0 "Hebt u enkele uurtjes?' PZC Nieuw en uniek, laatstegroetAil als iemand vlucht, geef je onderdak Aangepaste vakanties en kuurreizen voor iedereen! iReumafond# Meld u aan als collectant of organisator: 030 - 29711 97 dinsdag 31 januari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing de volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzc.nl Geboren Wij zijn heel blij met de geboorte van ons vijfde klein kind, FELINE SASCHA PATRICIA Dochter van Hildo Bouman en Nathalie Bouman-van Belzen Zusje van Carlijn. Maarten Isabel Purmerend. 29 januari 2006 De gelukkige grootouders: Dinie en Dies van Belzen Prinsenhove 42,4556 HB Middelburg Wij zijn ontzettend blij en gelukkig met de geboorte van onze dochter Clarinda Zij is geboren op 29 januari 2006 Frans Kolijn en Jolanda Bronk Berkenstraat 26 4588 LL Oostburg Plaats uw familie berichten in de PZC Overleden De afrijd ia grafreden, hef leed ia voorbij. De pijn ut verdwenen, mat zacht, je bent vrij. Nog niet beseffend wat ons is overkomen, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij achterlaat geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zoon, mijn broer en mijn vriend Pieter Antonius 't Gilde Roelof 13 oktober 19/9 29 januari 2006 papa en mama Jaime Heieen Correspondentieadres Toon en Marianne 't Gilde Langevieleweg 70 4335 GX Middelburg Er is gelegenheid om van Roelof afscheid te nemen op vrijdag 3 februari van 12.15 tot 12.45 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatshebben in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 14.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de condoleanceruimte van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be schouwen. Doei lief, ik hou van je kus, Je zag nog zoveel toekomst, maar ook nog zo weinig perspectief. Lieve Roelof, slaap lekker Frans en Anneke Heieen Mirjam en Jerzy Christiaan en Michelle Meer dan 1000 vragen die jij alleen kan beantwoorden De mooie herinneringen met jou zullen altijd in onze gedachten blijven. Geschrokken en verdrietig zijn wij door het on wachts overlijden van onze lieve neef: Roelof 't Gilde Vlissingen: Chris Francien Moeliker Christian, Eveline Myrthe Michel Roelof 't Gilde Het pad dat je gaat Is het pad datje kiest We zullen je missen Rotterdam: Gerben en Rogier Hijman Onze lieve vriendin, Mw. D. Kuiperij-Maalderink is op 27 januari 2006 jl. overleden. We zullen haar missen. Cadzand: Adri en Greta de Neef-Eversdijk lack de Neef en kinderen Terneuzen: Ellen en Fouad Mekkaoui-deNeef en kinderen Aardenburg: Marietje Standaert Enige en algemene kennisgeving Op zaterdag 28 januari 2006 is toch nog onverwacht overleden Laurens van Dongen in de leeftijd van 67 jaar. Namens de familie Scheldestraat 50, Goes Corresponden t ieadres E. Copsy Zwette 7 3209 BN Hekelingen Er is gelegenheid om afscheid van Laurens te nemen donderdag 2 februari van 15.15 uur tot 13.45 uur in de aula van Monuta op de Algemene Begraafplaats te Goes, Geldeloozepad 20. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaats hebben op voornoemde Begraafplaats. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in voornoemde Aula. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de vader van onze vrienden Cornelis de Visser Wij wensen Benjamin/Catherina lonathan/Jolien Cornelia met de familie veel sterkte toe in de komende tijd. Alex Huib Toon Emiel Eljan Come Elsbeth Jan Francina Sjaak Petra Peter Frank Pieter Ferdinand Jozua Sjoerd Linda 29 Januari 2006 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Gré Hiemstra-Back echtgenote van onze oud-voorzitter Wij wensen Jelmer en verdere familie veel sterkte toe. Namens AbvaKabo - FNV afdeling Oosterschelde Wint Vermont, voorzitter Goes, 30 januari 2006 Met droefheid geven wij u kennis dat uit onze fami liekring op het alleronverwachts is heengegaan onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis Waterman weduwnaar van Christina Johanna Goetheer in de leeftijd van 72 jaar. Krabbendijke: M.E. Waterman Waarde: W. Goud-Waterman J.P. Dek-Waterman Bergen op Zoom: A. Voorkamp-Waterman Serooskerke: J. Waterman C. Waterman-Pouwer Bergen op Zoom: J.K. Verkerke-Waterman J.C. Verkerke Waarde: A.A. Waterman M. Waterman-Poortvliet Neven en nichten Hansweert, 28 januari 2006 Heden hebben wij kennisgenomen van het overlijden van de heer A.J. Bonte Fons was van 1 januari 1975 tot 1 juli 1985 werk zaam als