Een witte raaf in schaatsland start nog even uit PZC Cadzand wil geen Keniaan Veel kanshebbers bij titelstrijd dressuur Bandstoters nemen bezit van biljarttafels Nieuwkomer Corina Boekei ontmoet weinig tegenstand in gewest H00gCrl<Hl(l Stelt RBC onzeker over hulp van gemeente uitslagen Lyon overleeft net in de beker Operatie voor Tim Cornelisse donderdag 2 februari 2006 2 li door Job van den Enk MIDDELHARNIS - Ze woonde amper een half jaar in Zeeland en de nieuw bakken inwoonster van Brouwersha ven mocht zich al gewestelijk kam pioen allround schaatsen noemen. Het bleek geen toevalstreffer. Twee weken geleden won Corina Boekei zelfs alle af standen tijdens het gewestelijk kam pioenschap. De 25-jarige schaatsster groeide op in Assendelft en ging daar net als vele an deren op jeugdschaatsen. De Noord-Hollandse Zaanstreek kent een waar netwerk aan vaartjes, kanaaltjes en meertjes en Assendelft ligt er mid denin. „Mijn ouders woonden aan de vaart. Als er ijs lag ging je schaatsen", vertelt Boekei. Bovendien kwam ze uit een echte schaatsfamilie. Haar vader en twee zussen zijn eveneens echte ijs- liefhebbers. De inwoonster van Brou wershaven behoorde als klein meisje tot de schaatstalenten van Noord-Hol land. Tot haar twaalfde deed ze volley bal erbij. Al snel zat ze bij de gewestelij ke selecties. NaaiTnate ze ouder werd, richtte ze zich op haar studie en bleef ze met steeds meer moeite bij de selec ties. Eenmaal bij de senioren behoorde ze dan ook bij de subtop. In 2000 verbleef ze met haar ijsvereni- ging in het Oostenrijkse Inzeil. Daar ontmoette ze de Zeeuw Mark de Vrieze. Hij verbleef daar met schaatsclub De Poel. Van het een kwam het ander en in 2004 gingen ze samenwonen in Brou wershaven. Boekei vond werk bij een expertisebedrijf in Middelharnis. Het taxeert voor verzekeringsbedrijven de schade aan zware vervoersmiddelen. Boekei is administratief medewerkster en ondersteunt de controleurs. Ze werd lid van schaatsclub van haar vriend en deed in februari 2005 mee aan het ge westelijk kampioenschap. Tot haar ver bazing werd ze direct eerste. „De ani mo is gewoon heel erg gering in het ge west", weet Boekei. Kwalificeren De populariteit van de schaatsen is dan ook niet te ver-gelijken met die in Noord-Holland. „In Zeeland vul je een formulier in en mag je meedoen aan het kampioenschap. In het westen moet je je kwalificeren. Als ik vroeger mocht meedoen aan de titelstrijd was ik echt trots. Alleen de beste tien mochten mee doen", vertelt Boekei. Corina Boekei in actie op de schaatsbaan in Breda. Dat wil echter niet zeggen dat schaat sen in Zeeland minder leuk is. „Het gaat uiteindelijk toch om het schaatsen en dat is nog steeds mijn sport", aldus Boekei. Ze kijkt dan ook uit naar de clubkampioenschappen. Ze rijdt er twee, bij De Poel en bij haar oude schaatsvereniging. Maar eerst, het ge westelijk kampioenschap lange baan, zaterdag in Eindhoven. Daar wil ze een goede tijd neerzetten op de 3000 meter. Eigenlijk heeft Boekei nauwelijks ge lijkwaardige tegenstanders in het ge west. Ze zoekt dan ook de uitdaging in het verbeteren van haar eigen persoon lijke records. Zo wil ze graag nog eens onder de 45 seconden rijden op de 500 meter, maar ook haar pr op de 1500 me ter vormt een uitdaging. „Dat staat al zo'n vier jaar op 2.20. Daar moet ik on der kunnen komen", denkt ze hardop. De schaatsster heeft een