DE PRIJS IS HET BEWIJS WINNAAR ANWB KAMPIOEN COMPACTE AUTO 2005 donderdag 2 februari 2006 1 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Overleden Weinig nemen en veel geven altijd hartelijk en warm ah De mendheid zoal* jij wav watde wereld niet zo arm Veel te vroeg hebben wij afscheid moeten nemen van onze gewaardeerde collega Roelof 't Gilde Sedert 3 jaar heeft hij met volledige toewijding voor col lega's en bewoners gewerkt binnen de centrale facilitaire dienst. Wij wensen de familie en zijn vriendin veel sterkte bij het dragen van dit grote verlies. Namens alle medewerkers van Stichting de Wever, in stellingen voor verzorging, verpleging en reactivering in Tilburg, G.C.A.M. Snoeren P.M.M. Castenmiller Hoold Facilitaire Dienst Voorzitter Raad van Bestuur Stichting de Wever Stichting de Wever Onverwacht is van ons heengegaan onze vader Levien de Koning *15 juli 1957 - f31 januari 2006 Jeroen Mirjam Correspondentieadres: Rosa Manusstraat 12, 7421 LD Deventer De crematie zal plaatsvinden op vrijdag 3 februari om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Voorafgaand aan de crematie is er gelegenheid om afscheid te nemen. Na afloop van de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren Enige en Algemene Kennisgeving Levien Fam. Jansen-de Koning Fam. Buysrogge Q Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rou ween tram: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 'Ken Hem in al uw wegen, dan zal Hij uw paden recht maken.' Spreuken 3 vers 6 Dankbaar voor het leven dat wij in goede en in slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van mijn- lieve man, onze vader en opa Pieter van der Does Hij mocht 75 jaar worden. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcen trum 'Ter Weel' te Krabbendijke voor cle liefdevolle verzorging. Goes: Gillina Cornelia van der Does-Mol Kapelle: Wilma Wondergem-van der Does Wim Wondergem Hans Pieter en Monica Lian 's-Gravenpolder Frans van der Does Patience Martine Sophie Irene Kapelle: Marianne Coumou-van der Does Gert-Jan Coumou Esther Anne-Wil Krabbendijke, 1 februari 2006 Willem Zelleweg 3, 4462 AA Goes Mijn man, onze vader en opa is thuis opgebaard, alwaar u zaterdag 4 februari van 13-00 tot 17.00 uur afscheid van hem kunt nemen. De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden maandag 6 februari om 13.00 uur in de aula van rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 (naast de Alg. Begraafplaats) te Goes. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Goes. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren en elkaar te ontmoeten in condoleanceruimte van bovengenoemd rouwcentrum. Heden overleed onze lieve vriend Pieter van der Does Lina, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toegewenst. Annie en Jo de Back Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlij den van de heer mr. D.C.B. Burgers waarnemend burgemeester van 1 januari 1996 tot 1 juni 1997 en van 7 juli 2000 tot 1 oktober 2001 van de gemeente Middelburg Door zijn innemendheid en persoonlijkheid heeft hij een belangrijke bijdrage geleverd aan de sfeer, sa menhang en samenwerking in het gemeentebestuur van Middelburg. Voor zijn inzet ten dienste van onze gemeente zijn wij hem zeer erkentelijk. Onze deelneming gaat uit naar zijn vrouw en kinderen. Burgemeester en wethouders van Middelburg Gemeenteraad van Middelburg de secretaris, drs. ing. A.A. Eijkenaar de burgemeester, mr. J.M. Schouwenaar Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de oud-korpsbeheerder m.r D.C.B. Burgers Wij herinneren hem als een betrokken, inspirerende bruggenbouwer, die veel betekend heeft voor het Zeeuwse politiekorps. