Frijters keert terug bij Kloetinge De liefde helpt Timmer aan een nieuw contract bij DSB Doelman Van der Vloet speelt liever niet Vermoeide Federer laat Davis Cup en Rotterdam schieten Raich vliegensvlug Verdediger wacht nog op goedkeuring overschrijving door de voetbalbond Jelle Klaasen naar Bruinisse Sturm kan tiende titel behalen Derksen blijft in het toernooi Weer record zwemster Jones Schaakvrouwen spelen gelijk Sentjens geveld door infectie aan zenuwstelsel uitslagen Vierde sprintzege levert Boonen eindwinst op Loren peetmoeder van Winterspelen I agenda SPECTACULAIRE PRIJZEN! www. au tost urm .nl zaterdag 4 februari 2006 swb 21 finor Barry van der Hooft TERNEUZEN - De kans dat Hoek vandaag het thuisduel met Noordwijk af zal werken, lijkt uiterst klein. Het hoofdveld van de Zeeuws-VIaamse hoofdklas ser vertoonde gisteren overeen komsten met een ijsbaan en van fatsoenlijk voetballen kan daar door nauwelijks sprake zijn. „Als ik eerlijk ben, speel ik deze wedstrijd liever onder goede om standigheden", merkt doelman Filip van der Vloet op. Optimaal trainen behoorde afge lopen week niet tot de mogelijk heden. En zeker niet voor de keepers van de hekkensluiter in de hoofdklasse A. „Het hoort er allemaal bij, want voetbal is op zich een wintersport", zegt Van der Vloet. „Maar tijdens de trai ningen hebben we wel bewust rekening gehouden met de om standigheden." Als de consul vandaag wél groen licht geeft voor het duel tussen Hoek en Noordwijk, zal Filip van der Vloet zich op nieuw wapenen tegen de harde ondergrond. „Ik speel deze wed strijd natuurlijk liever onder goede omstandigheden, want voor ons is het opnieuw een heel belangrijk duel. Maar als we toch moeten spelen, moeten we er volle bak voor gaan. Iedereen heeft er ook nog vertrouwen in dat we het dit seizoen redden. Daar wil iedereen ook vol voor gaan." Dat zal dan gebeuren met een iets andere speelwijze, omdat de trainers Eddy Mestdagh en Paul Telussa tot de conclusie zijn ge komen dat een systeem met twee spitsen meer bij Hoek past. „Hoe we precies spelen maakt me eigenlijk niets uit, als we maar drie punten pakken. Dat is voor ons het enige dat telt. Op welke manier we die pakken is ook helemaal niet belangrijk. Als we maar winnen, want Hoek staat nu op een plaats waar de club niet thuis hoort." De Antwerpenaar is aan zijn tweede seizoen in Zeeuws- Vlaanderen bezig. Evenals vele ploeggenoten heeft hij over een langer verblijf nog geen gesprek gehad met de technische leiding van de club. Van der Vloet staat in eerste instantie niet onwelwil lend tegenover een derde sei zoen in Hoek. „Omdat ik heel te vreden ben bij deze club", ver telt de doelman. „Dat komt na tuurlijk ook omdat ik momen teel een basisplaats heb. Ik rijd iedere keer tachtig- kilometer heen en tachtig kilometer terug. Als ik dan op de bank zou zit ten, zou ik denk ik toch wat min der gemotiveerd zijn. Maar daar is nu geen sprake van, omdat ik speel. En dat is voor mij het be^ langrijkste." HnnrJan Dagevos KLOETINGE - Jeffrey Frijters keert terug bij Kloetinge. De ver dediger heeft met onmiddellijke ingang overschrijving aange vraagd naar de Bevelandse voet balhoofdklasser. „Hij is voor ons een versterking in de breed te", vindt Kloetinge-trainer Die- derik Hiensch. Jeffrey Frijters speelde tussen 2001 en 2005 vier seizoenen (74 competitieduels) voor Kloetin ge. Zijn laatste wedstrijd was het beslissingsduel dat Kloetin ge op 30 april 2005 speelde