SAR stelt doelstelling niet bij PZC vijf weken rust doen De Schelde verliest van Njord Alleen De Bruinvis komt tot winst Volslagen offday korfballers Lucto SSV maatje te groot voor HVV De la Ruelle erg goed Tafeltennissers beginnen competitie verrassend met verlies Twee tweede prijzen voor Dubbeldam uitslagen m ïen w; Scheldesport kansloos tegen Bosschenaren RRR1, flRRLi h Ai cr ol De Herdt blijft bij Zaamslag maandag 30 januari 2006 door Peter van Kouteren KLOOSTERZANDE - De ver wachtingen waren hooggespan nen, maar voor de tafeltennis sers van SAR/Rabobank is de competitie met een domper be gonnen. De ploeg uit Klooster zande heeft na de degradatie naar de derde divisie al zijn pij len gericht op de titel. De 6-4-ne- derlaag tegen Sprint kwam in Ivloosterzande dan ook hard SAR/Rabobank ging in de eer ste ontmoeting van de competi tie genadeloos onderuit tegen een ploeg die absoluut geen titel- aspiraties heeft. Sprint had in Kloosterzande in Dennis Blok zijn beste speler, maar weet op voorhand dat de routinier niet meer dan de helft van alle com petitieduels meedoet. In Kloos terzande was Blok met winst op Dennis Verdurmen en Leon van Boven goed voor twee punten. Slechts Wim 't Hooft bleef tegen Blok overeind. Dat was de enige winstpartij van 't Hooft, die na afloop alleen maar kon gissen naar oorzaken voor de onver wachte nederlaag. „Ik heb 'er geen verklaring voor", verzucht te de gedreven routinier. Onder schatting? „Niet bewust, maar het heeft wel iets te maken met de boven kamer. Je gaat voor de winst, maar ik denk dat we onbewust te gemakkelijk hebben ge speeld. We wisten dat dit een middenmoter is." SAR/Rabobank rekende zich op voorhand rijk, maar de Zeeuws-Vlamingen lieten de winst in te veel partijen liggen. De nederlaag van Leon van Bo ven in de openingspartij tegen Dennis Blok was ingecalcu leerd, maar op verlies van Wim 't Hooft en Leon van Boven te gen Rachim Achmed had nie mand gerekend. „Ze waren niet eens zo heel goed", stelde 't Hooft zuur vast. „Dennis Blok is heel goed, de rest is bagger. Maar wij waren nog minder." Dennis Verdurmen trok in de tweede partij met een overwin ning op Sacha Ykema de stand in evenwicht, maar de moeiza me manier waarop de zege tot stand kwam, was veelzeggend voor het getob. Daarna kreeg aanvoerder 't Hooft verrassend klop van Rachim Achmed. „Ik sloeg gewoon niks goed", klaag de de speler uit Kloosterzande. „Op het moment dat hij opende, zette ik mijn plank ertegen en ging de bal twee meter over de tafel." De thuisploeg werd naar een 5-2-achterstand gespeeld en wist vanaf dat moment de scha de nog enigszins te beperken. En hoewel tussen de vooraf bere kende winst en het uiteindelijke verlies niet meer dan twee pun ten verschil zit, beseften de Zeeuws-Vlamingen stuk voor stuk dat het team zich zaterdag tegen Rijnsoever geen nieuwe misstap kan veroorloven. „Dit is verrassend, maar geen drama", vond de aanvoerder. „Dit betekent ook niet dat we onze doelstelling moeten bijstel len. Kom nou! We willen nog steeds kampioen worden en zul len er een schepje bovenop moe ten doen." SAR/Rabobank-Sprint 4-6. Leon van Boven-Dennis Blok 6-11, 10-12, 11-6, 6-11; Dennis Verdur- men-Sacha Ykema 12-10, 11-3, 12-10; Wim 'l Hooft-Rachim Ach med 7-11, 8-11, 7-11; Van Boven/ Ver durmen-Blok/ Ykema 9-11, 11-4, 13-11, 11-6; Dennis Ver durmen-Dennis Blok 6-11, 15-13, 11-7, 4-117-11; Leon van Boven - Rachim Achmed 11-8, 13-11, 8-11, 5-11, 8-11; Wim 't Hooft-Sacha Ykema 9-11, 3-11, 9-11; Dennis Verdurmen-Rachim Achmed 11-1, 11-8, 11-3; Wim 't Hooft-Dennis Blok 11-7, 3-11, 11-1, 11-8; Leon van Boven-Sacha Ykema 5-11, 12-10, 11-3, 7-11, 5-11.