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en wij wensen hen sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. Namens alle medewerkers van politie Zeeland, F.P. Goudswaard, korpschef M.E. Siderius, plaatsvervangend korpschef Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de oud-voorzitter van het Regionaal College mr. D.C.B. Burgers In onze herinnering staat hij bekend als een aimabe le, zeer vakkundige voorzitter. Wij wensen de familie alle kracht toe bij het dragen van dit zware verlies. Namens het Regionaal College politie Zeeland, mr J.M. Schouwenaar, korpsbeheerder mr D.F. Greive, hoofdofficier van justitie F.P. Goudswaard, korpschef Enige en algemene kennisgeving El-Hak Gemhalaku Mazmur 23 Na een zorgzaam leven is vredig en rustig ingeslapen onze zorgzame moeder, oma en overoma Silvina Sinay-Menik weduwe van Simon Sinay 9-9-1918 f 1-2-2006 Semarang Vlissingen Degene die ik liefheb helt ik verlaten om degene die ik liefhad terug te zien. Koudekerke: Ato Maipauw-Sinay Eddy Mai pauw f Nonna en Paul Richard en Nur Marcel en Corina Francis en Cathelijne Middelburg: Jack Sinay Ineke Sinay-Jasperse Jessica en Albert Jordy en Deniece Koudekerke: Rose Outermans-Sinay Kees Ou termans Oost-Souburg: Willem Sinay Anita Sinay-Parinussa Miles Tahnee Oost-Souburg: Onnie Sinay Tina en Diego Tamara Rinaldo Stefania en achterkleinkinderen Wij zijn het perjoneel van zorgcentrum TerReede afd. Noord/Ooot dankbaar voor de liefdevolle verzorging. Vlissingen, Zorgcentrum Ter Reede Correspondentieadres: Prinses Beatrixlaan 9 4371 EH Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag en vrijdag van 19.00 tot 20.00 uur, Prinses Beatrixlaan 9 te Koudekerke. De uitvaartdienst zal gehouden worden op zaterdag 4 februari om 10.30 uur in Gemeenschapscentrum de Couburg, Duinstraat 4a te Koudekerke, waarna de be grafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Koudekerke. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condo leren in de Couburg. Een ster hoog in de lucht Een ster uit duizend andere sterren Een ster zal altijd waken en dat bent u, lieve Ejang Geronimo Dewi Gionara Soraya Quinly Esparanza Raputra Guadalupé Reza Yaiza Ook voor uw familieberichten is de PZC uw krant Dankbaar voor het leven dat wij in goede en slechte tijden met elkaar mochten delen, geven wij met droefheid kennis van het overlijden van mijn zorgza me man, onze goede vader, opa en overopa Johannes Stoutjesdijk in de leeftijd van 87 jaar. J.A. Stoutjesdijk-Nuijens Jannie Knulst-Stoutjesdijk Kees Knuist Eric Fiona en Boudewijn Carmen 1 februari 2006 Scheepstimmerdijk 53 4301 LS Zierikzee De begrafenis zal plaatsvinden op zaterdag 4 februa ri om 11.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Zierikzee. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Kerkcentrum bij de Gasthuiskerk te Zierikzee. Ingangen parkeren via de Hoge Molenstraat.) Met liefde in ons hart gedenken wij onze broer en oom Johannes Stoutjesdijk Marinus Stoutjesdijk Henk en Wilma Zierikzee, 1 februari 2006 Bedroefd zijn wij door het overlijden van onze zwager en oom Johannes Stoutjesdijk Jannie Nuijens-Vane neven en nichten Zierikzee, 1 februari 2006 Bedroefd delen wij u mede het overlijden van onze lieve oudste zus en tante Janna Zuidweg-de Jonge Goes: A.C. Drever-de Jonge Krabbendijke: C.J. Nieuwenhuyzen-de Jonge Waarde: N. Kopmels-de Jonge Neven en nichten Krabbendijke, 31 januari 2006 Mekdes komt uit Ethiopië. Een land waar 75% van de inwoners niet beschikt over veilig drinkwater. Basisvoorzieningen. Een récht voor iedereen. Word donateur Bel 070 - 3421777 www.novifa.nl HOE GROOT IS JOUW WERELD n(o)VlfaJ Kun je zeggen waarom je zo graag dood wilti Dan kan ik gaan rusten. Ik ben zo moe. Heden overleed onze lieve moeder, grootmoeder ei overgrootmoeder Cornelia Davidse - Marinissen echtgenote van Willem Davidse 119 augustus 1997 in de leeftijd van 92 jaar. Middelburg: N.M. de Dreu-Davidse D.C. de Dreu Utrecht: Carsten de Dreu en Esther Kluwer Joske, Roos, Berend Slochteren: Judith Hooghiem de Dreu en Koos Hooghiem Joram, Marijn, Wisse, Tobias, Berit Deventer: Willemijn de Dreu en Arjan Bouw Zora, Hinde Oostkapelle: J.J. Davidse C.J. Davidse-Schout Scharendijke: Olav Davidse en Elenita Uil Voorhout: Ragnhild Davidse en Christiaan de Vlieger Goes: J.C. Davidse E. Davidse-Meeuwsen Amsterdam: Arjen Davidse en Esther Kin Splinter, Mo Breda: Lard Davidse en Anouk Harmsen Mara Domburg, 31 januari 2006, zorgcentrum "Simnia" Correspondentieadres: Molenwater 123, 4331 SG Middelburg De dienst van Woord en Gebed zal worden gehou den op zaterdag 4 februari om 11.00 uur in d: Dorpskerk te Oostkapelle. Voorafgaand aan de dienst is er bij de consistorie va- de kerk gelegenheid tot afscheid nemen van 10.1: tot 10.45 uur. De begrafenis zal plaatshebben om 13.00 uur op dt begraafplaats te Oostkapelle. