k>2 d GEBR. DOMMCUS BV PZC Plaats uw familieberichten in de PZC tic lol itei maandag 30 januari 2006 Sluitingstijden familieberichten: Overlijdens- en geboorteberichten: Aanleveren: maandag t/m vrijdag 08.30-17.00 uur, zondag 16.00-18.00 uur, plaatsing dè volgende dag. Overige familieberichten: Voor de krant van maandag t/m vrijdag: twee werkdagen voor plaatsing 15.00 uur, zaterdag: woensdag 16.00 uur. Tel.nr. 076-5312550 Faxnr. 076-5312340 via e-mail: alléén in Wordbestand aangeleverde tekst: familieberichten@pzG.nl Geboren Dankbaar en blij geven wij kennis van de geboorte van onze kleinzoon Tijn Zoon van Luc Oggel en Janneke Schalk en broertje van Emma De trotse grootouders Jan en Marjanne Oggel-Vermeer Colijnsplaat Schalkhaar, 29 januari 2006 Overleden Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons is geweest, delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen, na een ernstige ziekte, mijn innig geliefde man en onze geliefde vader en opa Cornelis de Visser echtgenoot van Johanna Laurina Wondergem in de leeftijd van 69 jaar. Oostkapelle: J.L. de Visser-Wondergem Schoondijke: René en Jeannet Wouter, Matthijs, Marion, Reus Vlissingen: José en Esmeralda Sint Laurens: Lizetta Rijssen: Katinka en Jan Niels, Daan, Marlies, Pim Hoedekenskerke: Sarina en Kees Hannah, Emma, Lisa Oostkapelle: Benjamin en Catherine Oostkapelle: Jonathan en Jolien Meliskerke: Jolanda en Bram Jesse Oostkapelle: Cornelia Oostkapelle: Laurina 29 januari 2006 Molenweg 26,4356 AB Oostkapelle Gelegenheid tot condoleren op woensdag 1 februari van 19.00 tot 19.30 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden voor familie en belangstellenden op donderdag 2 februari om 13.30 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle om 14.30 uur. Na de begrafenis is er eveneens gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. G.een bloemen. Heden behaagde het de Heere van onze zijde weg te nemen na een langdurig ziekbed onze geliefde broer, zwager en oom Cornelis de Visser echtgenoot van Johanna Laurina Wondergem Heilige de Heere deze roepstem aan ons aller hart J. de Visser M.J. de Visser-van der Meule J. de Visser J. de Visser-Coppoolse Joh. De Visser P.L. de Visser-Dekker M.J. Maljaars-de Visser I. Maljaars Neven en nichten Oostkapelle, 29 januari 2006 Zij was er altijd voor iedereen met raad en daad Nog zoveel te doen zoveel te geven Eigenlijk nog niet klaar in dit leven Na een oneerlijke strijd, maar moedig gedragen lij den, is tot onze diepe droefheid toch nog onver wachts van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Margaretha Catharina Hiemstra-Baek - Gré in de leeftijd van 70 jaar. Jelmer Hiemstra Jako en Margo Stefan, Leandra, Amy Danny Jos en Lianne Janet en Hans Esmée Oost-Souburg, 28 januari 2006 Correspondentieadres: J. Hiemstra Koopmansvoetpad 51 4388 AS Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 2 februari van 15.00 tot 13.50 uur in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlis singen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 14.00 uur plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Daarna is er gelegenheid tot condoleren in het rouw centrum Overtoom-Groen te Vlissingen, Wij willen graag iedereen bedanken voor de liefde volle verzorging en belangstelling voor Gré in de af gelopen tijd. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, gelieve deze advertentie als zodanig te beschou wen. Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van mijn lieve zus, schoonzus en onze tante Gré Hiemstra-Back Lau en Rita Pascal en Wendy Michella en Josselin Judith en Rogier en kinderen Oost-Souburg, 28 januari 2006 Na een dappere maar vergeefse strijd tegen haar ziekte, is toch nog plotseling overleden onze lieve schoonzus en tante Gré Hiemstra-Back Vlissingen: Geert Middelburg: Sietske en Koos Middelburg: Jitse en Willem Neven en nichten Oost-Souburg, 28 januari 2006 Wij hebben afscheid moeten nemen van Gré Fam. Sanderse Fam. Poelman Fam. Putter Fam. Wisse Mevr. Dingemanse-Dullemans Wij wensen Jim, kinderen, kleinkinderen en verdere familie alle sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Surrender to whatever you experience in your life. You are the creator of the life you experience. (Barbara Brennan) Verdrietig, maar zeer dankbaar voor wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat is overleden onze lieve Cees Waterman D.C., opa Teddy weduwnaar van Christina Goetheer in de leeftijd van 72 jaar. Berkel en Rodenrijs: Mariëlla en Ramon Lagrand-Waterman Yoshin en Yurian We zullen je heel erg missen. Hansweert, 28 januari 2006 Braakmanstraat 39 Correspondentieadres: Zomertaling 27,2651 RM Berkel en Rodenrijs Op dinsdag 31 januari is er van 19.30 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid van Cees te nemen in rouw centrum Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst voorafgaand aan de crematie zal worden gehouden woensdag 1 februari om 12.00 uur in het crematorium, Mastendreef 5 te Bergen op Zoom. Na afloop van de dienst is er gelegenheid tot condo leren in de koffiekamer van het crematorium. Eenieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Hij was oom Cees en zwager, een combinatie, en voor Adrie en Stien een inspiratie zowel vanuit Canada als in Nederland. Veel heb je overwonnen. Nu ben je ondanks alle plannen die je nog had aan je grote reis begonnen. Afscheid van een goed en integer mens doet pijn. Geheel onverwachts is overleden Cornelis Waterman in de leeftijd van bijna 73 jaar. Wij gedenken hem met veel eerbied. Oost-Souburg: Lou Waterman Annie Waterman-Maartense (in herinnering) Joke de Feijter-van Leerzem Breda: John en Angelique Oost-Souburg: Marco Waterman Oostburg: Frans Waterman Liesbeth Waterman-Poleij Thomas, Ruben en Daniël 28 januari 2006 Tot ons verdriet is vandaag plotseling overleden onze lieve zus, schoonzus en tante Jacoba Christina de Bruine -Koosje- 21-9-1952 127-1-2006 Dankbaar zijn we dat ze zo heeft genoten op de Grote Kade Warmond: Ineke en Gertjan van der Brugge- de Bruine Machiel Eva Rilland: Huib en Helma de Bruine-Harthoom Bart en Berlinda Anne en Patrick Rilland: Steven en Nel de Bruine-Vogel Carla en John Linda en Steven Grote Kade 8, Goes Correspondentieadres: Herenweg 127 2361 EP Warmond We nemen afscheid van Koosje in een dienst van zang, woord en gebed op woensdag 1 februari om 13.00 uur in het Korpsgebouw van het Leger des Heils, Ravelijn de Groene Jager 72 te Goes. Om 14.30 uur brengen we haar naar haar laatste rustplaats, dicht bij haar moeder en vader, op de Al gemene-Begraafplaats te Rilland. U kunt afscheid nemen vanaf 12.50 uur in het Korps gebouw. Na de begrafenis is er in "De Levensbron", Valckenisseweg 12 te Rilland gelegenheid tot condo leren. Koosje hield van kleurige bloemen. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ont vangen hebben, dan verzoeken wij u deze adverten tie als zodanig te beschouwen. Lieve Koosje. Het leven is soms als sneeuw voor de zon 't Is diep triest dat jij niet blijven kon Missen doen wij jou allemaal, want wij spraken dezelfde taal. Vrijdagmorgen is op 73-jarige leeftijd overleden: Koosje de Bruine Leun Petra Betty Gerard Anne-mieke Diana Hans Annemarie John Marijke Momota Yvonne Anita Jacqueline Karen Thea Willie Nel Stichting Zuidwester Locatie Den Berg Grote Kade 8, Goes Geschrokken en verdrietig zijn wij door het overlij den van Koosje We zullen je missen achter de computer met je patiencespel. Stichting Zuidwester Locatie Den Berg Bezoekers en begeleiders van Basisgroep 4 Omdat je voor ons zo goed bent geweest zoveel voor ons hebt gedaan is het voor ons moeilijk afscheid nemen. Met al zijn werklust en wilskracht heeft hij de strijd niet kunnen winnen. Dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen die hij ons achterlaat, geven wij u kennis dat, na gesterkt te zijn door het sacrament van de zieken, van ons is heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa Alphons Joseph Bonte weduwnaar van Maria Elisa Sam levensgezel van Janna Catseman-Brugge geboren te Aardenburg 15 juni 1924 overleden te Sijsele (B.) 27 januari 2006 Oudenaarde: Marga Simon Elise Arnhem: Rita en Klaas Martijn Renée Aardenburg: Franca en Eric Werner en Isabel Sander de families Bonte-Monbaliu, Sam-Pieren U bent in de gelegenheid afscheid te nemen van 9-11 uur en van 15-18 uur in het mortuarium van het Elisabeth Ziekenhuis, Gentsesteenweg 132, 8340 Sijsele-Damme. De Eucharistieviering zal plaatsvinden op woensdag 1 februari 2006 om 11 uur in de parochiekerk van O.L. - Vrouw ten Hemelopneming te Aardenburg waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de r.-k. begraafplaats te Aardenburg. U bent in de gelegenheid tot condoleren na de begra fenis in het dorpshuis te Aardenburg. Samenkomst aan de kerk B-9700 Oudenaarde, Ronseweg 11 6815 GV Arnhem, Vivaldistraat 13 4527 GH Aardenburg, Hanzestraat 39 Wilt u indien u geen kennisgeving hebt ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Enige en Algemene Kennisgeving Nooit vragen, nooit klagen, altijd alles zelf dragen. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, bezorgdheid, goedheid, liefde en eerlijkheid, is van ons heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze vader, opa en overopa Leendert Hartoog echtgenoot van Anna Cornelia Hartoog-in de Weij Yerseke, 7 juli 1924 t Goes, 28 januari 2006 Goes: A.C. Hartoog-in de Weij Heinkenszand: Corrie en Piet Hoekman-Hartoog Goes: Lianne en Peter Sverre Tilburg: Anita en Mark Goes: Anton en Catrien Hartoog-Schaefer Petra Goes: Cees en Resi Hartoog-de Betué Zorgcentrum "Randhof", Kamer 104 's-Heer Elsdorpweg 18 4461 WL Goes Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen dinsdag 31 januari van 19.00 uur tot 19.50 uur in het uitvaartcentrum van Monuta, Zuidvlietstraat 37 te Goes. De crematieplechtigheid, waarbij u wordt uitgeno digd, zal plaatshebben donderdag 2 februari om 15.00 uur in het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cremato rium. Onze dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum "Randhof" en "afdelingD" van hel Oosterscheldeziekenhuis Goes, voor de liefdevolle verpleging en verzorging. In plaats van kaarten. Hel verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam. Toen die onzekere verwarring bezit van je gedachten nam. Bedroefd, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve moeder en oma Jans Maria Bos-Vercouteren sinds 31 mei 2004 weduwe van Cornelis Gerard Bos in de leeftijd van 82 jaar. Vlake: Paula en Kees Maliepaard Carlo Armand Goes, 28 januari 2006 "TerValcke" Correspondentieadres: Reeweg 2,4417 PB Vlake. De begrafenis zal in familiekring plaatsvinden. Een speciaal woord van dank aan alle medewerkers van