- Leon van Boven verloor zaterdag al zijn enkelpartijen voor SAR. foto Camile Schelstraete van onze sportredactie TERNEUZEN - Een aantal clubs heeft het afgelopen week einde geoefend nadat de KNVB het programma afgelastte. HVV'24 verloor met 5-0 van za terdag-eersteklasser SSV'65. SSV'65-HVV'24 5-0. HW'24 deed in het begin goed mee, maar liet enkele kansen onbe nut. De thuisploeg was veel slag- vaardiger en leidde na een half uur met 3-0 door doelpunten van Arno Melaard (2) en Arjan Koopmans. In de tweede helft gaf SSV nauwelijks iets weg en liep uit naar 5-0 via Chinedu Chukwugbo en Arno Melaard. Vlissingen-Axel 7-0. Bij rust was het al beslist. Toen leidde Vlissingen met 4-0. De doelpun ten voor de Walchenaren wer den gemaakt door Mervin Nie- mantsverdriet (3), Jéröme River- ola (2), Tim van der Vlies en Khaled Boufrahi. Sluiskil-Hulsterloo 1-3. Sluiskil stond na zeven minuten al met 2-0 achter tegen Hulsterloo. Na twee minuten schoot Peter van Doorn ongelukkig in eigen doel en vijf minuten later liet Stefa- no de Vos 2-0 noteren. Rond het halfuur tekende Remi van Ite- gem voor 3-0. Pas tien minuten voor het einde scoorde een hard werkend Sluiskil tegen via Ke vin Sermijn. Hontenisse-Walcheren 2-3. Vijf minuten na rust scoorde Roy Maayen op aangeven van Alain Joos 1-0. Toen laatstgenoemde halverwege de tweede helft met een fraaie actie 2-0 liet aanteke nen, leek het duel grotendeels beslist. Walcheren kreeg aanslui ting door Cesar Smit. Tien minu ten voor het einde liet Paul Bun- nik 2-2 noteren. In blessuretijd bezorgde hij de bezoekers zelfs de winst. door Wim de Vos TERNEUZEN - De vijf weken rust hadden hem goed gedaan, vertelde Edwin de la Ruelle za terdag na afloop van de DOW-loop in Temeuzen. De at leet uit Koewacht bleek weer he lemaal terug op zijn oude ni veau te zijn. Hij liep zaterdag erg gemakkelijk en kon een vlak schema aanhouden en won de ruim vijftien kilometer lange wedstrijd. PHILIPPINE - Misschien waren het niet de favorieten voor de eindzege, maar Sander Dobbe- laer en Youri van Wijnsbergen eisten wel de overwinning in de rollenwedstrijd van wtc Philip pine voor zich op. Het koppel bleek vrijdagavond te sterk voor de voormalige eliterenners Pa trick van de Vijver en Davy Dub beldam. Individueel ging de overwinning naar Rudi Buzeijn uit Schoondijke. Voor de tweede maal op rij hield wtc Philippine de rollen wedstrij den. Na het succes van de eerste editie besloot het bestuur van de wielertoerclub ermee door te gaan. Ook nu was er weer veel publiek naar het clublokaal De Zwaan gekomen. Individueel reden de renners twee afstanden: eerst een sprint over 250 meter en daarna nog eens 500 meter. Ook stond er nog een koppelkoers over 1000 meter op het programma. Het koppel Sander Dobbelaer en Youri van Wijnsbergen was alle overige