klaarmeester bij een van onze rechts- voorgangers, het waterschap Het Vrije van Sluis. Wij wensen de familie veel kracht en sterkte toe in het dragen van dit verlies. Bestuur en personeel waterschap Zeeuws-Vlaanderen "In plaats van rouwbrieven Heer neem mijn beide handen En leidt mij rustig voort Naar de eeuwige stranden Daar ik mijn rust vind Op 25 januari is overleden mijn dierbare echtgenote Johanna Jacoba van Eekelen-Damme in de leeftijd van bijna 85 jaar. Th.W. van Eekelen Mr. J.W. Tuk executeur testamentair Roosendaal, verpleeghuis Wiekendael Correspondentieadres: Mr. J.W. Tuk Alexanderdonk 10 4707 WC Roosendaal De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Toch nog onverwacht hebben wij kennis genomen van het overlijden van Gerard de Smit Gerard was voor ons, jarenlang, een zeer gewaar deerde secretaris en verzorgde met zeer veel enthou siasme het onderhoud van de club. Gerard leefde voor -ZT/ZVcIub. Voor alles wat hij voor ons betekende, blijven wij hem zeer dankbaar. Onze gedachten zijn bij zijn nabestaanden. S.V. Wissenkerke Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartzorgcentrum De Bevelanden J.C. Hoekman Geldeloozepad 20,4463 A| Goes (0113) 227525 JU Uw wensen registreren? Vraag om ons "Persoonlijke Wensen Boekje" Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, van onze lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Maria Johanna Rosalia de Poorter weduwe van Constantinus Bernardus Pielaat Groede, 13 augustus 1917 Temeuzen: Schoondijke: Oostburg: Philippine: Breskens: t Breskens, 28 januari 2006 Constantinus Pielaat t Bernardus Pielaat t Charles en Ria Pielaat-Luijcks Kinderen en kleinkinderen Peter en Annie Pielaat-Segers Kinderen en kleinkinderen Mientje en Johnny t de Nooijer-Pielaat Alex de Meester Kinderen en kleinkinderen Regina en Ronald Goedegebuu r- Pielaat Kinderen en kleinkinderen Maria en Henk Reijerse-Pielaat Kinderen en kleinkinderen Roger en Anthoi nette t Pielaat-Cocquyt Linda Makhun Kinderen en kleinkinderen Madelein en Willy van de Velde-Pielaat Kinderen Wij zijn dankbaar voor de goede en liefdevolle zorgen, die zij in verzorgingshuis "TerSchelde" mocht ontvangen. Correspondentieadres: Azaleaslraat 17 4511 GWfBreskens De plechtige uitvaartdienst, waarvoor u wordt uit genodigd, zal gehouden worden op donderdag 2 februari om 10.00 uur in de Parochiekerk van de H. Barbara te Breskens. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats te Slijkplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dienstencentrum DeMoaneblusser te Schoondijke. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Philippine: Breskens: Schoondijke: Schoondijke: De kaars leek bijna eindeloos maar nu is ze stil gedoofd. In de leeftijd van 90 jaar is in alle rust heengegaan onze tante Johanna Adriana Barbara Danckaerts-de Klerck -Barbara- sinds 25 oktober 1974 weduwe van Marinus Adriaan Danckaerts Anja Vijn-van den Berg Jan Vijn Koudekerke, 26 januari 2006 Verpleeghuis Vliedberg Correspondentieadres: Anja Vijn-van den Berg Paul Krugerstraat 182 4381 WL Vlissingen De bijzetting in het familiegraf heeft in besloten kring plaatsgevonden op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na een kort maar pijnlijk ziekbed is op 90-jarige leef tijd overleden Mevr. J.A.B. Danckaerts Na jarenlange vriendschap zal het vreemd zijn dat ik ze niet meer kan opzoeken. Mevrouw Uijl "De Heer is mijn Herder..." Psalm 23 Met dankbaarheid voor de vele jaren dat wij haar in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat de Heere tot Zich nam in Zijn Heerlijkheid, Zijn moegestreden kind, mijn vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder Adriana Wondergem-Cijvat 16 januari 1912 29 januari 2006 na een gelukkig huwelijk van 68,5 jaar. Vrouwenpolder: P. Wondergem Vrouwenpolder: J. Wondergem N.A. Wondergem-v.d. Hoek Enschede: C. Voogd-Wondergem Almere: H. Bron A. W. Bron-Bergraat Putten: l-I.J. P. Bergraat C. Bergraat-Eigenraam Amersfoort: f.P. Bergraat P. Bergraat-Baron en achterkleinkinderen Met dank aan allen die haar in de afgelopen periode een liefdevolle verzorging hebben gegeven. Schoolstraat 20a 4354 AK Vrouwenpolder Mijn vrouw, onze moeder en oma is thuis opgebaard. De dienst van Woord en Gebed zal D.V. worden gehouden vrijdag 3 februari om 14.00 uur in de Gereformeerde Kerk aan de Schoolstraat 9 te Vrouwenpolder, waarna de begrafenis zal