fulltime baan en ondervindt dat een eigen huis veel tijd vergt. „Toen ik nog bij mijn ouders woonde, stond het eten klaar. Nu moet je samen een huishouden draaiende houden", lacht ze. Boekei zou graag wat meer trainen, maar ze komt er sim pelweg niet aan toe. „Ik merk dat het daardoor allemaal iets moeilijker gaat", zegt ze. De import-Zeeuwse is desondanks tevreden over haar presta ties. Ze werd opnieuw gewestelijk kam pioen allround. Ze won alle afstanden. Om haar pr's te verbeteren is ze ook af hankelijk van het ijs. „In Breda is het altijd maar weer afwachten hoe het ijs is", vertelt ze. Op 22 januari werden er toptijden gereden in Breda. Boekei pro longeerde haar titel toen echter op de buitenbaan van Geleen. Hoge doelen aangaande haar sport heeft Boekei niet meer. „Ik schaats om dat ik het leuk vind", zo verklaart ze. Maar dit betekent niet dat ze het niet serieus neemt. Ook in de zomer is ze druk bezig. Dan gaat samen met haar vriend fietsen of lopen op Schou- foto Ingrid Bertens wen-Duiveland. De zomertrainingen in Goes slaan ze meestal over, het is te ver weg. Maar eerst een goede drie kilome ter schaatsen in Eindhoven, naar eigen zeggen haar beste afstand. Ondertus sen hoopt ze dat de winter nu eindelijk eens doorzet. „Mark en ik zijn nog naar de ijsbaan in Zierikzee gereden, maar die was dicht", klinkt het teleurge steld. Stiekem hoopt ze op een Elfste dentocht. „Het is hier altijd een paar graden warmer dan in de rest van het land", mijmert Boekei. Hoe anders was het als klein meisje in Assendelft. Lek ker schaatsen op de bevroren vaart naast huize Boekei. door Koen de Vries GOES - Met de Grand Prix Mar seillaise werd dinsdag in Euro pa een begin gemaakt met het nieuwe wielerseizoen. De nieu we ploeg van Johnny Hooger- land Jartazi-7 Mobile stond ook aan de start, maar de renner uit Yerseke was er zelf niet bij. Hij schaaft op Mallorca aan zijn vorm. Toch heeft Hoogeriand zijn de buut al gemaakt voor de Bel gische ploeg, waar naar hij eind vorig jaar overstapte. Drie we ken geleden reed hij met Jartazi de Ronde van Gabon. In dat West-Afrikaanse land waar de wegen er wonderwel goed bij la gen, hielp hij zijn ploeggenoot Michael Blanchy aan de zege in de afsluitende etappe. Hoogeriand stond vervolgens niet op de nominatie om deze week in Zuid-Frankrijk te rij den, maar als hij in vorm zou zijn, zou hij daar alsnog kunnen starten. Na de GP Marseillaise ging gisteren de Ster van Bessè- ges van start. De eerste etappe werd gewonnen door de Belg Frederik Willems van Chocola de Jaques. „Vorige week train den we in de Ardennen. Het vroor daar zes graden en ik voel de me niet goed. Jartazi heeft me daarom niet meegenomen. Omdat het in Nederland te koud is om te trainen, reisde Hooger iand begin deze week met ploeg genoot Steven Thijs af naar Mal lorca. Het lot was hem niet gun stig gezind. De eerste drie dagen regende het er pijpenstelen. Pas gisteren klom hij er voor het eerst op de fiets en trainde on der meer samen met Koos Moe renhout. „Misschien is het wel beter dat ik niet meedoe in Zuid-Frank rijk", denkt Hoogeriand. „Ze lij den daar enorm hard en ik was even aan rust toe. Van de laatste zes dagen heb ik er vijf niet ge traind en dat heeft geholpen." Daar komt bij dat Hoogeriand geen renner is die er in het voor jaar meteen staat. „Ik train in het voorjaar altijd als een gek, maar echt hard rijden