiding van het Hoofd Klantenservice. Functieomschrijving Het zelfstandig verhelpen van storingen en het verrichten van onderhoudswerkzaamheden aan uiteenlopende installaties. Het adviseren van de klant over de werkzaamheden en het onderhouden van de contacten. Tevens word je ingezet voor de storing- en standbydienst (24-uurs dienst). Functie-eisen Afgeronde MBO opleiding (elektrotechniek) of een gelijk waardig werk- en denkniveau verkregen door kennis en ervaring, eventueel aangevuld met het MBV diploma. Affiniteit met (beveiligings-) techniek. Klant- en oplossingsgericht werken. Zelfstandig, pro-actief. Goede beheersing van de Nederlandse taal. Wat biedt Initial Varel Een uitdagende functie in een prettige werksfeer met kansrijke doorgroeimogelijkheden in een snelgroeiende, financieel sta biele organisatie en een uitstekend arbeidsvoorwaardenpak ket. Reactie Stuur of e-mail je sollicitatie voorzien van CV naar Initial Varel Security B.V., t.a.v. mevrouw E. Glimmerveen, afdeling Human Resources, Postbus 12020, 1100 AA Amsterdam ZO, e-mail: hr@initial-varel.nl. Kijk voor meer informatie op de website www.initial-varel.nl of neem contact op met mevrouw L. Cheuk-a-lam, Initial Varel Breda/Goes, tel 076 - 541 04 22. a/tïjd der izeï/fye/"/ VPCO Veere/ Noord-Beveland is een vereniging waaronder veertien scholen met ruim 1500 leerlingen en 120 leerkrachten ressorteren. VPCO Veere/ Noord-Beveland biedt de kinderen op haar scholen de gelegenheid hun talenten optimaal te ontwikkelen. Daarbij gaan we ervan uit dat er voor elk kind een unieke plaats in de samenleving is, passend bij zijn mogelijkheden. Kinderen worden begeleid door professionele leerkrachten, die zich laten inspireren door een christelijke levensovertuiging. Deskundigheid, persoonlijke betrokkenheid en enthousiasme staan centraal in onze organisatie. CBS 't Klinket Tramstraat 36, 4371 BX Koudekerke 0118- 556126 basisschool@cbsklinket.nl www.cbsklinket.nl Onze juf Mirjam gaat haar droom achterna... Is werken op 't Klinket in een kleutergroep een droom voor jou Wij zijn op zoek naar een SPRANKELENDE meester of juf voor groep 2 WTF 0,7595 (maandag, woensdag, donderdag, en vrijdagmorgen) Wij vragen iemand die: kiest voor christelijk onderwijs een christelijke levensovertuiging heeft en openstaat voor andere opvattingen een positief mensbeeld heeft de ontwikkelingen in het onderwijs volgt en er bij ons op school vorm aan wil en kan geven een enthousiaste meester of juf voor onze kinderen zal zijn pit heeft over humor en gezelligheid beschikt Wij bieden: 220 leuke kinderen, verdeeld over 10 groepen een enthousiast team dat functioneert op basis van gelijkwaardigheid een team dat meedoet met ontwikkelingen in het onderwijs een open overlegstructuur met ouders en bestuur een uitdagende, kleurrijke leer- en werkomgeving gezelligheid en humor Voel je je aangesproken? mail of schrijf voor 10 februari 2006 naar Agnes de Jong (directeur) Ingangsdatum: 1 april 2006 de gesprekken vinden plaats in week 8 behoefte aan meer informatie: bel, of kom even langs! KOEL- EN ELEKTROTECHNISCH INSTALLATIEBEDRIJF KOELTECHNIEK AIRCONDITIONING ELEKTROTECHNIEK Als koeltechnisch installatiebedrijf is van Loon Koeltechniek gespeciali seerd in het ontwerpen, installeren, onderhouden en repareren van koel- vries-, airco- en koudwaterinstallaties ten behoeve van de industriële, commerciële en particuliere sector. Wij hebben een vacature voor een: Functie Als koelmonteur installeert, onderhoudt en repareert u koel-, vries-, airco- en koudwaterinstallaties Functie-eisen Kennis van koel- en elektrotechniek In het bezit zijn van STEK-monteur diploma Klantgericht kunnen werken en communiceren Flexibele werkinstelling i.v.m. consignatiedienst Relevante werkervaring vereist In het bezit van rijbewijs B Wij bieden U Een goed salaris volgens CAO Een compleet ingerichte bedrijfsbus Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van CV kunt u richten aan: Koel- en Elektrotechnisch Installatiebedrijf van Loon t.a.v. R. A. G. van Loon, Postbus 8125, 4330 EC Middelburg Leen Bakker is een succesvolle internationale keten in de woning inrichtingbranche met ca. 150 filialen in Nederland en België. Wij zijn een organisatie met korte lijnen en een open, informele sfeer. Onze ruim 2500 medewerkers zetten zich enthousiast in om de ambitieuze toekomstplannen te realiseren. In verband met de sterke groei en de interne doorgroei van medewerkers, zijn wij voor ons nieuwe filiaal te Middelburg op zoek naar kandidaten voor de functies van: PARTTIME Als filiaalmedewerk(st)er bij Leen Bakker is de hele winkel je werkterrein. Zo kun je onder andere ingezet worden (maximaal 30 uur per week) bij het adviseren van en verkopen aan onze klanten, bij kassawerkzaamheden, het vullen van schappen en het beprijzen van artikelen. Naar onze klanten toe ben je hét gezicht en hét visitekaartje van Leen Bakker. Als hulpkracht bij Leen Bakker werk je voornamelijk in het weekend of op (koop)avonden (maximaal 12 uur per week). Je wordt hoofdzakelijk ingezet bij het laden/lossen van de vrachtwagens en bij het vullen van de schappen. JE ACHTERGROND Wij zoeken voor bovengenoemde functies enthousiaste mensen tussen 18 en 25 jaar, met een opleiding op minimaal lbo-niveau of studerende aan het ROC. Ervaring is niet noodzakelijk, aangezien je goed wordt ingewerkt. Voorwaarde is dat je er zelf plezier aan beleeft om met en vóór mensen te werken. WIJ BIEDEN een uitstekend salaris; een zeer goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. JE REACTIE Je kunt je schriftelijke reactie met CV binnen 10 werkdagen richten aan: Leen Bakker Nederland B.V., o.v.v. vacature Middelburg, t.a.v. mevr. A.A.C. Komski (filiaalmanager), Hermesweg 23, 4382 ND Vlissingen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 26