1 OP PAPIER GAAT DE LIEFDE LANGER MEE. Hebt u uurtjes?" I PZC Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! woensdag 1 februari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Wij zijn ontzettend blij en gelukkig met de geboorte van onze dochter Clarinda Zij is geboren op 29 januari 2006 Frans Kolijn en Jolanda Bronk Berkenstraat 26 4388 LL Oost-Souburg Overleden Lieve Roelof Alet heel veel pijn in ons hart nemen wij alscheid van jou. Wij troosten ons met de gedachte dat je nu je rust gevonden hebt. Rust zacht. Pietje en Hanneke 't Gilde Roelof't Gilde We hadden nog zoveel te bespreken Middelburg: Peter Boon Met verdriet namen wij kennis van het overlijden van onze taleltennisvriend: Roelof't Gilde T.T.C. Middelburg Geheel onverwacht is overleden mijn lieve vrouw, onze moeder en oma Corrie Kakebeeke-Hokke Corrie is 74 jaar geworden. Kapelle: Wim Kakebeeke Biezelinge: Sandra Utrecht: Henk Gina Malou Kapelle, 30 januari 2006. Oude Bosstraat 41,4421 AR Kapelle De crematie vindt plaats in besloten kring. Geen bezoek aan huis. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons trouwe lid van onze vereniging Gré Hiemstra-Back Namens het bestuur en leden van A.V. De Purpekop Wij wensen Jelmer, kinderen en kleinkinderen alle sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Met grote droefheid geven wij kennis van het overlij den van mijn man, onze vader en opa Lothar Klaasman 10-3-1928 t 30-1-2006 Vrijdag 3 februari a.s. zal in de aula van Monuta op de Algemene Begraafplaats Goes, Geldeloozepad 30, om 15.30 uur de afscheidsbijeenkomst plaatsvinden en aansluitend om 14.00 uur de begrafenis. Veel fijne herinneringen verzachten onze smart. Voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart. Diepbedroefd, maar dankbaar en met groot respect voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat, na een zorgzaam leven, plotse ling is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Maatje Tazelaar-Dekker sinds 22 december 1967 weduwe van Willem Tazelaar in de leeftijd van 77 jaar. Oostburg: Rinus en Magda Robbie en David Nicole en Jurgen Eeklo: Wim Trees Dennis en Kim Daisy Oostburg: Cor t en Jacqueline justin Mitchel Bres kens: Peter en Heieen Linsey Rowin Melany Schiedam: Sari en Ellen Simone Paulien Temeuzen, 30 januari 2006 Correspondentieadres: Ghistel kerke 620 4511 IP Breskens Moeder is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg. Gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 2 februari van 19.00 uur tot 19.30 uur. De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 3 februari om 14.00 uur in de Hervormde Kerk te Cadzand, die geleid zal worden door Ds. A.P. van der Meer. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in gebouw 'tZwin. Geen bloemen. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Lieve Oma Zo plotseling ben je van ons heengegaan Daar heeft niemand ooit bij stilgestaan Wat in onze herinnering blijft is je zorgzaamheid Je genoot op jouw manier van het leven Bedankt voor alles watje hebt gegeven. Liefs van je kleinkinderen, Robbie en David, Nicole en Jurgen Dennis en Kim, Daisy, Justin, Mitchel Linsey, Rowin, Melany, Simone, Paulien De Heer is mijn Herder Met droefheid geven wij u kennis dat plotseling van ons is heengegaan onze geliefde schoonzuster en tan te Maatje Tazelaar-Dekker Colijnsplaat: M. Tazelaar-Janse Oostburg: L. Verduijn-Tazelaar A.J. Verduijn Neven en nichten Ooslburg, 50 januari 2006 Geschokt en verdrietig zijn wij dat na een jarenlange vriendschap plotseling is overleden onze geliefde vriendin Ans Reurich-van der Woude Wij zullen haar heel erg missen en wensen de kinderen heel veel sterkte toe. M. Houkamp P.f. Houkamp-Hoek en kinderen Bruinisse, 28 januari 2006 De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die j - behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. Voor elk wat wils in Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Vakanties van het Reuma fonds bieden alle comfort voor mensen die minder mobiel zijn: aangepaste accommodatie en -vervoer (per vliegtuig, bus, boot en met eigen vervoer) Nieuw: kuurreizen Vanaf 2006 bieden wij kuurreizen aan naar Duitsland, Oostenrijk en Slowakije. Bestel de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen T 020 589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl 0 [Reumafonds Stefk in beweging Van kracht tot kracht ging zij steeds voort Nu klinkt haar lied in 't hemels oord. Psalm 65 'Na een zorgzaam leven is vredig en rustig in geslapen onze moeder, grootmoeder en over grootmoeder Cornelia Bouwens weduwe van Cornelis Gelein Jansen Zuidzande, Hoek, 03-03-1916 30-01-2006 