verpleeghuis "Ter Valcke" voor de zeer toegewijde en liefdevolle verzorging van onze moederen oma in de afgelopen jaren. Ik zag in jouw lief gezicht, omkrast door kalend grijze haren, zozeer het stempel en het gewicht van al die harde jaren. Nu ben je stilletjes heengegaan, ver weg van alle zorgen. Jouw liefde blijft voor ons bestaan, diep in ons hart geborgen. Bedroefd, maar met een dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in woon zorgcentrum "De Blide", voorzien van het H. Sacra ment der Zieken nog onverwacht van ons is heenge gaan mijn lieve man, onze zorgzame vader en lieve opa Petrus Dezederius Mannaart echtgenoot van Maria Wilhelmina de Reus in de leeftijd van bijna 83 jaar. Temeuzen: M.W. Mannaart-de Reus Temeuzen: Jacques Mannaart Temeuzen: Elian Moshos-Mannaart Panagiotis Moshos Heythuysen: Linda de Nijs-Mannaart Jos de Nijs Esther Lisa Temeuzen, 28 januari 2006 Correspondentieadres: Fahrenheitlaan 528 4532 JV Temeuzen Mijn man, onze vader en opa zal in het bijzonder worden herdacht in de avondwake op woensdag 1 fe bruari om 18.00 uur in "De Blide", waarna aanslui tend afscheid kan worden genomen in Rouwcentrum Monuta, Rooseveltlaan 6, Temeuzen. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 2 februari om 14.00 uur in de Emmaüskerk, Alb. Thymstraat, Temeuzen. Aansluitend zal de begrafe nis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Temeuzen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in Rouwcentrum Monuta. Geen bloemen Eventuele giften voor Humanitaire hulp aan de kinderen in de Oekraïne zijn welkom Lieve Pa Als wij naar de hemel kijken en de wolken zo zien jagen dan denken we met weemoed terug aan jou. Ons hoofd nog vol met vragen. We missen je hierop aarde. We missen je, het doet zo'n pijn. Heel graag zouden we nog even je dochter en schoonzoon willen zijn. Elian en Panagiotis Lieve opa Men zegt dat na regen de zon schijnt dat zelfs het verdriet verdwijnt toch kunnen zelfs de grootste krachten de pijn niet zomaar verzachten want enkel wij kunnen verstaan hoe het voelt om zonder jou verder te gaan. Esther en Lisa Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere man. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij mede dat is overleden, mijn lieve man, onze lieve pa en opa Willem Nederlof 3 februari 1922 27 januari 2006 Zijn vrouw: P. Nederlof-de Nooijer Zijn kinderen: Ditty en Paul Klaas en Hennie Aart-Jan en Erna Zijn kleinkinderen: Robbert, Rubina, Donald, Viola, Dimitri Wijdauwplantsoen 7 4337 VJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 1 fe bruari van 11.00 tot 11.50 uur in het rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden om 12.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van de begraafplaats. Heden overleed onze lieve zwager en oom Willem Nederlof Amemuiden: J.J. de Nooijer (in herinnering) W. de Nooijer-de Nooijer Oost-Souburg: J. Wattel (in herinnering F. Wattel-de Nooijer Middelburg: J. de Nooijer B. de Nooijer-Mulder Nw. en St. Joosland: F. de Nooijer M. Temmerman Neven en nichten Oost-Souburg, 27 januari 2006 Verdrietig zijn wij met het overlijden van onze zwager en oom Frits Abma Wij zullen hem missen. Wim van der Wekken Annemarie van der Wekken-Keizer Eric en Gerdien Noordermeer, Patrick, Wesley en Bryan Ad en Marieke Deïst, Thijmen Reitse en Marieke van der Wekken, Saari Sytze van der Wekken ONTWERPEN OOK IN UNIEKE COMBINATIES MET STEEN, GLAS, R.V.S EN BRONS Westkapelle: Oude Zandweg 2, Tel. 0118 571436 Goes: Verrijn Stuartweg 10, Internet: www.dominicus.nl We zijn niet bedroefd omdat we hem hebben verloren, maar dankbaar dat we hem in ons leven hebben gehad. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij kennis dat is overleden mijn lieve levensgezel, onze lieve oom en opa Harrij Louis Dul in de leeftijd van 85 jaar. C.S. Kats-ICramp en haar kinderen: Netty en Ruud Adri en Corrie Lieneke en Theo Ankie en Richard Piet en Machteld klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 28 januari 2006 Grevelingenstraat 1 4388 SB Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op donderdag 2 februari van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrie weg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal er aldaar een korte samenkomst zijn. waarna de begrafenis zal plaatsvinden om 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan wordt u verzocht om deze advertentie als zodanig te be-: schouwen. (EDI estie jnt d( van liga Jen, logno irden »p. i tip dras ib.V laide itsla zien a me ins weti ait, «sje irop iron "Mijn lieve kind, toen 't moeilijk was toen heb Ik jou gedragen..." Gesterkt door de goede herinneringen die wij aan hoa hebben, berichten wij u het overlijden van onze lieve ®)- zorgzame moeder, oma en omi Elizabethjacoba Wolf-de Groot Bets Weduwe van Arie Wolf in de leeftijd van 85 jaar Vlissingen: Freddy en Annemarie Raymond en Kim, Stijn Patrick Koudekerke' Hans en Anneke Jeroen en Carolien, Chelsey Vivian en Arlo Ma rit en Da nny, Joey Zevenhoven: Ruud en Cathrien' Charlotte en Bas, Frederique Anne Lisa enjelle Gouda: Peter Vlissingen, 27 januari 2006 Correspondentieadres Keiweg 7 4371 MX Koudekerke De afscheidsdienst zal worden gehouden op woensdo |en 1 februari om 13.00 uur in de Michaëlskerk aan h bg Dorpsplein te Koudekerke. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plee vinden op de begraafplaats te Koudekerke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren de ontmoetingsruimte van de Immanuëlkerk (ingor Anthonissenstraaf). Wij willen alle medewerkers van "Scheldehof" bedank voor de liefdevolle verzorging van onze moeder, in Jullie hebben haar altijd gesteund en gemotiveerd in haar laatste levensjaren. (J| Hier hebben wij veel respect voor. Tot het laatste toe bleef hij zicluel Na een kortstondig ziekbed is rustig ingeslapen onz agei vader, schoonvader en opa Gerard Dignus de Smit weduwnaar van Aartje Catharina Kramer in de leeftijd van 87 jaar. Wissenkerke: Kees de Smit Nelleke de Smit-Versluys José en Rinus Anouk, Britt Karin en Alex Noah, Evan Temeuzen: Jannie de Smit Ben Belaert Renée Arjen en Monique Benjamin f Wissenkerke, 28 januari 2006 Correspondentieadres: Bealrixstraat 14, 4491 GE Wissenkerke. De afscheidsdienst zal worden gehouden woensdi 1 februari om 13.00 uur in 'Zaal Onder de Torei Voorstraat 20 te Wissenkerke. Aansluitend zal i begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraf ben U1N ed< iag Na de begrafenis is er in 'Zaal Onder de Toren' g genheid tot condoleren. Wij willen de medewerkers van Thuiszorg Allévok Privazorg hartelijk dankzeggen voor de liefdevol verzorging. gpy Lieve opa, Bedankt voor alle jaren waarin je zoveel voor ons hebt betekend. We hebben je enorm gewaardeerd en zullen je erg missen. Arjen en Renée Heden overleed mijn geliefde broer Gerard Dignus de Smit Ik zal je erg missen. P.A. Marinusse-de Smit J. Marinusse t Na 44 jaar een goede buurman te zijn geweest zaterdag van ons heengegaan Gerard Dignus de Smit We zullen je vriendschap missen. Rinus en Bertha Adrie en Sabine Voor het vervolg van de familit berichten zie ook pagina 12

Provinciale Zeeuwse Courant | 2006 | | pagina 10