te gen Rijsoord voor het kampioen schap in de eerste klasse. Hij viel toen vlak voor het einde van de reguliere speeltijd in voor Da- Lvid den Hollander. Daarna vroeg Frijters overschrijving aan naar het Belgische KFC Nieuwmoer. Op scherp Bij die Belgische club kon hij echter zijn draai niet vinden en had hij het niet langer meer zijn zin. Kloetinge benaderde daar op enkele weken geleden de spe- Ier en die bleek wel oren te heb ben naar een tussentijdse over gang. „Bij ons staan er enkele spelers op scherp", aldus Hiensch. „Joffrey Geldof en Erwin van der Woerdt zijn bij een volgende kaart meteen j geschorst, dus we kunnen in ver dedigend opzicht wel wat aan- I vulling gebruiken. Jeffrey kan als back spelen, maar hij kan ook in het centrum uit de voe ten." De Brabander heeft inmiddels al een paar keer mee getraind bij Kloetinge, maar is nog niet speelgerechtigd. Zijn overschrij vingsformulieren liggen in Zeist. Het wachten is op het ja woord van de KNVB. Vandaag doet Frijters ritme op in het tweede elftal, dat een oefenwed strijd tegen SC Gastel speelt. Cruciaal De hoofdmacht van Kloetinge gaat vandaag op bezoek bij Scheveningen. Het is voor beide ploegen een cruciaal duel in de strijd om lijfsbehoud. Scheven ingen staat voorlaatste (elf pun ten uit vijftien duels), Kloetinge bivakkeert op de elfde plek met twaalf punten uit veertien wedstrijden. „We kunnen de te genstander een flinke tik uitde len", vindt Hiensch. Hoewel de weersomstandigheden deze week niet ideaal waren, heeft Kloetinge zich goed kunnen voorbereiden op het belangrijke treffen. De Bevelandse ploeg trainde twee keer op kunstgras. Hiensch: „In zo'n winterperiode verkeer je altijd lang in onzeker heid over het doorgaan van een wedstrijd. Dat is vooral in men taal opzicht lastig, maar ik heb gisteravond tegen de selectie ge zegd dat iedereen er vanuit moet gaan dat de wedstrijd door gaat. De knop moet om, ieder een moet zich focussen op die wedstrijd en de adrenaline gaan aanspreken." Jeffrey Frijters (rechts) keert terug op het oude nest en zal de rest van het seizoen weer voor Kloetinge uitkomen. foto Willem Mieras Volgens Hiensch is de sfeer bin nen de groep goed en gelooft ie dereen in lijfsbehoud. „We zijn overtuigd van onze kwalitei ten", stelt de oefenmeester. Mocht de competitiewedstrijd tegen Scheveningen toch wor den afgelast, speelt Kloetinge vandaag vriendschappelijk te gen Oostkapelle. De wedstrijd op het Wesselopark begint om 14.30 uur. BRUINISSE - De dartsclub De Vanger heeft Jelle Klaasen gestrikt voor een demonstratie in Bruinisse. De winnaar van de Lakeside geeft vrijdag 24 maart acte de presence in het dorpshuis van Bruinisse. Klaasen geeft een demonstratie en verder is er.de mogelijkheid om een wedstrijdje tegen de kampioen te spelen. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. In totaal kunnen 150 mensen wor den toegelaten. WISSENKERKE - Het biljarttoernooi om de Grote Prijs Spuitpleisterspecialist J. Mathia beleeft vandaag de ont knoping. In de A-groep zijn er nog drie concurrenten over om Gilles Sturm van zijn tiende titel af te houden. Kees Davidse uit Meliskerke, Jacques Feijen uit Vlissingen en Toon Rijnberg uit Burgh Haamstede vormen de laatste ob stakels. In de kruisfinales krijgt Feijen als eerste de kans Sturm beentje te lichten. De andere kruisfinale gaat tus sen Davidse en Rijnberg. Laatstgenoemde lijkt op basis van zijn moyenne in de derde ronde (4.167) licht