Middelburg: C.E. Boot-Jansen J.G. Boot Hellevoetsluis: E.C. Abbo-Jansen P. Abbo Hellevoetsluis: C. Jansen (in herinnering) E.J. Jansen-van Marion Retranchement: J.C. Jansen J. Hoekstra Nieuwvliet: J.J. Jansen J. van Dronkelaar Temeuzen: M. Zegers-Jansen F.W. Zegers Clinge: M.J. Jansen E. Jansen-Durink Temeuzen: P.G. Jansen Petra Lafort Temeuzen: C. Jansen H. Rieteco Klein- en achterkleinkinderen Verzorgingshuis "Vremdieke", kamer 202 Corr.adres: F.W. Zegers Chopinlaan 107 4536 BM Temeuzen Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verzorging die zij van het personeel van "Vremdieke" gedurende drie en een halfjaar mocht ontvangen. Gelegenheid om afscheid te nemen van onze moeder op donderdag 2 februari van 19.00 tot 19.30 uur (kamer 202). De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op vrijdag 3 februari om 14.30 uur op de Zuiderbegraafplaats te Temeuzen. Vooraf zal een afscheidsdienst worden gehouden in "Vremdieke", Irisstraat 30 te Hoek, aanvang 13.00 uur. Gelegenheid tot condoleren na de teraardebestelling in "Vremdieke". Wilt u, indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Dag lieve "ouwe" Oma voor altijd in ons hart Corine, Peter Marjanne, Werner Jorne Sven Zoë Ashley Christian Kjeld Wilna Jolanda, Bram Lisa Fenne Kim Willem-Jan Plaats uw familie berichten in de PZC Met droefheid delen wij u mede dat na een zorgvolle levensavond, door de Heere uit ons midden is weggt nomen onze lieve, zorgzame moeder en oma V 17 Janna Cornelia de Jonge sinds 14 september 1977 weduwe van Leendert Zuidweg in de leeftijd van 90 jaar. Onze dank gaat in het bijzonder uit naar de med werkers van "Ter Weel" te Krabbendijke die onz moeder bijna 10 jaar liefdevol hebben verzorgd. iel Wemeldinge: Ko Zuidweg v„ Nel Zuidweg-Geluk ar Oost-Souburg: Flans Zuidweg (in herinnering Mientje Zuidweg-van der Maas. Krabbendijke: Bram Zuidweg Jermien Zuidweg-Oostdijk 'rai Borssele: Ineke Louisse-Zuidweg _,e Wim Louisse Klein- en achterkleinkinderen P Krabbendijke, 31 januari 2006 f "Ter Weel" Correspondentieadres: Bakkersboogerd 21 4424 EJ Wemeldinge Onze moeder en oma is opgebaard in het mortuariic um van Nieulande te Krabbendijke, alwaar vrijdag j^e februari van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid is top,!; condoleren. 3e De rouwdienst wordt D.V. zaterdag 4 februari oirh* 10.00 uur gehouden in één der zalen van de Gerefvt Gemeente, J.W. Frisostraat 1 te Krabbendijke. sc Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de/e Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Dc Na de begrafenis is er in de zaal gelegenheid tot condcsij leren. t3 Geen bloemen. Een beroerte, depressie, autisme of hersenletsel na eey, ongeval: het leven verandert vaak ingrijpend. Niets i-jj meer vanzelfsprekend. Daarom collecteren in februaw duizenden mensen voor de Nationale Collecte Herserk' ziekten en Psychische Ziekten. Voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichting en zorgprojecten voor patiëntew en hun familie. Help mee als collectant of lokale collecte- "^IdUiand"9 coördinator. Bel 030 - 297 11 97 g of kijk op www.hersenstichting.nl NFGV' ofwww.nfgv.nl cm»* Meld u aan: 030 - 29711 97 li onvoltooid verleden Over de hele wereld zijn kinderen het slachtoffer van oorlogsgeweld, flÉjË&t. Kinderen lijden onpeilbaar diep van oorlogservaringen. Velen zullen voor jaren getraumatiseerd blijven, misschien wel levenslang. Wij kunnen ons simpelweg niet voorstellen wat deze kinderen hebben gezien of hebben doorstaan. Deze kinderen hebben hulp nodig. De Nederlandse stichting Wings of Hope - ondersteunt, met lokale hulpverleners, kinderen met een oorlogstraumc Steun ons werk! Dwarsgraafweg 3 - 3774TG Kooiwijkerbtoek T +31(0)6 24 283001 - F+31(0)342444063 infbév<ingsof)iope.nl - www.wirigsofhope.nl Zeggen dat je van iemand houdt kan op ontel baar veel manieren. Je kunt het fluisteren, roepen of zingen. Het kan via de telefoon, of via een e-mailtje of een sms'je. Je kunt het op een muur schilderen of in het zand schrijven. Maar het mooiste blijft natuurlijk een echte liefdes brief. Zo'n brief die je later als je groot bent, of oud zelfs, weer eens tevoorschijn kunt halen om er bij weg te dromen. Zo'n brief die niemand je ooit meer af kan nemen. Wat er ook gebeurt. "r, e? Steeds weer plezier van karton en papier. EEN PUBLICATIE VAN INFORMATIECENTRUM PAPIER EN KARTON, T (020) 654 30 43 WWW. PAPIER INFO. NL PARTICIPANTEN: STICHTING PAPIER RECYCLING NEDERLAND. VERENIGING VAN NEDERLANDSE PAPIER- EN KARTONFABRIEKEN, VERENIGING GOLFKARTON, KONINKLIJKE KVGO, NEDERLANDS UITGEVERSVERBOND

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10