plaats vinden om 15.00 uur op de begraafplaats te Vrouwenpolder. Voorafgaande aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.15 tot 15.45 uur in voor noemde kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen. Heden overleed toch nog onverwachts onze zwager en oom Adriaan van den Driest Middelburg: E.J. v.d. Driest-Geldof Koudekerke: J. v.d. Driest-ICodde Neven en nichten Begrafenis- en Crematieverzorging OVERTOOM-GROEN Kantoor en rouwcentrum: Van Dishoeckstraat 620 4382 XW Vlissingen Telefoon: 0118-413417 De kaars leek bijna eindeloos maar is nu stil gedoofd Een leven lang geleefd, gegeven en geloofd. Na een lang leven waar ze zelf met dankbaarheid op terugkeek is rustig van ons heengegaan onze lieve, bijzondere moeder, schoonmoeder, oma en over grootmoeder Grietje van Poelje (Oma Grietje) sinds 1968 weduwe van Cornelis Faas 2-9-1904 28-1-2006 Axel: M.W. de Jonge-Faas Laren (NH): M.J.H. Frohn-Lobach Middelburg: Fransje en Tonnie Susan en Thomas Joost en Pauline Rotterdam: Kees en Ingrid Caroline, Ruiger, Arthur Deil: Liesbeth en Jos Maaike, Ellen Goes: Evert en Henriëtte Eveline Delft: Hein en Anja Joey, Duncan Middelburg: Willeke Peter Amsterdam: Froukje Corr.adres: van Middelhovenstraat 22,4571 AD Axel De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 2 februari om 14.00 uur in Verzorgingshuis "De Molenhof", Molenstraat 3 te Zaamslag. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematie zal in besloten kring plaatsvinden. Onze dank gaat uit naar de huisartsen W.L. Fraanje en P. de Keyser en naar het personeel en vrijwilligers van "De Molenhof" voor de zorg en aandacht die (o)ma Grietje heeft gekregen. Namens de familie: M.W. de Jonge-Faas 'In het huis mijns Vaders zijn vele woningen Johannes 14 vers 2a Tot het eind liefdevol verzorgd in zorgcentrum 'Nieulande' te Krabbendijke is in de hoge leeftijd van 103 jaar overleden onze lieve tante en oudtante Dina Jacoba van Baaien Neven, nichten en verdere familie 29 januari 2006 Correspondentieadres: J. van Gorsel, Hoofdweg 15, 4411 AN Rilland De afscheidsdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 3 februari om 13.00 uur in kerkgebouw 'De Levensbron', Valckenisse- weg 12 te Rilland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in dorpshuis 'Luctor et Emergo'. Hoofdweg 45 te Ril land. Plotseling is weer een vriendin van ons heengega; Ans Reurich-v.d. Woude We missen haar nu al. De reisclub W. Lems-Verstraaten H. Verton-v.d. Weele T. Kooijman-v. Mastrigt L. Roukema Bruinisse, 29'januari 2006 "Mijn tijden zijn in uw hand' Psalm 31:16t Plotseling is van ons heengegaan ons trouw lid' Mevr. Reurich-v.d. Woude Bestuur en leden HVG Bruinisse 28 januari 2006 Dankbetuiging In plaats van kaarten Voor uw belangstelling en deelneming ons beto na het plotseling overlijden van onze vader en opa Adriaan Gerard Feijtel betuigen wij hiermee onze oprechte dank. Kinderen en kleinkinderen Wissenkerke, januari 2006 Ga naar www.laatstegroet.nl voor ee unieke en persoonlijk samengestelds condoleance- of rouwadvertentie. Direct geplaatst in hel: dagblad van uw h|. zo simpel kan het zijn (0 giro 999, Den Haag Jljljl] www.vluchteling.org l De vakanties en kuurreizen van het Reumafonds zijn voor iedereen die behoefte heeft aan een aangepaste vakantie tegen een betaalbare prijs. Voor elk wat wils in Nederland of Europa: cultuur, natuur of zon en strand. Vakanties van het Reumafonds bieden alle comfort voor mensen die minder mobiel zijn: aangepaste accommodatie en -vervoer (per vliegtuig, bus, boot en met eigen vervoer) Nieuw: kuurreizen Vanaf 2006 bieden wij kuurreizen 3an naar Duitsland, Oostenrijk en Slowakije. (S Sterk in bewegint lci. Bestel de vakantiegids Reizen 2006 via onze afdeling Reizen T 020 589 64 85, of bekijk het vakantieaanbod op: www.reumafonds.nl Een beroerte, depressie, autisme of hersenletsel na een ongeval: het leven verande vaak ingrijpend. Niets is meer vanzelfsprekend. Daarom collecteren in februari du zenden mensen voor de Nationale Collecte Hersenziekten en Psychische Ziekte» Voor wetenschappelijk onderzoek, voorlichting en zorgprojecten voor patiënten en hui familie. Help mee als collectant of lokale collectecoördinator. Bel 030 - 297 11 97 of kijk (cbtJ NFGV Hersenstichting "W Nationaal Fonds opwww.hersenstichting.nlofwww.nfgv.nl Nederland Geestelijke

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 34