favoriet. In de B-groep is de strijd volledig open. De meeste indruk tot nu toe maakten Remko Blok uit Colijnsplaat en debu tant John Kodde uit Vrouwenpolder. DUBAI - Met een birdie op de laatste hole van de tweede ronde heeft professional golfer Robert-Jan Derksen zich zelf gisteren behoed voor uitschakeling in de Desert Clas sic van Dubai. Zijn totaal van 143 slagen bracht de 31-ja- rige Nijmegenaar precies boven de schiftingslijn. De Zuid-Afrikaanse wereldtopper Retief Goosen behield halfweg het golftoemooi met 2,4 miljoen euro prijzengeld de leiding in het klassement. Met 131 slagen (64 en 67) kreeg hij wel de Deen Sören Hansen naast zich. ANP MELBOURNE - Zwemster Leisel Jones heeft gisteren in Melbourne tijdens de kwalificatiewedstrijden voor de Ge menebest Spelen het wereldrecord op de 100 meter school slag stevig aangescherpt. De Australische liet de stop watch stilstaan na 1.05,71 seconden. Die tijd lag een hal ve seconde onder het oude record van 1.06,20, dat de Ame rikaanse Jessica Hardy vorig jaar bij de wereldkampioen schappen in Montreal vestigde. Jones verbeterde woens dag in Melbourne ook al het wereldrecord op de 200 me ter schoolslag. ANP/AFP MAASTRICHT - De match tussen Zhaoquin Peng en Tea Lanchava, de twee sterkste Nederlandse schaaksters, is vrijdag in Maastricht geëindigd in 2-2. In het vierde en laatste duel wist Peng de stand gelijk te trekken. Grootmeester Peng (rating 2402) en internationaal mees ter Lanchava (2389) vochten vier partijen uit met de hulp van een computer. Ieder kon naar hartelust het apparaat raadplegen. Dat de razendsnelle rekenaar niet feilloos is bleek onder meer in de tweede partij. Zesvoudig Neder lands kampioene Peng ging af op het oordeel van de soft ware en verloor vervolgens vlug, omdat Lanchava ge woon wat dieper had gerekend. ANP van onze sportredactie BERN/ROTTERDAM - Roger Federer zal dit jaar niet aan de eerste ronde van de Davis Cup en het ABN Anno World Tennis Tournament in Rotterdam deel nemen. De Zwitserse topten- nisser, eerste op de wereldrang lijst, wil rust nemen. „Ik moet mijn batterijen opladen", zei Federer, die zondag de finale van het Australian Open won van de Cyprioot Marcos Baghda- tis. Zwitserland speelt volgende week de eerste ronde van de Da- vis Cup tegen Australië. In Rot terdam is Federer de titelhou der. Het ABN Amró WTT is van 20 tot en met 26 februari. Federer telefoneerde persoon lijk met toernooidirecteur Ri chard Krajicek om zijn afmel ding door te geven. „Ik betreur het ten zeerste dat ik mijn titel niet kan komen verdedigen"zei de Zwitser. Richard Krajicek was vanzelfsprekend teleurge steld over de afmelding van de belangrijkste speler. Hij pro beert nu Baghdatis naar Rotter dam te halen. Vorig jaar bedankte Federer eveneens voor het Zwitserse team dat vervolgens de eerste ANTWERPEN - Wielrenner Roy Sentjens van de Rabobank- ploeg is geveld door een virale infectie aan het zenuwstelsel. De Belgische renner ligt momen teel in een ziekenhuis in Antwer pen en moet daar nog zeker een paar dagen blijven. Sentjens stapte eerder deze week af in de Ronde van Qatar. Hij had last van tintelingen in de handen en een extreem slap gevoel in de benen. In het ziekenhuis krijgt Sent jens een behandeling met anti biotica. De ploegleiding ver wacht dat de 25-jarige Belg de komende week nog niet toekomt aan trainen op de weg. Hoe lang het herstel precies zal duren is nog niet te voorspellen. ANP ronde