kan ik dan niet. Sommigen zijn daar nu eenmaal niet voor gemaakt; De renner uit Yerseke hoo; zijn Europese debuut nu op; febi-uari te maken in de Class Haribo, in de omgeving van Ms seille. Een week later staan Omloop Het Volk en Kuic ne-Brussel-Kuurne op het pn gramma. Hoogeriand hoopt; een van de twee wedstrijden e; goede prestatie neer te zetten, Het trainingskamp op Mallorc moet hem daarbij helpen. H heeft het grootste deel van c kosten zelf op tafel gelegd. M de motivatie zit het dus v goed. ROOSENDAAL - RBC weet pas over twee weken, na een extra raadsvergade ring op maandag 13 februa ri, in welke vorm de ge meente Roosendaal de in fi nanciële problemen verke rende voetbalclub wil hel pen. In de gemeenteraad is daar over grote verdeeldheid, maar in de vergadering van de commissie Bestuur werd gisteravond wel duidelijk dat RBC de gevraagde ver hoging van de garantstel ling met 850.000 euro niet krijgt. De raad komt vrij wel zeker uit op een verho ging met zeven ton. RBC zegt met die zeven ton de liquiditeitsproblemen gedeeltelijk te kunnen op lossen, maar het bedrag is volgens voorzitter Jan Pol lemans onvoldoende voor een adequate oplossing. Met de steun van twee sup porters, die met hem in de volle raadszaal het woord voerden, probeerde Polle mans de commissieleden gisteravond tevergeefs van die noodzaak te overtui gen. Kwartfinale PZDB-bekercompeti- tie. PWG 's-Gravenpolder-Gapinge 8-0: J.de Leeuw-A.Riemens 2-0; A.Kousema- ker-P.Willemse 2-0; M.Rentmees- ter-P.van Keulen 2-0; J.Veerhoek-L.Wal raven 2-0. Oostkapelle-PWG 's-Gravenpolder 4 1-7: J.Verstraate-J.van der Horst 0-2; D.Wattel-M.van de Plasse 1-1; G.Job- se-P.van Nes 0-2; J.Poppe-S.Talsma 0-2. DSVF-Middelburg 3-5: J.van de Wete- ringh-D.Kasse 1-1; A.SIager-J.de Jonge 1-1; J.van de Velde-D.Davidse 0-2; G.van de Velde-J.Moens 1-1. Lammerenburg-GZC 2-6: P.Schunse- laar-M.Walraven 1-1; E.Wiskerke-C.Rijk 0-2; W.Koppejan-J.de Wild 0-2. Lucky Day 3923 van 1 februari. 4.5.7.15.22.30.32.33.44.51.52.56.65.67.6 8.69.72.75.79.80. (Onder voorbehoud) Zagreb. Mannen. Eerste ronde: Ljubi- cic (Kro/1) - Murray (Sch) 4-6 6-2 6-3, Karlovic (Kro) - Schüttler (Dui) 7-6 6-3. Tweede ronde: Koubek (Oos) - Wawrin- ka (Zwi) 6-4 6-4. Tokio. Vrouwen. Eerste ronde: Li- chovtseva (Rus/7) - Asagoe (Jap) 6-3 6-2, Hingis (Zwi) - Cho (ZKo) 6-0 6-0, Koukalova (Tsj) - Jie Zheng (Chn) 7-5 7-6 (2), Raymond (VSt) - Tu (VSt) 6-1 6-3, Stosur (Aus) - Nakamura (Jap) 6-1 6-3. Tweede ronde: Dementieva (Rus/2) - Srebotnik (Slv) 2-6 6-1 7-5, Vaidisova (Tsj/5) - Obata (Jap) 6-4 6-4. Delray Beach. Mannen. Eerste ron de: Lee (ZKo) - Ginepri (VSt/2) 5-7 6-2 6-4, Malisse (Bel/3) - Sargsian (Arm) 6-2 6-2, Haas (Dui/4) - Koenitsin (Rus) 7-6 (4) 6-2, Muller (Lux/7) - Rehnquist (Zwe) 7-6 (4) 6-4, Pavel (Roe) - Patience (Fra) 6-3 7-6 (4), Hendrick (VSt) - Kim (VSt) 6-4 7-5. Vina del Mar. Mannen. Eerste ron de: Gonzalez (Chl/2) - Mazarakis (Gri) 6-1 6-2, Pasanski (SMo/8) - Saretta (Bra) 1-67-5 6-3. Tweede ronde: Montanes (Spa/6) - Ventura (Spa) 4-6 6-4 6-3, Cuadrado (Spa) - Traver (Spa) 6-3 6-3. Oefenwedstrijden. Zuid-Korea - De- PARIJS - Olympique Lyon, te genstander van PSV in de Cham pions League, is ontsnapt aan uitschakeling in het Franse be kertoernooi. De Franse koploper versloeg in de derde ronde de bescheiden ploeg van AC Ajaccio in een en erverende verlenging: 2-1. De Corsicaanse club nam in de 93e minuut brutaal een voor sprong, nadat in de normale speeltijd niet was gescoord. Dankzij treffers van verdediger Cris en Govou stapte Lyon toch nog als winnaar van het veld. Paris Saint Germain stootte ti telhouder Auxerre uit het toer nooi: 1-0. De Portugees Pauleta, topscorer in de Franse competi tie met veertien doelpunten, bracht de treffer op zijn naam. ANP/RTR nemarken 1-3 (1-1). 