teams te snel af. Pa trick van de Vijver (uit Zuiddor- pe) en de voormalige beroepsren ner Davy Dubbeldam uit Sluis kil waren aan elkaar gekoppeld en eindigden op de tweede plaats. Het Belgische koppel Werner van de Walle en Dirk Willems eiste het brons voor zich op. Voor Davy Dubbeldam was er nog een tweede plaats weggelegd. Achter Rudi Buzeijn legde de Sluiskillenaar beslag op de tweede plaats individueel. Sander Dobbelaer eindigde in die categorie op de derde stek. Een paar maanden geleden was Edwin de la Ruelle enkele we ken uit de roulatie in verband met een medische ingreep. Hij nam bewust wat langer rust zo dat hij goed zou herstellen. Van die beslissing lijkt hij nu te pro fiteren. „Die rust bleek goed voor me te zijn. Ik ben weer hele maal op mijn niveau en ik denk dat er zelfs nog iets meer inzit. Maar zoals ik vandaag heb gelo pen, ben ik zeker te weden", zei De la Ruelle. Hij was blij dat hij een bijna vlak schema had kunnen lopen. „In eerste instantie wilde ik de tien kilometer lopen. Dat zou een test voor mij zijn geweest. Ik wilde die afstand lopen in 36 minuten, maar ik heb toch geko zen voor de lange afstand en na de tweede doorkomst (er moes ten drie omlopen van elk vijf ki lometer worden afgelegd) zat ik op die tijd. Alleen in de derde omloop heb ik wat verval ge had", aldus de Koewachtse at leet, die niet zal deelnemen aan de halve marathon van Cad- zand-Bad. In plaats daarvan heeft De la Ruelle gekozen voor de For- tis-Bruggenloop in Rotterdam die eind volgende maand zal plaatsvinden. „Die wedstrijd gaat ook over vijftien kilometer. Daarom was deze loop een goe de test." Kort nadat de lopers sportpark Oude Vaart hadden verlaten, kwam De la Ruelle aan kop te lopen. Daarna bouw de hij zijn voorsprong verder uit. De wedstrijd van de vrouwen was aantrekkelijk. Astrid Verha- ge uit Zuiddorpe en Trees Ver- meersch uit Sas van Gent ver tolkten de hoofdrollen. Verhage nam het initiatief, maar ze zag Vermeersch sterk terug komen. In de laatste ronde probeerde Verhage een paar maal Ver meersch te lossen, maar ze kwam telkens weer terug. De vierde tempoversnelling van de Zuiddorpse was uiteindelijk be slissend. De atlete uit Sas van Gent wilde nog wel, maar haar eerdere inspanningen bleken te veel van haar te hebben ge vergd. Vermeersch ging door haar enkel en moest geblesseerd de wedstrijd verlaten. De zege ging naar Verhage. De middenafstand (tien kilome ter) werd bij de mannen gewon nen door Nitin Klapwijk uit Axel en bij de wouwen door Car- la Zegers uit Axel. door Aector Dooms TERNEUZEN - Waterpolo- coach Kees Rijnhout heeft aan de wedstrijd van De Schelde te gen Njord, ondanks de 9-7-ne- derlaag, een goed gevoel overge houden. „We hebben goed tegen stand geboden. Als je bedenkt dat we eerder dit seizoen met 20-3 zijn weggespeeld door Njord. Je ziet dat het bij ons na de winterstop beter loopt." Tot in de laatste periode hadden de Terneuzenaren zicht op een gelijkspel tegen de titelkandi daat uit Veldhoven. Chris van Royen maakte toen, bij een over- talsituatie, echter de verkeerde keuze door voor eigen succes te gaan in plaats van de bal af te leggen op een wije medespeler. De doelman van Njord stopte de inzet. Amper vijf seconden