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren it zorgcentrum "Simnia", Simniapad 1 te Domburg. Dankbetuiging Het heeft ons gesteund en goed gedaan de vele blijken medeleven, aandacht en belangstelling na het overlijd van mijn lieve vrouw, onze mee-levende moeder en fijt oma Suzanna Pieternella op 't Hof-de Rijke Wij hebben dit bijzonder gewaardeerd. Hiervoor onze hartelijke dank. Het is fijn te weten dat zo velen goede herinneringen a; haar bewaren. J. op 't Hof kinderen en kleinkinderen Sirjansland, februari 2006 Dankbetuiging Allen die met mij hebben meegeleefd en hun deelnemii' betoonden, na het overlijden van mijn moeder Cornelia Cathalijntje Drabbe-Hamelink wil ik hiermede mijn oprechte dank betuigen. Uw belangstelling heeft mij goed gedaan. Ad Drabbe Terneuzen, 2 februari 2006 Een hand.... Een woord. Een kaart Het doet zo goed als je iemand missen moet Voor de vele blijken van medeleven - in welke vorm di ook - tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lie. man, onze broer, zwager en (oud)oom Mario Zupanec willen wij u langs deze weg hartelijk danken. Anneloes Zupanec-de Koning en familie Hoek, februari 2006 SHIFT_city life Kijk 'm glimmen. Geen wonder. De Nissan Micra is eerste geworden in de Kampioen Compacte Auto van het Jaar test! De ANWB beloonde hem met 83,5 punten. Daarmee liet de Micra alle concurrentie achter zich. En om dat te vieren, trakteren we. Koopt u voor 28 februari a.s. een nieuwe Micra, dan krijgt u van ons de airco en een radio/CD speler cadeau. Toepasselijk, toch? Want de 'C' van CD staat natuurlijk voor 'Compact'. U rijdt al Micra v.a. 10.995. AUTO STURM B.V. Noordweg 467, MIDDELBURG. Tel.: 0118-61 20 42 AUTO STURM GOES B.V. Amundsenweg 39, GOES. Tel.: 011 3-60 20 OO AUTOBEDRIJF DE GRAAF B.V. Paasdijkweg 9a, POORTVLIET. Tel.: Ol 66-61 24 33 AUTOBEDRIJF VAN DUKE Kerkring 37, NIEUWERKERK. Tel.: 01 1 1 -64 13 64 AUTOMOBIELBEDRIJF MORET B.V. Handelspoort 6, TERNEUZENTel.: 0115-64 90 OO GARAGE ADRIAANSEN Baljuw Veltersweg 1 OOSTBURG. Tel.: Ol 17-45 26 79 I2-UITSTOOT RESP. 119-183 G/KM. JA, ik help kwetsbare kinderen. Ik word donateur en ontvang de gratis nieuwsbrief. Ik machtig u om af te schrijven per maand kwartaal jaar van het hiernaast ingevulde rekeningnummer (minimaal €25,- per jaar). Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. Ik help met een gift. Ik machtig u om éénmalig af te schrijven van het hiernaast ingevulde rekeningnummer. Ik betaal na ontvangst van een acceptgiro. 3W1TJE A.U.B. invullen en aankruisen wat van toepassing is. Stuur deze bon in een envelop naar: Jantje Beton, j Antwoordnummer 8489,3500 VW Utrecht. Een postzegel hoeft niet, maar mag wel. Graag zelfs! 6030! LAAT KEVIN OOK EENS LACHEN! Jantje Beton neemt het op voor kinderen als Kevin. Want samen spelen is méér i dan plezier hebben. Samen spelen is ook leren om samen te leven. Het is heel belangrijk voor later. Het voorkomt dat kwetsbare kinderen in de verdrukking komen of op het verkeerde pad raken. Kevin houdt zich groot. Maar leuk is het niet zonder zijn vriendjes. Die zijn wél naar sport of scouting. Sinds de scheiding is daar bij Kevin thuis geen geld meer voor. In de drukke volksbuurt waar hij woont, vind je ook geen trapveldje of speeltuin. Daarom is hij erg vaak alleen en verdrietig. <V"! Jantje Beton steunt daarom bijzondere kinder projecten. Van speelvoor- j zieningen in oude wijken tol activiteiten speciaal voor j kinderen. Van een gezellig dagje uit tot een week lang op een spannend vakantiekamp. Zodat ze even zorgeloos en gelukkig zijn. Die projecten kosten veel geld. Daarom vragen we u om een bijdrage. Alleen dan kunnen wij deze kinderen blijven helpen. En dat doen we graag. Want is het niet fantas tisch om ze te zien stralen van vreugde? (?BFj

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 28