14. Cho Jea-i 1-0, 44. Jacobsen 1-1, 65. Bech 1-2,1 Silberbauer 1-3. Hongkong - Kroatië 0-4 (0-2). 15. Kn zevic 0-1, 28. Poon Yiu Cheuk 0-2 (e.6 65. Da Silva 0-3, 72. Bosnjak 0-4. Terneuzen. Voorjaarscompetitie B vobo Terneuzen. Klasse A: Dow! man Sport 3-0, Delta-Jacobs Tuin 1: Rest.'t Oudt Sas-Dow 2 3-0, De Sport-Scheldesport 2-1. Stand: Do 4-12, Dees Sport 4-10, Delta 4-8, Zam! Sport 4-7, Rest.'t Oudt Sas 4-7, Scheló: sport 4-3, Jacobs Tuin 4-1, Dow 2 4-, Klasse B: Van de Poel Aann.BV-N' Terneuzen 0-3, Dees Sport 2-BN/t Stem 2 2-1, PSOVZ-De Pooter 2' V&K/C1000 Hoek-BN/De Stem 0.: Stand: BN/De Stem 4-11, Dees Spon: 4-9, BN/De Stem 2 4-6, NHI Terneuz; 4-6, PSOVZ 4-5, De Pooter 4-5, Vant Poel Aann.BV 4-5, V&K/C1000 Hoek 44 Klasse C: Visser Smit Hanab-NHI Ti neuzen 2 2-1, Gemeente Terneuzen-k bobank Terneuzen/Sas 0-3, El.Van Fre yenhove-De Hoop 1-2, Delta 2-TeVoü 2-1. Stand: Rabobank Terneuzen/S; 4-11, Delta 2 4-9, De Hoop 4-7, NHI Te neuzen 2 4-5, Visser Smit Hanab# TeVoRe 4-5, El.Van Fraeyenhove 4- Gemeente Terneuzen 4-3. Klasse D:v diz-ASYA Kartallari 3-0, Dow3-URS3-: Interpolis Philippine-WBAZ 0-3, Eet Audïo-Scheldesport 2 3-0. Stand: Eek' Audio 4-11, Yildiz 4-9, WBAZ 4-9, Dow. 4-7, ASYA Kartallari 4-6, Scheldespon 4-4, URS 4-2, Interpolis Philippine 4-! Klasse E: BN/De Stem 4-V&K/C10: Hoek 2 3-0, PSOVZ 2-Henno Cysoi' 3-0, BN/De Stem 3-Hydro IS Partner li- Stand: PSOVZ 2 4-12, BN/De Stem 4-6, Zeeland Seaports 3-4, Hen: Cysouw 3-4, V&K/C1000 Hoek 2 3-4, H dro IS Partner 3-3, BN/De Stem 3 4-3. Berlijn. Zesdaagse. Eindstand: Slippens/Stam (Ned) 221 punten, i Marvulli/Villa (Zwi/lta) 217, j Fulst/Lampater (Dui) 181, op 4 ronds 7. Betschart/Schep (Zwi/Ned) 85. Doha. Ronde van Qatar, derde ets: pe: 1. Boonen (Bel) 160 km in 3.34.: (44,686 km/uur), 2. Zabel (Dui), 3. Bre chel (Den), 4. Grillo (Ita), 5. Förster (lü 6. De Jongh (Ned), 22. Vierhouten, 2 Tjallingii, 28. Dekkers, 29. Van Humm; 33. Van Bon, 42. Reinerink, 43. Lówi Algemeen klassement: 1. Boon; 10.02.00, 2. Zabel 0.12, 3. Clerc (Z* 0.18, 4. Hunter (ZAf) 0.26, 5. Bresct. 0.27, 6. De Jongh, 10. Vierhouten 0.3 13. Van Hummel 0.32,14. Tjallingii 03 20. Van Bon 2.02, 22. Erik Dekker 2.T 23. Knaven 3.05, 36. Reinerink 12.52. UTRECHT - Voor Tim Corneli' se is het seizoen bij FC Utrecl voorbij. De verdediger onde: gaat volgende week een operati aan zijn knie. Volgens clubarts Van Hellf mondt is er sprake van ee breuk in de knieschijf. Cornells se raakte in december vorig jat geblesseerd in de thuiswedstrif tegen FC Groningen (0-2). Aai vankelijk leek het erop dat k aan het begin van de tweed competitiehelft weer herstel' zou zijn. Cornelisse bleef echte last houden van zijn knie. Ee operatie bleek uiteindelijk on vermij delijk. ANP door Lucien Roelandt AXEL - Voor de dressuurruiters is het Zeeuws kampioenschap al maanden geleden begonnen. Door het invoeren van selectie wedstrijden houdt de titelstrijd hen al sinds september in de greep. In manege Hofstede