later lag de bal achter Scheldekeeper Serge van Bochove na een snelle omschakeling van de Braban ders. Na die treffer liep Njord verder uit naar 9-6 en verzekerde de nummer twee van de tweede klasse bond zich van de winst. „Dat is het verschil tussen De Schelde en een topploeg. Zij slaan op zulke momenten direct toe, terwijl wij meer tijd nodig hebben om de situatie uit te spe len", merkte Scheldespeler Bas Wesdorp op. Dat bleek ook in de beginfase. Het duel in het zwembad van Vliegende Vaart was vijftien se conden oud toen de thuisclub te gen een 1-0-achterstand aan keek. Een gebrek aan concentra tie? „Ik denk het niet. Het was even zoeken wie de sterke spe lers bij de tegenstander waren en een vroege treffer hoeft niet fataal te zijn"zei Rijnhout. De Schelde hield in de eerste pe riode de schade beperkt tot 2-1 door een doelpunt van Chris van Royen. In de tweede periode vergrootte Njord de marge tot 4-1. Cees van Houwelingen scoorde uit een overtalsituatie tegen, maar de marge bleef drie punten: 5-2. De Terneuzenaren waren in de derde periode goed op dreef. De ploeg vocht zich knap terug in de wedstrijd. Er werden meer duels gewonnen en de kansen werden benut door Bas Wesdorp, Sven Schieman en Chris van Royen. Met een 7-5-achterstand werd begonnen aan de laatste perio de. De Schelde kreeg zicht op een gelijkspel door de treffer van Van Houwelingen, 7-6. Njord raakte echter niet in pa niek en wist op het juiste mo ment nog twee keer toe te slaan. Jelco Zweegers scoorde voor De Schelde na een fraaie actie 9-7. Njord koos daarna voor balbezit en speelde de wedstrijd uit. De Schelde wacht zaterdag een be langrijk duel in eigen huis tegen de nummer laatst SWNZ. Scores De Schelde: Chris van Royen en Cees van Houwelingen beiden 2, Bas Wesdorp, Sven Schie man en Jelco Sweegers allen 1. "door Ko Mechielsen GOES - Alleen de waterpoloërs van De Bruinvis hebben dit weekeinde kunnen winnen. De Bruinvis klopte TRB/RES 2 met 5-1. De Schelde-vrouwen \«rlo- ren van Njord met 9-5 en de mannenreserves van De Schelde konden niet imponeren tegen De Stormvogel 2. De Vlissingers wonnen met 7-4. De Schelde-Njord 5-9. De vrou wen van De Schelde deden in de eerste twee periodes niet onder voor Njord. In de derde periode liet de thuisploeg het echter af weten. Njord maakte daar dank baar gebruik van en liep uit naar 7-4. Ook in de laatste perio de kon De Schelde geen potten meer breken. Scores De Schelde: Jessica Koster 2, Inge Tanghe, Suzanne Tanghe en Rowena Witkamp allen 1 De Stormvogel 2-De Schelde 2 7-4. In de sportieve derby keken de gasten na één periode tegen een 1-0-achterstand aan. In de tweede liepen de Vlissingers uit naar 4-0. Pas aan het einde van de tweede periode kon De Schel de iets terugdoen, 4-1. In de laat ste periode kwam De Schelde te rug van 6-1 naar 6-3. Beide teams maakten daarna nog een goal. Scores De Schelde: Thijs Salome 2, Martin Buijsse en Maarten de Pooter beiden 1. De Bruinvis-TRB/RES 2 5-1. De Bruinvis begon niet al te best en miste twee keer een man-meer-situatie. TRB/RES [jHi door Jan Roovers TERNEUZEN - Alleen de korf ballers van Zaamslag zijn op de tiende speeldag van de zaalcom petitie lot winst gekomen. De thuiswedstrijd tegen Volhar