Davis Cup verloor van Nederland. De beste tennisser van de wereld was toen al in Nederland geweest om de titel in Rotterdam te veroveren. De rentree van Federer wordt eind februari in Dubai verwacht. Daar is hij eveneens titelverdedi ger. Daarna heeft hij veel punten te verdedigen in de Masters Series van Indian Wells en Miami in de Verenigde Staten. Het tennisfe- nomeen uit Basel heeft onlangs verklaard dat de verdediging van zijn nummer-één-positie op de wereldranglijst de hoogste prioriteit heeft. Roland Garros Ook wil hij graag zijn erelijst vervolmaken met de overwin ning in het Franse Open op Ro land Garros. Dat is de enige van de vier Grand Slam-toernooien die hij nog niet heeft ge wonnen. ANP/RTR DOHA - Tom Boonen heeft giste ren in Doha de vijfde en laatste etappe van de Ronde van Qatar gewonnen. De wereldkampioen uit België verzekerde zich ook van de eindzege. In de laatste etappe, over 151 kilometer vanuit Al Tachira, eindigde de Duitser Erik Zabel weer op de tweede plaats. Zabel bezette in het eindklassement eveneens de tweede plaats. In de Ronde van Qatar draaiden alle vijf etappes uit op een mas sasprint. Boonen won er vier. In de vierde etappe leed hij zijn eni ge nederlaag, tegen de Oostenrij ker Bemhard Eisel. De Fransman Eric Leblacher won gisteren de derde etappe in de rittenkoers Ster van Bes- sèges. De renner van Francaise des Jeux klopte na 140 kilo meter van Portes naar Les-Sal- les-du-Gardon zijn land- en ploeggenoot Sébastien Joly en de Brit Steven Cummings. De leiderstrui bleef in handen van de Belg Frederik Willems. De Ster van Bessèges eindigt morgen. ANP/SID door Gijs van Oosten DEN HAAG - De liefde brengt Marianne Timmer, ook in haar nadagen, nieuwe contracten. Peter Mueller, haar toenmalige echtgenoot, bood de schaatsster in de herfst van 2001 onderdak bij de ploeg van Spaar Select. Henk Timmer, haar huidige vriend, regisseerde voor haar na dit seizoen de oprichting van een nieuwe schaatsploeg. De AZ-doelman gooide in de af gelopen weken een balletje op bij Dirk Scheringa, voorzitter van de Alkmaarse voetbalclub en directeur-eigenaar van de DSB Groep. In hoog tempo werd een nieuwe formatie in de steigers gezet. De kern bestaat uit vier schaatsers en de coach uit de inboedel van het team van de Postcode Loterij. De lote rij stopt na dit seizoen met sponsoring. „De snelheid van handelen was niet normaal", zegt coach Jac Orie, die een con tract voor vier jaar heeft gete kend. DSB steekt op jaarbasis 1,2 mil joen euro in de nieuwe schaats ploeg van Orie. Naast Marianne Timmer behoren ook Annette Gerritsen, Simon Kuipers en Mark Tuitert tot de gelukkigen die ieder een contract van twee jaar hebben getekend. Het is niet toevallig dat dit viertal ook de komende weken op de Olym pische Spelen in Turijn actief is. Orie: „Een bewijs van hun goe de prestaties. Verder geeft de ze kerheid van een nieuw contract natuurlijk rust en vertrouwen." Het feit dat Erben Wennemars niet meegaat naar DSB is een te ken dat de breuk tussen de TURIJN - De Italiaanse filmdi va Sophia Loren gaat vrijwel ze ker op 10 februari de Olympi sche Winterspelen in Turijn ope nen. Italiaanse media meldden giste ren dat de 71-jarige Loren de 'peetmoeder' van de Spelen zal zijn. Officieel is er nog geen be vestiging te verkrijgen. Ook wie tijdens de openingsceremonie het olympisch vuur mag ontste ken, is nog onbekend. ANP schaatser en coach onherstel baar is. Wennemars traint de rest