Grol in Renesse vindt zaterdag de ont knoping plaats. Daar strijden de beste acht combinaties uit elke klasse om de provinciale titel, met daaraan verbonden een tick et voor het NK in Wanroy. De selectie heeft uitgewezen dat Zeeland over een brede top be schikt. Regerend kampioene Ca- rola Paauwe maakte onlangs met My Dream de overstap naar de nationale klasse en is in Re- nesse niet van de partij. Inmiddels is een aantal jeugdige talenten de top komen verster ken. De titelstrijd belooft dan ook spannender dan ooit te wor den. Zeker nu ook Thamar Zweistra van de partij is. De amazone uit Schore was in eer ste instantie, vanwege haar sta tus als international, van deelna me uitgesloten. De reglementen bleken echter verkeerd geïnter preteerd. Zweistra kwam als beste uit de selectiestrijd en werd daardoor alsnog aan de startlijst toegevoegd. Samen met routinier Chantal de Rooy en juniorenintemational Stepha nie de Frel, is Zweistra met Hexagons Truppa favoriet voor de titel in de klasse Z2. Iris Ver hagen, Wilma Salm, Evelien Schouten en Chantal Nijpjes staan te trappen om het vaandel over te nemen. In de klasse Z1 is Emmy Bout hoorn met Parlando favoriet. De amazone uit Zaamslag liet zich echter al in de selectie verrassen door Vincent Bol met Jumper K. Vooral in Renesse maakte Bol met zijn overwinning veel in druk. Hij verklaarde toen dat de zware bodem in zijn voordeel was. In de piste waar de opmars destijds voor de Walcherse com binatie begon, is zaterdag de fi nale. Dus wie weet. Misschien eindigt het voor Bol daar ook met de victorie. door Joop van den Oudenhoven GOES - De Zeeuwse biljartta fels worden komend weekeinde vooral bezet door de bandsto ters. In café Old Dutch in Zierik zee wordt een begin gemaakt aan de eindstrijd in de vierde klasse poule Noord en 's Heeren- hoek is eetcafé de Kroon middel punt van dezelfde krachtmeting in poule Zuid In de vijfde klas se nemen drie Zeeuwen deel aan het regionaal kampioenschap in in Sint Willebrord. Opvallende overeenkomst tus sen de beide districtskampioen schappen is dat zowel voor pou le Noord als voor poule Zuid drie deelnemers uit één vereni ging zich wisten te plaatsen. In poule Noord zijn dat Ellen Riemens, Hans van Belle en Wim Zandee van ALM uit Goes. Schouwen Duiveland is, hoewel deze poule op eigen grondge bied wordt gespeeld, met Anne Stins van Even Buiten en Arie 'lman van De Poedel wat mager vertegenwoordigd. Rie mens, Toon Klaassen van Delta en Theo de Looff van TOG lij ken hier de beste papieren te hebben. In poule Zuid levert De Kastanje uit Kloosterzande drie van de acht deelnemers. Met Paul de Kort, Frank de Kort (geen familie) en Gino Andries- sen komen de Zeeuws-Vlamin gen met een zware delegatie naar het dorp. Denis Hoogestee- ger van ReHaWe en Klaas Oost- dijk van VEGABV behaalden eerder promotie en zijn favoriet. In beide poules wordt om 12.30 uur begonnen. In café 't Pleintje in Sint Wille brord beginnen de bandstoters in de vijfde klasse morgen aan hun regionaal kampioenschap. Zeeuwse inbreng is er van Cees van Gessel van HIO uit Hein- kenszand en de Schouwenaren Cris van de Werf van d 'Eule uit Oosterland en Herber Goud zwaard uit Burgh Haamstede. Gezien de geringe verschillen lijkt hier een spannende eind strijd verzekerd. Jan van de Linde: „Zoals het nu gaat, gaat het prima." foto Wim Kooyman door Karei Pleunis CADZAND - Ze zijn zondag aan de vijftiende editie toe, het derde lustrum van De halve ma rathon van Cadzand. Jan van de Linde, de leraar bij wie vanaf de eerste uitgave alle touwtjes sa menkomen, haast zich echter te zeggen dat het vooral heel ge woon moet blijven. „Ach, een jubileum. Zo zie ik het niet, het zegt me niets", zegt hij. „Je organiseert toch geen wedstrijd om bij de vijfde, tien de en vijftiende uitgave een feestje te bouwen?" Geen sterallures, geen startgel- den, geen toppers. Zelfs geen elektronische tijdwaarneming met een chip. „Waarom zouden we. Zoals het nu gaat, gaat het prima. Nummers worden ge noteerd, de uitslag wordt snel verwerkt en rolt er zo uit. Waarom zouden we dan anders doen? Iedereen betaalt ook inschrijfgeld. Goed of slecht, daar wijken we niet van af", zegt voorzitter Van de Linde. Zelfs niet voor die ene snelle Ke niaan die het inmiddels veertien jaar oude parcoursrecord van Sep Vermeulen (1.08.01) uit de boeken zou kunnen lopen? „Nee, ook voor hem niet. Uiter aard ben ik gebeld door enkele makelaars die wat van die jon gens in de aanbieding hadden. Ik maak ze meestal snel duide lijk dat ze bij mij aan het ver keerde adres zijn. Natuurlijk ben ik blij met goede atleten, maar die moeten graag naar Cadzand willen komen. En niet louter om een zak euro's op te halen. Die hebben we trouwens niet eens. Laat ons maar heel ge woon blijven. Noem dat de West-Zeeuws-Vlaamse beschei denheid." Geen Kenianen dus, maar zon dag om half twaalf zullen er toch zo'n driehonderd atleten aan de start staan, verwacht Van de Linde. Lopers uit Zeeland, een heel pak ook uit België. „Je kimt je zwaar vergissen in deze wed strijd", zegt Van de Linde. „Vooral die laatste vijfhonderd meter op het strand met dat mul le, in heuveltjes opgewaaide, zand. Daarin verdwijnen je schoenen. Da's afzien, zo zwaar. En wat denk je van de kilome ters die nog komen na de der tien. Dan kun je, als het even te genzit, plots de zuidwestenwind vol op kop krijgen. De finish lijkt dan ineens wel heel ver weg." Status Maar het is dus vooral een mooie tocht die status geniet, omdat de wedstrijd ook te boek staat als het Zeeuws kampioen schap. „Daar zijn we blij mee", zegt Van de Linde. „Wellicht gaat daar enige zuigkracht van uit." De laatste tijd gaan in Zeeuws-Vlaanderen stemmen op om te komen tot een mara thon. Cadzand zou zich even tueel op kunnen werpen als kan didaatorganisator. Van de Linde zegt de geluiden te kennen en geeft aan dat er, ui teraard informeel en kort, met wat atleten gesproken is over die mogelijkheid. „Maar een ech te optie vind ik het niet", klinkt het stellig. „Het zou te belastend zijn voor onze organisatie. Je werkt elk jaar met dezelfde vrijwilligers. Van die mensen kun je niet ver wachten dat ze vijf uur in de kou gaan staan. Je zou dus er gens in het voorjaar een nieuwe datum moeten zoeken. Je kunt immers niet te ver in het jaar gaan zitten, omdat je dan in de buurt komt van de datum van de Kustmarathon. Op twee ma rathons binnen enkele weken zit niemand te wachten. „Maar waarom zouden we eigen lijk moeten filosoferen over een marathon. De halve is zo'n be grip. Mensen hoeven niet eens op de kalender te kijken wan neer hij gehouden wordt. Het eerste weekeinde van februari, dat staat in hun agenda. Dan we ten ze best waar ze naartoe moe ten."

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 40