ding werd met 14-9 gewonnen. BKC leed uit tegen Blauw Wit een 16-14-nederlaag. Luctor werd in Bergen op Zoom door Scheldevogels afgeschoten: 15-4. Zaamslag-Volharding 14-9. De eerste helft was van een bedroe vend niveau. Beide ploegen zoch ten in een laag tempo vergeefs naar het goede ritme. De thuis ploeg was te weinig korfgericht en Volharding was ongelukkig in de afwerking. Alleen Frans Verpoorte van Zaamslag haalde in de eerste periode een ruime voldoende. De 5-2 bij rust gaf aan dat het verder niet best was. Bij het ingaan van het laatste kwart leken beide ploegen aan vallend plots de geest te krijgen en de score ging met sprongen omhoog. In dertien minuten van 7-3 naar 14-9, dertien doelpun ten in evenzoveel minuten. Joris de Bree en Frans Verpoorte wa ren de topschutters. Scores Zaamslag: Frans Verpoorte en Joris de Bree 4, Debby Ceipen- tier 3, Linda Hamelink, Ewout Openneer en Marco van Reeuwijk 1. Blauw Wit-BKC 16-14. Na drie overwinningen op rij moest BKC zich gewonnen geven. Toch was coach Voorneveld niet ontevreden over de prestaties van zijn team tegen de titelkan didaat. BKC stond bij rust met 8-5 achter. Na de pauze knok ten de bezoekers zich terug naar 13-13. De twee doelpunten, die de thuisploeg daarna maakte, braken het verzet. „Maar we zijn terug op niveau", zei Voor neveld die gelukkig was met de terugkeer, na maanden afwezig heid door zwangerschap, van aanvoerder Jolanda Dees. Scores BKC: Michiel Roest 6, Wiet- se Roest en Björn TerbruggenJo landa Dees 1 Scheldevogels-Luctor 15-4. Coach Peter Durink uitte na de beschamende nederlaag minu- De Scheldeaanvaller Chris van Royen (links) maakte tegen Njord twee doelpunten. foto Camile Schelstraete nam een 1-0-voorsprong. De Bruinvis kon in de tweede perio de op gelijke hoogte komen, ging daarna beter spelen en liep in de derde periode uit naar een 3-1-voorsprong. De Tilburgers zagen in de laatste minuut van de derde periode een strafworp gestopt worden door Martin Kie- boom. Daarna ging niets meer mis bij De Bruinvis. In de laat ste periode liep het team ver diend uit naar 5-1. Scores De Bruinvis: Bart Engels 3 en Gert-jan Ramond 2. tenlang zijn ongenoegen: blamage. Een regelrechte gang. Een volslagen offday, moeten ons schamen", zei Als excuus kon worden aa: voerd dat Luctor de zaal een halfzieke ploeg betrad, vy Jonker na een blessure't strijdritme miste en Ferrj Waele een snipperdag had g; men. „Maar ook in normale r pc standigheden hadden we niet gered. Scheldevogels, ons niet", wist Durink. Maar fenvijftig minuten zonder a (kort voor tijd stond het vond de coach een erg bedei lijk clubrecord. 48e nsd gsm ATH eerb Scores Luctor: Marjolein Dw ngej Siilnin TrrvHinhnret tZ.tiolion Sylvia Trouwborst, Evelien den Dool en Davy Jonker 1. !oe h< omer hna Kien 1 TERNEUZEN - De baskel ielen Iers van Scheldesport hebben terdag in De Vliegende Vaar Terneuzen kansloos verin met 80-61 van EBBC 3. 