van het seizoen onder TVM-coach Gerard Kemkers, waar hij wellicht ook komend seizoen mag blijven. Voor Gian ni Romme, Sicco Janmaat, Wie- teke Cramer en Rhian Ket, de vier schaatsers die niet in Turijn rijden, is vooralsnog geen plek. Orie: „Dat is niet leuk om te ver tellen." Orie mag het team uitbreiden tot zes schaatsers, maar beslist daarover pas na de Olympische Spelen. Een veel grotere ploeg past niet in de filosofie van Orie en DSB. „Ik had een jaar gele den een ploeg met tien rijders maar dat wil ik niet meer", al dus Orie, die herstelt van een bum out. „Je kunt dan minder flexibel werken. Het wordt met zoveel schaatsers steeds lastiger om een zo hoog mogelijke kwali teit te realiseren." DSB had van 2000 tot 2004 een langebaanploeg, in het begin met Marianne Timmer en Ids Postma, maar dat was geen suc ces. Het team had in Kosta Pol- tavets geen sterke coach met lei derschapskwaliteiten waardoor de beste schaatsers hun heil el ders zochten. Scheringa hield wel een marathonploeg in stand en sloot logocontracten af met toppers als Shani Davis en Chad Hedrick. Met dank aan Henk Timmer keert DSB dus terug in het lan gebaanschaatsen. De keeper heeft bij AZ een vriendschappe lijke relatie met voorzitter Sche ringa en directeur Toon Ger- brands. Van het een kwam het ander. Orie: „Henk heeft goed werk verricht. Hij kent alle ins en outs van onze ploeg. Hij heeft bij DSB iedereen enthousiast ge maakt." GPD CHAMONIX - Benjamin Raich heeft gisteren in de Franse plaats Chamonix een supercombi natie om de wereldbeker gewonnen. De Oosten rijkse skiër won de wedstrijd over een afdaling en een slalom in de combinatietijd 2.36,48. Zijn landgenoot Rainer Schönfelder werd tweede, de Amerikaan Bode Miller derde. Raich (27) ver stevigde met de overwinning zijn koppositie in de stand om de algemene wereldbeker. foto Robert Pratta/RTR New York. NBA. Miami Heat-Cleve- land Cavaliers 101-73, San Antonio Spurs-Golden State Warriors 89-86. Renesse. Woensdagleague. Overbeeke Verhuur-Boomkwekerij Haamstede 2-2, Mary's Bowling- team-Life&Garden Renesse 1-3, De Dek- ker-tjes-Juwelier J.P.Staal 1-3, Name- les-Schildersbedrijf v/d Ham 2-2. Donderdagleague. Pizzeria La Piaz za-Camping de Rozenhof 0-4, Si- mar-Rest Casa Salsa Renesse 3-1, Bow ling Renesse-Braber Groenvoorziening 1-3, Alprokon-Café BardeStulp 1,5-2,5. Dubai. Desert Classic, Europese Tour. Stand na tweede ronde: 1. Goosen (ZAf), Hansen (Den) 131 slagen (-13), 3. Dougherty (Eng), Green (Aus), Woods (VSt) 133, 6. Donaldson (Wal), Els (ZAf) 134, 62. Derksen (Ned) 143, uit geschakeld: 76. Lafeber(Ned) 144. Ofterschwang (Dui). Wereldbeker, vrouwen. Reuzenslalom: 1. Rienda Contreras (Spa) 2.19,52 (1.10,33 1.09,19), 2'. Paerson (Zwe) 2.20,16 (1.10,74 1.09,42), 3. Zettel (Oos) 2.20,36 (1.11,02 1.09,34), 4. Hosp (Oos) 2.20,68 (1.10,98+1.09,70), 5. Otto- son (Zwe) 2.20,89 (1.10,93 1.09,96), 6. Franchini (Ita) 2.20,93 (1.11,44 1.09,49). WB-stand reuzenslalom: 1. Paerson 405 punten, 2. Kostelic (Kro) 324, 3. Contreras 305. WB-stand alge meen: 1. Kostelic 1282, 2. Dorfmeister (Oos) 1044,3. Paerson 1021. Lucky Day. 3-6-8-16-17-19-25-29-38-40-42-44-45-54- 57-59-60-61-64-75. (onder voorbehoud) Zagreb. Mannen. Kwartfinales: Ljubicic (Kro/1)-Joezjni (Rus) 6-3 6-2, Djokovic (SMo)-Bozoljac (SMo) 6-2 6-3, Henman (GBr)-Seppi (Ita) 6-3 6-4. Tokio. Vrouwen. Kwartfinales: Sja- rapova (Rus/1) - Stosur (Aus) 6-1 6-4, De- mentjeva (Rus/2) - Vaidisova (Tsj/5) 3-6 6-1 6-2, Miskina (Rus/4) - Lichovtseva (Rus/7) 4-6 6-2 6-3, Hingis (Zwi) - Kirilen- ko (Rus) 6-2 6-1. Africa Cup. Kwartfinale. Egypte-Congo 4-1 (2-1). 