001'Zl panji tehoi ls h( ïtre Na de moeizame start van bi w ploegen ging het langzaam b met EBBC en de Brabanders pen uit naar een 33-24-vt at^ sprong bij rust. De Terneuze ren speelden in de derde pen dramatisch slecht. De verdi ging kreeg geen vat op de la center van EBBC waardoor vaak een speler van de ploeg Den Bosch vrij stond. Ook aanvallend opzicht faalde thuisploeg. „De tegensta: n speelde met een zoneverdi 'ee^ ging. We kregen dus genoeg gi or genheid om te schieten, r:Je oeze: egelr :hor1 er k etalc )e sl de het schot mislukte telkens. D: 'eim naast namen we verkeerde 'Pan' slissingen", verklaarde co e ze Vladimir Dielemans het ver iur,ei tegen de titelkandidaat in eehc overgangsklasse. In de las' noet periode waren er tekenen' Iena< herstel, maar de achterst! ®ei: van twintig punten was vr11* Scheldesport niet meer in te-, len. Maurits van Aalst was te: 'aar^ corer met 21 punten. ,a' wel. hoor' Terneuzen. DOW-loop, 15,6 kilome ter. Mannen: 1. Edwin de la Ruelle (Koewacht) 54.29, 2. Luc Vervoort (B) 55.13, 3. Dirk van de Veire (B) 56.03, 4. Dirk Vets (B) 56.32, 5. Gert-Jan Verbrug- ge (Goes) 57.41, Vrouwen: 1. Astrid Verhage (Zuiddorpe) 1.09.49, 2. Annie Moens (B) 1.09.59, 3. Heimine Bruckers (B) 1.16.57. 10,4 kilometer. Mannen: 1. Nitin Klapwijk (Axel) 36.47, 2. Fons Warrens (Kloosterzande) 38.50, 3. Dirk Christiae- ns (B) 39.09. Vrouwen: 1. Carla Zegers (Koewacht) 47.11, 2. Hester Vink (West- dorpe) 52.27. 5,2 kilometer. Mannen: 1. Johan Heerwegh (B) 18.40, 2. Marc Corijn (Phi lippine) 19.46, 3. Pieter van Kerckhove (B) 20.30. Vrouwen: 1. Tamara van de Wijnckel (Terneuzen) 23.17, 2. Marian van Voren (Terneuzen) 27.28, 3. Ma rie-Jeanne Weemaes (B) 29.04. Derde klasse regio Zeeland: Rillan- dia Smashers 1-Den Ossaert 1 4-4. ME: Samuel Zwemer-Toine van Damme 10-15, 9-15; Marco Bloem-René Annard 15-0,15-3. VE: Ivonne van Lïeshout-Ju- dith Mangnus 3-11, 10-13; Marieke van Lieshout-Mirella de Vijlder 9-11, 11-4, 11-4. GD: ZwemerA/an Lieshout-Van Damme/De Vijlder 15-13, 15-10; Bloem/Van Lieshout-Annard/Mangnus 3-15, 11-15. MD: Zwemer/Bloem-Van Damme/Annard 17-15, 14-17, 15-7 VD: Van Lieshout/Van Lies- hout-Mangnus/De Vijlder 9-15,13-15. Vierde klasse regio Zeeland: Den Os saert 2-Schepnet 1 5-3. ME: Peter de Pundert-Jos de Rijk 15-1, 15-1; Willem Riemens-Erwin Hermans 15-5, 15-6. VE: Anne-Marie Hartog-Chantal de Bae- ts 11-5, 3-11,4-11; Miriam de Maat-Elise Bodderij 8-11, 2-11. GD: De Pundert/Hartog-De Rijk/Bodderij 15-2, 15-9; Wim Strobbe/De Maat-Hermans/De Baets 15-2, 15-6. MD: Riemens/Strobbe-De Rijk/Hermans 15-7, 15-6. VE: Hartog/De Maat-De Baets/Bodderij 15-4, 3-15, 3-15. Rillandia Smashers 2-Den Ossaert 3 4-4. ME: Eelco Nieuwenhuize-William van Eek 9-15, 15-6, 7-15; John Pre- vo-Jan Bareman 15-5,15-4. VE: Cynthia Swaanen-Marja de Bruijn 9-11, 11-9, 11-2; Linda van Loo-Hariëtte de Rijk 11-5, 8-11, 11-9. GD: PrevoA/an Loo-Van Eek/De Bruijn 6-15, 5-15; Van Nieuwenhuize/Swaanen-Bareman/De Rijk 15-7, 15-4. MD: Nieuwenhuize/Prevo-Van Eck/Bareman 15-4, 7-15, 8-15. VD: SwaanenA/an Loo-De Bruijn/De Rijk 5-15,15-8,11-15. Tweede klasse district Zuid-West: Velo 7-De Sjuttul 1 7-1. Derde klasse regio Zeeland: Zierikzee 1-Terneuzen 1 3-5. Terneuzen. Poolbiljarten. District Kanaalzone. Den Ambiance-The Riff 13-19, Dream Team-Milord 10-22, Wha- tever-The Black Lions 13-22, De Pub-Pooligans 24-18. Stand: De Pub 11-245, The Black Lions 11-238, Milord 11-208, Pooligans 10-185, Whatever 11-150, Den Ambian ce 11-150, Outlaws 10-144, Dream Team 11-136, The Riff 10-124. Hulst. Rayoncompetitie. Klasse A: De Smet-Cafe Popeye 4-9, Tence/Zaman Sport 2-Morres/Controlec 2 0-5, 't Jagershuis-Cafe Santé 2-0, Den Dullaert-Max Korting 2-1. Stand: In den d'Waes 2 10-28, De Smet 13-25, Garage Casteels 12-24, Cafe Popeye 13-19, Morres/Controlec 2 10-18, OJB 11-18, 't Jagershuis 13-17, Den Dullaert 13-14, Max Korting 12-13, Cafe Santé 12-7, Tence/Zaman Sport 13-6. Klasse B: De Landbouw-IZV/IBS 4-0. ADM/Lazarus-De Reizende Man 2-5, IZV/IBS 2-Zoutvatje 0-9, Roskam/v.d. Velde-lvens Rijschool 2-11, Morres/Controlec 3-Neckermann Stunt- markt 6-4. Stand: Ivens Rijsck 12-36, De Landbouw 11-27, Zout 12-27, Donckers 13-25, ADM/Las 12-18, De Reizende Man 12-13, IZV 13-12, Neckermann/Stuntmarkt U Roskam/v.d. Velde Morres/Controlec 3 14-11, IZV/IK 14-10. DE> Axel. Schaak Grens Toernooi Kan Landau. Vijfde ronde: Bart de Va laere-Kees Nieuwelink 0-1, Gerti Rij-Arjo Arendse 1-0, Erik man-Adrie den Hamer 0-1, Nick Dutt jj dam-Patreick Moens 1-0, Chris li ckriet-Peter Neve 1-0, John i mers-Steven Rademakers 1-0, Groenewoud-Henk de Ridder 0-1, lijke Lemmens-Theo de Putter Vi-Vi, Maaj, Rademakers-Nick Wegman 0-1, Claeys-Philip de Vroe 0-1, Cor P voost-Sander Ardinois 1-0, Hendrii Wit-Marcei Ingels 1-0, Kurt Engels-Hl Destombes 0-1, Luc Haers-Hans Fa De v V2-V2, Mare Roesbeke-Manuelt Kof. sen 0-1, Edgard Himschoot-Bjorn poel 1-0, Wesley van Verdegem-Aiii |„n Neyt 1-0. 1 Stand: Kees Nieuwelink en Gertva'i toeb 4'/2 punten, Valère de Buck en E Vogelaere 4, Nick Dubbeldam, Lanckriet, Adrie den Hamer, JohnGf mers en Henk de Ridder 3Vi, MikeV» kimpe, Arjo Arendse, Erik Bolleman.) staa kob Buysse en Nick Wegman 3, W M Lemmens, Philip de Vroe, Theo ót'-t J ter, Patrick Moens, Cor Provoost, ft drik de Wit, Hans Destombes, PeteiV ve, Cees Groenewoud en Steven Rit makers 2%, Gerard de Winter, Freds ['J Dhuyvetter, Ingeborg Jansen, Ma« Colsen, Maarten Rademakers gard Himschoot 2. gen 1 intei C litai Hoo crui ESBfEOTgfflHMESB Sas van Gent. Recreatieve bedriji competitie. Vrouwen: Cleaning-Haers 3-0 (25-14, 25-* Savok/J de Block-Esplanada 2-1 (25-1 18-25, 25-19). Stand: Stoffels Cleaning Savok/J de Block 13-31, Swagemató 12-19.5, Esplanada 12-14, Haers 124 Esplanada 2 12-7. Gemengd: Acke-Savok/Outul 0-3 (19-25, 10-25, 13-25), Garage de-C Line 1-2 (17-25, 27-25, 14-2E Kliekske-Doeland/Westdorpe 0-3 (1i 19-25, 16-25), Abab-Robs Jobs (7-25, 14-25,14-25). Stand: Savok/Outukumpu 13-34, ge Bode 12-30, Robs Jobs 12-22.5,CM ne 13-19, Acke 11-$' Doeland/Westdorpe 12-13, Abab 10-5: Kliekske 12-2. pag Philippine. Rollenwedstrijden Philippine. Koppels: 1. Santf Dobbelaer/Youri van Wijnsbergen,' Patrick van de Vijver/Davy Dubbelds* 3. Werner van de Walle/Dirk Willem;1 Marcel Bodee/Marti Fieret, 5. R»' Buzijn/Frank Gommers. Individueel: 1 Rudi Buzeijn, 2. Df Dubbeldam, 3. Sander Dobbelaer,' Marcel Bodee, 5. Patrick van de Vijver ZAAMSLAG - De Belg Ivan i Herdt uit Kontich blijl trainer/coach van de korfbalvef eniging Zaamslag. De al jarenlange goede same werking is opnieuw verleng met een jaar. Volgend seizor heeft Ivan de Herdt voor het ze de opeenvolgende jaar alle sen!-'' renselecties onderzijn hoede. fmw, m.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 38