33. A Hassan 1-0 (strafschop), 39. H Hassan 2-0, 45. Zaher El-sakka 2-1, 58. Motaeb 3-1, 89. A Hassan 4-1. Scheidsrechter: Sowe. Toeschouwers: 75000, Gele kaart: Shaw- ki (Egypte), Kasongo, LuaLua, Lubanza- dio (Congo). Guinea-Senegal 2-3 (1-0). 24. Diawa- ra 1-0, 61. Diop 1-1, 82. Niang 1-2, 90. H Camara 1-3, 90. Feindouno 2-3. Scheids rechter: Codjia. Toeschouwers: 20000. Eredivisie. Willem ll-RBC Roosendaal 3-1 (O-I). 2. Vos 0-1, 60. Dembele 1-1, 90. Hadouir 2-1 (strafschop), 90. Lammens 3-1 (ei gen doelpunt). Scheidsrechter: Jol. Ge le kaart: Victoria, Valencia (Willem II), Lammens, Fortes Rodriguez, Wau, Mo lenaar, Sillah (RBC Roosendaal). Aantal toeschouwers: 13.500. Willem II: Peersman; Janse, Van Nieuwstadt, Muslin en Valencia; Agus- tien (73. Kerekes), Assou-Ekotto en Vic toria; Hadouir (90. Keenan), Dembele en Bobson (73. Wilmet), RBC Roosendaal: Volders; Lammens, Fortes Rodriguez (67. Molenaar), Rou- mani en Fleur; Daelemans (78. Wau), De Lange en Acuiïa (24. Marcelino); Kpaka, Vos en Sillah. Stand aan de staart van de rang lijst: Sparta NAC ADO Willem II RBC 21 5 5 21 5 5 22 0 5 11 20 18- 29 11 20 25- 40 13 18 22- 42 14 14 24- 47 17 5 13- 53 Eerste divisie. Excelsior-De Graafschap 4-1 (1-1). 9. Van Beukering 0-1, 20. Dijkhuizen 1-1, 58. Slory 2-1, 70. Holman 3-1, 90. Slory 4-1.. Scheidsrechter: Van Huiten. Gele kaart: Dijkhuizen (Excelsior), De Vis- scher, Yalcin (De Graafschap). Aantal toeschouwers: 2.284. Go Ahead Eagles-MVV 1-1 (1-1). 4. Loval 1-0, 12. Brncic 1-1. Scheidsrech ter: Slager. Gele kaart: Brugge (Go Ahead Eagles), Luijpers, Caracciolo, Sia- haija (MVV). Aantal toeschouwers: 2.700. Cambuur Leeuwarden-FC Omni- world 1-0 (1-0). 24. Van der Weij 1-0. Scheidsrechter: Van der Roest. Gele kaart: Molenaar, Viedma, Ramos, Mihci (FC Omniworld). Aantal toeschouwers: 3.105. Les-Salles-du-Gardon. Ster van Bessèges. Derde etappe, Por- tes-Les-Salles-du-Gardon: 1. Lebla cher (Fra) 134 km in 3.31.21, 2. Joly (Fra) 1.20, 3. Cummings (GBr), 4. Syl- vain Chavanel (Fra) 1.22, 5. Scheirlinckx (Bel), 6. Mertens (Bel). Algemeen klas sement: 1. Willems (Bel) 10.47.23, 2. Van Hecke (Bel) 0.26, 3. Voeckler (Fra), 4. Blaudzun (Den) 0.32, 5. Turpin (Fra) 0.36, 6. Kaggestad (Noo). Doha. Ronde van Qatar. Vijfde en laatste etappe: 1. Boonen (Bel) 151 km in 3.36.48, 2. Zabel (Dui), 3. Guidi (Ita), 4. Eisel (Oos), 5. Hunter (ZAf), 6. Breschel (Den), 12. De Jongh, 17, Vier houten, 20. Van Bon, 25. Boven, 28. Tjal- lingii, 31. Löwik, 35. Heijboer, 48. Erik Dekker 0.06. Eindklassement: 1. Boo nen 17.02.20,. 2. Zabel 0.11, 3. Clerc (Zwi) 0.30, 4. Hunter 0.40, 5. Guidi, 6. Breschel 0.41, 7. De Jongh, 10. Vierhou ten 0.44, 12. Van Hummel 0.46, 13. Tjal- lingii 0.50, 18. Van Bon 2.17, 19. Erik Dekker 2.33, 26. Knaven 5.57, 40. Reine- rink 14.22, 45. Löwik 15.08, 46. Boven 15.18, 48. Dekkers 15.59. zaterdag Voetbal Vriendschappelijk: SSV'65-Zaam- slag, Arnemuiden-Tholense Boys, GPC Vlissingen-De Noormannen, Heinkens- zand-Rillandia, Duiveland-Bevelanders. Aanvang: 14.30 uur. zondag Voetbal Vriendschappelijk. Domburg-Zee land Sport, Walcheren-Zeelandia Mid delburg, RCS-MOC'17 (13.00 uur). In dien niet anders vermeld, aanvang 14.30 uur. (Advertentie) DE MOOISTE OCCASIONS VOOR

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 21